Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetimden Ricamız Var

ressam58
19.11.2010, 22:17
Fırtına gibi estiğimiz yıllarda maraton tribünün üst tarafında ANADOLUNUN YILLARCA SÜREN SUSKUNLUĞUNUN ÇIĞLIĞIDIR SİVASSPOR yazılı pankartımızın aynı yere daha büyük bir şekilde asılmasını rica ediyoruz.

adalı harun
19.11.2010, 22:59
çok doğru bir söz söylemişin bizim o pankarttan sonra anadoludan sampiyon çıktı
o pankartı daha janjanlı yapıp tekrar asmak gerekir
yönetim bari burda düzgün iş yapsın neden kaldırdılar anlamamak lazım
birilerinin sivas zorunamı gidiyor

inadına yiğido

migroArmis
19.11.2010, 23:07
kardes o pankartı yönetim neden assın yönetimlik bir is değilki...onu taraftar grubu asacak ...yönetim bildiğim kadarıyla bu islerle ilgilenmez

mgulseven
19.11.2010, 23:23
Pankartı asmak mesele degil kii o pankartı asacak oyun futbol ve futbolcumuz yok maalesef assak ne alaka rakibi kendimizemi güldürecegiz.

fedayi
19.11.2010, 23:27
asılması için ne gerekiyorsa yapılsın

ressam58
20.11.2010, 10:23
Herkesin birbirinden beklemesi çok yersiz benim teklifim yönetimin bu pankartı esas yerine yani maraton tribününün üst tarafına asması.Bu Yazı bizim uğurumuz bu bir gerçek.

DaNGeR0uS
20.11.2010, 11:36
çok doğru bir tespit

mucahitbaba58
20.11.2010, 11:40
Olur neden olmasin

Respect58
20.11.2010, 18:54
Fırtına gibi estiğimiz yıllarda maraton tribünün üst tarafında ANADOLUNUN YILLARCA SÜREN SUSKUNLUĞUNUN ÇIĞLIĞIDIR SİVASSPOR yazılı pankartımızın aynı yere daha büyük bir şekilde asılmasını rica ediyoruz.

Allah razı olsun kardeşim senden benimde sürekli aklımdaydı bu.O yazıyı neden söktüler diye hep düşünür dururdum.O yazı Sivasspor'umuzu tam olarak tanımlıyor.Geri istiyoruz..

birolsvs58
20.11.2010, 18:57
ÇOK İYİ FİKİR AYNEN KATILIYORUM

ressam58
21.11.2010, 10:44
Sağolun arkadaşlar desteklerinizle bu ricamızı inşallah yönetim dikkate alır!Çok istiyoruz bu yazımızı.

ressam58
05.12.2010, 09:47
Sitemizde yönetimden biri varsa bize isteğimiz hakkında bilgi verebilir mi? Saygılar..

ressam58
07.12.2010, 20:12
tamam artık umudu kestim ben.Yinede sağolun.

migroArmis
07.12.2010, 23:50
tamam artık umudu kestim ben.Yinede sağolun.

Kardes ..ben bu konu açılınca bir yorumda bulunmustum...bahsettiğin konu hakkında neden yönetimden izin almanız gerekiyor.weya bahsettiğin yönetim tribün yönetimimi.yok değil Sivassppor yönetimiyse pankartınızı asmak için böyle bir izine neden gerek duyuyorsunuz..tribün liderleri bu isi organize etmiyormu? tribün liderlerine söyleyin assınlar..çok zor bir is olmamalı...bilgi werirsen sewinirim...

atababa111
08.12.2010, 08:20
Kardes ..ben bu konu açılınca bir yorumda bulunmustum...bahsettiğin konu hakkında neden yönetimden izin almanız gerekiyor.weya bahsettiğin yönetim tribün yönetimimi.yok değil Sivassppor yönetimiyse pankartınızı asmak için böyle bir izine neden gerek duyuyorsunuz..tribün liderleri bu isi organize etmiyormu? tribün liderlerine söyleyin assınlar..çok zor bir is olmamalı...bilgi werirsen sewinirim...

Çok doğru söylemişsin.Yeniçeri ve Yiğido Gençlik Liderleriyle konuşulup bu pankartın veya daha etkili olacak bir yazının maraton tribününe asılması konusunda karar birliğine varılmalıdır.
Şahsım adına İstanbul'dan gereken tüm desteğin sağlanması için uğraşacağımızı temin ederim.

akyuvalı
08.12.2010, 10:30
Bu işler pankart asmakla olmaz. Stadı doldurmak ve 90 dakika desteklemekle olur...

ressam58
08.12.2010, 20:47

Sevgili kardeşim bizim burda tribün lideri filan yok.Hangi lider? :) maçta bağıran bile yok.Bir iki cılız ses o kadar.Bu yüzden yönetimden istedik.Tek başıma da koskoca pankartı yaptıracak mali gücüm de yok açıkçası.Benim ki sadece bir düşünceydi.Ama karşılık bulamadım.Herkesin canı sağolsun kazanan yiğidolar olsun.Hepinize saygılar.