Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Eylül İyi Başladı !

Kokomo
02.09.2013, 13:48
4 Eylül Belediyespor ligin ilk maçında kendi evinde oynadığı maçta Derince Belediyespor’u 2-0 yenerek lige iyi bir giriş yaptı.

İlk yarısını Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ünde izlediği maça Sivaslı’lar yine beklenen ilgiyi göstermedi.

4 Eylül Belediyespor maçın 19. dakikasında Mustafa Cevret’in attığı golle öne geçti. Zaman zaman sert geçen maçın 60. dakikasında Darıca’dan Doğancan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Hakemin 7 dakika uzatma verdiği maçta 4 Eylül Belediyespor 2. golünü 90+5’de Oğuz’un attığı penaltı ile buldu ve 3 puanı 2 golle alarak sezona iyi bir giriş yaptı.

Maçın ardından 4 Eylül Belediyespor futbolcuları ve teknik heyet kendilerine destek veren az sayıdaki taraftarlarla galibiyet coşkusunu yaşadı.

favori58
02.09.2013, 13:54
nerdesiniz yiğidolar neden maça gelmiyorsunuz. kahvede okey oynamak,evde oturmak yerine 1,5 saat gelip orada bulunsanız olmamı.üstelik maç bedava meydanda beleş otobüs kalkıyor

myyiğido58
02.09.2013, 17:05
gururumuzsun 4 eylul beledıyee

MaXiMuM
02.09.2013, 18:54
Belediyenin hedefsizliği ve orta sıra takımı olması, seyirciyi tribünden uzaklaştıran en önemli etken bence.

RsT4
02.09.2013, 19:49
Seyircinin maça gitmemesinin sebebi stadyumun uzakta olmasıdır.

Kokomo
03.09.2013, 08:16
Seyircinin maça gitmemesinin sebebi stadyumun uzakta olmasıdır.

Meydandan ücretsiz otobüs kaldırılıyor.

Dolayısı ile mesafe sorun olmamalı ...

Rallim58
03.09.2013, 08:30
4 Eylül karşılaşmasını stadyumdan takip edip, mümkün olduğu kadar kaçırmayanlardanım.

4 Eylül Belediye'yi beğendiğimi söyleyemem. 60. dakikada, orta alandan gelen topla kaleci ile karşı karşıya kalınmasında Doğancan kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bırakması, işimizi kolaylaştırdı diyebilirim.

10 kişi kalmasına rağmen, 88. dakikada baskın oynayan Derince'nin topu direkten dönmese idi, "iyi başladı" diyemezdik.

4 Eylül Belediyesporumuzun, ayağa paslardaki top kayıpları dikkat çekici oldu. Alaattin hocanın öğrencilerini bu hafta daha dikkatli olmaya davet edeceğini ümit ediyorum. Alınan 3 puan için tebrik ediyorum

58svs58
03.09.2013, 14:51
45 gün sivasta kaldım maça denk gelemedim. ne kötü bir baht

bahbaba58
03.09.2013, 15:04
Geçen sene ben 4 eylüllün bütün maçlarına gittim fakat bu sezon 4 eylül belediyenin başkanı idarecileri yöneticileri ve SİVASLI olan Futbolcuları SİVASSPORUMUZU Bırakıp 3 büyütülmüşlerin bir taraflarını kaldırır gibi sosyal medyada yazı yazanları bende neden destekleyeyim

4 EYLÜL Belediyesporun tek gerçek SİVASSPORLU olan kişisi Doğan Ürgüp başkandır bu yöneticiler idareciler gitmediği sürece ben 4 eylülün artık ne bir maçını takip ederim nede bir maçına gelirim
Ozaman o şahıslar nasıl ist yalakalığı yapıyorlarsa 3 büyütülmüşleri tutuyorlarsa
artık bende o grupta Ümreniyesporu tutuyorum başarılar Ümraniyespor....

Tuncay
03.09.2013, 21:44
Iste sivasli olmanin yanlis anlasilmasi.Sevgimizi pek disa vuramayiz.Ama kesinlikle eminimki her bir sivasli 4 eylul'un basarisini cani gonulden istiyor. Imkani olan arkadaslar,maclardaki taraftar desteginizi esirgemeyin. Oyuncularin basarisina katkida bulunmus olursunuz.

Kokomo
04.09.2013, 07:44
Ligin ilk maçında rakibi Derince Belediyespor’u 2-0 yenerek lige iyi bir giriş yapan 4 Eylül belediyespor Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Silivri maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Alaaddin Çiçek nezaretinde antremanlarını Muhsin Yazıcıoğlu tesislerinde yapan 4 Eylül Belediyespor’da hedef 2’de 2 yapmak.

Teknik Direktör Alaaddin Çiçek,fenç bir takıma sahip olduğunu belirterek “ Takımda ilk kez 3.ligde forma giyen futbolcularım var. Bunlar ilerleyen hafta daha iyi olacak ve inşallah’da daha iyi sonuçlar alacağız” dedi.

berk5858
04.09.2013, 10:46
nerdesiniz yiğidolar neden maça gelmiyorsunuz. kahvede okey oynamak,evde oturmak yerine 1,5 saat gelip orada bulunsanız olmamı.üstelik maç bedava meydanda beleş otobüs kalkıyor

Kardeş 4 eylül yan sahada her maça geliyorduk. Şimdi yine gitmeye çalışıyorum ama dağın başına götürdüler takımı. Tamam servis felan var ya da ben kendi aracımla gidiyorum ama ciddi bir zaman kaybı da oluyor. Geçen yıl takımı bir taşıdılar takım felç oldu. Havasını kaybetti... Bence tekrar yan sahaya gelmeli takım... Bu yıl işimiz yine zor...