Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Eylül Kadınlar Hentbol Takımı İyi Yolda !


Kokomo
15.01.2013, 08:41
Türkiye Bayanlar Hentbol 1. Liginde hafta sonu oynanan müsabakada 4 Eylül Belediyespor Diyarbakır ekiplerinden Yeni Köy takımını 43-15 yenerek puanını 7'ye yükseltti.

4 Eylül Belediyespor bayanlar hentbol takımı hafta sonu kendi evinde Karşıyaka Demirspor tesislerinde oynadığı müsabakada Diyarbakır ekibine karşı oyuna ağırlığını koyarak müsabakayı kazanmasını bildi.

Son yıllarda hentbol de büyük başarılara imza atan ve yeni sezon maddi imkânsızlıklardan dolayı daha önce Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesindeyken 4 Eylül Belediyespor'a devredilen bayanlar hentbol takımı emin adımlarla yoluna devam ediyor.
Müsabakayı 4 Eylül Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Polat ve yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Başkan Polat maç sonrası sporcuları ve hentbol takımı hocası Doğan Ardahanlı’yı soyunma odasında ziyaret ederek galibiyetlerinden dolayı kutlayıp başarılarının devamını diledi.

4 Eylül Belediyespor Hentbol Takımı hocası Doğan Ardahanlı da Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün takıma her zaman destek ve çeşitli imkânlar sağladığını vurgulayarak “Kulüp Başkanımız Ahmet Polat'a da çok teşekkür ediyorum. Bu önemli ve zor maçta bizi yalnız bırakmadığı, hem sporculara hem teknik heyete bir moral motivasyon sağladığını için sporcularım adına teşekkür ediyorum. Takım olarak başarılarımızın devam edeceğini düşünüyorum. Önümüzdeki hafta sonu deplasmanda Elazığ’da Gençlik Sporla maç yapacağız. Bu zor maçı da kazanarak yolumuza devam edeceğiz.”dedi.

(Hürdoğan Gazetesi)

Kokomo
28.01.2013, 08:35
Aferin Kızlara !

Bayanlar 1.hentbol liginde mücadele eden Sivas 4 Eylül Belediyespor,ilk ikiye girme yolunda çıktığı maçta Elazığ Belediyespor’u 33-30 yenerek önemli bir avantaj elde etti. Maçın ilk yarısı 22-14 Sivas ekibinin üstünlüğüyle sona erdi.

Maçı Belediye Başkanvekili Orhan Demirok,Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat ve çok sayıda sporseverde izledi.

(Hürdoğan Gazetesi)

favori58
28.01.2013, 12:40
bendende aferin kızlara,sivasın adını duyuran herkese teşekkürler

Kokomo
29.01.2013, 08:35
Kızlar Süper Lige Koşuyor !

Sivas’ı bayanlar 1.hentbol liginde temsil eden 4 Eylül Belediyespor,süper lige çıkabilmek için amansız bir mücadele veriyor. Sivas’ı futbolda 3.ligde,Voleybol’de 1. Ligde temsil eden 4 Eylül Belediyespor,şimdide gözünü bayanlar hentbol süper ligine çevirdi.Ligde Van Gençlikspor 14 puanla ilk sırada yer alırken,aynı puandaki Ankara ekibi averajla ikinci sırada,Sivas 4 Eylül Belediyespor ise 11 puanla 3. Sırada yer alıyor. Grupta ilk iki sırayı alan takımların süper lige çıkacağı maçlar sonunda Sivas 4 Eylül Belediyespor bunu başarıp hentbolde de Sivas’ı temsil etme peşinde.

9 maçta 322golle ligin en fazla golünü atan 4 Eylül Belediyespor kız takımı,+125 gol averajıylada en iyi averaja sahip takım oldu. Hentbol takımının antrenörü Doğan Ardahanlı,çok iyi bir takıma sahip olduklarını,bu takımın süper lige çıkacağını inandığını belirterek “ Bize her konuda destek veren 4 Eylül Belediyespor yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah onları mahcup etmeyip süper lige çıkacağız”dedi.

(Hürdoğan Gazetesi)

Kokomo
30.01.2013, 08:42
SİVAS'IN MİLLİ GURURLARI !

Sivas 4 Eylül Belediyespor Hentbol takımında forma giyen 3 sporcu Milli olmanın gururunu yaşıyorlar.

Bayanlar 1.liginden süper lige çıkma mücadelesi veren 4 Eylül Belediyespor’da başarılı maçlar çıkaran Milli sporcular Merve Durdu,Arife Yaşin ve Kadrdiye Yağmur,Yıldız Milli takım formasıylada başarılı maçlar çıkaracaklarını söylediler. Milli sporcular,öncelikli hedeflerinin Sivas 4 Eylül Belediyespor’u süper lige çıkarmak olduğunu belirterek “ Tabiki Milli formayı giymemiz bizim için tarif edilemez onurlu bir olaydır. İnşallah bizimle birlikte bir çok takım arkadaşımızda bu onura erişir”dediler.

Milil sporcular Merve,Arife ve Kadrdiye,kulüp Başkanları Ahmet Polat ile antrenörleri Doğan Ardahanlı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

(Hürdoğan Gazetesi)

Kokomo
04.02.2013, 08:50
Kızlarımız Üzdü !

Yıldız bayanlar hentbol liginde Sivas 4 Eylül Belediyespor kritik maçta rakibi Van Gençlikspor’a 33-34 yenilerek süper lige çıkma yolunda önemli bir yara aldı.
Çekişmeli geçen maçta Sivas 4 Eylül Belediyespor özellikle 7 metre atışlarında başarılı olamadı ve salondan 33-34 mağlup ayrıldı.

(Hürdoğan Gazetesi)