Orijinalini görmek için tıklayınız : HAKEME YENILDIK

SivasSpor.Com
06.11.2005, 15:13
Sivasspor maçı kazanmak için ne kadar istekli olduğunu tribünde taraftarı ve sahada oyuncuları ile 90 dakika göstermiş olduğu performans ile herkese kanıtladı…

Sivasspor bu maçta sadece defans ağırlıklı değil ofans olarakta iyi oynayabileceğini gösterdi… Son dakikalarda dört forvet ile maçı kazanmaya kararlı olduğunu ortaya koydu…

Maçı kazanmak en kötü ihtimalle bitirmek imkanı varken defansta yapılan hatalar sonucu sahadan mağlup olarak ayrıldık

3. dakikada Murat´ın tehlikeli ortasında, kaleci Volkan topu yumruklayarak pozisyonu uzaklaştırdı.
6. dakikada Musa´nın sağdan ortasında Ümit Özat, topu kafayla uzaklaklaştırdı. Dönen topa yeniden yapılan ortada Luciano, topu kornere gönderdi. Atışı kullanan Musa´nın ortasında, ceza alanında topu önünde bulan Fransergio´nun yerden vuruşunda, meşin yuvarlak filelere gitti: 1-0
11. dakikada Fenerbahçe´nin beraberlik golü geldi. Tuncay´ın soldan ortasında, Sivasspor savunmasının uzaklaştırdığı topu ceza alanının dışında kontrol eden Aurelio topa çok sert vurdu. Top, Petkoviç´in üstünden ağlarla buluştu: 1-1
18. dakikada Alex´in kullandığı serbest atışta savunmasına yardım eden Anderson, topu Luciano´dan önce kafayla uzaklaştırarak pozisyonu önledi.
20. dakikada Tuncay ve Ümit ile sol kanattan gelişen organize atakta, Ümit´in ortasında topa Anelka´dan önce yükselen kaleci Petkoviç, meşin yuvarlağın sahibi oldu.
23. dakikada Alex-Anelka´nın verkaçında Sivasspor ceza alanında uygun pozisyonda topla buluşan Alex´in vuruşunda, kaleci Petkoviç meşin yuvarlığı parmaklarının ucuyla kornere çeldi. 27. dakikada Anelka´nın ceza alanı dışında düşürülmesiyle kazanılan serbest vuruşu Alex kullandı. Alex´in yerden vuruşunda, top savunmadan döndü. Dönen topa bu kez Appiah´ın yerden vuruşunda, meşin yuvarlak az farkla auta çıktı.
38. dakikada Aurelio ile yaptığı verkaçla sağdan ceza alanına giren Tuncay´ın ortasında, Fenerbahçeli futbolculardan önce topa yükselen kaleci Petkoviç topu kontrol etti.
42. dakikada Appiah´ın attığı pasla ceza alanında topla buluşan Alex, kaleciyle karşı karşıya kaldı. Alex´in kaleci Petkoviç´in üstünden gönderdiği top ağlarla buluştu: 2-1
Kalan dakikalar başka gol getirmedi ve ilk yarı 2-1 Fenerbahçe´nin üstünlüğüyle sona erdi.

Maçtan notlar
Maça büyük ilgi vardı
Sivasspor, Turkcell Süper Ligi´nde 3 büyüklerden bir takımı ilk kez sahasında ağırlarken, Sivaslı taraftarlar maça büyük ilgi gösterdi. 4 Eylül Stadı´ndaki maçta stadın kapıları, saat 10.30´dan itibarentaraftarlara açıldı. Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği maçın öncesinde stadın önünde sabahın erken saatlerinden itibaren uzun kuyruklar oluştu. Stadın havuz tarafındaki kale arkası tribünü sarı-lacivertli taraftarlar için ayrılırken, Turkcell Süper Ligi´nde ilk kez 3 büyüklerden birini sahalarında izleme olanağı bulan Sivaslılar da tribünleri tıklım tıklım doldurdu. Evsahibi ekipten önce stada gelen Fenerbahçeli futbolcular, maç öncesi zemini gezerken, kırmızı-beyazlı taraftarlar geçen sezon Sivasspor´da forma giyen Can´a sevgi gösterisinde bulundu. Sivassporlu taraftarlar ısınmak için sahaya çıkan kendi futbolcularını da tek tek tribüne çağırarak uzun süre alkışladı. Sivasspor´un Alman teknik direktörü Werner Lorant, eski öğrencisi Fenerbahçeli Tuncay ile bir süre sohbet etti. Lorant ve Tuncay birbirlerine başarılar diledi.
Pankartlı gönderme
Maç öncesi her iki ekibin taraftarları da takımları lehine uzun süre tezahüratlarda bulunurlarken, Fenerbahçeli taraftarların, tribünde açtıkları ´´Aaa 6 Kasım, keşke Galatasaray ile oynasak´´, ´´Unutma, unutturma 6 Kasım´´, ´´Doğruyu bulan adam Ergun Gürsoy´´ biçimindeki pankartları dikkati çekti. Maçı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Sivas Valisi Hasan Canpolat ve BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu da izledi. Yerel ve ulusal basın kuruluşlarından 110 basın mensubunun akredite olduğu maçta, her 2 takım da sahaya klasik çubuklu formalarıyla çıktı. Öte yandan PAF takımları arasında yapılan karşılaşmada Fenerbahçe,Sivasspor´u 3-1 yendi. 4 Eylül Spor Komleksi´ndeki maçta Sivasspor´un gollerini, 55. ve 85. dakikalarda Ahmet Turan attı.

muRTix1
06.11.2005, 15:20
yok böyle bi maç ya süper top oynadık helal olsun yiğidolar federasyon gine yapacağını yaptı HELAL OLSUN YİĞİDOLAR sivasspor ortada fenerahçe ortada hakemler ortada herşey belli en büyük sivasspor

Postaci
06.11.2005, 15:25
Güzel oynadik ama Hakemin sayesinde yenildik.::confused:

twity_58
06.11.2005, 15:28
hakem yuzunden yenıldıysek bı gıdım dahi üzülmem ..üzülmek bı yana 2 gol attık onlara macdada bayagı etkın olmusuz top oynamısız cidden..ama bu olması beklenendi buyuklerle dans etmek böyle oluyor işte..:rolleyes:

Sweetgirl
06.11.2005, 15:34
Bu bir oyun yenmekde olur yenilmekde. Saglik olsun!

drummer
06.11.2005, 15:40
fenerbahçe alıştı elle oynamaya
hakemler ses çıkarmıyor fb li furbolcularda hakemin gözü önünde topa elle müdahele ediyorlar.

yigitali
06.11.2005, 15:43
arkadaşlar hakeme yenildik tamam ama biraz da şunu göze alalım yediğim goller çok basit ya onca emek boşa gitti ama sivasıma helal olsun ne anelkaya ne alex e top oynattılar biz de mehmet yıldız ın yerine 11 de başka biri başlasaydı ilk 11 de daha iyi olurdu diom tekrar SivasSporu kutluyorum harika maç çıkardı böle oynasın yenilsin biz ona razıyız zaten

tomasss
06.11.2005, 15:43
yok abi böyle hakem hepsi aynı küfür etmeye bile değmez bunlara ama avrupada hiç bir şey yapamıyorlar ........ çocukları illa sövdürecekler yaaav çok kızgınım abii yaaa bi sivaslı olarak küfür etmem ama yapamıyorum abii yaaaa inşallah Allah'tan belalarını bulurlarrrr

tomasss
06.11.2005, 15:45
Helal olsun bir sivasspor taraftarına yakışır bir biçimde oynadılar 2 tanede gol attılar ama hakeme yenildikkkk

***:)ŞAMPİYON SİVASSPOR:)***

AvRuPaNiNKrALi58
06.11.2005, 15:45
Fenerbahcenin futbolculari mi desem bilmiyorum ama iste o insanlar en iyisi hentbol veya voleybol oynasalar(anelka-konya maci) yani artik federasyon degil fenerasyon ve ligin yeni ismi Büyüklerin ligi.Neyse arkadaslar kafamizi bu maca takmadan yolumuza devam saglik olsun cani sagolsun helal olsun sivasima yine gösterdi herkese !!

capkin sivasli
06.11.2005, 15:47
canin sagolsun sivasspor iyi oynadik ama olmadi yigdom

e17eren
06.11.2005, 15:47
fenerbahçe kalesine bu kadar çok gelen başka takım yoktur herhalde
iyi bir golcü lazım
kornerlerde sivas12 febe 6 idi
ankara maçı ile tekrar çıkışa geçeriz umarım
bide savunma çok basit hatalar yaptı
fran sergio çıkmamalıydı

rayagli
06.11.2005, 15:48
fenerbahceliyim sivaslıyım ne diyeceğimi bilmiyorum..ama toprağımın kazanmasını hiç olmasada 1 puan almasını isterdim..

hasdemir83
06.11.2005, 15:51
sivas üstüne düşeni fazlasıyla yaptı.hakem bitirdi.helal olsun yiğidom

ofgurleyuk78
06.11.2005, 16:00
Ben Sivassporumla, Yigidolarimla gurur duyuyorum. Aman allah1m nasil bir maç bu. Kocaman Feneri ne kadar ufalttik. Avrupa maçlarinda gördük hakemlerimizin neler yaptigini. Hala akillanmamislar. Böyle hakem destegi olursa bizde gideriz avrupaya. O penalti verilmezmiydi ( ! ) hakem bozuntusu. Maçi Karabükte oldugum için TV. de seyrettim. Sizlerle gurur duydum. Helal olsun size. Maçi seyrettigim salonun yarisindan fazlasi Sivassporu tutuyordu. Yenilsende BÜYÜKSÜN YiGiDOM.

TeSTeRe
06.11.2005, 16:00
sivas üstüne düşeni fazlasıyla yaptı.hakem bitirdi.helal olsun yiğidomGol attikta hakem vermedimi...?
Arkadaslar yapmayin lutfen, icimizde 2,3 tane gs li var onlarin lafina uyupta fenerbahce ile dusman olmayalim...Sanssizdik ve yenildik futbol bu herzaman iyi oynayan kazanmiyor, onumuzdeki maclara bakalim ligi ilk 3 e girerek bitirelim...

yigitali
06.11.2005, 16:03
Gol attikta hakem vermedimi...?
Arkadaslar yapmayin lutfen, icimizde 2,3 tane gs li var onlarin lafina uyupta fenerbahce ile dusman olmayalim...Sanssizdik ve yenildik futbol bu herzaman iyi oynayan kazanmiyor, onumuzdeki maclara bakalim ligi ilk 3 e girerek bitirelim...
tamam biz şansızlığımıza bişi demiyoz ama 1. el ile oynama es geçti 2. el pozisyonu hakemin gözü önünü bırak gözbebeğinin içindeydi neredeyse ya,mehmet yozgatlının o hareketi ne sarı deyip te güldürmeyin kendinize el alemi

ofgurleyuk78
06.11.2005, 16:04
SiVASSPOR sen benim koçumsun KOÇUM.

ofgurleyuk78
06.11.2005, 16:09

Testere kardesim dag kadar anelka kiz gibi. Yanindakinin rüzgarindan devriliyor. Hakem faul veriyor. Her kafalik topa ayakla giriyorlar hakem lütfen zorla düdük çaliyor. Son dakikalarda ki Muhammetin pozisyonu bizim kalemizde olsa kesin Penalti çalardi o (! ) hakem. Bütün avantajlari onlara verdi. Anladigim kadariyle Fenere sempati duyuyorsun. Senin söylediklerin normal çünkü sizin her maçiniz böyle avantajli. Selamlar.

AbdulazizBAKIREL
06.11.2005, 16:11
fener yeni yürüyen çocuk gibi desteksiz yapamıyor onlara hakem yardımı ve elle oynayan teknik oyuncular lazım birde sivasın ligteki başarısından medya hiç bahsetmiyor sanki yok gibi davranıyorlar sen zaten ilk sıralara girerek zaten şampiyon oldun sivasspor

ofgurleyuk78
06.11.2005, 16:13
Arkadaslar söylemeyi unuttum. Siz oradaki Staddaki Yigidolar. Helal olsun size muhtesemdiniz. Tebrik ederim.

sivasli_dahi
06.11.2005, 16:13
:confused: Hakeme laf yok. İsmet Arzuman dört dörtlük bi maç yönetti.:confused: Fakat bi şeyin farkında değildi : yönettiği maçı Handbol sanıyodu... Eğer bi handbol maçı olsaydı gerçekten onun üstüne hakem yok derdim.... Öyle ki gözünün önünde Aurello Ceza sahası içinde elle oynadığı halde oyunu devam ettirdi...

sivasli_dahi
06.11.2005, 16:26

Diosun ki "gol attıkta hakem mi vermedi?". Sence 89. dakikada penaltının verilemesi golün vermemesiyle aynı şey değil mi? ayrıca Kimse senin tuttuğun Takıma(Fenerbahçe) karşı düşman olmuyo. Ama bazı şeyleri görmeyecek kadar kör olamazsın. maçın başında sonuna kaç fenerli bu oyunu ayağıyla oynadı????:confused: :confused: :confused:

mustafasungur
06.11.2005, 16:31
ben fenerbahceliyim ama sivasliyimda.
sivas yenseydi uzulmezdim.
fener ligde goturur ama hakeme saldiriyorsunuz hemen.
1. hentbol demeyin artik.bir anelka yapti diye hentbol dimeye basliyorsunuz.
ppenalty degildi aurelionun omuzuna carpti.
tekrarini izleyin halen el diyorsaniz gozluk alin.
fenerbahce iyi ve daha akilli oynadi ve maci aldi.
sivasspor mucale etti mucale etmekten baska sanslari yok fenerbahceye karsi.
fenerbahceye iyi futbol oynayamaz ama mucale ederek birsey yapabilirler hatta maci alabilirlerde ama olmadi.
ben bir yandan uzuldum bir yandan sevindim.
insallah sivasspor basarili olur ve fenerin arkasindan ikinci bitirir.

haa ve birseyd aha.
bu haberi okudum.:
Kayseri üzerinden uçakla İstanbul'a dönecek olan Fenerbahçe'yi taşıyan otobüse 10-15 kişilik bir grup tarafından taşlı saldırı yapıldı. Otobüsün camlarının kırıldığı öğrenilirken, güvenliğin sağlanmasının ardından sarı lacivertli kafile yoluna devam etti.

bunu yapanlara yaziklar olsun.
yaziklar olsun hemi.
sizde kufur ederdiniz sizin otobusune tas atsaydik ama bu normal degil.
bu grup kisi dayaga hakediyor.!cezayi da.!!!!!!!!

M.SUNGUR FENERBAHCELI/SIVASSPORLU

Blackkite
06.11.2005, 16:32
arkadaşlar hakeme çamur atmaya gerek yok. gayet güzel oynadığımız doğru ama savunmada hatalıydık. üzgünüz... :( ama takım ne kadar iyi futbol oynadığını herkese gösterdi bugün...

sierra58
06.11.2005, 16:34
helal olsun sivasıma ilk gölü atıp seyirciyi sevindirdi ya ya o beraberlik golü neydi fenerin o anki sıkıntısını gösterdi ya gerisi boş bence mac sonucu degil kalitesi önemliydi
YÜRÜ BE KOÇUM YOLUN AÇIK OLSUN

ofgurleyuk78
06.11.2005, 16:42
Sayin: M.Sungur Fenerbahçeli/ sivassporlu arkadasim. Kadiköyde oturan ve Fanatik Fenerli olan arkadaslarim. Telefonla arayarak sivassporu çok sevdiklerini gönüllerinin Sivassporun kazanmasindan yana oldugunu, sivasta kaybedecekleri puan veya puanlari baska takimlardan telafi edebileceklerini söylerken senin sivasli olarak söylediklerini yadirgadim. Saygilarimla.

FURKAN_GULER
06.11.2005, 16:42
sivas spor bugün bizi çok büyük bir hayal kırıklığına uğrattı çok üzüldük maça iyi başladık ama olsun fener bahçede çok zorlandı??? inşallah bi dahaki fener maçını yeneceğiz hepimize büyük geçmiş olsun..!

fkaraca58
06.11.2005, 16:43
fenerbahcenin hakkını yememek lazım cok güzel voleybol oynuyorlar. hakem ise macı tam bir voleybol macı havasında seyretti fener bahcenin o son dakikadaki ceza sahasında yaptıgı smaç maçın havasını degiştirdi.bence fenerbahce futboldan cekilsin voleybol takımı kursun. hakemde voleybol hakemi olsun. sivasspora helal olsun fenerbahce gibi bir rakibin karsısında boyle güzel bir oyun oynaması sivasın ne kadar müthiş bir takım oldugunun göstergesidir. fenerbahceye bu kadar korku yeter. macın adamı bence kalla idi. insallah iki hafta sonra besiktas karsısındada bir oyun sergileriz ve bu maçı alırız. ama mehmet yıldız'ın bu oyunu ile bunu basaracagımıza inanmıyorum ben.

gercek58li
06.11.2005, 16:48
:confused: Hakeme laf yok. İsmet Arzuman dört dörtlük bi maç yönetti.:confused: Fakat bi şeyin farkında değildi : yönettiği maçı Handbol sanıyodu... Eğer bi handbol maçı olsaydı gerçekten onun üstüne hakem yok derdim.... Öyle ki gözünün önünde Aurello Ceza sahası içinde elle oynadığı halde oyunu devam ettirdi...

Helal olsun,hakemi iyi analiz etmissin...

EKO58
06.11.2005, 16:50
ben radyodan dinledim keşke seyredebilseydim.eğer her giden geri gelseydi dedem gelirdi değilmi ? bırakın artık el muhabbetini sivassporumuz iyi yolda inşallah bir dahaki hafta galibiyetle kaparız ayrıca sivassporlu gözüküp (gs,bjk)li arkadaşların en ufak bir olayda ortalığı karıştırmakta üstlerine yok her maçta olan olaylar oluyor bence nasıl fenerbahçe shalke 04 yenemediyse sivassporda fenerbahçeyi yenemedi bu bu kadar basit demekki bazı hataları kendimizde aramalıyız.

Blackkite
06.11.2005, 16:50
helal olsun sivasıma ilk gölü atıp seyirciyi sevindirdi ya ya o beraberlik golü neydi fenerin o anki sıkıntısını gösterdi ya gerisi boş bence mac sonucu degil kalitesi önemliydi
YÜRÜ BE KOÇUM YOLUN AÇIK OLSUN
kendimizi avutmaya gerek yok !! puan dahi alamadıktan sonra sevinçler boşa. tek sevindiren şey takımın atak da oynayabildiğini hem de fenerbahçe gibi bir takıma karşı atak oynayabileceğini göstermesi oldu.

sait
06.11.2005, 16:51
Bu sene fener Hakemsiz mac almadiki her maci hakemin destegi ile aliyorlar.
Disarda da bizim hakemler yönetmediginden hep yeniliyorlar.

önder_1967
06.11.2005, 16:54
vallahi oynayan bizdik sağlık olsun
üç büyük yok tek büyük var
SİVASSPOR

olgu
06.11.2005, 16:55
fenerbahçe elimizden zor kurtuldu. savunmanın yanilen her golde hatası olduğunu düşünüyorum. ama genede fenerbahçe gibi milyon dolarlık bir takıma 2 gol atıp, onları terletmemiz bile büyük başarı...

serrkann58
06.11.2005, 17:02
canin sagolsun sivasspor iyi oynadik ama olmadi yigdom

Blackkite
06.11.2005, 17:10
Lorant fenerbahçe maçında takımı atak oynattı ilk defa... belki de fenerbahçeyi gerçekten çok yenmek istiyordu. belki tarih 6 kasımı gösteriyordu. bir destan daha yazmak istiyordu. ama olmadı. yalnız birşey öğrendik ki bu takım atak futbol da oynayabiliyor ve bu işin hakkını veriyor. umarım diğer maçları da böyle oynarız ve bol gollü galibiyetler alırız.

sinan58_34
06.11.2005, 17:13
sivassporumuz cok guzel oynadı haketmedıgı bı maglubıyettı hakemın suphelı kararları vardı ama bu macın skorunu degıstırmez olan oldu bıkere ama olsun sıvasımız cok basarılı bı futbol sergıledı tebrık edıyoruz

drummer
06.11.2005, 17:16
BUNU SADECE İSMET ARZUMAN YAPMIYORKİ
YA KONYAYA ATILAN GOLÜN HAKEMİ KİMDİ
CEM PAPİLA DEĞİLMİYDİ.
DEMEKKİ FENERİN MAÇLARNDA ELLE OYNAMAYI HAKEMLERİN GÖRMEMEK GİBİ BİR ALIŞKANLIĞI VAR.
YADA BU ALIŞKANLIĞI KAZANDIRDILAR HAKEMLERE

dj_sado_88
06.11.2005, 17:20
zaten adamların maçı masa başında almı olması aziz yıldırımın maçı izlemeye gelmemesinden belliydi fazla söze gerek yok kahrolsun federasyon

drummer
06.11.2005, 17:20
Diosun ki "gol attıkta hakem mi vermedi?". Sence 89. dakikada penaltının verilemesi golün vermemesiyle aynı şey değil mi? ayrıca Kimse senin tuttuğun Takıma(Fenerbahçe) karşı düşman olmuyo. Ama bazı şeyleri görmeyecek kadar kör olamazsın. maçın başında sonuna kaç fenerli bu oyunu ayağıyla oynadı????:confused: :confused: :confused:
BRAVO SANA ÇOK DOĞRU SÖYLEDİKLERİN
AMA ADAMALAR SAHTE SİVASLI FENERLİLİK GÖZLERİNİ KÖR ETMİŞ
GERÇEKLERİ BİLE GÖREMİYORLAR.

Er58Ol
06.11.2005, 17:26
EVET TESTERE,,GOL ATTIKTA VERMEDİ Mİ,,MAĞLUBİYETLERDE HAKEMİN ARKASINDA KALMAYALIM,,BARİZ HATA YAPMIŞ OLABİLİR,,ÖNEMLİ OLAN ONLARA FIRSAT VERMEMEK,
!!!!ÇAK TOPU DOKSANA BAKIYIM HAKEM NASIL BAKIYO!!!!

muRTix1
06.11.2005, 17:29
arkadaşlar sivas arslanlar gibi topunu oynadı bence fenerden kat kat iyiydik maçın hakkı beraberlikti son golde ofsaytmış zaten bide penaltımızı vermediler..top fenrlilerin elinde değince hakemin surat ifadesi değişti...her neyse yenilmekte var yenmekte herşey ortada en büyük SİVAS

Er58Ol
06.11.2005, 17:29
HERKES SİVASLI BURDA FB-GS Yİ SOKMAYIN..........OLAY BİTMİŞ VERMİYOR KALLEŞLER İŞTE BİZDE SAÇ BAŞ YOLUYORUZ YAPMAYIN ALLAH AŞKINA,,,BÖYLE DEFANS HATASI VE BASİT GOLLER YENİRSE HAKEME LAF SÖYLEMEYİN...BAKIN SCHALKE 06 BİLE KADIKÖYDE 3 TANE ATTI FENERE BİZ BURDA FUTBOLUMUZU KONUŞALIM HAKEM VERMEDİ O GEÇTİ ARTIK...STRESE GİRMEYE GEREK YOK

aircan
06.11.2005, 17:30
yok daha neler ya, fener büyük futbolcularinin anlik hareketleriyle maci almasini bildi, hangi pozisyonda hakem hatasi vardi?
hakemlerde hata ariyacagimiza, yapmis oldugumuz amatörce hareketlerin telafisini nasil gideririz diye düsünmeliyiz, üstelik bu fenerin zaten adi cikmis 9 a inmez sekize, anliyan yine anladi.
sivas´in bu mütevazi kadrosuyla göstermis oldugu performanstan dolayi gurur duyuyorum

dj_sado_88
06.11.2005, 17:31
artık şu siteye başka takım formaları altında gelmeyin ve artık istanbul yalakası degil sivas spor müptelası olun

AYDIN1985
06.11.2005, 17:34
Fenerin ucuz gollerini yedin ama, herkese gücünü gösterdin. o son dakikalarda kacirdigimiz goller tabiiki üzücü. Kiyaslamaya bakarsaniz yillarin tecrübesi, yabanci oyuncularin ana takimi Fenerbahce ile ayni düzeyde, Bu bize yeter.

NOT: eger Fenerli oyuncu el almamis olsaydi neden Muhammed Ali devam oynamadi, önü bosdu, ama o el oynama var diye itiraz etti. Demekki Herhalde gercek bir Penaltiydi.

Ne Mutlu Sivassporluyum diyene

veysel
06.11.2005, 17:35
BÖYLE HAKEMLERE NE DEYIM ? ALLAHA HAVALE EDIYORUM

settar58
06.11.2005, 17:37
Arkadaşlar bugünkü maçta görüldü ki orta sahamız hiç yok, yok derken yani rakip takımlar çok çabuk geçiyorlar hemen her pozisyonda defans oyuncularımızla karşı karşıya geliyorlar ve buda defansımızın daha fazla hata yapmasına neden oluyor lorantın bunu önlemek için bence orta sahada genç dinamik süratli ve 90 dakika boyunca hiç bıkmadan pres yapabilen oyunu yönlendirebilen ertuğrulu oynatmalı hem oda hayrettin gibi kendini göstermek için daha çok çalışacaktır.Zaten hoca onu niye oynatmıyor anlayamıyorum.Bence ertuğrul sivassporumuzun orta sahasına ilaç olacaktır.Yorumlarınızı bekliyorum.

yigitali
06.11.2005, 17:38
Birde futbolda profesyonellik çok önemli avrupaya bakın elde olsa faulde olsa ofsayt ta olsa hangi futbolcu düdüğü duymadan topun peşini bırakıyo.türkiyede ki bütün yerli futbolcular hemen topu bırakıp hakeme koşuyolar çalsa zaten çalar sen neden pozisyonuna devam etmiyon canı sağolasıc Muhammed Ali

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 17:42
FENERASYON DENEN TAKIMDA HİÇ BİR ŞEY YOKTU ÇOK BASİT GOLLER YEDİK..YAZIK OLDU..NASİP DEĞİLMİŞ..HELAL OLSUN HAKEMLERE HER MAÇ KURTARIYORLAR FENERASYON'U...:(

beşiktaş_58
06.11.2005, 17:43
hakemler ve federasyonun 3 takımı var fener beşiktaş galatasaray sadece türkiyede bu takımlar futbol oynarlar avrupaya geldimi yok bomboş lar nedenmi işte hakemlerein yonetimi fener nereye kadar boyle haksızlık la mac kazanacan ben ce artık turkiyede futbol bitmiştir AZIZ yıldırım koyun ligin adını ve bitsin bu takımların cılesı hayırlı olsun FENER HAYIRLI UTANC VERİCİ REZİL ŞAMPIYONLUGUNUZ

settar58
06.11.2005, 17:45
[QUOTE=settar58]Arkadaşlar bugünkü maçta görüldü ki orta sahamız hiç yok, yok derken yani rakip takımlar çok çabuk geçiyorlar hemen her pozisyonda defans oyuncularımızla karşı karşıya geliyorlar ve buda defansımızın daha fazla hata yapmasına neden oluyor lorantın bunu önlemek için bence orta sahada genç dinamik süratli ve 90 dakika boyunca hiç bıkmadan pres yapabilen oyunu yönlendirebilen ertuğrulu oynatmalı hem oda hayrettin gibi kendini göstermek için daha çok çalışacaktır.Zaten hoca onu niye oynatmıyor anlayamıyorum.Bence ertuğrul sivassporumuzun orta sahasına ilaç olacaktır.Yorumlarınızı bekliyorum.ertuğrul niye oynamıyor geçen senenin en çalışkan futbolcularından biri neden oynatılkmıyor.

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 17:45
BEN SİVASSPORLUYUM VE MAÇ BİTENE KADAR FENERASYON ALEYHİNDE TEZAHURAT YAPTIK...BURDA KİMSE KİMSEYE UYMUYOR HERKES GÖRDÜĞÜNÜ YAZIYOR..

drummer
06.11.2005, 17:46
BU MAÇIN GERÇEK SKORU SİVASSPOR 3 FENER 1
TABİ HAKEMİN O ADİL OLMAYAN KARARLARI OLMASAYDI

DJMuRaT
06.11.2005, 17:46
TÜM DÜNYA GÖRDÜ !!!SİVASSPORUMUZ MÜKEMMEL OYNADI AMA SAOLSUN FENERASYON YİNE DEVREDEYDİ !!BİDE BAZIARKADAŞLAR SAĞLIK OLSUN FELAN YAZMIŞLAR BENCE BÜYÜK MAÇLARDA ALDIĞMIZ PUNALARLA GÜCÜMÜZÜ GÖSTERİRİZ.AMA HELAL OLSUN FUTBOLCULARIMIZA ...HEPİNİZİ SEVİYORUZ

SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM AŞKIMIZ 67 YİĞİDOLARIZ..
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ..

DJMuRaT
06.11.2005, 17:53
fenerbahceye iyi futbol oynayamaz ama mucale ederek birsey yapabilirler hatta maci alabilirlerde ama olmadi.

haa ve birseyd aha.
bu haberi okudum.:
Kayseri üzerinden uçakla İstanbul'a dönecek olan Fenerbahçe'yi taşıyan otobüse 10-15 kişilik bir grup tarafından taşlı saldırı yapıldı. Otobüsün camlarının kırıldığı öğrenilirken, güvenliğin sağlanmasının ardından sarı lacivertli kafile yoluna devam etti.

yaziklar olsun hemi.

GARDAŞŞ BİR GÖNÜLDE İKİ SEVDA OLMAZ YA SİVASSPOR YA FENERBAHÇE GERÇİ SEN TERCİHİNİ ÇOKTAAN YAPMIŞSIN BU ÇOK AÇIKK AMA BURDADA RENGİNİ FAZLA BELLİ ETME!!!BURASI SİVASSPOR.COM

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 18:01

haa ve birseyd aha.
bu haberi okudum.:

yaziklar olsun hemi.

SENİN GİBİ DÜŞÜNENLER BU GÜN SİVASSPOR YENİLİNCE BAYRAM YAPTI..AMA STADDA CEVABINI ÇOKTA GÜZEL VERDİK..BU ARADA FENERASYON'UN OTOBÜSÜ TAŞLANMIŞ NE YAPALIM OTURUP AĞLAYALIM MI?..

volkan
06.11.2005, 18:02
beyler gercekten ben böyle bir oyun gormedim.sivassporun kalıtesınde bır takım gercekten yok.ama tam profesyonellıgı saglayamadımız için hatalı goller yedık.ama su futbolu gorunce skor hıç önemli değil.burdan tum futbolcu arkadaşlara inandıkları için teşekur edıyorum.gerçekten mükemmel oynadılar.sivaslı kardeşlerım morallerini bozmasınlar.bu takımımın sırtı yere gelmez allahın izniyle. 58VOLKAN GÜNGÖR HACIOSMAN_İSTANBUL

DJMuRaT
06.11.2005, 18:16
SENİN GİBİ DÜŞÜNENLER BU GÜN SİVASSPOR YENİLİNCE BAYRAM YAPTI..AMA STADDA CEVABINI ÇOKTA GÜZEL VERDİK..BU ARADA FENERASYON'UN OTOBÜSÜ TAŞLANMIŞ NE YAPALIM OTURUP AĞLAYALIM MI?..
WALLA YA ..OTURUP AĞLIYAK..SİVASSPORUN OTOBÜSÜNÜDE TAŞLADILAMIŞLARDI ZAMANINDA KİMSENİN GIKI ÇIKMIYORDU...SANKİ ROKET ATAR ATTILAR

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 18:20
WALLA YA ..OTURUP AĞLIYAK..SİVASSPORUN OTOBÜSÜNÜDE TAŞLADILAMIŞLARDI ZAMANINDA KİMSENİN GIKI ÇIKMIYORDU...SANKİ ROKET ATAR ATTILAR
NE OLDU ADAM MI ÖLMÜŞ..BİZİM HER DEPLASMANDA BAŞIMIZA GELİYOR BU OLAYLAR..

Er58Ol
06.11.2005, 18:22
BU MAÇA SAPLANIP KALALIM MI O ZAMAN,,HAKEM DİYİP KENARA ÇEKİLİRSEK DAHA ÇOOOOOOOOOOK HAKEM DERİZ ,,,BİZ DE BİLİYORUZ FENERASYONU ,GALATASYON,BEŞİKTASYONU ,,,BİTMİŞ BİR MAÇTAN SONRA EN ÖNEMLİ ŞEY ÖNÜNDEKİ MAÇA KONSANTRE OLMAK,,BU MESELE DİLLENDİRE DİLLENDİRE BİR AY DA KONUŞULUR,SEZON SONUNA KADAR DA KONUŞULUR,,,TAKIMIN GÜZEL OYNAMASI VE ÖNE GEÇMESİ,,MAĞLUPKEN TEKRAR EŞİTLİĞİ YAKALAMASI GÜZEL OLAN ŞEYLERDİ,,İLERİSİ İÇİN UMUT VERİCİYDİ FENER ELLE GİDİYOR BİZLER AYAĞIMIZLA GİDEBİLDİĞİMİZ KADAR GİDELİM HERKES GÖRÜYOR ZATEN TARAFLI TARAFSIZ BUGÜN (KÖR DEĞİLLERSE) GÖRDÜLER,

BU SİVASIN YENEMEYECEĞİ TAKIM YOK!!!!

Er58Ol
06.11.2005, 18:24
HERKES AYNI ŞEYİ YAZMIYOR DİYOR BİR GARDAŞIM,,NEDEN AYNISINI YAZMAMIZ BEKLENİYOR Kİ BİZ DE KEL HASAN DİYECEĞİMİZE HASAN KEL DİYORUZ...SİVASLIYIZ GARDAŞ BAŞKA SİVAS YOK KİMSE BU TAKIMIN KÖTÜLÜĞÜNÜ İSTEMEZ MERAK ETMEYİN,,,

DJMuRaT
06.11.2005, 18:25
NE OLDU ADAM MI ÖLMÜŞ..BİZİM HER DEPLASMANDA BAŞIMIZA GELİYOR BU OLAYLAR..

]ALLA YAW GEÇEN SENE MERSİNDE OTOBÜSÜN CAMI HATIRLIYON DE Mİ CAMI TUZLA BUZ ETMİŞLERDİ..FENERİN CAMI NARİNMİŞ BİZ BE YAPALIM BEN OLSAM FENERİ STATA ARİFİN HELİKOPTERİYLE İNDİRİRDİM HATTA FORMALARINIDA HELİKOPTERDEN HELİKOPTERE ATLARKEN DEĞİŞTTİRİRDİM

TeSTeRe
06.11.2005, 18:28
BRAVO SANA ÇOK DOĞRU SÖYLEDİKLERİN
AMA ADAMALAR SAHTE SİVASLI FENERLİLİK GÖZLERİNİ KÖR ETMİŞ
GERÇEKLERİ BİLE GÖREMİYORLAR.drummer misin nesin ben ne yazsam bana muhalefetlik yapiyon.Benim yaptigim yorumlar hakkinda konusma ben seni adamdan saymiyorum once adam ol sonra gel konusalim. Ayrica sen nerden biliyon benim hangi takimi tuttugumu...?

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 18:30
]ALLA YAW GEÇEN SENE MERSİNDE OTOBÜSÜN CAMI HATIRLIYON DE Mİ CAMI TUZLA BUZ ETMİŞLERDİ..FENERİN CAMI NARİNMİŞ BİZ BE YAPALIM BEN OLSAM FENERİ STATA ARİFİN HELİKOPTERİYLE İNDİRİRDİM HATTA FORMALARINIDA HELİKOPTERDEN HELİKOPTERE ATLARKEN DEĞİŞTTİRİRDİM
BİZİM BURDA İÇİMİZ PARÇALANIYOR...YÜREĞİMİZ YANIYOR OTURDUK STADYUMDA AĞLADIK HAKSIZ YERE MAÇI KAYBETTİĞİMİZ İÇİN AMA GELDE GÖR HAKEMİ VE FENERASYON'U SAVUNMALARI BENİ ORTADAN YARIYOR..:(

DJMuRaT
06.11.2005, 18:33
BİZİM BURDA İÇİMİZ PARÇALANIYOR...YÜREĞİMİZ YANIYOR OTURDUK STADYUMDA AĞLADIK HAKSIZ YERE MAÇI KAYBETTİĞİMİZ İÇİN AMA GELDE GÖR HAKEMİ VE FENERASYON'U SAVUNMALARI BENİ ORTADAN YARIYOR..:(

WALLA YA....HEMDE ALNIMIN ORTASINDAN YARIYOLAR

TeSTeRe
06.11.2005, 18:35
WALLA YA....HEMDE ALNIMIN ORTASINDAN YARIYOLARTabi cok dogal cunku sen gs lisin

DJMuRaT
06.11.2005, 18:42
Tabi cok dogal cunku sen gs lisin

Ne kadar Gsli Fbli Bjk lı warsa

deliali
06.11.2005, 18:52
arkadaslar bende sivasliyim ama su hakeme yenildik sözüne katilmiyorum! oynayan kazanir ama yigidolar süper mücadele koydular ortaya! yensede yenilsede en büyüksün SIVASIM!!! ama öyle hakeme sucu vermekle bu isler olmaz! yinede basabas bir müadele oldu helal sana ! UNUTMAYIN FENERBAHCE ILE SIVASSPOR KARDES TAKIMDIR!!!

TeSTeRe
06.11.2005, 18:56
arkadaslar bende sivasliyim ama su hakeme yenildik sözüne katilmiyorum! oynayan kazanir ama yigidolar süper mücadele koydular ortaya! yensede yenilsede en büyüksün SIVASIM!!! ama öyle hakeme sucu vermekle bu isler olmaz! yinede basabas bir müadele oldu helal sana ! UNUTMAYIN FENERBAHCE ILE SIVASSPOR KARDES TAKIMDIR!!!cok dogru bi yorum yapmissin kardesim tebrik ederim seni, problem ne biliyormusun bi kac tane baska takimi tutan var bjk li gs li bi kac kisi var onlar bu dedikodulari cikariyorlar amaclari sivasspor taraftarini fenerbahceye dusman etmek.

deliali
06.11.2005, 18:56
djmurat... gardas ne agliyorsun... galatasaraya böyle haksizca yenildiginde agladinmi??? asil o macta hakem yakti sivasi!!! gercegi görelim arkadaslar!

deliali
06.11.2005, 18:58
testere gardasim onlar bizim KARDESLIGIMIZI CEKEMEYENLER!!! gercegi görmek istemeyenler!!!

TeSTeRe
06.11.2005, 18:58
djmurat... gardas ne agliyorsun... galatasaraya böyle haksizca yenildiginde agladinmi??? asil o macta hakem yakti sivasi!!! gercegi görelim arkadaslar!Gs-Sivasspor macinda hakkimiz daha cok yendi ama ayni arkadaslar ozaman hic bisey demediler neden acaba...?

agca58
06.11.2005, 19:03
valla ta ardahandan geldim maça.ilk defa izledim canlı olarak staddan..harika top oynadı sivas..fenere kök söktürdü.ama aziz bu maçtada hakemi satın almış malasef..ayrıca türübünler tıklım tılımdı..helal olsun diyororum..80 milyon € luk takım 6 milyon € luk takımı hakem sayesine yandi..kör gözler artık görsün sivasın büyük bir takım olduğunu....okadar

sinan58_34
06.11.2005, 19:16
SİVASİMİZ ELINDEN GELEN GAYRETI GOSTERDI HAKETMEDIGIMIZ BI MAGLUBIYETTI SAGLIK OLSUN DIYELIM HER NE KADAR YUKLENSEKTE BASKALARINA SONUCUMUZ DEGISMEYECEK AMA HAKEMIN ETKISI BUYUKTU
HERZAMANNNN HERYERDEEE ENBUYUK SİVASSS

sivasli_dahi
06.11.2005, 19:18
Bu siteye kendini yiğido zanneden binlerce kişi üyeee... ama görüyorum ki bir çoğu kendini yiğido sanıyo ama sadece nüfus cüzdanında sivas yazdığı için bu siteye üye olmuşlar ve kendilerine yiğido diyorlar.....:confused: 12.000'in üzerinde üyeye sahip olmamıza rağmen gerçek SİVASSPOR'lu çok az.... istanbul takımlarını tutan kişiler çoğunlukta (Testere, Mustafasungur.... ve sayamadığım binlerce kişi) bu kişiler fenerbahçeye yenildiğimiz için sevinçlerinden göbek atacaklar nerdeyse... fenerbahçeye (daha doğrusu hakeme) yenildik. artık kına yakabilirsiniz... Daha fazla uzatmayacağım En Büyük Sivasspor.

muRTix1
06.11.2005, 19:26
wallahi bende ilk defa oluyo..80 dk da ayaklarımın titrediğini farkettim sonra gol yedik sanki dünya artık bitmişti ama hala umudum vardı maç bitti ve hüngür güngür ağladım gerçektende yazık oldu

sivasli_dahi
06.11.2005, 19:30
drummer misin nesin ben ne yazsam bana muhalefetlik yapiyon.Benim yaptigim yorumlar hakkinda konusma ben seni adamdan saymiyorum once adam ol sonra gel konusalim. Ayrica sen nerden biliyon benim hangi takimi tuttugumu...?

sen fenerbahçe taraftarı olarak bu sitede gerçek sivasspor taraftarlarına hakaret edemezsin.... asıl sen önce adam ol onda sonra gel yiğidoların içine yada git başka takımlara yalakalık yap bu siteye uğrama...
>>>Yiğidolar Kardeş, İstanbul takımları Kalleş<<<

5841
06.11.2005, 19:35
DUNYANIN SONU DEĞIL .TEMIZ MACA LEKE SURENLER UTANSIN
SIVASSPOR 2
FEDARASYON(HAKEM) 3

sivasli_dahi
06.11.2005, 19:42
Gerçek sivassporlu arkadaşlara sesleniyorum.
sonuçta yenildik yapacak bişey yok, olmuşla ölmüşe çare yoktur. biz üstümüze düşeni yapalım ve sivasımızı hep destekleyelim (her takıma karşı). Haftaya Ankaraya (yaşadığım şehire) geliyor sivasspor. Ankaradaki tüm yiğidolar 19 Mayıs Stadyumunu doldurursa sevinirim.... haftaya ankara'da buluşmak üzere...

5841
06.11.2005, 19:46
İNŞALLAH ORDA OLACAGIZ.KOCAELINDEN 5841 -GAKGO58

HakkıTİMUÇİN
06.11.2005, 20:06
b&#246;yle bir takımın taraftarı olduğum i&#231;in gurur duyuyorum...

Sadece bir futbolcusunun değeri bizim takımın tamamına bedel olan bir takımı Sivas'ta futbolumuzla ezdik ama malum (!) nedenler y&#252;z&#252;nden yenemedik...Sivassporumuz b&#246;yle oynadığı s&#252;rece s&#252;perligte yenemeyeceği takım yoktur...

HELAL OLSUN B&#214;YLE BİR TAKIM OLUŞTURAN BAŞKANIMIZA VE Y&#214;NETİCİLERİMİZE...

HELAL OLSUN TAKIMI B&#214;YLE ATAK OYNATAN LORANT VE EKİBİNE

HELAL OLSUN FENERİN BAŞINI D&#214;ND&#220;REN FUTBOLCULARIMIZA

VE HELAL OLSUN T&#220;M GER&#199;EK SİVASSPOR TARAFTARLARINA...

S-İ-V-A-S-S-P-O-R-L-U
O-L-M-A-K-K-T-A-N
G-U-R-U-R
D-U-Y-U-Y-O-R-U-M

Yigido58_NL
06.11.2005, 20:09
bence hakem gayet iyi yonetti.hakeme falan suc bulmayalim.sivasspor super oynadi,ama .. kazandi.sivasspor bu tempoyla devam ederse ilk 5 te bitiririz bu sezonu

sisortali
06.11.2005, 20:54
Ne kadar m&#252;cadele edersen et. Eğer biri senin emeğini &#231;alısyorsa buna saygı duyamazsın. Bu akşam tv de yorumları dinleyeceğiz. Hepsi eline &#231;arpmadı diyecek. Ama aynı pozisyon Sivasspor'un ceza sahası i&#231;inde olsaydı %100 penaltıydı. Benim isyanım haksızlığa ve adam kayırmacılığa. Bir de bilerek topu elle kesmenin cezası fifa ya g&#246;re sarı kart. Fakat bu kural Sivas'ta işlemedi. Aurello ceza sahası dışında iki defa bilerek topu elle kesti. Bırakın sarı kartları g&#246;rmezi gerekenlerin g&#246;zlerine yine perde indi. Hal b&#246;yle olunca, yani T&#252;rkiye'de 3 b&#252;y&#252;kler kayırlıdığı s&#252;rece T&#252;rk futbolu ilerlenmez.
Birde bu forumlardan anlaşıldığı &#252;zere Kerkes SİVASLI ama bazıları ne yazık ki SİVASSPORLU olamamışlar. Bunu aştığımız zaman hakkımızın yenmeyeceği g&#252;nler yakındır......

ErdalGüler
06.11.2005, 21:09
bence hakem gayet iyi yonetti.hakeme falan suc bulmayalim.sivasspor super oynadi,ama .. kazandi.sivasspor bu tempoyla devam ederse ilk 5 te bitiririz bu sezonu

Bence de sivassporda biraz tecrübe eksikliği var. Çünkü gereksiz şeylerin arkasına sığınmamak lazım. Sivasspor çok güzel oynadı ama tecrübe eksikliğinden bazı şeyleri gerçekleştirmedi... Yediğimiz gollere bakarsak bunu net olarak anlayabiliriz...

Flavio
06.11.2005, 21:12
Böyle hakem olmaz olsun Sivassporumu ayakta alkışlıyorum Mehmet Yıldız Appiah ı deil ederken adeta mest oldum,Muhammed o ne pastı,Andersonun golü tam bir premier lig golüydü ama sen gel görki 1 kendi hatamızdan 3 gol yedik son dakikada Aurelio nun elle kesişini seyreden hakemi de alkışlayalım yuh ya gözünün önünde ya ,Ah Anderson son dakikada ne kafaydı neyse canlaraı sağolsun hepsini seviyorum...

dj_sado_88
06.11.2005, 21:12
Ne kadar mücadele edersen et. Eğer biri senin emeğini çalısyorsa buna saygı duyamazsın. Bu akşam tv de yorumları dinleyeceğiz. Hepsi eline çarpmadı diyecek. Ama aynı pozisyon Sivasspor'un ceza sahası içinde olsaydı %100 penaltıydı. Benim isyanım haksızlığa ve adam kayırmacılığa. Bir de bilerek topu elle kesmenin cezası fifa ya göre sarı kart. Fakat bu kural Sivas'ta işlemedi. Aurello ceza sahası dışında iki defa bilerek topu elle kesti. Bırakın sarı kartları görmezi gerekenlerin gözlerine yine perde indi. Hal böyle olunca, yani Türkiye'de 3 büyükler kayırlıdığı sürece Türk futbolu ilerlenmez.
Birde bu forumlardan anlaşıldığı üzere Kerkes SİVASLI ama bazıları ne yazık ki SİVASSPORLU olamamışlar. Bunu aştığımız zaman hakkımızın yenmeyeceği günler yakındır......
ağzına saglık kardeş güzel bi yazı (istanbul yalakası degil sivas spor mütelasıyız)

Flavio
06.11.2005, 21:14
Ne kadar mücadele edersen et. Eğer biri senin emeğini çalısyorsa buna saygı duyamazsın. Bu akşam tv de yorumları dinleyeceğiz. Hepsi eline çarpmadı diyecek. Ama aynı pozisyon Sivasspor'un ceza sahası içinde olsaydı %100 penaltıydı. Benim isyanım haksızlığa ve adam kayırmacılığa. Bir de bilerek topu elle kesmenin cezası fifa ya göre sarı kart. Fakat bu kural Sivas'ta işlemedi. Aurello ceza sahası dışında iki defa bilerek topu elle kesti. Bırakın sarı kartları görmezi gerekenlerin gözlerine yine perde indi. Hal böyle olunca, yani Türkiye'de 3 büyükler kayırlıdığı sürece Türk futbolu ilerlenmez.
Birde bu forumlardan anlaşıldığı üzere Kerkes SİVASLI ama bazıları ne yazık ki SİVASSPORLU olamamışlar. Bunu aştığımız zaman hakkımızın yenmeyeceği günler yakındır......

+1 kesinlikle

GFBEmir
06.11.2005, 21:14
Ya burda bagzi seyleri okuyom, her bi kisi hakeme satasiyo tamam olabilir vermedi bikere onun üzerine niye gidiliyo daha sivas cok iyi oynadi hakkini vermek gerekiyo ama bi mac hakem yüzünden kaybedilmez bunu ögrenin artik verdigini düsünün gol olacagini kim söyledi??

ben sahsen Fenerliyim memleketim Sivas, Sivasin yenmesini isterdim güzel olurdu.

Sivas bu gidisle Sampiyon bile olacaktir siz hakemlerle ugrasmayin takimi destekleyin hakemlerle ugrasdiginiz zaman onlar bize dahada düsman olacaktir ;-)

asilpoetry
06.11.2005, 21:28
yiğit olanın bu dunyada kazandıgı nerde gorulmus bız fenere degıl federasyona yenıldık

münferitgirl
06.11.2005, 21:47
kesinliklen gardaşım...yiğidogörl de aynen öle söledi...o çok iyi yorumcudur bilion mu....

harbi sivaslı...

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 21:51
Ya burda bagzi seyleri okuyom, her bi kisi hakeme satasiyo tamam olabilir vermedi bikere onun üzerine niye gidiliyo daha sivas cok iyi oynadi hakkini vermek gerekiyo ama bi mac hakem yüzünden kaybedilmez bunu ögrenin artik verdigini düsünün gol olacagini kim söyledi??

ben sahsen Fenerliyim memleketim Sivas, Sivasin yenmesini isterdim güzel olurdu.

Sivas bu gidisle Sampiyon bile olacaktir siz hakemlerle ugrasmayin takimi destekleyin hakemlerle ugrasdiginiz zaman onlar bize dahada düsman olacaktir ;-)
SİVASLIYIZ DİYORSUNUZ FENERLİLERİN OLDUĞU KALE ARKASINDA Kİ TRİBÜNE MAÇ SIRASINDA YAZI YAZMIŞLAR..BELKİ YAZANLAR SİVASLI BELKİ DEĞİL BELKİ YAZARKEN GÖREN OLDU PEKİ NİYE MÜDAHALE EDİLMEDİ..YALATIRIM O YAZILARI YAZANADA GÖRÜPTE MÜDAHALE ETMEYENE DE YAZIKLAR OLSUN...

ORTAKÖYLÜ58
06.11.2005, 21:59
EN BÜYÜK SİVAS BUNU HERKES BÖYLE BİLSİN

yigidogirl9
06.11.2005, 22:00
kesinliklen gardaşım...yiğidogörl de aynen öle söledi...o çok iyi yorumcudur bilion mu....

harbi sivaslı...

Sağol kardaş valla sende as sivaslı değilsin he ben sana diyom hep sivasa gidelim orada oturalım hem vatana hemde takıma kavuşuruz...

memlik
06.11.2005, 22:02
ya bu kadar göz göre göre hata yapılmaz yazık bir takım bu kadar korunmaz bu üç puan bizim için çok iyi olacaktı bakalım yorumcular ne diyecek mhk kaç puan verecek hakeme

memlik
06.11.2005, 22:05
bakcaz mhk kaç puan verecek

yigidogirl9
06.11.2005, 22:18
bakcaz mhk kaç puan verecek
Ahan şuraya yazıyorum 8,2 kesin... ÇÜNKÜ BAHSİ GEÇEN TAKIM FB...

sivasli_dahi
06.11.2005, 22:25

"Hakem yüzünden maç kaybedilmez" diosun ama eğer 89. dakikada o penaltıyı verse kaybetmeyecektik. demekki hakem yüzünden maç kaybedilebiliyomuş... ayrıca şunu yazmışsın : "verdigini düsünün gol olacagini kim söyledi??" bir penaltının gol olmama ihtimali %10 yani bu demektir ki %90 puan alabileceğimiz maçı hakem yüzünden kaybettik.... ve fenerli olduğunu yazmışsın ozaman git fener sitelerine üye ol. Başka takımları tutanların Gerçek YİĞİDO'ların arasında işi olmaz... bu ülkede 3 büyükleri (tabi benim büyük dediğime bakmayın bunlar sözde büyükler) kayırmaca olmasa ligin seyri muhteşem olacak.

vatankulu
06.11.2005, 22:56
Farkındamıyız bilmiyorum ama sivasa fener geldi. bizi cidden bence hatalarla veya hakkıyla zorlanarak yendi. Ve biz şu anda nasıl puan kaybettiğimize yanıyoruz. Arkadaşlar daha 3-5 yıl &#246;nce 3. ligdeydik. hızlı bi giriş sonrası 2. lig. sınırdan ka&#231;an bi 2. lig şampiyonluğu. Hızlı bir toparlanma s&#252;reci ve muhteşem bi şampiyonluk. ve harika bi s&#252;per lig başlangıcı. şu an BEŞİNCİyiz. bu takımı buralara getirenlerden ALLAH razı olsun. Ne kadarda ihtiyacımız varmış hepimizin. Bıkmışız başka takımları alkışlamaktan. işte stat bizim evden g&#246;r&#252;n&#252;yor. işte fenere gol attık. sevin&#231; &#231;ığlıkları kulaklarımda. ALLAHIM bu ne tatmış b&#246;yle. kendimi alkışlamak. kendim gibi g&#246;rd&#252;ğ&#252;m takımımı alkışlamak. Ş&#220;K&#220;R sana...

drummer
06.11.2005, 22:58
"Hakem yüzünden maç kaybedilmez" diosun ama eğer 89. dakikada o penaltıyı verse kaybetmeyecektik. demekki hakem yüzünden maç kaybedilebiliyomuş... ayrıca şunu yazmışsın : "verdigini düsünün gol olacagini kim söyledi??" bir penaltının gol olmama ihtimali %10 yani bu demektir ki %90 puan alabileceğimiz maçı hakem yüzünden kaybettik.... ve fenerli olduğunu yazmışsın ozaman git fener sitelerine üye ol. Başka takımları tutanların Gerçek YİĞİDO'ların arasında işi olmaz... bu ülkede 3 büyükleri (tabi benim büyük dediğime bakmayın bunlar sözde büyükler) kayırmaca olmasa ligin seyri muhteşem olacak.
neredeyse sivas fenere yenildi diye göbek atacaklar,ama adları sivassporlu ve bu siteye üyeler.
yapacak bir şey yokk

Sivas Liseli
06.11.2005, 23:15
Yanılmıyorsam aynı maçtan bahsediyoruz.

Ben hakemin, maçın kaderini etkileyecek herhangi bir karar için düdüğünü çaldığını göremedim ya da hatırlamıyorum.

İddia ettiğiniz penaltı pozisyonunu birkaç yüz defa daha izlerseniz durumun farklı olduğunu siz de taktir edersiniz. Duygular bir kenara, gerçekçi olalım ve Sivasspor' un enaz bir puanı hakettiğinin altını da çizelim...

dj_sado_88
06.11.2005, 23:18
kardeşim adamlar sanki hipnoz altında kalmışlar bi yanda memleketinin takımı bi yanda federasyon takımı hala &#231;if taraflı oynuyolar

İSTANBUL YALAKASI DEGİLİZ SİVAS SPOR M&#220;PTELASIYIZ

deliali
06.11.2005, 23:18

ne sacmaliyorsun kardesim... aurelionun elin top degmediki el versin!!! yigidoysan harbi ol... sacmalamayi birak!

deliali
06.11.2005, 23:22
adamlar oynadi aldi 3 puani... &#246;n&#252;m&#252;zdeki maclara bakmaliyiz!!! ve otob&#252;s&#252; taslayan arkadaslarada yaziklar olsun... taraftarlik &#246;yle olmaz SIVASSPOR taraftarina b&#246;yle seyler yakismaz... YIGIDO diyoruz ama mertligi unutuyorsunuz! SIVAS halkina yakismaz b&#246;yle seyler... bunu yapanlari kiniyorum!!!

emreOKOCHA
06.11.2005, 23:26
yok böyle bi maç ya süper top oynadık helal olsun yiğidolar federasyon gine yapacağını yaptı HELAL OLSUN YİĞİDOLAR sivasspor ortada fenerahçe ortada hakemler ortada herşey belli en büyük sivasspor
hangi hakem ne hakemiş hakem ne yaptı?3 tane fb attı 2 tane ss temiz bi ma oldu bitti.macı sivasspor yonetti .iyi oynayan taraf sivastı tecrübeli olan fb!aurelionun omuzunu kol diyenler yarın bacaga...... derler

deliali
06.11.2005, 23:32

Ben hakemin, maçın kaderini etkileyecek herhangi bir karar için düdüğünü çaldığını göremedim ya da hatırlamıyorum.

İddia ettiğiniz penaltı pozisyonunu birkaç yüz defa daha izlerseniz durumun farklı olduğunu siz de taktir edersiniz. Duygular bir kenara, gerçekçi olalım ve Sivasspor' un enaz bir puanı hakettiğinin altını da çizelim...

sana katiliyorum ..galiba ayni maci izlemisiz bende topu eliyle degil gögsüyle aldigini görüyorum bu pozisyonda!!! izleyin bak sizde göreceksinizzz....

muRTix1
06.11.2005, 23:32
ulan nerdeydin len sen biletimi değiştirdin hadi ordan şaibeciler sizi pis fenerli nolacak

deliali
06.11.2005, 23:36
hangi hakem ne hakemiş hakem ne yaptı?3 tane fb attı 2 tane ss temiz bi ma oldu bitti.macı sivasspor yonetti .iyi oynayan taraf sivastı tecrübeli olan fb!aurelionun omuzunu kol diyenler yarın bacaga...... derler

BAKIN EMREDE BENIM IZLEDIGIM MACI IZLEMIS... ARKADASLAR SIZ MACLARI KARISTIRMAYASINIZ??? BIRDAHA IZLEMEKTE FAYDA VAR

EMRE SANA KATILIYORUM...

Tuncay
06.11.2005, 23:42
Hic bir yorumu kabul etmiyorum.BIZI HAKEM YENDI. Futbolcunun en buyuk ozelligi oyuna konsantre olmakdir.Eger hakem sizin hizinizi haksiz yere kesiyorsa,haksiz duduk caliyorsa o takim yenilir. Ustune ustluk 2 metre onunde olan penaltiyi vermiyorsa.
Oyunun kaderi degisir, takimin ligde kalmasini bile etkiler. Gecen Hollanda televizyonundaki spor programinda Turk hakemlerini tartistilar. Hoijdonk da vardi. Uzun uzun yazmayacagim gecen dedigim gibi dunya bizi seyrediyor.
Hic bir uluslararasi maclarda bizim hakemlere gorev yok.NEDEN cevabi herhafta maclara bakarak gorursunuz.Sivas spor super oynadi.
Kizmiyorum, gereksiz cunku sesimizi duyacak kimse yok.Turk sporuna bir virus bulasmis bunu temizlemek bizlerin isi degil. Canim kurban Sivasspor'a. Bu sene hedefimize ulasacagiz bu kesin,gerisi hikaye.
HER BIR SIVAS'LI BENIM OZ AKRABAMDIR.

emreOKOCHA
06.11.2005, 23:44
dogru otobus taşlayanlara yiğido deniyo değil mi?yapmayın bole şeyler !onlar gs gs formasını ustunden atamamış yiğidolar(!)neresi yiğitse!sonrada sivasın adı lekeleniyor sivas tarafı otobusu taşladı deniyo bence gs taraftarı dese daha dogru adamlr kayseriden provakasyon yapmaya stada gelmişler!ben zaten fbli oldgumu acıkladım ve eski msjlarıma bakarsanız görürsünüz ki maçı %yuz ss nin alacagını düşünüyordum lorantın açıklamalarına olan inancımdan!ben maca misafir tribun tarafından sırf provakatorlerin beklli olması icin!müthiş bir provakasyon var!cok iyi takip ettim.kapalının yanında yiğidolar rüştü yü cagırdı biri ki maç boyunca takip ettim çagırmayın pe....gi de bagırıyor!mactan sonra tek suçu ss den 2 gol yemek olan volkan ss tribunlerini alkışlıyor ve aynı kişi el kol hareketi yapıyor !bu ss li olamaz!ki maçtan sonra ss sahada jenerasyon idmanı yaparken fbli taraftarlar fb yi tribune cagırdı sivassporu yücelltiler aralarında çogu ANDERSONU COK BEGENDİ.ONURLANACAĞIMIZ YERE yazdığınız mesaja bakın yok hakem miş ki ben en kotu zamanında bjk yi yeneceğiz diyorum bu msjda kapak olsun!!şunu kabul edin fb 84 milyon dolarlık bi takım ve sivas 13 milyon dolarlık bi takım ve buyuk bi finans farkı var !ama şunu söylim maç yiğidonun hakkkıydı.yada beraberlik!ne aurelionun kolu ne de bişe tecrübe kazandı!fb bunu hep yapıyo!ligdeki coğu maçını yenik başlamasına rağmen yeniyo.herkese sevgiler daha iyi bi sivas için!biraz bilinç provakatörsüz bi lig (ki 2 sene once elezığda aynısı oldu bu sene malatyada gs liler fb macında )ve bu maçtada oldu!şu görüş acımızı bi genişletelim sevgilerle jay jay okocha

emreOKOCHA
06.11.2005, 23:46
QUOTE=sivasli_dahi]"Hakem yüzünden maç kaybedilmez" diosun ama eğer 89. dakikada o penaltıyı verse kaybetmeyecektik. demekki hakem yüzünden maç kaybedilebiliyomuş... ayrıca şunu yazmışsın : "verdigini düsünün gol olacagini kim söyledi??" bir penaltının gol olmama ihtimali %10 yani bu demektir ki %90 puan alabileceğimiz maçı hakem yüzünden kaybettik.... ve fenerli olduğunu yazmışsın ozaman git fener sitelerine üye ol. Başka takımları tutanların Gerçek YİĞİDO'ların arasında işi olmaz... bu ülkede 3 büyükleri (tabi benim büyük dediğime bakmayın bunlar sözde büyükler) kayırmaca olmasa ligin seyri muhteşem olacak.[/QUOTE]
dogru otobus taşlayanlara yiğido deniyo değil mi?yapmayın bole şeyler !onlar gs formasını ustunden atamamış yiğidolar(!)neresi yiğitse!sonrada sivasın adı lekeleniyor sivas tarafı otobusu taşladı deniyo bence gs taraftarı dese daha dogru adamlr kayseriden provakasyon yapmaya stada gelmişler!ben zaten fbli oldgumu acıkladım ve eski msjlarıma bakarsanız görürsünüz ki maçı %yuz ss nin alacagını düşünüyordum lorantın açıklamalarına olan inancımdan!ben maca misafir tribun tarafından sırf provakatorlerin beklli olması icin!müthiş bir provakasyon var!cok iyi takip ettim.kapalının yanında yiğidolar rüştü yü cagırdı biri ki maç boyunca takip ettim çagırmayın pe....gi de bagırıyor!mactan sonra tek suçu ss den 2 gol yemek olan volkan ss tribunlerini alkışlıyor ve aynı kişi el kol hareketi yapıyor !bu ss li olamaz!ki maçtan sonra ss sahada jenerasyon idmanı yaparken fbli taraftarlar fb yi tribune cagırdı sivassporu yücelltiler aralarında çogu ANDERSONU COK BEGENDİ.ONURLANACAĞIMIZ YERE yazdığınız mesaja bakın yok hakem miş ki ben en kotu zamanında bjk yi yeneceğiz diyorum bu msjda kapak olsun!!şunu kabul edin fb 84 milyon dolarlık bi takım ve sivas 13 milyon dolarlık bi takım ve buyuk bi finans farkı var !ama şunu söylim maç yiğidonun hakkkıydı.yada beraberlik!ne aurelionun kolu ne de bişe tecrübe kazandı!fb bunu hep yapıyo!ligdeki coğu maçını yenik başlamasına rağmen yeniyo.herkese sevgiler daha iyi bi sivas için!biraz bilinç provakatörsüz bi lig (ki 2 sene once elezığda aynısı oldu bu sene malatyada gs liler fb macında )ve bu maçtada oldu!şu görüş acımızı bi genişletelim sevgilerle jay jay okocha

muRTix1
biz g&#246;n&#252;llerin şampiyonuyuz kardeş g&#246;r&#252;yoruzki aziz başkan futbolculardan daha iyi hazırlanmış ma&#231;a tv de bile sivasspor taraftarları g&#246;r&#252;nt&#252;lenmiyor fener taraftarları g&#246;r&#252;nt&#252;leniyo kocaman bayrak a&#231;tık tv bunu g&#246;rmemezlikten geldi neden acaba ALKIŞ AZİZ BAŞKAN

deliali
ulan nerdeydin len sen biletimi değiştirdin hadi ordan şaibeciler sizi pis fenerli nolacak

BU NEDEMEK YA....

ISTE BÖYLELERI ADAMI KATIL EDER!!!

KESIN YA CIMBOMLU YADA KARTAL .... BEN ONLARI BILE SIVASIN SEVIYESINDE GÖRMÜYORUM

muRTix1
06.11.2005, 23:49
bjk yi bilmemde şundan eminim feneri kadık&#246;ye g&#246;mecez Yaşasın ANti fener Yaşasın sivasspor

emreOKOCHA
06.11.2005, 23:52
Hic bir yorumu kabul etmiyorum.BIZI HAKEM YENDI. Futbolcunun en buyuk ozelligi oyuna konsantre olmakdir.Eger hakem sizin hizinizi haksiz yere kesiyorsa,haksiz duduk caliyorsa o takim yenilir. Ustune ustluk 2 metre onunde olan penaltiyi vermiyorsa.
Oyunun kaderi degisir, takimin ligde kalmasini bile etkiler. Gecen Hollanda televizyonundaki spor programinda Turk hakemlerini tartistilar. Hoijdonk da vardi. Uzun uzun yazmayacagim gecen dedigim gibi dunya bizi seyrediyor.
Hic bir uluslararasi maclarda bizim hakemlere gorev yok.NEDEN cevabi herhafta maclara bakarak gorursunuz.Sivas spor super oynadi.
Kizmiyorum, gereksiz cunku sesimizi duyacak kimse yok.Turk sporuna bir virus bulasmis bunu temizlemek bizlerin isi degil. Canim kurban Sivasspor'a. Bu sene hedefimize ulasacagiz bu kesin,gerisi hikaye.
HER BIR SIVAS'LI BENIM OZ AKRABAMDIR.
sen bana maçta bi tane yanlışıl vardı de !eger ki aurelionu pozisyona penaltı diyip hakem hatası diyosan!!ben sana fb macını videosunu sabaha kadar arar bulurum sana insan vucudunun anotomisni cıkarırım!omuz nereye kadar uzanır!kol nerde biter ben sana anlatırım !yok anlamam diosan gs formanı cıkar bi daha anlatıyım !ANLAYANA!!!!

muRTix1
06.11.2005, 23:53
BU NEDEMEK YA....

ISTE BÖYLELERI ADAMI KATIL EDER!!!

KESIN YA CIMBOMLU YADA KARTAL .... BEN ONLARI BILE SIVASIN SEVIYESINDE GÖRMÜYORUM

banamı diyosun kardeş o benim arkadaşım!!aynı yerden bilet almıştık ama o bileti değiştirmiş onu söylemek istiyorum ayrıca şu yaşıma kadar bjk 1. takımımdı yenildiği zaman ağlama düzeyinde..ama şimdi FENER maçını haksız yere yenilince yarım saat ağlayanda benim sevda budur memleket sevgisi budur.bu gün ilk defa bjk nin puan kaybetmesini bekledim sırf sivasa yararı olacak die hiç bişey umrumda değil HER ZAMAN HeR YERDE EN BÜYÜK SİVAS

deliali
06.11.2005, 23:54
KEDI UZANAMADIGI CIGERE MUNDAR DERMIS... SIZIN DAVANIZDA BU ZATEN... NERDE FENER NEREN CIMBOM BJK.... ARAMIZDA KLAS FARKI VAR... BIRDE B&#220;TCE FARKI... SIZ KENDI BASINIZI YEMEGE DEVAM ... YASASIN SIVASSPOR YASASIN FENERBAHCE CUMHURIYETI... HAHAHAHAHA

CULSUZ CIMBOMUN CULSUZ TARAFTARLARI....

deliali
06.11.2005, 23:54
KEDI UZANAMADIGI CIGERE MUNDAR DERMIS... SIZIN DAVANIZDA BU ZATEN... NERDE FENER NEREN CIMBOM BJK.... ARAMIZDA KLAS FARKI VAR... BIRDE B&#220;TCE FARKI... SIZ KENDI BASINIZI YEMEGE DEVAM ... YASASIN SIVASSPOR YASASIN FENERBAHCE CUMHURIYETI... HAHAHAHAHA

CULSUZ CIMBOMUN CULSUZ TARAFTARLARI....

muRTix1
06.11.2005, 23:57
&#231;ift takım tutma diye bişey yok renginiz neyse oysunuz memleketimin takımı &#246;nemlidir benim i&#231;in bjk ye sempati duysamda &#246;n planda sivastır benim i&#231;in

deliali
06.11.2005, 23:57
TAMAM BILET KONUSUNDA YANLIS ANLAMISIM &#214;Z&#220;R... AMA DIYER YORUMLARIN BERBAT :-)

muRTix1
06.11.2005, 23:59
HERKESİN Yorumları farklıdır bencede seninkiler berbat

deliali
07.11.2005, 00:02
DEMEKKI HERKESIN G&#214;R&#220;S ACISI FARKLIYMIS...

gecko58
07.11.2005, 00:03
COK COK AFFEDERSINIZ AMA BEN BÖYLE HAKEMIN VE MHK"NUN AYAKKABISINA TÜKÜRÜRÜM(ABILERIM COK COK ÖZÜR DILIYORUM!!!

muRTix1
07.11.2005, 00:05
herşey ortada yiğidolar biz g&#246;n&#252;llerin şampiyonuyuz febe de mhk nın

dj_sado_88
07.11.2005, 00:05
bu sitedekilerin bir ka&#231;ı gibi hakemlerde istanbul yalakası olmuş her şey ortada

İSTANBUL YALAKASI GEGİL SİVAS SPOR M&#220;PTELASIYIZ

muRTix1
07.11.2005, 00:10
sado kardeş spor adına m&#252;cadele kalmamış parayı veren ma&#231;ı alıyo bu kadar basit elleriyle şeyleriyle atarlar anca hakemlerde arkalarını d&#246;nerler yenmiş kadar olduk 3 puan hediyemiz olsun bayram şekeri 2. yarıda kendi sahalarında bi yenelimde g&#246;rs&#252;nler

gercek58li
07.11.2005, 00:12
drummer misin nesin ben ne yazsam bana muhalefetlik yapiyon.Benim yaptigim yorumlar hakkinda konusma ben seni adamdan saymiyorum once adam ol sonra gel konusalim. Ayrica sen nerden biliyon benim hangi takimi tuttugumu...?

Öncelikle sana konusma uslubünü ögrenmeni tavsiye ediyorum.
Sonrada,bu yazi ve tuttugun takim itibariyla bu sitede ne aradigini sormak istiyorum.
Cünkü bu sitede ne kadar elestiri yapilirsa yapilsin,böyle seviyesizlik olmaz.
Yoksa sen taraftari oldugun takimin sitesiyle karistirip,yanlisliklami geldin?
Senide elestirebilirler,sende elestirebilirsin ama sahsen tanimadigin kisilere,böyle hakaretten önce adam gibi yorum yapmayi ögren!!!!!!
Tuttugun takima gelince,bunun icin müneccim olmaya gerek yoktur,yazilarini oku sen bileanlarsin!?!?

muRTix1
07.11.2005, 00:14
sitenin tadı ka&#231;tı ya ger&#231;ek yiğidoları istiyoruz herkes kendi takımın forumuna gitsin l&#252;tfen

dj_sado_88
07.11.2005, 00:15
muRTix kardeşim sen rahat ol Allahın izniyle o da olacak ama bu sefer ne federasyon s&#246;ker ne hakem adamlar işi voleybola cevirdi buna dur diyecek takımda sivas spor olacak

İSTANBUL YALAKASI DEGİL SİVAS SPOR M&#220;PTELASIYIZ

emreOKOCHA
07.11.2005, 00:21
sitenin tadı kaçtı ya gerçek yiğidoları istiyoruz herkes kendi takımın forumuna gitsin lütfen
SEN NERENİN MALISIN PARDON !WWW.İTORAMAN.COM A GİT ADMİNLİGİNE DEVAM ET BURDA UGRASŞMA İSTERSEN!

cavres__ss
07.11.2005, 00:25
MAÇTA DERBİ HAVASI VARDI SÜPER BİR MAÇ OLDU HELAL OLSUN SİVASSPORA VE TİRÜBÜNDEKİ YİĞİDOLARA HELAL HELAL SİZLERE

GuNaY
07.11.2005, 00:38
öncelikle bize bu kadar güzel maç izlettikleri için tüm oyuncularımıza ve desteklerini bir dakika kesmeyen (herkes üzerine alınmasın!!!) taraftarlara çook teşekkür ederim...
futbolun adeleti olmadığını bir kere görmüş olduk :( çok iyi ve atak oynadığımız bile maçta puan alamadık... gerek formlarda gerekse chatte yapılan konuşmalarda aşağı yukarı bütün üye arkadaşlar yeneceğimize inanmıştı, ama takım konusunda endişemiz vardı defansamı çekilir konusunda... bu konuda da tekrar bizi mahcup edip bir ara oyun içerisinde dört forvetle hem inandıklarını hemde ofansı çok iyi becerdiklerini göstermiş oldular...
elbettki fb'den puan almak bizim için güzel olacaktı... belki normak bir şekilde oynayarak yenilsek bu kadar üzülmeycektik... aslında diyecek çokta birşey yok...

FUTBOLUN ADELETİ YOK'MUŞ :( :( :(

emreOKOCHA
07.11.2005, 00:40
öncelikle bize bu kadar güzel maç izlettikleri için tüm oyuncularımıza ve desteklerini bir dakika kesmeyen (herkes üzerine alınmasın!!!) taraftarlara çook teşekkür ederim...
futbolun adeleti olmadığını bir kere görmüş olduk :( çok iyi ve atak oynadığımız bile maçta puan alamadık... gerek formlarda gerekse chatte yapılan konuşmalarda aşağı yukarı bütün üye arkadaşlar yeneceğimize inanmıştı, ama takım konusunda endişemiz vardı defansamı çekilir konusunda... bu konuda da tekrar bizi mahcup edip bir ara oyun içerisinde dört forvetle hem inandıklarını hemde ofansı çok iyi becerdiklerini göstermiş oldular...
elbettki fb'den puan almak bizim için güzel olacaktı... belki normak bir şekilde oynayarak yenilsek bu kadar üzülmeycektik... aslında diyecek çokta birşey yok...

super yorum haklısn

drummer
07.11.2005, 00:43
&#246;ncelikle bize bu kadar g&#252;zel ma&#231; izlettikleri i&#231;in t&#252;m oyuncularımıza ve desteklerini bir dakika kesmeyen (herkes &#252;zerine alınmasın!!!) taraftarlara &#231;ook teşekk&#252;r ederim...
futbolun adeleti olmadığını bir kere g&#246;rm&#252;ş olduk :( &#231;ok iyi ve atak oynadığımız bile ma&#231;ta puan alamadık... gerek formlarda gerekse chatte yapılan konuşmalarda aşağı yukarı b&#252;t&#252;n &#252;ye arkadaşlar yeneceğimize inanmıştı, ama takım konusunda endişemiz vardı defansamı &#231;ekilir konusunda... bu konuda da tekrar bizi mahcup edip bir ara oyun i&#231;erisinde d&#246;rt forvetle hem inandıklarını hemde ofansı &#231;ok iyi becerdiklerini g&#246;stermiş oldular...
elbettki fb'den puan almak bizim i&#231;in g&#252;zel olacaktı... belki normak bir şekilde oynayarak yenilsek bu kadar &#252;z&#252;lmeycektik... aslında diyecek &#231;okta birşey yok...

,
ama herkesin kafa sındaki soru işaretleri dağılmıştır sanıyorum.
lorant istediği zaman ofansa d&#246;n&#252;k oynatabiliyor takımı.
ve ger&#231;ekten g&#252;zel oynuyor ofans oynadığı zaman.
sadece defansif futbol anlayışı yokmuş adamın kafasında.
isterse &#231;ok g&#252;zel ma&#231;lar izlettirebiliyor seyirciye.

ayrıca trt 1 de &#246;mer &#252;r&#252;nd&#252;l sivasspor hakkında g&#252;zel şeyler s&#246;yledi.
takım ger&#231;ekten lige renk getirdi.

Dağcı
07.11.2005, 08:44
...... Öte yandan PAF takımları arasında yapılan karşılaşmada Fenerbahçe,Sivasspor´u 3-1 yendi. Yalnış, maçın skoru Sivasspor:2 Fenerbahçe:0 4 Eylül Spor Kompleksi´ndeki maçta Sivasspor´un gollerini, 55. ve 85. dakikalarda Ahmet Turan SOLAK attı.[/QUOTE]

Dağcı
07.11.2005, 08:51
Keyifler kaçtı

Sivas’ın Rize’nin ardından Fener’e de yenilmesi, Kırmızı-Beyazlı camiayı üzdü. Teknik direktör Lorant, hakeme yüklenip, ekibine sahip çıktı: “Şampiyonluğa aday bir takımdan eksiğimizin olmadığını herkes gördü.”

‘Penaltımız verilmedi’
Süper Lig’deki ilk yılında oldukça iyi bir performans sergileyen Sivasspor, Fenerbahçe yenilgisiyle adeta kahroldu. Geçtiğimiz hafta Rize’ye mağlup olan Yiğidolar, dün de hedeflediği 3 puanı alamadı, yükselişine ara verdi. 90 dakika bitiminde tribünler Kırmızı-Beyazlı futbolculara sahip çıkarken, teknik direktör Werner Lorant, oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Müsabakanın hakemine yüklenen Alman hoca, “Fenerbahçe’ye karşı oynadığımız zaman hakem olaylarının olacağını herkes biliyordu. Aurelio’nun elle kestiği pozisyonu herkes gördü. Kesinlikle penaltıydı ama bu düdük çalınmadı. Hakemler de işlerini doğru yapmak zorunda” ifadelerini kullandı.

‘Harika oynadık’
Yigidolar’ın teknik patronu Lorant, takımının sergilediği futbola ise kelimenin tam anlamıyla övgüler yağdırdı. Oyuncularının tek kelimeyle harika bir maç çıkardığını söyleyen başarılı çalıştırıcı, “Mağlubiyeti kesinlikle haketmedik. Oyunun genelinde çok iyi işler yaptık. Herşeyden de önemlisi, Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren ve şu an lider konumunda olan bir takım ile benim ekibim arasında fark olmadığını herkese ispatladık. Bu da gurur verici bir olay. İlerleyen haftalarda kaybettiğimiz bu puanları telafi edecek ve yeniden tırmanışa geçeceğiz. Bundan eminim” yorumlarını yaptı.

Başkan da memnun...
Sivasspor’un Başkanı Mecnun Odyakmaz, müsabaka bitiminde yaptığı açıklamada, oldukça pozitif ifadelere yer verdi. Sivasspor’un ne kadar iyi bir takım olduğunu, Fenerbahçe maçıyla beraber tüm Türkiye’ye kanıtladıklarını vurgulayan Kırmızı-Beyazlı ekibin patronu, “Basit ve bize yakışmayacak iki gol yedik. Ancak ilk senemizde bu tip maçlardan çok fazla puan beklemediğimizi de belirtmek isterim” dedi. UEFA Kupası’na katılma hedeflerinin de korunduğunu dile getiren Odyakmaz, penaltı itirazlarına yol açan pozisyon hakkında ise, “Fenerbahçe’nin Konya’da oynadığı maçta yaşananlardan sonra büyük tepkiler vardı. Ancak biz isyan etmiyoruz. Haklarımızın korunmasını Türk futbol kamuoyuna bırakıyoruz” diye konuştu.

Kaptanın yorumu...
Sivasspor Kaptanı Hakkı, maç öncesinde Fenerbahçe’nin çok rahat bir galibiyet alacağını düşününlere en iyi cevabı sahada verdiklerini belirtti. “İki haftadır iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz” diyen tecrübeli oyuncu, “Özgüveni yüksek ve kaliteli futbolculardan kurulu bir takımız. Fenerbahçe’ye yenildik ama sanırım bizi desteklemeye gelen taraftarımızı gururlandırdık. Bu da önemli bir olaydır” yorumunu yaptı.

Gurunlu_58
07.11.2005, 09:01
Devam et Sivasım be sen bu futbolla daha çok canlar yakacaksın.Unutmayalım arkadaşlar kimse Sivasspordan bu kadar beklemiyordu.Kimse ne Loranta nede bir başkasına kızmasın bu kadro ile bundan daha iyisini yapacak adamın alnından öperim.Sivassporun bu seneki parolası ilk 10 da kalmaktı ne çabuk unuttuk.
Son diyeceğim Allah Sivaslının yüzünü yere getirmesin.

özkan ertaş
07.11.2005, 10:04
çok güzel futbol oynadık ama yenildik canınız sağolsun yiğidolar birdahaki sefere diyelim başarıların devamı gelsin inşallah

özkan ertaş
07.11.2005, 10:10
çok güzel futbol maçı oldu güzel de oynadık fakat hakemlere yeldik bu hakemlerle avrupaya neden açılamadığımızın eseridir arkadaşlar hakemler olmasaydı büyük fenerbahçeyi kendi sahamızdan buansız yollardık herkese sevgiler saygılar

CAGLAYAN
07.11.2005, 10:17
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3201lorant.jpg

MAGLUBIYETI HAKETMEDIK

Sivasspor Teknik Direktörü Werner Lorant da takımının Fenerbahçe karşısında çok iyi savaştığını ve mağlubiyeti hak etmediklerini belirtti. Alman çalıştırıcı, tartışmalı penaltı pozisyonuyla ilgili olarak da, "Fenerbahçe'ye karşı oynadığınız zaman böyle olayların olacağını herkes biliyor. Penaltı pozisyonunu çok kişi gördü. Benim için de penaltıydı. Genel olarak Fenerbahçe'nin son 2 maçını izlerseniz sahasında 92. dakikasında penaltı atıyor. Burada da verilmeyen penaltı. Bu büyük takımla Anadolu takımı arasındaki fark. Bunu herkes görebiliyor" şeklinde konuştu. Lorant, bir soru üzerine Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemde sarı-lacivertli takımın bu kadar çok penaltı kazanmadığını belirterek, "Arşivler elinizde bunu kontrol edin. Benim zamanımda Fenerbahçe bu kadar penaltı kazandı mı? Futbolda dün, yarın yoktur, bugün vardır'' dedi.

LORDKRAL
07.11.2005, 10:22
sivasspor güzel oynadı ama fenerde güzel oynadı hakemin 1 2 hatası olabilir ama herşeyi hakeme baglamak yalnış olur arkadaşlar

CAGLAYAN
07.11.2005, 10:25
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3201lorant.jpg

Lorant: "Penaltımız verilmedi.."

Sivasspor'da son dakikalarda gerçekleşen tartışmalı penaltı pozisyonu gündemde !.. Teknik direktör Lorant da pozisyonun penaltı olduğunu ve hak etmedikleri bir yenilgi aldıklarını söyledi.. İşte Lorant'ın açıklamaları:

Werner Lorant, güzel bir futbol sergilediklerini belirterek, ''Futbolcularıma söyleyecek birşeyim yok. 90 dakika boyunca güzel top oynadılar, savaştılar ve bence yenilgiyi haketmediler'' dedi.

Tartışmalı penaltı pozisyonuyla ilgili soru üzerine ise Lorant, şunları kaydetti:
''Fenerbahçe'ye karşı oynadığınız zaman böyle olayların olacağını herkes biliyor. Penaltı pozisyonunu çok kişi gördü. Benim için de penaltıydı. Genel olarak Fenerbahçe'nin son 2 maçını izlerseniz sahasında 92. dakikasında penaltı atıyor. Burada da verilmeyen penaltı. Bu büyük takımla Anadolu takımı arasındaki fark. Bunu herkes görebiliyor. Futbolda herkes işini yapmak zorunda.''

Oyuncularının performansından çok memnun olduğunu kaydeden Lorant, ''Süper Lig'e yeni çıkmış takım olarak şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe ile aramızda çok büyük bir fark görülmedi. Bundan sonra gelecek maçlarda toplayabildiğimiz kadar puan toplamaya çalışacağız'' diye konuştu.

Lorant, ''Hakemlerin Fenerbahçe'yi tuttuğunu ve o biçimde galip geldiğini söylüyorsunuz. Siz de Fenerbahçe'nin başındayken bu şekilde mi topluyordunuz puanları?'' biçimindeki soru üzerine de, ''Arşivler elinizde bunu kontrol edin. Benim zamanımda Fenerbahçe bu kadar penaltı kazandı mı? Futbolda dün, yarın yoktur, bugün vardır'' dedi.

Maçın 6 Kasım'a denk gelmesi konusu:
Tarihi engeleyemezsiniz evet döndü dolaştı geldi bu maç bu günü buldu.. O gün Galatasaray'a karşı 6-0'lık bir galibiyetimiz vardı ama bugün mağlup olduk.. Haketmedik ama yenilmeyi..

Lorant zamanındaki Fenerbahçe ile şimdiki Fenerbahçe'nin farkı:
Benim zamanımdaki Fenerbahçe ile bugünkü kadroyu karşılaştıramazsınız çok büyük fark var arada.. Mesela oyunu etkileyebilecek oyuncuları var bugün onları gördük.. Benim zamanımda yoktu.. Ama bu zamanın getirdiği bir olay çünkü zamanla tecrübe ve güç kazanıyorsun.. Geçmişte yapılan hataları yapmamaya çalışıyorsun.. Biz de Sivasspor olarak güçleneceğiz dersler alacağız aynı hataları yapmayacağız..

shadow3458
07.11.2005, 10:30
BEN HAKEMİN HATA YAPMADIĞI GÖRÜŞÜNDEYİM BİRAZ OBJEKTİF YAKLAŞIN SİZLERDE GÖRDÜNÜZKİ AURELLO ELİYLE KESMEDİ TOPU AMA ŞU GERCEK SİVAS SPOR SİVASTA HER TAKIMI YENECEK GÜÇTE HARİKA OYNADILAR DEFANSIMIZIN BARİZ 2 HATASINDAN KOMİK 2 GOL YEDİK BU GOLLERİ AVRUPADA FENERDE BEŞİKTAŞTA YİYİYOR BU TÜRK FUTBOLUNUN BENCE TEK SORUNU BASİT GOL YEMEK CANI SAĞOLSUN SİVASIMIN BEŞİKTAŞI YENİP TERİH YAZAR İNŞALAH...

sivasli_dahi
07.11.2005, 10:59
ne sacmaliyorsun kardesim... aurelionun elin top degmediki el versin!!! yigidoysan harbi ol... sacmalamayi birak!

Güzel kerdeşim saçmalayan ben değilim sensin.... senin gözünün biri sarı diğeri lacivert renkte olduğu için bu pozisyonu görmedin.... diyosun ki "eline top değmedi" eğer aurello 4 ayaklı bi canlıysa dediğin doğru ama şunu da göz önüne almalıyım: fenerbahçe maçın başından sonuna KOLU ile oynadı. o açıdan haklısın eline değmedi koluna değdii..............:confused: :confused:

Disi Kartal_58
07.11.2005, 11:05
3-2 sivas yeniyor olsaydı 90 cı dakikada aynı pozisyonu sivaslı futbolcular yapsaydı eminki o penaltıyı verirdi

sivasli_dahi
07.11.2005, 11:05
bu forumun başında sonuna kadar yazılanlar feneri savunuyo.... Biz gerçek YİĞİDOLAR bu sitede FB,BJK,GS,TS veya diğer takımlara yalakalık yapan kişileri istemiyoruz... gidin tuttuğunuz takımın sitelerine üye olun. Burası SİVASSPOR.COM ve bu site Sivasspor taraftarlarına aittir. Sivassporlu olmayanlar çektirip gitsinler......

Siir_Misali
07.11.2005, 11:31
sağlık olsun ne yapalım olmadı..güzelde oynadık yapılacak başka bişey yok..moralimizi bozmayıp önümüzdeki maçlara bakmalıyız....

GuNaY
07.11.2005, 11:47
...... &#214;te yandan PAF takımları arasında yapılan karşılaşmada Fenerbah&#231;e,Sivasspor&#180;u 3-1 yendi. Yalnış, ma&#231;ın skoru Sivasspor:2 Fenerbah&#231;e:0 4 Eyl&#252;l Spor Kompleksi&#180;ndeki ma&#231;ta Sivasspor&#180;un gollerini, 55. ve 85. dakikalarda Ahmet Turan SOLAK attı.
heytt bee kimin yeğeni fenere iki gol atmış haaa :D ist.a gelsin g&#246;zlerinden &#246;peceğim :)

acakislalimahoni
07.11.2005, 11:51
BU MACTA BİZ YENİLMEDİK FEDERASYON BİLİYOR KİMİN YENİLDİĞİNİ BU FUTBOLLA BİZ MİLANA BİLE KAFA TUTARIZ HİC SORUN DEĞİL BİZLERE YASATTIĞI GURURDAN &#214;T&#220;R&#220; T&#220;M SİVASSPOR CAMİASINA SONSUZ TEŞEKK&#220;RLER

serhankaburcuk
07.11.2005, 12:30
Dnkü maçta biz Türkiye Süper Voleybol ligi diye tezehüratta bulunduk...Ve maçın sonucundada yine öyle oldu....Aynı pozisyon bizim kalemizde olsa idi malesef penaltı çalınırdı hemde tereddütsüz...Ama bizim adımız fenerbostan değil...Hayırlısı olsun biz güzel futbol oynadık ya önemli olanda bu....Ha bu arada Andersonu kutluyorum mükemmel bir gol attı..

Arif Coşkun
07.11.2005, 12:37
Dnkü maçta biz Türkiye Süper Voleybol ligi diye tezehüratta bulunduk...Ve maçın sonucundada yine öyle oldu....Aynı pozisyon bizim kalemizde olsa idi malesef penaltı çalınırdı hemde tereddütsüz...Ama bizim adımız fenerbostan değil...Hayırlısı olsun biz güzel futbol oynadık ya önemli olanda bu....Ha bu arada Andersonu kutluyorum mükemmel bir gol attı..
Serhan doğru sölüyorsun. Şuan bu pozisyon tartışılıyor yok koluna çarptı yok çarpmadı,yani penaltı verse kimse diyemezdi bu nasıl penaltı diye? Bu pozisyon Fenerbahçe cezaalanı içinde bizim oyunculardan biri olsaydı,şuna adımgibi eminimki hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterirdi.İşte hakemin gözündeki gözlük taraflı baktığı için ne yaparsak yapalım nafile.

serhankaburcuk
07.11.2005, 12:41
Serhan doğru sölüyorsun. Şuan bu pozisyon tartışılıyor yok koluna çarptı yok çarpmadı,yani penaltı verse kimse diyemezdi bu nasıl penaltı diye? Bu pozisyon Fenerbahçe cezaalanı içinde bizim oyunculardan biri olsaydı,şuna adımgibi eminimki hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterirdi.İşte hakemin gözündeki gözlük taraflı baktığı için ne yaparsak yapalım nafile.

Hakemlere tarafsız bir gözlük lazım....Aslında bu maçta hakemin Serdar TATLI olmasını isterdim...

muRTix1
07.11.2005, 12:45
bu forumun başında sonuna kadar yazılanlar feneri savunuyo.... Biz gerçek YİĞİDOLAR bu sitede FB,BJK,GS,TS veya diğer takımlara yalakalık yapan kişileri istemiyoruz... gidin tuttuğunuz takımın sitelerine üye olun. Burası SİVASSPOR.COM ve bu site Sivasspor taraftarlarına aittir. Sivassporlu olmayanlar çektirip gitsinler......

haklısın kardeş gelip burda muhalefet ederler sonra gider fb tribününe oturanlar sonrada gelip burda sivası savunurlar

ibrahim5880
07.11.2005, 13:13
Sivas-fener maçına hakem İsmetARZUMAN damgasını vurdu. Ne penaltıları verdi, nede Hayrettin'e yapılan harekette kırmızı kartı verdi. Keşke şu hakeme kupa verseler. İşte gelinde hakemleri eleştirmen. Bilindiği gibi bir çok hakem fenerbahçeli. Fenerbahçe zaten hakemlerle kazanmayı biliyor. Bundan sonra kazanamayacak. Güneşin battığı yere kadar her yeri zaptedeceğiz, yenilmeyeceğiz, ezilmeyeceğiz, ezmeyeceğiz vede asla pes etmeyeceğiz.

ygd
07.11.2005, 13:15
İSMET ARZUMAN HAFTANIN EN YÜKSEK NOTUNU ALMIŞTIR..BİLGİNİZE ARKADAŞLAR:)!!!8.5!!!!GARİP AMA GERÇEK...

junior_69
07.11.2005, 13:20
BİZ HAKEME DEĞİL TECRÜBESİZLİĞE YENİLDİK AMA OLSUN SİVASSPORUMUN OYNADIĞI FUTBOLU HERKES GÖRDÜ 5. OLMAMIZIN BİR RASLANTI OLMADIĞINI HERKES GÖRDÜ ŞİMDİ BİZİ ZORLU BİR DÖNEMEÇ BEKLİYOR İNŞALLAH ÖNÜMZDEKİ MAÇLARDAN ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKARIZ

DJMuRaT
07.11.2005, 13:30
BAZI ARKDAŞLAR FB YE CEPHE ALDIĞIMIZI VE FB NİN KARDEŞ TAKIM OLDUĞUNU SÖYLÜYOR EĞER FB KARDEŞ TAKIM OLSAYDI YÖNETİM BAZINDA AZİZE FEAN GELİRDİ AMA BIRAK AZİZEYİ HİÇ Bİ YÖNETİCİ GELMEDİ BUNLARI BİLİYORSUNUZ DE Mİ? SADECE İDARİ MENAJERLERİYLE KÜLÜP MÜDÜRLERİ GELDİ ONDANDA FENER KARDEŞ TAKIM GEÇİN BUNLARI BU ARADA BAZI ARKDAŞLAR YAZMIŞ BEN NE GS LİYİM NE FB Lİ NE DE BJK Lİ BEN HARBİ SİVASSPORLUYUM TOPUNUNDA ........................

yurtseven_58
07.11.2005, 13:31
dün cok iyi bir mac yapdi sivasspor yanliz birde hakemin bize vermedigi penalti vardi eger bu eli sivassporlu oyuncular yapsaydi kesin fenere penalti vermisdi ,neyse saglik olsun sivassporumuza basarilar dilerim ..

saygilar

serhankaburcuk
07.11.2005, 13:32
İSMET ARZUMAN HAFTANIN EN YÜKSEK NOTUNU ALMIŞTIR..BİLGİNİZE ARKADAŞLAR:)!!!8.5!!!!GARİP AMA GERÇEK...

Farketmez herşey Fenerin elinde olduğu için....Hakeme istediği notuda Fenerbahçe verir....Tahkimde ne olsa fenerin elinde...

CÜSSKB-Aynur
07.11.2005, 13:48
Arkadaşlar, bence duygusal davranıyorsunuz. Objektif olmalıyız.
Ben hakemi gayet başarılı buldum. Penaltı olmadığı Televizyondan net görünüyordu.

musel58
07.11.2005, 13:50
neyse olan oldu evet sivasimiz haksiz bir sekilde yenildi hak etmedigi bir yenilgi aldi buda her sivasli gibi sivas sporlu gibi uzdu. Ama beni asil uzen sivasli oldugunu soyleyip daha fener cigirtganligi yapanlar. biraz milliyetcilik ya fazla degil. Bakin kayseriye iki takimla super ligte ve guzelde sonuclar aliyor.kayseri takimlari alinca en az sivas kazanmis gibi seviniyorum cunku oda anadolu takimi ve hemen yanibasimizda bir il. peki kayseri nasil oluyorda suanda iki takimla superligte mucadele ediyor dusundunuz mu hic. Adamlar milliyetci once kayseri diyor. bu yuzden sivasli oldugunu iddia edenler once sivas spor diyeceksiniz daha sonra fb gs bjk diyeceksiniz.. bir sivasli olarak demelisiniz...

DJMuRaT
07.11.2005, 13:51
ORHAN ABİ BIRAK YAW HAKEM VERDİĞİ KARARLARLA SİVASSPORLU FUTBOLCULARIMIZI YIPRATTI.ONLARDA OYUNDAN SOĞUDULAR&#199;BUNLAR FUTBOLDA &#199;OK &#214;NEMLİ ...

by_nuri
07.11.2005, 13:54
abicim fenerbahçenin gizli forvetleri hakemler

shadow3458
07.11.2005, 13:55
BAZI ARKDAŞLAR FB YE CEPHE ALDIĞIMIZI VE FB NİN KARDEŞ TAKIM OLDUĞUNU SÖYLÜYOR EĞER FB KARDEŞ TAKIM OLSAYDI YÖNETİM BAZINDA AZİZE FEAN GELİRDİ AMA BIRAK AZİZEYİ HİÇ Bİ YÖNETİCİ GELMEDİ BUNLARI BİLİYORSUNUZ DE Mİ? SADECE İDARİ MENAJERLERİYLE KÜLÜP MÜDÜRLERİ GELDİ ONDANDA FENER KARDEŞ TAKIM GEÇİN BUNLARI BU ARADA BAZI ARKDAŞLAR YAZMIŞ BEN NE GS LİYİM NE FB Lİ NE DE BJK Lİ BEN HARBİ SİVASSPORLUYUM TOPUNUNDA ........................
ALLAH İÇİN RESİMDEN BELLİ OLUYOR SİVASLI OLDUĞUN :))

DJMuRaT
07.11.2005, 13:58
ALLAH İÇİN RESİMDEN BELLİ OLUYOR SİVASLI OLDUĞUN :))

NE ALAKASI WAR BEN GALATASARAY MAÇINDAN ÖNCEKİ RESMİMDE GALATASARAYI YEREN Bİ AVATARIM WARDI BJK MAÇINDADA GÖRÜRSÜN!!!!

vatankulu
07.11.2005, 14:23
Esasen yapılması gereken marka olmaya &#231;alışmak. gs fb bjk marka takımlar. trabzonda bi d&#246;nem anadolu takımlarını temsil etti. markalaştı. şu an biz sivaslılar olarak ikinci takım olarak kendi takımımızı desteklersek veya bilin&#231; altından istanbul takımlarıyla g&#246;n&#252;l bağını devam ettirirsek markalaşamayız. Ama&#231; anadoluyu temsil etmek olmalı. başka şehirlerlilerde ben artık sivassporluyum demeli. mahalli takım olmamalıyızki b&#252;y&#252;yelim. Biz kendi takımımızı tutmayı bilmiyoruz. Başka iller bizi niye tutsunlar. Kısır istanbul takımı &#231;ekişmesinden uzaklaşalım. Biz olalım. Boşverin onlar yesinler birbirlerini.

sivaslibozo
07.11.2005, 14:39
Tek kelime ile böyle bi hakemin A..................,
Aldigi para harram zikkim olsun eger bilerek aleyhimizde caldiysa...

Eger bile bile fenere sattiysa ...ozaman yakinlarindan bulsun tez zamanda Ölüm haberlerini alsin....

ohh beee rahatladim....

bbptek58
07.11.2005, 14:42
ma&#231; &#231;ok zevkli ge&#231;ti &#231;ok iyi m&#252;cadele ettik b&#246;yle gidersek daha &#231;ok can yakarız daumda konuşmasında zaten s&#246;yledi rakiplar burda mutlaka puan kaybeder dedi

x_burnley
07.11.2005, 14:53
BİZ STADDA BOŞA BAĞIRMADIK FİLENİN SULTANLARI DİYE

ofgurleyuk78
07.11.2005, 15:07
i&#231;imizdeki Kanaryalar, aslanlar, karakartallar. Artik birakin su takimlari. Kardesim Biz YiGiDO'muyuz degil mi ? Yigido isek tek bir takim tutmaliyiz. Birakin su istanbul takimlarini. Karda, yagmurda, &#231;amurda, Sivassporumuzun yaninda isek tek bir takimimiz olsun. En azindan sitedeki arkadaslarinizi yazdiginiz yazilarla &#252;zmemis olursunuz. Selamlar.

extrasivas
07.11.2005, 15:08
ben bastan demistim hakemler sivaqsi yener diye dedigim gibide ooldu tabikide hic sasirmadim

ofgurleyuk78
07.11.2005, 15:12
abicim fenerbah&#231;enin gizli forvetleri hakemler
En B&#252;Y&#252;K FeNeR ŞAmPiYOn FeNER G&#252;Ld&#220;RMEyiN ULan İBnELeR

By Nuri bey kardesim su mesajinin altindaki notu l&#252;tfen kaldir. Baska biriside baska bir sey yazar ayip olur.

Ben bir fener fikrasi anlatirim site karisir.

erhan5834
07.11.2005, 15:15
HAKEMİ GEÇEMEDİK HAKLISINIZ AMA FENERE SAHAYI DAR ETTİK BUNUDA TÜM TÜRKİYE GÖRDÜ SİVAS BU OYUNLA TECRÜBE KAZANDIKÇA ÇOK CAN YAKACAK AMA BİRAZDAHA TECRÜBE BENCE ....

balici
07.11.2005, 15:46
BENCE YENİLEN GOLLER BİLEREK YENİLDİ.ÜZGÜNÜM.

UMTçarşı
07.11.2005, 17:01
BENCE YENİLEN GOLLER BİLEREK YENİLDİ.ÜZGÜNÜM.

SANA YÜZDE YÜZ KATILIYORUM ARKADAŞ BENCEDE DÖNEN BİRŞEYLER VAR ZATEN SİVASSPORUN İÇİNDE SÜPER LİGE ÇIKŞTAN BAŞLAYAN BİRİLERİNİN DESTEĞİ VARDI BU ONUN BENCE ÖDEŞMESİ GİBİ AMA YÖNETİM DE FUTBOLCUDA HOCADA HEPSİ BİR GÜN GİDER YENİSİ GELİR SABIRLA O ALIN TERİ İLE VERİLEN MÜCADELE ZAMANI DA GELECEK.O ZAMAN YENİLSEK DE ÜZÜLMEYECEĞİM DELİKANLI GİBİ GERÇEK YİĞİDO GİBİ.........!!!!!???
ANLAYAN ANLADI...

UMTçarşı
07.11.2005, 17:06
BENCE BU BENİM YORUMUM SİVASIN YATIP KALKIP BU HAKEME DUA ETMESİ LAZIM ALIŞA GELMİŞ BÜYÜK KULÜP KORUNMASI VE BARİZ BİR HATA YAPMADI HAKEMİN HİÇ SUÇU YOKTU SEN BEDAVADAN 3 GOL YERSEN HAKKININ İSMİNİ SÜPER LİGDE DUYRMAK ADINA GS MAÇINDA YAPTIĞI HATA FB MAÇINDA YAPTIĞI HATALAR GÖTÜRDÜ BİZİM PUANLARI NE YALAN SÖYLEYEYİM SÜPER LİGDE İLK DEFA SİVAS DEFANS YAPMADAN FUTBOL OYNUYOR DEDİM 1-0 ÖNE GEÇTİK SANKİ BİRİLERİ ÇEKİLİN DE ONLAR ATSIN BİRAZ DEDİ GİBİ ARKADAŞ SALDIRSANA NEYDEN KORKUYORSUN FB YE YENİLİRSEN KİM SANA BİR ŞEY DER SONUÇTA BÜYÜK BİR TAKIM VAR KARŞINDA SALDIR BİRAZ AÇIK OYNA NE ZAMAN BİTECEK BU İŞKENCE ADAM GİBİ ZEVK ALACAĞIMIZ SİVASSPOR HÜCUM EDEN SEYREDECEĞİZ.

BENCE PENALTI POZİSYONUNDA TOP RAKİBİN GÖĞSÜNE DEYDİ..
SADECE BENİM DÜŞÜNCEM BUNLAR BAHANE OLMAMALI.

UMTçarşı
07.11.2005, 17:07
HAKEMİ KONUŞARAK BİR ŞEY ÇÖZEMEYİZ ZATEN ASIL KONUŞULACAK HAKKI VAR HAKKI HAKKI HAKKI YETER BE HER MAÇ HATA

1967 dernek serkan20
07.11.2005, 18:08
ewt hakeme yenildik
süper bir futbolla fener bizden tırsınca hakem dewreye girdi ve feneri sivastan tereyağından kıl çeker gibi kurtardı

sisortali
07.11.2005, 19:24
Halen penaltı pozisyonuna takılan arkadaşlara.
Benim seyrettiğim ma&#231;ta hakem &#246;yle ince ayarlar yaptı ki, işte &#246;rnekleri:
1. İlk yarıda Sivas sağ taraftan ceza sahasına girecekti. Yanılmıyorsam Aurello topa eliyle o kadar g&#252;zel tıkladı ki hakem devam dedi. Bu futbolun futbol olarak oynandığı her yerde serbest aatış ve sarı kart. Ama pozisyon o kadar &#231;abuk gelişti ki az kalsın gol yiyorduk.
2. Yine ilk yarıda (bu kez yanılmıyorum) Yine Aurello, yine sağdan Sivas'ın ceza sahasına gireceği anda topu yine eliyle &#231;eldi. Hem de bu hareketi g&#246;stere g&#246;stere yaptı. Hakem yine devam dedi. Al sana ikinci sarıdan kırmızı kart.
Aynı hakem diğer pozisyonlarda top Sivas'ın ayağına ge&#231;miş faul &#231;alıyor.
Bu ince ayarları iyi et&#252;t etmek lazım....
Yiyorsa bu pozisyonları son pozisyon (Ceza sahası i&#231;indeki)dahil k&#252;&#231;&#252;k Adları k&#252;&#231;&#252;k ama y&#252;rekleri b&#252;y&#252;k) takımların futbolcuları yapsınlar bakalım neler oluyor?
Eğer &#252;lkemizde futbolun belli bir yere gelmesini istiyorsak k&#252;&#231;&#252;k-b&#252;y&#252;k ayırımı yapılmasına g&#246;z yummamalıyız.
Bir de;
N&#252;fus c&#252;zdanından dolayı SİVASLI olanlarla g&#246;n&#252;lden SİVASSPORLU olanları ayırmak lazım.
Herşey SİVASSPOR i&#231;in diyorsan diğer takımları tutmamalısın. Bırak fbyi, bjkyi, gsyi. Y&#252;reğin SİVASSPOR i&#231;in atsın.
SİVASLI olduğumuz kadar SİVASSPORLU olabilmek dileğiyle...........

Sivasli15
07.11.2005, 20:10
en buyuk sivas kim billir hakeme para vermistiler ama goriyorus avrupada hic birsey yapamiyorlar

deliali
08.11.2005, 01:09
Güzel kerdeşim saçmalayan ben değilim sensin.... senin gözünün biri sarı diğeri lacivert renkte olduğu için bu pozisyonu görmedin.... diyosun ki "eline top değmedi" eğer aurello 4 ayaklı bi canlıysa dediğin doğru ama şunu da göz önüne almalıyım: fenerbahçe maçın başından sonuna KOLU ile oynadı. o açıdan haklısın eline değmedi koluna değdii..............:confused: :confused:

tartismaya degmez... Insallah SIVASSPOR ileriki haftalarda puan kaptirmaz! Gelecek yil avrupada biz YANINDAYIZ... GERCEK TARAFTAR AVRUPADA BEYLER!!! sana tek lafim SIVASLI DAHI.. It ÜRÜR kervan yürür!!! KALIN SAGLICAKLA

EYY SANLI SIVASIMM CANIM FEDA BIR AVUC TOPRAGINA!!! AMA YIGITLIK ÖLMESIN O BIZIM SEMBOLÜMÜZ...

puar
08.11.2005, 02:56
ARKADASLAR BURDA LORANTINDA DEDİĞİ GİBİ B&#220;Y&#220;K TAKIM ANADOLU TAKIMI FARKI VAR EĞER MAC 4 2 OLSAYDI HAKEM ONU VERİRDİ...MACI 9 KİŞİ İZLEDİK HERKEZ G&#214;RD&#220; PENALTI DİYE...AMA HAKEM G&#214;RMEDİ YADA G&#214;REMEDİ....VEYADA G&#214;RMEK İSTEMEDİ...BİZDE BURDA KENDİMİZİ YIRTALIM DEDİK YA 3 B&#220;Y&#220;KLERE SON VERECEZ...HEMEN TAŞ KOYARLAR AMA G&#220;N GELECEKKİ...BUNLARA 3 4 TANE ATACAZ KRALI GELSE BAHENE BULAMAYACAK...

CAGLAYAN
08.11.2005, 09:24
http://www.gencturkhaber.com/images/171489.jpg

Hakemler Fener'i tutuyor ama iyi de oynuyorlar!

İkinci Başkan Ergun Gürsoy, Fenerbahçe her ne kadar hakemler tarafından kayırılıyorsa da, çok pozisyona girip, iyi oynuyor dedi.

Bu sezon yaptığı açıklamalar çok tartışılan İkinci Başkan Ergun Gürsoy dün de önemli sözler sarfetti. Son haftalarda futbol takımının bir düşüş yaşadığını kabullenen deneyimli yönetici, “Galatasaray’ın lige başladığı oyunu ile şimdiki oyunu arasında oldukça fark var. İşin doğrusu şu sıralar iyi oynamıyoruz'' dedi. Şampiyonluk yarışındaki rakipleri Fenerbahçe’ye de dokunmadan edemeyen Gürsoy, “Atbaşı gittiğimiz rakibimiz, her ne kadar hakemler tarafından kayırılıyorsa da, çok gol pozisyonuna giriyor, iyi oynuyor'' diye konuştu.

‘Dört yabancı yeter’
Aziz Yıldırım’ın açıklamaları sonrası futbol kamuoyunun gündemine oturan ‘yabancı oyuncu sınırlandırması’ tartışmasına da değinen Ergun Gürsoy, “Sınırsız yabancı oyuncuya karşıyım. Takımlarda dört yabancı olsun ama hepsi iyi oyuncular olsun. Bence 11 kişilik takımlar için dört yabancı ideal. Böylece yerli oyuncuların da önü açılsın. Çünkü biz her işi abartırız. Bunu da yüzümüze gözümüze bulaştırırız. Çok sayıda yabancı oyuncuyu takımlarımıza alırsak, o zaman kalite düşebilir. Alacağınız yabancıyı iyi tanımalısınız'' dedi

GeCeVeMaVi58pRf
08.11.2005, 09:33
evet gercektende hakemler feneri kolluyorlar sivas macında son dakikada sivassporun penaltısı verilmedi ben soruyorum aynı pozisyon tam tersi olsaydı hakem yine oyunu devam ettirirmiydi hiç sanmıyorum fener elle kolla oynamaya devam etsin avrupada aynı hakemleri bulamadıgı için ya basarısız oluyor

LORDKRAL
08.11.2005, 09:56

SİVAS LİSELİ ARKADAŞ DOGRU SÖYLÜYOR ARKADAŞLAR SİVASSPORUN HER YENİ[QUOTE=Sivas Liseli]Yanılmıyorsam aynı maçtan bahsediyoruz.

ARKADAŞLAR SİVAS LİSELİ ARKADAŞ DOGRU SÖYLÜYOR HAKEMİN 1 YA DA 2 HATASI VAR ONLAR DA ÖNEMLİ DEGİL SİVASSPORLUYUZ DİYE DOGRUYU DA YALNIŞ DİYE YORUMLAMAYALIM BİZ HAKEME YENİLMEDİK KARŞIMIZDAKİ RAKİP FENERBAHÇEYDİ HERHANGİ BİR SAMSUN VEYA D.BAKIR DEGİL KENDİNİZE GELİN SİVASSPOR HİÇ YENİLMEYECEK DİYE BİR KAİDE YOK 1 YENİLİRİZ 10 YENERİZ.BİZ BİLİNÇLİ BİR SİVASSPOR TARAFTARI OLARAK KENDİMİZE GELELİM VE HER YENİLGİYİ HAKEME YIKMAYALIM.
BİZE YAKIŞMIYOR...

LORDKRAL
08.11.2005, 10:00
(CAGLAYAN)ABİ SENDE Mİ DİGER ARKADAŞLARA KATILIYOSUN

FURKAN_GULER
08.11.2005, 16:20
hakem cerefsizi yüzünden yenildik arkadaşlar hepinize büyük geçmiş olsun..!

asx
08.11.2005, 19:05
hakeme bahane bosuna en yüksek notu almış taraftarda destek yok lütfen bu konuya el atın 300 kişi susturdu

Serd@r
09.11.2005, 15:21
arkadaslar bende sivasliyim ama su hakeme yenildik sözüne katilmiyorum! oynayan kazanir ama yigidolar süper mücadele koydular ortaya! yensede yenilsede en büyüksün SIVASIM!!! ama öyle hakeme sucu vermekle bu isler olmaz! yinede basabas bir müadele oldu helal sana ! UNUTMAYIN FENERBAHCE ILE SIVASSPOR KARDES TAKIMDIR!!!

Arkadaşım senin bu lafına kargalar bile güler Fenerbahçenin PARAdan ve FENERASYONdan başka dostu yok...

TeSTeRe
09.11.2005, 15:54
son yilin modasi "hakeme yenildik" nekadar kolay demi herseyi hakemin ustune atmak... neyse burda tartismaya degmeyecek kadar ucuz insanlar var o yuzden uzatmayalim...

1967_DERNEK_10UR
09.11.2005, 17:23
son yilin modasi "hakeme yenildik" nekadar kolay demi herseyi hakemin ustune atmak... neyse burda tartismaya degmeyecek kadar ucuz insanlar var o yuzden uzatmayalim...
SON NOKTAYI BEN KOYARIM..SİVASSPOR TARAFTARI UCUZ İNSAN DEĞİLDİR..ASIL UCUZLAR FENERASYON'UN AVUKATLARI...

dj_sado_88
09.11.2005, 18:07
BU OLANLAR ZATEN SENİN GİBİ ARK. YÜZÜNDEN OLUYO FEDERASYONA HEP Bİ AVUKAT ÇIKIYO ŞUNU UNUTMA SEN NERELİSİN BİLMİYORUM AMA BİZ SİVASLILAR SENİN TABİRİNLE UCUZ İNSAN degiliz VE SANDA MEMLEKETİNE DE SAYGIMIZ VAR O YÜZDEN KELİMELERİNE DİKKAT ET

Queresma
09.11.2005, 18:09
VALLA ÇOK KOMİKSİNİZ.HAKEM HAFTANIN EN BAŞARILI HAKEMİ SEÇİLDİ.SİZ HALA NE DİYOSUNUZMÜKEMMEL Bİ KARŞILAŞMAYDI İKİ TAKIMDA ÇOK İYİ OYNADI HAKEM BENCE MÜKEMMEL MAÇ YÖNETTİ.HAKEM NE YAPTIDA SİVASI YENDİRDİ ANLAMIYORUMM.BİRİSİ BANA ANLATSIN BEN BU MAÇIN ÖNCESİNDE VE SONRASINDA ŞUNU GÖRDÜM FENERBAHÇE BİZİM KARDEŞ KULÜBÜMÜZZZ.

GeCeVeMaVi58pRf
09.11.2005, 19:06
VALLA ÇOK KOMİKSİNİZ.HAKEM HAFTANIN EN BAŞARILI HAKEMİ SEÇİLDİ.SİZ HALA NE DİYOSUNUZMÜKEMMEL Bİ KARŞILAŞMAYDI İKİ TAKIMDA ÇOK İYİ OYNADI HAKEM BENCE MÜKEMMEL MAÇ YÖNETTİ.HAKEM NE YAPTIDA SİVASI YENDİRDİ ANLAMIYORUMM.BİRİSİ BANA ANLATSIN BEN BU MAÇIN ÖNCESİNDE VE SONRASINDA ŞUNU GÖRDÜM FENERBAHÇE BİZİM KARDEŞ KULÜBÜMÜZZZ.

galiba sadece senin kardeş klübün ben fenerbahceyi kardeş klüp olarak kabul etmiyorum etmemde

GeCeVeMaVi58pRf
09.11.2005, 19:07

sen macı izlemedin heralde hakem resmen penaltıyı vermedi gelipte burda fenerbahceyi savunmayın burası sivasspor.com ona göre

1967_DERNEK_10UR
09.11.2005, 19:13
NE ZAMANDAN BERİ DÜŞMANA KURŞUN VERMEYE BAŞLADIK SANA GÖRE DOST...