Orijinalini görmek için tıklayınız : Yozgattan Sivasspora başarılar dileriz

yozgatspor
25.09.2011, 01:08
sevgili sivasspor taraftarı son iki sezondur sivasspor küme düşmemeye oynuyor işallah bu sene sivasspor küme düşme tehlikesi yaşamaz ve ligi üst sıralarda bitirir sivassporu her zman sevdim nede olsa iç anadolu takımı ...kalın sağlıcakla yozgatsporlu

.............................. ....SEVDANIN LİGİ OLMAZ......................... ......

www.yozgatsporluyuz.com yiğidoları bekleriz

şarkışla 58
25.09.2011, 01:39
Bizde Yozgatlıları ve Yozgatsporu seviyoruz.

ZiDaNe58
25.09.2011, 06:09
Eyvallah yozgatlı kardeş sizde dönersiniz inşallah en kısa zamanda süperlige

Salim58
25.09.2011, 08:04
Bizlerdende Yozgata ve Yozgatsporlulara selam olsun.

Son A.Gücü maçı bitiminde türübünde bir Yozgatlı abimizle tanıştım,Yozgatlı olduğunu ve Sivassporu çok sevdiği için maça geldiğini söyledi,Atkımızı istedi kendi makinasıyla fotosunu çektik bu fotoyu hatıra olarak saklayacağım dedi,Bu abimizin anlamlı ve güzel sözleri beni hem sevindirdi hemde duygulandırdı..

Yusuf Çevik
25.09.2011, 09:58
Yozgatspor`a ve Camiasına Selamlar ... ! Desteklediğiniz için teşekkürler.

DaNGeR0uS
25.09.2011, 10:00
saol topragam bende yozgatliyim ama sivasta yasiyorum ve fanatik sivassporluyum protokolden bile kombine aldim ne kadar sevdigimi anlayin artik insallah bu sene cok can yakacaz

favori58
25.09.2011, 10:08
saol topragam bende yozgatliyim ama sivasta yasiyorum ve fanatik sivassporluyum protokolden bile kombine aldim ne kadar sevdigimi anlayin artik insallah bu sene cok can yakacaz

Yozgatlı Yiğido,seninle tanışmayı ve sana " Helal olsun" demeyi çok isterim.
Sivaslı olupta yalakalık yapanlar utansın,Yozgatlı kardeşimin bu yazısını okuyunca utanacaklarmı acaba?

Del Piero
25.09.2011, 10:34

Helal olsun sana gardaş !

HaKaN
25.09.2011, 10:41
Teşşekür ederim yozgatlı kardeşler ,sizede selam olsun.

DaNGeR0uS
25.09.2011, 10:55
Yozgatlı Yiğido,seninle tanışmayı ve sana " Helal olsun" demeyi çok isterim.
Sivaslı olupta yalakalık yapanlar utansın,Yozgatlı kardeşimin bu yazısını okuyunca utanacaklarmı acaba?

bbp il binasinin arasinda dukkanim var kare bilgisayar her zaman beklerim

HALIL
25.09.2011, 11:07
nede olsa ic anadolu insaniyiz cana yakiniz helal olsun size yozgatli kardeslerim tokatli kardeslerim ve niceler zaten sivasimiza en yakin ve en sevdigimiz iller yozgat ve tokat ikilisi orta anadolunun has insanlari

adres58
25.09.2011, 11:19
Benimde bir kanadım Tokatlıdır... Ama Sivassporluyuz hemde sonuna kadar... Öyle yüzlerce Yiğidoyuz, yine diyorum..

SONUNA KADAR YİĞİDOYUZ....

KAMER-ÜL ZEMAN
25.09.2011, 11:55
Eyvallah yozgatlı kardeş sizde dönersiniz inşallah en kısa zamanda süperlige Aman Kardeş ağzını hayıra aç. Sakın Yozgatspor rakip olarak süper lige çıkmasın. Yozgatlılarla iyi ilişkilerimiz varken bozulmasın. Tahammülsüz ve Hoşgörüsüzü bir karektere sahip olduğumuzu unutmayalım. Yozgat Halkıyla dostane yaşarken Bir spor için Hasmane olmayalım . Aman haaa... Ağzını hayıra aç.!!!!

sivasfutbol
25.09.2011, 11:58
spor kardeşlik değilmidir zaten çok teşekkürler..

KAMER-ÜL ZEMAN
25.09.2011, 12:00
nede olsa ic anadolu insaniyiz cana yakiniz helal olsun size yozgatli kardeslerim tokatli kardeslerim ve niceler zaten sivasimiza en yakin ve en sevdigimiz iller yozgat ve tokat ikilisi orta anadolunun has insanlari
Halil Efendi .. Diyelim ki . Yozgat, Tokat Süper lige çıktı ve rakibimiz oldu. Bu duygularıda o zaman taşırmısın. O zaman Cana yakınlığı görürsün .Şimdilik Dosthane duygularla GÜZEL SÖZLER SARF ETMİŞSİN.. Süper liğde rakiplerimiz olduğunu düşün , Bak bakalım bu duyguların nasıl tersine çevrilir. Düşmanca saldırırsınız. Çünkü bizim Karekterimizda her nedense Bir başkasına Çıkarlarımız ters düştüğünde Ne hoş görü nede saygı kalıyor değilmi ?????

mühendisburak58
25.09.2011, 12:11
yozgatta okuyan birisi olarak yozgatlı arkadaşları tebrik ediyorum.yozgatsporda inşallah süper lige döner.

favori58
25.09.2011, 13:54
bbp il binasinin arasinda dukkanim var kare bilgisayar her zaman beklerim

Biliyorum,takım tutma gönül ve sevgi işi ama ben buradan yiğidrolar aderimki, Sivaslı olduğunu söyleyen,ancak ne maçına gelen,nede des tek olan,hatta 3 büyütülmüş takım geldiği zaman onları des tekleyen Sivaslı İrlandalılardan alış veriş yapılyacağına Yozgatlı bu yiğido kardoeşim gibilerden yapmayı tercih ederim

favori58
25.09.2011, 13:55
gelip bu yozgatlı kardeşimle tanışacağım

HALIL
25.09.2011, 14:18
Halil Efendi .. Diyelim ki . Yozgat, Tokat Süper lige çıktı ve rakibimiz oldu. Bu duygularıda o zaman taşırmısın. O zaman Cana yakınlığı görürsün .Şimdilik Dosthane duygularla GÜZEL SÖZLER SARF ETMİŞSİN.. Süper liğde rakiplerimiz olduğunu düşün , Bak bakalım bu duyguların nasıl tersine çevrilir. Düşmanca saldırırsınız. Çünkü bizim Karekterimizda her nedense Bir başkasına Çıkarlarımız ters düştüğünde Ne hoş görü nede saygı kalıyor değilmi ?????

ben tokatspor ve yimpas yozgatspor'un gelmesini isterim trabzon kayseri ve antepten'in olmasindan daha iyidir ben zanetmiyorum onlar ile dusman olacagimiza bizler ayni iklimin ayni bolgenin insanlariyiz tanidim bir suru yozgat ve tokatli sivassporludur bunu untma

nasil trabzon'un samsun ordu ve karabugu varsa

bizimde yozgat ve tokatimiz olsun azmi (o bolgenin tek haini kayseridir bunu da unutma)

60.dakikalarda tokat tokat diye bagiralim 66.dakikada da yozgat yozgat diye artik bundan sonra bunu yapmaliyiz

bize dostluk yakisir

takimlar rakiptir ama taraftarlar kardestir o zman ligde 3 takimim olur kotu mu olur tabi birinci sevgilim sivasspordur

yozgatspor
25.09.2011, 16:57
sevgili yiğido kardeşlemin güzel dileklerine teşekür ederim sivasspora sahip çıkın biz süper ligden düştük bidaha toparlanamadık takımına sahip çık sivas 3 büyükleri destekleme süper ligde memleketinin takımı destekle

KAMER-ÜL ZEMAN
25.09.2011, 17:07
ben tokatspor ve yimpas yozgatspor'un gelmesini isterim trabzon kayseri ve antepten'in olmasindan daha iyidir ben zanetmiyorum onlar ile dusman olacagimiza bizler ayni iklimin ayni bolgenin insanlariyiz tanidim bir suru yozgat ve tokatli sivassporludur bunu untma

nasil trabzon'un samsun ordu ve karabugu varsa

bizimde yozgat ve tokatimiz olsun azmi (o bolgenin tek haini kayseridir bunu da unutma)

60.dakikalarda tokat tokat diye bagiralim 66.dakikada da yozgat yozgat diye artik bundan sonra bunu yapmaliyiz

bize dostluk yakisir

takimlar rakiptir ama taraftarlar kardestir o zman ligde 3 takimim olur kotu mu olur tabi birinci sevgilim sivasspordur
Sen bildiğinden şaşama yoluna devam et. Halil efendi.

HALIL
25.09.2011, 17:29
Sen bildiğinden şaşama yoluna devam et. Halil efendi.

allah allah ben yanlis bir sey mi diyorum benim alemde de var yozgatli tokatli onlari ligde gormek isterim neyse oda senin gorusun saygim var saygilar

HALIL
25.09.2011, 17:33
ggggggggoooooooooooooooooooooo oollllllllllllllllllllllllllll lllllll enramo 46.dakika asist grosicki