Orijinalini görmek için tıklayınız : Zara güven verdi 4-2

Rallim58
12.09.2012, 09:39
http://resimzade.com/Show.html?i=36983&token=23071 (http://resimzade.com/Show.html?i=36983&token=23071)

Bölgesel Amatör Lig'de yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Zara Belediyespor, Sivasspor A2 takımı ile yaptığı hazırlık karşılaşmasından 4-2'lik galibiyetle ayrılarak, zorlu lig maratonuna hazır olduğunun sinyallerini verdi.

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig 3. grupta mücadele edecek olan Zara Belediyespor'da yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Sivas'ta yapılan son antrenmanın ardından Zara'da kampa giren kırmızı-siyahlılar, Sivasspor A2 Takımı ile hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya geldi.

23 Eylül'de başlayacak zorlu lig maratonu öncesinde, ikinci hazırlık maçına çıkan Zara ekibi, kırmızı-beyazlılar karşısından 4-2'lik galibiyetle ayrılarak yeni sezon öncesi güven verdi.

Ahmet Başyurt İlçe Stadyumu'nda Sivasspor A2 takımıyla sezon hazırlıklarının ikinci karşılaşmasını oynayan Zara Belediyespor, 1-0 yenik duruma düştüğü karşılaşmayı 4-2 kazanarak, lige hazır olduğunun sinyallerini verdi.

RÜŞTÜ VE ALP KAMPA KATILDI

Öte yandan kırmızı-siyahlı ekibin yeni transferleri Rüştü Özbilum ile Alp Kılıç Zara'daki çalışmalara katıldı.

Geçtiğimiz sezon 4 Eylül Belediyespor forması giyen ve Belediye ekibi ile yollarının ayrılmasının ardından, Zara Belediyespor'a transfer olan 2 yeni isim, önceki gün kulüp yöneticileri ile bir araya gelerek takımdaki yerlerini aldı.

C. Kaan Karaguş/Sivasın Sesi

ankastre
12.09.2012, 11:07
özel idare nerde ondan hiç ses yokmu.yoksa bal liginde değilmi

chatlaq
12.09.2012, 13:42
özel idare nerde ondan hiç ses yokmu.yoksa bal liginde değilmi

özel idare de BAL liginde ama pek haber yok herhalde

Ricardo Pedriel
12.09.2012, 16:23
özel idarede az kala gelecekti düşüşe geçti bir sonraki sezonda zara tek bir engeli aşamadı.inşallah ikiside engelleri aşarak 3.lige gelirler

57babasivas
12.09.2012, 17:30
özel idarede az kala gelecekti düşüşe geçti bir sonraki sezonda zara tek bir engeli aşamadı.inşallah ikiside engelleri aşarak 3.lige gelirler

sadece lider olanan 3 lige geliyor ya özel idere gelcek yada zara yada başkasi

favori58
18.08.2013, 20:25
arkadaşlar özel idare küme düştü yerine yıldızeli geldi,zara bu işi beceremiyor inşallahyılıdzeli 3.lige çıkar

adres58
18.08.2013, 20:41
arkadaşlar özel idare küme düştü yerine yıldızeli geldi,zara bu işi beceremiyor inşallahyılıdzeli 3.lige çıkar

Üstad nerden anladın bu işi beceremediğini.. Bence gayet güzel beceriyorlar. Siz gelinde koskoca Kastamonusporun bir haline bakın... Zara Belediye takımı hem daha profesyonel hemde çok başarılı bir takım. Sadece çok ama çok şanssız o kadar...

myyiğido58
18.08.2013, 21:26
helal sana zaraa :)

ELLİSEKİZ
18.08.2013, 21:50
Yıldızeli başta olmak üzere(çünki ilçem) :) Zara ve diğer takımlarımıza başarılar dilerim. Ayrıca resimdeki Sivasspor formalı keratada yiğenim olur onada ayrıca başarılar diler. En kısa zamanda daha yukarılarda görmeyi dilerim...

Turan 59
18.08.2013, 22:06
Vay vay vay sitede kimleri görüyorum.Hele diyorum site neden bu kadar sesizdi diye.

Morten58
18.08.2013, 22:11
Zara Belediyespor 3-2 Sivasspor A2 Maç sonucu

GOLLER / Hakan Yazıcı,Serdar Mert,Övül Demir (Zara Belediyespor) Paulinho,Pieh (Sivasspor A2 )

Sivasspor'da denenen oyuncu , A2 de forma giymis, ayrica Piech de orada bence bu iki oyunucu A takimda olmali ve Navratil ile Cerny kiralanmali veya o oyuncular A takimda olmali .

MaXiMuM
18.08.2013, 22:28

Öncelikle belirteyim "teşekkür" butonuna yanlışlıkla bastım. Hayatımın hatası oldu. Geri alma butonu yokmuuuuuuu :D

son 2 yıldır 3. ligi hep son maçta kaybeden takım beceriksizse eğer, her sene beceriksizlik yapsın razıyız biz...

MaXiMuM
18.08.2013, 22:29
özel idare de BAL liginde ama pek haber yok herhalde

Aman olmasın eksik olsun gardaş. Hem niye olacak ki ? Zara'ya veya Yıldızeli'ne çelme takmak için mi ?

favori58
18.08.2013, 22:44
Üstad nerden anladın bu işi beceremediğini.. Bence gayet güzel beceriyorlar. Siz gelinde koskoca Kastamonusporun bir haline bakın... Zara Belediye takımı hem daha profesyonel hemde çok başarılı bir takım. Sadece çok ama çok şanssız o kadar...

Üstad sen kaç defa zara maçına gittinde bunları biliyorsun? Zaranın kendi futbolcusu itiraf ediyor bunu biliyormusun...

Murat ARICI
18.08.2013, 22:58
Zarama başarılar diliyorum..

şampiyon71
19.08.2013, 10:22
ZARASPOR:3 SİVASSPOR A2 :2 MAÇ BÖYLE BİTTİ.(BASINA DUYURLULUR.)
ZARASPOR VE ZARALILAR BU İŞİ ÇOK İYİ BECERİR.SENİN GİBİ ART NİYETLİ, KÖTÜ DÜŞÜNCELİLER OLMAZ İSE...ZARA BU İŞİ BECEREMEZ İSE SANA FAYDASI NE OLACAK.YILDIZELİDE BİZİM TAKIMIMIZ.AMA ÇIKMAK İSTEYEN UNUTMA NİYETİ İYİ OLAN ZARASPORLULAR...ÜSTTEKİ YORUMUNU OKUDUM.SİVAS ADIAN ÜZÜLDÜM.KÖTÜ DÜŞÜNCE KİMSEYE BİR ŞEY KAZANDIRMAZ.

58Taraftar
19.08.2013, 10:29
bu konu 2012de acilmis, yeni konu acaydiniz kafalar karismazdi

şampiyon71
19.08.2013, 10:29
DÜN ZARADA OYNANAN MAÇI ZARA 3-2 KAZANMIŞ.AZ ÖNCE KULÜBÜN RESMİ SİTESİNDE OKUDUM.
MAÇ 3-2 BİTMİŞ....

( FAVORİ58) İSİMLİ ARKADAŞ BELKİ BU SONUCUDA KABUL ETMEZ.SIRF ZARA YENDİ.DİYE BELLİMİ OLURRR.1-2 ESKİ YORUMUNUZA BAKTIM HEP OLUMSUZ .ÖZELLİKLE BU SİTE İÇİN.TUHAF BİR DURUM SÖZ KONUSU.YANİİİİİİ...

Editörün notudur.

Şampiyon71... siz daha uyarılmadığınız için mesajınızı silmiyoruz ama bir daha olur ise silineceğini bilesiniz. Kurallar gereği lütfen küçük harf kullanınız

Rallim58
19.08.2013, 13:17
Bizlerde çekemezlik olduğu müddetçe, başaran alkışlanmadığı müddetçe daha çoooook birbirimizi eleştirir dururuz.

Zara'nın bu sene son şansı olduğunu, teknik kadro hepimizden daha iyi biliyor.

Sezon sonunda Zara'nın şampiypn olması halinde, bu yorumları sahiplerine hatırlatmak isterim...

Gırmızı garaaaaaaaaaaaaaaa
Şampiyon olmalısın Zaraaa..!