Orijinalini görmek için tıklayınız : RIZA SESLERİ

yigidolar06
18.04.2013, 08:30
Trabzon maçının sonlarında Hakemle Rıza hocanın arasında yaşanan olaylarda. Taraftarlarımızın Rıza hoca diye, Rıza hocaya destek olması beni tv başında tüylerimin diken, diken olmasına vesile oldu. Biz Sivas lıyız eleştirdiğimiz Rıza hocamızıda böyle sahip çıkarız.

ccey
18.04.2013, 08:41
bütün takımı tebrik ediyorum çok iyi mücadele ettiler ts ye bir tane bile pozisyon vermediler

izmirliyigido
18.04.2013, 08:43
Evet, maç esnasında özellikle oyuncu değişikliklerinde yaptığı (bana göre hatalı) seçimler için kızdığım halde, taraftarın sahip çıkması beni de çok duygulandırdı ve sevindirdi.

Herşey güzel giderken deyyus hakemlere koz vermeyecektik arkadaş. Aatıf'ı (zorunlu değilse) çıkartmayıp orta sahayı düşürmeyecektin. Adam topu ileriye taşıyıp tehlikeyi kalemizden uzakta tutuyordu. Belki 3. golü bile atardı. Orta sahamız düşünce, oradan atılan bir uzun topta Ümit Kurt belki de yapmayacağı bir hatayı yapmak zorunda kaldı ve hakeme koz verdik.

Neyse inşallah 2. maçta işin ciddiyetini daha iyi anlarız.

.

58sinan58
18.04.2013, 08:47
Trabzon maçının sonlarında Hakemle Rıza hocanın arasında yaşanan olaylarda. Taraftarlarımızın Rıza hoca diye, Rıza hocaya destek olması beni tv başında tüylerimin diken, diken olmasına vesile oldu. Biz Sivas lıyız eleştirdiğimiz Rıza hocamızıda böyle sahip çıkarız.

evet yeri geldiği zaman hocayı eleştiririz hatta bazen eleştirinin dozunu kaçırırız ama haklı olduğu konularda da hocamızı desteklemesini biliriz

Salim58
18.04.2013, 09:04
Evet, maç esnasında özellikle oyuncu değişikliklerinde yaptığı (bana göre hatalı) seçimler için kızdığım halde, taraftarın sahip çıkması beni de çok duygulandırdı ve sevindirdi.

Herşey güzel giderken deyyus hakemlere koz vermeyecektik arkadaş. Aatıf'ı (zorunlu değilse) çıkartmayıp orta sahayı düşürmeyecektin. Adam topu ileriye taşıyıp tehlikeyi kalemizden uzakta tutuyordu. Belki 3. golü bile atardı. Orta sahamız düşünce, oradan atılan bir uzun topta Ümit Kurt belki de yapmayacağı bir hatayı yapmak zorunda kaldı ve hakeme koz verdik.

.

Abi Aatıf oyunda olduğu süre içinde süper oynadı çok koştu dolayısıyla yoruldu ben Aatıf'ın sakatlıktan değil yorulduğundan dolayı oyundan alındığını düşünüyorum.

Ayrıca Rıza hocaya yapılan destek güzeldi.

58fatihcan
18.04.2013, 09:10
Ivas taraftari ne kadar yufka yurekli oldugunu da gosterdi, ne kadar deger verdigini de... onlar soyleyeceklerini soylediler bize fazla soz dusmez tebrik ediyorum

kaptann58
18.04.2013, 09:39
[QUOTE=izmirliyigido;848403]Evet, maç esnasında özellikle oyuncu değişikliklerinde yaptığı (bana göre hatalı) seçimler için kızdığım halde, taraftarın sahip çıkması beni de çok duygulandırdı ve sevindirdi.

kardeş atıf kendi istedi çıkmayı hocaya işaret etti herhalde azda olsa sakatlığı nüksetti yoksa neen çıkarsın her şey iyi igiderken

Serdar63972
18.04.2013, 10:01
Abi Aatıf oyunda olduğu süre içinde süper oynadı çok koştu dolayısıyla yoruldu ben Aatıf'ın sakatlıktan değil yorulduğundan dolayı oyundan alındığını düşünüyorum.

Ayrıca Rıza hocaya yapılan destek güzeldi.

Gardaş Aatıf dediğin adam bir senedir bu takımda top oynuyor. Hala 90 dakikayı çıkaramıyorsa bunun sorumlusu kim?

Salim58
18.04.2013, 10:04
Gardaş Aatıf dediğin adam bir senedir bu takımda top oynuyor. Hala 90 dakikayı çıkaramıyorsa bunun sorumlusu kim?

Aatıf 90 dakikayıda çıkarır 180 dakikayıda çıkarır burada hemfikiriz ama yoruldum beni alın demesine çıkarmaktan başka ne yapılabilir.?

mucahit5884
18.04.2013, 10:21
arkadaslar ben tvden izledim elazig diye bizim taraftarlar bardi demi:rolleyes::rolleyes::rolle yes:

Salim58
18.04.2013, 10:24
arkadaslar ben tvden izledim elazig diye bizim taraftarlar bardi demi:rolleyes::rolleyes::rolle yes:

Rıza diye bağırdılar sen Elazığ anlamışsın.:)

Casanova Rasit
Biz bize yeteriz ;)

Biz de güc kimse de yok. tabiki sahip cikariz.

slasher//z
rıza hoca baştan beri efendiliğini bozup böyle hakemlere karşı şovu düşünse taraftar daha çok "rıza, rıza" derdi. elimizdekilerin değerini bilelim..

acizk
18.04.2013, 10:36
aatıf oyunda kaldığı sürece takımın en çok koşan mesafe kat eden, kademeye giren futbolcusu, bi yerlerine motor takmış gibi gidiyor adam(aslında iltifattı bu).
onun için 90 dk tamamlayamamasını normal karşılarım ben.
çünkü bazı ruhsuzlar gib saklanarak top oynamıyor, adamın koşacak mecali kalmasa dahi poziyon bulursa kendini inanılmaz zorluyor,biraz daha idareli kullanabilirse kendini eminim performansını 90 dk ya yayabilecektir...

poolat58
18.04.2013, 11:37
ne kadar eleştirsek ne kadar kızsak da orada bizim hakkımızı tek başına savunan rıza hocaya destek verilmesi çok anlamlı ve duyarlı bir hareketti helal olsun bize...

58_SEMİH_58
18.04.2013, 11:39
Rıza diye bağırdılar sen Elazığ anlamışsın.:)

Yok abi arkadaş haklı :) İlk yarıda Elazığ sesleri yükseldi :D

falcon58
18.04.2013, 11:57
Şimdi birlik beraberlik zamanı teknik ekibe ,takıma,yönetime sahip çıkacağız her türlü.Ama dün boş tribünleri görünce TV de kahroldum.300 bin nüfuslu sehirde 15-20 bin yiğido yokmu stadı dolduracak.Takım hertürlü engele rağmen bu başarıları gösteriyor artık taraftar neyi bekliyor,şehir neyi bekliyor....Bunların kıymetini bilin.Bizler gurbette nasıl maça gidelim diye fırsat kolluyoruz.Siz ayağınıza gelen fırsatları tepiyorsunuz.Yazık çok yazık...

sivaslıadem
18.04.2013, 12:33
şu yönetimde rıza hoca kadar hakkimizı ulusal medyada savunacak bir adam olmaz mi arkadaş
kızsak da ağır eleştiride bulunsak da rıza hoca bizim hocamız herşeye rağmen

Aynı desteği hayrettine de verme zamanı gelmedi mi

etlidöktürek
18.04.2013, 12:40
dikleşmek değil dik durmaktır YİĞİDOLUK..