Orijinalini görmek için tıklayınız : Zara Belediye sezonu açtı

zaralı19
12.08.2011, 09:50
http://www.statik.anadoluhaber.net/haber/buyuk/haber_4e4243efef364.jpg

Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükselen ve yeni sezonda hedefini 3. Lig olarak belirleyen Zara Belediyespor Kulübü, 2011-2012 futbol sezonunu açtı.

Transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan Zara Belediyespor, ilk çalışmasını fuar alanı 1 nolu sahada yaptı. Yeni transferlerin de hazır bulunduğu sezon açılışına Zara Belediyespor Kulübü İkinci Başkanı Yusuf Ziya Kurt, Sportif Direktör Mustafa Ateş, Kulüp Müdürü Yüzbaşı Kurt, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Yeni sezonda hedefini 3. Lig olarak belirleyen ve Sivas'ı deplasmanlı ligde temsil edecek olan Zara Belediyespor yeni sezonla ilgili çalışmalarına başladı. Şampiyonluk ve 3. Lig parolasıyla çalışmalarını sürdüren ve transferi büyük ölçüde tamamlayan kırmızı - siyahlı ekip yeni sezona Teknik Direktör İsmail Toptaş yönetiminde yaptığı antrenmanla start verdi. Zara Belediyespor Kulübü Sportif Direktörü Mustafa Ateş, hedeflerine uygun oyunculara imza attırdıklarını dile getirerek, "Kulüp Başkanı Dr. Alihan Çiçek olmak üzere Zaraspor'a geçmişten bugüne kadar emek vermiş, futbolcu ve yönetici olarak hizmet etmiş herkese çok teşekkür ediyoruz. Zara Belediyespor olarak iki sezon üst üste Amatör Küme'de şampiyon olduktan sonra Sivas'ı Deplasmanlı Bölgesel Lig'de temsil etme hakkı kazandık. Teknik heyetimizin isteği doğrultusunda belirlediğimiz futbolcular üzerinde transfer çalışmalarımızı, Transfer Komitesi Başkanımız Yusuf Ziya Kurt başkanlığında sürdürdük. Hedefimize uygun, bizi taşıyacak, kendilerini ispat etmiş futbolculara imza attırdık. Yeni sezon hazırlıklarına yapacağımız çalışmayla başladık. Yeni sezon bütün spor kulüplerimize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi. Zara Belediyespor İkinci Başkanı Yusuf Ziya Kurt, transfer komitelerinin sezon öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirterek, güçlü bir kadro oluşturmak için en iyi sporcuları seçmeye çalıştıklarını ve transferi büyük ölçüde tamamladıklarını söyledi. Kurt, "Yönetim kurulumuz ve transfer komitemiz teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda planlı ve programlı bir çalışma yaparak yeni sezon öncesi hazırlıklarını tamamladı. 3. Lig hedefine ulaşmak için hep birlikte çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Sezon açılışında Senegal'in Dekar takımından transfer edilen Alex Nepal ile A. S. C. kulübünden transfer edilen kaleci Amadaou Kepengel amatör ligde iki Afrikalı olarak dikkatleri üzerlerine çekti.

KİMLER TRANSFER EDİLDİ.
Zara Belediyespor Dört Eylül Belediyespor'dan Serdal Mert, Sima Uluocak, Nuh Ancin, Tamer Şeker ve Sinan Turgut'u, Yalovaspor'dan Tayfun Atmaca, Yalova (Armutluspor'dan ) Murat Tekin, Özel İdarespor'dan Veysel Kiras'ı, Sivas Demirspor Kulübünden Murat Erdoğdu'yu,Yolspor'dan Onur'u,
Dış transferde ise Senegal'in Renaissance de Dekar takımından gole dönük orta saha oyuncusu Alex Nepal ile A.S.C. Kulübü'nden kaleci Amadaou Kebengel'i, kadrosuna kattı

(TB-SİB)

izmirliyigido
12.08.2011, 11:24
Zaraspor'u 3. ligde görmek ümidiyle, başarılar diliyorum. Başkanından yönetcisine, futbolcusundan taraftarına kadar herkese hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle iyi sezonlar..

.

GLoBe-Y-Gençlik
12.08.2011, 15:56
Hayırlı uğurlu olsun sivas ve sivasspor camiiasına başarılar dilerim yolları açık ola iyi yerlere gelmeyı nasıp oLa..

şarkışla 58
12.08.2011, 17:36
Gırmızı Gara enbüyük ŞARKIŞLA pardon yaa yanlış oldu ZARAAAAAA

ahhguzum
12.08.2011, 17:50
bir zarali olarak gırmızı gara en büyük zara haydi goçlarım

Yigido DogaN
12.08.2011, 22:07
AHADA SÖYLÜYORUM BU ZARA NIN YOLU BANK ASYAYA KADAR GİDER BEYLERRR. ONDAN SONRASI ALLAH KERİM ....
HAKATEN ÇOK PROFOSYONEL Bİ TAKIM

Dark Force
12.08.2011, 23:07
Hayırlı olsun bakalım.......

kaplanlı
13.08.2011, 11:13
bende bir zara lı olarak geçen sezon rekor başarıyla bal ligine yükselen takımın bu sezonda 3.lige yükseleceğine inanıyorum.başkanından futbulcusuna teknik heyete hepsine başarılarının devamını diliyorum.

adres58
13.08.2011, 11:20
BAL liginde galiba 2 takımımız mı oldu yoksa benmi yanlış biliyorum... Ayrıca güzel Zaramıza yeni sezonda başarılar temenni ediyorum. Her vurduğu gol olsun, yolu 3. lig olsun inşallah...

Kokomo
13.08.2011, 11:31
Zara'ya sonsuz başarılar, 3.LİGDE görmek istiyoruz !

Salim58
13.08.2011, 11:54
Zara Belediyespor Kulübüne başarılar dilerim,İnşaallah yeni sezonda 3. Lige çıkarlar.

Gırmızı Gara Süpersin Zara.:)

mexsis
13.08.2011, 12:51
Zara umarim bank asayay kadar iyi bir yapilanma icinde olur. Futboldan anlayan birkac yönetici bu isi kesinlikle becerebilir, onlara güveniyorum..

ledig
13.08.2011, 21:52
Halihazırda İstanbul'da yaşamakla birlikte Zaralı ve Zara doğumlu olarak Zara Belediyespor'u daha üst liglerde görmek isterim.

alemdarlar
14.08.2011, 00:04
Gündemimizde hiç bir zaman olmaz.Rüzgarda sallanan mendil gibi olur.Nereye gider Allah bilir.

Alemde SİVASSPOR...

MaXiMuM
14.08.2011, 15:29
Başarılar Zara... İnşallah bu sezon 3. Lige yükselirsiniz. Ayrıca Yalova'dan transfer edilen Tayfun çok isabetli olmuş. Geleceği olan başarılı bir futbolcu.

OzkanBaskan
14.08.2011, 16:30
Gönülden başarılar diliyorum hayırlı uğurlu olsun yeni sezonunuz..seneye 3.liğde olmanız dileğiyle.