Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimsenin Gıkı Çıkmıyor

SivasSpor.Com
12.04.2013, 23:18
http://www.sivasspor.com/images/stories/2012/hoca/1.rizahoca11.jpg

Çalımbay, 1-1 sona eren maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk yarı istedikleri gibi oynayamadıklarını, ummadıkları şekilde gol yediklerini ve oyun düzenlerinin bozulduğunu belirtti.

İkinci yarıda yaptıkları değişikliklerle istedikleri gibi oynamaya başladıklarını ifade eden Çalımbay, gerekli baskıyı kurduklarını ve pozisyonlar bulduklarını dile getirdi.

Çalımbay, "İlk yarıdaki oyundan memnun değilim, ikinci yarıdaki oyundan ve mücadeleden çok memnunum. Gönül isterdi ki 3 puanla ayrılalım ama 1-0'dan gelip de 1 puan almak başarıdır" diye konuştu.

Taraftarlardan bütün halinde takımı desteklemelerini isteyen Çalımbay, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalindeki Trabzonspor maçı öncesinde taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu, çatlak seslerin çıkmaması gerektiğini söyledi.

Bir gazetecinin, maçın hakemleriyle ilgili görüşünü sorması üzerine Çalımbay, hakemler konusunda tek başına kaldığını, kimsenin bir şey söylemediğini belirterek, "Kimsenin gıkı çıkmıyor. Konuşunca ben kötü oluyorum. O yüzden bütün hakemlerimizi başarılı buluyorum" dedi.

Sivassporlu futbolculardan Uğur Kavuk ise bu karşılaşmayı unutup Trabzonspor ile yapacakları kupa maçına odaklanacaklarını ifade etti.

Adem Koçak da kazanamadıkları için üzgün olduklarını ancak alınan 1 puanın önemli olduğunu dile getirdi.

Ziya Erdal ise kazanmak için her şeyi yaptıklarını ancak başaramadıklarını söyledi.

Çılgın Türk
12.04.2013, 23:21
Hoca Baskana ve yönetime tas atmis, bu konuda haksiz degil.
Belkide tek hakli oldugu nokta bu :)

58_SEMİH_58
12.04.2013, 23:24
Hoca doğru söylemiş daha maçın 10 dakikasında saçmalamaya başlayanlar vardı.Saydırıyorlardı hocaya oyuncuya yönetime.

DoomsDay58
12.04.2013, 23:36
Hoca sezon sonu gidecek artık hocaya neden tepki oluyor anlamış değilim. Tamam eleştiriyoruz ama şu saatten sonra hocaya küfretmenin hiçbir mantığı yok sezon sonu zaten gidecek niye hala uzatıyorlar ki

DOGU_BEY
12.04.2013, 23:55
Bu konuda sonuna kadar haklı Rıza hoca...onun kadar bu sene yönetim ses çıkarsaydı belki birşeyler değişirdi...

ROMANTİK KATİL
13.04.2013, 00:04
Susalımda yönetim işine baksın. Tabi bir işleri varsa. Haftadan haftaya yeri geliyor 1 ayda 2 ayda maca geliyorlar sadece daha ne istiyorsunuz. Böyle bir yönetim bulmusuz sükretmek lazım. Bize yapılan hatalar baskalarına yapılsaydı Türkiye yıkılıyordu su an. Ama bizim yönetim agzını acıp tek kelime bile etmiyor hakkımızı aramıyor. Bundan dolayı yönetimi tebik etmek lazım...............

58Sivaslilar
13.04.2013, 00:49
Riza hoca dogru söylüyor sivasli sesini cikaramadigi icin hakkinida savunamiyor böylece verilmesini birak her sey teker teker elden gitti halada sesler cikmayinca simdi sira sivassporda göz ona dikilmis o kadar hakem hatasi tesadüf olamaz ac gözünü yigido???????????????????????? ???

58Sivaslilar
13.04.2013, 00:58
kendi hakkina sahip cikmazsan elin adami agzindaki lokmayi dahi alir vede almistir DEMIR celige bakin elin arabi ta iskendurundan elini uzatip agzidaki lokmayi götürüyor sivaslinin giki cikmamistir iste simdi bundada cikmiyor????????????? yosa o kadar hakem hatalari pespese isabet etmez

58Sivaslilar
13.04.2013, 01:01
Bu konuda sonuna kadar haklı Rıza hoca.

58fatihcan
13.04.2013, 01:36
hoca haksiz degil. yonetim cok sakin. cok pasif. trabzon macina yonelsinler artik.

Poyrazcan
13.04.2013, 08:04
Rıza hoca sonuna kadar haklı.
Yönetimin bir adım daha öne çıkıp, büyük bir taraftar kitlesi ile 4 Eylül'ün önünde basın açıklaması yapması gerek!
Artık yeter!
Yeter!!!

Salim58
13.04.2013, 08:07
Rıza hoca bu konuda sonuna kadar haklı ama alacağı yok.
Bize yapılan hakem hatalarını hocadan başka konuşan yok.
İnternet ortamının geliştiği bir çağda bizler taraftar olarak bize yapılan hakem hataları karşısında kaç defa şikayet maili attık oda ayrı bir konu.

58sinan58
13.04.2013, 08:16
bu işler hocanın tek başına isyanıyla futbolcunun hakeme isyan edip kartla susturulmasıyla küçük bir taraftar kitlesinin birleşip tff ye mail atmasıyla olmuyormuş demekki herkes elini taşın altına koyacak aksi halde bu konuları daha çooook tartışırız

legolass
13.04.2013, 08:30
riza hoca hakli diyecek baska sey yok.ilk defa mactan sonra farkli duzgun nispeten iyi konusmus

Çılgın Türk
13.04.2013, 09:07
Yargitay'dan karar cikana kadar kimsenin giki cikmaz...
Bari bir basin sözcüsü atansada futbolcular cikip aciklama yapma pozisyonuna düsmese

58MUAMMER58
13.04.2013, 09:26
:mad:eskiden,beğenmediğiniz fikret ünsal çıkıp basbağırıyordu onu bile arar olduk ,hakemler laf işitmemek için az hata yapıyordu,3 yıldır yok takım küme düşmemeye oynuyor,baktığımızda tmm yönetimin hataları var,hocanın var,futbolcuların var,tmmda ençok hatayı hakemler yapıyor ,bunu görmek lazım ,en az 10 puanımız olsa şimdi avrupa ligini konuşuyor olacaktık ,yönetim ses etse ceza yiyor,hoca konuşsa ceza alır,futbolcu konuşsa ceza alır ,basın sözcümüz yok,taraftar stadda küfretse cezayı kulüp alıyor,bikere tff yi ikaz için istinyede basın açıklaması yaptık 20 kişi anca topladık ,bence hakem hatalarından oluşan cd ler hazırlayıp adam gibi organize olup en az 5000 kşiyle tffye yürüyüp ses getirmeliyiz,bu tüpçünün lafdan anlıyacağı yok,tff kendi organlarını gözden geçirmeli eğer bu hakemlerle ligde katliam olmazsa öpsün başlarına koysunlar:mad:

sefilix
13.04.2013, 09:44
Hoca haklı. Zekeriya Alp çıkıp diyor ki bu sene en çok hakem hatası bjk ya yapıldı. el insaf hoca bizi de gör. Daha en tazesi Akhisar maçı al sana Eskişehir maçı. Ama hata onlarda değil ki hata sivaslılarda. 2 liraya bilet satılsın adamlar gelip maç izlemesin. Yerel basınımız birleştiği halde düzgün bir spor sayfası çıkaramasın çıkan sayfalara en azından taraftar yorum yazmasın. 7 milyon sivaslı yatsın uyusun. sonra şikayet edelim. Kendi evimizde deplasman takımı muamelesi görelim. Açıp Lig Tv sayfasındaki yorumlara bakın kaç adet yorum yazmış Sivas taraftarı. Tepki koymuş mu? Buralardan kaç defa yazdım. 7 milyonuz arkadaş. 7 milyon. Nerde sayın vekillerimiz? Neyse ya onlar zafer anlarında ortaya çıkar. Beyler acı ama gerçek bu işler böyle gs- fb takımlarının avrupa kupası maçlarından sonra elinde bayrak sırtında forma çıkıp zafer turları atılan bir kentte hakemlerin ulusal medyanın vs vs bize yaptığı az bile. Sen hakkını aramazsan kimse sana hak mak vermez. (ha o takımların galibiyetleri bizde sevindirir. ama o kadar. türk takımı ulusal arenada başarılı ise helel olsun der geçer giderim)

Abdullah DuMaN
13.04.2013, 09:45
Yerel basın bile hakem hatasından değil 2. yarı iyi oynadığımızdan bahsediyor gelde çıldırma

aRsima58
13.04.2013, 10:50
ASLINDA VARYA HERKEZ İNİP HAKEMİ DÖVSELER BİŞEY YAPAMAZLAR GALATASARAY MAÇINDA OLDU BİŞEY YAPMADILAR

MaXiMuM
13.04.2013, 10:55
Basın sözcüsü olmayan bir kulüpte başka ne beklenebilirdi ki ?
Ya hoca çıkıp konuşacak, ya da futbolcu.
Maç sonu Ziya isyan etmiş ve büyük olasılıkla ceza alacaktır.

Mete209
13.04.2013, 11:04
Hoca son derece haklı. Biz de artık bir şeyler yapmalıyız. En azından Sivas'ta ki maçlarda hakemlerin istisnasız tüm kararlarını olarak yuhlayabiliriz. Tabi küfür kesinlikle olmamalı!

sivaslıadem
13.04.2013, 11:19
bugün trt sporda iste gol programında rıza hocanın röportajı yayınlanacak
Imkanı olanların izlemesini tavsiye ederim
Orada da hakemler konusunda ısrarla duruyor

ccey
13.04.2013, 11:24
Daha 10. dakikada hoca ve takım aleyhine bağıranlar allah rızası için maça gitmeyin sizin amacınız takımı ateşlemek mi takımı düşürmekmi yav anlamadık, hoca zaten sezon sonu kalmaz daha ne yapmaya çalışıyorsunu takım coşturulunca 2. yarı nasıl baskılı oynadı, uğur her ne kadar kazma da olsa kafasını tekmeye sokuyor, erman her topu ileri taşıdı, tek eksiğimiz güven ve iyi bir forvet, lütfen herkes baltalarını gömsün ve takıma sezon sonuna kadar sahip çıksın, yoksa o yeni stattda 2 hatta 3. lig maçlarında gider çekirdek çitlersiniz

B.DUMANLI
13.04.2013, 12:00
Yapilan bu hakem hatalarinami KIZMAK lazim,yoksa bizim BECERIKSIZLIGIMIZEMI bunu bilemiyorum.Bildigim tek sey biz FUTBOL oynayamiyoruz....

58fatihcan
13.04.2013, 20:45
Dövsen dövülmez sövsen sövülmez ne yapacağız bu hakemlere din ahlak dersi mi versek acep

elbeylii
14.04.2013, 09:07
Riza hoca dogru söylüyor sivasli sesini cikaramadigi icin hakkinida savunamiyor böylece verilmesini birak her sey teker teker elden gitti halada sesler cikmayinca simdi sira sivassporda göz ona dikilmis o kadar hakem hatasi tesadüf olamaz ac gözünü yigido???????????????????????? ???

BİR TRABOZLULAR KADAR OLAMADIK MEYDANDA TOPLANIP PRETESTO ETSEK TABİKİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ ÖNCÜLÜK EDEREK OLMAZMI TRABZONLULAR KUPAMIZI İSTİYORUZ DİYE İSTANBULDA YÜRÜDÜLER KİM NE DEDİ

Editörün notu : Yorumlarınızı küçük harfle yazmanızı rica ediyoruz, aksi halde yazınız silinecektir.

Külhan
14.04.2013, 12:12
Hoca cok hakli uyuysuk bir yönetmimiz var vesalam ben bu güne dek hic sescikardigini duymadim ya korkusundan yada pisirikligindan sesi cikmiyor böyle yönetim oldugu müddetce biz daha coooook haksizliga ugrariz uyanin yoksa atialan üsküdari gececek sizde denizde bogulacaksiniz bizde.

tekdoktiri
14.04.2013, 12:52
başta yönetim ve sıvas halkı nerdesiniz ya nasıl bir anlayış bizim insanımız anlamak zor bu takım bu şehre fazla bu olmaz yazık günnah ayıp ve bizim insanımız ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ya zık kaçan balık büyük olur

hsyn
14.04.2013, 22:47
hepimiz Rıza hocaya hak verip-vermeme konusu yanlış ben dahil Sivassporu Rıza hoca kadar kim düşünür?
yönetim basının karşına çıkmaya korkuyor mu?

tykinik58
15.04.2013, 07:39
Hoca konusunda haklı diyorsunuz. Tam hatırlamıyorum ama şöyle bir tabir aklımdan geçiyor. Evi soyulan hep hırsızı suçlayınca " ev sahibinin hiç mi suçu yok" demişler. O hesap hep hakemler suçlu da ben de kabul ediyorum da Rıza hocanın da futbolcuların da bir o kadar suçu hatası yok mu? Rıza hoca'dan aldığım konuşma metni ""Çalımbay, "İlk yarıdaki oyundan memnun değilim, ikinci yarıdaki oyundan ve mücadeleden çok memnunum. Gönül isterdi ki 3 puanla ayrılalım ama 1-0'dan gelip de 1 puan almak başarıdır" diye konuştu.""
İşte buyur 1-0 mağlubiyetten gelip bir puan almak başarıdır.... Kimin için???? Senin için başarıdır Rıza hoca :mad: Evinde oynuyorsun 1-0 mağlup duruma düşüyorsun, sanki Avrupa takımına karşı evinde 1-0 mağlupsun ve 90+ da 1-1 beraberliği yakalıyorsun da başarı sayıyorsun, gol atacak becerilerin yok kaleci topu içeri alıyor siz atmıyorsunuz ben atayım dercesine sen de kalkıp buna başarı diyorsun. Helal olsun be hoca. Sonunda beni de kendini eleştirenler safhına aldın ya daha başka bir şey demiyorum. ALLAH'ın izniyle ligden düşmeden ligin sonunu bir getirebilsek sen sağ biz selamet ALLAH yolunu açık etsin Beşiktaş'a mı gidiyorsun nereye gidiyorsan yolun açık olsun. :mad: