Orijinalini görmek için tıklayınız : YOZGATSPOR SİVAS'I ÖRNEK ALACAK

1967_DERNEK_MUSTAFA
17.11.2005, 11:25
Bu sezon lige iyi bir başlangıç yapamayan Yozgatspor,bu günün ve geleceğini masaya yatırdı..
Yozgat'ta yayın yapan rtv 66 televizyonunda konuyla ilgili yapılan açık oturuma Sivasspor menajeri Bülent Uygun katıldı.
Yozgatspor klüp Başkanının yanısıra Yozgat valisininde katıldığı açık oturumda konuşan Bülent Uygun,Süper lige Sivasspor'un nasıl çıktığını ve sorunları nasıl aştığını anlattı.Herkesin taşın altına elini koymasını gerektiğini belirten Bülent Uygun ''Yozgat'ta potansiyel var.ama bu potansiyelin harekete geçmesi için herkesin üzerine düşeni yapması lazım'' dedi...
Diğer konuşmacılarda Yozgatspor'un başarısı için herkesin takıma destek olması gerektiği görüşünde birleşti..

1967_DERNEK_10UR
17.11.2005, 11:43
ARTIK BİZ BİR EKOL OLDUK..

BOUN
17.11.2005, 14:53
Bu foruma çok fazla yazı yazılmamış. Aklıma hemen YİMPAŞ'ta parası bulunan yaklaşık 30.000 Sivaslı geldi. Ne oldu abi Yozgatlılara bir kırgınlığımız mı var?::D ::D ::D

veysel
17.11.2005, 14:56
avrupadaki yozgatlilar in hepsi sivassporu destekliyor

Dağcı
17.11.2005, 15:02
Komşu komşunun külüne muhtaç diye bir atasözümüz var. Komşularımıza yardımcı olabilirsek ne mutlu...

Sarkdakikisla58
17.11.2005, 15:05
Eee bastan basa bir modeliz biz :)
hemde en iyisi

erhan5834
17.11.2005, 15:10
EE GARDAŞ BIRAKDA OLSUN FARKIMIZ TARZIMIZ SİVASSPORUZ..

sVs
17.11.2005, 15:10

evet tokattan sonra yozgat ta bizi örnek aldı kim bilir başkaları da alır

deli_yigido
17.11.2005, 15:23
Gururluyuz..

zubiceman28
18.11.2005, 09:28
Yozgatspor taraftari cok cefakardir 2. ligden biliyorum Giresunspor taraftari gibi tum deplasmanlara giderler.Super ligde Sivassporu desteklemeleri cok normal cunku sizi kendilerine cok yakin hissediyorlar.
Taraftar potansiyeli acisindan gercekten tebrik edilmesi gereken bir takim bence.

antalyali_yigido
18.11.2005, 09:37
yozgatspor da inşallah hakkettiği yere gelecektir.

GuNaY
18.11.2005, 09:53
sivasım bu gidişle bir cok takıma örnek olacak... sadece futbol anlamında kalmayıp yönetim ve gelişimlerde buna dahil olarak!

GeCeVeMaVi58pRf
18.11.2005, 10:38
tabiki sivasspor bu gunlerıne kolay gelmedi hatırlayalım 3.ligde zor günler gecirdik neredeyse amatör kümeye düşecegimiz günler bile olmustu ama şimdi bugunlere geldıysek bunu bence osman seçilmişe ve ekibine ve tabiki mecnun başkanımıza borcluyuz biz bir ekolüz ve tek büyüğüz...

g_kalp
01.02.2006, 20:41
Yozgatspor her zaman bize destek oldu sagolsunlarr

Samsunspor maçında da http://forum.yozgatspor.net forumlarından sıvasspora destek olalım yazmışlar helal olsun...

İnsallah lıgde kalırlar onlarla beraberiz..

1967_DERNEK_TUĞRUL
01.02.2006, 21:56
tabiki sivasspor bu gunlerıne kolay gelmedi hatırlayalım 3.ligde zor günler gecirdik neredeyse amatör kümeye düşecegimiz günler bile olmustu ama şimdi bugunlere geldıysek bunu bence osman seçilmişe ve ekibine ve tabiki mecnun başkanımıza borcluyuz biz bir ekolüz ve tek büyüğüz...

++++++++
İMZAAAAAAAAAAAAAA.......!!!!!!

DJMuRaT
01.02.2006, 21:59
İnş. Yozgatsporda Geçmişteki günlerine döner...Bozok diyarına Sivaslı Yiğidolardan başarılar...

SONMEZ
01.02.2006, 23:00
YOZGAT'LI KARDEŞLERİMİZİN,
BU KADİRŞİNAS, MİSAFİRPERVER, DOSTÇA,...
YAKLAŞIMLARINI, DUYGU YÜKLÜ GÖZLERLE VE
GURURLA OKUDUM...

İNANIN BU İFADELER; KLAVYENİN TUŞLARINDAN
DEĞİL; YÜREĞİMİN DERİNLİKLERİNDEN GELİYOR...

İSTANBUL'DAN SİVAS'IMIZA GİDERKEN, YOZGAT'A
GELDİĞİMİZDE, ''HAH İŞTE MEMLEKETİMİZE GELDİK''
DİYORUM HEP...

ÇÜNKÜ; YOZGAT, BURAM BURAM ANADOLU KOKUYOR.
YOZGAT, TÜRKÜ KOKUYOR... YOZGAT, SİVAS KOKUYOR...!!!

İSTANBUL'A DÖNÜŞTE İSE; YOZGAT SINIRINI GEÇTİKTEN
SONRA DA : ''MEMLEKETTEN ÇIKTIK ARTIK'' DİYORUM...

KÜLTÜR BİRLİĞİ, KADER BİRLİĞİ, ÇİLE BİRLİĞİ, GARDAŞ
BİRLİĞİ, TARİH BİRLİĞİ,... VS. BU BİRLİKTELİKLERİ,
YOZGAT İLE SİVAS EN ZİRVEDE YAŞAMIŞLARDIR HEP...!!!

TARİH BOYUNCA, BU GÜZELLİKLERİ YAŞAYAN VE YAŞATAN
BU İKİ GÜZİDE İLİMİZİN YİĞİT İNSANLARINI, YÜREKTEN
ALKIŞLIYOR VE ÖNÜMÜ İLİKLEYEREK SAYGIYLA SELAMLIYORUM...

BU GÜZELLİKLERİN 5 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ DE YAŞAYACAĞINA
VE YAŞATILACAĞINA GÖNÜLDEN İNANIYOR VE HEPİNİZİ
ALLAH'A EMANET EDİYORUM...

SELAM OLSUN...
O DİYARIN VEFAKAR, CEFAKAR, YİĞİT İNSANLARINA...

Arif Coşkun
02.02.2006, 08:15
Bu foruma çok fazla yazı yazılmamış. Aklıma hemen YİMPAŞ'ta parası bulunan yaklaşık 30.000 Sivaslı geldi. Ne oldu abi Yozgatlılara bir kırgınlığımız mı var?::D ::D ::D
Boun kardeşim,istisnalar kaideleri bozmaması lazım,Her yerin elbetteki iyiside var kötüsüde var. Zaten şöylede derler: "Kötüler Olmasa İyilerin Değeri Anlaşılmaz" Onun için sırf o yüzden değildir rağbet göstermemek zamanla buraya da çok sayıda yorum yapan olacaktır.
Saygılar

Arif Coşkun
02.02.2006, 08:26
GURURLA OKUDUM...

DİYORUM HEP...

SELAM OLSUN...

Mustafa gardaş,tam içimizden söylemek istediklerimizi , klavuzluk yaparak sen yorumlamışın çok güzel olmuş. Aynı duyguları yaşıyoruz demekki. Mesela birde Yozgat 1.Ligte iken maç yaptığında içimdeki bir his Yozgat'ın kazanmasını isterdi.Bu da senin dediğin gibi oraya ayak basınca sanki kendi memlekteimize gelmiş gibi oluyorduk, o yüzden Yozgat'ın yeri başka.Pazar günü yiğidoların yanında yer alarak gerekli desteği esirgemeyeceklerine inanıyorum. Tüm Yozgat'lılara sevgi ve saygılarımızla.

Etem-Murat
02.02.2006, 08:26
hayırlısı olsun gardaş yozgattı iyi takım inşallah bu sene cıkamasalarda
gelecek sene süper liğe cıkarlar

1967 dernek serkan20
14.11.2006, 14:57
yozgata başarılar dilerim
inşallah eski günleirne dönerler

PRoFeSSioNaL
14.11.2006, 15:34
YOZGAT SPORA BAŞARILAR DİLİYORUM
.............................. ...................

ahmet kaya 58
14.11.2006, 17:55
Ben de Yozgatspor'a başarılar dilerim. Selam ve sevgi ile.

ceza_tolga_rep
14.11.2006, 18:21
YOZGATSPOR BUGÜNLERDE SARSILIYOR.BU YİMPAŞ MAĞDURLARI FALAN VAR.O KONULARINDA BENCE DERHA HALLEDİLMESİ VE BİR AN ÖNCE YOZGATSPORADA DESTEK VERİLMESİ LAZIM.GERÇEKDEN BİZİ ÖRNEK ALMALARI ÇOK GÜSEL.ÇÜNKÜ BİZ ÖRNEK TAKIMIZ.
BAŞARILAR YOZGATSPOR.ARTIK YİMPAŞ DEİL.

fatih_5834
14.11.2006, 18:22
OLACAK O KADAR ..KARDES TAKIMIMIZ KIMI ORNEK ALICAK...AMA INS ONLAR BU TAKTIKTE BIZIM YAKALAYAMADIGIMIZ BASARIYI YAKALARLAR..!

koyu58
14.11.2006, 18:27
aman istanbul takımlarını örnek almasınlarda kimi örnek alırlarsa alsınlar

AMA SİVASI ÖRNEK ALDIKLARI SİVASI DESTEKLEDİKLERİ İÇİN YOZGATA KUCAK DOLUSU SEVGİLER

AYDIN1985
14.11.2006, 20:22
Arkadaslar ikinci ligdeki yozgatspor yozgatspor degil, cünkü gercek yozgatspor ücüncü ligde. bu takim yimpas yozgatspor. Yimpas holding yimpassporu bütün gurbetcilerin alin teri ile kazandiklari parayla yeni bir takim kurdu ve besledi durdu. ne oldu? düsdüler ve düsdükce düsdüler. yazik günah, yimpas holdingin yaptigi kumar gibi birseydir, cünkü 1. ligde kalma garantisi gibi birsey yokdu. bu simdi niye önemli? cünkü harcadigi babasinin parasi degildi, o kadar müslüman türkün parasiydi. oh ne ala, o kadar sivasli para yatirsin holdinge, takimin adi yozgatspor olsun. haksizlik degilmi bu? arkadaslar kusura bakmayin bu icimdeki sikintiydi, tabiiki sadece yimpas degil, elin parasiyla futbola ve futbolculara yatirim yapan. tekrar özür dilerim.

1967_CLUB_10UR
14.11.2006, 20:31
BURSA BİZİ ÖRNEK ALDI SÜPER LİGE ÇIKTI AMA YOZGATIN O KADAR GÜCÜ VE POTANSİYELİ VAR MI BİLMEM..

spainloco
14.11.2006, 20:35
sivasımızı desteklemeleri ve örnek alamları cook normal hem komsuyuz hemde hak ediyoruz!

aykut-akay
14.11.2006, 20:59
sivas bir ekol oldu bu bizler icin
cok büyük sevinc
SIVAS SIVAS SIVAS

caddeligenç66
07.02.2007, 21:54
sivassporu seviyoruz destekte olmak istiyoruz ama imkanımız yok...

bdogan58
13.02.2007, 17:48
adamlar işini biliyo(yozgatlılar)!!

serhankaburcuk
13.02.2007, 18:24
Sivas artık bu konuda otorite oldu...Çevredeki komşularımıza örnek bir takımız...

1967_CLUB_ERDİ
13.02.2007, 18:32
yiyicen tatlıyı ........ yozgatlıyı

boşverin biz önümüze bakalım

YavuzTheYigido
13.02.2007, 18:48

Terbiyesizlik yapma..Insana konustuklari ile deger verilir!!

caddeligenç66
18.12.2007, 20:32

kardeş sana bu sözleri bir yakıştıramadım.
özelliklede sivaslı olman dolayısıyla yakıştıramadım.

geçmiş yılda sivaslı yöneticilerden bilgiler almışız sivası nasıl çıkardınız diye kötümü olmuş takımınız örnek bir klüp haline gelmiş.

sivasspor yarın bir ceza alsa ve yozgata gelse.

inanın onbinlerce kişi sivassporu desteklemeye gelir çünkü sivaslılar bizim hemşerimiz sivaslılar bizim kardeşimiz sivaslılar delikanlı mert sivaslılar bizim toprağımız.

ceza_tolga_rep
18.12.2007, 20:34
bizi türkiye örnek almalı..............

Del Piero
18.12.2007, 20:50

Terbiyesizlik etme lütfen ayıp ayıp birde yiğido yazmışın avatarına yiğido böyle olmaz ! adam gibi adam olur komşuna isafirine edepli olur !

caddeligenç66
18.12.2007, 20:55
Terbiyesizlik etme lütfen ayıp ayıp birde yiğido yazmışın avatarına yiğido böyle olmaz ! adam gibi adam olur komşuna isafirine edepli olur !

teşekkürler kardeş yiğidolara selamlar

caddeligenç66
18.12.2007, 20:56
GURURLA OKUDUM...

DİYORUM HEP...

SELAM OLSUN...

yiğido helal olsun sana.

sivasspor bu sene şampiyon.

yozgat+sivas gerisi yalan...

yigidolar06
18.12.2007, 21:28
Bu foruma çok fazla yazı yazılmamış. Aklıma hemen YİMPAŞ'ta parası bulunan yaklaşık 30.000 Sivaslı geldi. Ne oldu abi Yozgatlılara bir kırgınlığımız mı var?::D ::D ::DEVET VAR BENCE YOZGAT SINIFTA KALDI KOMŞUMUZ AMA YOZGATLI EŞ DOSTTA AYIP OLACAK AMA BİZ YOZGATTAN COK ÇEKTİK

abdullah58
18.12.2007, 21:30
YOZGAT BIZI ÖRNEK ALMIS ÖYLEMI--ÖNCE BIZI KANDIRARAK TOPLADIKLARI PARALARI GERI VERSINLER--BURDAN UYARIYORUM-DEMEDI DEMEYIN--HARAMIN ÜSTÜNE BINA OLMAZ-O YOZGAT CIKSADA GERI 2 LIGE DÜSER--HARAM PARAYLA-BEDDUA ALARAK-GÖZÜ YASLI AILELERIN AHIYLA TUTUNAMAZLAR
SIVASSPORUMUZU ÖRNEK ALDIKLARI ZAMAN--EMEKLERINDE KURUS HARAM OLMAMASI LAZIM
DELIKANLI;ADAM GIBI ADAM BIR BASKANLARI OLMASI LAZIM
BEDDU ALAN BASKANLARI(YIMPASIN KACAK BASI)OLMAMASI LAZIM
DELIKANLI:ADAMGIBI HELAL LOKMAYLA BÜYÜMÜS MENECERLERI OLMASI LAZIM-ODA BÜLENT UYGUN
BÜLEN UYGUNU NEREDEN BULACAKLAR
ÖNCE GÖZ YASLARINI DINDIRSINLER-BEDDUA ALMAYI BIRAKSINLAR
SONRA 100000 KISIDEN HELAL LIK ALSINLAR
GERISI ZATEN GELIS
BEYPINARLI YIGIDO 58

Del Piero
18.12.2007, 21:37
Gardaşım zorlamı aldılar vermeselermiş paralarını ayıp yaa kazanıorken güzeldi ama bence kendi düşen ağlamaz kimse kimseyi kazıklamadı bence !

merkez_emre
18.12.2007, 21:45
sivasspor yarın bir ceza alsa ve yozgata gelse.

inanın onbinlerce kişi sivassporu desteklemeye gelir çünkü sivaslılar bizim hemşerimiz sivaslılar bizim kardeşimiz sivaslılar delikanlı mert sivaslılar bizim toprağımız.

ya tamam arkadas kotu kufur kullanmıs yanlıs ama senın cumlelerın yanlıs

dun gibi aklımda 2. ligdekı yozgat macımız etmedınız kufur kalmadı kırmadınız araba camı kalmadı hala sivas+yozgat diyon amigo postacıyı bile patakladınız...kayseri gibi sizde yukseldimizi gorup biz dostuz yapıosunuz olmadı :)

abdullah58
18.12.2007, 21:54
MEHMET SAHAN HOCANIN ZAMANINDA
KAYSERIYE MACI VERDINIZ CIKARTTINIZ
KONYA YA VERDINIZ CIKARTTINIZ
SIVASA GELINCE ASLANLAR GIBI OYNAYARAK--3-3 KALDINIZ
YOZGATLI KARDESLERIM

abdullah58
18.12.2007, 22:03
FATI CAN KARDESIM HIC KIMSE BIZI KANDIRMADIMI DOGRU ZORLADA ALMADILAR
O ZAMANKI VERDIKLERI SÖZDE;VERDIKLERI SENETTE:KI LAFLARINA UYMUYORLAR
DIYELIMKI ÖYLE OLDU-PEKI BU KADAR MAGDUR INSAN VARKEN -BU KADAR INSAN AGLARKEN-SENIN VICDANIN RAHATMI
PARALAR DEVLETEMI GITMIS--YOK --DURSUN BEYE
NEYLE GELIRSEN GEL---KUL HAKKIYLA GELME DIYOR--LÜTFEN GARDAS KUL HAKKI ÖYLE KOLAY DEGIL RIZANLA ORTAKLIK YAPMISSIN
SIMDI ADAMA GÜCÜN YETMIYOR-KAR ALAMIYON ANA PARANI VERMIYOR-SANA DEVLETIN SAHIP CIKMASI LAZIM CIKMIYOR--
EL INSAF
SEN 2 ORTAK DÜKKAN ACSANIZ--2 YIL SONRA ORTAKIN SENI DÜKKANA KOYMASI-X CEVRESIYLE IS BITIRSE:NE YAPARSIN OLAYLARI BÖYLE YORUMLA
SELAMATLE
BEYPINARLI 58

ofgurleyuk78
18.12.2007, 22:49
Atatürk Kurtuluş Savaşını kazandıktan sonra tüm dünyadaki esaret altındaki ulusların umudu olmuştu. Herkes onu örnek alıyordu. Şimdi de Sivasspor tüm anadolunun örnek aldığı bir kulüp oldu. Ne mutlu Sivaslı olana Ne mutlu Sivassporluyum diyene.

yozgatsporlu
19.12.2007, 09:45
s.a hemşerilerim ben yozgattan murat yorumların hemen hemen hepsini okudum kırıldığım nokta war sewindiğim noktalarda elbetki war. Sivas spor oldum olası taktir ettiğim bi kulup tür. inş sadece Türkiye liglerinde değil avrupada da görürüz başarısını buzamana kadar anadolu takımları şampiyon olamadı avrupaya çıkamadı bu sevinci kayseriyle yaşadık inş bu senede sivasla yaşarız

puar
19.12.2007, 09:49
bende severim yozgatı eskiki günlere donmesi temennim.

yozgatsporlu
19.12.2007, 09:51
s.a hemşerilerim ben yozgattan murat yorumların hemen hemen hepsini okudum kırıldığım nokta war sewindiğim noktalarda elbetki war. Sivas spor oldum olası taktir ettiğim bi kulup tür. inş sadece Türkiye liglerinde değil avrupada da görürüz başarısını buzamana kadar anadolu takımları şampiyon olamadı avrupaya çıkamadı bu sevinci kayseriyle yaşadık inş bu senede sivasla sporla yaşarız.

inş beraber aynı ligde karşı karşıya geliriz sizleri seviyoruz herzaman istanbul takımı mı birbirini tutacak komşu şehirlerin 2 takımından birisi umarımki avrupada Türkiye liginde şampiyonluklarla bizi çoşturur...

puar
19.12.2007, 09:59
Canım kardeşim geşmişte yapılanlar bizle tarafından unutulmadı belki sen hatırlamassın ama malasef bizleri çok üzdünüz o yuzdende kırgınlık var.
ama bir gerçek var komşumuzsunuz vede sizleri seviyoruz inşallah dileklerin kabul olur yanlız aynı ligde derken süper ligde karşılaşırız.

MER-MER-BEY
19.12.2007, 10:17
DEĞERLİ KARDEŞİM TRABZONSPORLU GELMESİN SİTEMİZE DE KİM GELİRSE GELSİN.
ANA AVRAT SÖVDÜLER VE 1.HAFTA MAÇ OLAYLARIDA BUNUN YANINDA.

BÜTÜN YOZGATSPORLULARA SELAMLARIMI İLET.
ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM.
YOZGATLA YAŞANAN OLAYLAR VARMIŞ.BUNU TAKACAKSAK O ZAMAN ATALARIMIZ İÇİN KAYSERİYİ YIKMAMIZ GEREKİR.AMA HERŞEY ORTADA BİZE TERS TAKIM TRABZONSPOR....

EyüphanAydın
19.12.2007, 10:26
ARTIK DİĞER RAKİP TARAFTARLARIN DİLİNDE KONUŞULMAKTAN HOŞLANDIK VE HOŞLANMAYA BAŞLADIK

nuri_58
19.12.2007, 10:29
yozgatsporun destekleri için tşk ederiz...

merkez_emre
19.12.2007, 10:41
DEĞERLİ KARDEŞİM TRABZONSPORLU GELMESİN SİTEMİZE DE KİM GELİRSE GELSİN.
ANA AVRAT SÖVDÜLER VE 1.HAFTA MAÇ OLAYLARIDA BUNUN YANINDA.

BÜTÜN YOZGATSPORLULARA SELAMLARIMI İLET.
ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM.
YOZGATLA YAŞANAN OLAYLAR VARMIŞ.BUNU TAKACAKSAK O ZAMAN ATALARIMIZ İÇİN KAYSERİYİ YIKMAMIZ GEREKİR.AMA HERŞEY ORTADA BİZE TERS TAKIM TRABZONSPOR....

ben yozgatla trabzondakı olayların arasında bir fark goremıyorum
elbette önce anadolu ama kımın ne oldugunu gecmısı unutmamak lazım

yozgatsporlu
19.12.2007, 10:59
teşekkür ederim arkadaşlar hepiniz 4/4 insanlarsınız allah sizlere ve kulube uzun ömürler wersin..

nuri_58
19.12.2007, 13:02
yozgatsporuda süper ligde görmek isteriz inş süper lige çıkarlar...

ekingölü
19.12.2007, 14:13
örnek olmak çok güzel bir duygu,Yozgata çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.

nuri_58
19.12.2007, 16:25
komşu illerimizden gelen destekler için saolun bizde sizin sitenize üye oluruz sitenizi yazarsanız sevinirim...

ibrahim58
19.12.2007, 16:38
yozgat sivası sivas yozgatı toprağı bilir dışarıda..umarım eski günlerine dönerler

nuri_58
19.12.2007, 16:47
yozgat komşu ilimiz kardeş ilimiz süper lige çıkıncaya kadar destekleriz sizi inş...

YozGaTlikrall
21.09.2008, 23:19
Herseyden önce selam ederim yiğidolara yiğidin harman olduğu diyardan sevgi ve saygılarımı iletirim benimde kırıldığım çok nokta oldu ama o 3-3 lük maçı hatırlatan arkadaşlara yozgatta oynanan sivasspor samsunspor maçını hatırlıyorlarmıymış bilmiyorum sizleri ama kardeş kardeşi kıskanır ve yeri gelince döver yeri gelince sever biz SİVAS'ı gardaş biliriz gardaş bilinsekde hasım bilinsekte biz gardaş bilirizz saygılarımla...

YozGaTlikrall
21.09.2008, 23:33
yine bize bi görev düşerse maçınız olursa yozgatta sonuna kadar destekleriz ve sitemizde yozgatlılar için yazılanlarıda okuanızı isteriz www.yyozgatspor.org

YuNuSPaSa58
21.09.2008, 23:35
Yozgat Lige kendini veremiyorki sorunLarLa uğraşmaktan. Ama destek oLursa Ankaradan onlarda lige çıkar EskişehirSpor qißi..:)

kerami58
22.09.2008, 10:47
tabii yaa örnek alsın sivassporumuzu büyük denilen takımların yabancılarını örnk alacağına bizi alsın.

davulcu
22.09.2008, 10:54
Yozgat Lige kendini veremiyorki sorunLarLa uğraşmaktan. Ama destek oLursa Ankaradan onlarda lige çıkar EskişehirSpor qißi..:)

kanka artık sana hiçbişi demiyom::D
acemi davulcu:D

atababa111
22.09.2008, 11:07
AYNI TOPRAKLARIN PARÇASIYIZ ...

GencYaren18
27.02.2009, 14:22
yozgat spora 3.ligde başarılar dileriz :D:D:D çankırı ile fazla uğraşmıştınız sonunuz böle oldu :D