Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbol Analiz-26.12.2011

izmirliyigido
26.12.2011, 21:28
Şu an Sipas Tv'de yayınlanmakta olan Futbol Analiz Programına canlı yayında soru sormak istiyorsunuz buradan iletebilirsiniz.

.

Gangstayigido
26.12.2011, 21:33
hayirli aksamlar benim merak ettigim adi gecen futbolculardan borjanin kulüp bulunmasi istendimi ayrica transfer de kac isim düsünülüyor

izmirliyigido
26.12.2011, 21:35
Nail bey size ve konuklarınıza iyi akşamlar. Sivasspor futbolcu göndermekteki cömertliğini transfer etmektede gösterecek mi? Bu konuda yönetimin izlediği politika hakkında duyumlarınız var mı?

Bol gol attığımız halde çokta fazla gol yiyoruz. Buna önlem almak için kaleci transferimi ön planda olacak yoksa defansa yeni bir transfer mi yapılmalı? Konuklarınızın bu konuda ki düşüncesi nedir?

İzmir'den selam ve saygılarımla Yalçın KINIK

.

eyuphulagu
26.12.2011, 21:43
Nail bey iyi akşamlar,Saim Bey e sorar mısınız;Yeni stat projesi ve spor kompleksinin resimlerini ne zaman göreceğiz;Salim Bey resimleri İl müdürlüğünün sitesine yükletir se memnun olacağız...Çünkü Samsun,Malatya,Konya ,mersin gibi illerin stat projesi resimleri heryerde ,internette dolaşoyor..Artık yeni stadımız ve spor salonu ve spor komleksinin resimlerini görmek istiyoruz..Stüdyodaki herkese selamlar...

MaXiMuM
26.12.2011, 21:45
Nail Bey, konuklarınız Kaptan İsmail ve il Müdürümüz Salim bey iyi akşamlar;

Benim sorum :
1- Kaleci Korcan'la kaldığımız yerden devam mı? Antalya kampına alındı mı?

2- Yeni transferlerden duyumunuz var mı? Hangi bölgeler için transfer yapılacak?

Sivas'tan Mustafa Alim ...!

MaXiMuM
26.12.2011, 22:29
İsyanlardayım desem yerinde...

Az önce canlı yayında görüşlerini belirten Bülent hocayı dinledikten sonra 2. yarıda endişelerim arttı desem yeridir.

1- Sol kanatta Hayrettinin yokluğunda Ziya'nın yalnız adam olması,

2- Sağ kanatta Kerim'in gönderilmesi ile Uğur'un yalnız adamlığı

3- Faty'nin Afrika kupasındaki durumunun net olmamasına karşılık transfer düşünülürken, Forvete eleman düşünülmez mi? (O halde Rasmussen neden gönderildi ?)

4- Kendilerine takım bulması istenilen yabancıların gönderilememesi durumunda transfer politikamızın suya düşmesi anlamı taşımaktadır.

İnşaallah tereddütlerim de yanılan ben olurum ...

Yiğido Mustafa Alim

mustafa_kavak58
26.12.2011, 22:57
Sipas tv linki varmi acaba............