Orijinalini görmek için tıklayınız : Biletler Satışa Çıktı

SivasSpor.Com
09.04.2013, 08:39
http://resimzade.com/Show.html?i=37217&token=11454

Süper Lig'in 29. Haftasında oynanacak olan Sivasspor-Gençlerbirliği maçının biletleri Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde bulunan Sivasspor gişesinde satışa sunuldu.

Biletler, VIP tribünü 10, maraton tribünü 5, kale arkası ise 2 TL'den satışa sunuldu.

12 Nisan Cuma günü 4 Eylül Stadın'da oynanacak olan Sivasspor-Gençlerbirliği maçı Saat 20.00'da başlayacak.

MaXiMuM
09.04.2013, 08:42
Vallaha helal olsun yönetime.

2 Liraya maç heeeee. Daha da maça gelinmez ise söylenecek tek bişey var da, Onu ben demiyim ağnıyan ağnadı :)

Abdullah DuMaN
09.04.2013, 08:45
Fiyatların bu şekilde olacağını tahmin etmiştim ve yanılmadım takımını sevenler buyrun maça

Salim58
09.04.2013, 08:57
2 Liraya Sivas'ta süper lig maçı izle sonrada flaş transfer iste.

Bu kulüp eskiden olduğu gibi oradan buradan para toplamıyor kendi yağı ile kavruluyorsa kulübü bu günlere getiren yönetime helal olsun.

Beleş maçta dolmayan stad 2 Liralık maçta dolarmı hiç zannetmiyorum.

yiğido şahin
09.04.2013, 09:04
beleşten biraz pahalı taraftara çok iş düşüyor

58MUAMMER58
09.04.2013, 09:06
yaw saygıdeğer hemşehrilerim ,yapmayın etmeyin ,tutmayın gözünüzü sevem ,ümraniye-4 eylül maçını 10 tl den seyrettik ,2 tl ye süper lig maçı izliyorsunuz,sonrada takım şöyle böyle diyoruz yönetimi eleştiriyoruz,maraton zaten iyi kötü doluyor ,kale arkalarınıda öğrenciler ,gençler doldursun 1 zahmet ,yaw milleti görüyorsunuz bu lige çıkmak için nasıl çırpınıyor,kimi düşmemek için nasıl trübünleri ful dolduruyor ,ne zeman dolacak bu stad ?düştükten sonramı ?3 maç kaldı fulleyin 3 nüde kazanalım bu maçları seyirci kazanacak öyle maçlar yani, hakemi ,rakibi baskı altına almak lazım hadi görem YİĞİDOLAR

elbeylii
09.04.2013, 09:13
gitmeyecegim rıza bey o hareketi yapmayacaktı şimdi millete yalvarırsın işte

ben taraftarsam seni eleştirme hakkımı unutmayacaksın rıza efendiiiii

elbeylii
09.04.2013, 09:19
ynetim hakkındada bişi diyemem yönetim adam gibi adamlar ben öle yok flaş tarans fer falan hiç bir zaman istemedim bize aç futbolcu lazım ama rıza hocanın el kol hareketinide unutamam kimse kusura bakmasın

haklısın baba amma sı var işte rıza hoca bana o hareketi yapamaz eleştirme hakkım yokmu yoksa sivasspor canımız neyimiz kaldı başka

Kizilirmak58
09.04.2013, 11:16
bedavada olsa maalesef giden olmuyor. taraftarımız kemikleşmiş 5 bin kişi her maçta saolsunlar onalarda olmazssa boş türibinlere oyuuycak yiğidolarımız

58fatihcan
09.04.2013, 12:46
Yok rizaya kustum gitmem yok baskana kizdim gitmem tok. Maca gitmeyen o armaya kusmustur. Desteklemeyen o armaya kusmustur. Armaya kusenin burada isi yoktur

adres58
09.04.2013, 19:08
Gençlerbirliğinin en önemli iki oyuncusu yokken bu fırsatı değerlendirmeliyiz. Alınacak üç puanın önemini değerli taraftarlarımız mutlaka biliyorlardır. O zaman futbolcular gibi maç seçmeden ''Haydin satada hücum millet''

58_SEMİH_58
09.04.2013, 19:26
Gençlerbirliğinin en önemli iki oyuncusu yokken bu fırsatı değerlendirmeliyiz. Alınacak üç puanın önemini değerli taraftarlarımız mutlaka biliyorlardır. O zaman futbolcular gibi maç seçmeden ''Haydin satada hücum millet''

Haftaiçi kupa da Trabzon'la oynayacak olmamızda bu maçtan alınacak 3 puanla önce takımı sonra tribünleri bir şekilde havaya sokacaktır.

DOGU_BEY
09.04.2013, 20:25
ordu maçında işlerimiz dolayısıyla stada gidememiştik ve 4 eylülün atmosferini çok özledik..inşallah hem bu haftaki gençler maçına hem de hafta içindeki ts maçına gideceğiz...

tekdoktirin
09.04.2013, 20:39
Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz.. MAÇI ALALIM

gogohan
09.04.2013, 20:39
2 liraya maç ve hala gitmem, gitmiyecem, sözleri varsa pes demek lazım.
Stada gidip takıma destek vermemek birilerine tepki değil endirek Sivasspora küsmek dmekten başka birşey değil.

Sivas'ta oluop vakti müsait olanlar akıllarını başına alıp gözbebeğimiz dediğimiz Sivassporumuzu stadyumda destekleyelim.

Biz arkadaşlarla 10 kişi biraraya gelip gidiyoruz.

Sende gel.

favori58
09.04.2013, 23:56
ynetim hakkındada bişi diyemem yönetim adam gibi adamlar ben öle yok flaş tarans fer falan hiç bir zaman istemedim bize aç futbolcu lazım ama rıza hocanın el kol hareketinide unutamam kimse kusura bakmasın

haklısın baba amma sı var işte rıza hoca bana o hareketi yapamaz eleştirme hakkım yokmu yoksa sivasspor canımız neyimiz kaldı başka

Tamam bende rıza hocayı el kol hareketiyle kınıyorum,fakat bize maça onun için değil sadece Sivasspor için gideceğiz.ayrıca hoca bu hareketi yapmadan öncede statımız dolmuyorduki

58fatihcan
10.04.2013, 01:40
Destegimizi verelim maci alalim. Gurbetteyiz orada mac izleme hayali kuruyoruz. Millet orada maca gitmiyor. Insan elindekinin degerini kaybedince anlayacak heralde

hatzivrettas
10.04.2013, 14:31
Sivasta olsam kesin giderdim.

Ferhat06
10.04.2013, 14:47
Sivasta olsam kesin giderdim.

Ben de Sivasta olsam hiçbir maçı kaçırmazdım.

keko 58
10.04.2013, 15:14
Ben de Sivasta olsam hiçbir maçı kaçırmazdım.

aynen öyle Kardesim :)

ben malesef Almanya da kaliyorum ( her sene 8 Hafta tatil olarak Sivasa gidiyorum ama gitti zaman Tatil var ve Mac yok o yüzden didemiyorum)
Sivasta olsam kesinlikle HICBIR maci kacirmazdim!!

poyrazer5858
10.04.2013, 15:47
sevsinler sizin taraftarlığınızı. ben sivassporu çok seviyorum diyeceksin sonra da böylesine hayati bir maça gitmeyeceksin .sonra da bu takım niye böyle diye veryansın edeceksin.bu ne güzel akıllar.sivasspor bugün süper ligde ise sizin gibilere rağmen ligdedir.

antik58
10.04.2013, 15:56
2 liraya süperlig maçı vay bee. bu paraya stadın yakınından gecenler'' dur hele ne varmış içeride bi bakayım'' diyerek bilet almalı maça gitmeyecekse bile:D

halimsancak58
10.04.2013, 18:00
gençler birliği maçında gerekli desteği vermessek KÜME DÜŞTÜK beyler... UYAN SİVAS uyan sivassporlu sevdalıları

ROMANTİK KATİL
10.04.2013, 21:45
Küskün olan taraftarlarımızı cok iyi anlıyorum. Lakin bu mac küsme macı olmamalı hatta bu sezon hiç bir macta küsme olmamalı. Bu sezonu atlatalım ALLAHIN izniyle sonra ne olacaksa olur. Gercekten Sivassporu seven destekleyen kişilerde paraya kıymet vermez tabiki olanagı olanlar için söylüyorum bu sözümü. Bu sezon bütün tersliklere yönetime teknik heyete ve herseye ragmen daha cok sahip cıkmalıyız. Aksi takdirde ALLAH Korusun sahip cıkacagımız bişey kalmayabilir.

gogohan
10.04.2013, 23:16
Biz stadyuma Rıza hocanın el kol hareketine değil takımımıza, gözbebeğimize destek için gidiyoruz.

u2sivasspor
10.04.2013, 23:48
rıza hoca da mecnun başkan da gelip geçici kalıcı olan sivasspor ve onun sevdası bu maçlara kesinlikle gidilmesi gerek eğer yine stad dolmazsa kimse başbakandan 33 bin kişilik stad istemesin

58fatihcan
11.04.2013, 05:36
Bilet durumlarindan haberi olan var mi?

murat_n
11.04.2013, 09:32
Artık bu maçta trübünlerin dolmaması gibi bir mazeret olamaz

HababamHa
11.04.2013, 10:56
iki lira verip bu maça gitmeyen yiğidoların aklından şüpe ederim.

FALÇATA 58
12.04.2013, 08:11
böyle zamanlarda süper marketlerin yerinde olsam şu kadarlık alışverişe bilet hediye olarak kampanya yapardım hem kendileri hemde memleketin takımı için

MaXiMuM
12.04.2013, 08:18
böyle zamanlarda süper marketlerin yerinde olsam şu kadarlık alışverişe bilet hediye olarak kampanya yapardım hem kendileri hemde memleketin takımı için

Bunun faydası oluyordu eskiden.

Nasıl olsa alışveriş yapılıyor ki yapılıyor, 50 TL'lik alışverişi kale arkası 100 TL'lik alışverişe de maraton..:)

58fatihcan
12.04.2013, 08:48
Bunun faydası oluyordu eskiden.

Nasıl olsa alışveriş yapılıyor ki yapılıyor, 50 TL'lik alışverişi kale arkası 100 TL'lik alışverişe de maraton..:)

cok mantikli bu fikirler. yapilsa keske iki tarafta kazanir

bigacti0n58
12.04.2013, 12:26
Arkadaşlar bu gün büyük gündür 3 puan ve taraftar şart o yüzden arayın arkadaşlarınızı size maç bileti aldım deyin ısmarlayın o stad dolsunnn :) Stad kenarında İstanbul Takımını tutmayıp Sivasspor maçına girmek isteyen yiğidolarımızada biletler alınıp hediye edilebilir şahsen ben yapacağımdurumu olanlarında yapmasını beklerim alın kale arkası 2, maraton 5...