Orijinalini görmek için tıklayınız : Orta alana takviye şart

eyuphulagu
14.08.2012, 01:36
Bugün akşam Sipastv. de canlı yayında soruları cevaplayan Rıza Hoca orta sahadan istediği verimi alamadıklarını onun için de eğer alabilirlerse o bölgede oynayacak iyi bir ÖN LİBEOYU takıma dahil etmeleri gerektiğini;ayrıca defansa da 1 takviye yapabileceklerini ayrıca takımdaki bazı oyunculardan memnun olmadığını(isim vermedi);bunlarla yolların ayrılabileceğini çünkü bu oyuncuların takım için yetersiz olduğunu söyledi..Rıza hoca sivassporun kaleci sorunu olmadığını da ilave etti..Rıza Hoca nın bu sözlerini proğram sunucusu ve yorumcusu da Rıza Hoca proğramdan ayrıldıktan sonra teyit etti......

GokhanTurna
14.08.2012, 01:47
Sonunda taraftarın bağıra bağıra transfer istediği bölgeyi gördü. Ben bunu çok önceleri söylemiştim. Şükür o bölge için transfer yapılacak artık. Tabi kaliteli isim almak lazım Rıza hocam.

Bu arada memnun olmadığı oyuncuları tahmin etmek zor olmaz bizim için. İsimler belli tekrar tekrar yazmaya gerek yok :)

psychology58
14.08.2012, 01:48
Bu saatten sonra gelen futbolcunun takıma ne kadar faydalı olacağı meçhul fakat Rıza Hocamıza güveniyorum bir yolunu bulur takıma monte eder yeni gelecek isimleri

psychology58
14.08.2012, 01:50
Ön libero için Elazığspordan Murat Kayalı olabilir bizim maçta çok beğendim ben o oyuncuyu bank asya da da benim izlediğim maçlarda fena gözükmüyordu ama Elazığspor bu saatten sonra bırakır mı onu bilemem

sawyer5892
14.08.2012, 02:13
Rıza hoca da herseyin farkında ama yönetim paraya kıymıyor. Butun teknik adamlar kalıtelı topcu ister ama yönetim almıyorsa hocanın yapacagı bir sey yok. Bizim yönetim bekleyelim ucuza bulursak alırız almasakta olur mantıgında ınsallah eksikler tamamlanır basarılı oluruz

abdullahmkaya
14.08.2012, 02:39
Rıza hoca istese kaç yazar.Adam forvet transferini en geç son kampa istedi anca geldiler.

ozledımeskıyı
14.08.2012, 02:49
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Bütün hedefimiz ligi geçen senekinin daha üstünde ligi bitirmek" dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Bütün hedefimiz ligi geçen senekinin daha üstünde ligi bitirmek" dedi.

Ligin ilk haftasında Gaziantepspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına kulüp tesislerinde başlayan Sivasspor'da, teknik direktör Çalımbay, idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hazırlık maçlarında alınan skorların önemli olmadığını vurgulayan Çalımbay,

"Bizim için önemli olan arkadaşların yapacağı şeyler. Memnun olduğumuz şeyler de oldu, memnun olmadığımız şeyler de oldu" ifadelerini kullandı.

Oyuncularının hazır olup olmadıklarını görebilmek amacıyla hazırlık maçlarında hepsine şans vermeye çalıştığını aktaran Çalımbay, "Hazırlık dönemiydi, öyle geçti. Ama şimdi gerçeğe dönüyoruz. Telafisi olmayan maçlar oynayacağız. Gaziantepspor maçımız var. Bizim için de çok önemli bir maç. Mutlaka iyi de başlamamız gerekiyor" diye konuştu.

Hazırlık döneminde forvet sıkıntısı yaşadıklarını anlatan Çalımbay, hazırlık maçlarının çoğuna forvetsiz çıktıklarını belirterek, "Bütün maçlarda ya tek forvetimiz oldu ya da hiç olmadı" dedi.

Transferde geç kaldıklarını ifade eden Çalımbay, "Lig başlıyor, biz hala transferlerimizi bekliyoruz, gelecekler. Onun dışında bir sıkıntı olmadı. Onlar da olsaydı, onlarla beraber çalışsaydık çok daha iyi olacaktı" diye konuştu.

Ligde ilk 3 maçtan iyi sonuçlar almaları halinde takımın mutlaka oturacağını ve daha iyi konuma geleceklerini belirten Çalımbay, "Bütün hedefimiz ligi geçen senekinin daha üstünde bitirmek" ifadelerini kullandı.

Çalışmalara geç başlayan golcü oyuncular Roman Bednar ve Michael Eneramo'nun Gaziantepspor maçına hazır olup olmayacaklarının sorulması üzerine Çalımbay,

"Zor durumdayız, mecbur oynatmak zorundayız. Yapacak bir şey yok" dedi.

Forvet transferinde çok geç kaldıklarını yineleyen Rıza Çalımbay, "Zaten forvetsiz oynamanın acısını hazırlık maçlarında yaşadık. En az birini oynatmamız lazım" diye konuştu.

Bu arada, Çalımbay yönetiminde gerçekleşen idmana, Sivasspor ile yeniden anlaşma sağlayan Nijeryalı forvet Michael Eneramo da katıldı. Eneramo, takımdan ayrı çalıştı.

cemahmety
14.08.2012, 02:51
Faty doğa hayrettin yetersiz olanların en başında geliyor mehmet nas sadece iyi bir yedek olabilir. Abdulkadir şuan itibariyle beklentilerin çok çok altında.

yigidokaan
14.08.2012, 03:28
lig başladı. tüm takımlar hazır bizimkiler daha yeni takviye yapmaya çalışıyorlar. Vallahi bıkıtım ben artık yaa. bu nasıl teknik heyet bu nasıl yönetim.
:confused:

poolat58
14.08.2012, 03:43
''ALABİLİRSEK BİR ORTA SAHA BİR DE DEFANS OYUNCUSU ALACAZ.''

bak bak sen ALABİLİRSEK miş sivasspor ne yahu hikat garibesi falan mı bu klüpte hiç mi transfere verecek para yok yapmayın Allah aşkına ya. millet batacaz diyor gidip taş gibi adamlar alıyor. biz de borç yok sıkıntı yok transfer de yok:mad::mad:

ardich
14.08.2012, 03:43
Rıza hoca sorun ve çözümleri söylemiş ama yönetim artık ne düşünüyosa koca transfer döneminde hiç bisey yapmadı son dakika transferleri yapmakla da takım nekadar düzelir bilemicem inşallah gelecek oyuncu hızlı uyum sağlarlar

EneS ElmaS
14.08.2012, 03:46
Teknik heyetin hic bir sucu yok. Riza hoca daha ne yapsin? Suc tamamiyle bizim beceriksiz yönetimimizde.

poolat58
14.08.2012, 04:02
bir insan kendi kendisini, nasıl bitirir... Allah korusun biz de öyle olacaz diye korkuyorum...iyi olan takımı mahvedecekler. aymazlıklarının yüzünden

sivaslıadem
14.08.2012, 04:12
şu anda en mantıklı olanı faty yi ön liberoda kullanmak bence
Geçen yıl bu bölgede oynadığı zaman başarılı oldu ancak rıza hoca ısrarla onu stoperde kullanmak istiyor o zaman da saatli bomba hali alıyor
Bu yönetim transfer yapmadığı için faty ön liberoya çekilmeli şimdilik

avare
14.08.2012, 04:18
orta sahaya fenerden sezer osturk defansa trabzondan mustafa yumlu valla super olur

Rallim58
14.08.2012, 05:41
Orta alana takviyeyi istemek önemli değil.

Önemli olan istenilenin yerine getirilip getirilemeyeceğidir.

Sultanşehir 58
14.08.2012, 07:02
Gerek Yok Ya Zaten Paramız Yok Durumumuz İçler Acısı Şimdi Birde Ön Libero Ve Defansa Para Harcayacaz Hiç Gerek Yok Hemde....Böylesi Daha İyi Borjan Kalede Durur Korcan Ön Libero Oynar...

K A Y G I S I Z L A R

58g0kberk58
14.08.2012, 07:13
hoca da farkında bu sene borjanın gosterdıgı performansın. bu sene bırıncı kalecımız tereddutsuz borjan olcaktır ve egerkı takım olarak ıyı de bır savunma yaparsak az gol yıyecegımıze ınanıyorum ben

etzel1967
14.08.2012, 10:18
kıvanç gittikten sonra onun yerinin dolması elzemdi...derhal bir futbolcu transfer edilmeliydi ama yapılmadı...o mevkiide oynayan tüm kaliteli futbolcular başka takımlara gitti...bu saatten sonra yerli olarak kimi alırlar bilemiyorum...geç kaldık...

avare
14.08.2012, 10:35
transfer sezonu baslarken manisadan nizamettin dusunuluyordu eger bu oyuncu alinmis olsaydi simdi on liberoda hic sikinti olmucakti

Mete209
14.08.2012, 10:37
Bu saatten sonra yapılacak transferden takıma pek bir fayda gelmez.

58MUAMMER58
14.08.2012, 10:48
rıza hocanın adam istediği mevkilere biz sezon bittiğinden beri adam alınmalı diye bas bas bağırıyoruz rıza hoca hazırlık maçlarındaki sonuçlardan sonra aklı başına geldi yönetimi pek suçlamıyorum nedenide zaten bu adamlar futboldan pek anlıyan kişiler değil kafalarında şurda şu futbolcu var burda şu futbolcu var diye bi futbolcu pazarı yok rıza hoca şunu alalım dedi onlarda aldılar doğayı erhanı alicanı şabanı atillayı fatyi rıza hoca istediği için aldılar gelelim sadede bu önliberoyla bu stoperlerle bu lig bitmez çok geç olmadan doğayı atillayı ve hatta fatyyi layık oldukları lige gönderip stopere ve kadirin yanına çok kaliteli 2 oyuncu alınırsa ozaman taş gibi takım oluruz yoksa aynı tas aynı hamam 2 atar 3 yeriz yeri gelir hiç atamadan 5 yeriz yeri gelir 4 atar 3 yeriz

cemahmety
14.08.2012, 10:57
zaten doğayı aldık yeter diyerek ön libero transferini yapmamak çok büyük hataydı, doğa kim olabilir ki Allah aşkına gelmiş 30 yaşına geldiği takım antalyaspor golü yok asisti yok napalım biz böyle adamı ?

alaattin 5858
14.08.2012, 12:03
sadece orta alana değil defansada takviye şart defans yolgeçen hanı

DoomsDay58
14.08.2012, 12:14
Bu güzel haber, 2 kaliteli transferle sorunlar çözülür

58hayati
14.08.2012, 12:14
abdulkasdir e bir şans iyi kullanırsa sansını takımın degişmezi olurdu ama ümit yok galiba tuncayı alsınlar önliberoya...

yigido sezgin
14.08.2012, 12:24
ya arkadaş şu takıma biraz sahip çıkılsa ne olur yaaaa her sene canımızı dişimize takarak liğde kalmaya oynamak zorundamıyız yaaaaaa.

Respect58
14.08.2012, 12:40
Defansa alınabilecek Ali Turan var.Orta sahaya da Fener'den Sezer Öztürk olabilir.

35kağan58
14.08.2012, 12:50
Orta sahada Kadir'in yanında oynayabilen oyuncu eksikliği açık.
Defansta da sorunlar var ama orta sahaya iyi bir oyuncu alınırsa Eneramo'nun takıma katılımıyla takım savunmasını gördükten sonra gerekirse defansa takviye olmalı diye düşünüyorum. Yani önceliğimizin orta saha olmalı görüşündeyim.

babapiton
14.08.2012, 13:58
Sivasspor Geçen sezonu 7. sırada bitirdi ve Avrupa'nın dışında kaldı. Geçen sezona göre daha derin ve oturmuş bir kadro var ellerinde. Şüphesiz bu sezon da futbollarıyla izleyenleri mest edeceklerdir. Geçen sezon Türkiye Kupasında çeyrek finalde Bursaspor'a elendiler. Oradan da Avrupa'ya uzanamadılar. Ellerinde iyi bir kadro var. En önemlisi ise takımdaki taşları oynatmamaları. Kilit isimleri takımda tutarak önemli bir iş yaptılar. Rıza Çalımbay'ın takımda kalması da çok önemliydi. İki tarafında kanı birbirine çok iyi uyuşuyor. Olası bir ayrılık iyi olmazdı. Sivasspor yaz döneminde üç tane hazırlık maçı yaptı. Romen ekibi Vitorul Constanta ile golsüz berabere kaldılar ilk önce. Daha sonra Nürnberg'e 5-0, Monaco'ya 2-0 yenildiler. Bu maçlar ölçü değil tabii ki. Gerekli transferlerin de geç yapılması büyük etkendi bu sonuçlarda. Sivasspor her zamanki gibi yukarılarda olacaktır bu sezon. Geçen sezonun en renkli takımlarının başında geliyordu Yiğidolar. Her zaman golü düşünen oyun anlayışlarıyla bize bol gollü ve zevkli maçlar izlettirdiler. Sezona damga vuran oyuncu şüphesiz Erman Kılıç'tı. İ.B.B. spordaki üst düzey oyununu Sivas'ta da devam ettirdi. Geçen sene takımını sırtladı desek yeridir. Bu performansı ile milli takımın kapısına kadar dayandı. Uzaktan attığı şutlar ve bire birdeki yeteneğiyle izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Gol yollarında sıkıntı çekmeyen Sivasspor defansta zaman zaman problemler yaşadı. Devre arası takıma dahil olan Jan Rajnoch'la bu sorunu azalttılar. Sağ bekte Antalyaspor'da yıllarca kaptanlık yapan Uğur Kavuk'la belli bir ölçü yakalandı.Sivasspor'da bu sezon kaptanlıkta yapan Uğur savunma olarak sertliğiyle öne çıktı. Hücum olarakta gerekli bindirmeleri ve katkıyı yaptı. Yeni sezon için ise sağ bek mevkisine bir diğer tecrübeli isim Erhan Güven dahil oldu. Defansın solunda ise çoğunlukla Ziya Erdal görev yaptı. Belli bir çizgide performanslar çıkarttı önümüze. Bazı maçlarda da tecrübeli Hayrettin aldı formayı o bölgede. Yaşadığı talihsiz sakatlıklardan sonra eski günlerine bir türlü dönemediği bir gerçek. Bu yüzden o bölgeye Sakaryaspor'dan Şaban ile takviye yapıldı. Geçen sezon takımı zor durumda olmasına rağmen çok iyi maçlar çıkardı.

Defansın en istikrarlı ismi Jakub Navratil'di şüphesiz. Ligin ilk yarısında partner olarak Faty veya Murat Akça'yla oynayan Navratil, devre arası takıma katılan vatandaşı Rajnoch'la çok daha iyi bir ikili oldu. Galatasaray'dan gelen Murat Akça'da iyi maçlar çıkarmasına karşın Rajnoch geldikten sonra genelde yedekti. Tıpkı Faty gibi. Takımın en büyük sorunu kaledeydi. Korcan'ın ansız gidişinden sonra tüm planlar alt üst oldu kalede. Devre arası Senecky'le anlaşarak sorun çözülmeye çalışıldı fakat o da çare olamadı ve yollar sezon sonu ayrıldı. Süper final avrupa maçlarında Korcan tekrar dahil oldu takıma. Vaslui'de kiralık oynayan Borjan da takıma geri döndü.

Orta sahada çok diri ve mücadeleci bir ekip vardı. Kadir Bekmezci, Mehmet Naz ve Kıvanç Karakaş üçlüsü harika bir sezon geçirdiler. Özellikle Kadir-Kıvanç ikilisi muhteşemdi. Kadir hem ofansif hemde defansif olarak harikaydı. Kıvanç orta sahadaki mücadeleci oyunuyla takdirleri üzerine topladı. Bu oyununa rağmen sezon sonunda takımdan gitmesi herkesi şaşırttı. Hem de TFF 1. lige gitmesi! Onun boşluğunu Antalyaspor'dan Doğa Kaya'yla doldurdular. Kıvanç'a göre çok daha sert ve kontrolsüz bir isim. Antalyaspor'da gerekli performansı gösteremedi. Diğer bir yeni transfer Aatif Chahechouhe'de o bölgede oynayabiliyor. Geçen sezon Bulgar liginde 15 maçta 10 gol atıp 3 asist yapan Fransız futbolcunun Ligue 1 tecrübesi de var. Bu sezon Doka etkisi yaratarak, sezona damga vurabilir. Kanatlarda çeşitlilik olarak fazla bir alternatif yoktu. Grosicki, Erman ve Cerny elinden geleni yaptı. Grosicki ve Erman'ın üst düzey performansı Sivas hücumlarını renklendirdi geçtiğimiz sezon. Grosicki yaş olarak daha genç olduğu için gelecek vaad eden bir isim ve disiplin sorununu aşarsa iyi bir transfer gerçekleştirebilir. Cerny'ye gelecek olursak, Grosicki'ye göre çok disiplinli bir oyuncu ve yetenek olarak da fena değil. Bu sezon daha da iyi olacaktır.

Gelelim hücum hattına. Geçen sezon Takımın en en önemli isimlerinden biriydi Nijerya'lı Eneramo. Geçen sezon 16 gol attı, yanına da 10 asist ekledi. Atmayı ve attırmayı çok seven bir golcü ve fizik gücü de oldukça kuvvetli. Son vuruşları fena değil, hava toplarından da birçok gole imza attı. Başarılı geçen sezonun ardından daha büyük bir takıma gitmek istedi ancak takım bulamadı. Yaklaşık bir ay boşta kaldı ve daha sonra tekrar Sivasspor'a döndü. En iyi transferi o oldu diyebiliriz Sivasspor'un. Takımı ve ligi çok iyi tanıyor. Takıma tekrar kazandırılması çok önemli bir hamle oldu. Diğer yandan daha önce Ankaragücü'nden tanıdığımız Roman Bednar katıldı forvet olarak. Son 3-4 sezonu çok vasat geçirdi Çek golcü. Katkı sağlayacağını zannetmiyorum. Pedriel'le rekabete girecek bu sezon. Pedriel daha TFF 1. ligde Giresunspor formasıyla dikkatleri üzerine çekerek, Sivasspor'un yolunu tutmuştu. İlk sezonunda fazla bir katkı sağlayamadı. Geçen sezon ilk sezonuna göre çok daha iyiydi. Yinede çok basit gol pozisyonlarını harcayarak saç baş yoldurttu. 9 gol 5 asistlik bir katkı sağladı. Diğer bir golcü transferi de TFF 1. ligden yapıldı. Bucaspor'da bir alt ligde harikalar yaratan Abdülkadir. Gurbetçi futbolcu Süper ligde daha önce Fenerbahçe'ye karşı bir maçta 3 gol atarak adını duyurmuştu. Rotasyon olarak önemli bir transfer.

Sivasspor yeni sezonda yine hücum oynayan bir takım olarak karşımıza çıkacak gibi. Orta alanda savunması sağlam orta saha konusunda eksikleri var. Bu bölgede Doğa Kaya'nın forması garanti gibi zira ondan başka takımı dengeleyecek bir oyuncu yok. Orta alana iki işi de yapacak bir adam daha alabilirlerse yine keyifli ve yukarılara oynayan bir takım olabilirler. Alamazlarsa geçen sezon ki gibi her maçta gol atabilir ancak bir çok maçta bol bol gol görebilirler kalelerinde. Hazırlık maçlarında bol gollü mağlubiyetler bunun habercisi gibi. En son Gençlerbirliği'nden 7 gol yediklerini unutmamak lazım. Bakalım Rıza Hoca bu sene nasıl bir takım izletecek bize...

Uğur Çezik | Kollektif Futbol
Blog: http://futbolungercekyuzu.blogspot.co m/

Ferhat06
14.08.2012, 14:48
şu anda en mantıklı olanı faty yi ön liberoda kullanmak bence
Geçen yıl bu bölgede oynadığı zaman başarılı oldu ancak rıza hoca ısrarla onu stoperde kullanmak istiyor o zaman da saatli bomba hali alıyor
Bu yönetim transfer yapmadığı için faty ön liberoya çekilmeli şimdilik

fatty bu gidişle kale arkası liberoya kaydırılabilir.:)

HALIL
14.08.2012, 16:33
ne yaparsaniz yapin hemem yapin çABUK OLUN !!!

34orhan58
14.08.2012, 17:25
adam alıncağını sanmıyorum lig başlıyor çoğu futybolcu trafnsferi bitti kim alıncak bu satten sonra

EsEnTePeLi
14.08.2012, 17:47
Her sene aynı sıkıntı ucuz fiyata iyi oyuncu alacaz derken verdikleri parayada pişman oluyolar.Paraya kıysalar biraz herşey çok daha iyi olacak eminim. Tek sorun, 'Yönetim uyuyor'

bykaram
14.08.2012, 17:57
Şu na mehmet aurelio boşta yaşı var ama bedava sivasta da iyi kötü 1 sene oynar bence bonservisi elınde alınabılecek yerlı statüsündeki en iyi oyuncu su an için

Esrarenqiz
14.08.2012, 18:07
Defansa yerli derseniz ALİ TURAN olabilir. Duruma gore sag bekte oynayabılıyor hem.

Orta sahaya dersenız hem defansa hem ofansa katkı saglayan guclu kalıplı bı futbolcu lazım. Aklıma gelen tek ısım rıza hocanın eskısehırdeyken transfer ettıgı ve ersun yanalın cogu zaman yedek bıraktıgı PELE. Adamın bıleklerı guzel, pasları ısabetlı, uzaktan sutları var ısabetlı, frıkık kullanıyor. Bence kadırın yanına harıka olur. Doğayla bu ıs yurumez.

58_SEMİH_58
14.08.2012, 18:15
Yumurta yerine gelince transfer arayışına başlıyoruz.Zaten kadroda yeteri kadar yabancı var 2 transfer yapılacaksa eğer bunlar Türk olacak.Bu zamanda da nerede bulacaksak oyuncu:rolleyes:

kanka5885
14.08.2012, 18:20
Hugo Rodallega
DOĞUM TARİHİ: 25 Tem 1985 (Yaş 27)
DOĞUM YERİ: El Carmelo, Valle de Cauca
UYRUK: Kolombiya
BOY: 181 cm.
KİLO: 75 Kg.
MEVKİİ: Hücum
FORMA NUMARASI: 20

Doğum tarihi: 22.10.1986
Doğduğu il: Conceição do Araguaia
Boyut: 1,75
Uyruk: Brezilya
Pozisyon: Forvet - Santrafor
Ayak: sağ ayak
Piyasa değeri: 9.000.000 €
21.500.000 TL
Oyuncu danışmanı: Eduardo Uram

GokhanTurna
14.08.2012, 18:24
Şu na mehmet aurelio boşta yaşı var ama bedava sivasta da iyi kötü 1 sene oynar bence bonservisi elınde alınabılecek yerlı statüsündeki en iyi oyuncu su an için

Sakatlığı yoksa şuan için alınabilecek en iyi isimlerden biri. Kendisi beğendiğim futbolculardan biri.

mühendisburak58
14.08.2012, 18:27
sivassporuma kesinlikle 1 defans ve 1 orta sahanın ortası şart

kanka5885
14.08.2012, 18:30
F.Adı
Alan Dzagoev

D.Tarihi 14-08-2012
D.Yeri
Uyruk Rusya
Boy 179
Kilo 70
Takım CSKA Moscow
Forma No 10
Pozisyon Ortasaha Orta
Değer 13.000.000 €

F.Adı
Fernandinho

D.Tarihi 14-08-2012
D.Yeri
Uyruk Brezilya
Boy 176
Kilo 68
Takım Shakhtar Donetsk
Forma No 7
Pozisyon Ortasaha Orta
Değer 11.000.000 €

kanka5885
14.08.2012, 18:31
Henüz 18 yaşında iken Udinese forması giyen Sulley Ali Muntari, 5 yıllık tecrübenin ardından İngiliz kulübü Portsmouth'a transfer oldu. Portsmouth forması altında çok iyi performans gösterip büyük kulüplerin transfer listelerine girmiştir. Takımının FA Kupası'nı kaldırmasında ve ligdeki birçok galibiyetinde büyük payı vardır. Muntari bir sezonun ardından 8.5 milyon euro karşılığında Inter Milan'a transfer olmuştur.

kanka5885
14.08.2012, 18:35
2002 yılında Sochaux'da profesyonel olan Mathieu, kariyerindeki ilk maçına 2002-03 sezonunda Sedan karşısında çıktı. [1] Kariyerindeki ilk golünü ise 2-2 biten maçta Rennes'e karşı attı. [2] Mathieu, Sochaux'da 63 lig maçında 6 gol attı ve çok iyi maçlar çıkarttı. Mathieu, İtalyan takım Juventus, İngiliz takımlar Newcastle United, Everton ve Southampton takımlarının transfer listelerine girmeyi başardı. [3] [4]

kanka5885
14.08.2012, 18:36
Vatandaki isim: Victorio Maximiliano Pereira Páez
Doğum tarihi: 08.06.1984
Doğduğu il: Montevideo
Boyut: 1,73
Uyruk: Uruguay
Pozisyon: Defans - Sağ Bek
Piyasa değeri: 15.000.000 €
35.500.000 TL
Oyuncu danışmanı: corner association

kanka5885
14.08.2012, 18:36
Doğum tarihi: 18.08.1984
Doğduğu il: Berlin
Boyut: 1,91
Uyruk: Almanya
Pozisyon: Defans - Stoper
Piyasa değeri: 8.000.000 €
19.000.000 TL
Oyuncu danışmanı: ProSoccer

engin2609
14.08.2012, 20:34
yabancı sınırı oldugu için genelde türk oyuncular hele gurbetteki oyunculara yonelmelerini bekliyorm ama saglam bir ön libero şart

şamatacılar
14.08.2012, 21:12
yumurta yaklaştı galiba. da yönetim tınlamaz. doğa yı bi halt sanıyorlar.

rıza hoca kendi cebinden öderse belki transfer olur.

ozledımeskıyı
14.08.2012, 21:59
abdulkasdir e bir şans iyi kullanırsa sansını takımın degişmezi olurdu ama ümit yok galiba tuncayı alsınlar önliberoya...

Abdülkadir forvet ve önlibero da şans mı versin. Tuncay dan önlibero mu olur Allah aşkına ya neden bahsediyorsun sen

Esrarenqiz
14.08.2012, 22:40
Kanka5885 şakamısın kardeşim dalga mı geçiyosun sen ?

MaXiMuM
14.08.2012, 22:41
Hele şükür be hoca, takımdaki sıkıntıyı bizler dışarıdan görüp aylarca söyledik, sen içindeyken yeni fark ettin ya bravo sana, o da bir gelişme....
Ayrıca bu saatten sonra yapılacak takviye ancak "yama" olur, o da ne kadar dikiş tutar Allah bilir.
Rıza hoca; söylenecek o kadar çok şey var ki senin için, içimizde tutuyoruz. İnşalah iyi sonuçlar alırsın da hep içimizde kalır, senin için iyi !!! düşüncelerimiz .

Ricardo Pedriel
14.08.2012, 22:42
uyduruk takımdan birini bulurlar sonra 40 yılın başında iyi bir oyucyla ismimiz geçince erdal sarılar güler

kanka5885
14.08.2012, 22:52
Kanka5885 şakamısın kardeşim dalga mı geçiyosun sen ?

yoo oyuncu sunuordum begendiyim oyuncular ?noldu

karahisarli
14.08.2012, 23:01
cok dogru ama gec verilmis karar riza hoca, kanatlar güclü ama defansin önüne dinamo lazim hem orta sahayi güclenirecek hemde defansi rahatlatacak.

cagatayakcil
14.08.2012, 23:17
1.si bu saatten sonra kimse iyi ön liberosunu bırakmaz 2. olarakta memnun olmadığı oyuncunun doğa olduğunu sanmıyorum çünkü kendi aldırdı onu hemen gönderipte güven taraftarın gözünde güven kaybı olmasını istemez

bykaram
15.08.2012, 00:46
Sakatlığı yoksa şuan için alınabilecek en iyi isimlerden biri. Kendisi beğendiğim futbolculardan biri.

Sakatlığı felan yok ve takım arıyo kımseyle anlasmadı kadirin yanına bence ıı olur yedek de mehmet nas ılk yarı 2.yarı gerekırse deısmelı oynarlar ne olsa yerlı statüsünde oynuyo ve faydalı da olur bence

58MUAMMER58
15.08.2012, 04:39
süperligde iyi olduğumuz yıllara bakmak lazım ön liberoda kimler varmış ilk yıllarımızda dosbastos o bölgeyi iyi idare etmişti hatırlarsanız sivasspora gol atmak bayağa büyük meseleydi daha sonra birçoğunun beğenmediği ibrahim dağaşan oynadı o mevkide sylla bayağı katkı yaptı iyibitane önlibero vardı simon colosimo bülent hoca kaprisleri uğruna yolladı 2.ligde şampiyon olduğumuzda ve ertesi yıl yasin elmacı diye oyuncumuz vardı oda çok iyiydi demek istediğim başarılı olmak istiyorsak özellikle defans ve ortasahayı rahatlatacak mevkiye iyi oyuncu alınması gerekiyor gs urfaluji meloyu aldı şampiyon oldu aurello tsde ve fb de çok iyi işler yaptı bjk ernestle ligde tutundu önlibero mevkii takımların en önemli hayati yeridir keşke sezon başında işe yaramıyacak yabancılardan biri gönderilip çok sağlam bi oyuncu alınmış olsaydı bu takımda keita gibi savaşçı vardı bizim çete dövdü adamı nabil taider vardı sandro kazmasına tercih edildi bruno zita vardı mehmet nasa tercih edildi karim saidi diye çok sağlam teknik stoper vardı yönetim feyenorda 100 bin € vermemek için almadı şimdi yana yana adam arıyoruz :mad: yerli olarak aklıma kimse gelmiyor adı geçenler yaşlı orada genç ve çok koşacak adam olması gerekiyor