Orijinalini görmek için tıklayınız : Zaraspor da belirsizlik!!!

Kokomo
19.07.2012, 07:40
BAL liginde mücadele eden ve 3.lige çıkmayı son maçta kaçıran Zara Belediyespor’da sessiz ve gergin bekleyiş sürüyor.

BAL ligine katılım için süre yarın dolarken,Zara Belediyespor’un lige katılıp katılmayacağı da belirsizliğini koruyor.

Dün Hürdoğan’a açıklamalarda bulunan Zara Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy,BAL ligine katılıp katılmayacaklarının yarın (bugün) netleşeceğini belirterek “Zara Belediyespor’un ne yapacağı tamamen Zaralı iş adamalarımızın vereceği desteğe bağlı. Eğer Zaralı işadamlarımızdan gerekli desteği alırsak,lige katılırız,hemde iddialı bir takım kurarız. Ama bize destek verilmezse BAL liginde mücadele etmeninde bir anlamı olmadığını düşünüyorum.”dedi.

BAL ligine katılım için 20 Temmuz son gün olurken,bugün Zara Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy’la Zaralı işadamlarının yapacağı toplantıdan çıkacak sonuç oldukça merak ediliyor.

Kokomo
19.07.2012, 07:41
Son derece vahim bir durum bu !

Neden bu durum oluştu ?

Bilen arkadaş varsa bilgi versin lütfen ...

58akif34
19.07.2012, 07:45
Oynamak iş adamlarına kaldıysa boşuna umutlanmayin kimse yardım etmez

yorumyapıyombenya
19.07.2012, 08:34
Sivasspor - fenerbahçe maçında Fenerliler arasında Zaraspor atkısıyla maçı izleyeceklerine biraz da Zara'yı destekleselerdi o yüzden bu habere hiç üzülmedim.

58MUAMMER58
19.07.2012, 08:41
Sivasspor - fenerbahçe maçında Fenerliler arasında Zaraspor atkısıyla maçı izleyeceklerine biraz da Zara'yı destekleselerdi o yüzden bu habere hiç üzülmedim.

onlar öz zaralı değil kardeş dağlarda başı boş gezen çapulcuyken zaraya yerleşmiş zorla yerleştirilmiş kanı sütü bozuk adioğlu adilerdir it bile ekmek kabına pislemez anlarsınya tüm zarayı temsil etmezler o at hırsızları eğer zarada adam varsa bu takıma destek olur 3.lige çıkartırlar

Zaraspor
19.07.2012, 08:49
Eski başkan yani Alihan Çiçek Giresun'daki Refahiyespor maçının kaybedilmesinden bugüne kadar devam edeceği ya da etmeyeceği yönünde hiçbir görüş belirtmemişti. Bu 2.5 aylık sessizlik bundan kaynaklandı. En son olarak da başkanlığı bıraktığı öğrenildi. Şimdi Zaralı Sanayici ve İşadamları Derneği ile görüşülecek destek verilirse BAL ligine devam edilecek.

Federasyon BAL ligine bu sezon birçok maddi destekte bulunuyor. Umarım olumlu bir sonuç çıkar ve devam ederiz.

Şimdi yazacaklarım yorumyapıyombenya isimli site üyesinedir.

Bahsettiğiniz konu ne Zaralıları bağlar ne de kulübümüz Zara Belediyespor'u. 3-5 gencin gündem yaratmak adına Zaraspor atkısı ile başka takımı desteklemeleri tabiki hoş karşılanmaz. Eğer siz özeli değil geneli yani Sivas'ı düşünüyor olsaydınız Zaraspor için bunları söylemezdiniz. Çünkü ne kadar takımınız profesyonel olursa iliniz sporda o kadar kendini geliştirir ve dışarıya kanıtlar ve reklamı olur.

Şunu biliyorsunuz sanırım; İstanbul'da ki Zarasporlu taraftarlarımızın Sivasspor'umuzu nasıl desteklediğini bilmeyen yoktur herhalde.

Konuyu fazla uzattık sanırım ama bunun ısıtılıp ısıtılıp getirilmesi hiç hoş değil.

eyupk
19.07.2012, 09:24
Sivaslı iş adamları daha Sivasspor'a destek vermiyor, Zara Belediyespora hiç destek vermezler. Mesela KALE Kilit'in sahibi Sivaslı, ne yapıyor Sivasspor için hiçbirşey.

zaralı19
19.07.2012, 09:27
Sivaslı iş adamları daha Sivasspor'a destek vermiyor, Zara Belediyespora hiç destek vermezler. Mesela KALE Kilit'in sahibi Sivaslı, ne yapıyor Sivasspor için hiçbirşey.

zaralı iş adamları zaramıza baya destek olmuşlardır zamanında şimdide olmaya devam edecektir.inşallah devam kararı çıkar

infial§
19.07.2012, 09:35
Büyük umutlar ve büyük hedeflerden sapmak moralleri bozmuş,kadro bozulmasın yoksa toparlamak imkansız olur

kendalli
19.07.2012, 12:06
ya bende korktum birader o nasil baslik oyle birde buyuk harflerle yazilmis sandimki Sivasspor icin haber yapiliyor... acikcasi beni fazla ilgilendirmiyor bu durum ne zamanki siz Sivasspor u desteklemeye baslarsiniz o zaman bende dusunmeye calisirim...

Caner POLAT
19.07.2012, 13:47
Zaralılar gecesi yapsalar sorun tamamen ortadan kalkar :)

Zaraspor
19.07.2012, 14:50
Son alınan kararla Zara Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy öncülüğünde BAL ligine katılmaya karar verilmiştir.

Zaraspor
19.07.2012, 14:50
ya bende korktum birader o nasil baslik oyle birde buyuk harflerle yazilmis sandimki Sivasspor icin haber yapiliyor... acikcasi beni fazla ilgilendirmiyor bu durum ne zamanki siz Sivasspor u desteklemeye baslarsiniz o zaman bende dusunmeye calisirim...

Durum seni ilgilendirmiyorsa milleti galeyana getirmene gerek yok. Birkez daha söylüyorum ve idda ediyorum Sivasspor'u destekleyen ilçelerin en başlarında Zara.
Ama senin gibi birkaç böyle Zarayı çekemeyen var bu sitede. Zaten senin gibi o birkaç kişinin lütfuna da kimsenin ihtiyacı yok.

zaralı19
19.07.2012, 14:57
Son alınan kararla Zara Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy öncülüğünde BAL ligine katılmaya karar verilmiştir.

Bu güzel haber işte

poolat58
19.07.2012, 15:28
arkadaşlar sorun çözüldüne göre şu başlığı değiştirin. millet görüyor sivasspor katılmayacak sanıyor lige. taratarı tedirgin etmeyelim lütfen.

kamışlı58
19.07.2012, 19:54
Dünyada zaralılardan başka cimri kimse olamaz degil zaraspora yardım öz kardeşine bile kuruş vermezler kiseye güvenip yola çıkılmasın hemde zaralıysa 2 kere düşünmek gerek :D

kara
19.07.2012, 20:42
Başlığı değiştiren arkadaşa teşekkür ediyorum lige katılamayabiliriz diye bir başlık sivasspor sayfasında ne alakaysa ? bari zaraspor lige katılamayabilir yazsaydın

SeLoCan58
19.07.2012, 22:54
ZaRa Sen neymişsin be duyan duymayan durup kaliyor :D

Casanova Rasit
20.07.2012, 02:14
Basarilar ;)
hep destek tam destek...

Zaraspor
20.07.2012, 19:27
http://zaraspor.com/images/news/thumbs/zaraspor-hd-logo_t1_1.png

Bölgesel Amatör Lig’deki ilk sezonunda Şampiyonluk mücadelesi veren Zara Belediyespor, BAL liginde yer alacağı 2012-2013 futbol sezonu için TFF ‘a müracaatını yaptı.

Geçtiğimiz sezon (BAL) ligine yükselen ve ilk sezonunda büyük başarılara imza atarak Final karşılaşmasında aldığı mağlubiyet sonrası 3.ligin adeta kapısından dönen Zara Belediyespor yeni sezon için hazırlıklara başladı.

Zara Belediyespor kulübünün yeni sezonu 15 Ağustos’ta açacağı belirtildi.

http://zaraspor.com/news.php?readmore=82

59yigido58
20.07.2012, 19:29
arkadaşlar zarabelediye spor tff ye müracatını yaptı katılıyor inş bu sene çıkar 3.lige