Orijinalini görmek için tıklayınız : KAN BAĞIMIZ... KAN BAĞIŞIMIZ...

SONMEZ
30.11.2005, 00:44
SEVGİLİ ARKADAŞLAR;

''KAN BAĞIMIZ... KAN BAĞIŞIMIZ...'' BAŞLIKLI BİR TOPİC
AÇMAYI, YENİ BİR UYGULAMAYI VE KAMPANYAYI BAŞLATMAYI
DÜŞÜNDÜM...
LÜTFEN TÜM SİVASSPOR.COM ÜYELERİ VE HEMŞEHRİLERİMİZ
BURAYA KAN GRUPLARINI YAZSINLAR... ALLAH KORUSUN BİR
İHTİYAÇ SÖZKONUSU OLDUĞUNDA SİTEMİZ KILAVUZUMUZ OLABİLİR.

BİR ÇOK KONUDA DAYANIŞMAYI VE KAYNAŞMAYI BAŞARMIŞ OLAN SİTEMİZ
BU KONUDA DA ÖRNEK BİR UYGULAMAYI BAŞLATMIŞ OLACAKTIR
DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

ZATEN SOYUT BAĞLAMDA HEPİMİZİN KANI BİRBİRİMİZE KAYNIYOR.
GELİN BUNU SOMUTLAŞTIRALIM VE ''KANLARIMIZ GERÇEKTEN KAYNAŞSIN...''

BENİM KAN GRUBUM: (0 rh +)

GuNaY
30.11.2005, 00:46
Abi güzel bir noktaya değinmişsin teşekkürler... İnş lazım olmaz ancak yinede bulunsun bilgiler...

B Rh (+) İSTANBUL... çok bulunur ama olsun....

drummer
30.11.2005, 00:47
A rh +
benim kan gurubum

DJMuRaT
30.11.2005, 00:49
Benimkide 0 Rh(+)...

KAOSTAN DÜZEN DOĞAR...

gercek58li
30.11.2005, 00:54
B rh (+)

Kölndeyim!

DJMuRaT
30.11.2005, 01:07
Alıntı:
LütfiÜnal´isimli üyeden Alıntı
Alıntı:
RüstüElmas´isimli üyeden Alıntı
BU KONUYLA ILGILI ILK BEN BIZIM DERNEK FAALIYETLERI HAKKINDA BILGI VERMEYI UYGUN BULDUM.
BEN ALMANYANIN HERNE KENTINDE YASIYORUM.
BURADA ARKADASLARLA SIVASLILARIN MAALESEF BULUSUP, BIRLESIP, TANISIP, KAYNASAGAGI BIR DERNEGIN OLMADINGI TESPIT ETTIK.
SONRA BÖYLE BIR DERNEGIN ACILEN KURULMASI GEREKTIGINI ANLADIK VE HEMEN KOLLARI SIVAYIP GECEN SENE ILK ADIMLARIMIZI ATTIK.
BIZIM YAPTIGIMIZ ILK TANISMA GÜNÜMÜZDE 300 KADAR SIVASLI KATILDI.
BU BIZI TABIIKI TATMIN ETMEDI. AMA POTENSIYALIN FARKINA VARDIK.
VE ILK GECEMIZI 30.05.2004 TARIHINDE YAPTIK. BURADA 800 KADAR SIVASLI GELDILER.
TABIIKI BUDA BIZI COK MEMNUN ETTI, VE DOGRU YOLDA OLDUGUZU ANLAMIS OLDUK.
TABIIKI BUNUN YANISIRA DEGISIK FAALIYETLER YAPTIK, MESELA KAN BAGISI KAMPANYASI, OPEL ISCILERINE DESTEK, BELEDIYE SECIMLERINDE KAMPANYALAR GIBI.
SIMDILIK BU KADAR, ILERIKI YAZILARIMDA SIZLERE BASKA BILGILERDE SUNACAGIM.
GECE VE FAALIYETLERIMIZLE ILGILI RESIMLERI BU SITENIN FOTO GALERI BÖLÜMÜNDEN ULASABILIRSINIZ.

INTERNET SAYFASI WWW.SIVASLILAR.DE
MAIL ADRESI: MAIL@SIVASLILAR.DE
IRTIBAT TELEFON: Tel: +49 172 2772600 ve Tel: +49 179 7793790

SEVGILI GARDASLAR RÜSTÜ DERNEGIMIZIN FAALIYETLERINDEN BAZILARINI YAZMIS.BUNLARI TEKRARLAMAYA GEREK YOK.
BENIM SÖYLEMEK ISTEDIGIM BIZIM BURADA KIZILHAC ÖRGÜTÜNE YAPTIGIMIZ KAN BAGISI KAMPANYASINI TÜRKIYEDE KIZILAYLA GÖRÜSEREK YAPILMASI COK MANALI VE ÖNCÜ OLUR.TELEVIZYONLARDA VE RADYOLARDA *** *** ACELE KAN ARANIYOR DUYURULARI YAPILIR ACABA BIZLER AMELIYAT MASASINDA YATARKEN KANA IHTIYACIMIZ OLSA VEYA YAKINLARIMIZDAN BIRILERININ IHTIYACI OLSA O ANDA NELER YASARDIK.ELIMIZDE IMKAN VARKEN VE SIHHATIMIZ YERINDEYKEN GERCI DERNEKLER OLARAK GERCI TARAFTARLAR OLARAK SÜPERLIGDEKI ILK MAC ÖNCESI TOPLUCA KAN BAGISI YAPSAK GERCEKTEN COK GÜZEL OLUR.LÜTFEN GÖRÜSLERINIZI BILDIRIN.NIZLER ILKLERI YAPMAYA ALISIK INSANLARIZ.CUMHURIYETIN TEMELINI ATAN ATALARIN TORUNLARI OLARAK BUNU YAPABILIRIZ.INSALLAH DUYARLI DAVRANIRSINIZ.

BAŞKANIM SİZİ SELAMLIYORUM BU GÜZEL FİKRİNİZDEN DOLAYI EVET KAN BAĞIŞI COK ÖNEMLİ ZAMANINDA VE YERİNDE BEN BİLİRİM BİRAZ OLSUN ACİL KANIIN NE DEMEK OLDUGUNU BEN SONUNUA KADAR DESTEKİLİYORUM İSTERSENİZ www.sivasspor.com OLARAK TOP LUCA KAN BAGIŞI YAPA BİLİRİZ ARKADAŞ LAR KAN BEKLEYEN BİR YAKINIMIZ OLA BİLİR VEYA DOSTUMUZ OLA BİLİR SONUC DA YATAN VE İHTİYACI OLAN BİR İNSAN HANİ YUNUSUN DEDİGİ GİBİ YARADILANI SEVERİM YARDANDAN ÖTÜRÜ BİZDE ÖYLE DÜŞÜN MELİYİZ DİL DİN IRK MESEP AYIRMADAN HAYDİN LÜTFÜ BAŞKANIMIN CAGRISINA UYALIM KANBAGIŞI İCİN TARİH VERİLSİN TOPLUCA KAN VERMEYE (NOT) BİZ KARDEŞİM EROL CEVİĞİ KAN KAYBINDAN YOLLADIK DARU BEKAYAA BELKİ DE KAN BULUNSAYDI ARAMIZDA OLACAKDI KARDEŞİM ops: ops: ops: ops: SAYGILARIMLA

SEVGİLİ ARKADAŞLAR;

FORUMLARI İNCELERKEN, YUKARIDAKİ YAZIYI OKUYUNCA;
DÜŞÜNDÜM... ÖZELLİKLE ÇEVİK DOSTUMUN İFADELERİ BÖYLE
BİR UYGULAMAYI HAYATA GEÇİRME FİKRİMDE BÜYÜK ETKİSİ OLDU.

DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

bence çok iyi bi çalışma..herkes destek verse iyi olur..

KAOSTAN DÜZEN DOĞAR...

puar
30.11.2005, 02:44
benimkide (0-) negatif kan grubum...inşallah kimseye lazım olmaz.

SONMEZ
30.11.2005, 11:44

İNŞALLAH LAZIM OLMAZ... AMA LAZIM OLUNCA DA KOŞARIZ...

GuNaY
30.11.2005, 11:47
Bak senin kan iyiymiş az bulunuyor :)

emrullah_58_
30.11.2005, 15:45
BRh+ umarım ihtiyacınız olmaz

SONMEZ
30.11.2005, 17:05
ARKADAŞLAR BURAYA KAN GRUPLARINI YAZAN ARKADAŞLAR
BULUNDUKLARI İLİ YAZARLARSA DAHA VERİMLİ OLUR...

İLERİDE BU İSİMLERİ TEK BİR LİSTE HALİNE DÖNÜŞTÜREBİLİRİZ.

Yigido58_NL
30.11.2005, 17:11
BEN BIRAZ UZAKTAYIM AMA OLSUN YINEDE YAZAYIM
Hollanda-Leiden
A rh-

ORTAKÖYLÜ58
30.11.2005, 18:21
a grubu yigidlar ama inşallah olmaz

sivaslı olunmaz sivaslı dogulur

fındıklılı yigidolar

GuNaY
01.12.2005, 01:25
Çok önemli konu daha fazla yacan olmalı!!!!

BROTHERS58
01.12.2005, 01:37
A(RH+)
VATAN 58 MEKAN 07 ANTALYA!!

CÜSSKB-Aynur
01.12.2005, 07:46
A rh+ Sivas

puar
02.12.2005, 13:37
haydin yiğidolar.... yarın hepimize lazım olabilir...

(inşallah lazım olmaz )

senem58
02.12.2005, 13:43
aslında kan verecek bünyem yok ama gerektiğinde yapabilirim umarım...

b(+) ist.

extrasivas
02.12.2005, 15:29
RH(-) Adana herzaman kan bulunur haber vermeniz yeterli

Sweetgirl
02.12.2005, 15:53
Benimkide 0 RH +

GuNaY
02.12.2005, 15:55
RH(-) Adana herzaman kan bulunur haber vermeniz yeterli
kardes neyin negatifi onuda yazsaydın???

HakkıTİMUÇİN
02.12.2005, 16:11
A RH (+) kocaeli......

Dağcı
02.12.2005, 17:08
B Rh (+) İstanbul

erhan5834
02.12.2005, 17:16
BENDE SENLE NİYE BUKADAR İYİ ANLAŞIYOZ DİYORUM ORHAN GARDAŞ KANBAĞI VARMIŞ ARAMIZDA YAWW :D BENİMDE ( 0-) NEGATİF AMİN UMARIM LAZIM OLMAZ KİMSEYE OLURSA SEVE SEVE ......ABİ SANADA TEŞŞEKKÜRLER HASSAS Bİ KONUYA DEĞİNDİĞİN İÇİN...

thing58012
02.12.2005, 17:18
B Rh(+) ama ameliyatlı oldugum için zor durumda olunadıgı surece almıyolar.Ama olsun yinede bulunsun Muğladayım

alimuharrem58
02.12.2005, 17:22
A rH (+) istanbul

puar
02.12.2005, 18:05
BENDE SENLE NİYE BUKADAR İYİ ANLAŞIYOZ DİYORUM ORHAN GARDAŞ KANBAĞI VARMIŞ ARAMIZDA YAWW :D BENİMDE ( 0-) NEGATİF AMİN UMARIM LAZIM OLMAZ KİMSEYE OLURSA SEVE SEVE ......ABİ SANADA TEŞŞEKKÜRLER HASSAS Bİ KONUYA DEĞİNDİĞİN İÇİN...

galiba gardas :) neyse bende sss seve seve veririm kanımı inş ihtiyacın olmaz :)

LütfiÜnal
02.12.2005, 18:51
Benim kangrubum A Rh+ Almanya Herne

extrasivas
03.12.2005, 22:22
kardes neyin negatifi onuda yazsaydın???
kusura bakmayin B RH(-)

sinan58_34
04.12.2005, 00:01
benımkıde A RH + ( İSTANBUL)

dagci
07.12.2005, 12:47
yaa birakinya birtene adam gitipte kan verirmi evde sicak yataginda yatmak dururken herkez artistlik olsun diye yazimis bide enayi gibi numarasini birakmis *****lar dadansinda gorun bakalim

koz58
10.12.2005, 00:27
Güzel bir konu dogrusu. Iste dayanisma diye buna derler.

Serd@r
10.12.2005, 00:54
A rh(+) Mersin

SaRiKaN58
04.01.2006, 10:56
Sivas Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü'ne, 2005 yılında 9 bin 500 ünite kan bağışlandığı bildirildi.
Kızılay Kan Merkezi Müdürü Özgür Saraçoğlu, yaptığı açıklamada, Kızılay'ın halkla iç içe olduğunu belirterek, ''Kızılay daima halkın yanındadır, halk için çalışıyor'' dedi.
Kızılay'ın deprem, savaş, sel, seferberlik gibi durumlarda halka hızlı bir şekilde yardım elini uzattığını belirten Saraçoğlu, Pakistan'da yaşanan depremde de Kızılay'ın bölgeye yardım ulaştırdığını hatırlattı.

Sivas'ta da Kızılay olarak halka en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını anlatan Saraçoğlu, başlattıkları kampanyalarla halkı kan bağışı yapmaya teşvik ettiklerini ifade etti.
Kent genelinde bazı bölgelere çadır ve karavan kurarak, ilçeleri, okulları, fabrikaları, resmi kurum ve kuruluşları gezerek kan toplamaya çalıştıklarını belirten Saraçoğlu, 2005 yılında kent genelinde 9 bin 500 ünite kan topladıklarını kaydetti. Doğal afet, savaş ve seferberlik gibi durumlarda acil kan ihtiyacı olduğunu anlatan Saraçoğlu, bu kapsamda 2006 yılında da kan bağışı kampanyalarının tüm hızıyla devam edeceğini ifade ederek, ''Acil durumlar için kan stok etmemiz gerekiyor. Bu nedenle kent genelinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu yıl 15 bin ünite kan toplamayı hedefliyoruz'' dedi.
Kan vermenin insan sağlığına birçok faydası olduğuna da değinen Saraçoğlu, insanları kan bağışı konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim çalışmaları yürüttüklerini söyledi.
Devlet hastaneleri ile Kızılay arasında hastaların kan ihtiyacını karşılamak için protokol imzalanacağını kaydeden Saraçoğlu, ''Acil kan ihtiyacı olan kişilerin yakınlarının, artık kan merkezlerine kadar gelmesine gerek kalmayacak. Hastayı muayene eden doktor, hastanın ne kadar kan ihtiyacı olduğunu bize bildirecek. Personelimiz de gerekli olan kanı hastaneye götürecek'' diye konuştu.

shadow3458
04.01.2006, 11:06
Sizi duyarlı olmaya davet ediyoruz! Toplumumuzda bir damla acil kana ihtiyacı olan, yarına umutla bakmak ve gülmek belki de tekrar eskisi gibi mutlu olmak isteyen bir çok insan var.

Acil kan ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için lütfen bu mesajı önemseyin! Kan vermeye sıhhi bir engeliniz yoksa kan verin. Acil kan duyurularında bulunan kimselere yardımcı olun, Yarınlara umut olun. Can verin. Hayat verin! Bir yaşamın umudu olun!.

Kaptan-58
04.01.2006, 11:28
ab rh (+) çok güzel topic..

drummer
04.01.2006, 11:30
A rh+
türklerde en çok bulunan kan

GuNaY
18.01.2006, 11:57
Ev arkadaşımın babası yarın açık kalp ameliyatı olacak ist. siyami ersek hastanesinde ve kan gerekecek...
Acaba kan grubu tutan ve musait olan birisi gelebilrmi???

Hüseyin İNCE 0 Rh(-)

SivasLady
18.01.2006, 12:38
Sivas Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü'ne, 2005 yılında 9 bin 500 ünite kan bağışlandığı bildirildi.
Kızılay Kan Merkezi Müdürü Özgür Saraçoğlu, yaptığı açıklamada, Kızılay'ın halkla iç içe olduğunu belirterek, ''Kızılay daima halkın yanındadır, halk için çalışıyor'' dedi.
Kızılay'ın deprem, savaş, sel, seferberlik gibi durumlarda halka hızlı bir şekilde yardım elini uzattığını belirten Saraçoğlu, Pakistan'da yaşanan depremde de Kızılay'ın bölgeye yardım ulaştırdığını hatırlattı.

Sivas'ta da Kızılay olarak halka en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını anlatan Saraçoğlu, başlattıkları kampanyalarla halkı kan bağışı yapmaya teşvik ettiklerini ifade etti.
Kent genelinde bazı bölgelere çadır ve karavan kurarak, ilçeleri, okulları, fabrikaları, resmi kurum ve kuruluşları gezerek kan toplamaya çalıştıklarını belirten Saraçoğlu, 2005 yılında kent genelinde 9 bin 500 ünite kan topladıklarını kaydetti. Doğal afet, savaş ve seferberlik gibi durumlarda acil kan ihtiyacı olduğunu anlatan Saraçoğlu, bu kapsamda 2006 yılında da kan bağışı kampanyalarının tüm hızıyla devam edeceğini ifade ederek, ''Acil durumlar için kan stok etmemiz gerekiyor. Bu nedenle kent genelinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu yıl 15 bin ünite kan toplamayı hedefliyoruz'' dedi.
Kan vermenin insan sağlığına birçok faydası olduğuna da değinen Saraçoğlu, insanları kan bağışı konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim çalışmaları yürüttüklerini söyledi.
Devlet hastaneleri ile Kızılay arasında hastaların kan ihtiyacını karşılamak için protokol imzalanacağını kaydeden Saraçoğlu, ''Acil kan ihtiyacı olan kişilerin yakınlarının, artık kan merkezlerine kadar gelmesine gerek kalmayacak. Hastayı muayene eden doktor, hastanın ne kadar kan ihtiyacı olduğunu bize bildirecek. Personelimiz de gerekli olan kanı hastaneye götürecek'' diye konuştu.

BU YAZ SARKISLAYADA GELDI KIZILAY
TABIKI BIZDE DUYARLI INSANLAR OLARAK
GITTIK VE KAN BAGISLADIK
(cok fazla almiyorlar acimiyorda :) korkmaya gerek yok)
ARKADASLAR INSANLARIN IHTIYACI OLDUGU ZAMAN DEGIL
YILDA BIR KERE GIDIN KIZILAYA KAN BAGISLAYIN
ILLAKI TANIDIGINIZ YADA AKRABANIZIN IHTIYACI ICIN DEGIL
TÜRKIYEMIZDE BULUNAN BÜTÜN IHTIYACI OLAN INSANLAR ICIN

Arif Coşkun
18.01.2006, 13:31
Kan vermekte kalmıyor,sağlık açısındanda çok yararlı olduğunu söylüyorlar.Herkes bu konuda duyarlı vede bilinçli olmalı."Kan ver,sağlıklı kal"

dagdeviren_58
19.10.2007, 00:07
Benimkide B Rh (+) KolAY buLuNur Ama Yinede YazaLIm

1967_CLUB_ÖZGÜR
19.10.2007, 01:20
A rh +
benim kan gurubum

SiVaS

Allah gostermesın AMA Herhangi Bir Durumda Seve Seve...

ekingölü
09.11.2007, 03:22
BRh(+) kime kan lazım olursa herzaman kan verebilirim

altuntas58
09.11.2007, 15:21
Arkadaşlar bu topici her zaman canlı tutalım çok hayırlı bir konu herkese lazım olacak bir ihtiyac kendimize olmasa yakınımıza ailemize lazım olan hayatımızın ona bağlı olduğunu unutmamalıyız vereceğimiz bir ünite kanın bir hayat kurtaracağını unutmamalıyız ben hayatım boyunca onlarca kan verdim yine her an kan vermeye hazırım benim kan gurubumu yazıyorum ihtiyacı olana KAN VERMEYE HER ZAMAN HAZIRIM

B RH{+}

sivaslı-elif
09.11.2007, 16:05
ya inş ihitiyaç olmaz bn gurubumu bilmiom:(

jakobieen
09.11.2007, 16:11
A rh (+)
....................

EyüphanAydın
09.11.2007, 16:24
beNCE ÇOK ANLAMLI BİR ÇALİŞMA BÖYLE İLGİLİ İR ÇALİŞMAYI ÇARŞİ YAPMIŞTİ HERALDE TEBRİKLER BENİMKİDE 0 Rh(+)...

Ss--58--Ss
09.11.2007, 16:38
BENİM KAN GRUBUMDA 0 Rh (+)...

velibircan
09.11.2007, 16:40
0 rh (-) .

Kemo_58
09.11.2007, 17:25
buvatanın şehidide askeride bitmez onlar bunu iyiyce anlasın lar

Yigido_Burak
09.11.2007, 17:47
Bak senin kan iyiymiş az bulunuyor :)

harbiden orhan abi :D senın kan az bulunuyor.. aklımızda olsun:D:D:D insallah Lazım oLmaz ama gende aklımızda bulunsun acıl durumlarda;)

Abdullah DuMaN
08.02.2008, 10:12
YENİ Bİ KAN BAĞIŞI YAPALIM BJK MAÇINDAN ÖNCE

balili_58_06
08.02.2008, 10:37
B Rh (-) lazım olurmu bilmem:D:D:D:D

nuri_58
08.02.2008, 10:56
Sivas'tan insanlık dersi
Futbolcu ve yöneticiler, 'Hayata Bağış Kampanyası' kapsamında organlarını bağışladılar.
8.2.2008

Örnek davranış
Bu sezon Süper Lig’de gösterdiği performansla taraflı-tarafsız herkesin alkışladığı Sivasspor’dan örnek davranış... Soğuk hava nedeniyle çalışmalarını Riva’daki Milli Takımlar Tesisleri’nde sürdüren Yiğidolar, “Hayata Bağış Kampanyası”na katılarak tüm organlarını bağışladı. Geçtiğimiz günlerde bir intihar girişimini engellediğini hatırlatan Kırmızı-Beyazlılar’ın teknik direktörü Bülent Uygun, hayat kurtarmanın her şeyden önemli olduğunun altını çizerek, “Herkese insanlık dersi vermiş olduk” dedi.

“Yükselişe geçeceğiz”
Anadolu’dan bir şampiyon çıkarmak yerine hayat kurtarmanın çok daha önemli olduğunu vurgulayan Bülent Uygun, “Tüm takım ve yöneticiler olarak kampanyaya katıldık. Tüm insanların duyarlı olmasını istiyoruz” diyerek “Hayata Bağış Kampanyası”na destek olunmasını istedi. Soğuk hava nedeniyle çalışmalarını Riva’daki Milli Takımlar Tesisleri’nde sürdürdüklerini dile getiren Uygun, “Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Diallo ve Kamfory’de bugün kampa katılacaklar. Gaziantepspor deplasmanından 3 puan çıkartarak tekrar çıkışa geçeceğiz” ifadesini kullandı.

Kaynak: Fanatik Gazetesi

duman58
08.02.2008, 11:20
Gercekten cok guzel bir konu dusunenleri kutluyorum
STRASBOURG/FRANSA
O(rh)+

sivas_sevdamiz
08.02.2008, 11:57
benim kan grubum

A rh(+)

Sivas

Abdullah DuMaN
08.02.2008, 12:02
Arh+ DE BENİMKİ .................

nazimgulturk
08.02.2008, 12:26
A+RH BENİM KAN GURUBU ÇOK BULUNUR..AMA İNŞALLAH LAZIM OLMAZ..AYRICA ORHAN ABİ KANIN ÇOK DEĞERLİ...KIYMETİNİ BİL..

Del Piero
09.02.2008, 17:20
0 +Rh

sivas

++++++++++++

GLoBe-Y-Gençlik
04.04.2008, 11:01
Uyelığe Kan Grubu Da Ekleyın Cunkı 2 Gun Once Kan LAZIM OLDU Kımse Ses Cıkarmıyor Uye Olurken Uyelıkte Sorun Rustu Elmas Abı SENDEN EN ONEMLI RICAM BU

bArkadaslar Bu Konuya Özen Gostermenızı IStıyorum YARIN BIRGUN BIRINE LAZIM OLURSA AMENNA DERIZ GECERIZ u bolume herkez kan grubunu yazsın arkadaslar Beklıyorum

bole
http://img88.imageshack.us/img88/39/dfdfoj8.png örnek bol

atababa111
04.04.2008, 11:58
AB rh + İstanbuldayım...........

akifeker
04.04.2008, 12:33
A RH+

ÖLÜMÜNE SİVASSPOR.....

afilli3458
04.04.2008, 12:45
o rh(+) istanbul.Allah o günlere düşürmesin

ekingölü
04.04.2008, 15:09
BRh (+) ihtiyaç halinde herzaman kan vermeye hazırım.

GLoBe-Y-Gençlik
06.06.2008, 15:31
SEVGİLİ ARKADAŞLAR;

DÜŞÜNDÜM...

DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

KAN GRUBUMUZ AYNI SONMEZ ABI NEYSE BIR GUN YARDIM ISTEDIK VERMEDILER KAN LAZIM OLDU BIR SIVASLI CIKIPTA KAN VARDI DEMEDI

titizyiğido
10.06.2008, 22:08
alibeyköy de oturuyorum
0rh+

Tuncay
10.06.2008, 22:29
Aslinda cok onemli bir konu,Allah kimsenin basina vermesin ama gun gelir bize veya yakinimiza acil kan lazim olur. Zamanin darligi veya baska bir sorundan dolayi kan bulmak cok zor olur. Benim kan gurubum A rh + lazim oldugu an dusunmeden kosarim. Yalniz aklima bir konu geldi. Her goreve kosan Rustu Elmas kardesim Her ulkede avrupa icin soyluyorum bir sorumlu secilse ve bu sorumlu kiside tum uyelerin telefonlari ve kan guruplarinin bilgisi olsa hemsehrilerimize kan lazim olunca direk bu kisi aranip sorun cozulse iyi olmazmi.Herkesin malumudurki son yillarda hastaliklardan dolayi temiz kan bulmak zor veya riskli. Sivaslilar olarak boyle bir isi ilk sefer biz baslatsak acaba olurmu.Allaha sukur dunyanin her ulkesinde ve sehrinde sivasli var. Veya sitemizde bir bolum acip tum uyelerin kan guruplarini yazan bir yer olsa lazim olan o bolume cagri yapsa bir sorumluda ihtiyaci olani kan verebilecek en yakin kisiyle bulusmasini saglasa.
Bilmiyorum benimki sadece bir oneri bir dusunce daha kolay yolu ve fikri olan arkadaslarda gelistirebilir.

ekingölü
02.08.2008, 14:03
benim kan grubum B Rh (+) ihtiyaç olduğun da kan verebilirim.

badboysefaa
02.08.2008, 14:44
A rh +
benim kan grubum lazım oldugunda heran hazırım kan vermeye SİVAStayım

fahrettin sözcü
01.12.2008, 11:00
Benim ve gençyiğido biricik oğlumun kan grubu 0 + pozitif ankara bakanlıklar
hemşerilerimizin her zaman yanındayız
Allah kimseye hastalık vermesin

gurbetciler
01.12.2008, 11:39
b rh+ wiyanadayim..................