Orijinalini görmek için tıklayınız : Buca deplasman organizasyonu YENİÇERİLER

velibircan
18.03.2011, 16:14
Sivassporumuzu Bir cok deplasmanda olduğu gibi Bu deplasmanda da yalnız bırakmıyoruz !!!...

Sivasdan 1 otobüs İstanbuldan da 1 otobüsle izmir de takımımızı yine Tribünden Destekleyeceğiz...

Reklam değil Arma Peşindeyiz...YENİÇERİLER !!!

Hareket Saati : 20.00
Hareket yeri : Cumhuriyet meydanı...

GuVeN
18.03.2011, 16:22
Kazasız belasız gelın arkadaslar.İyi yolculuklar..

burakkova
18.03.2011, 16:31
sağ salim gidin gelin inşallah.. allah yolunuzu açık etsin..

Kizilirmak58
18.03.2011, 16:34
yolunuz açık olsun yiğidolar bizde manisadan gelceğiz

izmiriyigidosu
18.03.2011, 16:47
yolunuz açık olsun yiğidolar bizde yanınızda olacağız bucayı yeneceğiz inleteceğiz izmiri

Salim58
18.03.2011, 16:50
Sivas İzmir arası yaklaşık 1021 Km imiş

Buda enaz 14 veya 15 saatlik uzun bi yolculuk demek.Bukadar uzun bi yolu sadece Sivassporu desteklemeye gidecek olan tüm fedakar yiğidoları tebrik ediyor hayırlı yolculuklar diliyorum.Yolunuz açık olsun, Rabbim kaza bela vermesin.

GuVeN
18.03.2011, 16:56
Arkadaşlar az önce Bucaspor klübüyle telefonda görüştüm,Buca emnyetını de aradım. Biletlerı emnıyetsatmayacakmış.Biletler klüpdeymiş ve yarından itibaren satışa sunulacak.Sivasspor taraftarına 360 bilet ayrılmış.. Bu bilgiler son ve kesın bılgılerdır.

the reaver
18.03.2011, 17:03
Sağ salim 3 puanla dönün :)

burakpaşa
18.03.2011, 17:08
3 puanla döneriz inşallah

tuefel58
18.03.2011, 17:31
param yok olsa gelirdim :( :(

tuefel58
18.03.2011, 17:33
yenersek çok rahatlarız üstümüzdeki stresi birazda olsa atarız

yener_sahin
18.03.2011, 17:49
yeniçeri inadına peşinde....

Taraftar deplasmanda belli olur;)

ccey
18.03.2011, 18:11
allah yardım etsin

00frehat58
18.03.2011, 18:15
HANİ AŞIK VEYSEL DİYOR YA "uzun ince bir yoldayım" buda o hesap tüm manisaya gidecek yiğidolara hayırlı yolculuklar...:)

zgR
18.03.2011, 18:31
Allah yardimciniz olsun Yigidolar.Sag salim 3 puanla donersiniz ins.

ZiDaNe58
18.03.2011, 18:53
yolunuz açık olsun yiğidolar..kazasız belasız ve 3 puanıda getirirsiniz beraberinizde inşallah:)

bykara5835
18.03.2011, 18:56
Arkadaşlar az önce Bucaspor klübüyle telefonda görüştüm,Buca emnyetını de aradım. Biletlerı emnıyetsatmayacakmış.Biletler klüpdeymiş ve yarından itibaren satışa sunulacak.Sivasspor taraftarına 360 bilet ayrılmış.. Bu bilgiler son ve kesın bılgılerdır.

valla abicim buca ne yapıyo anlamış degilim resmen dalga geçiyorlar çarşamba günü binaya gittik stadda verilecek dediler anlamadım gitti bilgin için saol yarın birdaha ugrarım

deli_yigido
18.03.2011, 19:22
Arma nerde biz orda!

58VoLkAn58
18.03.2011, 19:22
İnşallah hayırlısıyla 3 puanla dönersiniz. :)

yiğidobaytar58
18.03.2011, 19:44
dualarımız sizinle.....3 puanla dönün

afsin58
18.03.2011, 20:20
yeniçeriler reklam yapmaktan başka birşey yapmıyorsunuz sizin yüzünüzden maç bilet sayısı düştüüü 500 kişilik yerinmiz 250 ye düştü birde sivastan istanbuldan toplu bilet için buca yönetimine başvuruyorsunuz sizin yüzünüzden emniyet biletleri aldııı maç günü statda satılacak

trafocu
18.03.2011, 20:26
Aldığım duyumlara göre Buca yönetimi 250 kişilik kontenjan ayırmış.O kontenjan da Sivastan gelenler içinmiş. Pek çok kişi kapıda kalacak. Sivasspor yöneticileri bilğiniz olsun.Konu sizi yakından ilğilendirir.Demediniz demeyin.

ReFRaCToRY
18.03.2011, 20:52
yeniçeriler reklam yapmaktan başka birşey yapmıyorsunuz sizin yüzünüzden maç bilet sayısı düştüüü 500 kişilik yerinmiz 250 ye düştü birde sivastan istanbuldan toplu bilet için buca yönetimine başvuruyorsunuz sizin yüzünüzden emniyet biletleri aldııı maç günü statda satılacak

Ne diyon sen birader ????

velibircan
18.03.2011, 21:28
Aldığım duyumlara göre Buca yönetimi 250 kişilik kontenjan ayırmış.O kontenjan da Sivastan gelenler içinmiş. Pek çok kişi kapıda kalacak. Sivasspor yöneticileri bilğiniz olsun.Konu sizi yakından ilğilendirir.Demediniz demeyin.

kimse bilip bilmeden Yorum Yapmasın ! kulaktan duyduğunuz bilgilerle de bize çamur atmayın...Biz 50 tane bilet ayrılması icin talepde bulunduk...1 otobüs gidiyoruz diyoruz adam kalkmış 500 den 250 ye düstü bilet sizin yüzünüzden diyor akıl var mantık var lütfen ;)

beyler maç biletleri pazar günü satılacak istanbuldaki gruplar kendilerini mağdur etmemek için toplu bilet almaya kalkışmışlar buca yönetimide bunu emniyete bildiriyor emniyette biletleri buca yönetiminden alıyor

Arkadaşın işi belli zaten çamur at dur ;)

deli_yigido
18.03.2011, 21:33
yeniçeriler reklam yapmaktan başka birşey yapmıyorsunuz

Yeniçeriler'in emeklerini ve icraatlarını böyle basiretsiz yorumlarla hiçe saymak bi Sivaslı olarak nankörlüktür.

GuVeN
18.03.2011, 22:52
Saçma sapan ithamlarda bulunmayın,adamlar Sivas'dan kalkıp maça geliyorlar,yine yaranamıyorlar.Sivas'dan,İstan bul'dan ve diğer illerden gelen herkeze teşekkürler. Gerekirse dışarda kalırız,takıma destek verildikten sonra gerisi önemli değil.

emre41
18.03.2011, 23:13

Bu adamlar Sivas'tan İzmir'e maç izlemeye, turistik geziye ya da tatile gitmiyor. Amaç sivasspor'a tribün desteği sağlamak. Sen de o kadar Sivasspor aşığıysan sadece kapının önündeki maçlara değil her deplasmana git.

Bu, memleketin kaderi herhalde. İcraat yapan herkes eleştiriliyor.
Yolunuz açık olsun kardeşlerim. İnşallah emeklerinize değer.

Efsane Yeniceri
18.03.2011, 23:16

post kasmak için yada yorum yapmak için bişeyLer karalamaya geRek yok.;)

Biz Sivas'tan izmir'e kadar gidipde senin gibi dengesizleri kaale alacak değiliz.
Arma uğruna Yine yollardayız.

ready
18.03.2011, 23:42

adamlar taa sivasdan izmire takımı desteklemeye gidiyor sen kalkmış reklam yapmakdan bahsediyorsun saygı duy

58MUAMMER58
18.03.2011, 23:53
İZMİRE sivassporu desteklemeye gidecek tüm yiğidoların yolu açık olsun .sağsalim kazasız belasız gider dönerler inşallah.keşke bu maç alsancak stadında oynansaydı,çok büyük taraftar potansiyeli olurdu,çokda rahat maç izlenirdi,kim nederse desin,bucada 1000 den fazla taraftarımız olacak bize sadece 250,300 yer ayrılmış,diğer taraftarlarımız mağdur olmazdı .umarım tüm olumsuzluklara rağmen kazanırız.

inadınayeniceri
19.03.2011, 00:05
olm bırakın şunu konuşsun :) tribün burda da bizim, deplasmanda da. Boşverin abi meyva veren ağaç taşlanır, biz işimize bakalım ;)

izmirliyigido
19.03.2011, 00:38
Desteklemek için yola çıkan Yeniçeriler'e ve tüm Yiğidolara teşekkür ediyoruz. Yolunuz açık olsun.

yigidoemirkan
19.03.2011, 09:19
arkadaşlar ben burdan izmire sivasspor için giden her kişiye ve yeniçeri grubuna çok tşk ediyorum alın da gelin artık 3 puanı :D

izmirliyigido
19.03.2011, 10:22
Sivas'tan gelecek olan kardeşlerimize İzmir'de yardımcı olunacaktır. İzmir'e geldiğinizde "İzmirli Yiğidolar" ile irtibata geçerseniz ben ve arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışırız. Yolunuz açık olsun.

AYK

yener_sahin
19.03.2011, 10:24

Dua et ata yadigarısın...bir yerinden element uydurma...uza...

YeniceriEmRe
19.03.2011, 10:36

Senin bu yaptıgının tek bir açıklaması var .. Sivasın çıkarlarını herşeyden önce tutan bi grubu karalamaktan başka bişey yapmıyosun NANKÖRLÜK bunun adı ..

fatih585858
19.03.2011, 11:08
Bu kadar uzak mesafeyi arma sevdası için , gidecek olan Yeniçeri grubundaki , bütün hemşehrilerimi tebrik ediyorum. Hayırlı yolculuklar diliyorum.

favori58
19.03.2011, 13:25
BRAVO SİZE ARKADAŞLAR!

yANİ BÖYLE BİR DÖNEMDE BİR BİRİNİZE ÇAMUR ATMANIZ İNANILIR GİBİ DEĞİL.
Aksine her zamankinden daha çok birlikte hareket etmeliyiz.
Şu yazılanları rakip takım taraftarlarından birisi okusa bize şeyiyle güler herhalde.
Ayıp oluyor,herkesi biraz daha dikkatli ve hoşgörülü olmaya davet ediyorum. Ayrıca,Yeniçeriler ticari bir kuruluş muki reklam yapsınlar. Sivasspor7a hizmet eden herkesten Allah razı olsun

58_SEMİH_58
19.03.2011, 13:31
Çamur at izi kalsın hesabı.Biz armanın peşindeyiz,reklam degil!

Kibrisli
19.03.2011, 13:56
Bucaspor ile bugün tekrar görüştük, Stadın fiziki şartlarının yeterli olmadığını, Federasyon tarafından belirlenen eski kapasiteleri gereğince 360 bilet ayrıldığını 450 taraftarı alacak bir tribünleri olmadığı ve güvenlik sağlanamayacağı için eskisi gibi 360 bilet ayrıldığını söyledi... Kulübümüz yarın sabah bu konuyu güvenlik toplantısında gündeme getirip 360 kişilik yere 450 taraftarın ayakta alınmasını isteyecek...

adres58
19.03.2011, 13:59
param yok olsa gelirdim :( :(

Hesap nuımaranı ver, bir ziraat kart bul, hemen yollayayım koç.. Tek bir şartım var sesin kısılana kadar bağıracaksın :D

sinan-58
19.03.2011, 15:04
Saçma sapan ithamlarda bulunmayın,adamlar Sivas'dan kalkıp maça geliyorlar,yine yaranamıyorlar.Sivas'dan,İstan bul'dan ve diğer illerden gelen herkeze teşekkürler. Gerekirse dışarda kalırız,takıma destek verildikten sonra gerisi önemli değil.

abi biz kimseye yaranmak için birey yapmıyoruz yapmayızda zaten isteyen konuşşsun kaale almıyoruz bizim amacımız ve sevdamız belli teşşekkür ederiz sana bize laf edenleri deplasmanda görmek isteriz

YENiCERiavrupa
19.03.2011, 20:39
Hepinizin Allah yardimcisi olsun insAllah, Yolunuz Acik Olsun
3puani Alin gelin insAllah, Dualarimiz Sizlerle
AVRUPADAN DESTEKLIYORUZ SIZI
Yeniceriler -Hayirli Yolculuklar Dileriz Allah kazasiz Belasiz gidin gelin insAllah
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN DUALARIMIZ SIZINLE

fatihcan58
19.03.2011, 20:49
beyler birbirinizi yemeyi bırakında asıl yarınn yapmamız gereken organizasyonu yapalım kendi kendimize yaptığımız konvoy bir işe yaramazz kimsenin haberi olmaz en iyisi bizim futbolcuları kaldıkları otelden alalım stada kadar konvoyla götürelim bizi bataklığa batırdıkları gibi bataklıktanda çıkaracaklarını anlasın futbolcularımız...

58namso58
19.03.2011, 20:50
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN GÜLEREK GİPİP GELİRSİNİZ İNŞALLLAH.

burak58as553
19.03.2011, 21:30
Bucalılar serserinin tekiymiş..
Aman dikkat edin.ALLAHa emanet..

kızılimmetli58
19.03.2011, 21:33
Manisa'dan geliyorum Yiğidolarrrrr,(Manisalı bir arkadaşı da getiriyorum ama biletlerle ilgili herkes bişeyler yazıyo.İnşallah yarın sıkıntı olmaz.. Allah'ın izniyle yüzümüzün akıyla da çıkacağız... Şimdiden SİVSSPORumuza başarılarrrr..

Efsane Yeniceri
19.03.2011, 21:59
2 saat önce yoLa çıktılar. aLLah yolunuzu Açık Etsin güLe güle gidip güle güle gelin :mad:

yavuzocbe
19.03.2011, 22:16
arkadaşlar biletleri dernekler almış izmirdeki sivas dernekleri emniyette 130 adet bilet var yarın sabah satışa sunulacak statdan erken gelenler alabilir..

zgR
19.03.2011, 23:09
yolunuz acik olsun arkadaslar.kendinize cok dikkat edin.Allah yar ve yardimciniz olsun.3 puanla donersiniz ins.

YeniceriEmRe
20.03.2011, 00:25
Tüm abi ve KardeşLerimin ALLAH Yolunu Açık Etsin..
YeniçeriLer Engel Tanımaz . Bize Yollar Memleket

güneşyurdu
20.03.2011, 00:42
bu işi çok karıştırdılar.taraftarda bir güvensizlik oluşturmayı başardılar.şahsen ben bilet bulamam...izmirde ilk maçımız baya talep olur diye gitmekten vazgeçtim...umarım izmirden gidecek olanlar bu şekilde düşünmez..şu işten ALLAH ın izniyle bir yırtsak...ben biliyorum o zaman.

güneşyurdu
20.03.2011, 00:46
şu bucanın yaptığı ayak oyunlarına bak arkadaş...aynı terbiyesizliği gençler birliğide yaptı.bilet fiyatlarını genler 120 tl yaptı.
buca da sağ sol yapmaya başladı.vay nevruz vay polisten alınacaktı.vay 500 değil 250 bilet bizim yönetim ne iş yapar arkadaş al biletlerin tamamını ver parasıyla tribün liderlerine hiç olmazsa destekleyeck adam gitsinde bari bir şeye benzesin.

güneşyurdu
20.03.2011, 00:49
şu bucanında inetnet dünyasından edindiğim bilgiye göre izmir takımı olması nedeniyle baya ligde olmasını isteyen baya bir kesim var...çok dolyum çok sinirliyim.hırsım hiç dinmiyor.her şeyi kırmak dökmek istiyorum.şu maçı kazanıp bir feraha çıksak yarrabii...

58akif34
20.03.2011, 03:55
yigidolar olarak takımda tek yürek tek bilek ve hep destek olalım ki kaderimizi kendimiz yazalım

Kibrisli
20.03.2011, 09:52
şu bucanında inetnet dünyasından edindiğim bilgiye göre izmir takımı olması nedeniyle baya ligde olmasını isteyen baya bir kesim var...çok dolyum çok sinirliyim.hırsım hiç dinmiyor.her şeyi kırmak dökmek istiyorum.şu maçı kazanıp bir feraha çıksak yarrabii...

Süper ligte İzmir takımı isteselerdi 3 sene Altay'ın 1 sene de Karşıyaka'nın hakkını yemezlerdi... Yanlış bilgi almışsın...

eskibektaşlı
20.03.2011, 10:00
Arkadaşlar,

Sivastan İstanbuldan gelen yiğidolar takıma bağlılığınız gerçek taraftar olarak tavrınız her türlü takdirin üzerindedir.

Bu nedenle Buca'da ikamet eden bir ağabeyiniz olarak kendime aldığım tek biletide orada giremeyeck durumda kalan İzmir dışından gelen yiğido kardeşime devredebilirim, çünkü onların fedakarlığı bunu hakediyor.

Ne yapayım bende eve döner taraftar paketimden izlerim.........

Başarı Yiğidoların sivassporumun olsun.........

İnşallah Salı gününde belli olan Buca ya antalyalı hakem atanacak haberlerinin gerçekleşmesi üzerine bir hakem faciası yaşamayız.

yiğidosalim58
20.03.2011, 11:55
Sesiniz bucalılardan fazla çıksın!!

ReFRaCToRY
20.03.2011, 12:16

Bu şekilde düşünenlerin yanısıra....

Arkadaşlar,

Sivastan İstanbuldan gelen yiğidolar takıma bağlılığınız gerçek taraftar olarak tavrınız her türlü takdirin üzerindedir.

Bu nedenle Buca'da ikamet eden bir ağabeyiniz olarak kendime aldığım tek biletide orada giremeyeck durumda kalan İzmir dışından gelen yiğido kardeşime devredebilirim, çünkü onların fedakarlığı bunu hakediyor.

Ne yapayım bende eve döner taraftar paketimden izlerim.........

Başarı Yiğidoların sivassporumun olsun.........

İnşallah Salı gününde belli olan Buca ya antalyalı hakem atanacak haberlerinin gerçekleşmesi üzerine bir hakem faciası yaşamayız.

Bu şekilde düşünen kardeşlerimizin abilerimizin olduğunu görmek mutluluk verici... Eyvallah eskibektaşlı...

B.DUMANLI
20.03.2011, 13:58
Süper ligte İzmir takımı isteselerdi 3 sene Altay'ın 1 sene de Karşıyaka'nın hakkını yemezlerdi... Yanlış bilgi almışsın...

Izmir´de yasayan halkin ,Izmir´li olani azinliktir.Cogu disaridan gelme oldugu icin ,bu gün takimlar gerekli ilgiyi göremedikleri icin süperligde tutunamamaktadirlar.Fakat olay Buca´da farkli görülüyor.Belki Karsiyaka ve Altay desteklide olabilir taraftar guruplari.Yalniz mhk ve tff ´nun Buca´yi gözettigi tartisilmaz.

58_SEMİH_58
20.03.2011, 21:26
Karalamaya çalışanda oldu, destek olanda.Herşeye ragmen YENİÇERİ Buca'da !
http://resimzade.com/Show.html?i=27574&token=46735 (http://resimzade.com/Show.html?i=27574&token=46735)

Efsane Yeniceri
20.03.2011, 21:43
RekLam için DeğiL Arma içiN ,)

tRibünde hemen hemen atkısız formasız kimse yok

Kibrisli
23.03.2011, 01:52
Izmir´de yasayan halkin ,Izmir´li olani azinliktir.Cogu disaridan gelme oldugu icin ,bu gün takimlar gerekli ilgiyi göremedikleri icin süperligde tutunamamaktadirlar.Fakat olay Buca´da farkli görülüyor.Belki Karsiyaka ve Altay desteklide olabilir taraftar guruplari.Yalniz mhk ve tff ´nun Buca´yi gözettigi tartisilmaz.

Gardaş Altay ve Karşıyaka'nın maçları full artı 2-3 kez playofflarda elendiler ve iki tanesi Kasımpaşa'ya karşı kaybettiler ki meşhur bir Altay Kasımpaşa final maçı var 1-0 öne geçiyor Altay bir penaltı 1-1 2-1 yapıyor Altay bir penaltı 2-2 maç böyle gidip uzayacak derken 2 kırmızı kart Altay'a ve 4-2 bitiyor... Tribündeki vekiller teker teker Başbakanı arayıp çıktık diye tebrik ediyorlar... Buca'ya gelince de genel görünümde hatalar olabilir bilemem belki de gözetiliyor ama Buca alt yapısı Türkiye'nin 1 numarası ve o gençlerin üzerinde yükseliyor buca daha da büyüyecek Bülent Uygun'dur bitiren bu takımı...Artı bir destek olsaydı bizim maçtaki penaltıyı ve kırmızı kartı vermezlerdi heralde...