Orijinalini görmek için tıklayınız : ALDIRMA SİVAS ALDIRMA

Arif Coşkun
27.11.2005, 12:05
Gerçek taraftar İyi günde kötü günde her zaman yanında olandır.İyi günde çevrende etrafında çok olan olur.Ama biraz kötü bir şey gelince başına,kimseyi bulamazsın çevrende. Yenilmekte var yenmekte var,ne olursa olsun biz yine takımımıza desteğimizi esirgememeliyiz.Futbolculara hakaret ederek kızarak birşey kazanmayız onların motivasyonlarının kaybolmasına neden olur öyle tutumlar. Oynadığımız takım Beşiktaş ne olursa olsun,isterse ölüleri olsun.Hepsi süper lig tecrübesine sahip,hepsi kaliteli futbolcular. Beşiktaş maçı aldıysa tecrübesiyle başka birşeyiyle değil bence.Oyunmu oynadı Beşiktaş,yoookkk.
İşte bu önemli arkadaşlar.Bizim tecrübe eksikliğimiz var.O da olacak zamanla inşallah. Fazla kendimizi üzmeye gerek yok. Geldiğimiz yer belli. Daha ilk senemiz,bu seneyi atlatalım tehlikeli yerlerden uzaklarada kalarak,seneye daha iyi bir konumda tecrübeli,oturmuş bir takım olarak daha iyi oyun, daha iyi maçlar oynayacağımız kesindir.Bence bu seneye dikkat!
Saygılar

sinan58_34
27.11.2005, 12:26
YENSENDE YENILSENDE KALBIMIZ HEP SENDE SIVASIM BIZE BU SENE 1.LIG HEYECANINI TATTIRDIN VE BASINDIK YOLUNA DEVAM EDECEKSIN HEDEFIMIZ DIGER MACLAR BUNLARDA OLMADI AMA DIGERLERINDE BASARIYLA YOLUMUZA DEVAM ETMELIYIZ

1967_CLUB_ÖZGÜR
27.11.2005, 12:43
İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE HERZAMAN SİVASSPOR UN YANINDAYIZ !.. GERCEK TARAFTAR DA BÖYLESİ GÜNLERDE BELLİ OLUR ZATEN....

YENİLSENDE YENSENDE TARAFTARIN SENLE ÜZÜNTÜNLE SEVİNCİNLE SENİNLE BİRLİKTE !..

serhankaburcuk
27.11.2005, 13:05
Yenilsende yensende taraftarın senle
Üzüntünde sevincinde seninle birlikte
lay lay laaaaa...

Dün iyi oynamadık ama ben yenilginin sebebi sadece ve tecrübesizliği görüyorum...

Cem-Can
27.11.2005, 13:16
SİVAS FENERE YENİLİRKEN HERKES GELECEĞE UMUTLA BAKMIŞTI ÇÜNKÜ YENİLSEKTE YÜZÜMÜZÜ AĞIRTAN Bİ OYUN OYNANMIŞTI,AMA DÜN BEN O MÜCADELEYİ GÖREMEDİM,ÜZÜLDÜĞÜMÜZ NOKTA BU YOKSA TABİKİ FUTBOLDA YENMEKTE VAR YENİLMEKTE....

Cem-Can
27.11.2005, 13:23
BU ARADA BİZ HER NEKADAR KENDİMİZİ ELEŞTİRSEKTE,KAZIM KANAT SABAHTAKİ YAZISINDA ÖZELLİKLE SİVASSPOR TARAFTARINI HARİKA BULDUĞUNU SÖYLÜYOR....

serhankaburcuk
27.11.2005, 13:35
SİVAS FENERE YENİLİRKEN HERKES GELECEĞE UMUTLA BAKMIŞTI ÇÜNKÜ YENİLSEKTE YÜZÜMÜZÜ AĞIRTAN Bİ OYUN OYNANMIŞTI,AMA DÜN BEN O MÜCADELEYİ GÖREMEDİM,ÜZÜLDÜĞÜMÜZ NOKTA BU YOKSA TABİKİ FUTBOLDA YENMEKTE VAR YENİLMEKTE....

EVET GARDAŞ HAKLISIN BU FUTBOLLA HİÇBİR YERE GİDEMEYİZ...

Cem-Can
27.11.2005, 13:42
EVET GARDAŞ HAKLISIN BU FUTBOLLA HİÇBİR YERE GİDEMEYİZ...
AMA SANIRIM BU MAĞLUBİYET HEM FUTBOLCULARIN HEMDE BİZ TARAFTARLARIN BİRAZ DAHA AKILCI OLMASINI SAĞLAYACAK,SÜPER LİG GERÇEKTEN O KADAR KOLAY DEĞİL İLK YILIMIZDA HEMEN İLK 3 E FALAN GİRİNCE SANIRIM HEPİMİZ HAVALANDIK.YENİLGİ O KADAR ÖNEMLİ DEĞİL AMA GEREKLİ DERSLER ALINMADIYSA VE BİZİM FUTBOLCULAR HALA KENDİNİ SÜPERSTAR SANIYORLARSA ASIL SORUN BU...

karsli_yigido
27.11.2005, 13:51
tabı gercekten sıvas a bu vız gelır tırız gıder aldırma sivas

serhankaburcuk
27.11.2005, 13:53
AMA SANIRIM BU MAĞLUBİYET HEM FUTBOLCULARIN HEMDE BİZ TARAFTARLARIN BİRAZ DAHA AKILCI OLMASINI SAĞLAYACAK,SÜPER LİG GERÇEKTEN O KADAR KOLAY DEĞİL İLK YILIMIZDA HEMEN İLK 3 E FALAN GİRİNCE SANIRIM HEPİMİZ HAVALANDIK.YENİLGİ O KADAR ÖNEMLİ DEĞİL AMA GEREKLİ DERSLER ALINMADIYSA VE BİZİM FUTBOLCULAR HALA KENDİNİ SÜPERSTAR SANIYORLARSA ASIL SORUN BU...

Evet taraftarımızda futbolcumuzda çok havalandı...İnşallah artık bunlar bize bir ders olur ve ayaklarımız yere sağlam basar....

dogukan58
27.11.2005, 13:53
süperstar değil aslında,,'' BEST OF ANATOLİA SİVASSPOR ''

1967_DERNEK_10UR
27.11.2005, 15:59
LORANTIN EN ÇOK KORKTUĞU OLAY REHAVETTİ BUDA GERÇEK OLDU..

DJMuRaT
27.11.2005, 16:03
EVET AMA ACİL ÖNLEM ALINMASI LAZIM...AMA BİZ TAKIMIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ ..YENSEDE YENİLSEDE..İÇ SAHA DIŞ SAHA HİÇ FARKETMEZ HER ZAMAN .. ÇÜNKÜ BİZ:

SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM AŞKIMIZ 67 YİĞİDOLARIZ...
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ...

SİVASSPOR YALNIZCA 4 EYLÜLDE OYNAMIYOR....
DEPLASMANDADA BİZ WARIZ....

agca58
27.11.2005, 18:14
daha ne istiyoruz arkadaşlar.yıllar önce hayalini bile kuramazdık.büyük takımlarla maç yapmayı..gürdünüz hepsi de kıl payı kaçtı ellerimizden..100 yıldan fazla tarihi olan bi takım var karşımızda ve tek kale maç yaptık ama adamlar tecrübeleriyle kazandı..ben yinede grur duydum sivasımla..

hangi takım ilk senesinde böyle bi başarı yakalamış..kocaelispor vardı bir zamanlar aynı başarıyı yakalayan.geçensene çıkan takımlardan sakaryaspor ne yapabildi peki süper ligde..ve diğerleri

1967_DERNEK_MUSTAFA
27.11.2005, 18:30
KALAY KOLAYDA DERS OLACAĞINI ZANNETMİYORUM

Serd@r
27.11.2005, 18:39
Yenmek yenilmek sadece futbola has değil hayatın kısayolu bu ama dünkü SİVASSPOR inanın yıktı beni üzülmiyeyim diyorum futbol bu diyorum ama diyebileceğim bir futbolda göremiyorum.
İnşallah bu karamsarlık rüzgarı Kayseride son bulur.

Cencinli
27.11.2005, 23:25
Büyük harf ve kalın puntolarla mesaj atanları şiddetle kınıyorum, lütfen artık bazı şeyleri öğrenin.

AMCA58
27.11.2005, 23:39
ALDIRMA SİVAS ALDIRMA

--------------------------------------------------------------------------------

Gerçek taraftar İyi günde kötü günde her zaman yanında olandır.İyi günde çevrende etrafında çok olan olur.Ama biraz kötü bir şey gelince başına,kimseyi bulamazsın çevrende. Yenilmekte var yenmekte var,ne olursa olsun biz yine takımımıza desteğimizi esirgememeliyiz.Futbolculara hakaret ederek kızarak birşey kazanmayız onların motivasyonlarının kaybolmasına neden olur öyle tutumlar. Oynadığımız takım Beşiktaş ne olursa olsun,isterse ölüleri olsun.Hepsi süper lig tecrübesine sahip,hepsi kaliteli futbolcular. Beşiktaş maçı aldıysa tecrübesiyle başka birşeyiyle değil bence.Oyunmu oynadı Beşiktaş,yoookkk.
İşte bu önemli arkadaşlar.Bizim tecrübe eksikliğimiz var.O da olacak zamanla inşallah. Fazla kendimizi üzmeye gerek yok. Geldiğimiz yer belli. Daha ilk senemiz,bu seneyi atlatalım tehlikeli yerlerden uzaklarada kalarak,seneye daha iyi bir konumda tecrübeli,oturmuş bir takım olarak daha iyi oyun, daha iyi maçlar oynayacağımız kesindir.Bence bu seneye dikkat!
İMZA+AYNEN KATILIYORUM,GÜZEL TESBİTLERİNİZ VAR.

Arif Coşkun
28.11.2005, 00:14
ALDIRMA SİVAS ALDIRMA

--------------------------------------------------------------------------------

İMZA+AYNEN KATILIYORUM,GÜZEL TESBİTLERİNİZ VAR.
Teşekkür ederim. Geçeklerden kaçmamamız lazım. Hoşgörü+sevgi ve anlayışın olduğu yerde güzel şeyler olur.
Saygılar

GuNaY
28.11.2005, 00:20
Aslında bu tür maçlardan alacağımız puanlarla kendimize yukarı sıralarda yer bulacağız... Ancak ikidir iyi oyuna rağmen yenemedik... Eskiler derlerdi yenile yenile yenmeyide öğreneceğiz... İnşallah bu süreç kısa olur... Artık galip gelme vakti geldi!!!

drummer
28.11.2005, 00:51
biz aslında savunma futbolunu çok abartık bir kaç puan alınca havalar a girdik.
ama hiç iyiye gitmiyor.
önümüzdeki hafta kayseriden fark yiyip rezil olmazsak iyi.

ofgurleyuk78
28.11.2005, 00:54
Lig gittikçe daha karisik bir hal aliyor. Dikkatli olmak gerekir. Ayaklarimiz yere basmali. Kayseri en zor maçimiz.

ofgurleyuk78
28.11.2005, 00:54
Kayseri en zor maçimiz. 0nsallah olumsuzluk olmaz. Beraberlige can kurban.

BROTHERS58
28.11.2005, 01:54
BİZ SİVASSPORU NE BUGÜN NEDEN DÜN İÇİN SEVDİK BİZ ONU YARINLAR İÇİN SEVDİK VE SEVECEGİZ.YENİLGİLERDEN DERS ALIP YARINLAR İÇİN BİRLİK OLMALIYIZ.ALLAH IN İZNİYLE BU TAKIMLA DAHA COK BASARILAR KAZANACAGIZ MUTLULUGUDA BERABER YASACAGIZ!!!

GuNaY
28.11.2005, 04:34
BİZ SİVASSPORU NE BUGÜN NEDEN DÜN İÇİN SEVDİK BİZ ONU YARINLAR İÇİN SEVDİK VE SEVECEGİZ.YENİLGİLERDEN DERS ALIP YARINLAR İÇİN BİRLİK OLMALIYIZ.ALLAH IN İZNİYLE BU TAKIMLA DAHA COK BASARILAR KAZANACAGIZ MUTLULUGUDA BERABER YASACAGIZ!!!
Artık bizi mutlu sevindirmelerini bekleyeceğiz başkada çaremiz yok :( Kayseri maçı dönüş maçımız olur inş.....

extrasivas
28.11.2005, 05:38
Amannnnnnnn ne olucak canim lig bitmediya uzulduk uzulmeye ama ne olucak sanki buda gelir buda gecer aldirma sivas aldirma
yalniz fazla aldirmamazlik yapma sadece kafani fazla takma

sivaslıavukat
28.11.2005, 06:00
Sivasım üçüncü ligden gelmiş milyon dolarlık üçbüyüklere kaybetmiş bir de hesap mı soracağım.Neye aldıracağım neye üzüleceğim.Ben bugünün keyfini yaşıyor ve gururlanıyorum.

GeCeVeMaVi58pRf
28.11.2005, 07:10
bu gidişle kayseride bizi yener

bbptek58
28.11.2005, 07:34
devre arası yaklaştı...eksiklerimizi giderip yeni bi sistemle daha güzel bi sivasspor yapılmalı...yoksa böyle işimiz zor...

volcano58
28.11.2005, 08:35
her maçta 1-0'ı yakaladıktan sonra onun üzerine yatmaya çalışırsan böyle takarlar işte adama niye bu akdar korkak oynuyor lorant yada o pozisyonları kaçıran futbolcularımızın rehavetini niye dindirmiyor ayrıca futbolcuların kulağı çekilmeli her zaman bu futbolu ne benim yüreğim kaldırır nede bu klübün şerefi

Dağcı
28.11.2005, 08:57
Ya Beşiktaş'a gelen vurdu, giden vurdu. Bu maçtan sonra adamlarının moralleri düzeldi. Ben ona yanarım...

Etem-Murat
28.11.2005, 11:07
Aldırma sivas aldırma yıllardır hep birinciliğde görmek için ne kadar zaman bekledik.biz bu tamın amatör liğ maclarını bile zevkle seyrettik 3 liğ 2 liğ derken yamur camur buzanlara kolay gelmedi tabiki uzun bir maratona liğ maclar 3 sonuclu bir oyun yenmek cok güzel duydu yenilmekte üzücü bir olay ama şu anda keletlenme zamanı yensekte yenilsekte gönlümüz SİVAS SPOR içi atacak BİR KAC MAC İÇİN ÜZMEYELİM ÜZÜLMEYELİM bizim takım buyıl liğde kalacakkadar kuvvetli bir takım

YENSEKTE YENİLSEKTE KALBİMİZ SENİNLE

SİVAS SPOR

shadow3458
28.11.2005, 11:33
SATEN 4 HAFTADIR ALDIRMIYOR SİVASSPOR VE FUTBOLCULARIMIZ

CÜSSKB-Aynur
28.11.2005, 16:18
Taraftarımızda öyle bir olumsuz hava varki, sanki küme düşmüşüz. Bazı taraftarlarımızda yangına körükle gidiyor, Malup olduğumuz 2 dev takım.
Bence bu kadar gerilmeye hiç gerek. Bunlar normal şeyler.
Lig uzun bir maraton iniş, çıkışlar olacaktır. Morallari bozmadan takımımıza desteğimizi sürdürmeliyiz.

Sarkdakikisla58
28.11.2005, 16:27
Aldirma Sivas aldirma aldirmadigimizdan böyle oldu

FASIL-I BAHAR
29.11.2005, 00:55
BELKİ BEN BU YAZIYI YAZDIKTAN SONRA HEDEF NOKTASI OLACAK..
SİVASSPOR TEKNİK ADAM YÜZÜNDEN KAYIP EDİYOR HEP..HERSEYİN SEBEBİ LORANT.NEDEN DERSENİZ? EN BÜYÜK HATASI GALİPKEN HEP KONTRA OYNATIYOR TAKIMI.BU GENÇLERBİRLİĞİ,,BŞB ANKARASPOR,FENERBAHÇE,VE SON OLARAK BEŞİKTAŞ MACINDA HAA BİDE RİZE DEPLASMANI VAR..

Bİ DÜŞÜNÜN BAKALIM TAHMİNLERİM DOĞRUMU?
BENİM BİLDİĞİM ANADOLU TAKIM BÜYÜK TAKIMA KARSI OYNARKEN DEFANS TAKTİKLİ OYNAR VE SEN ZATEN GALİPSİN İLK DAKKALARDA..PEKİ SEN NEDEN KONTRA OYNUYORSUN...

CÜSSKB-Aynur
01.12.2005, 09:07
BELKİ BEN BU YAZIYI YAZDIKTAN SONRA HEDEF NOKTASI OLACAK..
SİVASSPOR TEKNİK ADAM YÜZÜNDEN KAYIP EDİYOR HEP..HERSEYİN SEBEBİ LORANT.NEDEN DERSENİZ? EN BÜYÜK HATASI GALİPKEN HEP KONTRA OYNATIYOR TAKIMI.BU GENÇLERBİRLİĞİ,,BŞB ANKARASPOR,FENERBAHÇE,VE SON OLARAK BEŞİKTAŞ MACINDA HAA BİDE RİZE DEPLASMANI VAR..

Bİ DÜŞÜNÜN BAKALIM TAHMİNLERİM DOĞRUMU?
BENİM BİLDİĞİM ANADOLU TAKIM BÜYÜK TAKIMA KARSI OYNARKEN DEFANS TAKTİKLİ OYNAR VE SEN ZATEN GALİPSİN İLK DAKKALARDA..PEKİ SEN NEDEN KONTRA OYNUYORSUN...

Aynı fikirde değilim.
Hoca mız bugüne kadar hep defansif oyun seçtiği için eleştirildi. bana göre, hocamız elindeki imkanlarla yapılabileceğin en iyisini yapıyor.

FASIL-I BAHAR
03.12.2005, 05:01
Aynı fikirde değilim.
Hoca mız bugüne kadar hep defansif oyun seçtiği için eleştirildi. bana göre, hocamız elindeki imkanlarla yapılabileceğin en iyisini yapıyor.

ABLACIM SAYGI DUYARIM BU SADECE BENİM FİKRİM..
AMA BU TAKIM HEP İLK GOL ATIYOR AMA SKORBORK 90 GÖSTERDİĞİ ZAMAN DA SİVAS YENİK OLUYOR...

5841
03.12.2005, 07:57
İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE HERZAMAN SİVASSPOR UN YANINDAYIZ !.. GERCEK TARAFTAR DA BÖYLESİ GÜNLERDE BELLİ OLUR ZATEN....

YENİLSENDE YENSENDE TARAFTARIN SENLE ÜZÜNTÜNLE SEVİNCİNLE SENİNLE BİRLİKTE !..
İMZA........

karsli_yigido
05.03.2007, 12:45
HARIKA OLMAK VE SİVASSPOR AYNI KELLIMEDE KULLANILIR.BU MACI ALAMAYABILIRIZ AMA ONUMUZDE DAHA COK MAC VAR ONLARI ALIRIZ INSALLAH...

By Karayel+58
05.03.2007, 13:13
DÜNYADA İKİ RENK GÜL OLSUN BİRİ KIRMIZI DİĞERİ BEYAZ SEN BENİ UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN BEN SENİ UNUTURSAM BEYAZLAR KEFENİM OLSUN.................+58

ölümüne38
29.03.2007, 18:31
arkadaşlar ikitane ******** neüdü belirsiz amacının ne olduğu bile belirsiz insanların provakasyonuna gelmeyelim bir kayserili olarak ben utandım bu yazılanlardan

Yiğiter
29.03.2007, 18:33
arkadaşlar ikitane ******** neüdü belirsiz amacının ne olduğu bile belirsiz insanların provakasyonuna gelmeyelim bir kayserili olarak ben utandım bu yazılanlardan

MERAK ETME KARDEŞİ BİZ İKİ DENGESİZİN YAPTIKLARINI KAYSERİYE MAL EDECEK DEĞİLİZ..HOŞGELDİN SİTEYE BU ARADA

nazimgulturk
29.03.2007, 18:37
kardeşim sen merak etme böylelerine nereleri olduklarını ormam çünkü türk kanı yok bunlarda kancıklıktan başka işe yaramazlar

ölümüne38
29.03.2007, 18:41
inanın kardeşler bunlar kayserili bile değildir kayserili olamazlarda ipe sapa gelmez ikitane başı boş köpek işte hepinizin kandili mübarek olsun maçtada başarılar dilerim iyi akşamlar dostlar

zaralım 58
29.03.2007, 18:42
SİVASSPOR BENCE BU SEZON HEDEFİNE ULAŞACAKTIR.EĞER KAYSERİ'Yİ YENERSEK.BEN 5.SIRADA BİTİRECEĞİMİZE İNANIRIM

nazimgulturk
29.03.2007, 18:52
inanın kardeşler bunlar kayserili bile değildir kayserili olamazlarda ipe sapa gelmez ikitane başı boş köpek işte hepinizin kandili mübarek olsun maçtada başarılar dilerim iyi akşamlar dostlar

sağol kardeşim senin de kandilin mübarek olsun ben zaten böyle kayserili olacağına inanmıyorum bunlar ipsiz sapsız gurubu