Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Aktif'e Sorular (01.10.2012)

izmirliyigido
01.10.2012, 21:40
Şu an Tv58'te canlı yayınlamakta olan SporAktif programında Sayın Mustafa Ateş ve Sayın AbdullahYiğit'e sorularınız sorabilirsiniz..

.

izmirliyigido
01.10.2012, 21:42
Sayın Ateş, Sayın Yiğit iyi yayınlar..

Takdir edersiniz ki, zafer sarhoşluğu yaşadığımız için programınıza yetişmekte geç kaldık. Önce, galibiyetimiz tüm Sivas'a ve Yiğidolar'a hayırlı olsun. Sizin nezdinizde başta Borjan ve Erhan Güven olmak üzere tüm futbolcularımıza ve hocamıza teşekkür ediyorum. Size sorum yok, teşekkürüm var.

.

35fulya58
01.10.2012, 21:47
97 dakika değil, 100 dakika oynansa Beşiktaş'ı elimizden kimse alamazdı. Bu mutluluk bize bir hafta yeter. Mustafa abicim, ben bu gecenin hatırası olarak formayı çok istiyorum. Hele de birde siz ve Abdullah abi imzalayıp gönderirseniz benim için çok daha değerli olur.

Beşiktaş galibiyetini başta babam Yalçın Kınık olmak üzere tüm Yiğidolara hediye ediyorum.

yener_sahin
01.10.2012, 21:49
Merhabalar iyi yayınlar Bursa'dan Yener Şahin...

Erman Kılıç yine bu akşam da saha da yürüyenler arasındaydı.Erman'ın bu form düşüklüğünü neye bağlıyorsunuz.Bunun Aatıf ın serbest oynamasında etkisi varmıdır.Kendisi sürekli serbest oynadığımda verimli oluyorum diye açıklamalar yapıyor.

tykinik58
01.10.2012, 21:52
Bize bu büyük mutluluğu yaşatan tüm futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu gece rahat bir uyku uyuyacağız. Şimdi sıra 100. galibiyetimizde. Bursaspor maçında da bunu başaracağımıza inanıyorum. Buna şahitlik yapmak isteyenler Bursaspor maçında tribünleri tıklım tıklım doldurmalı. Eski parlak günler geri döndü.

Size iyi yayınlar diliyorum.

Turan Yavuz Kınık - Sivas

kurtay58
01.10.2012, 21:58
Beşiktaşı eze eze yendik, son 15 dakikada ki top şişirmesiyle pozisyon arayan Beşiktaş'ı öve öve bitiremeyen yayıncı kuruluşa gülmekten öldüm. Topu yere indiren, koşan, pozisyon arayan, gol atana kadar pozisyon ve oyun üstünlüğü bariz olarak Sivasspor'daydı. Golden sonra rakibin birkaç şişirme oyunu ve hakemin yardımıyla duran toptan birkaç tehlikesi, onda da sahanın yıldızlarından Borjan hata yapmadı, Erhan, Kadır, Ziya çok iyiydi.

izmirliyigido
01.10.2012, 22:08
Sayın Ateş,

Salim Kılıç bey projemizi anlatırken, otopark kapasitesini 3.000 otoluk olarak söylüyor. Peki kapalı ve katlı otoparkda olacak mı? Projeyi göremediğimiz için bilmiyoruz, bende bir inşaat mühendisi olarak merak ediyorum.

.

furky.b
01.10.2012, 22:12
Grosicki neden oyuna gec aliniyor.
Abdulkadir ve Murat Akca gibi genc yetenekli oyunculara neden sans verilmiyor ?

yorumyapıyombenya
01.10.2012, 22:22
İyi akşamlar Ateş Amca. Belçika'dan Ömer

Sizce Uğur Kavuk'dan futbolu bırakmadan bir tane isabetli orta görebilen şanslı kişilerden olabilecekmiyiz.

Rallim58
01.10.2012, 22:27
Sivas'tan Emre ALİM

Sayın Ateş İyi yayınlar..

Proğramınızı ilgi ile takip ediyoruz. Abdullah beyede iyi akşamlar diliyorum. Bildiğim kadarıyla Toramanla Yiğt'in muhabbeti oldukça fazla.

Sorum Yiğit'e...

Toraman'ın, Profesyonellik dışı yaptığı hakemi aldatmaya yönelik penaltı talep etme olayı ile agresif çıkışlarınn perde arkası nedir. Bu konuda bilgi verirse sevinirim. Stüdyodaki formayı da isterim :D

MaXiMuM
01.10.2012, 22:30
İyi akşamlar , Sivas'tan Mustafa Alim...

Her beşiktaş maçı sonrası bu ibrahim toraman polemiğinden bıktık artık.
Öz sivaslı birinin, memleketinin takımıyla olan bu sorunu nedir ve nerden kaynaklanıyor. Bilmeyenler için Abdullah bey bu konuyu aydınlatırsa sevinirim.. Teşekkürler...

favori58
02.10.2012, 09:32
Bu haftada bana forma çıkmadığı için mustfa ateşe ve Abdullah abiye kırıldım ama ,4 Eylül Belediye mçında polisin bize yaptıklarını cesurca anlatan Abdullah abiye teşekkür ederim,onunla gurur duyuyoruz,oda olmasa bizim derdimizi anlatacak kimse yok.

kaptann58
02.10.2012, 09:39
kasımpaşa maçı öncesi arabamla stada giderken camdan sivasspor bayrağı salladım diye ekipler amiri ceza kesti

Rallim58
02.10.2012, 10:00
kasımpaşa maçı öncesi arabamla stada giderken camdan sivasspor bayrağı salladım diye ekipler amiri ceza kesti

Dayı, birileri taraftarı kaşıyor...

Kasımpaşa karşılaşması öncesi sana, 4 Eylül Belediye karşılaşması sonrası yapılanları da üst üste koyduğunuzda durum vahim...

Ne demek; bayrak sallıyor diye ceza kesmek... Eğer sadece, konu bayrak sallamak ise, bu çok su götürür... Takipcisi olunup, o ceza, kesene ödetilmelidir...