Orijinalini görmek için tıklayınız : Toparlanmamız Gerek

SivasSpor.Com
27.01.2013, 20:12
http://www.sivasspor.com/images/stories/2012/hoca/1.rizahoca11.jpg

Rıza Hoca Ummadığımız bir mağlubiyet aldık. Tabii bunlar futbolun içinde olan şeyler. Bir an önce kendimizi toparlamamız gerekiyor'' diye konuştu.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Mersin'in bu galibiyete çok ihtiyacının olduğunu ifade eden Çalımbay, ''Bizim de ihtiyacımız vardı. Maça baktığınızda gole kadar her şey iyi gidiyordu. Golü yedikten sonra tabii ki riske girmemiz gerekiyordu. Onu yapmaya çalıştık. İkinci yarıya hem forvete hem de defansa dönük oyun sistemiyle başladık. Yine oyun üstünlüğüne baktığınız zaman, bizde gözüküyor ama ataklarımız iyi ataklar değildi. Zaten son vuruşlarda iyi değildik.

Lig ve kupa maçlarını birlikte götürmenin bazen zor olduğuna işaret eden Çalımbay, şunları kaydetti:

''İkisini birden yaparken, bazen mağlubiyetler, kötü günler olacak. Bu da onlardan bir tanesiydi. Bizim üzüldüğümüz şey, hakemlerin yaptıkları. Yani bundan önceki maçlarda da bu maçta da inanılmaz hatalar yapıyorlar. Bizim tek istediğimiz biraz daha dikkatli olmaları. Yoksa bizim hakemlerle bir problemimiz yok. Maalesef geçen hafta olsun, bu hafta olsun istemediğimiz şeyler yaşadık. Bunlar Mersin'in galibiyetini gölge düşürmesin. Mersin, hakikaten bizden daha çok istedi ve mücadele etti. Haklı bir galibiyet aldı. Tekrar tebrik ediyorum.''

Futbolculardan Jakub Navratil ise mağlubiyet nedeniyle üzgün olduklarını vurguladı.

Arkadiusz Piech de takımdaki ilk maçında mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadığını belirterek, bundan sonraki maçlara daha iyi çalışacaklarını söyledi.

KaanK
27.01.2013, 20:14
Hocam yine her zamanki gibi mukemmel tespitlerde bulunmussun bravo ...

şamatacılar
27.01.2013, 20:16
Takıma takviye şart.

Revizyona gidilmezse bu takım ligden düşer .

Ligin en kötü futbolunu sivasspor oynuyor.

sivastatlıbelam
27.01.2013, 20:17
bırak hocam yaaa...

yönetimin ve senin korkak futbolun hakemin hatasından kat ve kat daha fazla...

bu işte en masum taraf hakemler,türk hakemlerine kurban ol sen.

takım bok gibi oynuyo ona bakibir kere de özeleştiri yap.yönetim istifa etmeli.tek çaremiz bu.
bu takımı sahiplenen başarıya aç bir yönetim gelmeli.

dedebali58
27.01.2013, 20:17
uğur doğanın yaptığını yapabilirmi acaba?yönetimin göndereceği yok bari bize son bir iyilik yapıp bıraksa sivassporu....

yigido yakup
27.01.2013, 20:18
Bence Riza hocam sen toparlanman lazimm sapkayi önüne koyup düsünmen lazim hocam hic kendini elestirmiyorsun lütfenn cok gec olmadan bazi kararlar almaniz lazim
babanizin hastaligindan dolayi zaten antremanlara falanda cikamiyorsunuz takimda sahada berbat bu böyle gitmez ne yapmaniz gerektigini bizlerden cok cok iyi biliyorsun lütfen gec kalma

58MUAMMER58
27.01.2013, 20:21
degerli hocam hakem penaltı konusunda belki agır karar verdi fakat sabaha kadar oynansa kazanamıyacağımız maçtı rakip oyuncuların hepsi süper oynadı bizde iyi diyeceğimiz oyuncu yok gibiydi 2.yarıda tek kale gibi oynamamıza rağmen kalecinin yere yattığı pozisyonumuz yok toparlanmamız gerekiyor elbetteki bunu çözecek olanlarda siz ve futbolculardır herşeye rağmen takıma inanıyor güveniyorum bu maçı ölçü almıyorum groseçkiyle atıfla daha iyi maçlar çıkartacağız inşallah artık senden kadir ve uğur inadından vazgeçmeni istirham ediyorum bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum hem kupada hemde ligde sivasspor fırtınası estirmenizi bekliyorum

etlidöktürek
27.01.2013, 20:22
hocam çok şey yazdım geri sildim devam et....

infial§
27.01.2013, 20:25
Bıktık usandık küçük Emrahı'da geçtin hoca bırakta sende kurtar bîzde

anadolu5858
27.01.2013, 20:28
geç bunları rızaaaaaaaaaa....

MaXiMuM
27.01.2013, 20:29
Bende istifa etti zannettim :D:D:D

Elbeyliliyiz
27.01.2013, 20:34
Riza hoca seni destekliyoruz arkandayiz cünkü bizim Toplumda bir suclu aranir oda bulunur, ama Takimin sana cok ihtiyaci var. Artik cikis zamani 6puanlik maci kaybettik su kadir in performansi acayip düstü belkide ara transferde kafalari karisti bu gidisle hem Takimi hemde kendilerini yakacaklar.

Ferhat06
27.01.2013, 20:35
Bende istifa etti zannettim :D:D:D

Öyle kolay mı?Rıza hoca bırakıp kaçmaz.:D

corner58
27.01.2013, 20:35
Hep yanlış ata oynuyon hoca. Sağ taraf uğur ve pedrıele bırakıyon ikisi birbirinden berbat. Orta alanda bomba kadir. Forvetin çuval eneMAMO. Bunlarla nal toplarız yanlış atlar hep. Biraz gec ama sistem değişikliğine gitsen fena olmaz. Kimsede sana kızmaz bu saydığım atları değişsen

burak58as553
27.01.2013, 20:37
Hala hakemlere suç atıyor...Yazık artık.

Kokomo
27.01.2013, 20:40
Ligin en zayıf takımına karşı ;

KADİR _ ADEM _ HAKAN

defansif 3 orta saha ile çıkıp,

0 Pozisyonla maçı kapatan bir takımın hocası olsaydım

UTANIP Açıklama yapamazdım !!!

citothehan58
27.01.2013, 20:41
Bakin Senol Günes ve Ertugurul Saglam hakiki adamlar. Istifa ettiler. Calimbay Efendide aklina getirilmesi lazim ...

etlidöktürek
27.01.2013, 20:41
Riza hoca seni destekliyoruz arkandayiz cünkü bizim Toplumda bir suclu aranir oda bulunur, ama Takimin sana cok ihtiyaci var. Artik cikis zamani 6puanlik maci kaybettik su kadir in performansi acayip düstü belkide ara transferde kafalari karisti bu gidisle hem Takimi hemde kendilerini yakacaklar.

doğru r.madrid kadire 10 milyon verdi göndermedik onun da kafası karıştı..hemşehrim kusura bakma bilinçli mi yazdın bunları yok sa ne içiyorsan bize de gönder kafam bugun çok dumanlı:confused:

holigan
27.01.2013, 20:42
10 yorum var su anda hepsi hocayi istifaya davet etmis,bu takimin bir b plani varmi acaba.kim gelipte calistirir bu takimi.ugur,pedriel,kadir,kend ini messi zanneden erman,enahomo,kimse ne kendini nede kariyerine kötü bir sayfa eklemek ister bu odunlarla.riza bu takimi calistiriyorsa memnun olmamiz lazim.bu yorum sahibi arkadaslar acaba calistirmak istermi bu takimi.arkadasla bizim futbolcu toplulugundan bir cacik olmaz bu takimdan ziyayi birde az bisey navratili cikar,mahalle takimi olur bu odunlardan.sivasspor bizim övünc kaynagimiz ama birde gercekler var.inanin sivaslilarin duasiyla bu takim ligde tutunuyor.yönetime baski yapmak lazim.yillardir bu takim para kazaniyor.ne bir trans fer ne bir basari.nerede bu paralar.yani rizanin istifasi bisey kazandirmaz bu takima.

MaXiMuM
27.01.2013, 20:42
TÜK 29/01/2013 Sivasspor vs Fenerbahçe
SSL 03/02/2013 Fenerbahçe vs Sivasspor
SSL 10/02/2013 Sivasspor vs Trabzonspor
SSL 18/02/2013 Kasımpaşa vs Sivasspor
SSL 24/02/2013 Sivasspor vs Beşiktaş
TÜK 26/02/2013 Bursaspor vs Sivasspor
SSL 03/03/2013 Bursaspor vs Sivasspor
SSL 10/03/2013 Sivasspor vs Antalyaspor

Toparlanma derken ????
Şu önümüzdeki maçlardan, oynadığımız futbola!!! bakarak kaç puan çıkartabiliriz sizce ?

4 hafta sonra ligdeki sıralamamızı az çok herkes tahmin ediyor hoca... Ya sen ?

citothehan58
27.01.2013, 20:43
10 yorum var su anda hepsi hocayi istifaya davet etmis,bu takimin bir b plani varmi acaba.kim gelipte calistirir bu takimi.ugur,pedriel,kadir,kend ini messi zanneden erman,enahomo,kimse ne kendini nede kariyerine kötü bir sayfa eklemek ister bu odunlarla.riza bu takimi calistiriyorsa memnun olmamiz lazim.bu yorum sahibi arkadaslar acaba calistirmak istermi bu takimi.arkadasla bizim futbolcu toplulugundan bir cacik olmaz bu takimdan ziyayi birde az bisey navratili cikar,mahalle takimi olur bu odunlardan.sivasspor bizim övünc kaynagimiz ama birde gercekler var.inanin sivaslilarin duasiyla bu takim ligde tutunuyor.yönetime baski yapmak lazim.yillardir bu takim para kazaniyor.ne bir trans fer ne bir basari.nerede bu paralar.yani rizanin istifasi bisey kazandirmaz bu takima.

Bülent Uygun gelmesi lazim. GS de nasil Fatih Terimse bizdede Bülent Uygundur.

fatihcan58
27.01.2013, 20:45
Rıza hoca asıl takviye sana şart. Her zaman aynı bahaneler geçen sene tamam görüyorduk hakemler kötüydü. Bu senede sen çok kötüsün hoca dediğin oyuncusuna sahip çıkmalı medyanın önüne atmamalı. Bak fatih hocaya neden büyük hoca olduğunu anlarsın her mağlubiyette suçu kendisi üstlenîyor.

holigan
27.01.2013, 20:45
Bakin Senol Günes ve Ertugurul Saglam hakiki adamlar. Istifa ettiler. Calimbay Efendide aklina getirilmesi lazim ...

kardesim ertugrul ve senolun takimlarina bir bak önce.sivasin maliyeti bu takimlarin maliyetinin 14 de biri oldugunu biliyormuydun.eger o takim rizanin elinde olsaydi inaniyorumki daha iyi yerlerde olurdu.

gara
27.01.2013, 20:46
Öyle kolay mı?Rıza hoca bırakıp kaçmaz.:D

bence bu takım hocasızda bu kadar oynar.

citothehan58
27.01.2013, 20:47
Simdi Takima destek olma zamani ugurdan da vazgecilmeli Riza Hocayida desteklememiz lazim hic olmazsa bu sezon elimizden geldigi kadar destek verelim.. Allah kerimdir insallah hayirlisi olur.

58sinan58
27.01.2013, 20:47
Hocam toparlanmamız lazımda biz toparlamana kadar atı alan Üsküdar'ı geçecek

citothehan58
27.01.2013, 20:48
kardesim ertugrul ve senolun takimlarina bir bak önce.sivasin maliyeti bu takimlarin maliyetinin 14 de biri oldugunu biliyormuydun.eger o takim rizanin elinde olsaydi inaniyorumki daha iyi yerlerde olurdu.

haklisin kardas Rica Calimbayin cok emegi var bu takimda kisitli kadroyla neleri basardi bizim yönetimde biraz daha fazla para verseler nolur sanki her sene bu korkulu rüyalari cekmek zorunda olmayiz.

holigan
27.01.2013, 20:50
Bülent Uygun gelmesi lazim. GS de nasil Fatih Terimse bizdede Bülent Uygundur.

bulent uygun elazigda 18 macta 0 cekti sen onu hocami saniyorsun kardesim. osivasin ritmine ayak uydurdu basari falan kazanmadi kendimizi kandirmayalim.

kadirakin58
27.01.2013, 20:50
Sana artık hocam demiyicem Rıza Çalımbay. Hoca, hoca olana denir, işi bilene denir.

Rıza Çalımbay sen sadece uyduruk laf salatası yapmanın Hocası olursun. Git bırak biz de kurtulalım sen de kurtul. "Bunlar futbolun içinde olan şeyler"miş, bunlar futbolun içinde ise sen futbolun dışındasın Rıza Çalımbay. Bırak Git Hocam. Taraftarın Rıza Çalımbaya saygısı mı kaldı ki, futbolcunun saygısı olsun.

MaXiMuM
27.01.2013, 20:51
Sana artık hocam demiyicem Rıza Çalımbay. Hoca, hoca olana denir, işi bilene denir.

Rıza Çalımbay sen sadece uyduruk laf salatası yapmanın Hocası olursun. Git bırak biz de kurtulalım sen de kurtul. "Bunlar futbolun içinde olan şeyler"miş, bunlar futbolun içinde ise sen futbolun dışındasın Rıza Çalımbay. Bırak Git Hocam. Taraftarın Rıza Çalımbaya saygısı mı kaldı ki, futbolcunun saygısı olsun.

Ama yine "hocam" demişsin bak :D:D:D

holigan
27.01.2013, 20:52
haklisin kardas Rica Calimbayin cok emegi var bu takimda kisitli kadroyla neleri basardi bizim yönetimde biraz daha fazla para verseler nolur sanki her sene bu korkulu rüyalari cekmek zorunda olmayiz.

cekmeyiz insallah kardesim dualarinizi esirgemeyin takimdan yeter. olumsuz yorumlarla baltalamak bisey kazandirmaz.BIR CANAKKALE DÜSMEZ BIR DE SIVAS....merak etmeyin.bu sehir titreyecek ve kendine gelecek.

kadirakin58
27.01.2013, 20:53

Son bir kez Hocam dedim, o da "bırak git" derken. Bırakırsan Hocasın gözümde, bırakmazsan değilsin..

kadirakin58
27.01.2013, 20:54
Ama yine "hocam" demişsin bak :D:D:D

Bırak git Hocam dedim.. Bırakırsa Hocam'dır.. Bırakmazsa değildir..

reform
27.01.2013, 20:55
sanki kupa maçlarını çok iyi oynuyoruzda bahaneye bak.İstifa et takım kurtulsun.Bu takımda kapasite var.Hoca yok.

akifesk
27.01.2013, 20:57
Yönetim borcumuz yok diye övünsün . Takım ligden düşmemin eşiğine doğru sürükleniyor .

Rıza hoca kadar ; beleşçi transfer politikası izleyen YÖNETİM de suçludur.

Transfer yapmıyorlar . Yaptıkları transferleride hep son anda ve geç yapıyorlar .

Bu yönetime super lig bence fazla.kimse kusura bakmasın .

B.DUMANLI
27.01.2013, 20:57
Lig ve kupa maclarini birlikte götürmenin dezavantajlarina deginmis Riza hoca.1461 Trabzon bizimle berabere kaldiktan sonra ,kendi sahalarinda Denizliyi yendiler,bize karsi 2-1 kaybettiklerinden sonrada Konya´yi ,Konya´da yendiler.Bunu PTT takimi basariyorda her üc günde mac yapmayi ,biz süperlig takimi olarak niye basaramiyoruz? Navratil,Ümit ve Ziya´yi dinledirirken,Kadir ,Erman´a ikinci yari yer verdin kupa macinda.Bunlar nasil bir cit kirildim oyuncularki ,bugün Mersin´e oynama sansi verdiler.Mersin´le ilk sezon maci 3-3 bitmisti,bugünde 3-0 yenildik.Mersin´e karsi ikili avantajida kaybetmis olduk.

58sinan58
27.01.2013, 20:58
Hoca son vuruşlarda iyi degildik diyor kaç dene son vuruş yaptikki hocam ben başka bir macmi seyrettim yoksa

MaXiMuM
27.01.2013, 20:58
cekmeyiz insallah kardesim dualarinizi esirgemeyin takimdan yeter. olumsuz yorumlarla baltalamak bisey kazandirmaz.BIR CANAKKALE DÜSMEZ BIR DE SIVAS....merak etmeyin.bu sehir titreyecek ve kendine gelecek.

Gardaş inşaallah dediğin gibi olur...

Ama gün gibi ortada olan gerçekleri de söylemek, sizin deyiminizle baltalamak değildir.

Son 6 maçta sadece 1 galibiyet alabiliyorsan, ligin en az gol atan bir kaç takımından biriysen, bunlardan daha önemlisi ne oynadığımız beli olmayan futboldan !!! ilerisi için ümit alamıyorsan;

Bravo hep böyle devam edin mi demeliyiz ?

KaanK
27.01.2013, 20:59
Bu gidisle borcumuz olmadan kume dusecez

citothehan58
27.01.2013, 21:00

haklisin kardas bosuna biz yigidoyuz demiyoruz. Yigido mert olandir. Sivasin Havasi Sert ama Insani Mert dir.

Destek suan en önemlisi ...

kayabaşı
27.01.2013, 21:00
senin oynatamadığın futbolu görmek zor değil ne anlatıyon salak mı var karşında.

kkemal58
27.01.2013, 21:03
Takımda forvet yok orta saha yok defans yok kaleci yok nasıl toparlanmayı düşünüyorsun rıza efendi. Yazıklar olsun mahalle takımına dönderdiniz sivası

MaXiMuM
27.01.2013, 21:03
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Mersin'in bu galibiyete çok ihtiyacının olduğunu ifade eden Çalımbay, '' Yine oyun üstünlüğüne baktığınız zaman, bizde gözüküyor ama ataklarımız iyi ataklar değildi. Zaten son vuruşlarda iyi değildik.

Hocam şu maçın kasetini Lig Tv'den iste de bir daha izle istersen. Ne son vuruşundan bahsediyorsun. Pozisyonumuz yok posizyonnnnnnnn.

mucahit_58
27.01.2013, 21:04
Hocamiz cok hakli, hakemin her hareketimize faul caldigindan dolayi tedirgin olan Kadir, Ugur, Pedriel Takimimizin superstarlari bu yuzden her Mac kotu performans sergiliyor.

Hakemin cok hatali Mac yonetmesinden dolayi kaleyi bulan ilk sutumuz dk 79da idi. Ben bu hakemlerin taaa :)

Neyse bu Bos laflardan sonra fazla detaya yaptigi yanlislara girmeden, Biri bana Riza Calimbayin teknik direktor olarak en ufak basarisini soylesin? Bi tane calistirdigi takimin soyle catir catir top oynadigini ornek versin. Sezon ortasinda civik civik Ben Bjk ile anlasmistim demesinin izahatini versin.
Bu adamin tek kredisi Sivasli olmasi peki t.direktor olarak gelmeden once Sivasa ne hayri dokundu bu adamin onu soylesin?

Begenmedigimiz Bulent Hocanin Sportif basarisi, goze hos gelen futbol anlayisi, oyuncu iliskilerini koyun bi kenara, onun %10u kadar sahiplense Sivasi Sivassporu suan cok farkli yerlerde olurduk..

Hakemlere bahane bulacagina otur rakipleri analiz et, takima 3 pas ustuste pas yaptir da ondan sonra bahane bul saga sola...

holigan
27.01.2013, 21:05
Gardaş inşaallah dediğin gibi olur...

Ama gün gibi ortada olan gerçekleri de söylemek, sizin deyiminizle baltalamak değildir.

Son 6 maçta sadece 1 galibiyet alabiliyorsan, ligin en az gol atan bir kaç takımından biriysen, bunlardan daha önemlisi ne oynadığımız beli olmayan futboldan !!! ilerisi için ümit alamıyorsan;

Bravo hep böyle devam edin mi demeliyiz ? gardas tabiki öyle demek istemedim tabiki elestirecegiz ama bu bizim sivasimiz bizden daha iyi kimse sahip cikamaz elbette demek istedigim küfre varan hakaretlerden kacinmak cünki riza hoca bir sivaslidir,elinden bisey gelmiyorsa inanin bizim kadar kendiside üzülüyordur.bu elestirilerden en büyük pay sahibi yönetimdir hic bir hoca basarisiz olmak istemez. herkes elbette elestisini görüsünü bildirsin diye bu site var. sadece sizin 6 olarak gördügünüzü karsi taraf 9 olarak gördügüne anlayis göstermeniz.karsi taraftan kastim yaptiginiz yorumlarin aksini söyleyenlerdir.

OzkanBaskan
27.01.2013, 21:07
Bak Ertuğrul ve Şenol hocalara gururlu adamlar bıraktı gittiler sen kazık çaktın bu takıma sana nasıl bir mecburiyet duyuyor bu yönetim çok merak ediyorum topçular oynamıyorlar bence tek nedeni teknik ekip..

Emin olunsun ki bu adam istifa etmezse çok daha zor durumlara düşeceğiz burada birazda taraftara iş düşüyor daha ne kadar sabredilecek ya takım yavaş yavaş gidiyor bu rıza ya ne kadar sabredilecek biri bana söyleyin lütfen

kayabaşı
27.01.2013, 21:07
burhan 22 puanlı eski hocasının takımına değilde 16 puanlı düşme hattında bir takıma gidiyorsa bu sadece parayla açıklanamaz. 34 yaşındaki drogba bile futbol oynamak için 10 milyonu veren takımı bıraktı en fazla 5 alabileceği gs ye geliyo aynen anelka da bu yaşta parayı bırakıp futbol için italyaya transfer oldu. demekki burhan rızanın kendizine birşey katamayacığını düşünüyor diğer eski öğrencileri gibi(doğa kazması hariç)

Besyo_cu
27.01.2013, 21:08
Rıdvan Dilmen , Sivas kötü sezon geçiriyor, iyi top oynamıyor. Güntekin Onay ligin rahat takımlarından Sivas çok kötü yerde düşme hattıyla arasında 3 puan var çok kötü oynuyorlar.

Yüzde Yüz Futbol.

58musab58
27.01.2013, 21:13
rıza hoca uğuru erhanı al git bu takım ilk 5 e oynamazsa bende adam değilim

mucahit5884
27.01.2013, 21:14
bence hakli gol yidikden sonra risk almaliydik ve mersinde ondan faydalandi

savaş2
27.01.2013, 21:15
***İSTİFA rıza calımbay İSTİFA***

-ÇÜNKÜ-
-takıma liğin en kötü futbolunu oynatmak
-3 yıldır takım iskeletini kuramamak
-uğur ve enaramoda ısrar edmesi
-rasmussen ve kıvanc gibi oyuncuların kalitesini fark edemedi
-cesaret edip genc oyuncuları takıma kazandıramadı
-transferi son gününe bırakıp rakiplerin yedek oyuncularını almak
-oyuncu ve taraftarı karşı karsıya bırakması
-aklını takımına değil istbul takımıma bjk ye vermek
-yönetim e istediği oyuncuları aldırmıyorsa neden hala görevde
-maclarda oyunu okumama ve oyuncu değişikliğini yerinde ve zamanında yapamamak
-takımdaki oyucuları yerinde ve mevkisinde oynatamamak
*** sayın rıza hocam yol yakınken bir iyilik yap takımı yerini yardımcı antrenöre bırak derim***

58musab58
27.01.2013, 21:16
4 tane forvet alıp 3 ünü kanatta oynatan uğur gibi birini her maç ilk 11 oyntan bir adam hakemi bahane edemez

kayabaşı
27.01.2013, 21:16
doğru senin iyice toparlanıp sivastan gitmen gerek

58megayigido
27.01.2013, 21:25
Belki bi menejer veya baska biri cikar takimnn basina hic hoca bulamassak bizde bulent uygun yine cikar kimse merak etmesin sivasspor bukadar kucuk bir takim degil riza hoca istifa etmeli

bassguitar
27.01.2013, 21:36
mactaydım.tek ciddi atagımız yok bu kabul edilemez..bazı futbolculara tahammül etmek akıl işi degil.gördumki rıza bu isi yapamıyor.

MaXiMuM
27.01.2013, 21:47
Evet hocam haklısın, Toparlanman lazım. Valizini bavulunu ancak toparlarsın ...

PoTt!
27.01.2013, 22:09
rıza hocayı savunanlar nerde şamatacı'ya laf atanlar nerde ??

DOGU_BEY
27.01.2013, 22:21
Toparlanma zamanı doğru ama bu takımın toparlanması mı olur yoksa senin toparlanıp valizini hazırlaman mı olur onu zaman gösterecek....Yalnız acı gerçek şu ki aynı masallar devam ediyor....

Respect58
27.01.2013, 22:22
Site yönetimi beni engellesin yav ağzımdan kötü şeyler çıkacak yoksa.

Defol git be yüzsüz herif kaç haftadır oyalayıp duruyorsun senin bu takıma verecek hiçbir şeyin yok.Senin gibi birisi bu takımın başında olduğu için utanıyorum.Bu takımdaki futbolcular bu kadro iyi bir hocayı fazlasıyla hak ediyorlar.

58Sivaslilar
27.01.2013, 22:22
adamlar nasil defans almislar iyi bakin bize sut pozüsyonu bile vermediler bunlarida yenemezsek kimi yenecegiz bilmemki dünyada futbolcumu kalmadi ikinci ligden al ücüncü ligden al elin adami nasil buluyor GB adam gelir gelmez 4 goolatiyor illede milyon vermene gerek yok bizimkilerde bitmis adamlari buluyor yönetimin basarisi böyle giderse gine düsmemek icin oynariz:mad::mad:

58Sivaslilar
27.01.2013, 22:28
neyi toparlayacaksin palyonco perdiyelin dangalagin neyini toparlayacaksin elindeki iyi mazemeyi neden önce sahaya sürmedin riza hoca kazigi yeyince cikarmak icin ugras ondan sonra neden seyirci gelmiyor seyircinin hevesini kiriyorsun gelirmi:mad:

şamatacılar
27.01.2013, 22:38
rıza hocayı savunanlar nerde şamatacı'ya laf atanlar nerde ??

Kardeşim bende merak ediyorum bana laf atanlar nerde?

Transfer yapılmadığını , yapılan bir kaç ikinci lig futbolcusuyla bi yere varamayacagimizi söylediğimde herkes bana kızdı hakaret eden bile oldu. Sen kayserilisin Trabzonlusun diyenler nerdesiniz? Hala rüyadamisiniz ??

Bana laf atanlar kafalarını toprağa gömmüş olmalı .

Transferlerden memnun olanlar takım küme düşünce ki inşallah düşmeyiz bakalım ne yapacaklar .

Yönetimin yaptıgı gibi borcumuz yok derler herhalde ..

HALIL
27.01.2013, 22:55
riza hocam sivalimisin o zaman bize bir iyilik yap be gurban yaninda ugur'u da al git

cılgınsivas58
27.01.2013, 23:03
yine hakemleri eleştirmiş
ilk önce kendine bak yav
sezon başındaa beşiktaş aşkıyla tutuşacagına takıma transfer yapsaydın hocaaaa

cılgınsivas58
27.01.2013, 23:04
yetmez mi 3 tane daha neyi bekliyosun gitmek için

cılgınsivas58
27.01.2013, 23:05
mersin galibiyeti hak etti demişşin
mersinin başına geç ozaman

Murad_Kelleci58
27.01.2013, 23:11
Galip geldiğimizde bu kadar olumlu yorumları göremiyoruz her nedense.. Ama yenildiğimizde tüm kanberler "yas bayramı" edasında düğün dernek faslındalar..

59yigido58
27.01.2013, 23:12
bir erdemliktede sen bulun rıza hoca kovulmadan git yeter artık ne oyunu okuyabiliyorsun nede takımı oynatabiliyorsun sayende mahelle takımından beter olduk 1461 trabzonu sidik zoruyla zar zor yeniyoruz seviniyorsun daha ne diyimki sen gitmezsen biz bu ligde kalamayız RIZA BAK GİTTTTTTTTTTTTTT.

ihtiyar yiğido
28.01.2013, 00:16
Sayın yiğidolar bir atasozü vardır'' gelen gideni aratır''diye takım biraz başarısız oldumu arkadaşlar birden umutsuzluga kapılıyor hoca istifa diye bağiriyor evet rıza hocaya bazen bende çok kızıyorum kadir gibi bir adama bu kader sabrediyor bakıyorum yine direk kadroda bu maçda özellikle kadiri maçın başından sonuna kadar seyrettim sadece üç tane olumlu pas verdi penaltıda dahil diğer tum topları olumsuzdu bu saatden sonra hoca değiştirmek bize yarar yerine zarar verir çunku elindeki kumaşın kalıtesi belli kalitesiz bir kumaşdan ne kadar iyi bir terzi olursa olsunki terzimizde pekkaliteli değil ama pek kötüde değil kendi hemşerimiz ''yine bir atasözü senin en kötün elin en iyisinden iyidir'' hirslan kalkan zarararla oturur biraz daha aklı selim düşünelim İNŞALLAH BU SİKİNTİLİ GÜNLER GEÇECEK YİĞİDOLAR LAYIK OLDUĞU YERE GELECEK Tüm yigidolara saygılarımla

Rallim58
28.01.2013, 00:38
Takımımızın toparlanmasına hergün dua ediyoruz hocam.

Bu duaya, babanızın toparlanmasını da, sağlığına kavuşmasını da ekledik. Bir an önce sağlığına kavuşur inşaallah. Ki sizi de takımın başında, antrenmanda görelim.

mayhos
28.01.2013, 00:45
ne hakemi ya allah aşkına birtek pozisyonu bile olmayan takımın ne savunulacak yanı var...bunu ancak kendini hoca zanneden rıza bey yapar anca bahane üretir..ne ekersen onu biçirsin...ey yönetimm beleş topçılar anca bu kadar oynar...sen daha durr..elazığ toptan takım değiştirdi.sen para yok diye transfer yapma..inanmıyom artık para yediğinize bile inanmaya başladım bu kadarıda olmaz ya..ayıpp ayıpp...100 milyar vermeyip alamadığın o burhan eşer senin .... du.900 milyar kazandırdı klubüne bedavaya gelmiş gibi oldu bunu siz kafasızlar yıllardır anlamıyonuz...

miralay
28.01.2013, 00:48
perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. lig başlamadan beşer beşer gol yiyen takımın istikbalinin pek parlak olmayacağıda ortadaydı.

evvelen dere geçilirken at değiştirilmez takım olanca gücüyle türkiye kupasında final oynamaya çalışmalıki avrupa yolu açılsın.

saniyen takımda revizyona gidilmesi gerektiği aşikar. türkiye kupası hayal olursa teknik direktör dahil takımda revizyon şart sezon sonu beklenilmemeli. çok kötü oynuyoruz.

kadirakin58
28.01.2013, 01:26
Rıza Çalımbay, beşiktaşa hoca olmak için yanıp tutuşuyorsun ama ben yönetici olsam bırak sivassporu seni oturduğum apartmanın çocuklarının futbol takımına bile hoca yapmam.

Casanova Rasit
28.01.2013, 01:35
Cam da ki leke gibi sil ati bizi hoca....

Bülent Hoca seni istiyoruz!

zaralı19
28.01.2013, 08:40
bırak hoca sen devam et kadirle,pedriel oynadığın sürece hiç birşey olmaz.bide kafanı değiştirmediğin sürece çok zor günler bizi bekliyor.

Soyözen
28.01.2013, 08:41
Kardeşim bende merak ediyorum bana laf atanlar nerde?

Transfer yapılmadığını , yapılan bir kaç ikinci lig futbolcusuyla bi yere varamayacagimizi söylediğimde herkes bana kızdı hakaret eden bile oldu. Sen kayserilisin Trabzonlusun diyenler nerdesiniz? Hala rüyadamisiniz ??

Bana laf atanlar kafalarını toprağa gömmüş olmalı .

Transferlerden memnun olanlar takım küme düşünce ki inşallah düşmeyiz bakalım ne yapacaklar .

Yönetimin yaptıgı gibi borcumuz yok derler herhalde ..

Sana "ya Kayserilisin ya da Trabzonlu" diyen benim. Ben sana bunu neden dedim? "Transfer yapılmadı, takım kötü gidiyor" falan dedin diye demedim, "Grosicki'den ne gördük ki Piech'den ne görelim?" dedin diye dedim. Bu yorumu aklıselim biri yapmaz, yalnızca ortalığı karıştırma amaçlı bir provakatör yapar. Şimdi çıkmışsın sanki ben sana Rıza Hoca'yı eleştirdiğin için öyle demişim gibi ajitasyon yapıyorsun.

Gelelim yorumlara... Bizim şu anki sıkıntımız transferlerin yetersizliği değil Rıza Hoca'nın takıma bir vizyon verememesi ve takımı oynatamaması. Futbolcularla arasında garip ilişkiler var, bazen kızıp fırçalıyor falan. Küstürüyor oyuncuları. Yoksa ben hala da kadromuzun kötü olduğunu düşünmüyorum. Formda bir Erman, Grosicki, Aatıf, Eneramo ve hatta Piech ve yine hatta Sercan olsa, daha transfere ne gerek var? Sıkıntı bu çocuklardan verim alamayan Rıza Hoca'da.

kaptann58
28.01.2013, 08:51
rıza hoca şu dakikaya kadar hep destek oldum sana ama bu maç bardağı taşıran tek damlaydı yanlış futbolcular yanlış takım kurgusu ne yaptıkları belli olmayan bir futbolcu sürüsü sende aynı aykut hocanın kpoyasısın takımın ne bir sistemi var ne yaptığını bilmeyen oraya buraya koşan oyuncuların

hiko58
28.01.2013, 09:27
rıza hoca aslında iyi düşünmelisin pedrielden vazgeçmiyorsun. iyi futbolcu değil neden transafer yapmadın birazda borçlanmak gerek iyi futbolcu alınmalı rakipler çok iyi futbolcular aldı biz uyuduk. o kadar alınan futbolcuyu harcadık sattık gönderdik. rıza hoca ile kan uyuşmazlığımız var. olmadı olmuyor.

sivaslımuho2
28.01.2013, 09:31
Gene Rıza hoca gene bır kendısını kurtarmak ıcın atılan bahane.Yeter artık hoca ıstemıyoruz senı anla bunu artık...

Yigidoyuz058
28.01.2013, 09:54
Hocamiz cok hakli, hakemin her hareketimize faul caldigindan dolayi tedirgin olan Kadir, Ugur, Pedriel Takimimizin superstarlari bu yuzden her Mac kotu performans sergiliyor.

Hakemin cok hatali Mac yonetmesinden dolayi kaleyi bulan ilk sutumuz dk 79da idi. Ben bu hakemlerin taaa :)

Neyse bu Bos laflardan sonra fazla detaya yaptigi yanlislara girmeden, Biri bana Riza Calimbayin teknik direktor olarak en ufak basarisini soylesin? Bi tane calistirdigi takimin soyle catir catir top oynadigini ornek versin. Sezon ortasinda civik civik Ben Bjk ile anlasmistim demesinin izahatini versin.
Bu adamin tek kredisi Sivasli olmasi peki t.direktor olarak gelmeden once Sivasa ne hayri dokundu bu adamin onu soylesin?

Begenmedigimiz Bulent Hocanin Sportif basarisi, goze hos gelen futbol anlayisi, oyuncu iliskilerini koyun bi kenara, onun %10u kadar sahiplense Sivasi Sivassporu suan cok farkli yerlerde olurduk..

Hakemlere bahane bulacagina otur rakipleri analiz et, takima 3 pas ustuste pas yaptir da ondan sonra bahane bul saga sola...

+1

Riza Istifa et serefinle...

silverli
28.01.2013, 10:47
arkadaşlar benim anlamadığım mersinin puana ihtiyacı var ama macın basında biz saldırıyoruz. adamlar kontra atak oynuyo ve ılk golu ole atıyo.

ayrıca artık kadroda revizyona gitmesi lazım.bu iş enaramoyla olmuyo artık..kontra atak oynamalı sivas başka çaresi yok. elinde hep o tarz oyuncular var cunku. sercan atıf erman grosicki hepsi hızlı adamlar ama sistemde kontra atak oynamıyoruz burdan kaybediyoruz.

silverli
28.01.2013, 10:51
sercan -- piech

erman -- aatif

m.nas ---adem

ziya-- navratil-- ümit---- erhan

kaleci(kimi koysan aynı:)) ve sistem kontra atak olmalı

Yusuf Çevik
28.01.2013, 11:24
Hocam yapacak birşey yok,yapacağımız maçlara odaklanmalıyız,onlardan en iyi şekilde iyi bir sonuç almalıyız...

58sinan58
28.01.2013, 11:51
hocam yoğun maç trafiğinden yakınıyorsun haftada iki maç oynuyoruz diyorsunda bu takım geçen sene play off larda da haftada iki maç oynuyordu ama ozaman en azından oynuyordu bu sene ona da hasret kaldık

Mustafa58Ağa
28.01.2013, 11:53
takım ruhu bozuldu bence rıza hocanın gitmesi gerekiyor acilen

poolat58
28.01.2013, 14:36
OLMUYOR RIZA HOCA OLMAYACAKTA ARTIK ANLAAA VE ŞENOL VE ERTUĞRUL HOCA GİBİ ERDEMLİLİK YAP. YERİNE DE ONLARDAN BİRİ GELEBİLİR.

Editörün notu : Yorumlarınızı küçük harfle yazmanızı rica ediyoruz, aksi halde yazınız silinecektir.

rapge
28.01.2013, 14:44
----------------Borjan----------------

Murat Akça-Navratil-Rajnoch-Ziya Erdal

---------M.Nas---------Adem---------

Aatıf-------Erman--------Piech(Grosicki)

Eneramo(Piech)

hakan367
28.01.2013, 14:47
Takıma taze kan şart ' uygun ' adım bekliyoruz istifanı .. :rolleyes:

MEVLUTHOCAOGLU
28.01.2013, 14:56
çok geç kalmadan kangiren olan yer kesilmeli yoksa düşünmesi bile kötü:mad:

RsT4
28.01.2013, 15:00
Anlamadığım geçen senede transfere ihtiyacımız vardı bu senekinden daha dar kadroyla oynadık ve ligi iyi bir noktada bitirdik bir ara ilk 4e girmiştik bu senede kadroyu koruduk . Demekki takımda transferden önce gelen ihtiyaçlar var . Artık bu iş transferin üzerine atılmayacak kadar boyut değiştirdi.

tekdoktirin
28.01.2013, 15:39
hoca basit sen çok bey efendisin olmaz olmaz kolay terim gibi ol anlarlar başka olmaz

ready
28.01.2013, 17:01
3 tane gol yemişsin mersinden bir de kalkmış hakemi suçluyorsun sende biraz şeref gurur olsa istifa ederdin

newjersey
28.01.2013, 17:31
selam tüm arkadaslara helal olsun hepınıze yanı okudum burda olanları yanı bunların sorumlusu sadece RIZA HOCAMI RIZA GITSE NE OLACAK TAKIM DUZELECEKMI YANI BIRAKIN BUNLARI HAYEL KURUYORSUNUZ INANINN YA HEP RIZA RIZA YA BEN RIZA IYI DEMIYORUM YANLIS ANLAMAYIN YA ARKADAS BIZIM YONETIMDEKI ARKADASLAR NE YAPIYOR ACABA HABERINIZ VARMI BUNLARDAN CIKIP BIRISI NIYE ACIKLAMA YAPMIYOR SONRA YONETIM ALDI IYI OYUNCU RIZA ALMAYINMI DIYOR RIZANIN COK HATALARI VAR EVET DOGRU AMA HEP RIZAYA YUKLEMEYIN FATIH TERIM DE GELSE BU YONETIMLE AYNI OLUR INANIN BU ADAM ALMA INANIN RIZAYI GECER BIRAZ DA YONETIME SES VERIN SANKI SADECE RIZA BU ISTE SORUMLU OLAN BORC YOK DIYORLAR O ZAMAN YEMEYE DEVAM YONETIM SIVASTA BIZIM GIBI KOYUNLAR COK NASIL OLSA YE BABAM YE OHHHH RIZA ISTIFA YONETIM HARIKASINIZ YEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BABAMMM YEEEEEEEEEEE

Champion_58
28.01.2013, 17:31
SİVASSPORDA EN BÜYÜK SORUN ORTASAHANIN DÜZENSİZLİĞİDİR..

ölçülü top atamayan ortasaha, forvet hattının gol şansını sıfıra indirmektedir.

ileride top indirip kimseyi etrafında göremeyen eneramo artık bıkmış bu işten belli çünkü tek forvet oynatan rıza hoca desteklemeyi unutmuştur oraları..:mad:her ne düşünüyorsa forvetin yalnızlığını çözemediği kesindir.

örneğin kaç zaman önce ara pas yapıp gol attığımızı hatırlayamaz olduk ..:confused:

zaten artık ters top yapamayan bir takım haline geldik.
eli havada ters kanattaki adamımız boşta duruken erman yada kadir ,yaklaşık 5-6 oyuncunun kümelendiği sıkışık yerlere karambole top atmayı zevk haline getirmişler resmen..:mad: sonuç hep taca giden atak..

tac atışlarımız bile amatörce resmen ,orta sahayı bırakıp çizgidekinin kafaya top atılır aşırtılır aşırtılır auta gidene kadar hemde..bunda ısrar edilmesi nasıl bişeydir çözen varsa anlatsın bi zahmet..:confused:geniş oynamak dururken neden zor ediyoruz gerçekten anlayamıyorum ..:mad:

e bu anlayışın sonucunda tabi tek yol kalıyor kanatlar

kanatlara gereğinden fazla zor etsekte ,çok değil koca maçta üç tane bile isbetli orta kesemiyoruz forvetlerimize ..:mad: ne hikmetse sıfıra inen dışarıya top çıkaramıyor..:rolleyes:

defansif anlayışı kemikleşmiş orta sahadanda , ileriye yada aralara top atan kimse yok varsa biz neden göremiyoruz açıklasın biri..:confused:

kadirin topu gevelerken kaptırdığı kaç pozisyon kalemizde gol oldu baktınızmı hiç?

defansı zora sokmaktan,kafayı gömüp çalım yapmaktan boştaki adamı göremiyor ki adam..:mad:5 metreye atamadığı pası rakip girip alıyor aradan
aldığı topu bukadar kolay teslim eden başka takım yok yani anlaycaanız !!:mad:

oyunu sahaya yayamıyoruz ki kontrollü atak yapalım..anca şişirme top çıkıyor ortasahadan ...kısacası göbekten oyun yönlendiremeyen bir ortasaha görünümünden kurtulamıyoruz...:mad::mad::ma d:

yaptığımız tek iş kanatlardan gelmek onu da beceremiyoruz:mad::mad::mad:

sağ kanatta ;
pedriel 5 topun 4ünü eziyor,uğur bindirme yapınca bizim forvetler yerine kale arkasına yada taca kesiyor topu yalansa söylesin biri...:rolleyes:
bi adam bir maçta ;18 kenarına inmişken maç boyunca 3 tane orta yapamazsa aldığı paranın hakkını veriyor denirmi acaba sorarım kendisine ve teknik ekibe...:confused::mad:

sol kanatta;
zaten atıf olmazsa hareketler belli top grosickiye verilir ziya yanından kacar ama yeterince çalışmadıklarından anlaşamayıp rakibe teslim ederler gelen topların yarısını ...:rolleyes:
ikili olarak asla bişey yapmazlar ya ziya girer zor eder sıfıra ortayı yapamaz veya rakibe nişanlar ,yada grosicki 18 önünde sağına çeker kız gibi vurur kaleye...ilk geldiğinde galatasaray defansını hallaç pamuğu gibi atan grosicki rıza hocanın kısırve kaos dolu oyun anlayışını terketmemesinden dolayı resmen küstürülmüştür oyuna çünkü.....:mad:

4 EYLÜLE GELİPTE SÜREKLİ BUNLARI İZLEMEKTEN EZBERLEDİM TAKIMI
RAKİPLERDE EZBERLEMİŞ BELLİ... 6 MAÇTA 1 GALİBİYET ALABİLMİŞİZ...::mad:

TARAFTAR OLARAK BU RUHSUZ VE EZİK OYUN ANLAYIŞINDAN BIKTIĞIMI

,GEREKLİ MOTİVASYON VE OYUN İSTEĞİNİN FUTBOLCULARA YANSIYACAĞI VE
SİVASSPORA YAKIŞIR MÜCADELECİ FUTBOL AKLININ ÖN PLANDA TUTULDUĞU , COŞKULU MAÇLAR İZLEMEYİ ARZU ETTİĞİMİ TEKNİK EKİBE BİLDİRİR GEREĞİNİ YAPMALARININ ŞART OLDUĞUNU HATIRLATIRIM...

YİĞİDOYA İSYAN ETTİRMEYİN..

Champion_58
28.01.2013, 17:41
MİLLET KENDİ SAHASINDA OFANSİF OYNAR DEPLASMANDA İSE DEFANSİF AĞIRLIKLI

RIZA HOCA TAM TERSİNE ZOR EDİYOR SÜREKLİ ; EVİMİZDE DEFANSİF DEPLASMANDA OFANSİF TAKIM KURUYOR .....:confused:
FELSEFE YANLIŞ ANLIYCANIZ.....:mad:

59yigido58
28.01.2013, 19:52
toparlanmalıyız diyene bak futbolcular dese belki inanırım ama rıza hoca diyorsa bence rivayettir bu toparlamak isteyen yumruğunu masaya vurur olaya el koyar yok eğer buna gücün yetmiyorsa bence sen istanbula sadece gidiş biltini al dönüş olmasın böylece herkez derin bir ohh çeker yetti artık rıza efendi bu masalı dinleye dinleye bir alt lige koşar adımlarla gidiyoruz sayende aldığın futbolcu ya 3cü ligden yada 2 ligden yada alır adam kaçar gider gelde kafayı yeme gençler birliği bir adam almış hemde bedava adam leblebi gibi gol atıyor bir maçta 4 gol ya birde bizim aldıklarımıza bak adamlar topu görünce bomba sanıp kaçıyor topa giren yok seyirci stad dan kaçtı başkan nasıl bu duruma seyirci kalıyor hala anlamış değilim.

59yigido58
28.01.2013, 19:54
rıza efendiden masallar dinlemekteyiz bu masalla kim uyur ben uyumam gerisinide bilmiyorum arkadaşlar?

58_SEMİH_58
28.01.2013, 20:01
Kimliğinde Sivas yazmasından kaynaklanan kredisi de bitiyor artık Rıza Hoca'nın.Uzatmaları oynuyor bu saatten sonra.