Orijinalini görmek için tıklayınız : 58. Dakika Şovlarımıza Devam!

sivasfutbol
12.08.2013, 15:55
http://i43.tinypic.com/2hr1mwp.jpg

İBB maçına kadar daha önce Maraton tribününde(Şampiyonluğa oynadığımız yıllardaki Galatasaray maçı dışında) ben o kadar büyük bir coşku görmemiştim. Anlaşılan o ki biz 58. dakika şovunu sevdik ve eğer çağrılarımıza devam ederde unutturmazsak çok daha güzel görüntüler vermeye devam edeceğiz. Geçen sezon deplasmandaki Kayserispor maçında ikinci yarı mağlup başladık ve orada bulunan taraftarımız 58 dakikaya kadar motive olup takımına destek olamadı. Aynı zamanda mağlup olmamıza rağmen 58. dakikadaki o coşkumuz stadı yerinden oynattı ve oyuncularımızı motive etmiş olacak ki 2 dakika sonra gol bulduk, 1 puanla döndük. 58. dakikanın sadece bir plaka şovu değil aynı zamanda futbolcularımızın oyundan düştüğü sırada tekrar atağa geçmesini sağlayacak kritik bir zaman olduğunu göz ardı etmemek gerekir.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda hem içeride hem de deplasmanda maçlara gelirken yıldızsaçan, kesilmiş kağıt, balon, bayrak gibi şeyleri getirip, 58. dakikada kullanarak takımımıza destek olmanızı istiyorum. Yıllar önce de olduğu gibi bu aynı zamanda bizim için maça heyecan katacak bir etkinlik olacak. Eğer hiç birini yapamıyorsanız en azından cep telefonunuzun ışığı ile tribünlerden ışıl ışıl görüntüler vermenizi diliyorum ve yine geçen sene olduğu gibi bu senede site yöneticilerimizden ve taraftarlarımızdan desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum.

Geçen sezonun sonlarına doğru bir çağrı yapmıştım ve güzel sonuçlar almıştık. http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35647

Belediye maçımızdaki 58. dakika şovumuz. Daha güzellerini de yapabiliriz. :)
https://www.youtube.com/watch?v=2OBJ6Hq1-uM

58fatihcan
12.08.2013, 16:54
Sirf 58.dj icin bile stada gitmisligim olmustu. Ben cok seviyorum. Devam eder insaallj. Oyuncularin temposu dustugu dakikalar aslinda. Sansliyiz... konuyu acan yigidomuza da cok tesekkurler

sivasfutbol
12.08.2013, 17:09
Sirf 58.dj icin bile stada gitmisligim olmustu. Ben cok seviyorum. Devam eder insaallj. Oyuncularin temposu dustugu dakikalar aslinda. Sansliyiz... konuyu acan yigidomuza da cok tesekkurler

Ben teşekkür ederim destekleriniz için. Güzel bir etkinlik devam ettirelim. :))

tavatir
12.08.2013, 18:54
Ben çok doğru bulmuyorum.Şahsen daha farklı ve bize özel şeyler yapılmasını isterim. Bize has ve başkalarında olmayan şeyler.

58fatihcan
12.08.2013, 19:14
Ben çok doğru bulmuyorum.Şahsen daha farklı ve bize özel şeyler yapılmasını isterim. Bize has ve başkalarında olmayan şeyler.

Bence o fikirleri bulduktan sonra tartismali. 58in yerine ilk once bulalim sonra tartisalim ama tempoyu arttiran guzel bir uyguama bence

sivasfutbol
12.08.2013, 19:20
Bence o fikirleri bulduktan sonra tartismali. 58in yerine ilk once bulalim sonra tartisalim ama tempoyu arttiran guzel bir uyguama bence

Bizim için önemli olan tribünleri coşturmak. Takıma ve tribüne gaz veren başka bir uygulama olursa onuda yaparız. Ama şu an en iyi ve tribünlerin tamamına hitap eden tek bi şey var o da 58 öyle değil mi? :)

kamışlı58
12.08.2013, 19:24
bence 58 ci dakikada seyirci karşılıklı çok kuvvetli bir şekilde **kırmızı beyaz**kırmızı **beyaz** bagırmalı sonunda bülent ersoyun sesinden** bas sivas bas** tezahurat yapılırsa takımımızı ateşleyecegini düşünüyorum---
tabiki bülent hanımın kabull ediyorum efendim demesi lazım

sivasfutbol
12.08.2013, 20:28
bence 58 ci dakikada seyirci karşılıklı çok kuvvetli bir şekilde **kırmızı beyaz**kırmızı **beyaz** bagırmalı sonunda bülent ersoyun sesinden** bas sivas bas** tezahurat yapılırsa takımımızı ateşleyecegini düşünüyorum---
tabiki bülent hanımın kabull ediyorum efendim demesi lazım

Toplu tezahurat konusunda sıkıntılar yaşanıyor. Coşalım yeter. :)

sivasfutbol
12.08.2013, 22:32
Desteklerinizi bekliyoruz Yiğidolar. :)

burak58as553
13.08.2013, 00:20
Kırmızııııııııııı beyazzzzzzzzzzzzz diye bağırırsa deplasmana(Kayseri) giden taraftarlarımız müthiş bi ses cıkacaktır diye düşünüyorun

myyiğido58
13.08.2013, 00:27
çok güzel bişey valla devam ettirmemiz şart :)

Soyözen
13.08.2013, 08:28
Tezahürattan ziyade kameranın tribünlerimizi göstermesini sağlayacak şekilde, konuyu açan arkadaşımın dediği gibi yıldızsaçan, kesilmiş kağıt, balon, bayrak benzeri şeylerle daha şov amaçlı birşey olursa daha iyi olabilir.

Bir de sonuçta tamam başka takımlar başlatmış olabilir ama bunu sürdüren takımlardan biriyiz. Üstelik 58. dakikada tüm taraftarlar kırmızı-beyaz diye bağırsın diye kampanya yaparsak 58. dakika dışında kimse bağırmaz 58'de bağıracaz diye :)

sivasfutbol
13.08.2013, 13:45
Tezahürattan ziyade kameranın tribünlerimizi göstermesini sağlayacak şekilde, konuyu açan arkadaşımın dediği gibi yıldızsaçan, kesilmiş kağıt, balon, bayrak benzeri şeylerle daha şov amaçlı birşey olursa daha iyi olabilir.

Bir de sonuçta tamam başka takımlar başlatmış olabilir ama bunu sürdüren takımlardan biriyiz. Üstelik 58. dakikada tüm taraftarlar kırmızı-beyaz diye bağırsın diye kampanya yaparsak 58. dakika dışında kimse bağırmaz 58'de bağıracaz diye :)

Kesinlikle öyle, benimde tam olarak istediğim görsel bir şov. Hem rakibi o anda baskı altına almış olacağız hem de kendi oyuncularımızı mağlup olsak dahi arkalarında olduğumuzu göstereceğiz. Bu anlamda bir çok örneğini çıkarabilirim. 58. dakika şovumuzdan 1-2 dk sonra gol attığımız bir çok maç var.

dede58
13.08.2013, 15:02
Keşke Sivas'ta olsam da o atmosferi ben de yaşasam

sivasfutbol
13.08.2013, 21:25
58. dakika şovlarımıza devam!

sivasfutbol
14.08.2013, 08:25
çok güzel bişey valla devam ettirmemiz şart :)

Kesinlikle, değerini bilmiyoruz. Devam ettirelim. :)

sivasfutbol
14.08.2013, 21:54
Desteklerinizi bekliyoruz Yiğidolar!

Tuncay
15.08.2013, 01:11
Cok guzel fikir,bilimsel bir gercek su ki,sanatciyi alkis costurur.sporcuda bir sanatcidir.Seyircinin coskusu futbolcuya yansir.Taraftara 12. oyuncu denmesinin altinda gercekte tam budur.

sivasfutbol
15.08.2013, 16:42
Bu değerimizi sahip çıkalım, tribünlerimizi evde dışarıda ışıl ışıl, rengarenk yapalım.

sivasfutbol
16.08.2013, 13:51
Kayseriye gelecek arkadaşlarımız boş gelmeyin lütfen. :)

astaravisa
16.08.2013, 15:10
Devam edilmesi yada edilmemesi benim için çok önemli değil.
Önemli olan takım iyi olsun. ve o anlık desteği tüm maç verebilelim.
yanlız zamanında hamsispora balon atıyolar falan yazanların devam edelim demesi tuhaf.
bize özgü bir şey bulmalıyız
sadece 58 de değil 90 dakika desteğe varım

sivasfutbol
21.08.2013, 12:59
Konya maçında büyük bir şov için sizdende destek bekliyoruz. Hadi Yiğidolar!

sivasfutbol
22.08.2013, 20:23
Tribünlerimizi ve Takımımızı coşturan 58. dakika şovlarımıza bu sezonda devam ediyoruz! Bu hafta T. Konyaspor maçına gelecek Yiğidolarımızın yanlarında kesilmiş kağıt, balon, yıldızsaçan, atkı, bayrak gibi şeyler getirip 58. dakika şovunda kullanmaya davet ediyoruz. Getirme imkanı bulamayan Yiğidolarımızdan cep telefonlarının ışıklarını yakmalarını istiyoruz.

58megayigido
23.08.2013, 00:14
Sowww bizin isimiz

sivasfutbol
24.08.2013, 11:26
Şovlarımıza devam ediyoruz. Konya maçında büyük coşku bekliyoruz. :)

sivasfutbol
24.08.2013, 23:44
Maça konfetisiz, yıldızsaçansız geleni stada almıyoruz. Hazırlıklı gelin. :)

34MUAMMER58
24.08.2013, 23:48
58 .dak şovlarında kırmızı beyaz uçan balon uçurulsa hatta yıldız saçanlar serbest olsada onlar yakılsa daha iyi görüntü ortaya çıkar diye düşünüyorum,diğer mısır ve geziyi protesto edelim tekliflerinede katılmıyorum konuşacak çok şey varda aslında ,zaten bölünmüş insanlar bu ülkede ve şehirde dahada bölünmeye sebeb olur polemik olur bizim stadda sadece sivassporu desteklememiz gerekiyor

sivasfutbol
24.08.2013, 23:54
58 .dak şovlarında kırmızı beyaz uçan balon uçurulsa hatta yıldız saçanlar serbest olsada onlar yakılsa daha iyi görüntü ortaya çıkar diye düşünüyorum,diğer mısır ve geziyi protesto edelim tekliflerinede katılmıyorum konuşacak çok şey varda aslında ,zaten bölünmüş insanlar bu ülkede ve şehirde dahada bölünmeye sebeb olur polemik olur bizim stadda sadece sivassporu desteklememiz gerekiyor

Yıldızsaçan konusunda sıkıntı yok içeri alıyorlar. :)

sivasfutbol
25.08.2013, 21:53
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Elinize yüreğinize sağlık. Daha da büyüyerek devam etsin şovumuz. Video ve resimleri bekliyoruz. :)

58fatihcan
25.08.2013, 22:01
Videolar resimleeeeeeer

infial§
26.08.2013, 08:49
Sivasspor-Konyaspor 58.dakika maraton tribün TIKLAYIN (http://www.youtube.com/watch?v=by-VLEUY2CA&feature=youtu.be)

ankastre
26.08.2013, 10:48
58. dakka şovu süper göründü.ışıl ışıl yanan telefonlar muhteşemdi.helal olsun gardaşlarıma.süperdiniz inşallah sezon sonuna kadar hep böyle olursunuz

sivasfutbol
15.09.2013, 15:43
Şovlara devam :)