Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeniçeriler Grubu Basın Açıklaması

yener_sahin
04.07.2011, 01:30
http://ressim.net/s/upload/71e74b6c.jpg

Spor kamuoyunun gündemine oturan son şike soruşturması kapsamında başta Başkanımız Mecnun Otyakmaz, eski kaptanımız Mehmet Yıldız ve kalecimiz Korcan Çelikay bu kapsamda gözaltına alınmıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar mazisinde tek bir kara leke olmayan adı hiçbir ayak oyunlarıyla bile anılmayan kulübümüzün bu soruşturmadan alnının akıyla çıkacağına olan inancımız tamdır...

Başta Efsane haline gelen ve zaman zaman ters düşsek dahi kulübümüzün ve Türkiye’nin en iyi başkanlarından sayılan Mecnun Otyakmaz'a uzun yıllar Sivasspor’umuzun kaptanlığını Yapan Mehmet Yıldız ' a, son senemizde Süper ligde kalmamızda emekleri olan kalecimiz Korcan Çelikay 'a güvenimiz her zaman olduğu gibi bu kötü günlerde de tamdır.

Kulübümüz süper lige çıktığından bugüne büyük başarılar elde etmiştir. Gerek Türkiye gerekse Avrupa kamuoyunun övgülerini alan ve şampiyonluğu kıl payı kaçıran kulübümüz, o senelerde olduğu gibi hep mağdur durumda kalmıştır.

Şu husus bilinmelidir ki; geçmişi şan ve şerefle dolu kulübümüz, tarihinin hiç bir döneminde hukuksuzluk içinde olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır.

Yeniçeriler olarak; hukuka ve üstünlüğüne inancımızı bir kez daha tekrar ederken, yürütülen soruşturmanın bir an önce tamamlanarak gerçeklerin ortaya çıkarılması gerektiğini belirtmek isteriz.

Suçluların bir an evvel Ortaya çıkartılarak Gereken ağır cezaların verilmesini Türk mahkemelerinden beklemekteyiz.

KaNgAlLıYiGiDoO
04.07.2011, 01:34
Birtek yazdığınız isimler değil Ahmet Çelebi ne olacak bu iş uzar.
Bu devir de özellikle istanbul polisi boş yere böylesine kapsamlı bir operasyon gerçekleştirmez.
İçimden geçen suçsuz olmalıdır ama bişey çıkarsa Sivas'ın vay haline
İNŞALLAH ÇIKMAZ İNŞALLAH BAŞARILARIMIZLA ANILIRIZ

eyuphulagu
04.07.2011, 01:52
Çok şükür sonunda geri döndünüz gardaşlar...İnşallah bir daha bizleri yalnız bırakmazsınız...Gerek siz gerek yiğido gençlik grubu tribünde sivasspor için herşeyinizi verdiniz inşallah bu kötü günleri de kazasız belasız atlatarak o güzel günlere geri döneriz...Sivasspor sizlerle birlikte daha güzel gardaşlar..Şu anda birlik olma zamanı...Bizler birlik olursak kimse bizlere zarar veremez...SİVASSPOR HEPİMİZİN,6. ŞEHİR VE ONUN YİĞİT TAKIMI HEPİMİZİN TAKIMI...İNŞALLAH EL BİRLİĞİ İLE DAHA GÜZEL GÜNLERE YELKEN AÇARIZ...

Divriği58
04.07.2011, 03:03
Operasyonun düğmesine ise, 8 ay önce sokak ortasında dövülen Giresunspor eski başkanının, karakola giderek kulüp hesaplarının incelenmesini istemesiyle basıldığı öğrenildi. Giresunspor kulübünü gözlem altına alan emniyet güçlerinin, eski başkan Olgun Peker’in menacerlik şirketi Refleks’i teknik takibe aldığı, dinlemeler sırasında Peker’in, “Organize suç örgütü kurarak, maçların skorlarını baskı ve tehditle etkilediği” gerekçesiyle o zamanki Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı olan İstanbul Başsavcı vekili Zekeriya Öz tarafından soruşturma başlatıldığı belirlendi. Ardından teknik takibin genişletildiği, bu sırada dinlemeye takılan bazı kişilerin Aziz Yıldırım’ın adını sarfetmesi üzerine soruşturmanın bu yöne kaydırıldığı ileri sürüldü. Fenerbahçe Başkanı’nın hiçbir telefonunu dinleyemeyen emniyet güçlerinin ortam dinlemesi yaptığı, bunun sonucunda bazı bilgilere ulaştığı iddialar arasında. Bu iddialardan en çarpıcı olanıysa Sivasspor-Fenerbahçe maçı öncesinde Yıldırım’ın, Mecnun Odyakmaz’a kendilerine yenilmeleri karşılığında 2.5 milyon Dolar para gönderdiği ve emniyetin de bunu görüntülediği yolunda. Eskişehirspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçla ilgili de bazı bilgilere ulaşıldığı, bu doğrultuda teknik direktör Bülent Uygun ile sportif direktör Ümit Karan ve bir süre önce Sarı-Lacivertli ekibe transfer olan Sezer Öztürk’ün gözaltına alındığı iddia edildi. İddiaya göre, Uygun ve Karan’a bir otomobilin bagajında çanta içinde 200’er bin lira gitti. Çantaların teslimi polis kamerasına takıldı. Karabükspor’da forma giyerken, doktorun “oynar” raporuna rağmen, Fenerbahçe maçında oynamayan Emmanuel Emenike’nin teknik takip sonucu gözaltına alındığı belirtildi

dogan5880
04.07.2011, 03:41
bışey olmaz rahat olun olsa bıle mahkeme en az 2 .3 sene suruyor

berduh
04.07.2011, 08:58
bışey olmaz rahat olun olsa bıle mahkeme en az 2 .3 sene suruyor

fifa nın talimatları ile mahkeme sonucu beklemeden federasyon karar veriyor. juventus ta olduğu gibi.

58 SiVaSıM 58
04.07.2011, 10:31
harika bir açıklama SİVASSPORUN MAZİSİNİ TARİHİNİ ŞEREFİNİ NAMUSUNU HERKES İYİ BİLİR !!!!!!!!!!

SİVASLILARIN TERSİDE ÇOOOOK PİSTİR !!!!!!

RoKeT
04.07.2011, 12:24
Arkadaşlar Bir ******** cikarda bizi iki paralik eder şimdi temkinli olmaliyiz bukadar emin konuşmayalim Boşa dememişler adin cikacana canin ciksin

kaptann58
04.07.2011, 13:20
ARKADAŞLAR BANA KIZMAYIN SİZLERİN FENER SİVAS MAÇINDAN SONRAKİ YAPTIĞINIZ YORUMNLARI ÇOK İYİ BİLİYORUM BAŞKAN HAKKINDAKİ YAZILARINIZI TRİBÜNDEN ÇEKİLMELERİNİZİ FALAN EEEEEEE BUNDAN SONRA NE BEKLİYORSUNUZ İŞTE İSTEDİĞİNİZ OLDU BOŞUNA BASIN AÇIKLAMASI YAPIP KENDİNİZİ AKLAMAYIN BURADA HEPİNİZE DEMİYORUM FAKAT İÇİNİZDEN ÖLE CAHİL AKILSIZ YORUMLAR YAPANLAR OLDUKİ BAŞKANIN FENER MAÇINI SATTIĞINI BİLE İDDA EDEN KENDİNİ BİLMEZLERİN OLDUĞUNU GEÇMİŞTEKİ YAZILARDAN ÇIKARABİLİRSİNİZ BU MEMLKETİN ÖP ÖZ ÇOCUKLARI BİLE BAŞKAN HAKKINDA OLUR OLMAZ YOK ŞİKE YOK FENERE MAÇ SATTI DİYE GÜNLERCE BU SİTEDE YORUM YAPARSA OLACAĞIDA BUDUR İŞTE

tavatir
04.07.2011, 13:31
ARKADAŞLAR BANA KIZMAYIN SİZLERİN FENER SİVAS MAÇINDAN SONRAKİ YAPTIĞINIZ YORUMNLARI ÇOK İYİ BİLİYORUM BAŞKAN HAKKINDAKİ YAZILARINIZI TRİBÜNDEN ÇEKİLMELERİNİZİ FALAN EEEEEEE BUNDAN SONRA NE BEKLİYORSUNUZ İŞTE İSTEDİĞİNİZ OLDU BOŞUNA BASIN AÇIKLAMASI YAPIP KENDİNİZİ AKLAMAYIN BURADA HEPİNİZE DEMİYORUM FAKAT İÇİNİZDEN ÖLE CAHİL AKILSIZ YORUMLAR YAPANLAR OLDUKİ BAŞKANIN FENER MAÇINI SATTIĞINI BİLE İDDA EDEN KENDİNİ BİLMEZLERİN OLDUĞUNU GEÇMİŞTEKİ YAZILARDAN ÇIKARABİLİRSİNİZ BU MEMLKETİN ÖP ÖZ ÇOCUKLARI BİLE BAŞKAN HAKKINDA OLUR OLMAZ YOK ŞİKE YOK FENERE MAÇ SATTI DİYE GÜNLERCE BU SİTEDE YORUM YAPARSA OLACAĞIDA BUDUR İŞTE

Arkadaşlar haksız olsa da böyle düşünmeyelim. Şu anda birlik zamanı. O zaman ben de kendilerini eleştirdim ama şimdi birliğe ihtiyaç var.

DOGU_BEY
04.07.2011, 13:36

aynen katılıyorum... şimdi çıkmış destekten birlikten bahsediyorsunuz...o zamanlar herkesten çok yeniçeriler ve yiğidogençlik değil miydi başkana kulube demediğini bırakmayan??? herkesten çok yok fenere yalakalık yaptılar yok maçı satarlar deyip durdunuz şimdi çıkmış hiçbi,şey olmamış gibi yeniden gündeme gelmeye çalışıyorsunuz...bu desteğinizi keşke her zaman verseydiniz ve tribünlerden ya da destekten kaçmasaydınız..

velibircan
04.07.2011, 13:37

Söz konusu Kulübün adının şike olaylarına karışmasıdır...Mecnun otyakmazın bu kulübe yaptıkları aşikardır yaşattıkları hep aklımızda kalacaktır...Tribünden çekilmişsek stadın fenere verilmesi nedeniyledir...Şike kapsamında sonuca göre tekrar tavır alacağız sen merak etme amca.Şike varsa eğer kanıtlanırs kim olursa olsun o yönetim ayakta kalamaz..Yoksa da kimse Sivasspor Camia sına böyle çirkin bir suçlama atamaz.zaten okursan Mecnun başkanla ilgili yazılan kısmı anlarsınız ne demek istemediğimizi ama alışmışsınız diğerleri gibi çamur at izi kalsın misali...
Kimsenin şahsi görüşü grubumuzu bağlayamaz bilmem anlatabiliyormuyum ?

velibircan
04.07.2011, 13:41
aynen katılıyorum... şimdi çıkmış destekten birlikten bahsediyorsunuz...o zamanlar herkesten çok yeniçeriler ve yiğidogençlik değil miydi başkana kulube demediğini bırakmayan??? herkesten çok yok fenere yalakalık yaptılar yok maçı satarlar deyip durdunuz şimdi çıkmış hiçbi,şey olmamış gibi yeniden gündeme gelmeye çalışıyorsunuz...bu desteğinizi keşke her zaman verseydiniz ve tribünlerden ya da destekten kaçmasaydınız..

hahaha :D :D merak etme Hiçbir sivassporlunun bile olmadığı Korkup gidemediği deplasmanlarda biz vardık...Biz televizyondan taraftar olmadık hiçbir zaman sizi bilemeyiz...son maçta da içerde olan bir avuç Sivasspor taraftarının da büyük kısmı bizdik sizler varmıydınız acaba ?

Tekrar söyleyim bazı grup üyelerinin yönetime olan tepkileri grubumuzu bağlamaz biz diktamıyız millete baskı yapalım düsüncelerini bastıralım.ORtada Sivassporumuzu zan altında bırakıcak bir durum varsa herne olursa olsun sizlerden önce Buna tepkiyi biz gösteririz...Tribünden çekildik diye Sivasspor kimliğimizi rafa kaldırmadık !

pover58
04.07.2011, 14:05
yeniçerilerin ve digerlerinin ss fb maçından sonraki çıkışları ne kadar yanlışsa şimdiki açıklamalarıda o kadar dogru bir harekettir.ben demiştim çok sürmez yuvaya dönersiniz diye işte döndünüz.çünkü sivasspor sevgisi agır bastı.kaldıki başkanımız gerçek delikanlı bir insandır şike filan yapmaz yapmamıştır.potnos rumlarının tezgahıdır ama başlarına patlıyacaktır.hep beraber sonuçları bekliyecegiz.bu anlamlı açıklaması için yeniçerileri kutluyorum.bazı üyeleri ile çok takıştık ama herkesin kendine göre dogruları vardı.şimdi birlik ve destek zamanıdır.tüm yigidolar tek vücut bu işinde üstesinden geliriz evelallah.sagolun yeniçeriler sagolun yigidolar....

cılgınsivas58
04.07.2011, 16:25
suçsuz olmaları dileğiyle

PoTt!
04.07.2011, 16:36
yeniçerilerin ve digerlerinin ss fb maçından sonraki çıkışları ne kadar yanlışsa şimdiki açıklamalarıda o kadar dogru bir harekettir.ben demiştim çok sürmez yuvaya dönersiniz diye işte döndünüz.çünkü sivasspor sevgisi agır bastı.kaldıki başkanımız gerçek delikanlı bir insandır şike filan yapmaz yapmamıştır.potnos rumlarının tezgahıdır ama başlarına patlıyacaktır.hep beraber sonuçları bekliyecegiz.bu anlamlı açıklaması için yeniçerileri kutluyorum.bazı üyeleri ile çok takıştık ama herkesin kendine göre dogruları vardı.şimdi birlik ve destek zamanıdır.tüm yigidolar tek vücut bu işinde üstesinden geliriz evelallah.sagolun yeniçeriler sagolun yigidolar....

biz hala haklıyız verdiğimiz kararın arkasındayız 2 konuyu birbirine karıştırmayın bundan önce ki yorumlarımı da iyi okuyun başkana istifa et diye bişey demedik. Burda Sivasspor'un ve Sivas şehrinin kaderi var o yüzden bu konu hakkında acıklama yaptık.Türk futbolunun temizlenmesi icin tüm kirli eller futbolun üstünden ceker ellerini inşallah yargı makamına güveniyoruz...

PoTt!
04.07.2011, 17:35
beyler şunu kafanıza sokun dönmedik biz tribüne kararımız hala aynı sadece konu hakkınd fikrimizi söyledik

sinan-58
04.07.2011, 17:59
bazı kişiler öyle anlamasız oluyorki şaşırıyorum bizim yaptığımız son 2 açıklamayı bir okuyun ondan sonra yorum yapın biz tribünden çekilirken başkan şike yaptı diye falan çekilmedik stadı verdi şehri fenerlilere esir etti pankartlarımız tribünden indirildi sivas gol atınca sevinen taraftarımız dışarı atıldı bunlara tepki olarak çekildik şimdiki durum ise ne başkanla ilgili ne yönetimle şanlı tarihimize leke sürülmeye çalışılıyor buna asla müsade etmeyiz çünki biz SADECE SİVASSPORLUYUZ ama siz tribünden çekilirken yaptığımız açıklamayı başkan şike yaptı tribünden çekiliyoruz şu anki açıklamamızıda başkanın arkasındayız tribüne döndük diye anlamışsınız biz tribüne dönmedik ama sivassporluluğumuzdan da birşey kaybetmedik grubu kötülemek amacıyla yorum atmayın artık şu kötü günde şanlı tarihimize leke sürmeye çalışanlara kaşı birlik olalım

58 memo
04.07.2011, 20:15
yeniçerilerin yaptığı bu basın açıklamasından medyanın haberi varmı?
önemli olan medyanın duyması çünkü medyaya ulaşması daha çok ilgi çeker,
internet sitelerinde de yayınlanmışsa çok iyi olur
ayrıca geçmişi kurcalayıp tartışmanın bir anlamı yok
gün birlik ve beraberlik günüdür..

HALIL
04.07.2011, 20:36
bu sivasspor taraftar gruplari neden cekildi ? bir seye mi kizdiniz tam olarak bilemiyorum

ve insallah geri donecekler mi ? lutfen biraz beni bilgilendirin

ben sivasta yasasam sivassporun antrenmanlarina bile giderim biraz meleketinizin takiminin degerini bilin biz avrupadayiz sivasin bir macina gitmek icin can atiyoruz

kaptann58
04.07.2011, 21:03
SAYIN YENİÇERİLİ GRUB ARKADAŞLARIM BEN SİZLERİN SİVASIMIZI VE SİVASSPORUMUZU SEVDİĞİNİZDEN ŞÜPHEM YOKTUR BEN 37 YAŞINDAYIM VE BAŞKANA YAZILANLARI BURADAN TAKİP ETTİM BEN ÇOCUK DEĞİLİM 11 YAŞINDAN BERİ BUTAKIMIN ARKASINDAYIM 3 LİGDEN BERİ GİTMEDİĞİM KASABA KÖY ŞEHİR KALMADI CEBİMİDEKİ SON KURUŞA KADAR BU TAKIM İÇİN VERDİK O ZAMN BURADA SİZİN ADINIZA YAZILANLAR SİZLERİ BAĞLAMASSA YORUM YAPTIRMAYACAKSINIZ BU SİTENİN HER ZAMN TAKİP EDİLDİĞİNİ BİLMİYORMUSUNUZ BEN HER ZAMN SİZLERE YAZDIM BİR SIKINTINIZ VARSA HEP BERABAR ÇÖZELİM BURADA KLAVYEDE ATIP TUTMAKLA OLMUYOR HER DOĞRU HER YERDE KONUŞULMAZ VEDE MEMLKETİMİZİN MENFAAATİ İCAB EDİYORSA HELEKİ İNTERNET ORTAMINDA HİÇ BİR ŞEKİLDE TAKIMIMIZI VE BAŞKANIMIZIN YAPTIĞI YANLIŞLAR BURALARDA YAZILIP ÇİZİLMEZ SİZLER HAKSIZ DEMEDİK FAKAT DAHA MEDENİ ŞEKLİDE HAKKINIZI ARAYABİLİRDİNİZ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ BENM ESKİ YAZILARIMIDA BAKMANIZI ÖNERİYORUM SİZLERE HİÇ BİR ZAMN HAKSIZSINIZ DEMDİM TABİKİ SİZLER HER ZAMN SİVASSPORUMUZU ÖLESİYE DESTEKLİYORSUNUZ BUNUN HERKES BİLİNCİNDE FAKAT BAŞKAN BİR YANLIŞ DİYE BU KADAR ÜSÜTÜNE GİDİLMEYECEKTİ BEN BUNU ANLATMAK İSİTYORUM ARKADAŞ ÇAMUR ATIYOR FALAN DEMİŞ ADIM ERKAN ÇİÇEK BEN KLAVYEDE KONUŞTUKLARIMI YÜZÜNÜZEDE KONUŞURUM HİÇ KİMSEDEN KORKUM YOK BENİ TANIYAN TANIR AZÇOK O TRİBÜNLERDE NE KADAR SİVASSPORLU OLDUĞUMUDU HERKES BİLİR BUNDAN SONRA BUNALRIN ARTIK ANLAMI YOK İNŞ ORTADA BİŞEY OLMAZDA BAŞKANIMIZ EN KISA ZAMNDA TAKIMIMIZIN BAŞINA DÖNER

kamışlı58
04.07.2011, 21:12
hiç birşey olmaz rahat olalım adalet yerini bulur sivassporumuza çamur atanlarda
bunu ileride yalamak zorunda kalacaklardır

velibircan
04.07.2011, 23:48
O ZAMN BURADA SİZİN ADINIZA YAZILANLAR SİZLERİ BAĞLAMASSA YORUM YAPTIRMAYACAKSINIZ BURALARDA YAZILIP
ÇİZİLMEZ

SİZLER HAKSIZ DEMEDİK FAKAT DAHA MEDENİ ŞEKLİDE HAKKINIZI ARAYABİLİRDİNİZ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ BENM ESKİ YAZILARIMIDA BAKMANIZI ÖNERİYORUM SİZLERE HİÇ BİR ZAMN HAKSIZSINIZ DEMDİM

BAŞKAN HAKKINDAKİ YAZILARINIZI TRİBÜNDEN ÇEKİLMELERİNİZİ FALAN EEEEEEE BUNDAN SONRA NE BEKLİYORSUNUZ İŞTE İSTEDİĞİNİZ OLDU BOŞUNA BASIN AÇIKLAMASI YAPIP KENDİNİZİ AKLAMAYIN

Hatırlatıyım dedım abi sizi suclamıyorum demissinde aklanmaya calışmayın demissin.Bende Emre yıldırım Tanırsın zaten kusra bakma yada kımse bakmasın biz kimsenın Yorumlarını engelleyemez düsüncelerini kısıtlayacak bir grup olmadık bundan sonra da olmayacagız...Sitede dunya kadar adam ana avrat söverken yönetime biz acıklamamızda kımseyı zan altında bırakmadık grup elemanlarından cıkıp baskanı yonetımı ıstıfa etsın dıyenler cıktıysa da o onu baglar bızı baglamaz...

Biz bu kadar millete ne yaptık da her yaptığımız da birşeyler bir suç bulunuyor anlamış değilim zaten ...Meyve veren ağaç misali taşlayın durun Tribünden cekılıyoruz gelsın fenere stadı verenler artık fenerlılerı cagırsın onlar destek olsun dedık hatta biz senle bunu mac gunu de aynı sekılde konusmadık mı abi ? smdı ne degıstı de "aklanmaaya " çalısıyorsunuz diyorsun...

Maç mı sattık ? adam mı astık kestik ? kime ne yaptık da aklanalım..Şu memlekette benden ve bizden kadar gecmişi ak bir grup varsa sen söyle abi ...yoksa da artık şu bizi suçlamalardan bir zahmet vazgeçin...

lanet olsun diyorum şu siteye girdiğimde her konu baslıgını okudugumda..Çoğu ınsan benı tanır bılır çoğu sever sayar sağolsun sitenınde en eskı uyelerden birisiyim...Söyleceklerim sana değil erkan abi ama nerde kör kara cahil adam var gelmiş ahkam kesiyor..adama sorsan 4 eylül stadnı görmemiştir ama lafa geldi mi en kralı o dur...Sorsan Bir deplasmana gitmez ama " butun gruplar birlessın zaten bir avucsunuz " der cıkar gider...Bende sorarım madem bir avucuz cıkar gelırsın 1 kısı artarız madem o kadarız yok yaslımısın gonderırsın esını dostunu genc tanıdıklarını artarız...Ama yok alışmışlar atıp tutmaya öyle devam edıp gıdıyorlar...

6 sene Sivasspor da top oynadım 3 senedir Futbol antrenörlüğü okuyorum ama şu gün olmuş ne hocayı ne transferi yada oyun mantelitesini bırak eleştirmek sorgulamam bile..Çünkü adamın içini bılıyormuyum ? futbolcunun ne durumda oldugu mental olarak ne aleemde bılıyormuyum ? psikolojisinin durumundan haberdarmıyım ? vs vs
ama Bey amcamız cıkar gelir sorsan ayda bir halı saha y apar aksam futbol yorumcularından ne dınlıyorsa cıkar gelır burda hocaya atar topcuya atar üstüne üstelik taktik verir...

Kendı grubum harıcındekı konuların yorumlarına bakmıyorum ama dün bi bakayım dedım Adamın yazdıgı yorum " Korcan bolu da göz altına almışlar demekki Bolusporla anlaşmış" diyor alttakı de aynen oyle gibi yorumlar yazıyor...Şu insanların oldugu bir ortamda Takımın boluda kamp yapdıgını bıle bılmeyen bir insan toplulugunun oldugu bir yerde olmak benı sıkıyor...

yazmıyorum yazmayacagım dedikçe kaçtane üyeliğimi sildirdim cevap vermyeceğim dedikçe taş atıldımı duramıyorum artık.

Yarın çıkıp desek kulübe destek için camia ya destek icin ( özellikle belırteyım camia yı ) yürüyüş yapacağız desek o binlerce yorum yazan üyelerden yüzde 5 i bile gelmez...Ama Yok sanalda taraftarlık kolay ya internette atar tutar...

hadi eyvallah

hasanpolat44
05.07.2011, 12:54
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...:confused:

takımı düşürürlerse büyük başkan diyecek misiniz yine...

Sivasspor luyuz diyorsunuz ama Sivasspor un şike iddiaları ile andıranlarla neredeyse gurur duyuyoruz diyeceksiniz çok yazık çook..

Sivasspor her şahıstan üstündür bunu unutmayın gerçek Sivassporlu kardeşlerim..

üçyıldız58
05.07.2011, 13:03
fenerbahçe maçından sonra yönetime en büyük tepkiyi koyanlardan biri bendim
ben trabzonuda sevmem fenerinide hiç sevmem hayatım boyunca istanbul yalakalığıda yapmadım
bazı arkadaşlar o zaman bize kötümü para kazanıyoruz diyorlardı şimdi bende diyorumki kazandığınız paraları harcayın bakalım imajımızı düzeltecekmi
mecnun başkan o gün hata yapmıştır bunu kabul edelim ha maç satılmıştır asla
ben mecnun başkanın ona tenezül edeceğine kesinlikle ihtimal vermiyorum
ama o günki stadyumdaki oluşturulan atmosfer bugünki durumlara zemin hazırladı
biz fenerbahçenin kuyruğundan kurtulmadığımız sürece başımız beladan kurtulmaz
emrenin dediği gibi bende kaç gündürki giriyorum okuyorum yorumları sadece gülüyorum

HababamHa
05.07.2011, 13:42
Bunun Yeniçerisi Yiğidogençliği yok konu Sivassporsa akan sular durur.

Dik durun yiğidolar..

mgulseven
05.07.2011, 13:55
Görünen o ki sadece konuşmakla kalacagız gibi.Atı alan üsküdarı geçmiş.Bu gün medya çalkalanıyor SİVASSPOR ve fenerbahçe yöneticileri arasındaki görüşmeler konuşmalar bir bir yayınlanıyor.Olan takıma oldu onu bunu bilmem ben arkadaşlar.

sinan-58
05.07.2011, 17:25

Sivasspor luyuz diyorsunuz ama Sivasspor un şike iddiaları ile andıranlarla neredeyse gurur duyuyoruz diyeceksiniz çok yazık çook..

buyur burdan yak deli olacam

yigido_ersin58
05.07.2011, 17:56
GÖRÜNEN O Kİ BİZİ YAKACAKLAR ARADA KIZMAYIN ARKADASLAR İDDAALAR VAR AMA DELİLLER BİR BİR ÇIKIYO FENER SUAN ÇÖKMÜŞ DURUMDA OLAYLARI KABUL ETMİŞ GİBİ SONUCU BEKLİYOLAR HER NE OLURSA OLSUN LİĞİMİZ SUANDA İKİYE BÖLÜNDÜ FENER SİVAS ES ES KARABUK E KARSI BI CEPHE OLUŞTU FEENER DÜŞÜREMEZLER AAMA ES ES SIVAS KARABUGU DÜŞÜRMEK İÇİN ACIMADAN OYNAYACAKLARDIR TRANSFER PAZARINDA ADIMIZ LEKELENDİ ÜLKE VE DÜNYA BASININDA ADIMIZ LEKELENDİ DAHA TRANSFERLERIMIZLE SÖZLEŞME İMZALAMADIK

dogan5880
05.07.2011, 18:02
rahat olsun hafta sonuna kadar mecnun başkan serbest sıvassporda kume falan duşmuycek boş seyler yazıp durmayın

yener_sahin
05.07.2011, 18:12

Seni küçükken 3 kere havaya atıp 2 kere mi tuttular...Yada kafan mı iyi yazarken ??

alemdarlar
29.07.2011, 00:27
YENİÇERİLER grubu küçük bir grup değil.Azınlık zannetmeyin.Hayat şartı nedeniyle göç edenler arasında Yeniçeriler grubuna bağlı kardeşlerimiz var.Şuan ki düzen içinde bulunan kardeşlerimiz Sivas'tan bu davayı sürdürmeye ve duyurmaya çalışıyor.Ancak şuan bu davayı sürdürmeye çalışan kardeşlerimiz çok ağır laflara mahrum kalıyorlar.Üzülüyoruz ve bu durumun karşısına çıkamıyoruz.

YENİÇERİ GRUBU

1992liler hatırlar.Bulabilirsem o güzel günlerin fotolarını atacağım.Çok rahattılar 1992liler.1993lüler,1994lüler, 1995liler,1996lılar,1997liler, 1998liler,1999lular,2000liler, 2001liler,2002liler ÇOK RAHATTILAR ve ŞEKİL YAPABİLENE HELAL OLSUN DERDİM BEn O ZAMANLAR. Şekili bırak herkes Yeniçeri olamazdı o zamanlar.Yeri gelmişken belirteyim..Grup 1995 yılında çıkışa geçmiştir.(tanınma diyelim)

2003lüler,2004lüler,2005liler, 2006lılar,2007liler,2008liler, 2009lular,2010lular,2011liler de gördü bu grubu.Şahsen bende gördüm bu zamana kadar.Kavgasını,gürültüsünü,da ğılışını,ara verişini v.s... Ama 2003 yılından itibaren canı sıkılan,anasıyla babasıyla kavga eden,kız arkadaşından tekme yiyen,işyerinde kariyer sahibi olamayan... kişiler kime patlamalıyım der gibi YENİÇERİ grubunu buldular.Her gelen laf sokuyor.Yeniçeriler grubunun yanında olmamış şeklini şamalini bilmez ama bilir gibi rol yapar laf sokar bu insanlar.Yav birde tribünlerde omuz verdiklerini söylerler. HAK ETMİYOR BUNLARI YENİÇERİLER.Lütfen her platformda Yeniçeriler grubu hakkında yorum yaparken burnunuzu uzatmayınız. Takip edenlerimiz çok var.Sivasspor ve taraftarları cacık değil.Sempati duyanı,ilgileneni var dışımızda olupta...Yeniçeriyi değil kendinizi düşürürsünüz kucağa.Unutmayınız...

Gelelim hemen sonuçla beraber bu konuya. Bu konuyu boşver her konuya.
Sivasspor.com sitesinden gurbette olduğum için grup ve gruplarımızı takip ederim.Yeniçerilere çok yakınım.Şuan bilmem kim var.Ama mesut kardeşimizi takip ederim yazılarından çevresinden..Dedikya göç edenleri.Bende varım göç edenler arasında..Kalpten bağlıyız ama.Anlatılmaz yaşanır.Biri gider biri kalır.

Burada konu veya konular açılıyor. Mesela Veli adlı taraftar konu açtı. Nemi yaşandı konusunda:

Resim paylaşıyor.Biz şu maçta bu maçta bunu yaptık diyor.Bakıyoruz konunun gidişatına ve durum vahim. Yeniçeriler 2004 de böyleydi şöyleydi.Yav kardeşim konu 2011 in konusu.Ne alaka 2004 den.Neden veli ve arkadaşlarını üzüyorsun.

Armağan adlı üye konu açıyor.Nemi yaşandı konusunda:

Duyuru yayınlıyor.Buluşacağız diyor.Konuya iştirak edmesi lazımken site üyesinin veya üyelerinin hemen yav 2001 yılında ben şunu gördüm bunu gördüm.Gelmem. Hadi ordan diyor.Yav kardeşim konuyu adam 2009 da açmış.Ne alaka 2001e niye geri döndün.Neden armağan ve arkadaşlarını üzüyorsun.

Evet.. Yeniçeriler grubunun forumu belli.Yeniçeriler delikanlıdır.Açsalardı forum başlığı çekinmezlerdi cevaplamaktan.Ama malum konudan başka konulara gidilmesi çıldırtır adamı. Bakıyorum şuan ki konuya yine uçanlar var.

Yeniçeriler tribünlerden çekildiğini açıklarken stadın Fenere full verilmesi yüzündendir.Bunu anlayamamış bazı arkadaşlar.

Gelelim bulunduğumuz sayfadaki açıklamaya:
Şike konusunda da sonuca göre tavır alınacağı ama şuan ki düşünceleri belirtiliyor grubun açıklamada.Yav biraz düzgün okuyun yani.

ALLAHINIZ KİTABINIZI SEVİYORSANIZ ŞAHSEN SESLENMEK İSTİYORUM YENİÇERİ DÜŞMANLARINA VE ELEŞTİRENLERE.BAKIN ŞAHSEN DİYORUM.

ALLAH BELANIZI VERSİN!!!
BUYRUN DÜZENE DAHİL OLUN.ORADA KARŞILAŞALIM.

Özür Dilerim...Duyarlı forumculardan...

Aykutları Vuralları özledim.. Erenleri özledim...Ama davanın şuan ki sahipçi gençleri yıkacak sizleri...YIKILACAKSINIZ.
Üzmeyin artık kimseyi...

alemdarlar
29.07.2011, 00:53
Yeniçeriler Grubunun Basın Açıklamasını saygıyla karşılıyor, bu kadar net ve anlaşılır bir yazı yayınladıkları için, biraz geçte olsa teşekkür ediyorum.

yener_sahin
29.07.2011, 01:06
Uzun zamandır bu sitede bu kadar kaliteli bir yazı okumamıştım...Ağzına yüreğine sağlık alemdar...Bu sitede böyle insanları görmek de varmış...