Orijinalini görmek için tıklayınız : Kader maçına herkes stada!

YiğidoGençlik
22.02.2011, 18:02
Hafta sonu oynayacağımız Manisa maçımız gerçekten büyük bir önem taşıyor.Bunu herkesin bilmesi ve maça bu bilinçle gelmesi gerekiyor.Bu maçı ne olursa olsun kazanmamız lazım.Bunun içinde bizlere çok iş düşüyor.Sivasspor taraftarı olarak son dk ya kadar bıkmadan yılmadan takımımızı destekleyip, takıma zarar veren hareketlerden kaçınmamız lazım.Ha bu demek değil ki kuzu gibi maç izleyelim;Tabi ki hayır bu maçta hiç olmadığımız kadar rakip futbolculara ve hakeme karşı agresif olmamız lazım.Hakemin yanlış kararlarında tıpkı Ts maçındaki gibi tüm stad hep birlikte tepki göstermeliyiz.Bu maçta herkesten ricamız, hiç olmadığı kadar takıma daha fazla destek vermeleri.

Herkesi pazar günü maça bekliyoruz ama bir parantez açayım;Maçı sinema gibi izleyip maçın bilincinde olmayanlardan ricam maça gelmeyip sinema yada tiyatroya gitsinler, çünkü bu maç bizim KADER MAÇLARIMIZDAN biri..

27.02.2011 PAZAR SAAT 13:30 da HEYKELDEYİZ..

ECELİMİZ GELSEDE SON NEFESTE HAYKIRIRIZ SENİNLE..!

http://resimzade.com/Show.html?i=26977&token=60152 (http://resimzade.com/Show.html?i=26977&token=60152)

58_babacan_58
22.02.2011, 18:11
1-Sadece bu maç değil bütün maçlar kader maçımız artık
2-Ben kendimi bildim bileli ister şampiyonlukta ister küme düşme potasında olalım bizim taraftarımız sıradan bir maç gibi davranıyor
3-Demem o ki bizim SİVAS'ımızın insanı elindeki değerleri kaybettikten sonra anlıyor
4-ŞUNUDA UNUTMAYINKİ BAŞKA SİVASTA YOK SİVASSPORDA YOK HERKES KENDİNE GELSİN....stadtaki yerini alsın sesi kısılana kadar desteklesin

eyupkocak
22.02.2011, 18:21
evet imkanı olan herkez gelmeli gelecek .
rıza hoca da zaten bu konuyla alakalı liğ tv ye bir açıklama yapmış taraftarı bekliyorum diye
bu maçı alalım gerisi kendiliğinden gelecek :rolleyes:;)

yıldızelii8
22.02.2011, 18:36
bu maça İNŞALLAH geleceğim takımımı canı gönülden destekleceğim

HababamHa
22.02.2011, 18:39
Bu maçta taraftar desteğine çok ihtiyaç var,Sizlere ve tüm yiğidolara güveniyoruz.Hep destek tam destek.YiğidoGençlik

DoomsDay58
22.02.2011, 18:40
Maça gide bilicek herkes gitmeli ve sonuna kadar desteğini yapmalı bu ve bundan sonraki maçlarda stadı full doldurmak gerekiyor.

ygdgnçlk
22.02.2011, 18:42
bu O maç...gerçekten çok ama çok önemli bir maç mutlak 3 puan herkes taşın altına elini koysun...Sivassporumuza canımız feda..

58alp58
22.02.2011, 18:43
al şu maçı güldür yüzümüzü be Yiğidom..

hasanpolat44
22.02.2011, 18:44
zor ve kritik bir maç işimiz hiç de kolay değil..

YiğidoGençlik
22.02.2011, 18:46
gerçekten zor ama biz zoru severiz yapımız böyle....

burakpaşa
22.02.2011, 19:09
biz istanbuldan tv karşısından desteklerimizi göndericez sivasımıza. insallah bu maçı alıcaz, biraz olsun rahatlıyacağız.

fakat içimden bi his berabere diyor

hunter
22.02.2011, 19:12
inşallah maçtayım hafta sonu, ALLAH'tan bir mani keder olmazsa

zgR
22.02.2011, 19:17
Sivasta olup imkani olup bu maca gitmeyen ben Sivas liyim demesin arkadas.bu mac artik kilit maci.stada gidip sinemaya gitmis gibi oturanlarda hic gitmesin,hic olmazsa destek verenlere otur bagirma maci izleyemiyoz diyen olmaz.

YiğidoGençlik
22.02.2011, 19:40
pazar günü hayatın durması lazım...

poolat58
22.02.2011, 19:50
Sivasta olup imkani olup bu maca gitmeyen ben Sivas liyim demesin arkadas.bu mac artik kilit maci.stada gidip sinemaya gitmis gibi oturanlarda hic gitmesin,hic olmazsa destek verenlere otur bagirma maci izleyemiyoz diyen olmaz.

DEDE ONU DE KARDEŞ YAV GEÇEN TRABZON MAÇINDA GOLE SEVİNİYOZ ARKADAKİ AMCANIN BİRİ OTURDA BİZ DE İZLEYEK GARDAŞ YAV DİYO BEN DE AMCA EVİNDE HİÇ Mİ OTURMADIN SEN OTURACAKSAN GELMESEYDİN OZAMAN DEDİM.ADAMI SİNİR EDİYORLAR YAV.:mad:

güneşyurdu
22.02.2011, 19:53
bu maçı ben de izlemeye geliyorum.maratondan izleyeceğim.sonrasında ALLAH nasip ederse antep maçına da gidip döneceğim.antep maçı inşallah cuma ya da cumartesi olur.

güneşyurdu
22.02.2011, 19:55
pazar günü hayatın durması lazım...

dur yavaş ol,sakin ol bize göre duracak ama millet yine kendi havasında olur.

58MUAMMER58
22.02.2011, 19:57
KADER MAÇIMIZ diğermaçlarda öyle ,tüm taraftarların stada gelmesini ve son düdüğe kadar hiç susmamasını diliyorum,yok soğuktu,yok kar yağıyordu,yok yağmur vardı,böyle bahane yapmasın kimse, başka sivasspor yok,durum geçen yıldan daha vahim,destek verecek olan herkese başarılar diler ve teşekkür ederim.umarım bu maçı kazanırız.

YiğidoGençlik
22.02.2011, 20:18
dur yavaş ol,sakin ol bize göre duracak ama millet yine kendi havasında olur.

biz bize yeteriz Sivası ancak mezarda terkederiz..

RuhSuzLoRd
22.02.2011, 21:17
iddaada ilk yari maniSaya 2'ci yari SiwaSa oynuyacam:) belki tutar:P

zgR
22.02.2011, 21:25
iddaada ilk yari maniSaya 2'ci yari SiwaSa oynuyacam:) belki tutar:P

kardesim kusura bakma ama burasi iddaa tahminleri yeri degil.bak o kadar insan mac icin neler yapilacagini yazmis,sen iddaa da suna oynuyacam yazmisin.

engin2609
22.02.2011, 21:42
Bence Gs macından bile Zor bu maç olacak gibi geliyor ama Sivassporumuz her zaman için zoru sever inşallahta oyle olur :)

adalı harun
22.02.2011, 21:58
içinde sivaslılık duygusu olan memleketini seven insanlar artık dönüşü yok takımı desteklemekten başka
o stadı rakip takıma ıslıkla bovmamız lazım
burada sükran duydugumuz taraftar gurupları bundan sonrada daha fazlasınmı9 yapın
hepinizin emeğine sağlık yiğidolar başka sivas yok

migroArmis
23.02.2011, 00:23
Sivasspor takımı yonetim ve teknik heyet ve akabinde bütün futbolcular şu ana dek hata yapıp takımı bu hallere sokmuşlardır..Burada haklı olan tek kesim taraftardır..Taraftar bütün tepkisinde haklıda olsa en azından lig bitene dek alınabilecek her türlü olumsuz sonuc bile olsa desteğini esirgememelidir Sonrasını sonra düşünmeli....

rEsuLAKPINAr
23.02.2011, 01:32
DEDE ONU DE KARDEŞ YAV GEÇEN TRABZON MAÇINDA GOLE SEVİNİYOZ ARKADAKİ AMCANIN BİRİ OTURDA BİZ DE İZLEYEK GARDAŞ YAV DİYO BEN DE AMCA EVİNDE HİÇ Mİ OTURMADIN SEN OTURACAKSAN GELMESEYDİN OZAMAN DEDİM.ADAMI SİNİR EDİYORLAR YAV.:mad:

Kardeş Çok önemli bir konudan bahsetmişsin . Birgün bende Staddayım takım gol attı ayağı kalktım seviniyorum arkamdaki adam otur lan diye beni tersledi döndüm arkamı ne diyon birader dedim ne ayağa kalklıyon La diyo Lan ayağı kalkmasımı var takım gol attı sevinmiycez mi yemin ediyorum adamla birbirime girdim. Eşşek Diycen maç izlemeye geliyon get evinde izle Orası stadyum Takımı dEsTekliycen Takımın AteŞlenmeye desteğe ihtiyaçı var senin gibi oturup çekirdek çıtlamanı istemiyolar.Bu SivaS hala yontulmamış galasLarLa dolu .

Yusuf Çevik
23.02.2011, 08:28
Evet hocam kader maçı.Eğer bu maçı da yenemezsek.Seneye Bank Asya .

ayna26
23.02.2011, 08:47
Her hafta kader maçı diyerekten stada koşuyoruz ve kaderimizi sahadaki oyuncular ile diğer etkenler kötü yönde çiziyor.Biz taraftar olarak her şeye rağmen umudumuzu kaybetmediğimizi maça gidip takıma destke ile yaparken aynı hassasiyete mümkünse gerek yönetim gerek teknik heyet ve gerekse futbolcuların da ulaşmasını diliyorum.Manisa maçına bir yandan umut bir yandan çekinge ve bir yandan da korku ile bakıyoruz.önceki maçlardaki hatalar ve zaafiyetlere bakaraktan da ya kazanamazsak diye umutsuzluklara da düşüyoruz.Staddaki yerimi alacağım, umarım umudum bu maçta gerçek olur, umutsuzluklar bu hafta ile kaybolur.

hoLiGan Enes
23.02.2011, 08:57
Hayati önem taşıyan bir maç gerçekten herkesi stadyuma çekirdeğe yemeye değil 90 dk desteğe çalığrıyoruz..

Ecelimiz Gelsede Son Nefeste Haykırırız Seninler...!

baycabbar
23.02.2011, 09:06
Yaw arkadaşlar kalp krizi geçireceğiz.Ne yapmalıyız,ne etmeliyiz.Bu sene gecen sendende kötüyüz.Biz bunlara layıkmıydık.Allah korusun ama bir alt kümeye düşersek orasıda ateş cemberi bir daha süper liği zor görürüz bu gidişle ben şahsen çok stresteyim.

risale69
23.02.2011, 09:50
maçı izlemek için stada giden taraftarların başta rıza hoca olmak üzere bütün takımı tribünlere çağırarak onları onore etmeleri gerektiğini düşünüyorum.
takımın moral motivasyonunu bozacak tepkilerden özellikle sakınmamız gerek.

sorhuncuk58
23.02.2011, 12:56
yigidolar ben almanyadan size sesleniyorum! Sivasspor kolay kolay küme düsmez..küme düsecek takimda degil zaten..burda herkes sivas nasil süper oynadigini ama son dk larda herseyi birakip bitmis gibi oynadiklarini konusuyorlar. Benim size demek istedigim konu ama baska...eger istiyorsaniz taraftarin hepsi bagirmasini, desteklemesini ozaman stadtada ilan edeceksiniz...bunu herkese söylemeniz gerekiyor. Bu sayfayi girmeyenler, bu konuyu okumayanlar tabi orda cinema gibi segreder...sizin burda yazdiklarinizi tabi önemsemezler cünkü buaraya girmeyen taraftar cok..onun icin sizden gurbetli sivasli olarak ricada bulunumak istiyorum...stadta herkeze anlatin ve 90+? kadar bagirin sesiniz kesilene kadar!!!! :D

karyola
23.02.2011, 16:13
hem maça gelinecek hemde destek olunacak .

sebasteia
23.02.2011, 16:32
evet imkanı olan herkez gelmeli gelecek .
rıza hoca da zaten bu konuyla alakalı liğ tv ye bir açıklama yapmış taraftarı bekliyorum diye
bu maçı alalım gerisi kendiliğinden gelecek :rolleyes:;)

rıza hocam her hafta taraftara çağrıda bulunuyorsunuz, her hafta taraftar koşa koşa geliyor, sonra hüsran, sonra hüzün!!!!

artık siz de bu duruma bir son verin.

YiğidoGençlik
23.02.2011, 17:09
Evet hocam kader maçı.Eğer bu maçı da yenemezsek.Seneye Bank Asya .

ALLAH KORUSUN HOCAM DÜŞÜNME BÖYLE ŞEYLER..

yigidoyuzz
23.02.2011, 17:11
yiğido gençlik ve yeniçeri gruplarını gerçekten ayakta alkışlamamız lazım onlar harbi taraftar helal olsun iki grubuda çok begeniyorum ve destekliyorum sizler bizim gurur kaynaklarımızsınız her zaman her yerde hazırsınız çok teşekkürler arkadaslar !!

B.DUMANLI
23.02.2011, 18:07
Bu macda Manisa,Buca icin bize direnecek.Buca´nin birde Manisa deplasmani var.Bu maca deplasman bile denilmez.Buca Manisa arasi 40 km.Sonucu söylemeye gerek yok.Manisa yenerse süpriz olur zaten.Bizimde Buca deplasmani göz önünde bulundurulursa ,Manisa macini mutlak kazanmak zorundayiz.Bir kisi iki kisi gibi kosmak zorunda.

58alp58
23.02.2011, 18:55
YÜREĞİNİZE KOYUN ORTAYA YİĞİDO GENÇLİK ARKANIZDA..!

SİVAS ULAN 58
23.02.2011, 19:22
stad mutlaka dolmalı bu maçı alırsak herşey yeniden başlar alacaZDA 2-0 alırız bu maçı

YiğidoGençlik
23.02.2011, 21:37
stad mutlaka dolmalı bu maçı alırsak herşey yeniden başlar alacaZDA 2-0 alırız bu maçı

inşallah tüm temennimiz bu yönde..

HALIL
23.02.2011, 21:46
cok dogru soyluyorsun ama is taraftarada bitmiyor malesef takim oynamali hemen ilk 10 dakikada gol yigoruz taraftarin da tadi kaciyor stress oluyor morali cekirdekte buluyor:D yani demek istedigim takim takim olmali ve kazanmali ben sivasta olsaydim gelirdim ama kismet iste

58alp58
26.02.2011, 11:10
haydi yiğidolar bitane bile bilet kalmasın..

recep cevik
26.02.2011, 12:04
Ölümüne Ordayız. Ölümüne !

rsimsek
26.02.2011, 15:16
takım şampıyonluğa oynarken ben sivassporluyum demek kolaydı.....asıl şimdi görelim sivassporluları...

eyuphulagu
26.02.2011, 18:10
Gerçek taraftar takım iyi gttiğinde değil kötü gününde yanında olandır..Geçen yıl ki Manisa maçı çok zor geçmiş ama yine de 1-0 da olsa galip gelmiştik...Bu yıl roller değişti;çünkü Manisa da geçen yıl bizim gibi alt sıralardaydı..Bu yıl ise Manis daha rahat çünkü üst sıralar için mücadele ediyor;ligi büyük ihtimalle de orta sıralarda bitirecekler..Rahat olan taraf onlar..Biz ise daha stresli olacağız...Bu maçta taraftar çok soğukkanlı olmalı ;çünkü maçın hakemi bize genelde ters gelen bir hakem ve çok da enteresan kararları var..,İnşallah bu maç bizim için çıkış maçı olur..Taraftar bu gün statta olmayacak da hangi gün olacak...90 dak. maçtan kopmadan 4 Eylül Stadını rakip için cehennneme çevirelim..Takımımızı sürekli ateşleyerek destek olalım..İnşallah maçın sonunda gülen taraf sivasspor olur...

hunter
26.02.2011, 18:13
ALLAH nasip ederse yine maçtayım inşallah

burak58as553
26.02.2011, 20:35
Sırf bu mac icin aileme yalan söyledim ve bu macı izlemek icin SİVASA geldim.Bu macı almamız gerekiyor.Bana göre en kritik mac.Eger ki bu macı alırsak haftaya Gaziantep deplasmanında bir sürpriz yapabiliriz.Aksi takdirde kazanmamız cok zor görünüyor.

şarkışla 58
26.02.2011, 21:45
Ben taraftarın görevini yapacağından eminim.Ondan şüphem yok.Asıl futbolcular görevini yapıp galip gelsin

migroArmis
26.02.2011, 23:05
Manisa oldukça formda ve fenada top oynamıyorlar işin doğrusu...Zor gibi gorünsede zor maçlarda Sivas beni hep şaşırtmıştır.İnşallah yarında şaşırtır

ZiDaNe58
26.02.2011, 23:17
artık her maçımız bir final ama bunların başındada manisa maçı geliyor bu zorlu maçtan taraftarımızında desteğiyle 3 puanla ayrılacağız..galibiyet serisinin başlangıcı olur bu maç insallah..

58akif34
26.02.2011, 23:35
Orada olamasakta kalbimiz sizinle

HababamHa
27.02.2011, 07:56
Hep destek tam destek 90 dakika susmak yok YigidoGenclik.

mamy86
27.02.2011, 10:17
destek sonuna kadar dester YİDİDOLAR

GÜLEZ
27.02.2011, 10:37
EVET ARKADAŞLAR SADECE MAÇA KENDİNİZ DEGİL YANINIZA ARKADAŞLARINIZIDA ALARAK GELINIZ STADI TAMAMEN DOLDURALIM HAYDİ MAÇAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

adres58
27.02.2011, 10:44
Manisa her zaman bize ters gelen bir rakip olmuştur. Ayrıca Güvenin oynaması bizi bayağı zorlayacak. Eğer Trabzon maçında oynasaydı Alanzinho faktörünü sıfırlayacak ve belkide Trabzonu frenleyeceklerdi ama olmadı. Son zamanlarda çok sağlam oynuyorlar. Bu çekindiğim birinci sorun, ikincisi ise Şehrimizde havanın nasıl olduğu.. Umarım zeminde kar olmaz. Çünkü artık eskisi gibi avantaj rakibe gidiyor zeminin kötülüğü. Bizim özellikle yeni oyuncularımız soğuğa alışkın (Eneramo harici) fakat karlı zemine alışkın olmadıklarını hem deplasman hemde kendi sahamızdaki maçlarda gördük. Özellikle Antalya maçı bunun en güzel örneği. Üçüncü sorun ise Manisa bu maça stressiz ve oldukça rahat çıkacak. Küme düşmesi şu an için imkansız bizim için ise çanlar çalıyor maalesef. Bunu değerlendirebilirler.

Görüldüğü gibi her şey hep dezavantajımıza gelişiyor. Bu haftayı mutlaka 3 puanla atlatmamız gerekiyor. Ondan sonraki hafta ise kupa yorgunu formda bir Gazianteple oynayacağız. Oda bize ters geliyor ama ilk şu maçı alalımda o maça moralli gidelim ne olur çocuklar...

adalı harun
27.02.2011, 12:16
bu maça gitmeyen lerin sivaslılığı süpelidir çünkü takımımızın ihtiyacı var
gidipte susulacakşa gine önemi yok gidenlerin destek vermerleri lazım hakem anlamalıki evsahibi takımın seyircisinin gücünü
biz gidiyo susuyoruz hakem bile maçın nerde oynandığının farkında olmuyor
bu nedenlew taraftar gurupları çok iyi organize etmeli giden kardeşlerimzde hakkını vermeli çünkü seyredilecek topçularımız var

zgR
27.02.2011, 13:13
taraftara buyuk is dusuyor yine bu mactada.hani cekirdege doyamayan amcalarimiz varya bence onlar bosuna gelmesin destek vermeyeceklerse,bagirana otur goremiyoz diyeceklerse,en azindan kuru kalabalik etmezler bagirana otur demezler.kamili izlemeyi cok istiyorum ins mayista nasip olacak.bu mac varmisin yokmusun gibi bi mac.herkes bunun farkindadir umarim stad dolar ve 90 dk destek verir taraftarimiz.HAYDI YIGIDOLAR,GORSUN TURKIYE YIGIDONUN GUCUNU..

aykut-akay
27.02.2011, 15:00
TÜM SIVAS MACA O ZAMAN ..............................

kangallıwert
27.02.2011, 15:40
arkadaslar bizim mahalle maclarında bile 3.000 kişilik saha doluo ve herkes baggirio bu nasil istir kimseden ses cıkmıo bagirin biraz ya adamlar gelio kendi evinde oynar gibi oynayip gidio az baskı!!!

RuhSuzLoRd
27.02.2011, 17:13
koca ilk yarida penalti dahilinde $ut yok kaleye way be:) harika mac:P

ahmet yiido
15.03.2011, 18:42
aLemin kraLı kale arkası......

58alp58
15.03.2011, 18:54
aLemin kraLı kale arkası......

.............................. ..........