Orijinalini görmek için tıklayınız : “Gurur duyulacak Sivasspor geliyor”

eyupk
03.06.2011, 23:05
“Gurur duyulacak Sivasspor geliyor”
2011-06-04

http://hurdogan.com/img/7435.jpg

Genel Kurul yapıldıktan sonra transfer çalışmalarına hız veren Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,Yiğidoları mutlu edecek açıklamalarda bulundu.
Geçen iki sezonu hatırlamak bile istemediğini, ancak gereken dersleri aldıklarını söyleyen Başkan Otyakmaz, “Aslında o iki sezonu hatırlamak bile istemiyorum. Hem bizim için hem de taraftarlarımız için kâbus gibi geçti. Ancak yaptığımız hataları masaya yatırıp, onlardan ders çıkardık. Artık Sivasspor'un önü açık. Taraftarlarımıza şunu rahatlıkla söyleyebilirim, gelecek sezon bütün Sivaslıların gurur duyacağı bir Sivasspor görecekler” dedi.
Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve ekibiyle birlikte sürekli irtibat içerisinde olduklarını ve transferde hata yapmamaya gayret gösterdiklerini de ifade eden Otyakmaz, “Sezona güçlü bir takımla girerek, ara transfer döneminden bir şeyler beklemek istemiyoruz. Teknik ekibimizin uzun süreli takip ettiği kaliteli isimleri Sivasspor'a kazandırmanın çabasındayız” şeklinde konuştu.
Başkan Mecnun Otyakmaz, Sivasspor'la kesin olarak anlaşma sağladıkları isimleri de kulübün resmi internet sitesinden duyurmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Hürdoğan

DoomsDay58
03.06.2011, 23:08
İnşallah büyük başkan eski Sivassporu çok özledik.

HALIL
03.06.2011, 23:23
insallah normale donecez ;) robot gibi olduk

tavatir
03.06.2011, 23:26
İnşallah başkanım. Saha içinde ve saha dışında hep takdir edilen, övgüyle bahsedilen bir Sivasspor olsun bize yeter. Örnek olalım, örnek gösterilelim, şehrimize, Sivaslılara katkı sağlayalım.

58ToPraK58
03.06.2011, 23:27
Hepimizin istediği de öyle bir Sivasspor. Maçta gol yedik yiyeceğiz diye bizi korkutan bir takım değil de biz bu maçı her şekilde alırız dediğimiz bir takımımız olsun istiyoruz. Sivasspor'a yakışan da budur. Artık düşmeye oynayan değil hatta Rıza hocanın dediği gibi ilk 5 i de geçtim şampiyonluğa oynayan bir takım istiyoruz. Eğer hedefimiz ilk 10 da olmak olursa zten yine o kabusları görürüz. Artık herkes daha iyi bir Sivasspor bekliyor. Umarım bu transferler takıma uyum sağlar ve iyi bir takım kurarız toplama takım olmaktan da kurtuluruz.

münihli_58
03.06.2011, 23:28
Sonunda bomba aciklama geldiiii :) Güveniyoruz sana Baskanim Insallah!

tavatir
03.06.2011, 23:35
Sivassporumuz da asıl ders çıkarmamız gereken konu Anadolu takımları oyuncu satışlarından büyük paralar kazanırken biz oyuncularımızı doğru pazarlayıp satamıyoruz. Genelde ya sözleşmelerini feshediyoruz veya kontratı biten istediği takıma serbest gidiyor. En azından takasta kullanabilmeliyiz. Çünkü her yeni oyuncu alışımızda imza parası ve bonservis bedeli ödüyorsak ekstradan yeni bir maliyet demek.

Bana göre değerini bulan her oyuncu verilebilmeli. Alternatifi bulunduğu sürece her oyuncu satılabilir. Şu ana kadar bildiğim kadarıyla Bilica ve Servet'ten çok az para kazandık. Bir de Cem Can takasta kullanılmıştı. Başka para kazandığımız oyuncu hatırlamıyorum.

Bir diğer konu sözleşme yenileme konusu. Önümüzdeki yıl sözleşmesi bitecek oyuncuların sözleşme bitiş tarihinden itibaren opsiyon hakkını elimizde bulundurmalıyız. Erman ve Kadir'in sözleşmeleri gelecek yıl bitiyor mesela. Şimdiden tedbir almalıyız. Selçuk İnan ve Egemen gibi serbest gidemesinler.

şarkışla 58
03.06.2011, 23:40
Sözüne güveniyoruz başkan.Zaten başka da şansımız yok eğer çekirge 3. sıçramayıda öğrenmemişse

hakiki
04.06.2011, 00:45
o inanç biz taraftarda var hadi İNŞALLAH başkan, özledimiz tememmni ettiğimiz Sivasspor geliyor dielim hayırlısı,uğurlusu olsun.

B.DUMANLI
04.06.2011, 05:41
Iyi ve kaliteli transfer ses getirir.Ses getiren transfer SIVAS´i daha cok ön plana cikarir.Yatirimlar artar.Basari yatirimlarida birlikte getirir.Seyirci sitrese girmesin,küme düsmekle bir alakamiz olmasin biz baska birsey istemiyoruz.

Yusuf Çevik
04.06.2011, 09:20
inşALLAH Başkan`ım dediğin gibi olacak.

burak58as553
04.06.2011, 09:59
Önemli olan Sayın Başkanın gerekli dersi almasaydı..

58 SiVaSıM 58
04.06.2011, 10:24
İNŞALLAH BAŞKAN İNŞALLAH !!!!!!!!!!!! BU SENE HERKESİ BOMBALAYALIM FIRTINA GİBİ ESECEZ

HaKaN
04.06.2011, 10:38
İnşallah Hocam.. İnşallah

ozledımeskıyı
04.06.2011, 11:49
Bütün Sivas el ele tekrar zirvelere İnşaalah. Bunlar zor işler ama zamanla tekrar başarılarımızı yakalıyacağımzıı umuyoruz

58MUAMMER58
04.06.2011, 12:59
İNŞALLAH gurur duyulacak takım kurarsınız,geçen yılda ders aldık dediniz paçayı zor kurtardık,busene çok zor yıl olacak,iyi takım kuramazsak işimiz çok zor,ALLAH kolaylık versin hepinize.

cılgınsivas58
04.06.2011, 14:14
arkandayız başkan

pover58
04.06.2011, 17:40
biz her şartta sizinle ve takımımızla gurur duyduk.başkanım size inanmayada devam edecegiz.her zaman yanınızdayız desteklerimiz devam edecek çünkü sivasspor sizin evladınız gibi bişey siz büyüttünüz siz çilesini çektiniz sizin bu takıma başka gözle bakacagınızı düşünmek aptallık olur kimse sizden daha fazla deger vermedi bu takıma siz sivasspor un herşeyisiniz saygılar sunarım.

eyupk
04.06.2011, 17:43
Mecnun başkan olduğu sürece her işin üstesinden geliceğimize inanıyorum.

terazi
04.06.2011, 19:03
Mecnun başkan olduğu sürece her işin üstesinden geliceğimize inanıyorum.

Baskana kimsenin dedigi bir sey yok yanlizca baskanin yaninda futbolun icinde
Glmis kimse olmadiginda futbol oynamis abilerimiz olsaydi yonetimde daha iyi olurdu ona gorede baskan gorev dagilimi yapardi herkes daha basarili olurdu
Baskan bir stad tamiri yaptirdi transferler askida kaldi her seyi baskandan beklemek yanlis olur gelirleri artirma konusunda bir calisma olur insallh
Bu yeni yonetim reklam ve sponsor konusuna onem vermelerini temenni ediyorum