Orijinalini görmek için tıklayınız : Ronaldo söz verdi

ZiDaNe58
05.10.2011, 18:30
http://resimzade.com/Show.html?i=33375&token=49085

Real Madrid'in süperstarı Barcelona'yı bu sezon Santiago Bernabeu'da mağlup edeceklerini söyledi.

Barcelona'nın son yıllarda ezeli rakibi Real Madrid'e karşı karşı büyük üstünlüğü bulunuyor. İki ekip arasında 2008 yılında yapılan 12 maçta Barca'nın 8, Real Madrid'i ise yalnızca 2 galibiyeti bulunuyor. İşin Madrid tarafı olan acı tarafı Beyaz Şimşekler rakibi 2008 yılının Mayıs ayından beri Santiago Bernabeu'da deviremiyor.

Real Madrid'in süper yıldızı Ronaldıo bu durumu kafaya takmış durumda... As gazetesi'ne konuşan Ronaldo, Barcelona karşısında yalnızca Kral Kupası'nda başarılı olduklarını hatırlattı ve taraftarlarına söz verdi. "Rahat olun bu sene Barcelona'yı yeneceğiz"

İki dev ekip sezon başında İspanya Süper Kupası'nda karşılaşmış, Barca 2-2'nin rövanşında, Messi'nin enfes futboluyla rakibini 3-2 mağlup ederek kupayı müzesine götürmüştü.

58 SiVaSıM 58
05.10.2011, 19:15
bu ne alaka şimdi ??

turks
05.10.2011, 19:17
bu ne alaka şimdi ??

kardeşim adam dikkat edersen la liga başlığında açmış konuyu hoşuna gitmedise oku geç ne alaka deme çünki adam ispanya liginin olduğu yerde konu açmış

adres58
05.10.2011, 19:24
Sporsuz kalmıyoruz. Güzel paylaşımlar sadece Sivassporumuzla alakalı olmamalı. Her konu için başlıklarımızın olduğunu unutmayalım.
Güzel forumlar dileklerimle...

ZiDaNe58
05.10.2011, 19:25
bu ne alaka şimdi ??

bu site bitek sivasspordan ibret değil:) ben süperligi takip etdğim kadar la ligayıda takip ediyorum bi çok futbol sever gibi

ZiDaNe58
05.10.2011, 19:26
öyle olmasa sitemizde bütün spor dallarından bölümler olmazdı

karşıyakalı
05.10.2011, 19:54
bu ne alaka şimdi ??

bencede ne alaka.illaki spor haberi yazacaksanız 4 eylül belediyeyi yazın dahada olmadı süper ligden haberler yazın.bizene la ligadaki adamın demecinden

MaXiMuM
05.10.2011, 20:12
Dünya futbolundan uzak olmamak lazım. Ne alaka olur mu ?
Ronaldo'nun demecine gelince... Gs nin Fb yi yenmesi ne kadar zorsa, madridin de Barcelonayı yenmesi o kadar zor diyorum ben :D

ZiDaNe58
05.10.2011, 20:16
Dünya futbolundan uzak olmamak lazım. Ne alaka olur mu ?
Ronaldo'nun demecine gelince... Gs nin Fb yi yenmesi ne kadar zorsa, madridin de Barcelonayı yenmesi o kadar zor diyorum ben :D

neden kral kupasını kimin elnden aldı madrid:D

MaXiMuM
05.10.2011, 20:19
neden kral kupasını kimin elnden aldı madrid:D

Lig maçından bahsetmiştim ben :D
Malumunuz bazı takımların ( fb 20 küsür yıl ) kupada şansı tutmuyor :D

MaXiMuM
05.10.2011, 20:20
Bu sene mersin i.y. ile final oynarsa o zaman alabilir belki :D

Turan 59
05.10.2011, 20:23
Bize ne.Bizim için varsa yoksa SİVASSPOR.

ZiDaNe58
05.10.2011, 20:25
Bu sene mersin i.y. ile final oynarsa o zaman alabilir belki :D

bence bi 25 yıl daha alamaz fb o kupayı:)

MaXiMuM
05.10.2011, 20:30

Turan bey...
İspanya liginden konuşuyoruz burada dikkatinizi çekerim. Dünya futbolunu takip etmiyor musunuz siz ? Siz hiç Barcelona'nın maçını gıptayla izlerken ve Messi gibi bir futbolcuyu izlerken futbola doymuyor musunuz ?
Elbette ki bizim için varsa yoksa Sivasspor . Ama konunun açıldığı yere bakarsanız La Liga.. Yani İspanya Ligi. Selamlar......

MaXiMuM
05.10.2011, 20:31
bence bi 25 yıl daha alamaz fb o kupayı:)

Bende 25 yıl diye hatırlıyorum ama yanlış yazmamak için 20 küsür dedim :D

ZiDaNe58
05.10.2011, 20:33

ispanya liginden bi futbolcu transfer etsek onada bizene la ligadan 4 eylül varken dermisiniz:)

kangallıwert
05.10.2011, 20:49
Bnce Bu Macı Degil Babayi Alir:D

skullo**58
05.10.2011, 21:05
Forza madrid!!:)

Metal Gear
05.10.2011, 21:49
O kadar çok para kazanıyor ki rüya aleminden çıkamamış hala..:)..Bu dünyada gününde bir Barca'yı yenecek takım yok..

şarkışla 58
05.10.2011, 22:50
Böyle konu mu olur kardeşim:D bu ne ya burası:D SİVASSPOR sitesi mi değil mi:D bırakın bu işleri.:D

Zıdane ne oldu şaşırdın mı.Şaka şaka.Biz devekuşu değiliz ki kafamızı kuma gömelim.Bütün dünyadan haberimiz olacak tabi.

DOGU_BEY
05.10.2011, 23:25
Ronaldo ile Messinin farkı bu işte:
Ronaldo hep saha dışında konuşuyor, Messi ise saha içinde konuşarak gereken cevabı veriyor...

Barcelona şu an futbolun krallığıdır...Çok eksik olmayan bir Barcelonayı şu anda yenebilecek bir takım yok...Futbol mucizeleri olmazsa tabi...

mucahitbaba58
05.10.2011, 23:27
ronaldo kim yw navratil rada grosicki erman bunlarin birinin lakabimi ?valla sivasspor disinda superlig takimlarina az bakiyorum la liga lo ligaya hic ilgim yok cunki beni sivasspordan baskasi ilgilendirmiyor baskanin topcularina azimizin suyu akmasa iyi olur ben sahsim adina hiiiiccc ilgilenmiyorum la ligadan bizene konu kapansa iyi olur

Harput0658
06.10.2011, 09:06
Bnce Bu Macı Degil Babayi Alir:D

Zuhahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D

RealMadrid Tüm maçları kazansa bitek Barçaya kaybetse gözü açık gider.
Bence bu bir ezikliktir. Barça maçını kan davası gibi görmemeleri lazım.
"Çıkıp oynayacağız sonuç ne olur bilemeyiz" deseler kendileri için de daha iyi olur bence.

Harput0658
06.10.2011, 09:09
ronaldo kim yw navratil rada grosicki erman bunlarin birinin lakabimi ?valla sivasspor disinda superlig takimlarina az bakiyorum la liga lo ligaya hic ilgim yok cunki beni sivasspordan baskasi ilgilendirmiyor baskanin topcularina azimizin suyu akmasa iyi olur ben sahsim adina hiiiiccc ilgilenmiyorum la ligadan bizene konu kapansa iyi olur

Sağa sola bakmazsak hep kendimize bakarsak kendimizi nasıl geliştirebiliriz?
Bu mümkün mü?
Biz de Sivassporu tutuyoruz tek takımım Sivasspor, herşeyini takip ederim. Ama diğer maçları, avrupa futbolunu izlemem Sivasspora ihanet etmem anlamına gelmez.

burakpaşa
06.10.2011, 09:30
beyler adam ortam neşelendirmeye çalışmış... sanki memleket meselesi gibi sataşmalar başlamış.

bi 2 dakka rahat durun birbirinize sataşmayın bee

ccc madrid ccc

ZiDaNe58
06.10.2011, 10:02

Bırakın bu işleri ya okumak istemeyen okumaz senin avrupa futboluna ilgi duymuyo olman herkesin ilgisiz kalacağı anlamına gelmez.

Sivaslibey
06.10.2011, 10:04
Barcelona su an dünyanin en iyi takimi kuskusuz ve Lionel Messi dünyanin en iyi oyuncusu. Fakat ne varki Messi bu takimin %50si. Messi'siz bir Barcelona bu kadar iyi oynamaz en azindan herkesi yenemez.

Ronaldo için ayni seyleri söyleyemem. Ronaldo Real Madrid'in %50si degil. Super Kupa maçlarina bakarsak sene basindaki, Real Madrid bu sene daha iyi bir takim olmus ve Barcelona'dan daha güçlenmis.

Bence Messi'yi durdurabilirlerse, Real evinde Barça'yi rahat yener.

Arti Nuri'nin bence Real'e çok büyük katkisi olacak bu sene eger bir sakatlik daha olmazsa. Allah nazarlar'dan saklasin.

Yusuf Çevik
06.10.2011, 14:58
Demekle olmuyor Ronaldo bey.Hatırlayın 5-0 yenildiğiniz maçta Barcelona top oynatmadı size.

Karşınızdaki Barcelona yani.. :)

Del Piero
06.10.2011, 22:49
ronalda'dan saçmalıklar :) madrid 5 sene içerisinde barçayı yenemez :)

mucahitbaba58
06.10.2011, 23:26
Bırakın bu işleri ya okumak istemeyen okumaz senin avrupa futboluna ilgi duymuyo olman herkesin ilgisiz kalacağı anlamına gelmez.

bende zaten sahsim adina olan seyi soyledim
biz buraya giriyorsak sivasspor hakkinda olan seyleri takip etmek icin
bu sitenin ozelligide bu zaten baska siteler manset manset yayinliyor zaten la ligada olan biten sacmaliklari

Murat ARICI
07.10.2011, 12:24
bencede ne alaka sivasspor.com da ..

mucahitbaba58
07.10.2011, 13:24
Sağa sola bakmazsak hep kendimize bakarsak kendimizi nasıl geliştirebiliriz?
Bu mümkün mü?
Biz de Sivassporu tutuyoruz tek takımım Sivasspor, herşeyini takip ederim. Ama diğer maçları, avrupa futbolunu izlemem Sivasspora ihanet etmem anlamına gelmez.

Ben ihanet demedim desem sacmalik olur
Valla ne yalan soylim alakasi olmayan bir takimin bizim ozel sitemizde olmasi beni rahatsiz etti ne isi var ispanyol takiminin atis oyunvusunun sozu burda rnaldnun lafiylami gelisyirecez kendimizi
Ayrica benim gozumde rnaldo bir erman etmez

ZiDaNe58
12.10.2011, 21:15
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=99965

Neden bu kadar mükemmel?

Kimilerine göre dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo'nun bilimsel açıklaması geldi! Portekizli yıldız, kurulan laboratuvarda, kendisine uygulanan tüm testlerden başarıyla geçerken, bir futbolcudan daha fazlası olduğunu bilimadamları huzurunda da kanıtladı...

mucahitbaba58
12.10.2011, 21:27
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=99965

Neden bu kadar mükemmel?

Kimilerine göre dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo'nun bilimsel açıklaması geldi! Portekizli yıldız, kurulan laboratuvarda, kendisine uygulanan tüm testlerden başarıyla geçerken, bir futbolcudan daha fazlası olduğunu bilimadamları huzurunda da kanıtladı...

bilim adamlari filim adamlari zaten gardas :) demekki onlarda rnaldo hayrani
bir messi +ronaldo=erman kilic +grosicki :)))tabi benim gozumde :) hihi