Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte son pankartımız R.O.Y.

Kasım Öktem
19.11.2010, 21:35
Sivas tribünlerinin en delikanlı sesi Yeniçeriler taraftar grubumuzun semt oluşumları olan Yeniçeri Çavuşbaşı, Yeniçeri Altuntabak ve Yeniçeri Kümbet grupları tek isim altında birleşerek Rebels Of Yeniçeri adını almıştır.

Gün geçtikçe büyüyen, aşkını daha yüksek sesle haykıran grubumuz bu yeni oluşumumuzla daha da güçlü bir şekilde Sivassporumuz'a destek olmaya devam edecektir.

Yeni oluşumuz Tüm Yeniçeri ve Sivasspor Ailesi'ne hayırlı olsun.

İşte Yeni oluşumumuzun pankartı.

http://resimzade.com/Show.html?i=25068&token=51741 (http://resimzade.com/Show.html?i=25068&token=51741)

http://resimzade.com/Show.html?i=25069&token=70383 (http://resimzade.com/Show.html?i=25069&token=70383)

http://resimzade.com/Show.html?i=25070&token=82929 (http://resimzade.com/Show.html?i=25070&token=82929)

Sivas'ın son kalesini düşürmeyeceğiz !

Alemde Yeniçeri

..
.

sinan-58
19.11.2010, 21:50
hayırlı olsun gerçktende güzel oldu

engin2609
19.11.2010, 21:52
H.o güzel olmuş Devamını bekliyoruz

NAUGHTYBOY58
19.11.2010, 21:58
GiderLii..... :)

migroArmis
20.11.2010, 00:16
bizim Curwa Sud TEXAS gibi....Çok güzel hareket bunlar........:D

Akartuna58
20.11.2010, 00:40
RebelsOfYeniceri anlami nedir ? anladigim kadariyla Yenicerinin Isyani yada öyle bisy..

migroArmis
20.11.2010, 00:53
RebelsOfYeniceri anlami nedir ? anladigim kadariyla Yenicerinin Isyani yada öyle bisy..

isyancı yeniçeriler olabilir.....

Kasım Öktem
20.11.2010, 02:58
Rebels Of Yeniçeri
İsyankar Yeniçeri, Asi Yeniçeri, İsyancı Yeniçeri gibi anlamlara geliyor.
Yani temelinde isyan var.

Curva Sud Texas
Texas'ın bulunduğu yerin güney kısmı oluyor herhalde.

Curva: Eğim kavis
Sud: Güney demekmiş İtalyanca da

hakan367
20.11.2010, 10:25
çokkk güzel elnıze saülık..

babapiton
20.11.2010, 10:27
Bence Yeniceriler ismi daha güzeldi ingilizce Türkçe karışık iyi olmamış

sinan-58
20.11.2010, 10:35
Bence Yeniceriler ismi daha güzeldi ingilizce Türkçe karışık iyi olmamış

kardeşim YENİÇERİLER ismi değişmedi zaten bu bir alt grup sadece

58_babacan_58
20.11.2010, 10:37
GARDAŞ TÜRKÇE BİŞEY YAPSAYDINIZ DAHA İYİ OLURDU AMA REBELS NE ANLAMA GELİYO AÇIKÇASI KİMSE ANLAMAYACAK

sinan-58
20.11.2010, 10:40
GARDAŞ TÜRKÇE BİŞEY YAPSAYDINIZ DAHA İYİ OLURDU AMA REBELS NE ANLAMA GELİYO AÇIKÇASI KİMSE ANLAMAYACAK

anlamı yeniçerinin isyancıları öğrenmek zor değil her tribünde isimler için yabacı kelimeler kullanılıyor

58_babacan_58
20.11.2010, 11:45
anlamı yeniçerinin isyancıları öğrenmek zor değil her tribünde isimler için yabacı kelimeler kullanılıyor

İYİDE TÜRKÇE DURURKEN NEDEN İNGİLİZCE KULLANIYORUZKİ BİZİM TARAFTARIN ÇOĞU 45 YAŞ CİVARI ADAM NE ANLAR REBELS'TEN FELAN
TÜRKÇEYİ FETHETTİKTE İNGİLİZCE KALDI;)

Caner POLAT
20.11.2010, 12:05
İYİDE TÜRKÇE DURURKEN NEDEN İNGİLİZCE KULLANIYORUZKİ BİZİM TARAFTARIN ÇOĞU 45 YAŞ CİVARI ADAM NE ANLAR REBELS'TEN FELAN
TÜRKÇEYİ FETHETTİKTE İNGİLİZCE KALDI;)

Türkçe Türkçe vurguluyosun ama babacan signatüründe " q , ß " gibi türkçe olmayan kelimeler yer alıyor.Kasıtlı mı yazıyosun ?

DoomsDay58
20.11.2010, 12:44
Çok güzel olmuş Emeği Geçenlerin Ellerine Sağlık

üçyıldız58
20.11.2010, 13:24
güzel olmuş ellerinize sağlık bence sivasda birileri bir işe kalkıştıysa köstek olma yerine destek olmak daha iyisi

HooLigAnSsS
20.11.2010, 16:37
Kimsenin Anlayıp Anlamaması Önemli Degil Biz Biliyoruz...
Emegi gecen Her Keze Cok Teşekkürler Pankart Güzel Oldu...!!!

yigidolar06
20.11.2010, 18:25
bizim Curwa Sud TEXAS gibi....Çok güzel hareket bunlar........:Dözel bir soru sorabilirmiyim size sivaslımısınız

birolsvs58
20.11.2010, 20:00
ÇOK GÜZEL ELİNİZE SAĞLIK

sinan-58
20.11.2010, 20:28
güzel olmuş ellerinize sağlık bence sivasda birileri bir işe kalkıştıysa köstek olma yerine destek olmak daha iyisi

abi ağzına sağlık bizim istediğimizi yazmışsın destek olmuyolar ondanda vazgeçtik en azından köstek olmasınlar

migroArmis
20.11.2010, 23:15
Rebels Of Yeniçeri
İsyankar Yeniçeri, Asi Yeniçeri, İsyancı Yeniçeri gibi anlamlara geliyor.
Yani temelinde isyan var.

Curva Sud Texas
Texas'ın bulunduğu yerin güney kısmı oluyor herhalde.

Curva: Eğim kavis
Sud: Güney demekmiş İtalyanca da

güney wirajı...tesbitin doğrudur..

emre41
20.11.2010, 23:22
Bu pankartlar yabancı dilde olunca daha mı afili oluyor, yoksa biraz görgüsüz müyüz?

Yeniçerilerin isyanı deseydik ya da asi yeniçeriler, çok mu alalade olurdu?

Dilini pazarlayarak kültür emperyalizmi yaptığı için gıcığım da bu dilin ülkelerine...

Kasım Öktem
21.11.2010, 02:07
Bu pankartlar yabancı dilde olunca daha mı afili oluyor, yoksa biraz görgüsüz müyüz?

Yeniçerilerin isyanı deseydik ya da asi yeniçeriler, çok mu alalade olurdu?

Dilini pazarlayarak kültür emperyalizmi yaptığı için gıcığım da bu dilin ülkelerine...

Hayırdır gardaş?
Diğer başlıklardaki yorumlarına da bakılırsa amacın sağa sola sataşmak herhalde.

Grubumuz içerisinde isim Türkçe mi olsun yoksa yabancı dil mi olsun diye uzunca tartışıldı.
Senin gibi yabancı dilde olmasına karşı çıkanlar da oldu, bu şekilde güzel olacağını söyleyen kardeşlerimiz de oldu.
Alt grubumuzu oluşturan kardeşlerimiz bu isimde ısrarcı olunca bunda karar kılındı.
Ben de Türkçe bir isim konulması taraftarıydım ancak alınan karara saygılıyız.
İsimden çok grubumuzun taraftarlık açısından bize ne faydası olacağı tartışılmalı.

Alalade değil alelade olacak. Eski kelimeler kullanıca çok mu bilgili oluyoruz? Çok mu gösterişli oluyor eski kelimeleri kullanmak?

İsim konusu grubumuzun üyelerini ilgilendirir, üzerine vazife olan konularda düşüncelerini açıklarsan sevinirim.

emre41
21.11.2010, 02:12
Hayırdır gardaş?
Diğer başlıklardaki yorumlarına da bakılırsa amacın sağa sola sataşmak herhalde.

Grubumuz içerisinde isim Türkçe mi olsun yoksa yabancı dil mi olsun diye uzunca tartışıldı.
Senin gibi yabancı dilde olmasına karşı çıkanlar da oldu, bu şekilde güzel olacağını söyleyen kardeşlerimiz de oldu.
Alt grubumuzu oluşturan kardeşlerimiz bu isimde ısrarcı olunca bunda karar kılındı.
İsimden çok grubumuzun taraftarlık açısından bize ne faydası olacağı tartışılmalı.

Bu arada alalade değil alelade olacak. Eski kelimeler kullanıca çok mu bilgili oluyoruz? Çok mu gösterişli oluyor eski kelimeleri kullanmak?

İsim konusu grubumuzun üyelerini ilgilendirir, üzerinize vazife olan konularda düşüncelerini açıklarsan sevinirim.

adamım senin sorunların mı var? Ben sadece fikrimi söyledim, sen de düzgün bi şekilde cevap ver. Ne bu şiddet bu celal. Yoksa celal de mi yanlış oldu? Burda birbirimizin a değildi e idi, olur mu canım basbaya o'ydu diye hatalarını mı denetleyeceğiz.

Uzaktan tanıştığım Yener'in sayesinde bi sempatim vardı gurubunuza, sadece fikrimi belirttim. Sadece üyelerinizi ilgilendiriyosa da özür dilerim. Şiddetine şiddetle karşılık vermek de bana yakışmaz. Gençsin, ateşini boşa yakma böyle. Sadece fikir beyan ettik. Sakin ol...

migroArmis
21.11.2010, 02:16
Hayırdır gardaş?

Alalade değil alelade olacak. Eski kelimeler kullanıca çok mu bilgili oluyoruz? Çok mu gösterişli oluyor eski kelimeleri kullanmak?

İsim konusu grubumuzun üyelerini ilgilendirir, üzerine vazife olan konularda düşüncelerini açıklarsan sevinirim.

her seyden ewwel alınan kararlara nasıl saygı duyuyorsak bence emre41 arkadasında fikrine saygı duyulmalı...kendi fikrini belirtmistir bu konuda istihareler elestriler pozitif anlamda iyi gelismelerdir..böyle söylesiler her zaman olacaktır..benim fikrim ise bu anlamsız bir konudur yani türkçe ingilizce veya baska bir dilde olması cok sey farketmez..osmanlı baskenti canım bursamın futbol taraftarı yıllardır ingilizce pankartlara yer wermistir tribünlerinde..hattabir çok sitelerde bunlar ilgi çekmis kale arkasında bulunan küçük birer kisilik ingilizce pankartlar epey dikkat çekmistir..ben yapılan bu isin güzel olduğuna inanıyorum...

Kasım Öktem
21.11.2010, 02:18
adamım senin sorunların mı var? Ben sadece fikrimi söyledim, sen de düzgün bi şekilde cevap ver. Ne bu şiddet bu celal. Yoksa celal de mi yanlış oldu? Burda birbirimizin a değildi e idi, olur mu canım basbaya o'ydu diye hatalarını mı denetleyeceğiz.

Uzaktan tanıştığım Yener'in sayesinde bi sempatim vardı gurubunuza, sadece fikrimi belirttim. Sadece üyelerinizi ilgilendiriyosa da özür dilerim. Şiddetine şiddetle karşılık vermek de bana yakışmaz. Gençsin, ateşini boşa yakma böyle. Sadece fikir beyan ettik. Sakin ol...

Düzgün olmayan, şiddet içeren cevabım hangisiymiş?

emre41
21.11.2010, 02:26
Düzgün olmayan, şiddet içeren cevabım hangisiymiş?

adını bilmiyorum o yüzden hemşerim diyeceğim, sende biliyorsun ki bana çok kızmışsın hemşerim. Bu yorumundan belli.
Olabilir, ortada yanlış anlaşılma olabilir. Marifet iltifat ister; ama ben sizi değil ingilizce denen dili eleştirme niyetindeydim. Sizin ya da diğer gurupların yaptığı her şeyin başımızın üstünde yeri var. Çünkü amaç Sivasspor...
Neyse yanlış anlaşılma diyelim geçelim. Ben ellerinize sağlık diyeyim ve konuyu kapatalım, olur mu?

Kasım Öktem
21.11.2010, 02:43
adını bilmiyorum o yüzden hemşerim diyeceğim, sende biliyorsun ki bana çok kızmışsın hemşerim. Bu yorumundan belli.
Olabilir, ortada yanlış anlaşılma olabilir. Marifet iltifat ister; ama ben sizi değil ingilizce denen dili eleştirme niyetindeydim. Sizin ya da diğer gurupların yaptığı her şeyin başımızın üstünde yeri var. Çünkü amaç Sivasspor...
Neyse yanlış anlaşılma diyelim geçelim. Ben ellerinize sağlık diyeyim ve konuyu kapatalım, olur mu?

Adım Kasım
Ben eleştirini yanlış anlamışım, biraz da gündüz birkaç kişiye kızmıştım o yüzden sert çıktım.

İyi geceler.

YeniceriEmRe
21.11.2010, 20:43
GüçLü ßir İsyanın Adıdır [ R.O.Y ]

ZiDaNe58
21.11.2010, 22:54
ellerinize sağlık güzel olmus..emege saygıı:)

Efsane Yeniceri
22.11.2010, 23:11
RebeLs of Yeniceri=Yenicerinin İsyancıLarı manasına Gelior
Bu topicdeki YorumLarın CoğunLuğu Neden Türkçe kuLLanmadığımızı Soran ARkadasLarımız Türkce Yenicerinin isyancıLarı Biraz Abes Kacıor Ama RebeLs of Yeniceri oLduğu Zaman ßiraz Daha GüzeLLik Sunuyor ve Hoş Duruyor. ÖnceLikle Emeğe Saygı Bekliyoruz.YorumLarınız icin TesekkürLer.
Armanın Peşindeyiz ;)
Alemde Yeniceri

eyupkocak
26.11.2010, 15:01
güzel olmuş byler elinize sağlık

suçatı58
26.11.2010, 15:44
İyide birader analarımızın babalarımızın anlayacağı şekilde güzel Türkçemizle yazsak olmuyormu? Anadolu'nun bağrındaki YİĞİDO da böyle yaparsa, büyük şehirlerdekiler çocuğunun adınıdamı yabancı koymalı. yanlış hemde çoooook yanlış.

gangster
26.11.2010, 16:23
"Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla inceleme işi"ne ELEŞTİRİ denir. Nasıl "güzel olmuş" demek bir eleştiri ise "niye Türkçe değil" demekte bir eleştiridir. Önemli olan "emeğe" ve "yoruma" saygıdır. Birbirimizi kırmadan öncede unutmamamız gereken ise hepimizin kardeş olduğu.. Yiğido Kardeşliği ;)
Eline Sağlık Yeniçeri

cılgınsivas58
26.11.2010, 20:04
çok güzel olmuş ellerinize ve emeklerinize sağlık

yener_sahin
27.11.2010, 15:17
İyide birader analarımızın babalarımızın anlayacağı şekilde güzel Türkçemizle yazsak olmuyormu? Anadolu'nun bağrındaki YİĞİDO da böyle yaparsa, büyük şehirlerdekiler çocuğunun adınıdamı yabancı koymalı. yanlış hemde çoooook yanlış.

Arkadaşım Türkçemize en iyi sahip çıkan gruplardan birisiyiz.Kimse burda bir art niyet olmadığından emin olsun.Genç kardeşlerimiz bunu uygun gördüler bizde karşı çıkmadık.Onlar nasıl mutlu olacaklarsa o şekilde yaptılar.Çokda olumlu bir isim seçmişler.Herkesin dikkatini çekmiş bu saye de de anlamını öğrenmiş oldu herkes. :)

migroArmis
28.11.2010, 00:16
anatolia fire.........anadolu atesi... nacizhane fikrimdir pankart olarak.......