Orijinalini görmek için tıklayınız : Rıza hoca1 yıl daha Sivasspor'da

poolat58
15.01.2013, 16:29
Çalımbay'la yola devam!

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın sözleşmesini 1 yıl daha uzattıklarını bildirdi.

ahmet ali
15.01.2013, 16:33
Tek kelimeyle "FELAKET"....

şamatacılar
15.01.2013, 16:33
Kötü haber . Rıza hocanın aklı Beşiktaş da

Abdullah DuMaN
15.01.2013, 16:34
Hayırlısı olsun

Ferhat06
15.01.2013, 16:39
Bugün aldığım en güzel haber..Keşke 2 veya 3 yıl olsaydı.İstikrar için bu şart.

MEVLUTHOCAOGLU
15.01.2013, 16:42
bencede istikrar için doğru bir adım atıldı umarım herşey daha güzel olur hayırlı olsun camiamıza

Çılgın Türk
15.01.2013, 16:45
Çalımbay'la yola devam!

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın sözleşmesini 1 yıl daha uzattıklarını bildirdi.

Kime bildirdi? Kaynak nedir?

kiNgSiZe58
15.01.2013, 16:46
cok güzel bir haber sevindim, insallah riza hocayla uzun yillar calisiriz

Abdullah DuMaN
15.01.2013, 16:51
Şu bir gerçek takımımıza hoca değişimi pek yaramıyor Uygun'dan sonra Rıza hocaya kadar bir istikrar yakalayamadık bu takım Rıza hocanın yönetiminde kısıtlı kadro ile ligi 6. bitirdi uzun süren bir dava geçirdi o zamanlar hoca takımı bırakmadı ben Rıza hocanın burda daha çok işi olduğunu düşünüyorum kendisi ile ilgili tek sıkıntılı görüşüm taraftara biraz candan yaklaşsın yeter.

arda5858
15.01.2013, 16:55
hayırlı olsun çok ii olmuş riza hoca kişilik olarakta hoca olarakda 10 numara bi insan

B.DUMANLI
15.01.2013, 17:00
Anlasmanin bir yil daha uzatilmasi,yönetimin hoca´ya karsi olan güvenini gösteriyor.Cok isabetli bir hareket,bu sekilde catlak sesleri susturmus oldular.
Riza Calimbay Sivasspor icin cok sey yapmak istiyor ,fakat paranin gözü kör olsun....
Riza hoca ile daha nice nice yillara.
Bizi bizden baska kimse anlamaz.
Riza hoca bizim icin bicilmis kaftan.

etlidöktürek
15.01.2013, 17:03
son dönemlerde rıza hocayı eleştirenlerden biri de benim.
yönetim böyle bir karar almış saygı duymak gerekir.lakin rıza hocanın yanlış yaptığı bir çok konuyu iğnelemek gerekir kanaatindeyim.bjk konusunda biraz daha dikkatli olsun,burası sivas inş biraz daha kendini soyutlamıştır bjkden,çünkü burdan çok eleştirdik...yine yapsın yine eleştirirz...başarılar dilerim sivasspor için hayırlısı neyse o olsun....

Çılgın Türk
15.01.2013, 17:09
Bu haberin kaynagini benden baska merak eden yok galiba.
Ilginc olan gecen sezon sözletmeyi uzattigi dönemde cikan haberde kurulan cümlenin tipa tip aynisi olmasi...

Respect58
15.01.2013, 17:14
Bence bu haber geçen yılın haberi.Eğer öyle değilse Kemoterapi tedavisi uygulayan bir hastaneden randevu alacam :mad::mad:

Sivasli010
15.01.2013, 17:15
Dogrusu ben bu haber hic sevinmedim, bence baska tenknik direktornen daha iyi statistikler yakalariz. Gordunuz gibi riza hoca sivassporumuza uymuyor, uysaydi bu takim ilk 5e kolay girerdi.

cemahmety
15.01.2013, 17:16
dikkat ederseniz her sene 1 yıl daha uzatılıyor Rıza Hocanın Sivasspor'un iyiliğini ve başarısını istediğinden hiç şüphem yok ama Rıza Hocanın aklının da Beşiktaş'ta olduğu kesin bu yüzden 2-3-5 yıllık değil hep 1 yıllık sözleşmeler yapılıyor

Ahwettt
15.01.2013, 17:20
Sivasspor için bundan iyisini bulmazssınız. Yönetim transfer yapmıyorsineye çekiyor nede olsa memlekteimin takımı diye transfer yaparken ince eleyip sık sokuyor. Sivassporagelmiş geçmiş hocaların içinde transferde nokta atışı yapan bundan öncekli hocların 8 transfer yapıda birtanesinin kadroya girmediğini gördük Sivassporumuza hayırlı olsun .İstikrar için gerekli idi

sero58
15.01.2013, 17:24
EN BÜYÜK TRANSFER SİVASSPOR İÇİN...
HAYIRLI OLSUN...
İSTİKRAR HERŞEYDİR BİR KULUP VE TAKIM İÇİN..

onurcngr
15.01.2013, 17:33
istikrar için güzel bir olay inşallah Rıza hoca daha uzun yıllar hizmet eder sivasspor'a. biraz şans birazda para bizim yanımızda olursa daha güzel işler başaracağına inanıyorum:)
not:rıza hoca her gittiği kulupte birer yıllık anlaşma yapıyor sivasspora has değil veya başka düşünceleri olduğundan değil prensip meselesi sanırım.

karşıyakalı
15.01.2013, 18:47
bu haber galiba sezon başındaki haber gibi geldi bana.sezon başında uzatılan sözleşmeden bahsediyor olsa gerek.çünki bu yogun transfer günlerinde yönetimin öncelikli transferi rıza hoca olmamalı.öncelikle futbolcu transferi bitirilmeli diye düşünüyorum

Murad_Kelleci58
15.01.2013, 18:47
Felaket tellalları ve komplo teoristleri için üzücü bir haber olsa gerek..

asabibaba
15.01.2013, 18:50
Şahsen beklemiyordum .. Hayırlı olsun....Tam destek hep destek ....
SİVAS İÇİN SİVASSPOR İÇİN....

DOGU_BEY
15.01.2013, 18:51
Henüz sözleşme falan uzatılmadı...

asabibaba
15.01.2013, 18:52
Henüz sözleşme falan uzatılmadı...

Transferler ne alemde sen ondan haber ver kardeş durumlar ne mecrada :confused::confused:

58akif34
15.01.2013, 18:54
Çok güzel bir haber bayildim bu habere iyi olmuş en azından düşme korkusu yaşamıyoruz avrupaya gidemeyiz hesabı yapıyoruz daha ne olsun

DOGU_BEY
15.01.2013, 18:55
Transferler ne alemde sen ondan haber ver kardeş durumlar ne mecrada :confused::confused:

Bienvenü işi zora girdi, Kujoviç'in gelme ihtimali çok düşük..Faslı golcü imzaya yakın...

güneşyurdu
15.01.2013, 18:56
Rıza her ne kadar bazı zamanlar bizleri kızdırsa da şike sürecinde takımı ayakta tutanlar arasında başrol oyuncusuydu...rıza hoca,ziya ile hiç düşünülmeden 10 yıllık sözleşme imzalansa yeridir....ziya gelecekteki kaptanımız olmalı

rıza hoca nın en büyük çıkmazı ya da hatası bjk için koydurduğu özel maddedir....

ayrıca yönetimin hayrettini de bırakmaması lazım o hep camianın için de bulundurulmalı...

sözleşmesi bitecek olan erman-kadir-eneramo-grosiçki takımda tutulursa süper lig de ki 10 yılımızı hep beraber ALLAH ın izni ile onlarla beraber kutlarız....

asabibaba
15.01.2013, 18:58
Rıza her ne kadar bazı zamanlar bizleri kızdırsa da şike sürecinde takımı ayakta tutanlar arasında başrol oyuncusuydu...rıza hoca,ziya ile hiç düşünülmeden 10 yıllık sözleşme imzalansa yeridir....ziya gelecekteki kaptanımız olmalı

rıza hoca nın en büyük çıkmazı ya da hatası bjk için koydurduğu özel maddedir....

ayrıca yönetimin hayrettini de bırakmaması lazım o hep camianın için de bulundurulmalı...

sözleşmesi bitecek olan erman-kadir-eneramo-grosiçki takımda tutulursa süper lig de ki 10 yılımızı hep beraber ALLAH ın izni ile onlarla beraber kutlarız....

Kaynak:T.F.F

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : SZCZECIN
Doğum Tarihi : 8 Haziran 1988
Uyruk : POL
Futbolcu Temsilcisi :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 15277
Kulüp : SİVASSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 15 Ocak 2011
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2014

alaattin 5858
15.01.2013, 18:58
hayırlı olsun. inşallah bazı hatalarından vazgeçer taraftarla arasındaki buzları eritirse başarılı olacağına inanıyorum.

sivastatlıbelam
15.01.2013, 19:00
rıza hoca türkiye şartlarında bulacağımız en iyi hocalardan,değişecekse yönetimin amatör zihniyeti değişmeli diyorum...burası bir spor klübü ticarethane değil,yönetim artık bunun farkına varsa iyi olacak.

psychology58
15.01.2013, 19:50
Transfer de sıkıntılı olduğumuz şu günlerde çok güzel bir haber bu. Rıza hoca Sivasımızın çocuğu ve Sivasspor da kalması da istikrar açısından da çok önemli.

HEP DESTEK TAM DESTEK ...!!!

psychology58
15.01.2013, 19:52
dikkat ederseniz her sene 1 yıl daha uzatılıyor Rıza Hocanın Sivasspor'un iyiliğini ve başarısını istediğinden hiç şüphem yok ama Rıza Hocanın aklının da Beşiktaş'ta olduğu kesin bu yüzden 2-3-5 yıllık değil hep 1 yıllık sözleşmeler yapılıyor

Kardeşim Rıza Hoca'nın prensibi bu olay gittiği tüm takımlarda 1 yıllık sözleşme yapıyor. Neden böyle yapıyor diye sorarsan da sezon sonu iki tarafta önünü rahat görüp kolay karar alabilsin diye

58 SiVaSıM 58
15.01.2013, 20:14
çok iyi olmuş tebrikler başkan rıza hoca inşallah artık uğuru yollarsın

Respect58
15.01.2013, 20:17
Hiçbir yerde böyle bir haber yok.Site yönetimi eleştiri yapınca konuları siliyordu.Bu kaynaksız haberi burada tutarak taraflı olduğunu birkez daha göstermiş oldu.Bu konunun gündem oluşturmak için açıldığını düşünüyorum

savaş2
15.01.2013, 20:22
***bundan şunu çıkarıyorum rıza hoca gibi yönetimde onaylıyor ilk sekizi yani takım bundan sonra kafaya oynamayacak, stadyum gene boş kalacak ve heyecan olmayacak.

YİGİDOKENTLİ
15.01.2013, 20:23
Atom karinca bu takim kaldik sivassporumuz gelecek icin cok iyi takim olmaya devam edecek sivassporun basina sivasli tekniktirektör lazim oda atom karinca en iyisi ,

sivaslıadem
15.01.2013, 20:40

Tam tersine bu şu demek oluyor
Rıza hoca besiktasin başına geçme hayallerini ertelemiş! Oluyor
Takımına daha iyi konsantre olacaktır
Beşiktaşa oyuncu önerme? (doğruluk payı ne kadardır bilmiyorum)Gibi şeyler olmayacak demektir
Sivasspor için daha bir şevk ile çalışacaktır
Ve özetle takım ivme kazanacaktır

58MUAMMER58
15.01.2013, 20:40
haber doğruysa herkes için hayırlı olsun rıza hocanın sivasta daha güzel işlere imza atacağına yürekten inanıyorum bazı arkadaşlar belki kabul etmeyebilir saygı duyarım sivasspor eğer bu ligde kalmışsa geçen sezon okadar badirelere rağmen avrupanın kapısına dayanmışsa [buna hakemlerin aleni hataları engel oldu]bu sezonda okadar transfersizliğe sağbeksiz önliberosuz ortasahasız forvetsiz kalecisiz bir dar kadroyla pisi pisine puanlar kaybetmesek lederbile olabilirdik bu kadroyu fatih terime şenol güneşe versek belki ligin dibine demir atabilirdik ellerindeki bu kadroya rağmen aramızda 7 8 puan fark var haaa hataları yokmu elbetteki var kendi penceremden bakarsam futbolculara adaletli forma daıtmayışı genç oyunculara gereken şansı vermemesi bjk yi herzeman kafasının birköşesinde tutması teklif geldiğinde sivassporu biranda yüz üstü bırakacak konumda olması transferlerin çoğunda kaleci seçimlerinde yanılması taraftarla gerekli güzel iletişimi kurmaması sanki kendisi bu kulübün müdürü bizlerde hizmetçileriymişiz gibi davranması taktiksel olarak takımına göre hazırlık yapmaması vs vs inşallaH bu hatalarından vazgeçerse sivasspora daha hayırlı işler yapar ayrıca şunuda unutmasın artık bizi küme düşmemeye oynamak ilk 8 di
ilk 10 du
bizi kesmez hedefi büyük tutup enkötü avrUPA hedefine göre transfer yapmalı

Rallim58
15.01.2013, 21:16
Kaynaksız, belgesiz konu açan arkadaş kaynak göstermek zorundadır. Aksi halde kamuoyunu yanlış bilgilendirme nedeniyle gereği yapılmalıdır.

Bu açılan haber, nabız yoklama haberidir. Müsbet-menfi tepkilerin görülmesi için aç(tır)ılmış bir haber oalrak görüyorum.

Kaynak gösterilememesi halinde acilen kapatılması gerekeren bir konudur.

58megayigido
15.01.2013, 21:19
Bjk nin durumu suan iyi 1 yil daha kalabilir 1 yil sonra samet yolcu demekki

Çılgın Türk
15.01.2013, 21:25
Hiçbir yerde böyle bir haber yok.Site yönetimi eleştiri yapınca konuları siliyordu.Bu kaynaksız haberi burada tutarak taraflı olduğunu birkez daha göstermiş oldu.Bu konunun gündem oluşturmak için açıldığını düşünüyorum

Kaynaksiz haber serbest ise ben iki tane forvet transferi ile konu acabilirim.
Birinin kaynagi bile var digeri sadece duyum :)

HALIL
15.01.2013, 21:32

bence aksine artik bir teknik direktor ile istikrar kazanmanin vakti geldi

Çılgın Türk
15.01.2013, 21:36
Dün Nail Bey'e programinda tam bu soruyu sormustum. O uzatildi falan demedi, bugün burada bu konunan acilmis olmasi ilginc.
Bir dolap dönüyor ama hadi hayirlisi

poolat58
15.01.2013, 22:31
rıza hocam biz seni yine affettik. artık sözleşmen de uzatıldığına göre kendini tamamen sivasspora ver ve bu takımla destanlar yaz. bırak artık başkalarıyla hayaller kurmayı. bizimle uzuuun yıllar istikrarı yakala.

migroArmis
15.01.2013, 22:45
Tabii ki b. jimnastik kulubunden teklif gelmez ise.....

OzkanBaskan
15.01.2013, 22:47
Nereden çıktı bu haber kaynak nedir bilgisi olan var mı? Neye dayalı yazılmış bu haber

ankastre
15.01.2013, 22:52
gardaş milleti gandırmayın yok böyle bişey hiç biyerdede yazmıyor uydurmayın böyle haberleri

Poyrazcan
16.01.2013, 06:12

NEDEN BEŞİKTAŞ DA OLSUN Kİ?
BU İMKANLARLA YAPILABİLECEĞİN EN İYİSİNİ YAPIYOR RIZA HOCA.
O GİDİNCE KİMİ GETİRECEKSİNİZ? ERTESİ SENE 'KURTAR BİZİ RIZA HOCA' DEMİYESİNİZ HA!!!
ÇOK YAZIK! BU NASIL HEMŞEHRİLİKTİR ANLAYAMADIM?

şamatacılar
16.01.2013, 07:31
Bi tane transfer yapamıyoruz . Rıza hoca ile sözleşme uzatıldı öylemi . Buna cocuklar bile inanmaz

Kokomo
16.01.2013, 07:53
Ne sevinenler çok sevinsin, ne de üzülenler çok üzülsün !

BJK çağırdığı an yakar gemileri İstanbul'da soluğu alır Rıza Çalımbay !

Rıza Çalımbay'ı beğenmiyor ve desteklemiyorum ama ;
daha önce de birçok kez dediğim gibi,

eğer yerine daha iyisini alamayacaksanız kalmalı ...

suçatı58
16.01.2013, 08:08
BÜTÜN SAMİMİYETİMLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİMKİ; KEŞKE SADECE HOCALIK DEĞİL AYNI ZAMANDADA SİVASSPORUN BAŞKANLIĞINIDA YAPSAYDI. SAYGILAR HOCAM YOLUNUZ AÇIK OLSUN, NE OLURSA OLSUN YETERKİ SİVASLI İLE OLSUN.

Rallim58
16.01.2013, 08:43
Kaynaksız, belgesiz konu açan arkadaş kaynak göstermek zorundadır. Aksi halde kamuoyunu yanlış bilgilendirme nedeniyle gereği yapılmalıdır.

Bu açılan haber, nabız yoklama haberidir. Müsbet-menfi tepkilerin görülmesi için aç(tır)ılmış bir haber oalrak görüyorum.

Kaynak gösterilememesi halinde acilen kapatılması gerekeren bir konudur.

Sitemizde böyle, bilgisiz belgesiz konu açılıp gündem oluşturuluyorsa, akşama kadar 10 tane haber açarız...

Salim58
16.01.2013, 08:46
Bundan sonra Kaynak belirtilmeden açılan konular kapatılacak, kaynaksız konu açan Üyelere cezai işlem uygulanacaktır...