Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım kampanyası yapalımmı?

GeCeVeMaVi58pRf
09.11.2005, 20:40
hepimiz biliyoruzki sivasta birçok aile maddi olarak zorluk yasamaktadırlar işte bizde sivasspor ailesi olarak onlara hertürlü yardımda bulunalım yiyecek giyecek yardımı bir bayramdan cıktık şimdi önümüzde kurban bayramı var gelin kurban bayramında bu fakir aileleri sevindirelim giymediğiniz elbiseleri bu ailelere dagıtalım bu ailelerin bayramda seker.kolonya ve gerekirse bayramdaki yiyeceklerini karsılayalım...
yardım yapacagımız aileleri mahalle muhtarlıkları vasıtasıyla tesbit edelim böylece hem hayır yapmıs oluruz hemde bayramda birkac ailede olsa sevindirmiş oluruz nedersiniz?

MAVİ_BERE
09.11.2005, 20:45
İsmail kardeş cok doğru söyliyorsun bakalım nasıl olcam..bu aileyi bulmak çok kolay deniz fenerinde arkadaşım çalısıyor ondan 1 kaçtane adres alırız ve yardımda bulunuruz!!!
daha da olmadı DENZİ FENERİ NE bağışlarız...
varsa buna destek veren bu topic yazsız....

Arif Coşkun
09.11.2005, 20:48
Bencede en güzeli Deniz Feneri ile irtibata geçmek.Öyle ucra köşelerde ailelere gidiyorlarki çok hayırlı bir iş yapıyorlar.

GeCeVeMaVi58pRf
09.11.2005, 20:51
şöyle düşünelim onların yerinde bizlerde olabilirdik fakirlik utanılacak bişey değil bu sorumlulugu üstümüzden atmanın baska caresi yok arkadaslar

ErdalGüler
09.11.2005, 20:56
Deniz feneri derneği çok uygun olur... Ama bunun yanında aslında Sivastaki yardıma muhtaç insanlara yardım edebilmek için deniz feneri derneğinin gönüllüsü olunabilir... Özellikle sivasta ikamet eden arkadaşlar bu konuya yönelirse ve diğer şehirlerdeki tüm yiğidolarda o arkadaşlarla irtibata geçerek uygun yardımlar yapılabilir diye düşünüyorum. Çünkü biz şu anda sivastan uzaktayız ve ancak maddi ve manevi yardımda bulunabiliriz... Ama bunu yaparken de orada bizim birkaç gözümüzün olması çok daha yararlı olur bence... Saygılar.

GeCeVeMaVi58pRf
09.11.2005, 21:00
Deniz feneri derneği çok uygun olur... Ama bunun yanında aslında Sivastaki yardıma muhtaç insanlara yardım edebilmek için deniz feneri derneğinin gönüllüsü olunabilir... Özellikle sivasta ikamet eden arkadaşlar bu konuya yönelirse ve diğer şehirlerdeki tüm yiğidolarda o arkadaşlarla irtibata geçerek uygun yardımlar yapılabilir diye düşünüyorum. Çünkü biz şu anda sivastan uzaktayız ve ancak maddi ve manevi yardımda bulunabiliriz... Ama bunu yaparken de orada bizim birkaç gözümüzün olması çok daha yararlı olur bence... Saygılar.

evet bencede bu işi yükümlenecek güvenilir bir kac kişi bulmamız gerekecek

Er58Ol
09.11.2005, 21:05
ÇOK ANLAMLI VE BİZE YAKIŞAN ÖRNEK DAVRANIŞLARDAN BİR TANESİ..
FİKİR ÇOK GÜZEL,,,KONUNUN KAPSAMI KATILIMA GÖRE AYARLANSIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM..BİR ÖNERİM VAR BU İŞLE İLGİLİ BİR KOMİTE KURULSUN 100 KİŞİ 10 AR MİLYON VERSEK 1 MİLYAR YAPAR...VE BİZ YÜZ KİŞİ DEĞİLİZ BİNLERCE VE MİLYONLARCAYIZ BARİ BU İŞİ YARIM BIRAKMAYALIM VERİN BİR HESAP NUMARASI HERKES ÖLMÜŞLERİNİN RUHU İÇİN HİÇ OLMAZSA BİR MAÇ BİLETİ PARASINI VERSİN ..EN BAŞTA BEN İLGİLENMEK İSTERİM AMA 10 GÜN SONRA DÜĞÜNÜM VAR ,,MALESEF KÖTÜ BİR ZAMANA DENK GELDİ..GECEMAVİ SEN YÜRÜ YİĞİDOLAR EMİN OL Kİ ARKANDA OLACAĞIZ,,ADRES VERİN KIYAFET TOPLAYIP GÖNDERELİM DEFTER KALEM KİTAP NE VARSA ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEMİZ LAZIM HELE Kİ YARDIM KONUSU BİZİM VAZGEÇİLMEZİMİZ OLMALI

HADDİMİ AŞARAK BU YARDIMLARIN 1967 TARAFTAR DERNEĞİNDE TOPLANMASI VE DAĞITIMIN ORADAN YAPILMASINI ÖNERİYORUM...İSTANBULDAKİ TARAFTARLARINDA BİR YERDE TOPLANIP BU KONUYU GÖRÜŞMESİ GEREKİYOR...HADİ BİR YERİMİZ YOK DİYELİM EN AZINDAN AYDA BİR ,,HERHANGİ BİR SİVAS DERNEĞİNDE TOPLANIP GÜÇ BİRLİĞİ YAPMANIN ZAMANI GELMEDİ Mİ ARKADAŞLAR
--------------------------------------------------------------------

BU DÜNYA BAŞTAN YALAN

GeCeVeMaVi58pRf
09.11.2005, 21:10
ÇOK ANLAMLI VE BİZE YAKIŞAN ÖRNEK DAVRANIŞLARDAN BİR TANESİ..
FİKİR ÇOK GÜZEL,,,KONUNUN KAPSAMI KATILIMA GÖRE AYARLANSIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM..BİR ÖNERİM VAR BU İŞLE İLGİLİ BİR KOMİTE KURULSUN 100 KİŞİ 10 AR MİLYON VERSEK 1 MİLYAR YAPAR...VE BİZ YÜZ KİŞİ DEĞİLİZ BİNLERCE VE MİLYONLARCAYIZ BARİ BU İŞİ YARIM BIRAKMAYALIM VERİN BİR HESAP NUMARASI HERKES ÖLMÜŞLERİNİN RUHU İÇİN HİÇ OLMAZSA BİR MAÇ BİLETİ PARASINI VERSİN ..EN BAŞTA BEN İLGİLENMEK İSTERİM AMA 10 GÜN SONRA DÜĞÜNÜM VAR ,,MALESEF KÖTÜ BİR ZAMANA DENK GELDİ..GECEMAVİ SEN YÜRÜ YİĞİDOLAR EMİN OL Kİ ARKANDA OLACAĞIZ,,ADRES VERİN KIYAFET TOPLAYIP GÖNDERELİM DEFTER KALEM KİTAP NE VARSA ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEMİZ LAZIM HELE Kİ YARDIM KONUSU BİZİM VAZGEÇİLMEZİMİZ OLMALI

HADDİMİ AŞARAK BU YARDIMLARIN 1967 TARAFTAR DERNEĞİNDE TOPLANMASI VE DAĞITIMIN ORADAN YAPILMASINI ÖNERİYORUM...İSTANBULDAKİ TARAFTARLARINDA BİR YERDE TOPLANIP BU KONUYU GÖRÜŞMESİ GEREKİYOR...HADİ BİR YERİMİZ YOK DİYELİM EN AZINDAN AYDA BİR ,,HERHANGİ BİR SİVAS DERNEĞİNDE TOPLANIP GÜÇ BİRLİĞİ YAPMANIN ZAMANI GELMEDİ Mİ ARKADAŞLAR
--------------------------------------------------------------------

BU DÜNYA BAŞTAN YALAN

destek oldugun için çok saol kardesim evet benimde aklıma gelmişti dernekte toplanması ama uygun olurmu orasını bilmem bu fikri kuru kuruya ortaya atmadım ben giymediğim bazı giyecekleri ve kullanmadıgın eşyaları verecem inşallah herkes senin gibi düşünür kardesim bu arada ALLAH mesut bahtiyar etsin inşallah mutlu olursun

x_burnley
09.11.2005, 21:19
gerçekten çok güzel bir fikir ismail allah mekanını cennet etsin ben sonuna kadar senin desdekçilim ben hazırım şu mübarek günde bir sevab işleyelim haydi tüm yiğidolar iş başına

x_burnley / imranlı58 / amerikalı

Er58Ol
09.11.2005, 21:24
VERİLEN HERŞEY ALLAH RIZASI İÇİN OLUNCA YİĞİDOYLA KİMSE BAŞ EDEMEZ,,,İSTANBULDAKİ TARAFTARLARI DA ACİLEN MERKEZİ BİRYERDE TOPLANMAYA DAVET EDİYORUM,,

Arif Coşkun
09.11.2005, 21:28
Biz burada (istanbul)Pakistan için toplamıştık giyecek. Böyle durumlarda insanlık devreye girmeli.Çok iyi bir iş yapacaksınız arkadaşlar.Haydi hayırlısı.

Er58Ol
09.11.2005, 21:36
destek oldugun için çok saol kardesim evet benimde aklıma gelmişti dernekte toplanması ama uygun olurmu orasını bilmem bu fikri kuru kuruya ortaya atmadım ben giymediğim bazı giyecekleri ve kullanmadıgın eşyaları verecem inşallah herkes senin gibi düşünür kardesim bu arada ALLAH mesut bahtiyar etsin inşallah mutlu olursun

....................

İsmail gardaş,,ben de senin gibi düşünüyorum aynen,, az çok demiycez vereceğiz,,boynumuzun borcu bu,,ben de kullanmadığım şeylerden başlayarak mesela milan formam var bunu milli forma konç sivasspor forması bayern münih forması,krampon,spor ayakkabı ,kullanılmamış pantolonlar,gömlekler,eşofman, bere,kalem defter kitap,kazak.Bununla beraber(nakit yardımlar tekelden toplanmalı diyorum topluca aynı gün aynı yerde)

bir koli benden---yokmu ikinci koli SIRAYA GEÇİN BAK NAZLANMAYIN BÜYKLERİMİN ELLERİNDEN KÜÇÜKLERİMİN GÖZLERİNDEN ÖPERİM AMMAAAAAAAAAAAAA BU İŞİ YAPMAK ZORUNDAYIZ

L*Ü*T*F*E*N!!!!!!!!!!!!!

Er58Ol
09.11.2005, 21:38
BU SİTEYE SADECE CHAT YAPMAK İÇİN GİRENLERE DE HATIRLATALIM BÖYLE BİR DURUM OLDUĞUNU BELKİ İLGİLENİRLER,,VE BÖYLE ÖNEMLİ KONULAR SABİTLENSİN,,,BEN İNADINA YAZACAĞIM BU TOPİĞE

Er58Ol
09.11.2005, 21:44
BAZI ARKADAŞLARIN AKLINA MESAJ SAYIM ARTSIN DİYE YAZIYORUM FALAN DİYE GELEBİLİR HEMEN BİR

DİPNOT:BENİ TANIYANLAR İYİ BİLİR .... MESAJ SAYIMI SIFIRLAYIN İSTERSENİZ AA BU TOPİĞİ SİTEYE GİRDİĞİM SÜRECE EN ÜSTTE TUTACAĞIM ŞÜPHENİZ OLMASIN...SONUÇ ALINANA KADAR BU BÖYLE DEVAM

ASLINDA YAPMADIĞIM BİRŞEY BİR TOPİĞE ARDARDA YAZMAK AMA BU KEZ YAZACAĞIM,ÇÜNKÜ BU DUYARSIZ HALİMİZDEN DAHA KÖTÜ BİRŞEY OLAMAZ

GuNaY
10.11.2005, 01:19
çok güzel bir kampanya... neden olmasın??? bende elimden geldiğince gerek kendi eşyalarımı gerekse eş ve dostlardan topladıklarımı iletebilirim...

erol bu formun anasayfada durması için gayretinde çok güzel... bizlerde destek olalım!!!

gercek58li
10.11.2005, 01:57
Cok güzel düsünce,
belki duydunuz ve gördünüz Inönü mah. muhtari gecen sene Deniz Feneriyle irtibata gecerek bircok ailenin ihtiyaclarini tespit edip kamyonlarla yardim getirtti ve dagitildi.
Her ne sekilde olursa olsun ilk önce ön calisma yapilmasi gerekiyor.Ailelerin tesbiti icin...
Ama hayirli bir calisma olur...

GeCeVeMaVi58pRf
10.11.2005, 02:29
www.sivasspor.com ailesi olarak böyle güzel bir calısma yapmalıyız diye düşündüm inşallah hayırlısı olacak ve bizler elimizden geldiğince yardımda bulunmalıyız unutmayalım onların yerinde bizlerde olabilirdik...
ilginizden ötürü teşekkürü bir borc biliyorum...

drummer
10.11.2005, 02:33
deniz feneri dışında her hangi bir kurum olabilir.(resmi kurumlar daha ciddi)
ben o adamları pek sevemedim.
sadece kameraya rol yapıyorlar.
ve sadece kendi reklamlarını yapıyorlar.

GeCeVeMaVi58pRf
10.11.2005, 02:36

ben devlete pek güvenmem hortumcu çok ALLAHtan korkusu olmayan adam çok var devlette ama illa bir dernege vermek zorunda değiliz bu işi kendimizde yapabiliriz yalnız bi sorunumuz var bu yardımları nerede toplayacagız yoksa dagıtması kolay...

Dağcı
10.11.2005, 07:50

Resmi kurumların bir çoğu dökülüyor? ? ? ?

Ben bu işin www.sivasspor.com olarak düzenlenmesinden yanayım... Yardımlar 1967 derneğini üzerinden de organize edilebilir. Sadece muhtarlıklarla ve Valilikle irtibata geçilmesi yeterli olacaktır.

Daha olmadı Valiliğe bağlı sadece Sivas'ta faaliyette bulunan Sosyal Market*'e ürünler teslim edilebilir.

(*Eski Selçuk Polis Karakolunun arkasındaki okulun bahçesinde)

shadow3458
10.11.2005, 08:43
İST DAKİ SİVASLI HEMŞERİLERİMİZLE İRİTBATA GEÇİP DEĞERLENDİRMEK GEREK TOPLANAN PARAYIDA SİVASTA GÜVENİLİR BİR HEMŞERİMİZE YOLLAYIP ONUN ARACILIĞIYLA DAĞILMASI TARAFTARIYIM.ÇÜNKÜ BEN İST DA YAŞIYORUM UZAĞIZ SİVASA BANA KALIRSA İST DAKİ ARKADAŞLAR İŞ BAŞINA KURBAN BAYRAMINA 1 HAFTA KALANA KADAR ÇALIŞALIM TOPLAYALIM. 1 TANE ÇOCUK SEVİNDİRSEK O BİLE YETER ALLAH KULUNA. BENİMLE İRTİBAT KURMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR. hakan_demirezen@mynet.com

Serd@r
10.11.2005, 08:50
Evet ardaşlar fikirlerineze canı yürekten katılıyorum zira düşmez kalkmaz bir ALLAH kimin ne olacağı belli değil

ErdalGüler
10.11.2005, 08:55

Deniz feneri derneği çok güzel yardımlarda bulunuyor... Bu yardımları albilmek içinde reklamını yapıyor... Örneğin bir ayakkabıcı ayakkabısının diğer ayakkabılardan farklı ve kaliteli olduğunu nasıl sergiler.. Ancak kişiye bunu göstererek kanıtlar... Deniz feneride bak arkadaş ben bu işi yapıyorum diyor... Bana güven diyor... Burada kimseyi eleştirmek gibi bir düşüncem yok ama bu işte bir süre sonra burda belkide unutulup gidecek... Lafla hiçbir iş yürümüyor... Yani organize olunmadan bu işler yapılamaz... Daha sivassporun maçlarına giderken bile organize olamayan kişileri organize etmek daha zor olacaktır... O yüzden ilk yazımdada belirttiğim gibi bu derneğin sivas temsilciliğine başvurulup orada gönüllüsü olacak arkadaşlarla bu iş olabilir... Çünkü para toplamakta çözüm değil onun gerçekten ihtiyaç sahibi kişilere ulaşması en büyük sorun, bunu da ancak sivasta ikamet eden arkadaşlar ön ayak olursa olur... Birde 1967 derneğinin bu işle ilgilenmesini isteyen arkadaşlar var. derneğin zaten birçok derdi ve sıkıntısı var böyle bir yükle uğraşabilirlermi onlarada fazla yük olamamak lazım... Saygılar

GeCeVeMaVi58pRf
10.11.2005, 12:39
devleti bu işe sokmaya hiç gerek yok bu işi kendimiz rahatlıkla halledebiliriz ALLAHın izniyle inşallah

gercek58li
10.11.2005, 14:51

Gardas öyle düsünebilirsin ayri mesele,fakat yardima tesvik icin bu sekilde yapmalarinin daha faydali oldugunu görüyor ve düsünüyorum!
Bu programi ve Kimse Yokmu programini seyredipte yardim isteginin kat kat arttigina sahit oldugum insanlar var!
Yardimi verenlerin degilde,yardima aracilik eden kisilerin böyle aciktan calismalarinin gerekli oldugunu savunuyorum!..

Sarkdakikisla58
10.11.2005, 15:52
insallah sadece sözede kalmaz seveve yardim ederim
______________________________ _____________________________
Viyanadan selamlar

GeCeVeMaVi58pRf
10.11.2005, 19:47
evet benimde tek temennim bu inşallah lafta kalmaz herkes elinden geldiği kadar yardma bulunur

Er58Ol
10.11.2005, 19:49
herkes katılır diye umuyorum......

GeCeVeMaVi58pRf
11.11.2005, 05:18
ilgi gösteren tüm arkadaslara teşekkür ediyorum

GeCeVeMaVi58pRf
11.11.2005, 16:18
bu konuyla ilgilenen sadece 4-5 kişi biraz daha ilgili olalım arkadaslar

GuNaY
11.11.2005, 16:30
yokmu başka katılacak yada bu organize için farklı fikir sunacak???

ofgurleyuk78
11.11.2005, 16:38
Biz gurbettekiler de seve seve katılırız. Yeterki organize edebilecek bir yetkili ortaya çıksın. Bizler hazırız. Selamlar.

sinan58_34
11.11.2005, 20:01
TABIKI COK GUZEL BI FIKIR HERZAMAN DESTEK OLURUZ BOYLESI ORGANIZASYONLARA İNANIYORUZKI HERKES DESTEK VERECEKTIR

Er58Ol
11.11.2005, 20:34
neden birlik olamıyoruz?

yoksa biz mi yanlış düşüncedeyiz?,,yardım falan yapılmasın ne gerek var deyip kenara mı çekilmeli?,,herşeye duyarsız mı olmalı?,,bu sitede maç tahmini ve biten maçların kritikleri ve chatten başka bişey yapılmamalı mı?,

buraya yazmak aslında ne kadar gerekli bilemem ama geçen hafta sivasa 7 koli yeni çocuk elbisesi gönderdim cebimden çıkan sadece benzin parası,otogara giriş parası ve otobüs firmasına verdiğim ulaşım parasıydı,sevinen 170 çocuk için çok az bunlar,,tabi bu yardımı aracı olarak gönderdim gönderenler de benim köyümün yolunu bırakın sivastan bile geçmemiş insanlardı,,,,

bugün pakistana 105 battaniye gönderdim tanesini 10 milyona ( maliyet) ve bunun 50 sinin parasını bir kişiden,30,10,10 (4 kişden çıkardım)5 adet te ben...bununla da yetinmedim 30 kişi daha listeye eklendi..toplamda 105 artı 350 eşittir 455 battaniye battaniyeleri aldığım firmanın sahibi sivas suşehrili,,bir lira kar etmedi ALLAH RAZI OLSUN ,,,,sonuçta benden 5 bttaniye çıktı 450 si de 34 kişiden....................bun larında pakistanla bir alakaları yok

biz burada binlerceyiz örnek olay battaniye: 450 kişi 1 er adet olsa kötü mü olurdu

yapılan yardım gizli olmalı derler bence YAPILMAYAN YARDIMDAN KAT KAT İYİDİR ,,HİÇ TE UTANMAM YAZARIM ki örnek olsun,,ki biraz gayretlenelim ben çok zengin biri değilim,askerden geleli de 2 sene oldu kelli felli de değilim ve 1 hafta sonra evlenecek olan biriyim,daha damatlığı bile almadan böyle konularla ilgilendiğim için;

galiba ben ve benim gibi düşünenler yanlış düşünüyor,,bu toopiğe gösterilen ilgiden anladığım bu ..HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMLA FANİ YİĞİDO

NOT:bu yardım konusuna gerekli ilgi olursa valilikle temasa geçeceğim BENİM HALA UMUDUM VAR

5841
11.11.2005, 22:16
elımızden geldıgi kadar bu güzel kampanyaya bende katılırım.ateş düştugu yeri yakar.asrın felaketi olarak adlandırılan kocaelı depremıni bızzat yaşayanlardanım
o açıyı cok iyi biliyorum.ALLAH hiç kimseye o acıyı yaşatmasın

drummer
12.11.2005, 00:48
Gardas öyle düsünebilirsin ayri mesele,fakat yardima tesvik icin bu sekilde yapmalarinin daha faydali oldugunu görüyor ve düsünüyorum!
Bu programi ve Kimse Yokmu programini seyredipte yardim isteginin kat kat arttigina sahit oldugum insanlar var!
Yardimi verenlerin degilde,yardima aracilik eden kisilerin böyle aciktan calismalarinin gerekli oldugunu savunuyorum!..
görüşlerinizde haklısınız tamam göstererek yapılsın belki özendirir ama samimi söylüyorum bunlar şowmen.
hele kimse yokmudaki kadın.resmen şov yapıyor.
sadece kendi çıkarları ön planda.
gündememde kalmak adına,daha çok para kazanmak adına ordan oraya koşuyor.bir trt de bir samanyolunda.kime hizmet ettikleri belli değil.
ben onların samimi olduğuna inanmıyorum.
bu benim düşüncem.
yardım nasıl yapılırsa yapılsın ona karışmam,ben sadece fikrimi söyledim.

1967_DERNEK_10UR
12.11.2005, 11:37
İSMAİLCİM SENİ BU GÜZEL DÜŞÜNCENDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM..HERKES MAHALLESİNDE AZ ÇOK BİLİR.KİMİN İHTİYAÇ SAHİBİ OLDUĞUNU..İNŞALLAH HERKES BU OLAYA CİDDİ BİR ŞEKİLDE YAKLAŞIR..

serhankaburcuk
12.11.2005, 14:35
Çok güzel bir kampanya ama inşallah diğer kampanyalar gibi yarım ve sözde kalmaz....

GeCeVeMaVi58pRf
12.11.2005, 18:30
Çok güzel bir kampanya ama inşallah diğer kampanyalar gibi yarım ve sözde kalmaz....

inşallah abi aslında bu topiği anasayfadan indirmemek lazım beklenen ilgiyi pek bulamadım su yer kararını verelim yardımlar nerde toplansın mesela her mahalleden bir ev tesbit edilsin yardımı bizzat kendimiz yapalım

GeCeVeMaVi58pRf
12.11.2005, 19:28
lütfen düşüncelerinizi paylasın bişeyler yapmamız lazım ya ibret almak lazım o durumda hepimiz olabilirdik kurban bayramı gelmeden bu işi halletmeliyiz...

1967_DERNEK_10UR
13.11.2005, 17:48
PAYLAŞMAK GÜZELDİR..

GeCeVeMaVi58pRf
14.11.2005, 15:41
PAYLAŞMAK GÜZELDİR..

evet paylasmak güzeldir ama nedense kımseden ses cıkmıyor ben birazdaha ilgi olmasını beklerdim :(

erhan5834
14.11.2005, 15:50
İSMAİL DÜŞÜNCEN ÇOK GÜZEL GARDAŞ SONUNA KADAR YANINDAYIZ ELİMİZDEN GELENİDE YAPARIZ BABACAN AYIPSIN HEP DESTEK TAM DESTEK ...

GeCeVeMaVi58pRf
14.11.2005, 15:53
İSMAİL DÜŞÜNCEN ÇOK GÜZEL GARDAŞ SONUNA KADAR YANINDAYIZ ELİMİZDEN GELENİDE YAPARIZ BABACAN AYIPSIN HEP DESTEK TAM DESTEK ...

eywallah kardesim senın gıbı düşünen insanlara ihtiyacımız var

MERİÇ
14.11.2005, 16:30
ii fikir abi......kolay gelsin şimdiden:::::::::::::::