Orijinalini görmek için tıklayınız : BU AYIP FENER’E YETER

SivasSpor.Com
08.11.2005, 22:10
4 Eylül Stadyumunda oynanan Sivasspor - Fener-bahçe maçında Sivas’a hiç bir Fenerbahçeli Yönetici gelmedi.

Sivas’ta son derece iyi bir şekilde karşılanması ve maç sonunda da Sivas’tan her şeyiyle memnun kalarak ayrılan Fenerbahçe kafilesinde Sivas’a hiç bir Yöneticinin gelmemesi tepkiye neden oldu. Sivassporla ilk kez bir maça çıkan Fenerbahçe’de camiası temsilen bir Yöneticinin bile Sivas’a gelmemesi tüm spor kamuoyu tarafından eleştirilere maruz kalırken, herkes tarafından “ Yapılan terbiyesizlik. Bu ayıpta Fenerbahçe’ye yeter”şeklinde yorumlandı.

Diğer yandan Fenerbahçe maçını Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıoğlu, Milletvekilleri ve şehrimizin üst düzey yetkilileri de izledi.
Hakikat Gazetesi

Arif Coşkun
08.11.2005, 22:25
Gelmeme nedenleri nedir? Bilen arkadaş varmı acaba.Bu bizi küçümsemekmi yoksa uzaklıktan kaynaklanan bir nedenmi. Her ne olursa olsun çok büyük ayıp etmişlerdir.Kınıyoruz onların bu tutumlarını.

lacvesar4
08.11.2005, 22:30
Yonetım olarak Efes-Fb basket macındaydılar.Sizi kucumsemıyoruz hatta biz kardes takım olarak sızı seviyoruz.Tum fb taraftarlarıda hosgorulunuguzden sizlere tesekkur edıyorllar.Kadikoyde en ıyı sekılde agırlanacaksınız beraber gelecegız stada beraber ızleyecegız beraber gıdecegız.

muRTix1
08.11.2005, 22:50
neden geldiler bilemem ama bir yönetici temsilende olsa gelmeliydi maça diye düşünyrm

sVs
08.11.2005, 23:54
tamam aziz yıldırım çoğu deplasmanlara gelmiyor ama nihat özdemir veya diğer yöneticiler gelmeli idi ve rakip takım böyle ağırlanır görselerdi ama konunun başlığı gibi FENERE BU AYIP YETER.

GuNaY
09.11.2005, 00:42
düşüncelerini merak ediyorum???? basketbol takımları futbol takımlarından dahamı önemli acaba??? bir kişiyi bile yollayamayacakları kadar???

1967_CLUB_ÖZGÜR
09.11.2005, 00:43
SİVAS A AYAK BASMA SEREFİNE NAİL OLMAK VARKEN...NDEN KENDİLERİNİ BU ŞEREFTEN MAHRUM ETTİLER ZELİLLER!!! KENDİLERİ KAYBETTİ...
AZİZEEE ZORUNAMI GİTTİ GELMEK BİZEEE

drummer
09.11.2005, 00:55
İSTEYEN GELİR İSTEYEN GELMEZ.
KORKKMUŞLARDIR BİZDEN

gercek58li
09.11.2005, 01:21
Sivas´a ayak basma serefi herkese nasip olmaz ya!
Belki Sivasimin topragi kabul etmemistir onlari!..

serhankaburcuk
09.11.2005, 13:53
Sivasa gelmek herkese nasip olmaz...Gelselerdi çok iyi şekilde ağırlanacaklardı..Bundan mahrum kaldılar kendileri bilirler...

acakislalimahoni
09.11.2005, 14:09
O MAÇ BİR BERABERE BİTSEYDİ YADA BİZ ALSAYDIK O ZAMAN GÖRÜRDÜM BEN O GELMEYEN YÖNETİCİLERİ

1967_DERNEK_10UR
09.11.2005, 14:31
4 Eylül Stadyumunda oynanan Sivasspor - Fener-bahçe maçında Sivas’a hiç bir Fenerbahçeli Yönetici gelmedi.

Sivas’ta son derece iyi bir şekilde karşılanması ve maç sonunda da Sivas’tan her şeyiyle memnun kalarak ayrılan Fenerbahçe kafilesinde Sivas’a hiç bir Yöneticinin gelmemesi tepkiye neden oldu. Sivassporla ilk kez bir maça çıkan Fenerbahçe’de camiası temsilen bir Yöneticinin bile Sivas’a gelmemesi tüm spor kamuoyu tarafından eleştirilere maruz kalırken, herkes tarafından “ Yapılan terbiyesizlik. Bu ayıpta Fenerbahçe’ye yeter”şeklinde yorumlandı.

Diğer yandan Fenerbahçe maçını Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıoğlu, Milletvekilleri ve şehrimizin üst düzey yetkilileri de izledi.
Hakikat Gazetesi
FENERASYON'U MAÇTA 2 TANE YÖNETİCİSİ TEMSİL EDERKEN..SİVASSPOR BÜTÜN YÖNETİMİ,VALİSİ,BAKANI MİLLETVEKİLİ,PARTİ BAŞKANLAR İLE TRİBÜNDE YER ALDI..O KADAR HAZIRLIK 2 TANE YÖNETİCİ İÇİN Mİ YAPILDI.YAZIKLAR OLSUN..BİR DAHA BÖLE KARŞILAMAYI GÖREMEZLER..

5841
09.11.2005, 14:35
GELMELERI O KADARDA ÖNEMLI DEYIL YORMAYIN KAFALARINIZI.BIZ MISAFIR PERVERLIGIMIZI GÖSTERDIK . ONLAR UTANSIN

Serd@r
09.11.2005, 14:39
Yonetım olarak Efes-Fb basket macındaydılar.Sizi kucumsemıyoruz hatta biz kardes takım olarak sızı seviyoruz.Tum fb taraftarlarıda hosgorulunuguzden sizlere tesekkur edıyorllar.Kadikoyde en ıyı sekılde agırlanacaksınız beraber gelecegız stada beraber ızleyecegız beraber gıdecegız.

Arkadaşım bizim küçümsenme gibi bir fobimiz yok zira geçen haftalarda doğruluğunun ispatıdır.Bizim lafımız ne size yani taraftarlara,nede fenerbahçeye biz burda Başkan ve heyetinden bahsediyoruz yoksa Daum haftalar öncesinden SİVASSPOR hakkındaki sağlıklı ve yerinde düşüncelerini iletti ama Aziz yıldırım Fenerbahçeden başka her takıma siz kabul etmesenizde çooook yükseklerden bakıyor hem Fenerbahçenin bir kardeş takımı olsaydı Aziz beyin memleketi Diyarbakırspor olurdu...

sivasli_tufan
09.11.2005, 14:51
ya ne olacak ezikler gelse ne olacak gelmese ne olacak
sivasimizi kirletecekler gelip iyiki gelmemisler
tin....

birol58
09.11.2005, 15:05
unutmayın sivas a namertler giremez.

shadow3458
09.11.2005, 15:07
Arkadaşım bizim küçümsenme gibi bir fobimiz yok zira geçen haftalarda doğruluğunun ispatıdır.Bizim lafımız ne size yani taraftarlara,nede fenerbahçeye biz burda Başkan ve heyetinden bahsediyoruz yoksa Daum haftalar öncesinden SİVASSPOR hakkındaki sağlıklı ve yerinde düşüncelerini iletti ama Aziz yıldırım Fenerbahçeden başka her takıma siz kabul etmesenizde çooook yükseklerden bakıyor hem Fenerbahçenin bir kardeş takımı olsaydı Aziz beyin memleketi Diyarbakırspor olurdu...

kardeşim aziz yıldırım diyarbakırlı değil bunu bilmeni isterim aile bulgaristandan gelme türk ailesi diyarbakıra yerleşmişler.

erhan5834
09.11.2005, 15:23
KEYİFLERİ BİLİR SİVASA GELMEK YÜREK İSTER BURASI YİĞİTLERİN HARMAN YERİ DEMEKKİ O YİĞİTLİK KANLARINDA YOK ...

MERDO
09.11.2005, 15:31
fenerbahçeli yöneticilere bu gösterdikleri tutumdan dolayı teesüflerimi bildirir birdaha tekrarlanmamasını temenni edersaygılarımı sivasspor kulübüne sunarım

bbptek58
09.11.2005, 15:37
ÇOK DA MERAKLIYDIK HA
-

b_d_g
09.11.2005, 15:40
işte bu fener bahçeliler böyle ne demiş gs lar fenerbahçelimisin_allah başka dert vermesin

serrkann58
09.11.2005, 15:44
Gerçekten çok üzücü yönetim kurulu olarakta bir açıklama yapmadılar benim duydugum VEDAT OLCAY maça gelmiş

Serd@r
09.11.2005, 15:56
kardeşim aziz yıldırım diyarbakırlı değil bunu bilmeni isterim aile bulgaristandan gelme türk ailesi diyarbakıra yerleşmişler.

İyi ya işte senelerini geçirdiği şehri (Diyarbakır) bırakıp SİVASSPORumu kardeş ilan edecek.

UMTçarşı
09.11.2005, 15:58
çok ta tın zaten güzel memleketimize eziklerin gelmemesi daha iyi işte AHHH AZİZE VAH AZİZE

agca58
09.11.2005, 16:52
yiğidin harman olduğu yere ancak yiğitler gelir..öyle kancık adamların tabi gelemez..itin köpeğin memleketimizde işi yok..onlarda bu köpekliği kabullenip gelemediler...çokta tııııııııııııın...

agca58
09.11.2005, 16:56
çok güzel sallamışsın gardaş sende..ne bulgaristanı adam gürcü be.gürcistandan ögçmüşler

lacvesar4
09.11.2005, 17:05
İyi ya işte senelerini geçirdiği şehri (Diyarbakır) bırakıp SİVASSPORumu kardeş ilan edecek.

bazılarınız cok agır elestırı atıyolar.Azizy. diyarbakırda dogmus.ayrıca diyarbakırlılar azizyıldırımı hıc sevmezler.oda diyarbakırı hıc sevmez.biz taraftarız vede ayrıca sivslıyız.Sizinleyız unutmayın

ofgurleyuk78
09.11.2005, 17:22
Eger FB Sivassporu gözüne kestirebilseydi tüm yönetim gelirdi. Sivastan kötü sonuçla ayrilabileceklerini düsündükleri için gelmemislerdir. Neyse canim Fenerlilerin seyregi sikindan iyidir.

siv@sli-yigido
09.11.2005, 18:10
s.a. gardaslar,

gelmediler fakat kendi sitelerinde baya bir ilgi gördüklerini anlatmislar.

alin size link baska bir takima bukadar yazi harcamamislardir bence.

bunlar bizim nasil bir iyi takim ve sivaslinin nekadar degerli oldugunu bilirler.

http://www.antu.com/HaberOku.aspx?ID=3091

1967_DERNEK_10UR
09.11.2005, 18:28
BÜYÜK AYIP O KADAR KARŞILAMA PROGRAMINI BİLDİKLERİ HALDE GELMEMEK FENERASYON NERDEN BÖLE İNSANLIK GÖRMÜŞ...

dj_sado_88
09.11.2005, 18:57
kendi ayıpları kardeşim sivas gibi bi memlekete gelmiyolar kendileri bilir çok meraklıydık onların nur saçan yüzlerine biz bize yeteriz çünkü bizler YiGiDoLaRıZ

CAGRI_iST
09.11.2005, 19:03
gelseydi onlarda mı atılan taşlardan nasip alsalardı?

ElbeyLi58
09.11.2005, 19:25
Bülent Uygun, karşılaşma sonrası FB takım otobüsüne
taşlanması ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı.
Uygun açıklamasında, “Bu olayı gerçekleştirenler bizim
taraftarımız değil. Provokatörler Sivas’ta sahneye çıkmak istedi ama olmadı.
[U]Sivasspor taraftarı yiğitliğiyle tanınır böyle şeyler yapmazlar.[/B]
Fenerbahçe geldiğinde kendilerini çiçeklerle karşıladık
ve burada bulundukları süre içersinde gerekli her şeyi yaptık.
Bu olayı gerçekleştirenler Sivasspor’u farklı göstermeye çalışan kişiler” dedi.
TAS atanlar Ne Sivasli Nede Sivassporlu

GeCeVeMaVi58pRf
09.11.2005, 19:28
evet bencede bu ayıp yeterde artar bile ama ben hala neden gelmediklerini anlamadım acaba korkularındanmı yoksa baska sebepler varmıydı ama artık umrumda değil biz onları burda yenerek güzel bir cevap verebilirdik ama kısmet olmadı inşallah kadıköydeki macta yeneriz onları...

serhankaburcuk
12.11.2005, 20:05
evet bencede bu ayıp yeterde artar bile ama ben hala neden gelmediklerini anlamadım acaba korkularındanmı yoksa baska sebepler varmıydı ama artık umrumda değil biz onları burda yenerek güzel bir cevap verebilirdik ama kısmet olmadı inşallah kadıköydeki macta yeneriz onları...

İnşallah kardeşim onları kadıköyde yeneriz...

GeCeVeMaVi58pRf
12.11.2005, 20:26
İnşallah kardeşim onları kadıköyde yeneriz...

onları yenmek için öncelikle bizim inanmamız lazım ben sahsım adına inanıyorum inşallah takımda kadıköye inanarak gider...

sinan58_34
12.11.2005, 20:46
SİVASLI OLMAK SİVASA GELMEK BI AYRICALIK ONLAR O SEVIYEYIKENDILERINDE BULAMADILAR HERALDE

ofgurleyuk78
12.11.2005, 21:31

Sanki biz Fener Stadında olanları bilmiyoruz. İki taş ne kadar da zorunuza gitmiş. Biz çiçekler ve alkışla karşıladık. Değmezmiş.