Orijinalini görmek için tıklayınız : Devam Kararı Doğruydu

SivasSpor.Com
21.03.2012, 08:34
http://www.sivasspor.com/images/stories//diger/1.koseyazisi.jpg

1 No'lu yardımcı hakem Serkan Akarca ise özellikle Sivasspor'un attığı golden sonra Kırmızı-Beyazlıların net bir gol pozisyonunu kesti. 51. dakikada Milan Cerny, geriden çıkarak direkt kaleye, bariz gol şansına yöneliyordu. Müsabakanın son bölümünde Selçuk İnan'ın Sivasspor ceza alanı içine ortaladığı topta Ziya Erdal'ın koluyla top buluştu. Bu pozisyonda Ziya havalanırken sağ kolunu da topun geldiğini görünce geriye doğru çekmeye başladı. Bu pozisyon net bir şekilde ele çarpmaydı. Devam kararı doğruydu.

Maçın Adamı

Erman 'Kılıç' gibi

Sivasspor'un orta alandaki başarılı oyuncusu Erman Kılıç, alkışı fazlasıyla hak etti. Galatasaray'ın elenmesine yol açtığı gibi attığı golle klasını ispatladı. Özellikle ikinci yarıdaki özgüveniyle dikkat çeken ve sağduyusuyla arkadaşlarını da ateşleyen Erman, galibiyetin mimarıydı.

Ali Aydın / Zaman

sivasfutbol
21.03.2012, 08:47
http://www.sivasspor.com/images/stories//diger/1.koseyazisi.jpg

1 No'lu yardımcı hakem Serkan Akarca ise özellikle Sivasspor'un attığı golden sonra Kırmızı-Beyazlıların net bir gol pozisyonunu kesti. 51. dakikada Milan Cerny, geriden çıkarak direkt kaleye, bariz gol şansına yöneliyordu. Müsabakanın son bölümünde Selçuk İnan'ın Sivasspor ceza alanı içine ortaladığı topta Ziya Erdal'ın koluyla top buluştu. Bu pozisyonda Ziya havalanırken sağ kolunu da topun geldiğini görünce geriye doğru çekmeye başladı. Bu pozisyon net bir şekilde ele çarpmaydı. Devam kararı doğruydu.

Maçın Adamı

Erman 'Kılıç' gibi

Sivasspor'un orta alandaki başarılı oyuncusu Erman Kılıç, alkışı fazlasıyla hak etti. Galatasaray'ın elenmesine yol açtığı gibi attığı golle klasını ispatladı. Özellikle ikinci yarıdaki özgüveniyle dikkat çeken ve sağduyusuyla arkadaşlarını da ateşleyen Erman, galibiyetin mimarıydı.

Ali Aydın / Zaman

doğruları yazdığınız için tebrik ederim..

58MUAMMER58
21.03.2012, 08:57
:mad:kıvırmadan yalakalık yapmadan gerçeği yazdığınız için teşekkürler ali aydın ayrıca maçın skora etki eden tek kararı penaltı pozisyonuymuş gibi lanse eden aynı hakemin ermanın düşürülmesine es geçip bide sarı gösteren yanlış faol kararlarına cernynin kaleciyle karşı karşıya kalacağı pozisyona ofsayt çalmasına sanki sahada adam ölmüş gibi 5 dak maçı uzatmasına değinmeyen herkesi kınıyorum :mad:

sefilix
21.03.2012, 09:00
:mad:kıvırmadan yalakalık yapmadan gerçeği yazdığınız için teşekkürler ali aydın ayrıca maçın skora etki eden tek kararı penaltı pozisyonuymuş gibi lanse eden aynı hakemin ermanın düşürülmesine es geçip bide sarı gösteren yanlış faol kararlarına cernynin kaleciyle karşı karşıya kalacağı pozisyona ofsayt çalmasına sanki sahada adam ölmüş gibi 5 dak maçı uzatmasına değinmeyen herkesi kınıyorum :mad:

bende katılıyorum. iki yorumda çok doğruuuuuu

MMK
21.03.2012, 09:05
MAÇIN ADAMI ''MURAT AKÇA''

svsli585858
21.03.2012, 09:16
bence ermanın yanına bi çok oyuncumuzda maçın adamıydı. murat akça dan topöçu olmaz gönderilmeli diyen arkadşalar dünki maçtan sonra ne düşünüyorlar acaba?? adam hiç top sektirmedi bütün topları karşıladı defansımız belkide bu sezonun en iyi defansını yaptı gs ye yok denecek kadar pozisyon verdi . ayrıca kalecimiz atillayıda kutlamak lazım dün çok iyidi eskisi gibi top sektirmiyor artık eneramoya gelince adam çok güçlü iyi top saklıyor ama ne pas yeteneği var ne şut yeteneği var onun yanına kesinlikle bi golcü almalıyız o zaman sivas bu lligde 100 gol bile atar bence manisa maçındada bu defansla çıkmalıyız murat kesin oynamalı

Rallim58
21.03.2012, 09:23
Sivasspor bileğinin hakkıyla

.............................. ....

İşte dün akşam G.Saray böylesine zorlu bir mücadeleden sonra, mücadele eden, koşan, futbolu da iyi oynayanlardan kurulu Sivasspor karşısında son on dakikaya kadar yok oldu gitti.

G.Saray, bakti ki son dakikalarda eleniyor, tüm futbolcularıyla rakip kalede gol aradı ama boşuna. Bir kere Sivasspor defansı çok iyiydi. Hele Murat, gecenin yıldızıydı.

Sivasspor'un çok iyi oyuncuları var. Kadir, Pedriel, Navratil, hele maçın golünü atan Erman Kılıç, bitmek tükenmez bilmeyen bir enerjiye sahip. İlk dakikadan son dakikaya kadar her topun peşinde koşan Erman Kılıç'tı. Ben kaleci Atilla'yı da beğendim. Kardeşim Rıza, elinde Atilla gibi bir kaleci varken yabancı kaleci peşinde koşma. Benden sana ağabey tavsiyesi.

Eneramo'yu dikkatle izlediniz mi? Topu ayağına aldığı zaman direk kaleye doğru gidiyor. Fazla top kontrolü yok. Bir de onu yapabilse güçlü fiziği ve süratiyle her maçta gol yapar ve lig sonunda da gol kralı olur.

G.Saray herhalde nasıl olsa bu maçı kazanırım dedi. Özellikle Fatih, futbolda bu sözün anlamını çok iyi bilen teknik adamdır. İki hafta evvel rakibini kendi sahasında 4-0 yen, hatta bir sürü de gol kaçır, Ziraat Türkiye Kupası'nda yine aynı rakiple oyna, maçı 1-0 kaybet ve elen... İşte futbolun anlaşılmaz tarafı bu.
.................

Turgay Şeren

Her ne kadar, son dakika pozisyonunda hakemi eleştirse de genel yorumu ve attığı başlıkla hakkımızı teslim etmesinden dolayı tebrik ederim.

ardahanlı
21.03.2012, 09:39
Bana göre son dakikadaki pozisyon penaltıydı çünkü kol tamamen kapalı değil ve Sivaslı oyuncunun eline kaçırmasına rağmen tehlikeli bölgeye giden topu engellemiş oldu.

Ancak ilk golden sonra ofsayt gerekçesiyle kesilen Sivas atağı maçın kopma anı olabilirdi. Ujfalusi kırmızı görmeliydi. Nihayetinde hakemler iyi niyetiyle maçı yönetmeye çalışırken hatalarada engel olamadılar...

babapiton
21.03.2012, 11:04
Uğur Meleke: "Elmander yok Cerny var" (Milliyet)

Bu sonucun tek müsebbibi Galatasaray’ın üretim sorunu değil; daha 3 gün önce Ordu önünde dağılan Sivas savunmasının Seyrantepe’deki derli toplu görüntüsü de dikkat çekiciydi. Bu görüntüde kredinin büyüğünü stoper Murat’a ve ön stoper Faty’ye vermek gerek. Murat ve Faty dışında, Erman’ın golle, Uğur’un bindirmeleriyle dikkat çektiği maçın en iyilerinden biri de 88’li Çek sol açık Milan Cerny idi. Rıza Hoca’nın alışılagelmişin aksine (4-2-3-1) değil 4-3-3’le sahaya yayılması Sivas’ın ilk 45’te ezberlerini uygulayamamasına neden oldu. Top bir ara yüzde 79’la Galatasaray’daydı, sarı-kırmızılılar 26 dakika kalelerinde şut görmediler, hatta faul yapmadılar! Sivas’ın maaile kapandığı bu dönemde de, kıpırdandığı ikinci yarının başında da anahtar oyuncu 23 yaşındaki Milan Cerny idi. Cerny hem ofansta sürati ve aklıyla, hem de savunmada kuvvetiyle ideal bir kanat oyuncusu. Zaten çalışkan ve arzulu oyununun karşılığını 48’de yaptığı asistle de aldı genç futbolcu. Sivas’ın 2011 Avrupa Ümitler Şampiyonası’nda keşfedip Türkiye’ye getirdiği bu çocuğu daha çok konuşacağımızı sanıyorum ben...

Mert Aydın: "Hızlı hücum dersi" (Fotomaç)

İkinci yarıda geçtiğimiz hafta sonunda Fenerbahçe'nin bir türlü beceremediği kontratak organizasyonunu bir yelpaze gibi açılarak ortaya koydu Sivasspor. Erman'ın golüyle de Galatasaray daha zor duruma düştü. Fenerbahçe maçının mental yorgunluğun atamayan Necati, Engin gibi oyuncuların varlığı, Baros'un bilindik görüntüsünden uzak oluşu, ikinci yarıda oynayan Sabri'nin uyku hali, Riera'nın ne yaptığını bilmez durumu ve tabii ki Erman'ın önderliğinde iyi bir deplasman oyunu oynayan Sivasspor, Galatasaray'ı bir kulvardan dışarı itti. Galatasaray için sadece lig var. Artık tüm konsantrasyonlarını kalan 9 karşılaşmaya yansıtacaklar.

Ali Aydın: "Abitoğlu birçok yanlış karara imza attı" (Zaman)

Karşılaşmanın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu, dün gece vasat bir performans sergiledi. Abitoğlu, özellikle verdiği faul kararlarının birçoğunda yanlış yaptı. Net faul pozisyonlarına düdük çalmaması hayli enteresandı. Abitoğlu, 'Ben hak yemem' edasıyla karşılaşma içinde birçok pozisyonda olan faulleri çalmayıp oyunu devam ettirdi. Bu da ev sahibi Galatasaray adına talihsizlikti. Bazen hakemlerin 'Ben hak yemem. Büyük takımı kollamam' düşüncesiyle büyük takımı da ezdiklerini seyretmişizdir. Abitoğlu da sanki böyle bir yönetim gösterdi. 1 No'lu yardımcı hakem Serkan Akarca ise özellikle Sivasspor'un attığı golden sonra Kırmızı-Beyazlıların net bir gol pozisyonunu kesti. 51. dakikada Milan Cerny, geriden çıkarak direkt kaleye, bariz gol şansına yöneliyordu. Müsabakanın son bölümünde Selçuk İnan'ın Sivasspor ceza alanı içine ortaladığı topta Ziya Erdal'ın koluyla top buluştu. Bu pozisyonda Ziya havalanırken sağ kolunu da topun geldiğini görünce geriye doğru çekmeye başladı. Bu pozisyon net bir şekilde ele çarpmaydı. Devam kararı doğruydu.

Ahmet Çakır: "Şenlik beklerken perişanlık" (Zaman)

Terim devrede Riera'nın yerine Emre Çolak'ı alıp işi toparlar diye bakarken Aydın-Sabri değişikliği Sivas'ın golünü kolaylaştıran hata olduğu çok çabuk ortaya çıkan bir işlemdi. Baros'un verimsizliği ve umursamazlığı Necati'yi düşürdü. Böylece, gol atsın diye sahaya çıkarılan 3 adam adım bile atamaz hale geldi. Sivasspor attığı golün kıymetini iyi bildi. Bilinçli ve disiplinli oyunuyla hem onu korudu hem başka pozisyonlar buldu. En becerikli adamı Erman'ın yanlış seçimleri ve Eneramo'nun bu yöndeki becerisinin düşüklüğü farkın artmasını önledi... Terim'in Emre Çolak hamlesi de bu ortamda pek işe yaramadı. Çünkü oyundaki inisiyatif tamamen Sivasspor'a geçmişti. Hele sonlara doğru Sercan'ın oyuna alınması artık yenilginin kabullenilmesi anlamına geliyordu. Oynadığı bölümde bu oyuncunun ayağına top bile değmeyeceğini rahatlıkla tahmin edebildim. Terim elbette ki farklı düşünmek zorunda ama faturası da böyle oluyor. Riera ve Sercan'ın birer tranfer hatası olduğunu kabul edip tribünde oturtmak Galatasaray'ın çıkarına. Yoksa harika bir sezonun tadını kaçıran böyle fiyaskolara katlanmak gerekir.

sivaslıadem
21.03.2012, 11:09
Sivasspor bileğinin hakkıyla

.............................. ....

Ben kaleci Atilla'yı da beğendim. Kardeşim Rıza, elinde Atilla gibi bir kaleci varken yabancı kaleci peşinde koşma. Benden sana ağabey tavsiyesi.

[/B]

bu yorumuna zorunlu olarak katılıyorum turgay şerenin
atilla nihat ve formunu yakalarsa korcan bize seneye yeter bu 3 kaleci

4eylül
21.03.2012, 11:21
eski hakemlerden selçuk derelinin sivassporun yüzde yüzlük gol pozizyonunun ofsaytla kesilmesine değinmezken son dakikada ele çarpmaya penaltı yorumu yazmış ali aydın selçuk dereli ikiside eski hakem ...

selimdelen
21.03.2012, 11:34
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı

Ben kaleci Atilla'yı da beğendim. Kardeşim Rıza, elinde Atilla gibi bir kaleci varken yabancı kaleci peşinde koşma. Benden sana ağabey tavsiyesi.

kardeş ne cabuk unutuyorsun atillanın yediği golleri yaptgı onca abuk subuk hareketleri ve bize pahalıya patlayan hatalarını atilla bu macta aman aman bir kurtarısmı yaptı zaten hatasız oynayabilse ancak bu kadar olacaktı atilla bu macta hata yapmadı buna sukur evet hakkını vermek gerek lakin atillayı 1 . kaleci dusunmek sacmalık nihatın formunu gorup tekrar atillayı kaleye koymakda sacma lakin rıza beyin kararı saygı duymak icab eder

fatih585858
21.03.2012, 12:09
Arkadaş zaten maçın son dakikalara kadar bizim lehimize kopmamasının nedeni de hakemler. Takımımızın 1-0 önde olduğu dakikalarda , hakem Ujfaluji'yi ikinci sarı karttan atması gerekirken atamadı. Yan hakem 1-2 metre geriden çıkıp, kaleci ile karşı karşıya kalacak Cerny'e yanlış bir ofsayt kararı verip, maçın gidişatına etki etti. Yine Eneramo'nun aleyhine yan hakem pozisyona yakın olup, devam derken 4.hakem faul diye , orta hakemi yanlış karar vermesine teşvik etti. Pozisyonun devamında da gs'li Aykut, Eneramo'yu ceza sahası içinde düşürdü. Ayrıca son dakikada ki pozisyonda da Ziya topa kafasını uzatıyor ve kolunu toptan çekmeye çalışıyor yani kol topa değil, top kola çarpıyor. Lafın kısası hakemler bizim aleyhimize çok fazla hata yaptılar. Bu aldığımız galibiyetin oyuncularımızın, analarının ak sütü gibi helal olduğunu düşünüyorum.

akifesk
21.03.2012, 12:25
maçı izlerken engin baytar oç na hakemin sessiz kalması inanılır gibi degil..

ulan oç engin baYtar faul yok bişey ne götünü yırtıyon orospu, hakem korkağıda çıkaarıpta sarı kartını susturmuyor ****yi yazıklar olsun böyle korkak hakemleree

ardahanlı
21.03.2012, 12:32
eski hakemlerden selçuk derelinin sivassporun yüzde yüzlük gol pozizyonunun ofsaytla kesilmesine değinmezken son dakikada ele çarpmaya penaltı yorumu yazmış ali aydın selçuk dereli ikiside eski hakem ...

Kıymetli kardeşim;
Ne bekliyordun? Bu iki isimde koyu denilebilecek kadar galatasaraylıdır. Yaşım gereği bu iki adamın bir çok maçını izledim. Bir çok maçında nasılda flu pozizyonları müspet yönde değilde menfi yönde değerlendirdiklerine bizzatihi şahidim. Bu nedenle bu iki ismin tüm söyledikleri benim için çelik çomaktan ibarettir. Ayrıca ben onlarada kızmıyorum, ben onlara zamanında kokart verenlerin gözlerinden öpüyorum

cenk5821
21.03.2012, 12:54
Ujfalusi hakeme kaç kez tepki göterip üzerine birde küfür etti canlı yayına ağzını okudugunda f...c you... gibi kelimeler kullandı üzerine ofsayt olmayanpozisyonumuzu kesti.Hakemin taktiri penaltı verede bilirdi ama pozisyonda Ziya elini çekti ve devam dedi. ve ve o kadar çokgol kaçırdık ki 3-4 bile olurdu neyin davasını yapıyorlar anlamıyorum..:)

ardahanlı
21.03.2012, 13:04
Ujfalusi hakeme kaç kez tepki göterip üzerine birde küfür etti canlı yayına ağzını okudugunda f...c you... gibi kelimeler kullandı üzerine ofsayt olmayanpozisyonumuzu kesti.Hakemin taktiri penaltı verede bilirdi ama pozisyonda Ziya elini çekti ve devam dedi. ve ve o kadar çokgol kaçırdık ki 3-4 bile olurdu neyin davasını yapıyorlar anlamıyorum..:)

Anladım ben onu ;)

yerliturkuaz
21.03.2012, 13:20
http://cdn.sporx.com/img/3/2012/ulenberg1.jpg

G.Saray’ın hedef adam haline getirdiği Sivasspor maçının hakemi Kamil Abitoğlu, UEFA Hakem Komitesi Üyesi Uilenberg’i kendine hayran bıraktı…

Ziraat Türkiye Kupası'na sürpriz bir şekilde veda eden G.Saray'da hedef adam haline gelen ve bugün spor medyasının da ciddi bir şekilde hışmına uğrayan Kamil Abitoğlu'na sürpriz bir destek geldi.

G.Saray – Sivasspor maçını MHK Başkanı Zekeriya Alp ve Hakem Gelişim Müdürü Burçin Keskin ile birlikte Türk Telekom Arena Stadı'nın VİP bölümünde izleyen UEFA Hakem Komitesi Üyesi Jaap Uilenberg'in maçın bitiminin ardından başarılı yönetiminden dolayı Kamil Abitoğlu'nu tebrik ettiği ortaya çıktı.

Uilenberg'in maçın bitiş düdüğünün ardından G.Saray taraftarlarının Abitoğlu'na tepki göstermesine şaşırdığı ve beraberindeki isimlere, “Bana göre bu tepki anlamsız. Çünkü Kamil Abitoğlu çok iyi bir maç yönetti. Hatta şunu da itiraf edebilirim, bu denli üst düzey yönetimiyle de beni şaşırttı. Gerçekten kendisinden bu kadar iyi bir performans açıkçası beklemiyordum” dediği öğrenildi.

Alp, “Peki maçı Uilenberg'le birlikte izlediniz, kendisinin Abitoğlu'nun yönetimini çok beğenmiş, doğru mu?” sorumuza, “Evet orası doğru… Maçın bitiminde kendisi hakemimizi kutladı ve bizlere üst düzey bir yönetim gösterdiğini söyledi” cevabını verdi.

Kokomo
21.03.2012, 13:35
Sonunda helal süt emmiş birisi çıkıp doğruyu görebildi işte !

Dün maçın hemen sonrası yazmıştım, yine yazıyorum. Son dakikadaki pozisyon PENALTI değildir arkadaşlar !

El topa gitmiyor, Top ele gidiyor ! Üstelikte Zİya çarpmaması için elini geriye doğru itiyor.

SATILMIŞ HAYSİYETSİZ MEDYA maç bittiğinden beridir bu pozisyonu konuşuyor, penaltı diye.

Muhteşem oyunumuzu, kaçan farkı, Ufalujinin kırmızısını, %100 gol pozisyonumuzun ofsayt diye kesilişini konuşan yok !

ayna26
21.03.2012, 13:51
Hatçeye değil neticeye bakmak gerek, atı alan üsküdarı geçmiş, millet halen neyin derdinde.sivas dün akşam gs yi bileğinin ve yüreğinin hakkı ile yendi.herkes alışmış ya bir kaç takım için yazmaya, elde mazleme olmadığı için posizyonları tartışıyorlar, ziyanın eline çarpan top penaltı değildi, ziya top kendiisne doğru yönelince kollarını saklıyor ve top saklanan kola değiyor, kasıt yok burada.sormak gerek,ziya o posizyonda kollarını nereye kadar saklayabilecekti?sivasın verilmeyen faulleri, ya da engellenen posizyonları ne olacak nedne kimse konuşmuyor.gole giden cerny nin rakibin arkasından topa hamle yapması ofsayt değilken haken ofsayt dedi, urfaluji denen kasap, enramoya sürekli faul yaprken bişey yok.varmı böyle şey.sivas, cimboma ders olsun diye güzel bir film izletti arenada.bundan sonra gs de düşüş olacak, buna inanın.sivasdan yiyen bir daha iflah olmuyor.

ydurdag
21.03.2012, 14:56
ARKADAŞLAR NEDEN BUKADAR SİNİRLENİYIORSUNUZ HİÇ GEREK YOK RAHAT OLUN ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN DESTEKLENEN PİSLİKLERİ YALAKALARIYLA ÇÖKERTTİK EN GÜZEL OLANIDA BU DEGİLMİ ONLAR TABİKİ KUDURMUŞLARCASINA BİZE SALDIRACAKLAR AMA NETİCE NE OLUR SİVASIMIN ONLARA YAPTIGI OLUR YALAKALARINDA SUÇU YOK NEDEN KORKARLARKİ AZIKLARI KESİLECEK ODA BİR ŞEREF MESELESİ HERKEZ DE ŞEREFLİ OLAMAZ OKADARGEZEN İT VARKİ ŞEREFİ SORARSANIZ O ŞEREF YİGİDODUR DER DİGERLERİ NE DESEN ONLARŞEREFSİZİN ŞEREFLİSİ DER HERHALDE

58 SiVaSıM 58
21.03.2012, 15:45
yalandı desen en olacak kardeşim sonuçta K..DUUUUUUK MU !!

etlidöktürek
21.03.2012, 15:55
son pozisyon penaltıydı:D.biz bu sene az kahrolmadık hakem kararlarından biraz da siz kahrolun:)))) penaltı evet penaltı:D:D:D:D

Metal Gear
21.03.2012, 17:26
Başta GS,ve tüm spor kamuoyu,yazarları Galatasarayın güle oynayaca kazanacağını umuyordu..Ama karşıalrından ligin en efektif,en hücumcu,en iyi kontratak yapan takımalrından biri olduğunu unuttular,hatırlattık!

mnt3
21.03.2012, 21:06
Kıymetli kardeşim;
Ne bekliyordun? Bu iki isimde koyu denilebilecek kadar galatasaraylıdır. Yaşım gereği bu iki adamın bir çok maçını izledim. Bir çok maçında nasılda flu pozizyonları müspet yönde değilde menfi yönde değerlendirdiklerine bizzatihi şahidim. Bu nedenle bu iki ismin tüm söyledikleri benim için çelik çomaktan ibarettir. Ayrıca ben onlarada kızmıyorum, ben onlara zamanında kokart verenlerin gözlerinden öpüyorum

Bence Ali Aydın da,Selçuk Dereli de gerçekten dürüst,gördüğünü çalan hakemlerdi.Keşke şimdiki hakemler onlra gibi gördüklerini çalma cesaretine sahip olsalar,eyyamcılık yapmasalar

fatih585858
22.03.2012, 00:51
Arkadaş zaten maçın son dakikalara kadar bizim lehimize kopmamasının nedeni de hakemler. Takımımızın 1-0 önde olduğu dakikalarda , hakem Ujfaluji'yi ikinci sarı karttan atması gerekirken atamadı. Yan hakem 1-2 metre geriden çıkıp, kaleci ile karşı karşıya kalacak Cerny'e yanlış bir ofsayt kararı verip, maçın gidişatına etki etti. Yine Eneramo'nun aleyhine yan hakem pozisyona yakın olup, devam derken 4.hakem faul diye , orta hakemi yanlış karar vermesine teşvik etti. Pozisyonun devamında da gs'li Aykut, Eneramo'yu ceza sahası içinde düşürdü. Ayrıca son dakikada ki pozisyonda da Ziya topa kafasını uzatıyor ve kolunu toptan çekmeye çalışıyor yani kol topa değil, top kola çarpıyor. Lafın kısası hakemler bizim aleyhimize çok fazla hata yaptılar. Bu aldığımız galibiyetin oyuncularımızın, analarının ak sütü gibi helal olduğunu düşünüyorum.

Eneramo'ya faulü yapan gs'li Semih'ti. Yanlışlıkla Aykut yazmışım.

Tuncay
22.03.2012, 01:54
95 dakika oynanan bir macin tek pozisyonunu one cikarmak bu konuyu tartismak,itiraf edin ey spor camiasinin,spor adamlari SIVASSPOR tek kelimeyle superdi.G.s. nin milyonluk oyunculari,kendi sahalari,kendi seyircileri,yalaka gorsel basin,ligin lideri,saymaya gerek yok gardasim SIVASSPOR hepsini yendi.

PETKOVİC
22.03.2012, 09:06
Bence son pozisyon penaltıydı ama hakem uifalusiye 2.kartı cekemedigi icin vermedi