Orijinalini görmek için tıklayınız : Forma Siparişi Verildi

SivasSpor.Com
28.03.2013, 13:40
http://resimzade.com/Show.html?i=39753&token=69723 (http://resimzade.com/Show.html?i=39753&token=69723)

Sivasspora bilinçli taraftar kazandırmak amaçlı öğrencilere yönelik yapılan "forma kampanyası"nın siparişi verildi.

Sitemiz moderatörleri tarafından toplanan 150 forma bedeli, Sivasspor kulüp Genel Müdürü Cafer Kaplan'a takdim edildi.

Sivasspor tesislerinde takdimde konuşan sitemiz il temsilcisi Bekir Bayrak, "Gelecekte iyi bir yiğido, Sivasspor sevdalısı, bilinçli taraftar yetiştirmek amaçlı açılan kampanyaya, Sivasspor.com bağımsız taraftar sitesi olarak, duyarsız kalamazdık. Başta sitemiz sahibi sayın Rüştü Elmas bey olmak üzere, sitemiz moderatörleri olarak katkıda bulunmak istedik.

Sivasspor.com sitesi yönetim kadrosu olarak 150 adet forma bedelini sayın Genel Müdürümüze takdim için geldik. Destek olan moderatör kardeşlerimize sitemiz sahibi Rüştü Elmas bey adına teşekkür ediyorum. Bir Sivas'ımız bir de Sivassporumuz var. Daima onun yanında yer alıp destekçisi olacağız. Herkes ve herşey gelip geçicidir, baki olan Sivas ve Sivassporumuzdur" şeklinde konuştu.

Futbolculara baklava ikram edildi.

http://resimzade.com/Show.html?i=39758&token=66855 (http://resimzade.com/Show.html?i=39758&token=66855)

Sivasspor.com site yönetimi daha sonra antrenman sahasında futbolculara tatlı ikramında bulundu. Sivasspor kaptanı Hayrettin Yerlikaya, Sivasspor.com site yönetimine duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederek, "Sivasspor'umuzun yanında yer alan herkes başımızın tacıdır. Desteklerini esirgemeyen tüm yiğidolara teşekkür ediyoruz. 6 puanlık bir karşılaşma olarak gördüğümüz Orduspor karşılaşmasında tribünleri dolduracak yiğidolara da şimdiden çok teşekkür ediyorum" dedi.

Sivasspor.Com Özel

kaptann58
28.03.2013, 13:46
sivasspor.com yönetimine sivassporumuza ve sivasımıza sağladığı bu güzel katkılardan dolayı büyük duyarlılık örneğinden dolayı çok tşk ediyorum bu güzel katkı tüm kamu ve kuruluşlara örnek olması dileğimle sivas esnafınında artık sivassporumuza böyle günlerde katkıda bulunması lazım

Rallim58
28.03.2013, 13:47
Site yönetimine helal olsun. Tebrik ediyorum.

Birçok işadamı diye bilinenlerden daha etkin çıktılar.

izmirliyigido
28.03.2013, 13:50
Bizim ki, ufak bir başlangıç. İnşallah maddi olarak durumu iyi olan kuruluş ve kişiler çok daha iyisini yapar.

Aatıf ile Sercan'a gol sözü almadan tatlı vermeseydiniz. :D :D

.

Salim58
28.03.2013, 13:57
Hem forma bedellerini teslim için hemde takımı ziyaret için işlerinden fedakarlık yaparak bu güzel ziyareti gerçekleştiren tüm arkadaşlarımı ayrı ayrı tebrik ederim.

Ayrıca bu arkadaşlarımıza sıcak ve samimi yaklaşımlarından dolayı başta kulüp yöneticilerimiz olmak üzere teknik heyetimize ve futbolcularımızada teşekkür ederim.

Forma kampanyasına bizlerde bir nebze destek olabildiysek ne mutlu bizlere.

Rallim58
28.03.2013, 14:01
sivasspor.com yönetimine sivassporumuza ve sivasımıza sağladığı bu güzel katkılardan dolayı büyük duyarlılık örneğinden dolayı çok tşk ediyorum bu güzel katkı tüm kamu ve kuruluşlara örnek olması dileğimle sivas esnafınında artık sivassporumuza böyle günlerde katkıda bulunması lazım

Ah dayı ah..:).............

Kokomo
28.03.2013, 14:03
Sivas'ta ve Sivas dışında yaşayan zenginlerimiz feyz alır mı acaba bundan ?

psychology58
28.03.2013, 14:23
Sivaslı geçinen iş adamları ve Sivas üzerinden para kazanan firmalar ve kişiler bu haberi okuduğunda utanmış mıdır acaba

kaptann58
28.03.2013, 14:45
sivasspor başarılıyken işler iyi giderken bizim zengin esnaf hep sivassporluydu bu gün hiç biri sahip çıkmıyor destek olmuyor reklama gelince sivasspor üzerinden yapmasını biliyorlar

HababamHa
28.03.2013, 15:28
böyle güzelliğe imza atan site yönetimini tebrik ederim.

58MUAMMER58
28.03.2013, 15:51
emeği geçen herkese çok teşekkürler

favori58
28.03.2013, 15:53
duyarsız TSO'ya işadamlarına Marka'ya öncüye ve diğerlerine bu anlamlı destek kapak olsun teşekkürler sivasspor. com

FALÇATA 58
28.03.2013, 16:30
böyle bir kampanyaya destek veren site yönetimini tebrik etmek lazım ordu maçı öncesi takıma ayrı bir moral olmuştur emeği geçen herkese teşekkürler umarım başkalarına örnek olur

Casanova Rasit
28.03.2013, 18:47
Ben de bir forma istiyorum ....

Çılgın Türk
28.03.2013, 19:09
Site yönetimi iyi güzel yapmista, asil parayi götürenler ne kadar forma siparis verdi, siz bana ondan bahsedin... Örnegin Riza Calimbay, örnegin Hayrettin, örnegin Ziya söylermisiniz bana kac forma siras ettiler?

Lafa geldi mi biz Sivas'liyiz bu takim küme düsse digerleri gider biz kaliriz diyenler kac forma siparis verdi???

DOGU_BEY
28.03.2013, 22:29
öncelikle en azından en çoğuna bu güzel düşünceyi gerçekleştiren herkese sonsuz teşekkürler...bir lafım da cebinde akrep olan malum kişilere: belki meblağı düşük ama manası çok büüyk şu davranışı görünce utanırlar mı acaba????

Kasim58
28.03.2013, 22:37
Site yönetimini canı gönülden kutluyorum.
Ayrıca il temsilcimiz Bekir gardaşımı'da bugünkü aile icinde ufak bir merasim de çok uzakta olmamiz nedeni ile elde olmayan şartlardan aramızda göremedik Enazindan burada Sitede görmek varmış.

SenSetik
29.03.2013, 09:08
aslında site yönetimi olarak taraftarlarımıza örnek olmaktı asıl amacımız...büyük Sivasspor taraftarından beklentimiz bu kampanyayı hız kesmeden devam ettirmektir...özellikle her fırsatta ön plana çıkarak Sivaslı olduğunu söyleyen gerek bürokrat gerekse sanatçı hemşerilerimizden önemli bir atılım bekliyoruz...

bigacti0n58
29.03.2013, 09:38
Benim bir önerim var sms hattı gibi bir şey oluşturulsa '1 sms 5 TL' gibi böylelikle herkez en azından 1 sms bağış yapar .Böyle yardımlarda güzel ancak sms olayı başlatılsa çok iyi bi verim alınır diye düşünüyorum bütün Yiğidolar'ın katılıcağına ben daha şimdiden cani gönülden inanıyorum...

58fatihcan
29.03.2013, 15:14
Kampanyada sms olur banka hesaplari okur. Sivasli sanatci ve is adamlarina ulasilmali bir bit. Sivasliyim diyip geciniyorlar sivas ustunden. Azicikda sivas bunlarin ustunden gecinsin

Metal Gear
29.03.2013, 16:55
Site yönetimi iyi güzel yapmista, asil parayi götürenler ne kadar forma siparis verdi, siz bana ondan bahsedin... Örnegin Riza Calimbay, örnegin Hayrettin, örnegin Ziya söylermisiniz bana kac forma siras ettiler?

Lafa geldi mi biz Sivas'liyiz bu takim küme düsse digerleri gider biz kaliriz diyenler kac forma siparis verdi???

Yeni nesli Sivassporlu yapma adına atılan tek adımları yok SS yönetiminin.Öyle bir dertleri yok çünkü.Çocukların Sivasspor dışında takım tutmaları onlar için dert değil..Her maça 5 okul seç,dağıt 150-200 tane imzalı forma..Bu kadar mı paraları yok.Var,ama dedim ya öylebir amaç yok.

ankastre
29.03.2013, 23:52
helal olsun site yöneticilerine valla

58fatihcan
30.03.2013, 09:22
Her galibiyette 900 bin alip da icraata para bulamayan yonetimin vicdanina sesleniyorum