Orijinalini görmek için tıklayınız : Zara zirveye koşuyor...

Rallim58
13.02.2012, 12:48
http://resimzade.com/Show.html?i=34497&token=78618 (http://resimzade.com/Show.html?i=34497&token=78618)

Bölgesel Amatör Ligi 6. Grupta mücadele eden ilimiz temsilcileriden Zara Belediyespor, hafta sonu sahasında konuk ettiği Kazan Belediyespor’u 2-0 yendi. Karşılaşmanın golleri 28. dakikada Emre, 60. Dakikada Sinan'dan geldi.

Karşılaşma öncesi, sakatlıkların yaşanmaması adına bir de kurban kesildi.

Zara Belediyespor aldığı galibiyetle, zirve mücadelesinde liderin arkasından 2. sıradaki yerini korurken, 3. sıradaki 68 Yeni Aksaraysporun deplasmanda Sorgun Belediyespora 2-1 yenilmesi ile puan farkını 4'e çıkardı. 34 puanla şampiyonluk hesaplarından taviz vermeden emin adımlarla ilerleyen Zara Belediyespor'u başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

İlimizin diğer temsilcisi, Sivas İl Özel İdarespor'un ise beklentilere cevap verememesi, taraflı tarafsız tüm futbolseverleri üzmeye devam ediyor. Sezonun ikinci yarısında Zara Belediyespor karşısındaki mücadeleden uzak futbol sergilemesi ise Zara cephesinden endişeyle takip ediliyor.

Kurt "Taraftarlarımıza ve Belediye'ye teşekkür ediyoruz"

Zara Belediyespor Kulübü Genel Kaptanı Yüzbaşı Kurt, Zara Belediyespor'u yanlız bırakmayan taraftarlara ve Belediye'ye teşekkür etti. Kurt, "Şampiyonluk yolunda bir adım daha ilerlemenin sevincini yaşıyoruz. Son bir hafta içerisinde 2 müsabaka oynadık. Bu karşılaşmalar için Zara'da kamp kuran takımımıza emeklerini esirgemeyen Zara Belediye Başkanımız Hüsametin Gürsoy bey ve personeli ile soğuğa rağmen bizleri yanlız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyor, aldığımız galibiyeti onlara armağan ediyoruz" şeklinde konuştu.

şampiyon71
13.02.2012, 13:08
Çok doğru Zaraspor yoluna emin adımlarla ilerlerken diğer temsilcimiz İl özel İdarespor kan kaybetmeye devam ediyor.Zara -il özel idare maçını bende sivasta izledim.Zaraspora karşı dişe diş oynadılar.Tekmeler havada uçuştu.Bir hafta sonra aynı takımı Nevşehirspor karşısında izledim.Zaraspor karşısında canavar olan takımdan eser yoktu.Sizce hangisi doğru.

ankastre
13.02.2012, 14:30
zaraspor inşallah bu sene şampiyon olur. tebrik ediyorz. ahad hoca da zaten sivasspor a2 takımını şampiyon etmişti şimdide zarayı şampiyon eder inşallah.

captain5858
13.02.2012, 15:08
inşallah 3. lige çıkar.sivasta spor her geçen gün gelişiyor.süper lig de takımımız var.voleybolda 1. ligdeyiz.bir tane 3.ligde takımımız var.zara nın 3. lige çıkacağına inanıyoruz.güreşte zaten bir numarayız.

serkan_ozcan58
13.02.2012, 19:44
inşallah 3 lige çıkar zarasporumuz buna sivas futbolun gelişmesi için ihtiyacı var

savaş2
13.02.2012, 19:56
*** ZARA SPORUN Ankara'dakİ maçlarını büyük bir keyifle izledim.teknik kadroyla beraber takımımızı çok başaralı buldum.inşallah hak ettikleri 3 liğe çikacaklardır,başarılarını devamını diliyorum********************* **

cücü baba
13.02.2012, 21:18
Amatör ruhla oynanan tüm müsabakalar inandıktan sonra zafer kaçınılmaz oluyor İnşallah Zara spor hakettiği yere gelir Şehrimiz açısındanda önemli bir kazanç..

Bu arada Rallim58 ağbimizide bu amatör aşkından ve spor aşkından dolayı ayrıyeten kutlarım..

Rallim58
14.02.2012, 08:41
Amatör ruhla oynanan tüm müsabakalar inandıktan sonra zafer kaçınılmaz oluyor İnşallah Zara spor hakettiği yere gelir Şehrimiz açısındanda önemli bir kazanç..

Bu arada Rallim58 ağbimizide bu amatör aşkından ve spor aşkından dolayı ayrıyeten kutlarım..

Cücü baba teşekkür ederim. Bizimki futbol sevdalılığı, Sivas'ta futbolu ya da Sivas'ta sporun neticelerini paylaşmak adınadır. Verilen ve gelen belgeli bilgilerin paylaşımını yapıyorum.

Aslında düşüncemde her hafta "Sivas amatör liginde bu hafta" şeklinde bir link edinme düşüncem de var bakalım hayırlısı. Her şey genç yeteneklerimizi gün yüzüne çıkarmak, onların müsabakalarını il dışı, yurt dışı yiğidolarımıza duyurmak içindir.

şampiyon71
14.02.2012, 14:45
Başarılı olan ve işiniz düzgün yapanı alkışlamak , övmek , hatta teşvik etmek yerine ELEŞTİRME -ŞEVK KIRMA [/B][/B]gibi uzuculuğu neden tercih ederiz.

Salim58
16.02.2012, 07:18
Deplasmanlı Amatör Bölgesel liginde 6. Grupta mücadele eden Zara Belediyespor,ligdeki bütün takımları geride bıraktı.

Oynadığı 15 lig maçında rakip fileleri tam 45 defa havalandıran Zara Belediyespor,maç başına 3 gol atma başarısını gösterdi.
13 ayrı grupta toplam 152 takımın yer aldığı BAL liginde en fazla gol atan takım olma özelliğini elinde bulunduran Zara Belediyespor’un bir başka dikkat çeken tarafıda lig ikincileri arasında en fazla puana sahip olması. Öyleki,bir çok grup liderinden daha fazla puan toplayan Zara Belediyespor’un 34 puanı bulunuyor.

4eylül
16.02.2012, 07:27
zarasporu inşaallah prosyonel liglerde görürüz bunuda başaracak gücü olduğuna inanıyoruz

ec58
16.02.2012, 10:59
Zaranın lider bitirmesi zor, Özel idare maçlarında kaybettiği 5 puan aradaki farkı kapatmasını imkansız hale geliyor. 1. olanda direkt çıkmıyor zaten.
13 gruptan 13 birinci,
İkincilerin aralarında yapacağı maçlar sonunda belirlenecek 5 takımla sayı 18 tamamlanacak.

9 eşleşmenin galipleri yani 9 takım 3. lige çıkacak;

Yani zara 2. olursa önce 13 ikinci arasında ilk 5 e girmeye çalışacak. Başarırsa 13 1. den biriyle eşleşip son maça çıkacak. Onuda yenerse 3. Ligde..

İkinciler arasında puan ortalaması en iyilerden olduğundan muhtemelen tek maç oynayıp 18 e girebilir.

Sonuç olarak lig bittikten sonra 2 maç alırsa 3. Lige çıkar.

mm1970
16.02.2012, 13:10
Zaranın lider bitirmesi zor, Özel idare maçlarında kaybettiği 5 puan aradaki farkı kapatmasını imkansız hale geliyor. 1. olanda direkt çıkmıyor zaten.
13 gruptan 13 birinci,
İkincilerin aralarında yapacağı maçlar sonunda belirlenecek 5 takımla sayı 18 tamamlanacak.

9 eşleşmenin galipleri yani 9 takım 3. lige çıkacak;

Yani zara 2. olursa önce 13 ikinci arasında ilk 5 e girmeye çalışacak. Başarırsa 13 1. den biriyle eşleşip son maça çıkacak. Onuda yenerse 3. Ligde..

İkinciler arasında puan ortalaması en iyilerden olduğundan muhtemelen tek maç oynayıp 18 e girebilir.

Sonuç olarak lig bittikten sonra 2 maç alırsa 3. Lige çıkar.

il özel idare çorumdan puan alması lazım..alırsa zaranın liderlik şansı var bide çorum aksarayla oynayacak ligte herşey olabilir.ama ben diyorumki il özel idare çorumdan 5 yer ahada buraya yazın..ilk yarıdaki maç için bir şey demiyorum ama ikinci maçta şehrimize hainlik yaptı bu il özel idare takımı..onlar zaten ellerindeki topçuları satarak amaçlarının 3 lig olmadığını balda devam edeceklerinin sinyalini verdiler ama il özel idareye yazıklar olsun başkada bir şey demiyorum..ligtede aslanlar gibi mücadele eden zara belediye sporu cani gönülden kutluyorum inşallah lider çıkarlar

şampiyon71
16.02.2012, 14:14
mm1970 in görüşlerine aynen katılıyorum.
il özel idaresporun mücadelesindeki samimiyeti bundan sonra göreceğiz.
Çorum ve aksaray maçındaki oyunlarını ve sonuçları inan çok merak ediyorum.
Zara'nın play off şansı bana göre çok fazla.
ilçe takımı olmasına rağmen çok iyi yönetildiği anlaşılıyor.3.LİGE ÇIKARSA
ZARA BU İŞİ İYİ YAPAR.

şampiyon71
17.02.2012, 06:11
152 takımın olduğu yerde ,151 takımı geride bırakmak başarının en büyüdür.Sivaslı olarak gurur duyuyorum.Yusuf Ziya Kurt ve Alihan Çiçek'i tebrik ediyorum.
19 şubat pazar günü deplasmanda oynayacakları Kırıkkale maçında Zaraspor'a başarılar diliyorum.

infial§
19.02.2012, 14:30
türk metal genclık 0-2 zaraspor son dakikalar oynanıyor,sivas ozel idare 0-2 sorgun bldspor bitti

mm1970
19.02.2012, 14:36
türk metal genclık 0-2 zaraspor son dakikalar oynanıyor,sivas ozel idare 0-2 sorgun bldspor bitti

türk metal gençlik 0 zaraspor 3 maç bitti son dakikada bir gol daha attık..ne yapıp ne edip çorumuda geçmemiz lazım çorum mutlaka takılacak buna inanıyorum...

nuri_58
19.02.2012, 14:43
il özel ildare kadroyu dagıttı diyorlar doğrumu ?

mm1970
19.02.2012, 14:46

dağıttı ilk yarı sonunda tüm topçularını sattı doğrudur

mm1970
19.02.2012, 14:50
türk metal gençlik 0 zaraspor 3 maç bitti son dakikada bir gol daha attık..ne yapıp ne edip çorumuda geçmemiz lazım çorum mutlaka takılacak buna inanıyorum...

uzatmada 1 gol daha attık zaraspor 4 0 yendi hemde deplasmanda

infial§
19.02.2012, 14:58

yapılır mı bu,sivas futboluna ihanet,bizde ozel ıdare nin durrumunu bılmıyorduk

mm1970
19.02.2012, 16:51
yapılır mı bu,sivas futboluna ihanet,bizde ozel ıdare nin durrumunu bılmıyorduk

bide zaraya her iki maçta çelme atıp 5 puanını götürdüler..şimdide kendi sahasında mahalle takımına yeniliyorlar asıl ihaneti zara maçlarında yaptılar yazıklar olsun il özel idareye

Zaraspor
19.02.2012, 20:37
özel idareden bundan sonraki beklenti. Zaraspor'dan nasıl 5 puan aldıysa rakiplerinden de 5 puan alırsa en iyisini yapmış olur. Aksaray ve Çorumdan

antik58
19.02.2012, 21:01
Zaralılar birbirine çok tutkun MAŞALLAH diyelim zarayıda zarasporuda çok iyi yerlerde görürüz İNŞALLAH...

58 SiVaSıM 58
19.02.2012, 21:07
SİVAS takımları artmalı

nuri_58
19.02.2012, 21:10
dağıttı ilk yarı sonunda tüm topçularını sattı doğrudur

saçmalığın daniskası . bu hata yönetimin mi ? neden sattılar anlamak mümkün değil

Kokomo
19.02.2012, 22:10
Çorum Bld.'de yine kazanmış maalesef !

Yani 4 puanlık fark devam ediyor. 6 hafta kaldı. 1.olmamız zor gibi ...

Sivas İl Özel İdarenin Zara'ya yaptığı kelimenin tek anlamı ile İHANET !

Yazıklar olsun ...

KoCaKuRT_
25.02.2012, 01:12
hadi be zara senide görelim 3. ligde...

ec58
25.02.2012, 06:33
"Fransızların ünlü golcüsü Jean Pierre Papin'e benzetildiği için ''Papen Mustafa'' lakabını alan tecrübeli oyuncu Mustafa Kocabey, memleketi Zara'nın Bölgesel Amatör Lig'deki temsilcisi Zara Belediyespor ile anlaştı. Spor Toto İkinci Lig takımlarından Tepecikspor ile yollarını ayırdıktan sonra Bölgesel Amatör Lig 6. Grup ekibi Zara Belediyespor'a transfer olan golcü oyuncu Mustafa Kocabey, yeni takımıyla ilk idmanına çıktı.

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup'ta zirve mücadelesi veren Zara Belediyespor'un başarısı için ter dökecek olan Kocabey, idmanda AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde zirve mücadelesi veren Zara Belediyespor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Yıllar sonra amatöre dönüş yapan Kocabey, aslen Zaralı olduğunu ve memleketine hizmet etmekten mutluluk duyacağını belirtti."