Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Eylül Belediyespor Futbolcuları

tavatir
23.07.2013, 00:46
4 Eylül Belediyespor'a bu sene hepimiz destek olmalıyız. Artık ligde ağır abi durumuna geldi. Bu sene çıkması gerekiyor artık. Futbolcular ve transferler için ayrı başlık görmedim. Benim gibi gurbette olanlar takımı tanımayabilirler. Takımı ve oyuncuları tanıtmak iyi olur diye düşünüyorum. 4 Eylül Belediyespor kenarda kıyıda kalmasın. Bu sene takip edelim, ilgilenelim. Halen bilmeyen hemşehrilerimize de duyuralım ve tanıtalım.

4 Eylül Belediyespor, bu sene Beylerbeyi'nden Mehmet Murat Uçar, Küçükçekmecespor'dan Mustafa Cevret, Toroslar Belediyespor'dan Aytaç Öden'in kardeşi Aytunç Öden ve Kilimli Belediyespor'dan Şafak Bayraktar'ı transfer etmiş.

benozgurr
23.07.2013, 00:59
Dört eylülun 2. Lige çıkması hem sivas gençliği hem de sivasspor için cok önemli umarım bu sene çıkılır.ornegin hangi takıma bakaraniz bakın çoğunda trabzonlu

benozgurr
23.07.2013, 01:05
Dört eylülun 2. Lige çıkması hem sivas gençliği hem de sivasspor için cok önemli umarım bu sene çıkılır.ornegin hangi takıma bakaraniz bakın çoğunda trabzonlu oyuncu
Vardır. Diyecektim telefondan yazdığım içim elim tuşa değdi

noname87
23.07.2013, 01:18
Dört eylülun 2. Lige çıkması hem sivas gençliği hem de sivasspor için cok önemli umarım bu sene çıkılır.ornegin hangi takıma bakaraniz bakın çoğunda trabzonlu

Benim de dikkatimi çekmişti.Alt ligler özellikle 3.lig Trabzonlu oyuncu dolu İstanbul doğumlu olanların çoğunun bile Trabzonlu olduğundan şüpheliyim.Açıkçası milliyetçi biri değilimdir ama 4 Eylül'ün amacı Sivas'taki sporu ileri götürmek olmalı böyle dışarıdan oyuncu alıp oynatacaksan gözümde Yalıspor'dan Akçaabat Sebatspor'dan farkı olmaz. Sivasspor'daki durum farklı ona ayırıyorum ama Sivas A2 takımı da bu mantıkta senelerdir doğru dürüst adam çıkmadı ama şimdi baksan o takıma hepsi başka illerden.Bu takımlarda önemli olan başarı olmamalı.

serdar
23.07.2013, 08:05
yonetıme kım yakınsa sunu teklıf etsın yanı 4 eylul stadının yanındakı dıs sahada oynansın maclar... muhsın yazıcıoglu stadına uzak dıye gıtmeyen yuzlerce ınsanla konustum. ama eskıden herkes ıstasyon caddesınde turlarken maca gelıyordu bu da onemlı

59yigido58
23.07.2013, 08:24
sivasta kadroya giremeyenleri 4 eylüle verelim hiç değilse onlarda çıksın bu sene zara belediye 2 senedir burun farkıyla kaçırıyor şampiyonluğu onlarıda profesyonel ligde görelim her şey sivas için birlik zamanı arkadaşlar

Kokomo
23.07.2013, 08:38
Spor Toto 3.lig 1.grupta mücadele edecek olan Sivas temsilcisi 4 Eylül Belediyespor,dün 4 futbolcuyla resmi mukavele imzaladı.

Sivas ekibi, Tarsus Belediyespor'dan sol bek Aytunç Ödem (22), Kilimli Belediyespor'dan stoper Şafak Bayraktar (24), Küçükçekmecespor'dan orta saha oyuncusu Mustafa Cevret (23) ve Beylerbeyispor'dan forvet Mehmet Murat Uçar (22), sözleşme imzaladı.

4 Eylül Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Polat, Muhsin Yazıcıoğlu spor tesislerindeki imza töreninde, Sivasspor A2 takımından kadrolarına kattıkları Kaan Kılcı, Sefa Yıldırım ve Muharrem Akkuş'un antrenmanlara devam ettiğini söyledi.

Yeni transferlerin de takıma katkı sağlayacağına inandığını belirten Polat, bir kaleci, sol bek ve santraforla da görüşmelerin devam ettiğini dile getirdi.4 Eylül Belediyespor kulübü As Başkanı Halil Kol’da,genç ve dinamik bir takımla ligde yer alacaklarını ve başarılı olacaklarını söyledi.