Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 PUANDA GÜZEL

SivasSpor.Com
21.11.2005, 22:43
Sivasspor Genel Menajeri Bülent Uygun, Ankaraspor karşısında son dakikalarda yedikleri golle 3 puanla ayrılabilecekleri maçtan 1 puanla döndüklerini bildirdi.
Uygun, yaptığı açıklamada, Ankaraspor maçına puan almak için gittiklerini ve iyi bir mücadele sergilediklerini söyledi. Ancak son dakikalarda yedikleri golle 3 puanla ayrılabilecekleri bir maçtan 1 puanla döndüklerini ifade eden Uygun, ''Bu bizi biraz üzdü. Ancak yine de Ankaraspor gibi güçlü, mücadeleci ve üst sıralar için mücadele eden bir takımdan deplasmanda 1 puan almak güzel'' diye konuştu.

Haftasonu sahalarında karşılaşacakları Beşiktaş maçına da değinen Uygun, bu maçın kendileri için çok büyük önem taşıdığını söyledi.
Beşiktaş maçının bugüne kadar sağladıkları başarının karşılığını alacakları bir maç olacağını dile getiren Uygun, ''Şimdiye kadar ligde başarılı bir görüntü sergiledik. Başarımızı Beşiktaş karşısında alacağımız galibiyetle daha da perçinlemek istiyoruz. Bu bizi daha da çok gündeme taşıyacaktır'' dedi.
Yeniülke Gazetesi

1967_DERNEK_10UR
21.11.2005, 22:47
ASLINDA BİR PUAN İYİ GELMEDİ AMA NE YAPAK BUNADA ŞÜKÜR..3 DAKİKA DAHA DAYANAMADIK:(

sinan58_34
21.11.2005, 22:54
aslında hedefımız 1 puan degıldı galıbıyet ıcın cıkmıstık sahaya tabıkı maglup olup donmekte vardı ısın ıcınde yınede 1 puanla donduk evımıze hayırlı olsun

Serd@r
21.11.2005, 23:12
Valla kimsenin beklentisi değildi bir puan ama maçın özetini seyrettikten sonra o bir puana çok sevindim haa şu tartışılır ki yaklaşık yetmiş dakika dayan üç dakika kala gol ye...
İşte kahrettiren nokta bu yoksa oynadığımız futbol SİVASSPORa yakışacak bir futbol değil.

Cem-Can
22.11.2005, 07:49
Valla kimsenin beklentisi değildi bir puan ama maçın özetini seyrettikten sonra o bir puana çok sevindim haa şu tartışılır ki yaklaşık yetmiş dakika dayan üç dakika kala gol ye...
İşte kahrettiren nokta bu yoksa oynadığımız futbol SİVASSPORa yakışacak bir futbol değil.
VALLA BENİ KAHREDEN BU ZATEN,SİVASA HİÇ AMA HİÇ YAKIŞMADI BU FUTBOL.VE BU FUTBOLUN SORUMLUSU BENCE KESİNLİKLE FUTBOLCULAR DEĞİL LORANTTIR.

Dağcı
22.11.2005, 08:07
Son üç maçta kaybedilen 8 puan var ortada ? ? ?

CÜSSKB-Aynur
22.11.2005, 08:46

arkadaşıma aynen katılıyorum.

EMİNÇOLAK
22.11.2005, 08:51
ASLINDA BİR PUAN İYİ GELMEDİ AMA NE YAPAK BUNADA ŞÜKÜR..3 DAKİKA DAHA DAYANAMADIK:(
hepimiz 3 puan alırız diye ümit ediyorduk ama olmadı bunada şükür

shadow3458
22.11.2005, 08:57
SEZON BAŞINDAN BUYANA BAZI ARKADAŞLARIMIZ ÇOK BÜYÜK HAVAYA GİRDİLER.BURDA ZAMAN ZAMAN TARTIŞMALAR YAŞADIK İLK GÜN NE SÖYLEDİYSEM BUGÜNDE AYNEN SÖYLÜYORUM SİVAS SPORUN LİGDE KALMASI BÜYÜK BAŞARIDIR İLK SEZONU İÇİN.KİMSE AT GÖZLÜĞÜ İLE BAKMASIN GERÇKLERİ GÖRSÜN DİSİPLİN DİSPLİN DİYE 13 HAFTADIR HERKESİ KANDIRAN LORANTI SON 3 HAFTADIR GÖRÜYORUZ. BU LİGDE ALINACAK BİR PUANIN BİLE ALTIN DEĞERİNDE OLDUĞU BİR LİGDE ANKARA MAÇINDA ALINAN 1 PUAN SEVİNDİRİCİ AMA OYNANAN FUTBOL TATMİN EDİCİ DEĞİL.HERKES FENERBAHÇE MAÇINDA OYNANAN FUTBOLU KONUŞUYOR.TÜRKİYEDE HANGİ TAKIM OLURSA OLSUN FENER KARŞI OFANSİF FUTBOL OYNARSA FENERE YENİLMEYE MAHKUMDUR BUNU LORANT TA BİLİYORDU AMA O BİR KEZ DAHA TARİHE GEÇMEK İÇİN SİVASIN 1 PUANINA ENGEL OLDU.ŞİMDİ BU YORUMUM İÇİN BANA KIZACAK ARKADAŞLAR VARDIR KIZSINLAR BEN KENDİMCE DOĞRULARI SÖYLÜYORUM. ŞİMDİ SİVASIN BİR AN ÖNCE
3 PUANLA TANIŞMASI GEREK BEŞİKTAŞ MAÇINDADA ALINACAK BİR KÖTÜ SONUÇ İLERLEYEN HAFTALARA KÖTÜ YANSIYACAKTIR. LORANTIN BİR AN ÖNCE TAKIMA TERAPİ YAPMASI GEREKİYOR BUNUN İŞİ O UMARIM BAŞARIR. BİRDE LORANT MEDYAYA KARŞI TAVIRLI AGRESİF BU SİVAS İÇİN PEK İYİ BİR ŞEY DEĞİL BİLİYORSUNUZ MEDYA İLE İLİŞKİSİ İYİ OLANLAR DAİMA KAZANIYOR................

rguler
22.11.2005, 10:32
üstüste gelen başarılı sonuçlar taraftar dahil hepimizi havaya soktu.Bu havayı ne kadar sürdürürsek o kadar iyi olur.Alınacak her puan çok kıymetli.

ygd
22.11.2005, 10:45
LORANTIN MEDYAYA KARŞI AGRESİF OLMASI BENİDE RAHATSIZ EDİYO...BURASI TÜRKİYE 1'E 5 KATARLAR YANİ...

junior_69
22.11.2005, 10:52
3 MAÇTIR YENEMİYORUZ DİYE ÜZÜLMEMELİYİZ. TAKIMA SÜREKLİ DESTEK VERMELİYİZ. 1. LİGE YENİ ÇIKMIŞ BİR TAKIMIN YAPACAĞI EN GÜZEL ŞEYİ YAPTI SİVASSPOR. SÜREKLİ YENMESİNİ BEKLEMEK BİZDE DAHA ÇOK HAYAL KIRIKLIĞINA YOL AÇAR BU SENE LİGDE KALSAK BİLE BU BİZİM İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARIDIR
........HEP DESTEK,TAM DESTEK......

emrullah_58_
22.11.2005, 12:48
arkadaslar bence haklısınız ama taraftar desteği önemli böyle düşünürsek yani ligde kalsak yeter dersek ligin sonunu zor getiririz tıpkı maçta 1 0 yeter dierek sürekli defans yapan bi takım ancak 87 ye kadar dayanır ben maçtaydım izledim inanın çok bile dayandık hadi selametle