Orijinalini görmek için tıklayınız : Şansal Sivas'a fena taktı!

Salim58
10.05.2011, 10:19
http://resimzade.com/Show.html?i=28483&token=19357 (http://resimzade.com/Show.html?i=28483&token=19357)

Lig tv'de yayınlanan Maraton programının sunucusu ve yapımcısı Şansal Büyüka, küme düşen Kasımpaşa ve Bucaspor'a çok üzüldüğünü, aslında bu iki takımın yerine düşecek takımların olduğunu söyledi.
Üstü kapalı Sivasspor'u ima eden Büyüka “Ben Kasımpaşa ve Bucaspor'un düşmesine çok üzüldüm. Bu takımların yerine düşecek takımlar vardı” diyerek isim vermeden Sivasspor'u eleştirip, Kırmızı-Beyazlı takımın ligde kalmasına üzüldüğünü ima etti.
Proğramı izleyen çok sayıda Sivasspor taraftarı Büyüka'nın bu şekilde konuşmaya hakkı olmadığını, tarafsız olması gerektiğini belirterek tepki gösterdiler.

Hürdoğan.

58hsn58
10.05.2011, 10:25
iste boylesi sivaslilar bizi yakiyor... yaziklar olsun...:mad:

mucahitbaba58
10.05.2011, 10:26
İt urur kervan yurur

Harput0658
10.05.2011, 10:27
Belki ibb yi kastetmiştir.

HababamHa
10.05.2011, 10:31
Al bi meymeletsiz daha Sivassporla uğraşmasalar duramıyorlar.

sefilix
10.05.2011, 10:57
arkadaşlar ibb yi veya gençlerbirliğini kastettiğini düşünüyorum. adamların yaptığı masrafı karşılamayan bir takım ibb mesela. 50 tane taraftar paketi sattıysa ne ala. gençler de öyle.mesela karabükle bucayı kıyaslamış olabilir.taraftar anlamında ve satılan paket anlamında. nüfüs anlamında. sivassporu kastetmediğini düşünmek istiyorum. fakat kastedebilirde biz 7 milyon sivaslıdan bir tepki gelmeyeceğini bildiği için. sallayabilirde sivasa. biz nede olsa ts gibi birlikten beraberlikten hakkımızı aramaktan bi haberiz. en basit stat meselasi yada gelecek diğer yatırımlar işte. bürokratlardan da vekillerdende bir fayda görmüyoruz. ama ts öyle mi topyekün aynı sözü söyleyip haklarını arıyorlar. helal olsun adamlara. ama şunuda unutmamak lazım. hepimizin ligtv.com.tr ye üye olup sivasla ilgili çıkan haberlere yorum yapmamız lazım. siteyi devamlı takip ederim. çok az sivaslı yorumcu var.lig tv alırken mutlaka türkiyenin neresinde olursanız olun tuttuğunuz takım sivasspor diye yazdırın. adam bayie gidiyor bayi sözleşme doldururken hangi takım diye soruyor istanbul takımını söylüyor vatandaş. ya hu sivasspor deki lig tv yi sivasspor için aldığın belli olsun be adam.ama bizde nerede o tutku o kardeşlik o birleşme..basit bir olay gibi görmeyin beyler bunu. şansal beyin masasında hangi takım taraftarı digiturke daha çok üye diye istatistik var. web sayfamızı en çok hangi takım taraftarı takip ediyor diye istatistik var. bilmem anlatabildim mi;) mevcut digiturk üyeleri lütfen digiturk.com.tr ye girip tuttuğum takımı sivasspor olarak değiştirmek istiyorum diye mail atın. mhz sizi aradığında yada siz orayı aradığınızda eskiden söylediğiniz takımı sildirip sivasspor yazdırın. ki sivasspor taraftarından maddi kazançlarını görebilsin lig tv idarecileri.

Yusuf Çevik
10.05.2011, 11:01
Proğramı dinlemediğim için bir şey söylemek istemiyorum.

Eğer Şansal Büyük`a Sivasspor`a laf atıyorsa onu ima ediyorsa,bütün Sivasspor`lular ona cephe alır.Böyle bir söz söylemeyede hakkı yok.

Sen oraya çıkarak pozisyonları tartışıp yorumunu yapman gerekli.
Hiçbir takımı kötüliyemessin bunada hakkın yok.

ZiDaNe58
10.05.2011, 11:05
sivası nedn kastetsinki iyide herşeyi üstümüze alınmayalım herkes biliyoki biz bu ligin rengiyiz..bu ligi hakeden takımlardan biride biziz..

doktor38
10.05.2011, 11:33
agzından sivas duymadığınız sürece tepki veripte adam yerine koymayın ... insanı.rahat olun.kimsenin haddine degil.

ayna26
10.05.2011, 11:33
Yazılan yazıda, "ima edildi" deniliyor ama Sivasın adı geçmiyor, böyle ufak şeylere yani ufak düşünenlere cevab vermeye bile değmez.Sivas bu ligin kalitesi, rengi ve en centilmeni.bir atasözü vardır yukarıda arkadaşın biri yazmış ya, kervanın yürümesi itin ürümesi gibi biz yolumuza devam edelim, düşmanı başarımız ile çatlatalım.

MaXiMuM
10.05.2011, 11:40
bence de sivası kastettiğini düşünmüyorum. yayıncı kuruluşu ve dekoder satışlarını düşünerek ibb yi falan kastetmiştir.bu kadar alıngan olmayalım:)

58akif34
10.05.2011, 11:47
ben sansal büyüka nın programlarını kacırmadan sürekli seyrediyorum çoğu zaman sivası övüyor hatta buca macından sonra sivasa haksız penaltı verıldı dıyenlere yiğido hakkıyla macı kazandı diye cıkış yaptı bazan böyle konuşmalar olabilir fakat lige bakıldıgı zaman cogu takım sıvasspordan cok kötü opynuyor neden sivasa bu şakılde bır söz kondursun kı veya yaramızmı varkı gocunalım

<Sivasspor58>
10.05.2011, 11:56
Sivas'ı ima ettiği ne malum Allah aşkına belkide Antalyaspor için söyledi bunu? Büyüka Sivas'ı seven biri boş haber bu bence.

kadirakin58
10.05.2011, 12:25
Arkadaşlar, ezik olamayalım. Adam açıkça Sivasspor demediyse bu lafın bizi ima ettiği anlaşılmaz. Biz sivasspor olarak gayet lige yeni bir heyecan ve renk getirmiş takımız. Anadolu takımlarının uyanışını gerçekleştirmiş takımız.

Bu ligden düşmesi gereken bir takım varsa o da hiçbir taraftarı olmayan, maçları heyecansız geçen İBB'dir. Bu ligden hangi takım düşsün deseniz ilk İBB derim. Eminim şansal büyükağa da böyle düşünüyordur..

risale69
10.05.2011, 12:53
yahu ne alaka. şansal büyüka burada taraftarı olmayan takımları kastetmiştir.
herşeyi üzerinize alıp da komik olmayın. bu ne kompleks.
adamın sivasa olan sevgisini kaç defa duydum kulaklarımla.
niyet okuyuculuğu yapıp da günahını almayın adamın.

tavatir
10.05.2011, 12:55
Durduk yere sorun çıkarmanın gereği yok. Bakın yıllar önce Şansal Büyüka burda bir fuar açılması için son derece yardımcı olmuştu. Bazen ekip gönderip çekimler yaptırıldı falan. Zaten kendisi Sivas'ta okumuş ilkokulu. O nedenle Sivas'ı da gayet sever.

adres58
10.05.2011, 13:12
Bazı oynadığımız maçlarda pozisyon değerlendirmelerinde üstüne basa basa bizim takımı, taraftarı eleştiren bir HEMŞEHRİ!!!!.... Bizi kastettiğine adım gibi eminim. Eh bir gün sende köşelerde spor yazarlığı yapar bu şanının sönüşünü bizlerde seyrederiz AAAAA....

yukariekecikliy
10.05.2011, 13:55
ya arkadaslar ismini bile konusmaya gerek duymadigim birine sivaslinin bir ders vermemesini anlamiyorum bu kim oluyorda sivasinan ugrasiyor bu ne kustahlikki bu boyle sivasi hedef almasinin altinda yatan neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee acaca bir sivasli ona ne yapmisda sivassporla ugrasiyor ya bir sivasspor yonetimi cikipta dersini vermiyor

eroltas58
10.05.2011, 14:24
Tam bir papaz,fazla ciddiye almiyalim,ne soyledinin farkinda degil,acaba sivaslilar buna ne yapti,aklima gelen cok sey var ama.

favori58
10.05.2011, 15:36
ARKADAŞLAR.. İYİ NİYETLİ ARKADAŞLAR..

Şansal'a tepki verelim veya vermeyelim,ama onun Sivas'ı istemediği kesin,hep karnından konuşur. Sivasspor'u ima etmeyipte Bursaspor'umu edecek? Düşme hattının hemen üstündeki takım Sivasspor değil mi? Zaten onun bu net konuşmaması ayrıca eleştirelecek bir olay. Şimdi ligde 18 takımda da " bizi mi kasttettin " dese hepsinede yok diyecek bir karekter. Ayrıca Sivasspor'u övdüğü filanda yok. O bazen şirin görünmek için yapıyor.

Ahmet1658
10.05.2011, 15:37
Bence Sivasspor'u ima bile edememiştir. Sivasspor'un bir çok maçta rakiplerinden çok daha iyi oynayıp şanssızlığına ve hakem hatalarına yenildiğini , Sivasspor'un puan cetvelindeki yerinin bu olmaması gerektiğini,çok daha üst sıralarda olması gerektiğini bir çok futbol bilgini ve otoritesi teyit etmiştir. Adı geçen zevat SIVAS'ı ima dahi etmişse, o kendi futbol fukaralığını ikrar ettiği anlamını taşır ve öyle her önüne gelen SIVAS'a sataşamaz. Bırakın sataşmayı , ima bile ederse , 7 milyon SIVAS'lı olarak gerekli tepkiyi koyar ve onu yerinde oturtmayız. SIVAS'ın GERÇEK SIVAS'LI dan başka dostu , SIVASSPOR'dan daha önemli MARKA'sı yoktur. Markamıza , değerimize kimse dil uzatamaz.

GokhanTurna
10.05.2011, 15:47
Böyle habercilik olmaz nerden biliyorlar Sivassporu ima ettiğini ? Sivasspordan hariç ligde bir sürü takım var.

AYDIN1985
10.05.2011, 16:41
bizim yükselise gectigimiz halde eger bizi kast ediyorsa ayip etmis olur.

kadirakin58
10.05.2011, 16:41
Burda tepki gösterilmesi gereken yer Şansal Büyükağa değil, Hürdoğan'dır. Havadan nem kapmak, habercilik olsun diye ortamı germektir bu.

Bu şekilde haber yapan Hürdoğan gazetecileri ve bu haberi yayınlayanlar, taraftarı gereksiz meselelerle yanlış yönde ateşleyip, bize "sivaslının sivaslıdan başka dostu yoktur" gibi saçma sapan vecizeleri öğretmekten ve bizi yapayalnız bırakmaktan başka işe yaramazlar.

burak58as553
10.05.2011, 16:52
Şansal efendi yiyosa bi Sivas'a gelsene ?

gülkız
10.05.2011, 16:57
Burda tepki gösterilmesi gereken yer Şansal Büyükağa değil, Hürdoğan'dır. Havadan nem kapmak, habercilik olsun diye ortamı germektir bu.

Bu şekilde haber yapan Hürdoğan gazetecileri ve bu haberi yayınlayanlar, taraftarı gereksiz meselelerle yanlış yönde ateşleyip, bize "sivaslının sivaslıdan başka dostu yoktur" gibi saçma sapan vecizeleri öğretmekten ve bizi yapayalnız bırakmaktan başka işe yaramazlar.

Şansal Büyüka'nın Sivas'ı kastettiğini zannetmiyorum...Kendisinin genel olarak sonradan agresif davranışları mevcut olup bunu Sivas'a yormak anlamsız...By-pass gibi ciddi bir ameliyat geçirmiştir kendisi..Bu ameliyatı yaşayan çoğu kişinin ruh halinin sonradan ya asabi yada naif olarak değişmesi söz konusudur...Bu şekilde düşünmek en doğrusu bence...

AYDIN1985
10.05.2011, 17:05
Şansal Büyüka'nın Sivas'ı kastettiğini zannetmiyorum...Kendisinin genel olarak sonradan agresif davranışları mevcut olup bunu Sivas'a yormak anlamsız...By-pass gibi ciddi bir ameliyat geçirmiştir kendisi..Bu ameliyatı yaşayan çoğu kişinin ruh halinin sonradan ya asabi yada naif olarak değişmesi söz konusudur...Bu şekilde düşünmek en doğrusu bence...

cok güzel bir yere baglamissin, bencede ortami germeye gerek yok.

58 SiVaSıM 58
10.05.2011, 17:11
içimizdeki haysiyetsizler yüzünden (ki şansalı içimizden biri olarak kabul etmiyorum) şuan bu şehir böyle ama şansal denen lavuğada acıyorum nasıl bi karaktersizliktir bu adamdaki

SencaN
21.05.2011, 22:47
Varımız Yoğumuz Sivas onada Laf Getirtmeyiz.... Sayın Şansal`mısın masaLmısın

recep cevik
21.05.2011, 23:02
Bu Ligi Hakedip Haketmediğimize Karar Verecek Son Kişi Sensin. Bak Dalgana Gelmiyor Ses Buralara.

SANCAKTAR
21.05.2011, 23:48
ŞANSAL BÜYÜKA NIN SİVASDA YILLAR ÖNCE OKUDUGUNU VE SİVASI SEVDİĞİNİ BASINI TAKİP EDEN HERKES BİLİR,
GEREKSİZ ALINGANLIKLAR GÖSTERİP İNSANLARI KARALAYIP YETERLİ BİLGİSİ OLMAYAN İNSANLARI YANLIŞ BİLGİLENDİRMEYELİM,
GAZA GELTİRMEYİN,
GAZA GELMEYİN,
SİVASLILARIDA YANLIŞ BİLGİLENDİRMEYELİM,
HER FİKRİNİZİ TARTMADAN BURAYA YAZMANIN ANLAMI YOK,
İYİ AKŞAMLAR..

poolat58
22.05.2011, 01:34
arkadaşlar ibb yi veya gençlerbirliğini kastettiğini düşünüyorum. adamların yaptığı masrafı karşılamayan bir takım ibb mesela. 50 tane taraftar paketi sattıysa ne ala. gençler de öyle.mesela karabükle bucayı kıyaslamış olabilir.taraftar anlamında ve satılan paket anlamında. nüfüs anlamında. sivassporu kastetmediğini düşünmek istiyorum. fakat kastedebilirde biz 7 milyon sivaslıdan bir tepki gelmeyeceğini bildiği için. sallayabilirde sivasa. biz nede olsa ts gibi birlikten beraberlikten hakkımızı aramaktan bi haberiz. en basit stat meselasi yada gelecek diğer yatırımlar işte. bürokratlardan da vekillerdende bir fayda görmüyoruz. ama ts öyle mi topyekün aynı sözü söyleyip haklarını arıyorlar. helal olsun adamlara. ama şunuda unutmamak lazım. hepimizin ligtv.com.tr ye üye olup sivasla ilgili çıkan haberlere yorum yapmamız lazım. siteyi devamlı takip ederim. çok az sivaslı yorumcu var.lig tv alırken mutlaka türkiyenin neresinde olursanız olun tuttuğunuz takım sivasspor diye yazdırın. adam bayie gidiyor bayi sözleşme doldururken hangi takım diye soruyor istanbul takımını söylüyor vatandaş. ya hu sivasspor deki lig tv yi sivasspor için aldığın belli olsun be adam.ama bizde nerede o tutku o kardeşlik o birleşme..basit bir olay gibi görmeyin beyler bunu. şansal beyin masasında hangi takım taraftarı digiturke daha çok üye diye istatistik var. web sayfamızı en çok hangi takım taraftarı takip ediyor diye istatistik var. bilmem anlatabildim mi;) mevcut digiturk üyeleri lütfen digiturk.com.tr ye girip tuttuğum takımı sivasspor olarak değiştirmek istiyorum diye mail atın. mhz sizi aradığında yada siz orayı aradığınızda eskiden söylediğiniz takımı sildirip sivasspor yazdırın. ki sivasspor taraftarından maddi kazançlarını görebilsin lig tv idarecileri.

kardeş iyi diyon has diyon da gençlerbirliğini kastedmiş olamaz bu haysiyetsiz. çünkü geçen sivasspor genler maçı öncesinde beyfendi durmuş durmuş gençlerbiriliği damarları kabarmışcasına , gençler in haline çok üzülüyorum nerede eski gb diyor inş. eski başarılı günlerine döner iyi oynar bu haftada bunu düzeltir diyor.ve bu konuşmayı sivasspor-gb maçından önce diyor. eğer o maçı kazanırsa gb sivas doğal olarak yenilecek ve küme düşmesi kolaylaşacak tabi. bu HAYSİYETSİZ sivassporumuzdan ne istiyor çözebilmiş değilim...:confused:

migroArmis
22.05.2011, 03:01
Bu adamın böyle düşüneceğini sanmam...

Mamadou Diallo
22.05.2011, 13:33
http://resimzade.com/Show.html?i=28483&token=19357 (http://resimzade.com/Show.html?i=28483&token=19357)

Lig tv'de yayınlanan Maraton programının sunucusu ve yapımcısı Şansal Büyüka, küme düşen Kasımpaşa ve Bucaspor'a çok üzüldüğünü, aslında bu iki takımın yerine düşecek takımların olduğunu söyledi.
Üstü kapalı Sivasspor'u ima eden Büyüka “Ben Kasımpaşa ve Bucaspor'un düşmesine çok üzüldüm. Bu takımların yerine düşecek takımlar vardı” diyerek isim vermeden Sivasspor'u eleştirip, Kırmızı-Beyazlı takımın ligde kalmasına üzüldüğünü ima etti.
Proğramı izleyen çok sayıda Sivasspor taraftarı Büyüka'nın bu şekilde konuşmaya hakkı olmadığını, tarafsız olması gerektiğini belirterek tepki gösterdiler.

Hürdoğan.

Yani ne derseniz deyin ama bence Şansal Büyüka Sivasspor'un daha iyi bir yerde olması gerketiğini düşündüğü için söylemiştir.Yoksa hangi Sivaslı takımının küme düşmesini ister.Sitemkar olduu kesin

blacksky
22.05.2011, 13:49
Sansal'in taptigi 2 sey vardir.

1. Fenerbahce
2. Para

Ligden dusmesini istedigi takimlar calistigi kuruma dolayisiyla kendine en az parayi kazandiran, ilgi cekmeyen paket sattiramayan ekiplerdir.. sivasspor ile alakali oldugunu sanmam.

pover58
22.05.2011, 13:55
ya beyler neden sivası ima etsin ortada bişey yok hemen üzerinize alıyorsunuz.hiç bir sivaslı sivasın düşmesini imada etmez istemezde.şayet böyle bir durum varsa oda onun ayıbıdır zaten olsa o sivaslı olamaz.

Besyo_cu
22.05.2011, 13:59
Ne alakası var ya Sivassporu ima mı etmiş adam ?

Bende Buca ve Kasımpaşa'nın düşmesine üzüldüm iki takımda zevk veren futbol oynuyordu. 10 kişi defansta değildi.

Sivasspor özellikle Rıza Hocadan önce düşmeyi hak eden en önemli takımdı.

Ensar
22.05.2011, 15:14

Hürdoğan.

Alcakca bir söz etmis bunu yapmasi onun alcalmasi ve oldugu yerin Babasinin ciftligi olmadigini hatirlamasi gerek ,sunu soruyorum mademki elestiri yaptin yönetime olan Hssasiyetini gösterebilirdin ama Takimdan ne istiyorsun Alcak Yönetimin bu Takimi bu duruma getirdigini cikip üstüne basabasa söylerdin kimsede bir sey demezdi ve 2 senedir Taraftarin sucu neydi bunu yaptiniz iki senedir Takima ve Taraftara bunu Cektirdiniz deseydin belki alkis alirdin ama simdi seni burdan Kiniyorum oldugun yerde tarafsiz olmayi ögren yoksa git o, dedigin takimlarda Delege ol oy ver yönetim seciminde Alcak ?

zgR
22.05.2011, 15:28
bi insan ancak bu kadar itici olabilir.