Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor Haktan'ı Kapmak Üzere

tavatir
17.06.2011, 14:09
Sivas Demirspor'da forma giyen 13 yaşındaki Haktan Karabulut sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Demirspor U13 takımının kaptanlığını yapan Haktan, özellikle attığı goller ve oyun zekâsıyla beğeni topluyor.
Demirspor antrenörü Orhan Önemlibıçak, Haktan için birçok kulübün devrede olduğunu belirterek “Şu anda Haktan'ı Sivasspor ve Bursaspor ciddi biçimde istiyor, ayrıca Gençlerbirliği, Ankara Bugsaş ve Fenerbahçe'ninde takipte olduğunu öğrendik. Tabi burada asıl önemli olan bizim değil, yönetimimizin ve futbolcunun ailesinin vereceği karardır. Haktan'ın ileride çok önemli bir futbolcu olacağına bende inanıyorum” dedi.
Öte yandan önceki gün Demirspor kulübüne giden Sivasspor altyapı yöneticilerinin yetkililerle görüştüğü ve büyük oranda anlaştığı belirtildi.

Hürdoğan

akifesk
17.06.2011, 14:21
yönetim bu fırsatı kaçırma. al haktanı . beşiktaşta mami sivasta haktan ...

ahhguzum
17.06.2011, 14:33
bencede al kaçırma bak muhammet demirci mami kim ya .....

tavatir
17.06.2011, 14:36
Arkadaşlar Muhammet ismini öyle Mami falan diye kısaltmayalım lütfen.

mertcan69358
17.06.2011, 14:45
Haktan benim yiğenim olur Bİlekleri nefis hız dersen hız bende allahın izniyle ilerde büyük futbolcu olacağına inanıyorum

Respect58
17.06.2011, 14:50
Hiç izlemedim ama eğer Türkiyede altyapısı en iyi olan klüplerden biri olan Bursaspor talipse kesinlikle boş değildir.İnşallah yönetim ve teknik heyet bu çocuğu alıp her türlü yatırımı yaparak Sivasspora kazandırır.

şarkışla 58
17.06.2011, 15:49
İsterseniz önce A takımına transferler yapalım 13-14 yaşları sonra düşünürüz.Şuan en önemlisi A takımı.

ozledımeskıyı
17.06.2011, 16:35
İsterseniz önce A takımına transferler yapalım 13-14 yaşları sonra düşünürüz.Şuan en önemlisi A takımı.

Altyapıyla A takım bağımsız çalışmakta bu konularda sanırım.

ozledımeskıyı
17.06.2011, 16:36
Evet iyi bir yatırım 13 yaşında ve Rıza hoca gibi bir hocanın elinde şekil alması onun içinde şans olur.
Umarım geleceğin yıldızı Sivas tan çıkar Fb de ilgileniyorsa kumaşı çok iyidir.

HALIL
17.06.2011, 16:42
bence o cocuk gelcegin yildizi olabilir ve o bizim hakkimizdir sivasli cunku sivas demirsporda oynuyo sivasspora gelmek icin de can atiyordur bence gelir yonetim elini cabuk tut

bizim muhamet demirci'miz olabilir:D insallah

not:yukaridaki bir arkadas peygamber efendimizin adi olan muhamet'i mami olarak kisaltmis

o arkadasin sucu degil ona o lakabi takan besiktas camiasinin sucu gunah beeee:mad:

Haktan benim yiğenim olur Bİlekleri nefis hız dersen hız bende allahın izniyle ilerde büyük futbolcu olacağına inanıyorum

yigenine konus once selamlarimizi soyle sonra sivasspora gelmesini soyle:D

ayrica bir sey soylemeyi unutum sivassporun genc isimler ile ilgilenmesi beni ayrica cok mutlu ediyor :)

akifesk
17.06.2011, 16:45
bence o cocuk gelcegin yildizi olabilir ve o bizim hakkimizdir sivasli cunku sivas demirsporda oynuyo sivasspora gelmek icin de can atiyordur bence gelir yonetim elini cabuk tut

bizim muhamet demirci'miz olabilir:D insallah

not:yukaridaki bir arkadas peygamber efendimizin adi olan muhamet'i mami olarak kisaltmis

o arkadasin sucu degil ona o lakabi takan besiktas camiasinin sucu gunah beeee:mad:

çok saol kardeş. duygularımı dile getirmişsin.

58temha
17.06.2011, 16:46
13 Yaşında Çok Genç Bir Yetenek Sivasspor Yönetimi Bu Oyuncuyu Alırsa İleride Kullanacağı En Büyük Kozlarından Biri Olabilir

HALIL
17.06.2011, 16:50
mesajim silinmis neyse

ayrica sivassporun cok genc yetenekler ile ilgilenmesi beni ayrica mutlu ediyo

bu cocugu ilk basta genclerbirli(cavcav) bursa fener ilgileniyorsa bos degil demek ki

belki bazi arkadaslar fotosunu gormek istiyodur

http://www.hurdogan.com/?hur=haberdetay&id=7784

fark ettiyseniz cocuk hic 13 yasindaki gibi durmuyo fizigi yerinde masallah

akifesk
17.06.2011, 16:53
çok genc bı cocuk. alınsa yetiştirilse çok buyuk paralara satılacaktır.

58 SiVaSıM 58
17.06.2011, 16:58
gençlere yönelmek gerçekten çok iyi tebrik ediyorum hocam inşallah bende gelecem A takıma

tavatir
18.06.2011, 23:21
İnşallah yeni bir jenerasyon yakalarız.

ozer10
19.06.2011, 13:54
alınması sivasa büyük şeyler katacak diye umuyorm alnması halnde çok ii bi iş daha yapmıs olacak sivasspor hayırlısı olsn...

B.DUMANLI
19.06.2011, 21:38
Böyle firsatlar belki insanin ayagina kac yilda gelir bilinmez,Sivasspor bu HAKTAN´i bünyesine katabilirse ve bu gencimiz basari perfonmasini yükseltebilirse,Sivasspor cok karli bir ise imza atmis olacaktir.Bekleyip görecegiz.

aozdemir
20.06.2011, 00:57
alttan oyuncu gelmeden sürekli başarı gelmez.

adres58
20.06.2011, 01:03
Eskiden yetişen oyuncularımızı vitrine çıkaracak bir takımımız yoktu. Süper lig bizim çehremizi nasılda değiştiriyor bir örneği... Çünkü çocuklarımızın ilk amacı Sivasspora gitmek... Bir çok Haktan'ların çıkması dileği ile...

tavatir
20.06.2011, 16:36
Sivasspor'da 1999 ve 2000 doğumlu genç futbolcu adaylarının seçmeleri başladı.
Altyapı Antrenörü Hakkı Hocaoğlu kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada Sivas'a yeniden döndüğü için çok mutlu olduğunu belirterek, "Sivas bizim yuvamız oldu artık. Burada 3 yıl çok güzel günlerde hizmet ettik. Sivasspor futbol yaşantımızdan sonra da bize sahip çıktı. Şu an yeni bir görev dağılımı yaptık. Görev dağılımından sonra çalışmalara başladık. Sivasspor'u hak edecek futbolcuları bulup, alt gruplarda daha başarılı takımlar yaratmaya, ilerleyen zamanlarda Sivasspor'a katkı sağlayacak futbolcuları bulmaya gayret ediyoruz" dedi. Alt yapı antrenörlerinden İbrahim Yiğit ise yeni bir yapılanma dönemine girdiklerini belirterek, "Sivasspor'da daha önce kalecilik yapmış Ekrem Aydın ve Hakkı Hocaoğlu antrenör olarak göreve başladı. Hocalarımızla beraber 1999 ve 2000 doğumlu genç yetenekleri okullarda taradık. 35 - 40'a yakın okul gezdik. Amaç en alt kategorilerden başlayıp en üst seviyeye kadar yetenekli futbolcular yetiştirip A takıma futbolcu kazandırmak. İnşallah başarılı oluruz. Bugün itibariyle çalışmalara başladık. A2 ve süper genç seçmelerimiz de başlayacak. 1999 - 2000 doğumlu en az 25 - 30 genç futbolcu seçmek istiyoruz. Belirlediğimiz isimler var" diye konuştu.
Yiğit seçmlere il dışından da ilgi olduğunu kaydederek amaçlarının Sivasspor'a iyi futbolcular yetiştirmek olduğunu vurguladı.

tavatir
05.07.2011, 16:23
Demirspor U13 takımında ve U14 takımında gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Demirspor'un 13 yaşındaki futbolcusu Haktan Karabulut resmen Bursasporlu oldu.
Önceki gün Bursaspor'la resmi sözleşmenin imzalandığı ve gelecek vaat eden Haktan'ın şu anda Bursaspor tesislerinde olduğu belirtildi.
Demirspor'dan yapılan açıklamada, Haktan'ın transferinde kesinlikle maddiyatın söz konusu olmadığını, sadece Haktan'ın önünü açmak için bu transferin gerçekleştiği belirtildi.

bugra5858
05.07.2011, 16:29
Bursaspor Türkiye'nin en iyi alt yapısına sahip klübüdür.Bence başarılı olursa a takıma kadar yükselir.Volkan Şen,Sercan,Serdar Aziz,Eren Albayrak gibi...

ahmet_200655305
15.08.2011, 05:16
lan daha 2 ay önce bizim burdaydı bu çocuğu yaklaşık 3 senedir tanıyorum ve çocukla aram gayet iyi ama o çocuk beni bire birde yenemiyor :D

wonderkid
18.08.2011, 20:10
Sivassporun alt yapısına gelmeyerek en büyük hatadan dönmüş.