Orijinalini görmek için tıklayınız : DAUM`U ÜZERIM

SivasSpor.Com
03.11.2005, 21:04
Sivasspor Teknik Direktörü Werner Lorant, pazar günkü maçta mağlubiyeti akıllarının ucundan bile geçirmediklerini ifade etti.

Lorant, F.Bahçe'de teknik direktör iken G.Saray'ı 6-0 yenip tarihe geçti. Ama o artık tarih yazmak değil, başarılı olmak istiyor. Bu yüzden Sivasspor'da olduğunu belirten Alman hoca, Süper Lig'e yeni çıkmasına karşın 11. haftada bir puan eksikle istedikleri hedefi yakaladıklarını söylüyor. İşte Lorant'ın F.Bahçe maçı öncesi yaptığı samimi açıklamalar: -F.Bahçe'de görev yaptınız. Şimdi rakipsiniz. Neler hissediyorsunuz? Futbolun cilvesi bu. F.Bahçe'de güzel günlerim geçti. Elbette şampiyonluğu tatmak isterdim. Olmadı. Şimdi Sivasspor'un teknik direktörü olarak onları yenmek istiyorum. Dostum Daum' u üzeceğim. Çünkü mağlubiyeti aklımızdan geçirmiyoruz.

FENER'DE HERKES YILDIZ
-Sizin döneminizde Alex ve Anelka gibi yıldızlar olsaydı nasıl bir sonuç alırdınız? "F.Bahçe'de sadece Alex ve Anelka değil herkes yıldız. Ben de böyle bir takımı çalıştırmak isterdim. Şu anda her şey F.Bahçe'nin lehinde gibi görünse de her an her şey değişebilir.

PAZAR GÜNÜ GÖRÜŞÜRÜZ
-F.Bahçe'ye karşı planınız ne olacak? Rakibe karşı planımızı açıklamak, maçı baştan kaybetmek demektir. Bu bende sır ve pazar günü göreceğiz. Daum'un da kendine göre planı vardır. Bakalım kimin planı üstünlük sağlayacak. -Peki sizce sonuç ne olur? Her şey olabilir. Ancak futbolcularım F.Bahçe'ye saygı duymamalı. Onlar tecrübeli olabilirler ancak biz de gerekli yüreği sahibiz. Bu yüreklerini sahaya koydukları zaman F.Bahçe karşısında mutluluğu yaşarız. Bizim savunmamız iyi, onlarınsa ileri uçları. İyi bir maç olacak. Kazanan neden biz olmayalım. Beni tek korkutan şey aşırı motivasyon. -F.Bahçe'nin başındayken G.Saray'ı 6-0 yenip tarihe geçtiniz. Şimdi de Sivasspor teknik direktörü olarak Fenerbahçe'yi yenip tarihe geçmek ister misiniz? Tarih yazmak önemli değil. Önemli olan başarıyı devam ettirmek. Bu nedenle ben 6-0'u unuttum. Yeni başarılar için çalışıyorum. 6-0'lık galibiyette kaldığınız takdirde başarıyı yakalamak zor olur. Bu nedenle hep gelecekte başarılı olmak için çalışmamız gerekir. Ben de Sivasspor'da bu başarıyı yakalamak için çalışıyorum. Kendimi ispatlama niyetinde değilim. z

G.SARAY DA HÂLÂ İDDİALI
-F.Bahçe şu anda Galatasaray'ın 3 puan önünde. Sizce fark açılır mı? F.Bahçe her şeyi ile mükemmel. İyi bir uyum içindeler. Ama şu anda sadece 11 hafta geride kaldı ve 3 puan öndeler. Ve G.Saray da yarıştan kopmuş değil. Ayrıca diğer takımların da iddiaları sürüyor. Futbolda peşin hükümlü olmak yanlış.

Ali ERDOĞAN

puar
03.11.2005, 21:25
bence biz bu macta gol atalım yenilmeyiz... evet yıldız çok ama ortada 11 macta yenilen 7 gol defansımız bu performansını gösterirse mactan puan alırız

HakkıTİMUÇİN
03.11.2005, 21:28
Lorant hocamız ve futbolcularımız bu sene sadece daum ve feneri değil...inşallah süperligteki bir çok hocayı üzecekler....

Bence maçlara "verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz" yazılı bir pankartla çıkalım :)

GuNaY
03.11.2005, 21:31
Lorant hocamız ve futbolcularımız bu sene sadece daum ve feneri değil...inşallah süperligteki bir çok hocayı üzecekler....

Bence maçlara "verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz" yazılı bir pankartla çıkalım :)

evet abi "turkcell süper ligine verdiğimiz sürekli rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" olabilir :D

drummer
03.11.2005, 21:38
HELAL OLSUN WERNER LORANTA İYİ KONUŞMUŞ.
BEKLE FENER NELER OLACAK

Fatih-58
03.11.2005, 22:17
Lorant bisey biliyorda konusuyor...muahahaha

drummer
03.11.2005, 22:39
heralde bir sürpriz hazırladı fenere lorant

sinan58_34
03.11.2005, 23:02
HOCAMIZA GUVENIMIZ TAM KENDINE GUVENEN DİSİPLINLI BI HOCA BIZI LORANT LA DAHA COK TEKNIK TREKTORLERI UZECEGIZ

abircan
04.11.2005, 01:04
LORANT LORANT LORANT BU BOŞ KONUŞMAZ

cavres__ss
04.11.2005, 03:34
SİVASSPORLU YİĞİDOLAR DAHA ÇOK KİŞİ ÜZECEK SÜPER LİGDE 14. HAFTADA BEŞİKTAŞIN ÇİÇEĞİ BURNUNDA HOCASI TİGANA'YI SİVAS 4 EYLÜLDE ÜZECEĞİZ AMA ÖNCE SIRA DAUMDA

cavres__ss
04.11.2005, 03:34
SİVASSPORLU YİĞİDOLAR DAHA ÇOK KİŞİ ÜZECEK SÜPER LİGDE 14. HAFTADA BEŞİKTAŞIN ÇİÇEĞİ BURNUNDA HOCASI TİGANA'YI SİVAS 4 EYLÜLDE ÜZECEĞİZ AMA ÖNCE SIRA DAUMDA

5841
04.11.2005, 07:56
UZULECEKLERSE UZULSUNLER .BANA NE BIZ BURDAYSAK KORKACAKLAR

4eylülcehennemi
04.11.2005, 09:58
ALMANYADA DOGDU SİVASLI OLDU HELAL OLSUN SANA LORANT BABA LORANT BABA

muRTix1
04.11.2005, 10:23
tabiki üzecez allahın izniyle çifte bayram yaşamak o kadar tatlı olurdki

bbptek58
04.11.2005, 11:06
lorant dediyse yapar bugüne kadar iddialı olduğu her maçı aldı

halil_58_yigido
04.11.2005, 12:06
sivasspor.2 fb.0 salının tekrarı daum üzgünmü üzgün vahhh vahhhhhhhhhh

halil_58_yigido
04.11.2005, 12:12
helal lorantttttt babaaaa

1967_DERNEK_10UR
04.11.2005, 14:36
LORANT DAUM'A İYİ BİR DERS VERECEK..DAUM TEKNİK DİREKTÖRLÜK ÖĞRENECEK..

berlinli1967
04.11.2005, 15:47
DAUM OUT LORANT İN PAZAR GÜNÜ FENER AĞIR BİR YARA ALACAK DAUM ÜZÜLMİYECEK İNTİHAR EDECEK

erhan5834
04.11.2005, 16:17
SİVASSPOR BU MAÇTA GOL HATTA GOLLER BULMASI GEREK BÜYÜK TAKIMLAR KARŞISINDA TEK GOL ATIP DEFANSA YATARSAK SONUMUZ İYİ OLMAZ YILDIZ ÇOK DURAN TOPU İYİ KULLANIYOLAR AMA BİZ 2 GOL BULURSAK HERŞEY İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLUR ..

OPERASYON
05.11.2005, 03:26
DENGE KISIDEKI AKLIL SEVIYESINI GOSTERIR,DENGEL INSAN AKLILLI INSANDIR.AKILLI INSANIN ACIKLAMASI BOYLE OLUR.NE GELMISE INSANLARIN BASINA GAFLETTEN GELMISTIR.GAFLET ICINDE OLMADAN YAPILAN GUZEL BIR ACIKLAMA.INSAN INANDIGI GIBI YASAMASA ,YASADIGI GIBI INAMAYA BASLAR .ISTE INANDIGI GIBI YASIYOR VE BASARIYIDA KENDINE DESTUUR EDINMIS YAVAS YAVAS SESSIZ VE BIR OKADARDA ELINDEKILERELE EMIN ADIMLARLA YURUYEN EFSANE BIT TEKNIK PATRON LORANT ISTE BU YAHU ...BOS BOGAZLIK EDIPTE KONUSMUYOR DASI GEDIGINE OTURTUYOR HELAL SANA ALDIGIN PARADA SAYGIDA...OUNCULARDA YUREGINI ORTAYA KOYUP OYNASIN INSALLAH...SELAM VE DAU ILE...

extrasivas
05.11.2005, 07:45
adam bir sey biliyorda konusuyor oyle harbiye konusmaz takimina guveniyo eeee guvenmeklede hakli adam

ErdalGüler
05.11.2005, 10:17
Lig tv nin fenerbahçe muhabiri yaptığı açıklamada. yapmış oldukları değerlendirmeye göre süper ligde feneri yenebilecek tek takımın Sivasspor olduğunu bildirdi... Valla haksız da değil yani...

münferitgirl
05.11.2005, 10:20
Lig tv nin fenerbahçe muhabiri yaptığı açıklamada. yapmış oldukları değerlendirmeye göre süper ligde feneri yenebilecek tek takımın Sivasspor olduğunu bildirdi... Valla haksız da değil yani...
AMAN TANRIMMMMMMMM

tek büyük tek lider tek güç tek takım...

Sivaaaaaaaasssssssssssssssssss pooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

olmayanlar kıskansın...Fener de kimmiş?peaaaahhhhhhhhhhhhhh

muratduru58
05.11.2005, 13:40
Sıvasspor ne zaman defansıf anlayısı bırakacak bu herkesın dıkkatınden kacıyor hıc ofansıf oynamadık

cerrah yiğido
05.11.2005, 13:46
Lorant ın süprizini merak etmeye başladım?????????????????????

1967 dernek serkan20
05.11.2005, 13:58
bence yarın bayramın 4.günü olacak ve bu bayram sadece sivassporlulara özel olacak

susehri58
05.11.2005, 14:39
Afferin Lorant, korkumuz yok bu maci alacagiz, Fenerbahce son maclarda Hakemleri iyi satin aliyordu, Champions Lig´de Hakem satin alinamiyor kolay kolay, ama maci yöneticek Hakem bilsinki! BURASI SIVAS BURDAN CIKIS YOK.
Beni Endise eden tek bu, burasi Konya degil Antep degil, burasi SIVAS.

SivasliGörkem
05.11.2005, 15:32
sivasspor 2 - 0 fenerbace

gercek58li
05.11.2005, 15:47
Artik sadece lorantin söylemesinden baska,medya da baska bakmaya basladi.
Anladilar yavas,yavas Sivassporun kim oldugunu.
Dün Kanal a da bir yorumcu sunlari söylüyordu,dinleyen olmustur;
"Eger FB pazar günü Sivastan 3 puan yada 1 puan cikarirsa sansli sayilir,ben yenebilecegini sanmiyorum.Sivasspor cok iyi bir takim ve de Türkiyenin Barcelona´si düsüncesindeyim..."
ve buna benzer yorumlar...

twity_58
06.11.2005, 15:46
daumları üzemesende macları alamasanda senleyız futbolcularınlayız lorant!!

SENİ SEVİYORUZZZ

tomasss
06.11.2005, 15:48
HAAA daum kim beeee Allah'ın kokainmanıııı

ahmetcelik
06.11.2005, 15:50
WERNER WIR HABEN VERTRAUN AUF DICH, ALLE FANS VON SIVAS MÖCHTEN IN DER TÜRKISCHEN LIGA MIT SIVAS GUT ABSCHNEIDEN. LAST DEN KOPF NICHT HÄNGEN, DEINE KADER IST GUT DU AUCH.

WEITER SO
SIVASSPOR YOU´LL NEVER WALK ALONE