Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsane Demirspor Bank Asya'da!!!

aslanefe58
31.05.2012, 21:31
bugün oynanan play - off maçında fethiyesporu 2 - 1 yenen adanademirspor bankasya 1. ligde....bir ikinci lig takımının bu kadar muhteşem bi taraftarı olması heralde görülmüş şey değildir. en kısa zamanda süperligde görmek dileğiyle hoşgeldin efsane demirspor!!!!!!!!

58_babacan_58
31.05.2012, 21:39
inşallah seneye süper ligte görürüz adanadan bir takımı.

burak58as553
31.05.2012, 21:49
Adanasporu daha çok seviyorum.Adana Demirspor biraz itici geliyor :)

HALIL
31.05.2012, 21:53
ne adanaspor nede adana demirspor gelsin kalsinlar bank asyada size yemin ederim bunlardan bize dost olmaz

infial§
31.05.2012, 22:03
baslığa bakarmısın,10-0 lık efsanemi, adanademirspor çıkmasaydı,geldiklerı gıbı alt lige gıderler ınsallah,adanademır deplasmanına gıden varmı aranızda merak ediyorum,ulan herkesi super lige davet edıyorsunuz,şirinlik yapıyorsunuz:mad::mad::mad:

aslanefe58
31.05.2012, 22:20
baslığa bakarmısın,10-0 lık efsanemi, adanademirspor çıkmasaydı,geldiklerı gıbı alt lige gıderler ınsallah,adanademır deplasmanına gıden varmı aranızda merak ediyorum,ulan herkesi super lige davet edıyorsunuz,şirinlik yapıyorsunuz:mad::mad::mad:

canım kardeşim futbol takımları skorlarla efsane olmazlar. bazı takımların kültürleri tarihleri önemli yerleri vardır. demirsporun 17 yıl süperligde oynadığını bilmiyorsun anlaşılan. beykoz adanademir karşıyaka göztepe şekerspor gibi takımlar unutulmaz bir maziye sahiptirler. onun için bunlara efsane denir...anladın demi....

kara
31.05.2012, 22:20
Bizene adana demir den arkadaş kalsınlar çıkmasınlar herkeside istemeyin süperlige sen hiç adana deplasmanına gitmemişsin kafanı kırmamışlar bol keseden sallıyon istemiyoruz çirkef taraftarı olan takımları.

infial§
31.05.2012, 22:42
canım kardeşim futbol takımları skorlarla efsane olmazlar. bazı takımların kültürleri tarihleri önemli yerleri vardır. demirsporun 17 yıl süperligde oynadığını bilmiyorsun anlaşılan. beykoz adanademir karşıyaka göztepe şekerspor gibi takımlar unutulmaz bir maziye sahiptirler. onun için bunlara efsane denir...anladın demi....

Polemik yaratmak istemıyorum,sadece sunu soyluyum,adanademır deplasmanına 2 kere gittim,allah kitap soven,sivasspor'a ayrı bır duşmanlık gosteren topluluk,bu maçlarda çıkan olayları gormenı ısterdim

aslanefe58
31.05.2012, 22:58
Polemik yaratmak istemıyorum,sadece sunu soyluyum,adanademır deplasmanına 2 kere gittim,allah kitap soven,sivasspor'a ayrı bır duşmanlık gosteren topluluk,bu maçlarda çıkan olayları gormenı ısterdim

eyvallah. ben şahsen futbolda dostluk düşmanlığa zaten inanmam. bu tür takımların süperligde olması belediye takımlarından iyidir heralde. önemli olan maç seyredip zevk almaksa ligin kalitesiyse sorun yok. korkulan deplasmanlar herzaman iyidir...zevki başka olur...

B.DUMANLI
31.05.2012, 23:11
Adana´yi ve Adana´lilari sevenlerin gözü aydin.Bank Asyada iki takimlari var artik seneye maclarini TRT´den izlerler bundan böyle.

yigidolar06
31.05.2012, 23:15
canım kardeşim futbol takımları skorlarla efsane olmazlar. bazı takımların kültürleri tarihleri önemli yerleri vardır. demirsporun 17 yıl süperligde oynadığını bilmiyorsun anlaşılan. beykoz adanademir karşıyaka göztepe şekerspor gibi takımlar unutulmaz bir maziye sahiptirler. onun için bunlara efsane denir...anladın demi....Adana demirsporun 17 yıl süper ligte nasıl süper lige çıktığını bilsen bunları yazmazdın gençliğine veriyorum biraz tarihimizle ilgili büyüklerinden bilgi alsan iyi olur sivas halkı sivassporlular adana demirsporu hiç hiçama asla sevmezler bu böyledir

http://resimzade.com/Show.html?i=35884&token=42771 (http://resimzade.com/Show.html?i=35884&token=42771)

Yılmaz Güney ne demiş mektubunda Muharrem abileri adana demirsporu 1973 yılında nasıl şampiyon yaptıklarının bir kanıtıdır

favori58
31.05.2012, 23:16
Bende maçı izledim ve tek bir şeye hayran oldum Adana demir taraftarına. Bizimkiler taraftarlık nasıl olur görmüşlerdir herhalde...

etzel1967
31.05.2012, 23:29
1972-73 sezonunda elimizden çaldıkları şampiyonluğu çok iyi biliriz...2008-2009 sezonunda bize karşı kayseriyi desteklediklerini de iyi biliriz...kin ve düşmanlık duymayalım, tamam, ama kimi alkışladığımızı da iyi bilelim...adana demir de taraftarı da alkışı hak etmiyor...

etzel1967
31.05.2012, 23:33
ayrıca o yıllarda bizim taraftarımız da parmakla gösterilen taraftarlar arasındaydı..bakmayın şimdiki ruhsuzluğa...göç verdikçe köylüleşti ve köyleşti...sonuç da böyle oldu...

myway
31.05.2012, 23:40
seversin yada sevmezsin bu sana kalmış ama sen sevmiyorsun diye yada onlar seni sevmiyor diye bu adamların efsane oldugu gercegini degiştirmez.

sahip oldukları siyasi bakışı hayat görüşlerini ben de sevmiyorum ama bu adamlar takımlarına baglılıklarıyla taraftarlıklarıyla farklılıklarıyla efsane olmuştur çoktan.

2.lig harika bi lig oldu keşke sakarya kocaeli de ayakta kalabilse karşıyaka göztepe urfa adana takımlarının arasında onları da görmek isterdim

bunun adı oyun. rekabet guzeldir. sahada 90 dk düşman olursun sonra o orda biter çıkınca o adam taraftar değil insandır. böyle bakmak lazım.

ayrıca gelsinler süper lige herkes davetlimiz ki yenmedıgımız takım kalmasın :)

maçı izledim emekleri için adana demirsporu destekledım sevmesem de. hoşgelmişler.

aslanefe58
01.06.2012, 02:24
türkiyede sivassporu ve sivasspor taraftarını (gerçek anlamda varsa tabiii) seven çok az takım ve taraftar var. özellikle bülent uygun döneminde ligin en antipatik takımı olmadık mı? sahamızı fenere açıp kendi evimizde deplasman maçına çıkmadık mı? sivasspor taraftarı olmak demek onu bunu karalamak değildir. büyük takım büyük davranışlar gösterir. bursa, es es, kaf kaf, demirspor ve hatta nefret ettiğimiz trabzon dahi böyle bi şeyi asla yapmazlar. bu takımları efsane yapan da budur. demirspor bizi severmiş sevmezmiş konumuz bu değil. bir futbolsever olarak yüz milyon kere bu ligde kasımpaşanın ibb nin yerine göztepeyi demirsporu karşıyakayı tercih ederim....hoşgeldin demirspor...seneye de süperligde olmanı bir kez daha canı gönülden dilerim...futbol adına futbol için.....

Sivaslibey
01.06.2012, 03:22
türkiyede sivassporu ve sivasspor taraftarını (gerçek anlamda varsa tabiii) seven çok az takım ve taraftar var. özellikle bülent uygun döneminde ligin en antipatik takımı olmadık mı? sahamızı fenere açıp kendi evimizde deplasman maçına çıkmadık mı? sivasspor taraftarı olmak demek onu bunu karalamak değildir. büyük takım büyük davranışlar gösterir. bursa, es es, kaf kaf, demirspor ve hatta nefret ettiğimiz trabzon dahi böyle bi şeyi asla yapmazlar. bu takımları efsane yapan da budur. demirspor bizi severmiş sevmezmiş konumuz bu değil. bir futbolsever olarak yüz milyon kere bu ligde kasımpaşanın ibb nin yerine göztepeyi demirsporu karşıyakayı tercih ederim....hoşgeldin demirspor...seneye de süperligde olmanı bir kez daha canı gönülden dilerim...futbol adına futbol için.....

Gardas sabir edecegiz artik. Bir 10-15 sene sonra bizimde taraftarimiz bol olacak hem çogu taraftardan fazla olacak insAllah. Sadece yeni nesilin büyümesini bekleyecegiz. Sivasspor Birinci lige çikila fazla olmadi. Diger takimlar birinci lige seneler önce çikmislardi.

Misal Bursa olsun, Eskisehir olsun, Karsiyaka olsun, Adanaspor, Adana Demirspor olsun....

Sivaslibey
01.06.2012, 03:29
Arti maalesefki en büyük sikinti Sivas'ta yasayanlardan geliyor. Cogunun ikinci takimi Sivasspor. Sivas disinda hele hele yurt disindaki Sivaslilarin çogu Sivasspor'u tutuyor tek.

Birde adam gibi bir magazamiz olsa. Ne dogru durust bir seye benzeyen ürün var, ne zaman açik oldugu belli degil, stadin dibine kurulmasi ayri bir saçmalik ve en önemlisi senin en büyük satis yapacagin zaman yaz aylari.

Gurbetçilerin ilk isi bir Sivasspor formasi almaktir yazin ama isterizki Sivasspor adina satilsin, kari Sivasspor'a gitsin, Kunduracilar çarsisindan yada aynali çarsidan degil.

Cley
01.06.2012, 07:44
Ne Adanaspor ne de Adanademirspor gelmesin süper lige. Adamlar dostluk maclarında bile olay cıkarıyor.

Salim58
01.06.2012, 08:41
Güzel bi final maçıydı son dakikalarda Fethiyespor beraberlik golünü kaçırmasa uzatmalarda maçı alırdı ama olmadı.

Kokomo
01.06.2012, 08:56
Zenginlerin & Sosyetenin takımı Adanasporu değil, Halkın & İşçilerin takımı Adana Demirsporu her zaman tercih ederim ...

Hoşgeldin 1.lige Demirspor ...

Ferhat06
01.06.2012, 09:03
seversin yada sevmezsin bu sana kalmış ama sen sevmiyorsun diye yada onlar seni sevmiyor diye bu adamların efsane oldugu gercegini degiştirmez.

sahip oldukları siyasi bakışı hayat görüşlerini ben de sevmiyorum ama bu adamlar takımlarına baglılıklarıyla taraftarlıklarıyla farklılıklarıyla efsane olmuştur çoktan.

2.lig harika bi lig oldu keşke sakarya kocaeli de ayakta kalabilse karşıyaka göztepe urfa adana takımlarının arasında onları da görmek isterdim

bunun adı oyun. rekabet guzeldir. sahada 90 dk düşman olursun sonra o orda biter çıkınca o adam taraftar değil insandır. böyle bakmak lazım.

ayrıca gelsinler süper lige herkes davetlimiz ki yenmedıgımız takım kalmasın :)

maçı izledim emekleri için adana demirsporu destekledım sevmesem de. hoşgelmişler.

güzel bir bakışaçısı.90 dakika bitince taraftar gider insan kalır.hepisi bizim insanımız.

tykinik58
01.06.2012, 09:08
Adana Demirspor'un Bank Asya Ligine gelmesinden çok ben taraftarına hayran oldum. Yoksa yorumlardaki arkadaşlar gibi gelmesini isteyip istemem ile alakalı değil benim duygularım. Gelen ağam, giden paşam. SİVASSPOR'um geldi ya o yeter bana. Yeter ki SİVASSPOR Süper Lig'den gitmesin alt liglere gerisi benim için önemli değil. Kalıcı olalım önemli olan o.
Burada örnek almamız gereken dünkü taraftarlar. Adamlar 2. Ligden Bank Asya 1. Lige çıkıyor, kilometrelerce uzaktan 100 otobüs ile geliyor, keza Fethiyespor taraftarları da öyle bizler ağzımızın içerisindeki stada yürüyerek gelmiyor, gelsek de doğru dürüst destekleme, tezahürat yapmıyoruz. Taraftarlık bilincimiz gelişmedi halen 2. Lig, 3. Ligdeyiz taraftar olarak takım Süper Ligde olsa ne yazar. Destek lazım destek.
Bu arada şu da dikkatimden kaçmadı. Bizler stada girerken (affedersiniz biraz kaba olacak utanmasalar donumuza kadar arayacaklar) küçük bayrak sopalarını alırlar, gazeteleri toplarlar vs. vs. gerek Adana gerek Fethiye taraftarları o meşaleleri maytapları nasıl içeri alıyorlar aklım ermiyor. Federasyonun, emniyetin, güvenlikçilerin (ve hatta Sivasspor yönetiminin) biz Sivasspor taraftarıyla alıp veremediği nedir çözemiyorum. Yeni sezonda yönetimden bu konuda ve stada giriş çıkışlarda daha radikal kararlar almasını bekliyorum.

Kasım Öktem
01.06.2012, 09:38
Bank Asya daha zevkli hale gelecek. Göztepe- Karşıyaka, ADS-Adana derbileri var. Ankaragücü de alt ligde. Bu takımların taraftar grupları sağlam. Tribünler zevk verir.
Adana demirspor taraftarını sevmem ama yaptıkları tribüne şapka çıkarırım.
bkz. www.youtube.com/watch?gl=US&hl=en&client=mv-google&v=OIgSx284n_s

bomba5858
01.06.2012, 09:41
Hoşgeldin Adana!!!

Harput0658
01.06.2012, 10:26
Adana demirsporun 17 yıl süper ligte nasıl süper lige çıktığını bilsen bunları yazmazdın gençliğine veriyorum biraz tarihimizle ilgili büyüklerinden bilgi alsan iyi olur sivas halkı sivassporlular adana demirsporu hiç hiçama asla sevmezler bu böyledir

http://resimzade.com/Show.html?i=35884&token=42771 (http://resimzade.com/Show.html?i=35884&token=42771)

Yılmaz Güney ne demiş mektubunda Muharrem abileri adana demirsporu 1973 yılında nasıl şampiyon yaptıklarının bir kanıtıdır

Şimdi ne alakası var bunun. Adam mektubunda "Sivas yenilgisine üzüldüm" demiş. Mersine yenilseydi "Mersin yenilgisine üzüldüm" diyecekti. Yılmaz Güneyin siyasi görüşü yüzünden Adana DS u suçlayamazsın. Herkes istediği takımı tutmakta özgürdür. Önemli olan Kardeşçe yaşayabilmek. Biz böyle ayrımcılık yaptıkca millet olarak bişey kazanamayız.

Mustafa58Ağa
01.06.2012, 10:43
mersin idman yurduda bank asyada olsaydı ads-miy derbisi

kkemal58
01.06.2012, 11:13
Asıl kavga adanasporla adanademirspor maçında olur birbirlerini hiç sevmiyorlar :)

akkara58
01.06.2012, 11:17
içkici kominist müpdezel holiganlar en kısa sürede amatöre giderler umarımmm

cılgınsivas58
01.06.2012, 16:52
keşke fethiye cıksaydı adana en sevmediğim ildir

Murat ARICI
01.06.2012, 19:06
KİM GELİRSE HOŞGELMİŞ..

aslanefe58
01.06.2012, 21:15
içkici kominist müpdezel holiganlar en kısa sürede amatöre giderler umarımmm

bizim insanımıza ne oldu böyle. bir futbol takımından bahsederken yorum bu mu olmalı. yani demek ki ben içkici kominist olsam sende sokakta beni görsen kafamı keseceksin öyle mi kardeş. yapmayın allahaşkına bu bakış açısını değiştirin. başkasına saygı duyulan bi ülke hepimize lazım. yarın da başkasının bize saygı duyması için...

gürçayırlı
01.06.2012, 22:41
bugün oynanan play - off maçında fethiyesporu 2 - 1 yenen adanademirspor bankasya 1. ligde....bir ikinci lig takımının bu kadar muhteşem bi taraftarı olması heralde görülmüş şey değildir. en kısa zamanda süperligde görmek dileğiyle hoşgeldin efsane demirspor!!!!!!!!

aman gelmesinler kayseriyle adanada oynadıgımız maçta bize etmedik hakaret bırakmadılar kayseriyi desteklediler:rolleyes:

gürçayırlı
01.06.2012, 22:47
adanaspor taraftarı güzeldir ama demirspor taratarıda okadar iticidir mersinde onları çok güzel agırlardık eskiden:D:D:D onlar iyi bilir

savaş2
02.06.2012, 09:04
***süper bir takım bank asya renk getirir derim,BAŞARILAR DİLYORUM.ADANA DEMİRE

58MUAMMER58
02.06.2012, 09:31
:mad:bizim insanlarımız çok temiz yürekli içinde kimseye karşı kin nefret taşımıyor lakin karşılığını bulamıyoruz samsun çıkıyor h.g diyoruz seviniyoruz sanal alemde ve reelde sivas samsunun 1 nolu düşmanı oldu:mad: tokat diyoruz ligde kalır inş diyoruz medyada reelde sivasa en çok küfreden yazarlar tokatlı sivasa küfreden grupların en ön safhasında tokatlılar var malatya diyoruz inş süperlige çıkarlar diyoruz onlarda öyle stadımızı kıskanıyorlar itiraz edip kapasite düşürtüyorlar yine sivas düşmanı nekadar dernek vakıf varsa sivasa kin nefret besleyen hepsinin başında yönetiminde malatyalılar var :mad: adanademir seyircisi düşmanımın düşmanı dostumdur modunda adamlıkla insanlıkla alakası yok kayseriyi bizden çok tutar severler benim milletimin bu adana demir hayranlığı neden anlamak mümkündeğil enkısa zamanda hakettiği yere 3.lige dönerler fellahların bu ligde yeri olmamalı yeteri kadar çirkef bitakım var yenisine gerek yok:mad:

kursad1981
02.06.2012, 10:31
bank asya da oynadıgımız yıllarda 2 kere adana deplasmanına maca gıttım adamlar ozellıkle 90 dk sivas a ve sivasspor a kufur ettıler simdı bız onları tebrık edecez yada yalakalıkmı yapacaz

nuri_58
02.06.2012, 13:51
ben onu bunu bilmem ama adamlar hakedip çıkmış . ayrıca taraflarıda çok iyi . burda politika yapmayı bırakın . sizene sizimi geriyo ads ? neden coğu takım düşmanımız ? herkese böyle yaptıgınız için . konya,ts,gayseri,bizans,adana vs.. uzayıp gider . 2 ve ya 3 kardeş takım war gerisi düşman . samsun sakarya tokat . ads nin zararı olmaz bize . hem daha bank asyadalar . şuan bizi ilgilendiren bi takım değil . tebrik edip geçmek lazım . geçmiş yıllardaki olayları felan bilemem ama adamlar çıktı bi kere . lafa dolanmayın;)

akkara58
02.06.2012, 14:17
bizim insanımıza ne oldu böyle. bir futbol takımından bahsederken yorum bu mu olmalı. yani demek ki ben içkici kominist olsam sende sokakta beni görsen kafamı keseceksin öyle mi kardeş. yapmayın allahaşkına bu bakış açısını değiştirin. başkasına saygı duyulan bi ülke hepimize lazım. yarın da başkasının bize saygı duyması için...

birader ben onların ruhunu bilirim holigaannn alayııı..kaç tanesiyle karşılaştın kaç tanesiyle oturdun kalktın aynı ortamda bulundun...biliyorum da konuşuyorum...adanada yaşayan bir sürü polis arkadaşım varr çoğu da sivaslı yağtoklarını o adamlar bilir...haa been ideolojilerinde bağımlılıklarında değilim lakin adamlar kendileriyle kezat komünizm sosyalizm tantanası yapıyorlar kapitalizmin dişlisi endüstriyel futbolun içindeler buu nee perhiiizz bu ne turşu lahanasııı !!! tekrar ediyorum bi tane adam akıllı taraftarı yok holigan keş müpdezelll...