Orijinalini görmek için tıklayınız : Filiz, Avrupa karate şampiyonasında

Rallim58
07.02.2013, 16:33
http://d1301.hizliresim.com/15/t/jbj4h.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

40’ı aşkın ülkeden 1000’in üzerinde sporcunun katılacağı Avrupa Ümitler, Gençler ve 21 Yaşaltı Karate Şampiyonası 8-10 Şubat tarihlerinde Konya’da yapılacak.

Avrupa Ümitler, Gençler ve 21 Yaşaltı Şampiyonası 8-10 Şubat tarihleri arasında Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda yapılacak. 40’ı aşkın ülkeden 1000’in üzerinde sporcunun katılacağı şampiyonada, çiçeği burnunda milli sporcumuz Gökhan Filiz'de bulunuyor. Yılın ilk büyük turnuvasına, Dünya Karate Federasyonu Başkanı Antonio Espinosa ile Genel Sekreter George Yerolimpos da Konya'ya gelecek.

Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda yapılan şampiyonada, hemşehrimiz Gökhan Filiz'den madalya bekliyoruz.

Federasyona kayıtlı 76 hakemin görevlendirildiği şampiyona da, ilimizden de Uluslararası lisans sahibi Ahmet Yurdaer ile Battal Kavak, Milli Lisans sahibi Seher Kehci'de görev alacak.

Türk Milli Takımı tüm kategorilerde şampiyonaya katılacak. 3 gün sürecek karşılaşmalar Kon Tv'den, Cumartesi günü saat 16.30'dan, Pazar günü ise 14.30'dan itibaren canlı olarak yayınlanacak.

Salim58
07.02.2013, 16:52
Gökhan kardeşime başarılar dilerim.
İnşaallah Konyadan madalya alarak döner.

Deniz abime haber vereyimde bu şampiyonayı Konyadan canlı takip etsin.

cücü baba
07.02.2013, 17:45
SİVASSPOR.COM'un değerli YÖNETİCİ ve ÜYELERİ
TÜRKİYE KARATE ŞAMPİYONU, MİLLİ SPORCU oğlum gökhan FİLİZE göstermiş olduğunuz yakın ilgi nedeniyle sizlere müteşekkirim, ama ne acıdırki basında ve şehrimizde böyle ciddi bir organizasyona ilgi gösterilmemesi beni ve oğlumu incitmiştir. Burada alınacak bir AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU doğrudan SİVASIMIZI vede kulubü 4 EYLÜL BELEDİYE SPORU ilgilendirirken hiç bir şekilde alakasız kalmalarını anlayamıyorum. Maddi anlamda bir beklentimiz yok ama MANEVİ ANLAMDA siz değerli YİĞİDO KARDEŞLERİMİN verdiği desteği maalesef başka yerlerden göremedik. İNŞALLAH cumartesi günü YİĞİDOMUZ gökhan AVRUPA ŞAMPİYONU olacak DUALARINIZLA... SAYGILARIMLA...

Ertugrul
07.02.2013, 17:51
Hemşehrimiz Gökhan Filiz kardeşimize bu önemli müsabaka öncesinde başarılar diliyorum, bu noktaya gelmek dahi çok büyük bir başarıdır. Allah yardımcın olsun Genç Yiğido...

ş.usta
07.02.2013, 18:36
gökhan inşallah avrupa şampiyonu olacak,yarın gece gökhanı canlı syretmek için konyaya gidiyoruz.
ralim58 abim konyadan sana ne getirelim..:)

GokhanTurna
07.02.2013, 19:14
Tarih uygun olsaydı Selçuk Üni yiğidolar olarak desteğe giderdik. Malum tatil herkes memleketinde. Umuyorum ki adaşım alışkanlık haline getirdiği madalyayı burda da kazanacaktır.

Rallim58
07.02.2013, 19:18
.............................. ........

Konyadan sana ne getirelim..:)

Herkese yetecek kadar, Kastamonu helvası :) veya pişmaniyesi

MaXiMuM
07.02.2013, 20:58
Dualarımız seninle Gogo.
Yürü be yiğidom :D

ankastre
07.02.2013, 21:34
hadi be aslanım al şu madalyayıda kendinden söz ettir

Mustafa58Ağa
07.02.2013, 22:25
inşallah zaferle döner gökhan filiz

BekirBayrak
07.02.2013, 22:46
ALLAH yardımcın olsun.
Dualarımız seninle GÖKHAN...

ELLİSEKİZ
07.02.2013, 23:25
Hadi aslan yiğenim dualarımız seninle...

HababamHa
08.02.2013, 10:13
genç gardaşıma başarılar dilerim

gogohan
08.02.2013, 11:12
Göreyim seni Gökhan, Sivas'ımızında bir milli karateci olduğunu DÜnya alem duysun. Bu karşılaşmalara Sivas Belediyesi veya Sivas Karate il temsilciliği organize oldularmı acaba. Bir otobüs ayarlansa giden olurdu belki.

ş.usta
08.02.2013, 18:36
Herkese yetecek kadar, Kastamonu helvası :) veya pişmaniyesi

abi konyadan kastamonu helvasımı istiyorsun...:)

karsa gitsek izmit pismaniyesimi istiyecen...:)

Rallim58
09.02.2013, 15:45
Konya'da devam eden, Avrupa Ümitler, Gençler ve 21 Yaşaltı Şampiyonasında hemşehrimiz Gökhan Filiz'den ilk müjdeli haber geldi.

Devam eden turnuvada, kategorisinde, ilk turda İrlandalı milli sporcuyu 3-0, ikinci turda Fransız milli sporcuyu 4-3, üçüncü turda Ukrayna'lı milli sporcuyu 1-0 yenerek finale çıkmayı başardı. Antrenmanda sağ ayağında oluşan sakatlık (sporcuya söylenilmeyen ancak, muhtemel çatlak olduğu yönünde bilgi geldi) nedeniyle iğne ile oynayıp bu başarıyı yakalamasından dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

Bugün saat 16.30 dolaylarında yapılacak final müsabakası Kon TV'den canlı olarak verilecek.

Şu anda müsabakayı salonda takip eden Filiz ailesi (Cücü baba ve Osman amcası) ile şenol usta ve suat ustaya, verdikleri bilgiler nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Sivas'ın altın çocuğu olacak Milli Sporcumuz Gökhan Filiz'e altın madalya mücadelesinde başarılar diliyorum.

Dualarımız seninle Gökhan'ım... Rabbim yar ve yardımcın olsun

BekirBayrak
09.02.2013, 15:47
Bugün yapılan musabakalarda
Gökhan kardeşimiz finale adını yazdırmıştır.
Saat 16,30 ila 17,00 arasında Final musabakası
www.kontv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.
Gökhana ALLAH'tan başarılar diliyorum...

Mustafa58Ağa
09.02.2013, 16:12
haydi gökhan filiz

Salim58
09.02.2013, 17:21
Deniz abime haber vereyimde bu şampiyonayı Konyadan canlı takip etsin.

Deniz abimizi haberdar ettim sağolsun hemen salona gitmiş şu anda müsabakayı takip ediyor...

Rallim58
09.02.2013, 17:31
Deniz abimizi haberdar ettim sağolsun hemen salona gitmiş şu anda müsabakayı takip ediyor...

Ben de Cücü baba ve şenol usta gibi sitemiz üyeleri ve sivas ekibi ile buluşturdum..:)

Salim58
09.02.2013, 17:34
Ben de Cücü baba ve şenol usta gibi sitemiz üyeleri ve sivas ekibi ile buluşturdum..:)

Konuştum dayı buluşmuşlar cücü baba ile kısa bi tanışma yaptım başarılar diledim.

Rallim58
09.02.2013, 18:10
Gökhan’ım seni tebrik ediyoruz…

Sağ ayakta yaşadığın burkulmaya dayalı çatlama ile sakat sakat, iğne destekli yaptığın mücadelede aldığın gümüş bizim için altından kıymetlidir…

Henüz yeni giydiğin o milli forma ile daha nice şampiyonalarda görmek isteriz… Yolun açık olsun…

Abdullah DuMaN
09.02.2013, 18:12
Tebrikler Gökhan Sivas'ı ve Türkiye'yi temsil edeceğin nice maçların olacak Allah yardımcın olsun

BekirBayrak
09.02.2013, 18:29
Gökhan'ım başarından dolayı seni tebrik ediyorum.
Bundan sonraki spor hayatında başarılarının devamını diliyorum....

adres58
09.02.2013, 18:52
Gökhanı canı gönülden tebrik ediyorum....

yigidolar06
09.02.2013, 20:23

Sağ ayakta yaşadığın burkulmaya dayalı çatlama ile sakat sakat, iğne destekli yaptığın mücadelede aldığın gümüş bizim için altından kıymetlidir…

Henüz yeni giydiğin o milli forma ile daha nice şampiyonalarda görmek isteriz… Yolun açık olsun…

Ayağındaki çatlaktan haberi olmadan maça çıkmış acılar içinde verdiği onurlu şerefli mücadeleden dolayı kendisini tebrik ederim. Eşimle beraber destek verdik canı sağolsun AVRUPA ikincisi oldu kutlarız

SivasLady
10.02.2013, 00:18

genc kardesimizi tebrik ederiz,
onca rakipler arasinda aldigi gümüs madalyada cok güzel, kendisiyle gurur duyuyoruz
basarilarinin devamini dileriz

Mustafa58Ağa
10.02.2013, 00:29
tebrikler gökhan filiz

Morten58
10.02.2013, 00:46
Gökhan'imi tebrik ederim, Helal olsun. Gercekten süper bir basariya imza atti.

migroArmis
10.02.2013, 01:02
Allah muvaffak etsin...Başarıları daim olsun ..

sivaslıadem
10.02.2013, 02:16
gökhan filizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum
Milli takıma seçilmesinden sonra avrupadaki başarısıyla tekrar bizleri sevindirdi
Umarım sakatlığı önemli değildir
Yaşının genç olması itibariyle toparlaması kolay olacaktır
Bu başarısı gelecek için önemli bir teminat
Insaallah ileriki yıllarda once avrupa sonra dünya ve olimpiyat şampiyonu olarak görürüz
Allah yolunu açık etsin

cücü baba
11.02.2013, 13:58
Ayağındaki çatlaktan haberi olmadan maça çıkmış acılar içinde verdiği onurlu şerefli mücadeleden dolayı kendisini tebrik ederim. Eşimle beraber destek verdik canı sağolsun AVRUPA ikincisi oldu kutlarız

DEĞERLİ YİĞİDOLAR06 AĞBİM ve SAYGI DEĞER EŞİNE bizleri ve oğlumu şampiyonada yalnız bırakmayıp ta salona kadar gelmelerinden dolayı huzurlarınızda TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM...

ELLİSEKİZ
11.02.2013, 14:09
Tebrikler Yiğido başarılarının devamını dilerim ...

cücü baba
11.02.2013, 14:18
Sevgili YİĞİDO ARKADAŞLARIM
oğluma vermiş olduğunuz DESTEK ve DUALARINIZ için hepinize SONSUZ SAYGI ve SEVGİLERİMİ SUNUYORUM...ALLAHIM SİZLERDEN RAZI OLSUN...
Müsabakaları ile kısa bir not vereceğim, Gökhan maçların başlamasına 3 gün kalası antremanda sağ ayağını burkmuş vede sonraki süreçte hastanede film çekilmesi ile ayağında çatlak olduğu bana cumartesi sabah kendisiyle tanışma fırsatı bulduğum TÜRK KARATE MİLLİ TAKIMLARI (BAŞ ANTRENÖRÜ ) TEKNİK DİREKTÖRÜ HEMŞERİMİZ YİĞİDO CENGİZ ÇINAR HOCA tarafından bana iletildi ve bu durumunda gökhandan saklandığı bildirildi. Gökhan müsabakalara İĞNE ve ALÇILI BANDAJ ile çıkmıştır, müsabakala esnasında ise sakatlığı hiç engel olmadı kendisine aksine oğlum diye demiyorum harika tekniklerle finale kadar geldi 1000 üzerinde sporcunun katıldığı turnuvada en teknik döğüşen sporculardan biriydi, ama final maçı yaklaşık 4 saat kadar sonra başladı ve o süreç artık çok ağır geldi HEYACAN olsun SAKATLIK olsun elbetteki etkiledi ve AVRUPA 2. OLDU...
MADALYA TÖRENİNDEN sonra ise bana başta DEĞERLİ HOCASI OĞUZ ÖKTEN olmak üzere CENGİZ ÇINAR HOCA ve TÜRKİYE KARATE FEDERASYONU BAŞKANI ESAT DELİHASAN dedilerki sizleri tebrik ediyoruz bırakın AVRUPA İKİNCİLİĞİNİ bu turnuvaya katılma hakkını elde etmek için önce TÜRKİYE ŞAMPİYONU akabinde ise MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE 1. olmak dahi ANKARADAN ÖTE HİÇ BİR İLE NASİP OLMAMIŞTIR BUNUN MUTLULUĞUNU ve GURURUNU yaşayın SİVAS olarak...

Rallim58
11.02.2013, 14:45
DEĞERLİ YİĞİDOLAR06 AĞBİM ve SAYGI DEĞER EŞİNE bizleri ve oğlumu şampiyonada yalnız bırakmayıp ta salona kadar gelmelerinden dolayı huzurlarınızda TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM...

Bu iş her zaman heryerde, hep böyledir işte..:)

Yönlendirene, salonda buluşturana da selam yok :D

Tekrar Gökhancığımı tebrik ediyor öpüyorum...

cücü baba
11.02.2013, 18:33
Bu iş her zaman heryerde, hep böyledir işte..:)

Yönlendirene, salonda buluşturana da selam yok :D

Tekrar Gökhancığımı tebrik ediyor öpüyorum...

RALLİM58 Ağbimmm teessüf ederim :) sen hep kalbimizde yaşıyorsun selamların en büyüğü sana :) ŞAMPİYONDA şu an yanımda okuyor yazdıklarımı ve sana EN YÜCE SEVGİ ve SELAMLARINI iletiyor....

poyrazer5858
11.02.2013, 19:47
tebrikler.. Allah Gökhan Filiz kardeşimizin başarılarını daim etsin.

Salim58
15.02.2013, 11:48
Karatede Avrupa İkincisi Olan Gökhan Filiz'den Sivas Belediyesi'ne Ziyaret

http://resimzade.com/Show.html?i=39358&token=39622 (http://resimzade.com/Show.html?i=39358&token=39622)

Konya'da geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen 40. Avrupa 21 yaş altı karate şampiyonasında 2. olan 4 Eylül Belediyespor'un başarılı sporcusu Gökhan Filiz, Belediye Başkan Yardımcıları Hayri Köse, Mehmet Avcı ve Hasan Çağlar ile 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat'ı makamlarında ziyaret etti.

4 Eylül Spor Kulübü Başkanı Ahmet Polat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "4 Eylül Belediyespor Kulübü sporcularımızdan Gökhan Filiz karate dalında Avrupa ikincisi olmuştur. Kendisini tebrik ediyorum. Sporcularımızın hazırlanmasına katkı sunan antrenörlerimizi ve ekibin başında bulunan Oğuz Ökten hocamızı da ayrıca kutluyorum" dedi.

Avrupa ikincisi Karateci Gökhan Filiz ise "Son bir yıldır bu şampiyonaya hazırlanıyordum. Geçen ay Denizli'de yapılan Türkiye şampiyonasında Türkiye şampiyonu oldum. Ardından milli takım seçmelerinde de birinci olarak milli takıma girmeye hak kazandım. Bir aylık ciddi çalışmanın ardından Avrupa Şampiyonsuna gittik ve Avrupa ikincisi oldum" diye konuştu.

Rallim58
19.02.2013, 09:04
http://g1302.hizliresim.com/16/m/k8g7t.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Kulüp Başkanı Ahmet Polat, Gökhan Filiz'i ödüllendirdi...

Gökhan'ım yolun açık inşaallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Dualarımızın seninle...

Karate Antrenörü Oğuz Öktem ve Filiz Belediye başkan yardımcılarını da makamlarında ziyaret etti...

http://a1302.hizliresim.com/16/m/k8g9d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://a1302.hizliresim.com/16/m/k8g9p.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://a1302.hizliresim.com/16/m/k8g9y.jpg (http://bit.ly/c25MCx)