Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK Fenerbahçe-Sivasspor maçı tahmin ve yorumları

Abdullah DuMaN
17.12.2012, 08:50
http://resimzade.com/Show.html?i=38866&token=17654 (http://resimzade.com/Show.html?i=38866&token=17654)

Sivassporumuz kupada Fenerbahçe ile oynayacağı ilk grup maçının tahmin ve yorumları;

FENERBAHÇE A.Ş-SİVASSPOR

Stad: FB Şükrü Saraçoğlu
Tarih: 19.12.2012 Çarşamba
Saat. 20:30
Maçın Hakemi: Özgür Yankaya
Yayın: Atv

Meireles Sivasspor’a karşı yok

Sarı kart sınırında olan Meireles 21 ve 82. dakikalarda gördüğü iki sarı kartın ardından kırmızı kart görüp oyun dışında kaldı.

Maçın 21. Dakikasında Riera’ya yaptığı faulü ardından hakem Halis Özkahya’nın sarı kart gösterdiği Portekizli böylece Karabükspor maçında cezalı duruma düştü. Meireles ardından 82’de Yekta’yı çekmesi ile ikinci sarıdan kırmızı kart görünce cezasını Sivas’a karşı çekecek.

Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası’nda Sivasspor ile oynanacak mücadelede takımdaki yerini alamayacak olan Meireles, oyundan çıkarken formasındaki armayı öperek tribünlere gösterdi.

sivaslıadem
17.12.2012, 09:02
bu fener bize fark atar
acı ama gerçek

karabükün bizim karşımızdaki kaçırdığı farkı düşününce:mad::mad::mad:

ROMANTİK KATİL
17.12.2012, 09:04
İki moralsiz takımın mücadelesi olacak. Her türlü sonuca acık. Ama Fener kadro kalitesi ve kadro zenginligiyle bizden daha avantajlı bir durumda. Sivassporumuza dua etmekten baska bişey gelmiyor elimizden. İstanbulda bulunan cefakar YİGİDO kardeslerimizin kadıköye gidip takımımızı desteklemesini temenni ediyoruz. Hakkımızda herseyin hayırlısı olsun ne diyelim.

Murat ARICI
17.12.2012, 09:39
alsa ne olur almasa ne olur en fazla 1 gol eksik yeriz..ne fark eder..

SenSetik
17.12.2012, 09:43
bu maçta biraz daha hırslı olacağımızı düşünüyorum...tahminim beraberlik

Harput0658
17.12.2012, 09:49
İnşallah puan çıkarırız bu maçtan. Bir aksilik olmazsa maça da gidicem inşallah.

adres58
17.12.2012, 09:51
Direnç göstereceğimizi tahmin ediyorum. Defansif bir futbol anlayışı içinde olacağımızı da ekleyeyim... Lakin Karabükspor maçındaki oyun anlayışı faciamız bizi karamsarlığa itiyor. Hakkımızda hayırlısı. Devre arasına 1 kupa birde lig maçımız var. Özellikle lig maçımızda Elazığın çok motivasyonla bizimle karşılaşacağını unutmamak lazım. Transfer var beyler deyip bizde futbolcularımızı motive edip ligi 22 puanla kapatıp aşağı ile bir nebze bağımızı koparmalıyız. Böylece devre girilirken Elazığında gardını düşürmüş oluruz. Ama evvela bu maçtan ziyade Elazığ maçı diyorum. 3. deplasman 3 farklı rakım takım bayağı yıprandı.

ROMANTİK KATİL
17.12.2012, 10:02
Meireles olsada kupa macında aykut hocanın ona görev vermesi zaten cok düsük bir ihtimaldi. Su ana kadar Fenerbahce Türkiye kupasını önemser bir vaziyet içerisinde degillerdi. Sürekli forma sansı bulamayan oyuncuları kullandılar bu katagoride. Durumun bizim acımızdan kötü oldugu nokta derbide fenerin yenilmesi. Bizim macla kendilerini affettirmek isteyeceklerdir. Eger Cincon denilen İT takımını yenmiş olsalardı bu gelenek devam ederdi. Simdi ise asılacaklardır. Bizim teknik ekibin kafası rahat yenilsekte kimse bize bişey diyemez havalarındaa. Üstlerinde bir baskı unsuru yok. Her maca cıktıkları gibi bu macada aynı hissiyatlarla cıkıp birseyler yapmaya calısacaklar. Gönlümüz tabiki Sivasspoumuzun puan ve puanlarla dönmesi. İnsallah bunu basarırlar.

nightmare58
17.12.2012, 10:05
Yedeklerle çıkma ihtimalleri kuvvetli, geçen sene ZTK'yı alarak özlem gidermiş oldular, bu sene 3 kulvarda mücadele edemeyeceklerdir. Birinden feragat etmek durumundalar. Bence bu kulvar ZTK olacak.

nightmare58
17.12.2012, 10:30
Bende direnç göstereceğimize inanmak istiyorum. İnşallah Allah utandırmaz bu maçta ve haftasonu Elazığ maçında gerçek YİĞİDO kimliğine bürünürüz.

sivaslıadem
17.12.2012, 10:31
çok üzüldüm :-(
Bir gol daha az yeriz artık

Divriği58
17.12.2012, 10:45
Meireles yok ? stoch var, sow var, krasıc var, kuyt var, baroni var, mehmet topal var,. defasnta egemen var hasan ali var gökhan gönül var....onların yedekleri bile bızden daha üstün. böyle bı kırmızı kart olaylarına çok sevınmeyelım.
bize dusen fener'i as 11 ile yenmek.. ozaman SİVASSPOR oluruz. yedek kadrosunu yenmek bizi aldatır..

bu tarz galıbıyetler yüzünden transfer sezonunda oyuncu alamadık.

ankastre
17.12.2012, 11:34
bu maçta biraz daha hırslı olacağımızı düşünüyorum...tahminim beraberlik

gardaşım istanbulda direnç gösterip sivasta ayakta duramıyacaksa bırak istanbula yedek çıkalım diyecem ama yedekde yokki. bizizm için sivasta elazığ maçı hepsinden önemli.

shang
17.12.2012, 12:30
kupa maçlarında daha gol yemedik ama bu moral ve bitmişlikle bu maç tabiki fenerin önümüzde elazığ maçı çok daha önemli nasıl bir kadroyla çıkacağız merak edıyorm

infial§
17.12.2012, 13:14
Nereye kadar böyle gidecek,hep hüsran

Respect58
17.12.2012, 13:31
Fenerbahçe bizi ciddiye alırsa çok zevkli maç olur.Hatta Rıza beyefendi zevkten dört köşe olur.

Respect58
17.12.2012, 13:40
Kuyt'da yokmuş Rıza beyefendi böyle giderse fazla zevk alamayacak...

cılgınsivas58
17.12.2012, 13:48
neyini tahmin edecem
fener bizim sivası kesin dagıtır:mad:

HababamHa
17.12.2012, 14:06
Takım bu tür maçlarda genelde güzel oynuyor yine güzel oynar buradan en azından bir beraberlik alabilirmi iyi oynarsa alabilir yok yine aynı futbolla devam ederse buradan puan almak zor gardaşım zor.

58YIGIDO58
17.12.2012, 14:15
bu maci fener alir arkadas sivasda is yok

eyupk
17.12.2012, 15:18
Kupa maçında Mehmet Topal, Kuyt ve Meireles yok duyrulur. Kaynak Habertürk...

ROMANTİK KATİL
17.12.2012, 16:39
Kupa maçında Mehmet Topal, Kuyt ve Meireles yok duyrulur. Kaynak Habertürk...

Bazı arkadasımızında dedigi gibi. sow var stoch var selcuk var gökhan var yobo var egemen var recep niyaz var salih ucan var bien venü var krasic var volkan var kaleci mert var hasan var kısacası var oglu var. Bizde bunlara karsı sadece ve sadece ruh olsa bu saydıklarımızı geceriz. Görecegiz artık nereleriyle oynayacaklarını. Ruhlarıylamı yoksa sagları sollarıylamı.

tekdoktiri
17.12.2012, 17:24
sıradan bir maç önemli deil lig lig önemli

cemahmety
17.12.2012, 18:23
Ben önceki bir kaç yorumumda da bundan sonra futbolcularımızın lige çok zor konsantre olacaklarını bütün dikkatlerini kupa maçlarına vereceklerini yazmıştım. İnşallah futbolcularımız bu maçtan 1 puan alabilirlerse kupa açısından bizim için çok iyi olabilir, açıkçası benim Karabük maçından sonra lig ile ilgili hiçbir beklentim kalmadı, sonuna kadar kupa için mücadele etmeliyiz.

poolat58
17.12.2012, 18:36
herşeye rağmen ben umutluyum. kupada henüz gol dahi yemedik. hem fener 3 kulvarda gitmeyi kaldıramayabilir. o yüzden bu maça fazla asılmayacaklardır. biz ise ligde berbat bir durumdayız. bari kupaya asılalım da sivasımıza bir kupa gelsin artık.

adres58
17.12.2012, 19:13
İstanbul - Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, ilk hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

-(A) Grubu-

19 Aralık Çarşamba:
19.30 Bursaspor-1461 Trabzon: Özgüç Türkalp

20.30 Fenerbahçe-Sivasspor: Özgür Yankaya

-(B) Grubu)-

20 Aralık Perşembe:
18.00 Mersin İdmanyurdu-Medical Park Antalyaspor: İlker Meral

20.30 Trabzonspor-Eskişehirspor: Suat Arslanboğa

etlidöktürek
17.12.2012, 23:06
rıza hocayı zevkli bir maç bekliyor yine...

Elbeyliliyiz
17.12.2012, 23:15
moralsiz Feneri yenemezsek bari Elaziga fark atalim.

Murat ARICI
17.12.2012, 23:17
ben sivassporun neyine güveneyim banko fener :(

Abdullah DuMaN
18.12.2012, 09:31
kuyt' ta yok
Galatasaray derbisinin 77. dakikasında sakatlanarak yerini Stoch'a bırakan Kuyt kupadaki Sivasspor ve hafta sonundaki Karabükspor maçlarında forma giyemeyecek. Hollandalı yıldızın arka adalesinde yırtık olduğu, çekilecek MR'dan sonra bunun netleşeceği belirtildi. Mehmet Topal ise Aykut Kocaman görev verirse çarşamba günü Sivasspor'a karşı forma giyebilir ama hafta sonundaki Karabükspor maçında sarı kart cezalısı.Galatasaray maçının 77. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Hollandalı oyuncu Dirk Kuyt'ın, Göztepe Medical Park Hastanesi'nde bugün MR'ı çekildi. Sol arka üst adalesinde kanama ve kısmi yırtık tespit edilen Kuyt'ın tedavisine başlandı.

FALÇATA 58
18.12.2012, 09:41
takımımızın hırslı olacağı kanaatindeyim en kötü beraberlik alırız diyorum

85200258
18.12.2012, 11:50
sivasspor biletini nerden temin edebiliriz biletix internetten sivasspor tribününü satmıyor

ayna26
18.12.2012, 11:57
Bu maç bizim için çok önemli.Fb karşısında ortaya konacak futbol Elzaığ maçı için de bi gösterge olacaktır.Bu maç kupa maçı olsa da çok iyi motive olmuş olarak saha çıkmalıyız ve galibiyetle Sivas'a dönmemiz gerekiyor.Maçın tahmini ise bence 1-2 Sivas lehine olacaktır,Hayırlısı tabiki.

Respect58
18.12.2012, 11:59
Erman ve Grosicki sakatlıkları nedeniyle büyük ihtimalle oynamayacakmış.

shang
18.12.2012, 14:47
yedeklerle bile çıksalar zor yeneriz ...

Kokomo
18.12.2012, 17:33
sivasspor biletini nerden temin edebiliriz biletix internetten sivasspor tribününü satmıyor

Maç akşamı stadın önünden alabilirsiniz. Hem böylece 2 TL'de ucuz olur. Bilet sıkıntısı olmayacaktır.

FORZA SİVAS 58
18.12.2012, 19:12
inşallah bu ruhsuz kazmalarla fark yemeyiz ben bıktım bu pedrieli,kadiri,erhanı,uğuru,a demi izlemekten

baris58sivas
18.12.2012, 19:36
inşallah bu ruhsuz kazmalarla fark yemeyiz ben bıktım bu pedrieli,kadiri,erhanı,uğuru,a demi izlemekten

erhanin ne eksigi var kardesim bence adam iyi oynuyor

selimdelen
18.12.2012, 19:46
bu maçı kazanacak mıyız nasıl bir kadro ile çıkacağız rıza hoca nasıl bir taktik uygulayacak çok sabırsızlıkla bekliyorum sanki bir sonraki elazığ maçı için etki teşkil ediyor lakin kaanatim berabere kalacağından yana

favori58
18.12.2012, 19:47
(Bu siteyi okuyacaklarını sanmıyorum ama) Sivaslı olup fenerbahçenin yalakalığın yapan utanmaz,karaktersizler acaba Sivasspor yarın Fener'i yenerse üzüleceklermi?

cemahmety
18.12.2012, 20:01
Takımımızdan hiç umudum kalmadı ama o kadar dengesiz performanslar sergiliyoruz ki bu maçı da kazanabiliriz, çok enterasan bir durum bu ama olumlu bir durum olmadığı kesin.

Külhan
18.12.2012, 20:44
İki moralsiz takımın mücadelesi olacak. Her türlü sonuca acık. Ama Fener kadro kalitesi ve kadro zenginligiyle bizden daha avantajlı bir durumda. Sivassporumuza dua etmekten baska bişey gelmiyor elimizden. İstanbulda bulunan cefakar YİGİDO kardeslerimizin kadıköye gidip takımımızı desteklemesini temenni ediyoruz. Hakkımızda herseyin hayırlısı olsun ne diyelim.

Karabük teki Uni yigidolara sor taraftar kimmis bizim hoca cok iyi biliyor taraftarin kiymetini simdi sira istanbuldaki yigidolara davet etmek ama hangi yüzle bu biraz bizim ruhumuza aykiri ama o takim bizim inadina biz destekleyecegiz o hoca birgün gidici.

etlidöktürek
18.12.2012, 21:33
rıza hoca lütfen yine siyah-beyaz eşofman takımınla çık sana çok yakışıyor:confused:

ROMANTİK KATİL
18.12.2012, 21:35
Karabük teki Uni yigidolara sor taraftar kimmis bizim hoca cok iyi biliyor taraftarin kiymetini simdi sira istanbuldaki yigidolara davet etmek ama hangi yüzle bu biraz bizim ruhumuza aykiri ama o takim bizim inadina biz destekleyecegiz o hoca birgün gidici.

Evt can kardesim takım bizim takımımız. O yüzden elestirsekte destegimizi cekmememiz lazım.Birde millet yanlıs anlıyor bizleri. Biz elestiri yaparken aslında kötü gidişimize isyan ediyoruz. Bu elestirilerde cok ileri gittigimizde oluyor. Ama ne oluyorsa SİVASSPOR sevgisinden kötü gidişi istememesinden oluyor. Bir cok kişi gene sevmek böylemi diyecek laf söz edecek. Bende sadece sunu söylemek isterim. (Herkes sütten cıkmıs ak kaşıkmı). Herkesin dogruları kendinedir. Herkes fikrini sunar. İsteyen begenir istemeyende begenmez. Burda herkesin görüsüne saygı duymak gerekir. Cünkü herkesin bir amacı var. Sivassporun iyiligi ve basarısı. En azından ben böyle düsünüyorum.

Rallim58
18.12.2012, 23:37
Bu İT'den (İstanbul Takımından) mutlaka puan alacağımıza inananlardanım. Ama bir puan ama 3 puan, ne gelirse Allah bereket versin

gercek58li
19.12.2012, 01:32
Bir Karabük macina bakipta karamsar olmayalim.

SIvASSPOR bu maci aalaacak!