Orijinalini görmek için tıklayınız : Filiz, Milli Takıma Doğru

Rallim58
12.01.2013, 15:20
http://resimzade.com/Show.html?i=39038&token=15403 (http://resimzade.com/Show.html?i=39038&token=15403)

Sivas 4 Eylül Belediyesporun karate dalında sporcusu Gökhan Filiz, Denizli'de yapılan Türkiye şampiyonasında altın madalya kazandı. Az önce sona eren müsabakada finalde rakibi Sakarya bölgesinden Ogün Tandoğan'ı 8-0'lık bir skorla yenen Filiz altın madalyanın da sahibi oldu. 55 kilo bay kumitede rakiplerini eleyerek altın madalya alan Filiz, yarın yapılacak Milli Takım seçmelerine de katılmaya hak kazandı.

Denizli Hasan Güngör spor salonunda yapılan karşılaşmalara, 50 ilden 900 sporcu katılırken, ilimizi ise, 8'i bayan 13 sporcu temsil etti.

Gezegen, "Beklentilerimize sadece Filiz cevap verdi"

Bir süre önce Sivas Karate İl Temsilciliğine getirilen Sebahattin Gezegen ise, daha fazla sporcudan madalya beklediklerini belirterek, "5. tura kadar başarı elde eden sporcularımız devamında rakiplerine elendi. Gökhan ise kategorisinde şampiyon olarak altın madalya kazandı, kendisini tebrik ediyoruz. Yarın yapılacak, Milli Takım Seçmelerinde de başarı elde edeceğine inanıyoruz" dedi.

Gökhan Filiz daha önce de yapılan çeşitli müsabakalarda altın madalya alarak kulübün ve Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün yüzünü güldürmüştü. Gökhan'ı tebrik ediyor, yarın yapılacak Milli Takım seçmelerinde başarılar diliyoruz.

Rallim58
12.01.2013, 15:22
Cücü babanın cücüğü'nü Milli Takımda görmek isterim. Yolunda bahtında açık olur inşallah Gökhan'ım...

Dualarımız seninle...

Gurbetlerden kurtaralım artık babanı, hadi yavrum...

Salim58
12.01.2013, 15:24
Bu yaz kendisi ile tanışma fırsatım oldu, Bravo Gökhanı'ma.
Gökhan'ı tebrik ediyor Milli takım seçmelerinde başarılar diliyorum...

Abdullah DuMaN
12.01.2013, 15:28
Helal olsun Gökhanım nice başarılara

Mustafa58Ağa
12.01.2013, 15:37
başarılar gökhan filiz'e

cücü baba
12.01.2013, 15:46
BÜTÜN İYİ DİLEKLERİNİZE KENDİM VE ŞAMPİYON :)) ADINA TEŞEKKÜR EDERİM...İNŞALLAH YARINKİ MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNİDE GEÇEREK ÖNCE OCAK VE ŞUBAT AYLARINDA YAPILACAK MİLLİ TAKIM KAMPINA KATILACAK, DEVAMINDA İSE, BİZİM ÜLKEMİZ İÇİN BİR AVANTAJ OLAN, 8, 10, ŞUBATTA ( KONYADA YAPILACAK AVRUPA ÜMİT GENÇ 21 YAŞ ALTI ŞAMPİYONASINDA AVRUPA ŞAMPİYONU ) OLACAK...DUALARINIZLA...

cücü baba
12.01.2013, 15:52
GEÇTİĞİMİZ HAZİRAN AYINDA ERZURUMDA YAPILAN 7. HAZAR ÜLKELERİ ŞAMPİYONASINDADA SIRASIYLA, RUS, ERMENİ, AZERBAYCAN, İRAN, VE GÜRCÜ RAKİPLERİNİ SHOW YAPARAK AÇIK FARKLARLA YENİP 7. HAZAR ÜLKELERİ ( BALKAN ) ŞAMPİYONU OLAN OĞLUM GÖKHAN FİLİZ BU GÜNLERİNDE IŞIĞINI BİZLERE O ZAMANDAN GÖSTERMİŞTİ...

ş.usta
12.01.2013, 17:02
sporcuyu Büyük Yapan Kendi Azmi Ve Sabrıdır.bu senin zaferin gökhan'ım millitakım seçmelerinde'de Başarılar Dilerim...
(cücübaba çiğküfteyi hazırla:D, Rallim58 abi duymasın...:)

Rallim58
12.01.2013, 18:27
.............................. .....
(cücübaba çiğ küfteyi hazırla:D, Rallim58 abi duymasın...:)

Çiğ-pişmiş farketmez ama: Ben duymadım, duymuyorum, duymam..:)

cücü baba
12.01.2013, 18:55
ÇİĞ KÖFTE NEKİ BEN SİZE ÇİĞ OLMAYANINIDA İKRAM EDERİM ;) AMA RALLİM AĞBİ Ş. USTA SIKI PERHİZDEYMİŞ :D ONA Bİ SİMİT YETMEZMİ :D KÖFTE NİYETİNE SİMİDİ YESİN :D

Cley
12.01.2013, 19:03
Maşallah. Gökhan kardeşimizi ve böyle bir evlat yetistiren cücü baba (şükrü abi) yi tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim. Avrupa, Dünya şampiyonluklarını da görürüz Allah'ın izniyle.

MaXiMuM
12.01.2013, 21:01
Bu yaz kendisi ile tanışma fırsatım oldu, Bravo Gökhanı'ma.
Gökhan'ı tebrik ediyor Milli takım seçmelerinde başarılar diliyorum...

STY ödül töreninde tanışmıştık. Maşallah başarılı ve bir o kadar da terbiyeli bir kardeşimiz. Yürü be GoGo:D

BekirBayrak
12.01.2013, 21:01
Gökhan'ım seninle ne kadar gurur duysak az.
Başarılarının devamını diliyorum.
Önce Milli takım daha sonrada madalyanı bekliyoruz.
ALLAH yardımcın olsun.

etlidöktürek
12.01.2013, 21:25
maşaallah kardeşimize..cücübaba nickli ağabeyimize de tebriklerimizi iletelim böyle bir evlat yetiştirdiği ve spora teşvik ettiği için..

Rallim58
12.01.2013, 22:38
Müsabakalardaki başarısı kadar, ahlakı da bir o denli kaliteli çocuk..

Gökhan'ın her türlü yetişmesinde katkısı bulunan Filiz ailesini de tebrik ediyorum...

Besyo_cu
12.01.2013, 22:40
Gökhan, Yıllardır takip ettiğimiz yeteneğinin meyvelerini azmi ile birlikte yavaş yavaş toplamaya başlayan güzel bir kardeşimiz. İnşallah Milli takım'a girerek hak ettiği seviyeye gelir.

4 Eylül Belediye Spor'da ayrı bir tebriği hakediyor. Futbol, Voleybol, Hentbol, Karate gibi bir çok branşta Sivas'ın spor alanında lokomotifi olmuş durumda.

Morten58
12.01.2013, 22:42
Tebrik ederim. Gökhan Filiz , git gide parliyor. Basarilarin devamini diliyorum.

B.DUMANLI
12.01.2013, 23:08
Ailesi ne kadar gurur duysa azdir.Bu basarisiyla Sivas´in adinida duyurmakla kalmamis yarin atacagi basarili adimlarda ülkemizide, ayni basariyla temsil edeceginden eminim.Sivas´in gururusun sen.

velibircan
13.01.2013, 05:35
Kardeşimizin yolu açık olsun Insallah daha ıyı yerlere de gelir...

Ama Hem şehrin büyüklerinden ve Bu siteden ilgi görmek için
"Avrupa şampiyonu olup Olimpiyatlarda Şehrimizi temsil eden" Taha kardeşimizin daha ne yapması lazım illa eş dost akrabanın çocuğu mu olması lazım ?

Mesajım alınganlığım Sessiz kalan tanıdık tanımadık herkese..Emre

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34318

Murat ARICI
13.01.2013, 11:36
tebrikler hemşerimize...........