Orijinalini görmek için tıklayınız : Play-Off'a Kalacağımıza İnanıyor musunuz?

izmirliyigido
02.04.2012, 15:11
Kendi ellerimizle verdiğimiz Play-Off Finali için kaçan trenin arkasından şimdi koşmaya çalışıyoruz. Rıza hocamızın açıklamaları, futbolcuların açıklamaları bizi bu konuda tatmin ediyor orası meçhul.

Elimizden kaçırdıktan sonra bu fırsatı son haftada Samsunpor'u yenerek yakalayabilir miyiz? Buna inanıyor musunuz?

.

Salim58
02.04.2012, 15:20
Sivasspor bu güne kadar tüm zorlukların üstesinden gelmiştir bu zor maçtada kendine yakışan futbolu oynayacağından hiç şüpem yok.
Yeterki inanalım inanırsak başarması kolay yoksa zor.

Çıkın yiğitçe mücadelenizi yapın yenin veya yenilin hiç problem değil,Yenersenizde alkışı hakedin yenilirsenizde alkışı hakedin.

Şunu deseler kafi Sivasspor iyi oynadı kaybetti veya Sivasspor iyi oynadı kazandı..Kimseye fırsat vermeyelim kendimiz sahada kafamız başka maçların sonuçlarında olmasın biz maçımızı alalım gerisi bizi ilgilendirmez.

Ben Sivasspor'a inanıyor ve güveniyorum.

YİĞİDO EMİR 58
02.04.2012, 15:26
samsunu yeneceksin play offa kalacaksın eğer samsunuda yenemiyosan zaten kalma play offa

serkan_ozcan58
02.04.2012, 16:00
ihtimallere girmiyeceksin yiğidoya yakışır bir şekilde mücadelini edeceksin 3 puanı alcan o kadar yönetim taraftara otobüs bu zor maçta takımını desteklenmeye ihtiyacı var

ZARALI_ENGIN
02.04.2012, 16:32
oyuncularimiz istemiyor kalmayi !!!

58hayati
02.04.2012, 16:39
biz yigidoyuz gardaş samsunu samsunda yenecegiz ...bjk ya oynadığı oyunu antebe oynasaydıya ..diger tkm larada aynı oynayamadıııı.
bizede oynayamayacak .biz herzamanki yani yiğido gibi oynarsak kesin maç bizim...skorda vereyim samsun.2/3 sivas olur....

koyulhisar
02.04.2012, 16:54
Arkadaşlar bence fazla hayalci olmayalım. Samsunspor Beşiktaşı sahasında yeniyorsa bizi mutlaka yener. Bir düşünün Antalya sizce Fenerbahçe'yi evinde kendi seyircisi önünde yenebilecekmi?

Samsunsor 4 hafta önce kümede kalma şansı %10'du şimdi %51 o nedenle bu fırsatı tepmek istemez.

Doğru yazanı dokuz köyden kovarlarmış Beni yukarıkaleden kovmayın!!!!

BOUN
02.04.2012, 17:04
Takım inanmıyor ki! Haftalardır laubali laubali futbol oynayan bir futbolcu topluluğu var. Evet iyi takımız ama iyi takım olmak bazı futbolcuları şımarttı ve işin ciddiyetinden uzaklaştırdı. Bunun bedelini de ödedik. Kısacası ben inanmıyorum. Umarım beni şaşırtırlar.

burak58as553
02.04.2012, 17:23
İnanıyorum, ama futbolcular bizim kadar inanmıyor

alp5860
02.04.2012, 17:28
Kalamayacaz Çünki başımızın belası İbb yi evinde yenemiyorsun adamlar canla başla oynuyorlar sen kendi sahanda 1 puan alsan ilk 8garanti şimdi gideceksin samsunun ahını alacaksın küme düşüren takım olacaksın busivasspor hiçbirzaman konsantresi yüksek maçları alamıyor çok kötübir hastalık şampiyonluga oynadıgımız yılda aynı ibb bizi sahamızda duman etti biz şampiyonlugu bjk ya verdik.Kupaya asılsınlar ilk 8 den daha garanti bence avrupaya kupaları

MMK
02.04.2012, 17:32
PLAY OF ANGARYA VE UZUN İŞ,EN DOĞRU VE EN KISA YOL TÜRKİYE KUPASI.MANTIKLI OLANI BU BENCE.AVRUPAYA AÇILAN KAPININ EN KISA YOLU.

sivasfutbol
02.04.2012, 17:35
oyuncularimiz istemiyor kalmayi !!!

Doğru söze ne denirki çok güzel bir tesbit yapmışsınız tebrik ederim..

Gangstayigido
02.04.2012, 18:41
ben inaniyorum ayrica herkes samsundan korkmus besiktasi yendigi icin ama bu aralar bolu bile besiktasi yeniyor onun icin fazla dikkate almamak gerek

herkes futbolcular istemiyor diyor ama bence kisitli kadromuzda mental ve fiziksel yorgunluklar basladi kolayda degil ligin her macinda 90 dak. kosmak
bence futbolcular samsun macinda son bir gayretle saldirip play offu sivasa getirecekler
tek katildigim konu grosicki nedense iyi oynamiyor ama yüz ifadesinden anasiliyorki hele ibb macinda oyundan ciktiktan sonra kendine cok kiziyordu bir sebepten dolayi istediklerini sahada yansitamiyor bir problemi var ama ney bilemiyorum
insallah grosicki bize bir önce samsun maci gibi kazandirir

birde ilk 11 yazmak istedim

............atilla...........
ugur...navratil...rajnoch...zi ya
cerny..kadir..kivanc...grosick i
...........erman.............. ....
........pedriel..............
bence son haftalardir eneramo hic katki saglayamiyor pedriel daha iyi top sakliyor

MaXiMuM
02.04.2012, 19:13
İnanıyorum, ama futbolcular bizim kadar inanmıyor

En güzel tespit bu olsa gerek....

bulentt07
02.04.2012, 19:29
Rıza hocamız ve Baskanımız futbolcuların kulagını cekmıstır emınım.Bizi şike iddiasıyla süründüren Hükümetin degerli bakanı ve Samsunlu Ertuğrul Sağlam unutmasınlarki Yiğidolar kimseye boyun eğmedi eğmez.Antalyada yasıyorum ve Antalyanın belediye baskanı degistiginden beri Siyasi idare tarafından kara listede.Antalyasporun en büyük suçu Mehmet Özdileke güvenmesi ve herseyi ona bırakması.Birzamanlar Bülent Uyguna takımın tapusunu verdiğimiz gibi.Samsunu yeneriz Play offa kalırız.

kamışlı58
02.04.2012, 19:43
ben ne futbolcuların nede teknik heyetin istedigine inanmıyorum o treni sivasspor 5 hafta önce kaçırdı

Respect58
02.04.2012, 19:48
Uzun zamandır fazla takip edemiyorum takımı ancak içimden geçenleri yazayım;

Samsunspor bizi sahasında yener ve ligde kalır.İlk 20 dakikada maç 2-0 olur.İlk yarı 3-0 90 dakikada 3-1 biter.Fb de Antalyayı 2-0 yener.

Sonuç olarak;

İnanmıyorum, ama bir MUCİZE olur belki

savaş2
02.04.2012, 19:49
***tahmın ediyorumki yenilsek bile gene kalırız.

58MUAMMER58
02.04.2012, 20:47
:mad:playof şansımızı son ibb maçında zora soktuk hatta imkansızlaştırdık futbolcular son ts maçından sonra ilk 4 şansımız bitince kafalarında ligi bitirmişler ilk 8 onları kesmiyor anlaşılan :mad:takımdaki mental ve fiziksel yorgunluklarda cabası normal şartlarda samsunla nerede olursa olsun uzayda dahi maç yapsak yenecek gücümüz var fakat canderdindeki samsun şehri son maça saha seyirci tüm güçlerini sahaya yansıtacaklardır atmosfer müthiş olacak böyle bir ortamda kafalarında ligi bitirmiş futbolcularımızın ligde kalmak için son şansları bizi yenmek olacak olan samsuna karşı çok iyi motive olacağına inanmıyorum oda yetmez antalyanında fb den puan alması gerekiyor normal herhangi maç olsa samsunu yeneceğimize yürekten inanırdım saydığım şartlardan ötürü takıma güvenmiyorum inşallah yanılırım bizim için en hayırlı sonuç antalyanın fb den puan alması sivasın da yenmesi olacaktır ozaman samsun kendilerini düşüren takım olarak sivasspora kin gütmez :mad:

BAYPİPO
02.04.2012, 21:26
Bu maçı öylede böylede samsun alacak sen evinde ibb ye yenil :mad: sonra ligden düşmemek için uğraşan samsunu evinde yenmeye git olur başka isteğiniz varmı? :confused:

migroArmis
02.04.2012, 22:12
Rıza hocamız ve Baskanımız futbolcuların kulagını cekmıstır emınım.Bizi şike iddiasıyla süründüren Hükümetin degerli bakanı ve Samsunlu Ertuğrul Sağlam unutmasınlarki Yiğidolar kimseye boyun eğmedi eğmez.Antalyada yasıyorum ve Antalyanın belediye baskanı degistiginden beri Siyasi idare tarafından kara listede.Antalyasporun en büyük suçu Mehmet Özdileke güvenmesi ve herseyi ona bırakması.Birzamanlar Bülent Uyguna takımın tapusunu verdiğimiz gibi.Samsunu yeneriz Play offa kalırız.

Yorumunuzu anlıyorumda işi ''Samsunlu Ertuğrul Sağlamada'' bağlayıp bir yerde fatura etmişsiniz.Şunu bilmenizi isterim Samsunspor ile Bursasporun arası kötü değildir ama geçmiş yıllarda küme düşmekten-düşürmekten dolayı çokta iyi değildir..Eski Samsun başkanı İsmail Uyanık ın Bursaya etmediği stem serzeniş kalmamıştır..Bu arada Ertuğrul Sağlam Samsunlu değil Zonguldak lıdır..Sadece Samsunsporun formasını giymiştir..

şarkışla 58
02.04.2012, 22:13
Biz Samsun u yeneceğiz ve Samsun düşecek.

Külhan
02.04.2012, 23:40
Bizim sansimiz samsundan cok daha iyi samsun düsmemek icin var gücünü kullanacak ama acik verecek biz bu aciklardan faydalanacagiz ben inaniyorumki cok net sikorla yenecegiz suda varki bize agir olacak Manisayi düsürdük Samsunu da düsürürüz ama bunun arkasindaki kelimeler bize biraz okkali olur olsun bu futbol kanunu böyle isliyor biz sampiyonluga oynarken bize aciyan oldu mu en cokda anadolu takimlarindan darbe aldik sayin yönetim futbolcularin dikka tini cekmesi lazim yoksa basi bos bilmem ne gibi sahada dolasiriz

Külhan
02.04.2012, 23:52
Sayin Hocam Rizabey bu mac malum birsenenin emegi bunda sizin tecrübenize güveniyoruz Insallah aliriz eger mümkünse yerlilere sans ver yabancilar bu playofu, es gecmek istiyorlar onlarin maksatlarini herhalde siz daha iyi biliyorsunuz eger bu maci kayip edersek sivasspor cok büyük deger kayip edecek ona göre bizi hüsrana gark etme bütün oyuncularinla bunu bir zahmet acik acik konus malisin sezon bitiyor onlarda herhalde anlarlar .

poolat58
03.04.2012, 00:11
avrupasından gectım ışın bı de mali boyutu var o yuzden kesın kalmamız lazıım

okyay58
03.04.2012, 00:43
Futbolcuların bir kısmının son haftalardaki isteksiz görüntülerine ve takım performansımıza bakarak mucizenin bile zor olduğunu düşünüyorum ama göreceğiz bir kaç gün sonra...

threestar58
03.04.2012, 01:23
karsimizda besiktas,i yenmis bir takim var ve cogunluk samsunun yenecegini dusunuyor umarim tam tersi olur

tykinik58
03.04.2012, 07:37
Her sene başımıza bela olan İst.B.B. bu sene de yaptı yapacağını. Geçmişe takılıp kalmamak lazım iyi veya kötü tüm maçlar geldi geçti. Şimdi final için (playoff için) son bir maç. Hiç birşeyin hesabını yapmadan Samsun maçını aldığımız takdirde kim ne yaparsa yapsın demeliyiz. Yoksa diğer maçların sonuçlarına göre playoff hayali kurmamalıyız. Şu andaki görüntü o. Ben futbolcuların tavırlarına göre yorum yapacağım. Bir mucize lazım playoff'a kalmamız için. Aynı tavırla oynarsak bir siile tokatta kupa maçlarında yeriz. Vakit geçmeden zaman daralmadan birileri futbolcuların kulaklarını çekmeli. Yoksa bir senenin ürününü berbat ederiz. Haydi SİVASSPOR'um bugünden itibaren bir silkelen kendine gel. Özüne Yiğido'luğuna dön ve lig de playoff için kupada da final için yüzümüzü kara çıkartma.

sivaslıadem
03.04.2012, 09:44
matematiksel olarak hala şansımız var
hatta 5. olarak bile bitirebiliriz
tabi bu söylediklerim birer ütopya maalesef
sivasın durumunda bir 4 büyütülmüş olsaydı neler yaparlardı
adam istemediği halde arkasından tekmeleye tekmeleye ilk 8e sokarlardı

Allahtan maça favori gösterilmeden çıkacağız
rahat oynayacağını düşünüyorum sivasın
zor da olsa ilk 8de bitiririz diye düşünüyorum

Örükcülü
03.04.2012, 13:39
İnanıyorum, ama futbolcular bizim kadar inanmıyor.

58_Buğra_98
03.04.2012, 15:03
İnansam ne olacak, futbolcular inanmadıktan sonra??? Ama hafta sonunda yanılan ben olurum inşaallah ve futbocular da inanarak oynarlar ilk 8'e kalırlar. Bir galibiyet herşeyi bitirir. 1-0 olsun bizim olsun.:)

Salim58
03.04.2012, 15:11
İnansam ne olacak, futbolcular inanmadıktan sonra??? Ama hafta sonunda yanılan ben olurum inşaallah ve futbocular da inanarak oynarlar ilk 8'e kalırlar. Bir galibiyet herşeyi bitirir. 1-0 olsun bizim olsun.:)

İnanırsak başarırız kardeşim 3-0 olsun bizim olsunda bari plakayı'da bulalım.:)

Örükcülü
04.04.2012, 11:17
Samsunspor'un inancının yarısı yok bizde. Adamlar o kadar hırs yapıyorlarmış ki, bizim hiç şansımız yok. Adamlar bizi yendikleri halde, küme düşecekler yine de. Çünkü Antalyaspor Fenerbahçe'den 1 puan alacak yine de Samsunspor küme düşecek.

ec58
04.04.2012, 15:10
Hayır. Hayır. Hayır.