Orijinalini görmek için tıklayınız : Acıklama...

kangallıwert
03.01.2012, 01:04
Bildiğiniz üzere bu sezonun ilk yarısı maraton tribününde yer aldık ve güzel bir ilk yarı geçirerek iyi bir tribün yaşadık ve yaşattık..

Ancak şunu atlamışızki stadın tek bir yerinde toplanmanın bazı dezavantajları var.Bunlardan en büyüğü ise stadın tamamını hareketlendiremiyoruz ve gençlerin ağırlıkta girdiği Kale arkası Gar Tarafı bizim maratona geçmemizle çok cansız kaldı..

Bu konuda her kesimden görüş aldık ve çoğunluk bizi tekrar kale arkasında görmek istediklerini dile getirdiler..

Bizde bu fikirler doğrultusunda ve kendi kararımızla bu sezonun ikinci yarısındaki ilk maç olan Karabük maçından itibaren eski yerimiz Kale Arakası Gar A bloğa geçmeye karar verdik..

Bu karar dış kesimler tarafından yanlış anlaşılmasın..

Maratondaki arkadaşlarla herhangi bir anlaşmazlık yüzünden değil sadece Sivasspor menfaatleri doğrultusunda ve tribünleri ikinici yarı daha da hareketlendirmek açısından bu kararı aldık..

Hell Boys ve 67 Genç Taraftarlar Derneğindekiler bizim her zaman kardeşimizdir..Önümüzdeki süreçlerde Sivasspor menfaatlari doğrultusunda birleşilmek gerekirse tekrar birleşilebilir ama şuan için bizim yolumuz ayrıdır..

Bu davada bizimle olan olmayan herkese teşekkürü bir borç biliriz..

Yiğido Gençlik Taraftar Grubu..

SivaSspor'umuz Karabük Maçı iÇin Yiğido Gençlik Grubu oLarak topLanıyoruz.

Yer: Atatürk Anıtı
Saat: 15:30

Tüm Grup arkadaşLarımıza duyruLur Lütfen Herkes Biletini alıp geLsin.

biLet ücreti: 5 tL

hasanpolat44
03.01.2012, 01:42
bende aynı kanıdayım kale arkasıda maratonda stadda sizlerle güzel...

mucahitbaba58
03.01.2012, 02:09
guzel bir icraat cok guzel dusunmusunuz zira bu sene takim dahada guzelken bu senede traftarimiz adeta kumeye oynuyor bu sene ne doldurabildik nede tam iyi destekleyebildik bu sekilde daha iyi olacagini dusunuyorum insallah taraftar eskisi gibi atesi eline alir ve sahadaki 11 yigidoyu atesler

akkara58
03.01.2012, 02:17
gett yaww bu ehdiyarlar kolunu bile kaldırmıyor bir iki kez maratondan izedim fason....kale arkasından izlemiyorum maratondan da izlemiyorum malmat ediyorlar adamı...birinden ses çıkmıyo birinde kimse olmuyooo:mad:

münihli_58
03.01.2012, 02:20
Bütün gruplar toplanip birlik olsaniz ve stadin güzel bir yerinden hep bir yürekten bagirsaniz keske cünkü bizim stad dolsa bile seyircilerle doluyor sizin gibi taraftarlar ile degil...

sivaslıadem
03.01.2012, 06:46
maratona gelenler yaşça büyükler biraz ,pek bagiramiyorlar
Ordaki gençleri hareketlendirmek lazım

şarkışla 58
03.01.2012, 06:56
en doğru kararı almışsınız bencede en doğrusu bu

Kizilirmak58
03.01.2012, 07:54
eski yerinize gectiğiniz iyi olmuş çünki yok olmuştunuz sanmıştım . çünki bizler dışarıdaki gurbetteki yiğidolar oradaki varlığınızı daha iiy göryorduk gar kale arksaında. kararınız doğru buluyorum..

nightmare58
03.01.2012, 08:10
Yerinde bir karar desteği artıralım derken destek kesilmiş gibi olmuştu, iyi oldu...

favori58
03.01.2012, 08:26
Çok doğru bir karar,fakat biz bu Sivaslılara n zaman tezahüratı öğreteceğiz,. Ben 10 yılı aşkındır tribünlerdeyim hala bize özgü tezahüratımız yok,toplu tezahürat deseniz sıfır. Maça gelen ortalama 6-7 bin kişinin 500'ü destek versin yeter,gerisi otursun,hatta uyusun!

Rallim58
03.01.2012, 08:41
Grubun aldığı kararı yerinde buluyorum.

Müsabaka esnasında diğer grupla paslaşarak, stada renk katacaklarına inanıyorum.

Başarılar...

alemdarlar
03.01.2012, 08:43
Yeni stadda bile kale arkasında olmalısınız.Alınan kararlara saygılıyız.Yiğido Gençlik denilince kale arkası akla gelsin.

benozgurr
03.01.2012, 18:58
maçı seyreiyorum şu an ama daha önceki maçlarda olduğu kadar ses gelmiyor sanırım maratonda olunduğunda üst kapalı olduğu için ses daha iyi çıkıyor.(belki ordan konuşacagına maca gıtseydın dıyenler olabılır sıvasda yasamıyorum)

infial§
03.01.2012, 19:01
kararınıza saygılıyız arkadaşlar,guzel bır yazı olmuş

burak58as553
03.01.2012, 19:53
Taraftarın yeri her zaman kale arkasıdır.......

kara
03.01.2012, 23:46
Sizden ricam bir kaç amigo çıkarmanız aranızdan taraftarı ataşleyecek tüm tribüne dağılsınlar gerekirse telsiz alınsın para toplarız aramızda haberleşme ile stadı ayağa kaldıracaklar hep birlikte inletmeliyiz stadı

34orhan58
03.01.2012, 23:54
herşey iyi güzelde ya arkadaşlar birlik olun tek ses çıksın diğer türlü etkili olmuyor benim fikrim bu

poolat58
04.01.2012, 01:33
en iyisini yapmışsınız gerçektende kale arkası çok sessiz kalmıştı...

58alp58
04.01.2012, 02:34
İNŞALLAH İLK ŞOVUMUZ ANKARAGÜCÜ MAÇINDA..DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI HERKESE TEŞŞEKKÜR EDERİZ..

YgFaruk
04.01.2012, 02:39
ankaragücü maçından sonra herşey farklı olacak sadece o maçı bekleyin kale arkası gar gelin gibi süslenecek tabiki süprizlerimiz var..

YGTayfa
04.01.2012, 02:43
evet alemin kralı kale arkası dünyadaki bütün ateşli taraftar grupları kale arkasındadır bu arada bende demeden geçemiycem a.gücü maçını bekleyin kale arkası sallanacak..süprizlerle geliyoruz...

furky.b
04.01.2012, 03:13
evet alemin kralı kale arkası dünyadaki bütün ateşli taraftar grupları kale arkasındadır bu arada bende demeden geçemiycem a.gücü maçını bekleyin kale arkası sallanacak..süprizlerle geliyoruz...

Atesli Taraftar Kale Arkasinda Olmasi Gerek Diye Bir Sey Yok..

Genelikle Genclerin Daha Ucuz Tribunlerde Olduklari Icin Kale Arkalarindalar.
Ve Stadlari Dik Ve Duz.

Besiktasin Carsi Grubu Mesela Eski Acikda.. Yani Bize bakilarak Maratonda..

Sizin Acik Yerde Durdugunuz Kötu yanI Catinin Olmamasi..

Cati Aqustik Acisindan Daha Effektif.. Ve Ses Dagiliminda Ve Cok Ses Cikmasinda Yardimci oliyor.

Görunum olarak sanki deplasmandaki grup gibi goruniyorsunuz. (Köse oldugu icin ve acik oldugu icin).

ünisivas
04.01.2012, 08:22

neden ankaragücü maçı ???? sezon bitecek gardaşım yaaa :((( daha yeni mi süprizle geliyoruz :(((