Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASSPOR KORKUSU BAYRAM YAPTIRMADI!!!

SivasSpor.Com
03.11.2005, 22:34
Hafta sonunda Sivasspor’umuzla karşılacak olan Fenerbahçe bayramda izin yapmadı… Sivasspor’un hafife alınamayacağı gereken bir takım olduğunun farkında olan Daum bayramda futbolculara izin vermedi…
Bayramın ilk gününde 2 saat süren bir antrenmandan sonra bayramlaşan Fenerbahçeli futbolcular Sivasspor maçının ciddiyetinin farkında…

Tarihin tekerrür etmesinden çekinen Daum bayram boyunca antrenmanlara devam kararı verdi… Schalke maçının ardından böyle bir sonuç fener cephesinde pekte iyi olmayacağının farkındalar!!!

drummer
03.11.2005, 23:36
işallah korktukları başına gelirde bizde destan yazarız.
artık sivasın gücünü herkes görür.

GuNaY
03.11.2005, 23:52
korkunun ecele faydası olmazmış :)

serserilerin_prensi
04.11.2005, 00:03
SİVAS FENERİ YENECEK TÜRKÜYEDE KIYAMET KOPACAK VALLAHA BUNU SÖYLERKEN TĞYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR HAYIRLIISIYLA ŞU MAÇI ALIRIZ İNŞLLAH

sinan58_34
04.11.2005, 00:26
FENERBAHCEDE ATES BACAYI SARDI NE YAPSALAR BOS KORKULARIYLA YUZLESECEKLER VE UMDUKLARI BASLARINA GELECEK

Playaz58
04.11.2005, 02:02
Gelin bakim kanarya'lar. Kusbasiniz guzel olur sizin!

abircan
04.11.2005, 02:56
EN GÜZEL HABER BU OLSA GEREK
SİVASIN NE KADAR İYİ TAKIM OLDUĞUNUN GÖSTERGESİ, SİVASSPOR OYUNCULARI VE LORANT DAHA ŞİMDİDEN KORKU SALIYOR YÜREKLERİNE MAÇTAKİ HALLERİNİ DÜŞÜNEMİYORUM FB LİLERİN, İLK YARI GOL YEMEZSEK EĞER MAÇI EN AZINDAN BERABERE KAPATIRIZ BUDA BİZİM İÇİN EN İYİ SONUÇ OLUR, HELE BİRDE GOL ATARSAK BU MUHTEŞEM BİRŞEY OLUR, HAYDİ YİĞİDOM YAŞAT BİZE MUTLULUĞU

cavres__ss
04.11.2005, 04:27
KORKACAKLAR TABİ ÇÜNKİ ARTIK DÖRT BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK VAR ODA SİVASSPOR YİĞİDOLAR BU MAÇI ALACAK

5841
04.11.2005, 08:53
bız arkadaş o kanaryanın tuylerıın yolup. cıbıldak bır şekılde
gönderecegız.daum da hop oturacak hop kalkacak pırelı........ gıbı:D

spainloco
04.11.2005, 10:51
sivasspor ilk defa çıktığı süper ligde fırtına gibi bir başlangıç yaparak 4. sırada bulunan yiğidolarımız EZİKBAHÇEYİDE eli boş gönderecektir..

4eylülcehennemi
04.11.2005, 10:54
BİLİNDİGİ ÜZERE KORKUNUN ECELE FAYDEAI YOKTUR.ALAH PAZAR GÜNÜ YARDIMCIMIZ OLSUN

muRTix1
04.11.2005, 11:26
tabi korkacaklar shalkeden sonra bide sivas hezimetini kolay kolay kaldıramayacaklar

MERİÇ
04.11.2005, 11:39
SAhiden Fener yusuf yusuf çekmeye başladı, bence en az 1-0 alırız

bbptek58
04.11.2005, 12:01
korkcaklar tabi yiğitlerin harman olduğu yere geliyolar

TS58
04.11.2005, 13:10
Lütfen Lorant ve Bülent Uygun adınızı altın harflerle yazdırınız.Aziz Bey'in futbolcuları biraz sus pus olsun.Farklı yenin.

halil_58_yigido
04.11.2005, 13:11
horoz ötemedi tarzan kaçamadı kanaryada uçamayacak çünkü kanatları 4 eylülde kırılacak vahhh vahhh çok acıdım

emreOKOCHA
04.11.2005, 13:28
belkide sizden daha iyi sivassporludurum ama(!)bu kafayla bizden hicbise olmaz!cunku biz yatmaya alısmısız.fenerbahce calısmaya!(boyle bi baslık sivassporu ileri goturmez)görüşlerinizi bekliyorum ama sırf muhalefet yapmak adına cvp yazmayın ii bi düşünün soyledigimi!!!olmaz!calısmaya korkaklık diyenler çalışmamaya ne derler ACABA sevgilerle!!!!!!!:((

1967_DERNEK_10UR
04.11.2005, 15:23
LORANT VE TALEBELERİ FENERASYONU YENEREK TARİHE GEÇECEKLER...FENERBAHÇE YE BU KORKU YETER DE ARTAR BİLE..

berlinli1967
04.11.2005, 16:53
1967 GENC TARAFTARLAR YANİ STADIN EFENDİLERİ İLE BU FENERBAHCE YENİLECEK BURA SİVAS BURDA FENERE İKİNCİ SCHALKE DÖNEMİ YAŞATILACAK AZİZ BAŞKAN YANINDA KİMİ GETİRİRSEN GETİR SİZ YENİLECEKSİNİZ

erhan5834
04.11.2005, 16:59
İNŞALLAH HEZİMETE UĞRAYACAKLAR VE KORKTUKLARI BAŞLARINA GELECEK MERAKETMEYİN BURDA ÇİMLERE GÖMECEZ ONLARI

sekocan58
04.11.2005, 19:15
en büyük sivas?........

muhammet58
04.11.2005, 21:05
Taraftarlar olarak fener maçında sivas spora tam desteği vererek, 12. adam olarak yerimizi almalıyız.

ErdalGüler
04.11.2005, 21:16
Ne olursa olsun çok zor bir maç olacak. İnşallah galip geleceğiz...

aircan
04.11.2005, 22:17
realiteyi ve gercekleri unutmiyalim, yenersek süper olur-ama öyle hüsran,darmadagin ve benzeri kelimeler kullanarak, olasi bi maglubiyetde yerin dibine girmeyelim, daima en kötsüne hazirlanalimki, sevincler galibiyetde ikiye katlansin. fb milyonlarca dlar agirliginda bi ekip, biz ise mütevazi kadromuzla istanbul hegemonyasina karsi gögüs gerecegiz, insallah bi mucize(!!!) gerceklesir, sivasspora basarilar

extrasivas
05.11.2005, 08:48
daumun biryerlerini korku sardi anlasilan ama ne fayda nede yapsa kacinilmaz tek sonuc var sivasspor bu maci alacak

ErdalGüler
05.11.2005, 11:39
realiteyi ve gercekleri unutmiyalim, yenersek süper olur-ama öyle hüsran,darmadagin ve benzeri kelimeler kullanarak, olasi bi maglubiyetde yerin dibine girmeyelim, daima en kötsüne hazirlanalimki, sevincler galibiyetde ikiye katlansin. fb milyonlarca dlar agirliginda bi ekip, biz ise mütevazi kadromuzla istanbul hegemonyasina karsi gögüs gerecegiz, insallah bi mucize(!!!) gerceklesir, sivasspora basarilar

Doğru ama lig tv nin fenerbahçe muhabiri bile yaptıkları araştırmaya göre süper ligde Feneri yenecek tek takımın Sivasspor olduğunu hararetle bildiriyordu... Bence Fener içinde Sivas içinde çok zor Sivas ilk golü bulursa bu maçı koparır...

drummer
05.11.2005, 12:59
bilet kalmamış tüm biletler satılmış
baya kalabalık olacak

ofgurleyuk78
05.11.2005, 13:09
Bu gün FB. Tv de Sivassporla ilgili proram vardi. Sivassporumla gurur duydum. Hemsehrilerimle gurur duydum. O yasli teyzelerin Sivasspor ile ilgili övünç dolu sözleriye gurur duydum. Sayin Lorant'1n " Ben fenerbahçelileri çok seviyorum onlarin arasinda maç izliyorum ama sakin bana kizmasinlar çünkü onlari yenecegim." sözleri ile gurur duydum. Sivas' li oldugum için kendimle gurur duydum. Sözün kisasi 30 yildir Karabük' te yasiyan Sivasli olarak sizlerle gurur duyuyor, hepinizi çok seviyorum. 0nsallah bayramimiz Pazar günü de devam edecek. Basarilar ..

yigidogirl9
05.11.2005, 13:18
daumun biryerlerini korku sardi anlasilan ama ne fayda nede yapsa kacinilmaz tek sonuc var sivasspor bu maci alacak

Kesinlikle katılıyorum arkadaşım ve seni ayakta alkışlıyorum...

sivasistanbul
05.11.2005, 15:23
hepniz cimbomlusunuz ama ben fenerliyim sivasımın bu maçtan yüzü ak çıkmasını isterim o kadar da uçmayın

1967 dernek serkan20
05.11.2005, 15:28
hehehe
işte fener bile bizden tırsıyor
feneri elleri bomboş olarak göndereceğiz

sivasistanbul
05.11.2005, 15:31
yav galatasaraya hiç bole demiyodunuz.ben buundan bahsediyom

sivasistanbul
05.11.2005, 15:32
sbeeb istanbul atkımıysa niye galatasarayı yanamedik....

CAGLAYAN
05.11.2005, 20:15
http://www.gencturkhaber.com/images/155810.jpg

Fenerbahçe'ye muhteşem karşılama

Fenerbahçe, Turkcell Süper Ligi'nin 12. haftasında oynayacağı Sivasspor maçı için geldiği Sivas'ta sevgi gösterileriyle karşılandı.

Fenerbahçe, Turkcell Süper Ligi'nin 12. haftasında oynayacağı Sivasspor maçı için geldiği Sivas'ta sevgi gösterileriyle karşılandı. Sarı-lacivertli takımın kalacağı otelin önüne saatler öncesinden gelen Sivaslılar, futbolcuları görmek isterken izdiham yaşandı.
Özel uçakla Kayseri'ye indikten sonra karayoluyla Sivas'a gelen Fenerbahçe kafilesini görmek isteyen yüzlerce Sivaslı ve Sivassporlu taraftar, kafilenin kalacağı 4 Eylül Oteli önüne geldi. Kalabalık nedeni ile Atatürk Caddesi araç trafiğine kapatıldı. Sivasspor ve Fenerbahçe lehine tezahürat yapan taraftarlar, otelin giriş kapısını kapatınca, özel güvenlik ve çevik kuvvet ekipleri otel önüne gönderildi. Bu arada taraftarları sakinleştirmek için emniyet görevlileri megafonla uyarıda bulunurken, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz da taraftarların otel önünü boşaltmasını istedi. Bu da yetersiz kalınca Sivasspor Genel Menajeri Bülent Uygun, megafon ile taraftarlara seslenerek, Fenerbahçe kafilesini alkışlamalarını, provokasyona kapılıp olay çıkarmamalarını istedi.
Taraftarlar, uzun uğraşların ardından otel önünden uzaklaştırıldı. Sarı-lacivertliler, otele girerken güvenlik görevlileri adeta etten duvar ördü. Fenerbahçe kafilesi, taraftarların tezahüratları altında otele girdi.

1967_DERNEK_10UR
05.11.2005, 20:20
http://www.gencturkhaber.com/images/155810.jpg

Fenerbahçe'ye muhteşem karşılama

Fenerbahçe, Turkcell Süper Ligi'nin 12. haftasında oynayacağı Sivasspor maçı için geldiği Sivas'ta sevgi gösterileriyle karşılandı.

Fenerbahçe, Turkcell Süper Ligi'nin 12. haftasında oynayacağı Sivasspor maçı için geldiği Sivas'ta sevgi gösterileriyle karşılandı. Sarı-lacivertli takımın kalacağı otelin önüne saatler öncesinden gelen Sivaslılar, futbolcuları görmek isterken izdiham yaşandı.
Özel uçakla Kayseri'ye indikten sonra karayoluyla Sivas'a gelen Fenerbahçe kafilesini görmek isteyen yüzlerce Sivaslı ve Sivassporlu taraftar, kafilenin kalacağı 4 Eylül Oteli önüne geldi. Kalabalık nedeni ile Atatürk Caddesi araç trafiğine kapatıldı. Sivasspor ve Fenerbahçe lehine tezahürat yapan taraftarlar, otelin giriş kapısını kapatınca, özel güvenlik ve çevik kuvvet ekipleri otel önüne gönderildi. Bu arada taraftarları sakinleştirmek için emniyet görevlileri megafonla uyarıda bulunurken, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz da taraftarların otel önünü boşaltmasını istedi. Bu da yetersiz kalınca Sivasspor Genel Menajeri Bülent Uygun, megafon ile taraftarlara seslenerek, Fenerbahçe kafilesini alkışlamalarını, provokasyona kapılıp olay çıkarmamalarını istedi.
Taraftarlar, uzun uğraşların ardından otel önünden uzaklaştırıldı. Sarı-lacivertliler, otele girerken güvenlik görevlileri adeta etten duvar ördü. Fenerbahçe kafilesi, taraftarların tezahüratları altında otele girdi.
USTA BU KARŞILAMA GÖRMEMİŞLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL:(..BU GÜN FENERASYON'U ALKIŞLARLA KARŞILAYANLAR YARIN MAÇTA SİVAS YENİLİNCE NE YAPARLAR ACABA??BURASI ALİ BABA'NIN ÇİFTLİĞİNİ GEÇTİ...

CAGLAYAN
05.11.2005, 20:33
RESMEN REZALET !!
AYNI COSKU KAYSERI´DEDE YASANMIS :(
ANADOLU MILLETI BÖYLE YAPARSA KENDI TAKIMLARINI DESTEKLEMEZLERSE
3 BÜYÜKLERIN ANADOLU TAKIMLARINA KARSI SAYGILARIDA KALMAZ
YAZIKLAR OLSUN

GeCeVeMaVi58pRf
05.11.2005, 20:33
korkunun ecele faydası olmazmış :)

vallahi aslında soleyeceklerımı gunay kardesım özetlemiş ya agzına saglık kardesim

GuNaY
05.11.2005, 20:58
olamaz böyle bir olay!!! iki kayseri takımı ve sivas 3-4-5. sırayı paylaşıyorlar rakip geliyor yüzlerce insan sevgi gösterisinde bulunuyor!!!! :( inanılır gibi değil!!!!

emreOKOCHA
06.11.2005, 00:27
arkadaşlar gelin bi başlık açalım ve gs ve fb olarak sivassporu tartışalım yok bole bi saçmalık yaa !!!!benim nickimden hangi takıma sempatim oldugunu anlamıssınızdır eger gsli olsam emrehagi olurdu nickim!!bugüne kadar bu konuda hiç konusmadım ama konusacamben fenerbahceliyim.herkes diyorki anadolu takımı falan.bırakın bu işleri herkes bi istanbul takımın asempati duyoyor.iç muhakemnizi bi yapın ve kendinize bi sorun ben sadece sivassporu mu seviyorum?ilk duydugum takım ismi sivasspor muydu ?hayır degildi cunku o zamanlar nerdeyse butun üyeler FB GS YADA BJK yı tutyordu!sebep ise sivasspor 3 ligdeydi ve kimse ne oldugunu bile bilmiyodu!ben cogu 3 lig macına gittim sivasın sırf destek icin.ama içimde fener sevgsi hala vardı!yani dogan cocuk fb yi gs yi bjk yi tutuyor .emin olun ts li biler istanbul takımı tutuyor.şimdi bişey diyecem ben tam bi okocha hayranıyım ve fb ye büyük bi sempatim var.bugune kadar fb sivasporu yener düşüncesindeydim ve tahmin yarışmasında da fb ye yazdım simdi soyluyorum ve bu maçı SİVAS ALACAK DİYORUM.ÇÜNKÜ BU İNANCI WERNER LORANT OLUSTURDU!VE İNANÇIM HERSEYİN ÖNÜNE GEÇTİ FB SEVGİSİNİ BİLE!ALIN ŞU LİNKE Bİ TIKLAYIN ÖZELLİKLE İLK PARAGRAF BU İNANCI SAĞLAMAMDA YARDIMCI OLDU!!AYRICA Bİ ARKADAS "pendik yok dinamo falan ..bişeyler yazmıstı tek taraflı olmayalım DAHA TROMSO YENİLGİSİNİN YANIKLARI DURUYOR!!!LİNK TE ASSAGIDA AYRICA SON OLARK SUNU SOYLİYİM YARIN BİZ YENECEĞİZ YANİ SİVASSPOR sevgilerle jay jay okocha!!!

http://www.ajansspor.com/haber/125632

skywriter
06.11.2005, 00:35
arkadaşlar gelin bi başlık açalım ve gs ve fb olarak sivassporu tartışalım yok bole bi saçmalık yaa !!!!benim nickimden hangi takıma sempatim oldugunu anlamıssınızdır eger gsli olsam emrehagi olurdu nickim!!bugüne kadar bu konuda hiç konusmadım ama konusacamben fenerbahceliyim.herkes diyorki anadolu takımı falan.bırakın bu işleri herkes bi istanbul takımın asempati duyoyor.iç muhakemnizi bi yapın ve kendinize bi sorun ben sadece sivassporu mu seviyorum?ilk duydugum takım ismi sivasspor muydu ?hayır degildi cunku o zamanlar nerdeyse butun üyeler FB GS YADA BJK yı tutyordu!sebep ise sivasspor 3 ligdeydi ve kimse ne oldugunu bile bilmiyodu!ben cogu 3 lig macına gittim sivasın sırf destek icin.ama içimde fener sevgsi hala vardı!yani dogan cocuk fb yi gs yi bjk yi tutuyor .emin olun ts li biler istanbul takımı tutuyor.şimdi bişey diyecem ben tam bi okocha hayranıyım ve fb ye büyük bi sempatim var.bugune kadar fb sivasporu yener düşüncesindeydim ve tahmin yarışmasında da fb ye yazdım simdi soyluyorum ve bu maçı SİVAS ALACAK DİYORUM.ÇÜNKÜ BU İNANCI WERNER LORANT OLUSTURDU!VE İNANÇIM HERSEYİN ÖNÜNE GEÇTİ FB SEVGİSİNİ BİLE!ALIN ŞU LİNKE Bİ TIKLAYIN ÖZELLİKLE İLK PARAGRAF BU İNANCI SAĞLAMAMDA YARDIMCI OLDU!!AYRICA Bİ ARKADAS "pendik yok dinamo falan ..bişeyler yazmıstı tek taraflı olmayalım DAHA TROMSO YENİLGİSİNİN YANIKLARI DURUYOR!!!LİNK TE ASSAGIDA AYRICA SON OLARK SUNU SOYLİYİM YARIN BİZ YENECEĞİZ YANİ SİVASSPOR sevgilerle jay jay okocha!!!

http://www.ajansspor.com/haber/125632
Kucukluk yillarim haricinde hic bir 4 buyuk takima karsi sempati beslemedim. Yillarca Samsunspor'u tuttum, Ankara'daki neredeyse butun maclarina gittim. Ama yaklasik 6 yildir sadece Sivasspor'la ilgileniyorum, baska hic bir takim beni ilgilendirmiyor, ic muhakememi cok iyi yaptigima eminim.
Cunku ben futbolu seviyorum, Sivas'i seviyorum, futbolla yatip futbolla kalkiyorum; ve Turk futbolunun onundeki en buyuk engellerden biri olan 3 buyukler hegemonyasina karsi her zaman bir engel olmaya calisacagim..

emreOKOCHA
06.11.2005, 00:39
İNŞALLAH BOYLEDİR SEVGİLERLE SKYWRİTER

gercek58li
06.11.2005, 00:40
olamaz böyle bir olay!!! iki kayseri takımı ve sivas 3-4-5. sırayı paylaşıyorlar rakip geliyor yüzlerce insan sevgi gösterisinde bulunuyor!!!! :( inanılır gibi değil!!!!

Bizim millet akillanmaz! Baska takimlari böyle sevgiyle karsilayanlardan nasil bir taraftarlik beklenir?
Her ne olursa olsun,Daum onlara bayram yaptirmadiysa,biz bayram hediyesi olarak1-2 gol verir göndeririz garibanlari!..

aircan
06.11.2005, 01:18
rakip geliyor diye karsilamada olamaz yani? tayyip geldiginde sivasta tek acik bi anacadde yoktu, hepsi trafige kapatilmisti. bu gelende fenerbahce, anelka, alex, appiah, bunlar dünyanin en iyi futbolculariyla (zidane,thuram,henry= anelkayla) (appiah=essien,del pierro,trezeguet) (alex=ronaldo,ronaldinho,adria no, say say bitmez , kaka, cafu,carlos.......gercekten bitmez) yan yana top kosturan futbolculardir, dogal olarak halkimiz da bu durumda onlara karsi ayri bi karsilamada bulunuyor, ne var bunda? cok görmeyelim arkadaslar, sonucta sivasa kac tane ünlü girip cikiyorki??? anlatmak istedigim olay aslinda cok basit amaaaaaaaaa..... an-la-ya-na

gercek58li
06.11.2005, 01:28
rakip geliyor diye karsilamada olamaz yani? tayyip geldiginde sivasta tek acik bi anacadde yoktu, hepsi trafige kapatilmisti. bu gelende fenerbahce, anelka, alex, appiah, bunlar dünyanin en iyi futbolculariyla (zidane,thuram,henry= anelkayla) (appiah=essien,del pierro,trezeguet) (alex=ronaldo,ronaldinho,adria no, say say bitmez , kaka, cafu,carlos.......gercekten bitmez) yan yana top kosturan futbolculardir, dogal olarak halkimiz da bu durumda onlara karsi ayri bi karsilamada bulunuyor, ne var bunda? cok görmeyelim arkadaslar, sonucta sivasa kac tane ünlü girip cikiyorki??? anlatmak istedigim olay aslinda cok basit amaaaaaaaaa..... an-la-ya-na

Esasinda cok iyi bir kiyaslama olmus!
Tayyip,Türkiyeyi yönetiyor
FB ise TFF yi yönetiyor
benim anlattigimda cok basit yani an-la-ya-na!!!

emreOKOCHA
06.11.2005, 01:34
haklısın galiba pardon galiba degil haklısın kardes sevgilerle jay jay okocha!!!

Blackkite
06.11.2005, 03:31
bayramda tatil yapamamışlar bayramdan sonra da yapamasınlar inşallah. bize çifte bayram olur inşallah

Blackkite
06.11.2005, 03:37
İNŞALLAH BOYLEDİR SEVGİLERLE SKYWRİTER
skywriter a hak veriyorum !! sivasspor'u aşağı yukarı 3-4 yıldır takip ediyorum. süper ligde beşiktaşı destekliyor dum sivasın süper lige çıktığı tarihten itibaren (daha lig bitmeden) artık beşiktaş benim için 2. plana yerleşmiştir dedim ve bu böyle devam edecek.

muRTix1
06.11.2005, 04:49
okocha o senin problemin has sivaslı olmayanlar düşünsün gecmize mazi geleceğe niyazi derler

frankfurt
06.11.2005, 12:55
almanyada frankfurttan izliyoruz sivas soporumuzu 1995 de bende oynadim bu takimda cok sey degismis sivasimizin adini mukemmel bir sekilde tanitiyorlar tum sivas halkindan beklentimiz sakin yanliz birakmayin yigidolari fener macina gelince hakem destegiyle buralara gelen fenere bi guzellikde biz yapacaz allahin izniyle stadi dolduralim gosterelim 4 eylul stadinda sivasin karsisinda gardaslar daginin eteklerinde gelen sogukla beraber gollerimizinde nsil su gibi akdigini 3.1 mac bizim basarilar sivasim

TS58
06.11.2005, 13:24
Gazeteci Cengiz CANDAR FBTV'de Sivas şehri FB'lidir.İsmail Kartal,Lorant,Bülent UYGUN fenerlidir dedi.Geçen sene fener çok büyük destek verdi dedi.Ben utandım.Sivas FB'li değil onuru olan Sivaslılarındır.
Ezikbahçe daima eziktir.
Ali Şen,Ömer Çavuşoğlu hepsi de Ezikbahçelidir.

twity_58
06.11.2005, 16:42
aldıgımız yenılgının hiç bir anlamı yok sadece puan alamadık o kadar yanı onlar bayram yapmadı ama sivas dakı potansıyel gene gözuktu 2 gol atabıldık ben berabere bıtecegını dusunuyordum ama olmadı..böylesı daha guzel oldu onlar sivas dan korktu bayram yapmadı bizde armut toplamadık ya :D

emreOKOCHA
07.11.2005, 00:59
Gazeteci Cengiz CANDAR FBTV'de Sivas şehri FB'lidir.İsmail Kartal,Lorant,Bülent UYGUN fenerlidir dedi.Geçen sene fener çok büyük destek verdi dedi.Ben utandım.Sivas FB'li değil onuru olan Sivaslılarındır.
Ezikbahçe daima eziktir.
Ali Şen,Ömer Çavuşoğlu hepsi de Ezikbahçelidir.
UTANMA ÖVÜN ::GÖĞSÜNÜ KABART

ALİ ŞEN :SANA GÖRMEDİĞİN FUTBOLCULARI GÖSTERDİ TÜRKİYEYE GETİRDİ(DÜNYACA ÜNLÜ)NİCKİMDEN ANLARSIN..
ÖMER CAUŞUOĞLU:NE YAPTIGI BELİRSİZ ADAM ANELKANIN ELLE ATTIGINA BİLE HAYIR DEDİ!
İSMAİL KARTAL:ESKİ FBLİ FUTBOLCU SS Yİ SAMPİYON YAPAN ADAM!
BÜLENT UYGUN:FB DE GOL KRALI OLMUS TEKNİĞİ SAĞLAM SS MENAJERİ
LORANT:GS Yİ 6-0 YENEN ADAM Kİ ŞU ANDA YĞİDO OLARAK KONUŞUYOSAN PE EMİN DEĞİLİM AMA(!)KONUŞMANI SAGLAYAN KİŞİ!
HA BİDE CAN ARAT VARDI SS 1.LİGE CIKMASINI SAGLAYAN DEFANS OYUNCULARINDAN BİRİ.
BUNLARI Bİ TANIŞTIRIYIM SENİNLE!
AFFERİM CENGİZ ÇANDAR İSABET YAPMIŞ!
HA BU ARADA MECNUN OTYAKMAZ DA FB KONGRE UYESİ
SEVGİLERLE!!!

emreOKOCHA
07.11.2005, 01:01
okocha o senin problemin has sivaslı olmayanlar düşünsün gecmize mazi geleceğe niyazi derler
BJK FORMANI Bİ CIKARSAN İYİ OLACAK TA!!

muRTix1
07.11.2005, 01:02
tamam işte ne güzel anlatmışın okacha ezikler işte:) eziklikle gurur duymak yiğidolara yakışmaz...onlarda bizim bi rakibimiz eskileri önemli değil onlar şu anda birer sivassporlu geç olmuş ama kurtulmuşlar eziklikten

muRTix1
07.11.2005, 01:03
has sivasspor formam var çok şükür onlar mağzide kaldı

muRTix1
07.11.2005, 01:04
bence sen sivasspor formanı çıkar git fb forumuna gir ne dersin hoş olmazmı?

emreOKOCHA
07.11.2005, 01:05
tamam işte ne güzel anlatmışın okacha ezikler işte:) eziklikle gurur duymak yiğidolara yakışmaz...onlarda bizim bi rakibimiz eskileri önemli değil onlar şu anda birer sivassporlu geç olmuş ama kurtulmuşlar eziklikten
EZİKTAŞ MI DEDİN ANLAMADIM !!!EGER DEDİYSEN AYIP ETİN TAKIMINA LAF SOYLEEME!!

muRTix1
07.11.2005, 01:07
bence bi gözlük al EZİKBAHÇE ama bjk de hiç problem değil puan kaybetmelerini isterim onlarda bizim rakibimiz fb gibi biz memleketimizi istanbul takımlarına satmayız koçum(bilet değiştireceğin zaman haber ver oke?)

emreOKOCHA
07.11.2005, 01:09
bence sen sivasspor formanı çıkar git fb forumuna gir ne dersin hoş olmazmı?
FB FORUMUNA ÜYELİĞİM DEVAM EDİYOR BEN ZATEN FBLİ OLDUGUMU HERKES BİLİYOR SKYWRİTER A SORABLİRSİN!BEN ACIKLADIM SEN GALİBA EZİKTAŞLA MEŞGULDUN!!!!SİVASSPORU DESTEKLEMEKTENDE ONUR DUYUYORUM VAR MI ENGEL OLMAK İSTİYEN !SEN HAKİKİ Bİ YİĞİDO GİBİ KONUŞUYONDA UNUTMA 1 TANE DOGRU VARDIR O DA SENİN BENİMDE FB Lİ OLDUGUM FB Yİ FALAN BIRAK UGRAŞMA !MAÇ BİTTİ TEMİZ Bİ MAÇ OLDU FB ALDI .İYİ OYNAYAN SS YDİ BUNA LAFIM YOK!SEN KENDİ BJK NA Bİ BAK!YİĞİDO HAKKINDA YORUMUNU DA İİ YAP!HADİ İ GECELER!

emreOKOCHA
07.11.2005, 01:10
FB FORUMUNA ÜYELİĞİM DEVAM EDİYOR BEN ZATEN FBLİ OLDUGUMU HERKES BİLİYOR SKYWRİTER A SORABLİRSİN!BEN ACIKLADIM SEN GALİBA EZİKTAŞLA MEŞGULDUN!!!!SİVASSPORU DESTEKLEMEKTENDE ONUR DUYUYORUM VAR MI ENGEL OLMAK İSTİYEN !SEN HAKİKİ Bİ YİĞİDO GİBİ KONUŞUYONDA UNUTMA 1 TANE DOGRU VARDIR O DA SENİN BENİMDE FB Lİ OLDUGUM FB Yİ FALAN BIRAK UGRAŞMA !MAÇ BİTTİ TEMİZ Bİ MAÇ OLDU FB ALDI .İYİ OYNAYAN SS YDİ BUNA LAFIM YOK!SEN KENDİ BJK NA Bİ BAK!YİĞİDO HAKKINDA YORUMUNU DA İİ YAP!HADİ İ GECELER!
PARDON YANLIS YAZMISIM SENİN BJK LI BENİM FB Lİ OLDUGUM ÖZÜR DİLERİM!AMA ORTAK PAYDADA SİVAS İÇİN BULUŞMAMIZ GÜZEL!!!

muRTix1
07.11.2005, 01:12
anlamıyosun yada anlamazlıktan geliyosn benim için bjk bitmiştir ama sen ne oldunu bilmiyosun:) hayatında kaç kere sivası destekledin acaba forumlara yazmakla olmuyor sana fb ile mutluluklar

emreOKOCHA
07.11.2005, 01:19
anlamıyosun yada anlamazlıktan geliyosn benim için bjk bitmiştir ama sen ne oldunu bilmiyosun:) hayatında kaç kere sivası destekledin acaba forumlara yazmakla olmuyor sana fb ile mutluluklar
2MACA GİTMEKLE YİĞİDO OLUNMUYOR !LORANTIN SAYESİNDE AGZIN VARDA KONUŞULUYO BENİM GİBİ KAC TANE SİVASIN 3.LİG MACINA GELİP CILGINLARLA TEZAHÜRAT YAPTIN!EGER SU ANDA KONUSUYOSAN BU TARAFTAR HOMURDANMIYORSA LORANT SAYESİNDE!SONRADA İŞKEMBEDEN SIK SİVASI DESTEKLEMEDİN DİE!SEN BAYBURT MACINI BİLİN Mİ TOKAT MACINI BİLİN Mİ BULANCAGI BİLİN Mİ SEN FB YE GELİRSİN ANCAK KÜFREDERSİN!BU İŞLER BOLE!Bİ DÜŞÜŞ YAŞANSIN İLK KÜFÜR EDEN SEN OLURSUN LORANTA!SONRADA MAÇA GELDİN Mİ!

drummer
07.11.2005, 01:53
RESMEN REZALET !!
AYNI COSKU KAYSERI´DEDE YASANMIS :(
ANADOLU MILLETI BÖYLE YAPARSA KENDI TAKIMLARINI DESTEKLEMEZLERSE
3 BÜYÜKLERIN ANADOLU TAKIMLARINA KARSI SAYGILARIDA KALMAZ
YAZIKLAR OLSUN
çok haklısın çağlayan hala başkalarının takımını tutmakla meşgulüz.
şu anda kayserininde bizimde gerçekten iyi takımlarımız var ama.
yok yok onlara başka takımlar lazım.
kendi takımları yetmiyor.