Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas Elazığ Kardeşliği..

ygdgnçlk
20.05.2013, 13:15
Bu sezonun ilk yarısında oynanan ve 1-0 yendiğimiz maçta grubumuzun Yılmaz Vural hocaya ve Elazığspor'a yaptığı tezahuratlarla filizlenen, Elazığspor taraftarının 58.dk'da Kayseriyi Sivas sesleriyle inletmeleri ile büyüyen ve son haftalardaki iki takım taraftarlarının plaka dakikarında karşılıklı olarak birbirleri lehine bağırmaları ile sağlamlaşan ve bu hafta Elazığ'da oynanan maçta bizleri maç öncesinde alıp misafir ederek, maça aynı tribüne girmemizi sağlayarak biletlerimize kadar alan ve maçtan sonra yemeğimizi yedirip güzel bir şekilde ağırlamarıyla birlikte daha da pekişen bu kardeşlik, İnşallah sonsuza kadar devam edecektir.

Burdan bizi en iyi şekilde ağırlayan Narkoz Taraftar Grubu'na ve tüm Elazığ halkına teşekkürü bir borç biliriz..

Sivas-Elazığ
Narkoz-Yiğido Gençlik..

http://resimzade.com/Show.html?i=40483&token=70866 (http://resimzade.com/Show.html?i=40483&token=70866)

burak58as553
20.05.2013, 13:19
Anadolu'nun 2 mert şehri..E&S

turks
20.05.2013, 13:24
kardeş yanlız maçı 1-0 değil 3-1 yenmiştik

Turan 59
20.05.2013, 13:29
Bu kardeşlik nereden geliyor.Biri bana açıklar mı? Elazığspor'un ilk yarıdaki konumu nedeniyle son lig maçını bizimle kendi sahalarında oynayacakları için bu sempatinin ondan geldiğini düşünüyorum.Yani durumları kötü olursa,son maçta bizden medet bekledikleri hissi uyandı bende.Doğrusu da bu zaten.Yok sa durduk dururken bu yakınlaşma başka türlü izah edilemez.

anilcan213
20.05.2013, 13:39
böyle şeyler iyidir, deplasmana gitmeye çekinen birisi olarak. En azından elazığ deplasmanlarına biraz daha rahat gideriz

cılgınsivas58
20.05.2013, 13:41
elazıg sen bizim kardeşimizsin !

poyrazer5858
20.05.2013, 13:42
Bu kardeşlik nereden geliyor.Biri bana açıklar mı? Elazığspor'un ilk yarıdaki konumu nedeniyle son lig maçını bizimle kendi sahalarında oynayacakları için bu sempatinin ondan geldiğini düşünüyorum.Yani durumları kötü olursa,son maçta bizden medet bekledikleri hissi uyandı bende.Doğrusu da bu zaten.Yok sa durduk dururken bu yakınlaşma başka türlü izah edilemez.
herşeye neden olumsuz açıdan yaklaşıyorsun be birader.
anlayamadığın şeyi sevabına ben izah edeyim , ibugüne kadar sivaslılarla elazığlılar arasında bir husumet yaşanmamıştır. ayrıca elazığla sivas insanının özellikleri birbirlerine benzer. milliyetçi, muhafazakar insanlardır.

DOGU_BEY
20.05.2013, 13:43

turan abi bu dostluk çıkar dostluğu değil...hatta bu dostluğun temelleri burada elazığla bir hazırlık maçı oynamıştık..onlar ermanı falan tribüne çağırmıştı...o maçta karşlıkılı olumlu tezahüratlar olmuştu...aslında bu dostluğun temelleri orada atıldı....velev ki senin dediğin gibi ligde konum nedeniyle böyle yakınlaşma oldu diyelim...kayseri denilen döneklerden onu da görmedik değil mi? nasıl birileri kendi ittifakını kuruyorsa bırakın biz de elazığ yozgat erzurum tokat ankaragücü gibi anadolu takımlarıyla kendi lobimizi kuralım...

sivaslıadem
20.05.2013, 13:55
bu ilişkilerin ve takım sayısının artması en büyük dileğimiz
insanıyla mertliğiyle meşhur 3 şehir sivas elazığ ve erzurum (yiğido gakkoş ve dadaş)
İT'lerin derbisinde görülen yakışıksız olaylar hepimizi üzüyor maalesef
ülkemizin fair play liginde yerlerde sürünen itibarımızı yükseltmek adına bu girişimlerin artmasını istiyoruz

Kizilirmak58
20.05.2013, 13:58
gakkoç - yiğido gardaştır.tşkler gakkoçlar misafirperverliğinzi için..

Ferhat06
20.05.2013, 15:37
Elazığsporla Sivasspor arasındaki ilişki çok eskiye dayanıyor.Benim çok iyi hatırladığım bir maçımız vardı ,sene 1977 veya 1978 kışın buzla kaplı bir zeminde 4-0 yenmiştik.

aozdemir
20.05.2013, 15:51
bu olaydan o kadar mutlu oldum ki. inşallah devam eder.

okyay58
20.05.2013, 15:59
Elazığ'da 5 yılını geçirmiş, Elazığ alt liglerdeyken Sivasspor atkısı-formasıyla bir çok maçına gitmiş, lig başlamadan önce Sivas'ta oynanan Elazığspor-Sivasspor maçında Elazığspor tribününde bulunacak ve her yerde "ne kadar Sivaslıysam o kadar Elazığlıyım" diyebilecek kadar kendisini onlardan hisseden biri olarak bu kardeşlik olayına benden fazla sevinen yoktur galiba..

cemahmety
20.05.2013, 16:17
Bizim Elazığ ve Ankaragücü ile kardeşliğimiz ilelebet sürebilecek kapasitede. Tokatla da aynı şekilde ama Tokat 1.ligde olmadığından süper lige yansıması olmuyor.

4eylül
20.05.2013, 16:29
bize her zaman dost olacak yiğido kadar mert elazığ erzurum gibi takımların yeridir süper lig keşke dadaşlarda süper ligde olsa anadolunun süper üçlüsünü oluştururlar

astaravisa
20.05.2013, 16:31
suni kardeşiliklerden hiç haz duymuyorum.
kardeş olmak bukadar basit değildir.

ygdgnçlk
20.05.2013, 17:31
kardeş yanlız maçı 1-0 değil 3-1 yenmiştik

HAKLISIN 3-1 Dİ....

Turan 59
20.05.2013, 17:58
Elazığın kardeşliğine kesinlikle inanmayın.Biz ikinci lig'de şampiyonluğa oynarken; onların cezası nedeniyle Malatya'da oynayıp maçı kazanmıştık.Maçtan sonra olaylar çıkarmışlardı.Bu nasıl bir kardeşlik ki birden bire oluştu.Bu sadece son maça endeksli bir kardeşlik gibi geliyor bana.

tavatir
20.05.2013, 18:03
Aslında Elazığ ile eskiden beri aramız iyidir. Daha önce sanıyorum Malatya'da küçük bir problem olmuştu. Ama istisnalar kaideyi bozmaz. Genelde iyi ilişkilerimiz vardır. Çoğu zaman aynı gruplarda yer aldık. İnsanları vatanseverdir. Benzer yapılardayız. Allah bozmasın. Bana kalırsa herkesle iyi geçinmek iyidir. Sporun ruhu budur. Umarım seneye stadyumlardaki küfüre, şiddete, anarşiye karşı büyük tedbirler alınır ve kulüplere değil de stadyumlarda sorun çıkaranlara verilir cezalar.

poolat58
20.05.2013, 18:10
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/264583_507465019318731_1246727 43_n.jpg

Kardeşliğimizin ilk başlangıç noktası olan Elazığ'da Ağırlanmamızdan ufak bir kare.
Kelime ile anlatılamayacak kadar iyi olan bu insanlara sonsuz Teşekkürler.
Ve hic birseyimizi eksik etmeyen bizi el ùstünde tutan Abi Kardeşlerimiz Başta; Gakgoş Murat Mücahit Reis Ve Tüm NARKOZ'lu abi kardeslerimize Teşekkürler.

Yiğido Gençlik&Narkoz.

PETKOVİC
20.05.2013, 18:25
gakkoç - yiğido gardaştır.tşkler gakkoçlar misafirperverliğinzi için..

gakkoç değil kardeşim gakkoş ;)

Mete209
20.05.2013, 18:58
suni kardeşiliklerden hiç haz
duymuyorum.
kardeş olmak bukadar basit değildir.

Ne yani illa aynı ana-babadan mı doğmaları gerek? :D

58MUAMMER58
20.05.2013, 21:33
elazığ insanı türkiyedeki birçok şehirin insanlarından daha kaliteli insanlardır, sadece bu maç için demiyorum,o insanların mertliğidirki pkk o şehirde tutunamamıştır,elazığın kadınları ve kızlarıda efendi ,terbiyeli, görgülü,saygılı berekli insanlardır ,dostluk illede çıkara dayanmaz ,sivasın bu ülkede hiçbir şehir insanıyla alıp veremediği birşey yoktur,umarım bu dostluk ,kardeşlik ilelebet sürer, umarım bu 2 şehirin takımı kardeşçe aynı ligde mücade eder ,antep gibi ,kayseri gibi,trabzon gibi dostun olacağına ,elazığ gibi düşmanın olsun. emeği geçen herkese teşekkür ederim

Casanova Rasit
20.05.2013, 22:19
Ben inanmadim, bence elazig bize karsi...

ygdgnçlk
21.05.2013, 08:23
İKİ TRİBÜN LİDERİ VE BERABERCE YENEN YEMEK..

http://resimzade.com/Show.html?i=40500&token=102119 (http://resimzade.com/Show.html?i=40500&token=102119)

http://resimzade.com/Show.html?i=40501&token=60896 (http://resimzade.com/Show.html?i=40501&token=60896)

http://resimzade.com/Show.html?i=40502&token=49492 (http://resimzade.com/Show.html?i=40502&token=49492)

http://resimzade.com/Show.html?i=40503&token=47851 (http://resimzade.com/Show.html?i=40503&token=47851)

http://resimzade.com/Show.html?i=40504&token=92982 (http://resimzade.com/Show.html?i=40504&token=92982)

SenSetik
21.05.2013, 09:33
şimdiye kadar tanıdığım Elazığlı arkadaşların hepside son derece samimi ve dürüst insanlardı...bu yüzden Elazığspor'u bende ayrı tutar ve severim...devamlı olmasını diliyorum

hasanpolat44
22.05.2013, 09:46
Bu sezonun ilk yarısında oynanan ve 1-0 yendiğimiz maçta grubumuzun Yılmaz Vural hocaya ve Elazığspor'a yaptığı tezahuratlarla filizlenen, Elazığspor taraftarının 58.dk'da Kayseriyi Sivas sesleriyle inletmeleri ile büyüyen ve son haftalardaki iki takım taraftarlarının plaka dakikarında karşılıklı olarak birbirleri lehine bağırmaları ile sağlamlaşan ve bu hafta Elazığ'da oynanan maçta bizleri maç öncesinde alıp misafir ederek, maça aynı tribüne girmemizi sağlayarak biletlerimize kadar alan ve maçtan sonra yemeğimizi yedirip güzel bir şekilde ağırlamarıyla birlikte daha da pekişen bu kardeşlik, İnşallah sonsuza kadar devam edecektir.

Burdan bizi en iyi şekilde ağırlayan Narkoz Taraftar Grubu'na ve tüm Elazığ halkına teşekkürü bir borç biliriz..

Sivas-Elazığ
Narkoz-Yiğido Gençlik..

http://resimzade.com/Show.html?i=40483&token=70866 (http://resimzade.com/Show.html?i=40483&token=70866)

HELAL OLSUN YİĞİDO GENÇLİĞE VE NARKOZA

58MySouL
22.05.2013, 13:51
Buradan tüm gakkoşlara tşk ederim.Ayrica herkez bilsnki GAKKOSİVAS dostluğu bu sezon baslayan bişey değil geçen senerlerden süre gelmektedir.İki şehrin insanıda birdir.SİVAS ELAZIG bir elmanın iki yarısı gibidir.Bu dostluk sonsua kadar devam edecektir.Gardaşlarımıza buraya geldiklerinde en güzel şekilde ağarlanacaklardır.Bunda kimsenin şüphesi olmasın.Çekemeyen halat taksın...:D:D:D

nightmare58
22.05.2013, 14:21
Kolpa takımlarından taraftarlarındansa Anadolunun mert insanları Gakkoşların kardeşliğini tercih ederim.

ydurdag
22.05.2013, 19:39
sana sıkıntımı oldu be adam gokkuş canım feda gerçekten dostlar samimiler ALLAHonları korusun ve dualarını9da kabul etsin komşumuz temeli rumlara dayanan şehir ile rum pontusu kurmuş olan diger şehir insanlarıyla nasıl degerlendirilir gerçek hainlerin ALLAH belasını versin canım gakkuşuma da herşeyin en güzelini versin bende gakkuşla gardaş olmaktan sonsuz mutluyum inşaallah ömrüm boyunca buda böyle devam eder

Mete209
22.05.2013, 20:33
Bu dostluğu bozmayalım. Bizi en iyi bizim gibi doğu takımları anlar.

Selam olsun Gakkoşlara!

KIZILCAN
22.05.2013, 23:37
Bu dostluğu sorgulamaya ya da abartmaya gerek yok.En nihayetinde güzel görüntüler ve sporu çirkinleştirmeye çalışanlara ve kutuplaşmaya gidenlere güzel bir cevap olmuş.Devamını dilerim.

şarkışla 58
22.05.2013, 23:41
Ebedi dostluklar dileğiyle

migroArmis
23.05.2013, 00:13
herşeye neden olumsuz açıdan yaklaşıyorsun be birader.
anlayamadığın şeyi sevabına ben izah edeyim , ibugüne kadar sivaslılarla elazığlılar arasında bir husumet yaşanmamıştır. ayrıca elazığla sivas insanının özellikleri birbirlerine benzer. milliyetçi, muhafazakar insanlardır.

İzninizle ben biraz daha açayım...Anadolu genelinde milliyetçi muhafazakar bir yapıya sahiptir..Lakin tribün yakınlaşması bence bu yapıyla alakalı değil...Hemen hemen her ilde milliyetçi bir yapı bulabilirsiniz..Bu yakınlaşma bence seyirci profili ile alakalı...Elazığlı insanıda Sivas insanıda ağır kalıplı bir yapıya sahip ...Yani bir müsabakada ne rakip seyirciyi tahrik eder nede kendi takımına gerekli desteği verir.. Verse bile bence yeterli değildir.Amacı sadece beyefendi gibi müsabaka izlemek beyefendi gibi oradan ayrılmaktırBen bu yapıyı Denizli insanındada gördüm...O kadar sakin bir yapı vardırki yanlış hatırlıyor olabilirim ama stadlarında tel örgü bile yoktur..Bizim Bursada milliyetçidir.Ankarada öyle .. Ama ne acıdırki daha düne kadar bir çok müsabakada gelen rakiplerin bir çoğuyla harbe gidercesine bir oluşuma girmişlerdir..Rakibi bozmak rakip seyirciyi alt etmek için yapmadıkları olay kalmamıştır...Ben küme düştükten sonra süper lige çıktığımız ilk yıl b.jimnastik maçını hatırlarım ..hatırlamaz olayım..Rakip seyirci yoktu Allahtan ...Olsa idi felaket olurdu ..katliam olurdu...Konuyu fazla dağıtmadan şu söylenebilir Elazığ ve Sivas tribün kültürü aynı olmalı ki (istisnai hoş olaylarda vesile olmuş olabilir) bu iki tribün kardeş gibi yakınlaşmıştır...Bu harika bir olay devamını temenni ediyorum...

nightmare58
24.05.2013, 12:31
İzninizle ben biraz daha açayım...Anadolu genelinde milliyetçi muhafazakar bir yapıya sahiptir..Lakin tribün yakınlaşması bence bu yapıyla alakalı değil...Hemen hemen her ilde milliyetçi bir yapı bulabilirsiniz..Bu yakınlaşma bence seyirci profili ile alakalı...Elazığlı insanıda Sivas insanıda ağır kalıplı bir yapıya sahip ...Yani bir müsabakada ne rakip seyirciyi tahrik eder nede kendi takımına gerekli desteği verir.. Verse bile bence yeterli değildir.Amacı sadece beyefendi gibi müsabaka izlemek beyefendi gibi oradan ayrılmaktırBen bu yapıyı Denizli insanındada gördüm...O kadar sakin bir yapı vardırki yanlış hatırlıyor olabilirim ama stadlarında tel örgü bile yoktur..Bizim Bursada milliyetçidir.Ankarada öyle .. Ama ne acıdırki daha düne kadar bir çok müsabakada gelen rakiplerin bir çoğuyla harbe gidercesine bir oluşuma girmişlerdir..Rakibi bozmak rakip seyirciyi alt etmek için yapmadıkları olay kalmamıştır...Ben küme düştükten sonra süper lige çıktığımız ilk yıl b.jimnastik maçını hatırlarım ..hatırlamaz olayım..Rakip seyirci yoktu Allahtan ...Olsa idi felaket olurdu ..katliam olurdu...Konuyu fazla dağıtmadan şu söylenebilir Elazığ ve Sivas tribün kültürü aynı olmalı ki (istisnai hoş olaylarda vesile olmuş olabilir) bu iki tribün kardeş gibi yakınlaşmıştır...Bu harika bir olay devamını temenni ediyorum...

Ankaragücü'nün yaşadığı sıkıntılar ortada ama şampiyonluğa oynadığımız sene Sivasspor'umuzu tribünlere çağırdılar, bu sene şampiyon Anadolu'dan şeklinde tezahürat yaptılar. Bence taraftar grupları adamına göre muamele yapıyor.

migroArmis
24.05.2013, 19:35
Ankaragücü'nün yaşadığı sıkıntılar ortada ama şampiyonluğa oynadığımız sene Sivasspor'umuzu tribünlere çağırdılar, bu sene şampiyon Anadolu'dan şeklinde tezahürat yaptılar. Bence taraftar grupları adamına göre muamele yapıyor.

Araştırınız doğru olduğunu göreceksiniz... bu dediğiniz olayı Bursaspor taraftarı da yaptı üstelik sadece Sivasspor maçında değil Sivasspor şampiyonluğa oynadığı yıl Bursa da oynanan hemen hemen tüm Bursaspor maçlarında tribünümüzde ''Bu sene şampiyon Anadoludan'' tezahuratı yapıldı...Asla mümkün olmayacak bir olay daha oldu Bursada ..Ankaragücü haricinde tribünümüzde açılan tek bayrak Sivasspor bayrağı olmuştur...Bursasporlu olduğum için söylemiyorum ama her anını yaşayan biri olarak sizin şampiyonluğunuzu Bursa o kadar istediki bunu görmeniz lazımdı...

tavatir
24.05.2013, 21:29
Araştırınız doğru olduğunu göreceksiniz... bu dediğiniz olayı Bursaspor taraftarı da yaptı üstelik sadece Sivasspor maçında değil Sivasspor şampiyonluğa oynadığı yıl Bursa da oynanan hemen hemen tüm Bursaspor maçlarında tribünümüzde ''Bu sene şampiyon Anadoludan'' tezahuratı yapıldı...Asla mümkün olmayacak bir olay daha oldu Bursada ..Ankaragücü haricinde tribünümüzde açılan tek bayrak Sivasspor bayrağı olmuştur...Bursasporlu olduğum için söylemiyorum ama her anını yaşayan biri olarak sizin şampiyonluğunuzu Bursa o kadar istediki bunu görmeniz lazımdı...

İnanın aynısı Sivas'ta Bursaspor için yapıldı. Bursaspor'un şampiyon olması gerçekten çok istendi. Halbuki başka bir yer olsa belki de şampiyonluğu kaçırdıktan sonra Bursaspor'un da kaçırması istenebilirdi. Bu güzel diyalogların örnek gösterilmesi iyi olur.

B.DUMANLI
25.05.2013, 10:21

Bende ayni fikirdeyim ,hafizami zorluyorum 2.ligde oynadigimiz zamanlar böyle iki sehir arasinda bir dostluk yoktu.
Hatta husumet vardi bu sezon Elazig süperlige ciktigindan beri Sivas´a bir ilgi,bir alaka bakalim önümüzdeki sezonlardada bu ilgi devam edecekmi?
Elazig´a birseyler oldu vesselam...

poolat58
26.05.2013, 15:01
KAYSERİ'DE

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941467_10201320028711081_13909 682_n.jpg

hasanpolat44
26.09.2013, 09:40
sizlerden yine aynı şeyleri bekliyoruz gençler öncülük sizde..

58fatihcan
26.09.2013, 09:55
Bu dostluğa inanmayanlar pazar günü tekrar ve tekrar göreceklerdir hatalarını

balmandol
26.09.2013, 10:06
Elazığ - Sivas dostluğu futbol için olmasa gerek..Futbol ve ligle hiç ilgisi olmayan bi tarihte Elazığ'da 2 gün bulundum..Yaklaşık 8 yıl kadar önce. Sivas'lıyım diyince gerçekten Elazığ'lıların sevgisi ve ilgisiyle karşılaştım. Bizim için MERT ve YİĞİT insanlar diyen bir ilin insanlarını FUTBOL ve MAÇ için değerlendirmemek lazım. Benim bile şu gün olmuş o günlerde gördüğüm ilgiyi şöyle izah ediyorum Keşke bir Elazığ'lı gelsede karşılaşsam bana bişeyler sorsa bende yardımcı olabilsem..gerçekten ayrı bi insanlar ve çok çok iyi,yardımsever insanlar. Olay budur..Dostluğumuzun bozulmaması ve dahada ilerlemesi dileklerimle. Gakkoşlara selamlar olsuunnnn...

58hayati
26.09.2013, 11:50
gakkoş ile gardaş yan yanan ...ikiside aynı yerde ikiside bu sene düşmez...arka arkaya bitirirler ligi..

YGTayfa
26.09.2013, 17:38
YİĞİDO GENÇLİK _NARKOZ

Mete209
26.09.2013, 18:19
dostluklar kolay kazanılmıyor. Lütfen bu dostluğu gölgeleyecek hareketlerde bulunmayalım.

Hafta sonu maça gidecek kardeşlerimizden bu dostluğu pekiştirecek güzel hareketler bekliyoruz.

yerliturkuaz
09.10.2013, 10:57
http://www.sivasspor.tk/wp-content/uploads/2013/10/Sivasspor8.jpg

Sivasspor taraftarları ile Elazığspor taraftarları yaşanan dostluklar, hafta sonu Süper Lig’in 7. hafta karşılaşması olan ve İstanbul’da oynanan Kasımpaşa – Elazığspor maçında da devam etti.

İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği, bu maçta Elazığspor’a destek vermek için tribündeki yerini aldı. Sivasspor atkılarıyla Kasımpaşa maçına gelen Yiğidolar, Elzığspor taraftarlarıyla birlikte Bordo-Beyazlı takıma destek verdiler.

34MUAMMER58
09.10.2013, 11:55
araya çıkar ve menfaat girince özkardeşler bile birbirine giriyor,samsunlada kardeştik,adamları 2.lige düşürdük şimdi bizi nefretle anıyorlar,anteplede bir alıp veremediğimiz yoktu,şike yapıp bjk ye yalakçılık yapıp şampiyonluğumuzu engellediler nasıl kardeş olalım bunlarla ,elazığı şimdi değil 2.ligdede biliyoruz dışarda kaçanın ..... diye bağırdıklarınıda otobüslerimizin taşlandığınıda biliyoruz ,şöyle bir maç düşünün sivas-elazığ maç oynıyacak sivasspor yenerse mutlak avrupaya gidecek diğer sonuçlar yaramıyacak,elazığda küme düşecek olsa sivasspor kardeş takımını düşürse kardeşlik mardeşlik kalmaz,ben kendi adıma elazığla aramız ömür boyu bozulmaz inş diyorum,

legolass
09.10.2013, 13:39
bende bundan yaklaşık 11-12 yıl önce elazığa abimin yanına gitmiştim askerliğini orada yapıyordu. elazığlı insanlar bize inanılmaz sıcak davrandı her nereye gittiysek inanılmaz bir izzet ikramda bulundular. gerçekten hem şaşırmış hem de çok mutlu olmuştum. elazığdan bir sandalet alacaktım ama param çıkışmamıştı. mağaza sahibi abimizde ne kadarınız var dedi 5 milyon dedim o zmanın parasıyla. tamam verin 5 milyonu alın sandaleti dedi.öyle kalitesiz bişeyde değildi. lokantaya gittik yemek için. yine oradaki lokantada çalışanlarda aynı sıcakkanlılıkla bize yaklaştılar. elazığdan dönmek için bilet almaya gittik.bilet yazanesinde çalışan abimizde sivaslı oldğumuzu öğrenince müthiş bir ilgi alaka gösterdi bizimle sohbet ediyor sürekli bişeyler ikram ediyor. vaktiniz olsaydı sizi gezdirirdim falan dedi.Elazığ'a dışardan giden herkese mi aynı ilgiyi gösteriyorlar bilmem ama bizim sivaslı olduğumuzu öğrenen herkes aynı sevgiyi bize gösterdi.Onlara buradan bir kez daha sevgi saygılarımı iletiyorum.

Yani şunu söylemek istiyorum gerçekten de bu sadece futbol için değil genel anlamda sivasa çok yakın insanlar.Yiğido-gakkoş kardeşliği hiç bitmesin.

58 Amsterdam 58
09.10.2013, 14:05
Kasimpasa - Elazig macina giden yigidolara ayri bir tesekkur ediyorum cunku onlarin sayesinde bu kardesligimiz daha da pekisiyor.

Birde bunu gorup de ulusal haber yapsalar herkese ornek olur diye dusunuyorum.

SAKARYA750
09.10.2013, 21:34
Geçen yaz Elazığa gittim hava sıcaktı Sivasspor formamı giydim ana cadde ve sokaklarda gezdim. Çok ta güzel oldu hiç kimse yadırgamadı bilee. Mesela Sivasta biri G.antep, kayseri forması giyse en azından ters ters bakarım yani

migroArmis
11.10.2013, 23:33
araya çıkar ve menfaat girince özkardeşler bile birbirine giriyor,samsunlada kardeştik,adamları 2.lige düşürdük şimdi bizi nefretle anıyorlar,anteplede bir alıp veremediğimiz yoktu,şike yapıp bjk ye yalakçılık yapıp şampiyonluğumuzu engellediler nasıl kardeş olalım bunlarla ,elazığı şimdi değil 2.ligdede biliyoruz dışarda kaçanın ..... diye bağırdıklarınıda otobüslerimizin taşlandığınıda biliyoruz ,şöyle bir maç düşünün sivas-elazığ maç oynıyacak sivasspor yenerse mutlak avrupaya gidecek diğer sonuçlar yaramıyacak,elazığda küme düşecek olsa sivasspor kardeş takımını düşürse kardeşlik mardeşlik kalmaz,ben kendi adıma elazığla aramız ömür boyu bozulmaz inş diyorum,

Kardeşik takım skorlarından ziyade taraftarlar arasında olmalı..Bizim küme düşmemize neden olan b.jimnastikle takım yüzünden husumet başladı...Ama aksi bir örnek Türkiyenin en örnek kardeşliği olan Ankaragücü Bursaspor arasında Ankaragücünün düşeceği sezon çok kritik bir noktadeyken biz Bursada Ankaragücünü yenmiştik..Ve hiç bir şekilde bu tribünde olumsuz bir hava ortaya çıkartmamıştı..

Del Piero
12.10.2013, 00:41
Kardeşik takım skorlarından ziyade taraftarlar arasında olmalı..Bizim küme düşmemize neden olan b.jimnastikle takım yüzünden husumet başladı...Ama aksi bir örnek Türkiyenin en örnek kardeşliği olan Ankaragücü Bursaspor arasında Ankaragücünün düşeceği sezon çok kritik bir noktadeyken biz Bursada Ankaragücünü yenmiştik..Ve hiç bir şekilde bu tribünde olumsuz bir hava ortaya çıkartmamıştı..

abi sizi bu sitede dikkatle takip ediyorum ve gerçekten kutluyorum hem futboldan hemde trübünden anlıyorsunuz ve herşeyden önce adam gibi adamsınız sizi aramızda görmek gerçekten mutluluk verici

migroArmis
12.10.2013, 22:31
abi sizi bu sitede dikkatle takip ediyorum ve gerçekten kutluyorum hem futboldan hemde trübünden anlıyorsunuz ve herşeyden önce adam gibi adamsınız sizi aramızda görmek gerçekten mutluluk verici

Teşekkür ederim güzel kardeşim...Eksik Olmayınız...

58MySouL
13.10.2013, 11:17

sen elazıga gittinmi.oradaki taraftar grubu bizim taraftar grubunu karsılayıp en iyi sekılde agırlandıgımız bılıyormusun.yemege götürüldüklerini maca maç biletlerini alıp sivas taraftarını maça soktuklarını bılıyormusun.ne alaka düşüp düşmemekle ilgili yorum yapmıssınız.elazıg taraftar grubunun sivas lı taraftarlara yaptıgının daha fazlasını bizde onlara sivas a gelince yapacagız.bilip bilmeden lütfen yorum atılmasın.elazıg sivas dostlugu mac ve mac skorundan cok tamamen kardeslık ve dostluk anlamındadır.Herkez bunu böyle bilmeli.

58alp58
11.02.2014, 11:46
kardeşlerimiz en iyi şekilde karşılayıp ağırlayacağız İnşallah bu hafta Kayseriyi yenmeleri çok iyi oldu İnşallah düşmeyeceksiniz Gakkoşlar..

mehmetyildiz58
22.02.2014, 23:29
Kardeş takımımız,doğunun en milliyetçi şehri Elazığlı kardeşlerimizle Sivasta oynanacak Sivasspor-Elazığspor maçını tribünde yanyana izleyerek futbol camiasına güzel örnek olmak istiyoruz..Düşünceleriniz nelerdir sayın Yiğidolar :)

kadir00058
22.02.2014, 23:37
Cok güzel olur abi insallah lafda sözde kalmaz elazigli kardeslerimizle yan yana mac izleriz ve tüm türkiyeye ve dünyaya örnek olacak bi kardeslik hikayesi yazariz.

HALIL
22.02.2014, 23:40
efsanevi olur :)

mehmetyildiz58
22.02.2014, 23:41
Cok güzel olur abi insallah lafda sözde kalmaz elazigli kardeslerimizle yan yana mac izleriz ve tüm türkiyeye ve dünyaya örnek olacak bi kardeslik hikayesi yazariz.

Aynen kardeşim :) Elazığlılar harbiden çok güzel insanlar bilmeyenler var ise taraftarları her maçlarında 58.dakikada stadı ''Sivas Sivas'' sesleriyle yıkıyorlar :)

balmandol
23.02.2014, 00:08
Elazığ'lılar gerçekten güzel insanlar,sağlam adamlar. Bence yanyana gelmeyin tek dostumuz onlar kaldı..Onlarda elimizden gitmesin. Taş yerinde ağırdır. Herkes kendi tribününden izlesin. Karşılıklı alkışlayalım birbirimizi. Açıkçası ben bu gruplara güvenmiyorum. Adamlara ayıp olmasın..!!!!

Ahwettt
23.02.2014, 00:30
Elazğlı kardeşlerimizin Sivassporumuza yaptıkları jestlerine karşılık gerekirse Elazığdan gelen misafirlerimize kendi cebimizden birer bilet alarak yanımızda misafir edebiliriz

34MUAMMER58
23.02.2014, 00:42
ÖNCELİKLE elazığsporun ligde kalmasına en çok sevinecek kişiben olurum,elazığ insanının büyük çoğunluğu iyi insanlardır ,ligdede aramızın iyiolduğu 2 3 şehirden en iyisidir,lakinn maç içerisinde gerginlikler olabilir trübünler sinirle küfredebilir,hatta elazığ kümeye diyede bağırabilir,üstelik SİVAS-KAYSERİ ELAZIĞ-MALATYA gerginliği ortada öylece duruyorken ,aramızı bozmak isteyen kişi yada gruplar olabilir ,mesela elazığ forması giymiş bir malatyalı birsivaslıyı bıçaklasa ,yada sivasspor forması giymiş kayserili bir elazığlı taraftarı bıçaklasa bunu nasıl millete açıklarız,millet meclisde birbirini yerken ,sokaklar seçim gerginliğiyle kavga döğüşle doluyken,etrafımızda millet birbirini tekbirle kesip, asıp öldürürken,ukrayna vs gibi ülkelerde aynı şehrin ülkenin insanları devletine polisine askerine kurşun yağdırırken,aynı görüntüleri bu ülkedede görmek isteyenlerin ekmeğine yağ sürmüş oluruz,ben kendi milletimede elazığlılarada güveniyorumda ,içimizdeki yada yanımızdaki irlandalılara güvenmiyorum ,onedenle böyle birşey olmamalı,normal deplesman taraftarları gibi gelip gitsinler dostluğumuz baki kalsın,haa gelecek taraftarlara bizim taraftarlar yemek yedirirse,tarihi yerleri gezdirirse,maç içindede hertürlü küfürlü tezahürattan uzak durulursa ,sonuç ne olursa olsun elazığ kümeye diye bağrılmazsa sivaslılar görevini yapmış sayılır

migroArmis
23.02.2014, 00:44
Bravo Elazığı sewerim ...tebrikler...

sivaslıadem
23.02.2014, 00:52
ben de çok isterim
Ancak fenerbahçe maçında yaptıklarımız ortada
Ben de çok isterim
Ancak güvenemiyorum ben de
Sayılı dostlarımızdan birini kaybetmekten korkuyorum
Ama elazığ gol atarsa biz de sevinerek karşılık verebiliriz alkışlayabiliriz

ELLİSEKİZ
23.02.2014, 00:53
Doğunun HAS VATANPERVERLERİ sizleri aramızda görmek, yan yana maç izlemek çok güzel olur . Türkiye'ye güzel örnek olur ...

hoLiGan Enes
23.02.2014, 07:57
Elaziğ da bizi tribunlerinde dostca karsiliyan omuz omuza takimimizi 90dk beraber susmadan destekledigimiz narkoz grubu kardeslerimizi burada ayni guzellikte karsilayacagiz.

poolat58
23.02.2014, 16:54
onlar bizimkileri orda en iyi şekilde ağırladı. Biz de kardeşlerimizle yanyana maç izlemekten gurur duyarız.

58alp58
23.02.2014, 17:55
Bu kardesligin en büyük mimarı yiğido gençliktir