Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Aydemir

sasha
30.11.2005, 10:36
Siz performansını nasıl buluyorsunuz? bence maç sırasında tum takımı bağlayan ve aradaki bağlantıyı sağlayabilen bir futbolcu.asıl kadrosu forvet olmasına karşın orta sağ da oynatılması belki de ondan tam olarak randıman alınamamasını sağlıyor.belki de forvet de daha başarılı olabilir.ben beşiktaş maçında cem ve ibrahimi gerçekten başarılı buldum.

Serd@r
30.11.2005, 10:42
Evet ikiside SİVASSPORun değerli futbolcuları Beşiktaş maçında özellikle Cem çok çalıştı İbrahim Aydemir tecrübeli bir futbolcu ondan çok daha iyi bir performans bekliyoruz.Tabi bu performansı tüm SİVASSPORlu futbolculardanda bekliyoruz.

sasha
02.12.2005, 09:26
evet...2. devre daha iyi bir performans sergileyeceğine eminim

CÜSSKB-Aynur
02.12.2005, 10:04
Siz performansını nasıl buluyorsunuz? bence maç sırasında tum takımı bağlayan ve aradaki bağlantıyı sağlayabilen bir futbolcu.asıl kadrosu forvet olmasına karşın orta sağ da oynatılması belki de ondan tam olarak randıman alınamamasını sağlıyor.belki de forvet de daha başarılı olabilir.ben beşiktaş maçında cem ve ibrahimi gerçekten başarılı buldum.

Ben, Beşiktaş maçında İbrahim i başarılı bulmadım.

Cem-Can
02.12.2005, 10:07
HENÜZ 1. LİG SEVİYESİNDE BİR FUTBOLCU DEĞİL BENCE,İLERİDE FAYDALANABİLİRMİYİZ BİLMİYORUM AMA ŞU AN OLDUKÇA YETERSİZ

sasha
02.12.2005, 10:27
Ben, Beşiktaş maçında İbrahim i başarılı bulmadım.
kesinlikle cem ve ibrahim gerçekten çok iyiydiler...
ama bana sanki hala ibrahim içindekini dışarıya yansıtamıyor gibi gleiyor..bunun endeni oynadığı pozisyon mu yoksa takım arkdşları mı bilemiyorum..

sasha
02.12.2005, 10:28
HENÜZ 1. LİG SEVİYESİNDE BİR FUTBOLCU DEĞİL BENCE,İLERİDE FAYDALANABİLİRMİYİZ BİLMİYORUM AMA ŞU AN OLDUKÇA YETERSİZ
ibrahim aydemir in sahadaki asıl pozisyonu forvet.orta saha sağ kanatta oynayarak sence kendini ne kadar ortaya koyabilir bir ortasaha oyuncusu..bunun yanında tum yuku yerleştirmeye bindirmiyoru..unutmayalım ki bulent uygun da ortasahda oynarken gol kralı olmuştu ;)

Cem-Can
02.12.2005, 10:49
ibrahim aydemir in sahadaki asıl pozisyonu forvet.orta saha sağ kanatta oynayarak sence kendini ne kadar ortaya koyabilir bir ortasaha oyuncusu..bunun yanında tum yuku yerleştirmeye bindirmiyoru..unutmayalım ki bulent uygun da ortasahda oynarken gol kralı olmuştu ;)
İBRAHİMİN ASIL ÖZELLİKLERİNİ TAM BİLMEDİĞİM İÇİN BELKİDE SAĞ KANATTA SIRITIYOR HAKLI OLABİLİRSİN.AMA GÜNÜMÜZ ÇAĞDAŞ FUTBOL ANLAYAŞINDA FUTBOLCULAR BİKAÇ FARKLI MEVKİDE OYNAYABİLMELİ,ŞU AN İSPANYADA TOP KOŞTURAN NİHAT KAHVECİDE BEŞİKTAŞTA SAĞ KANATTA OYNUYORDU ÖNCE SONRADAN FORVETE GEÇTİ.AMA HALA HER İKİ MEVKİDEDE OYNAYABİLİYOR İBRAHİMDE BU KONUDA KENDİNİ BİRAZ GELİŞTİRMELİ O ZAMAN.VEYA TUNCAY FORVETKEN ŞİMDİ SOL AÇIK OYNUYOR VE BUNUN GİBİ BİRÇOK ÖRNEK VAR,İBRAHİMDE DAHA ÇOK ÇALIŞARAK KENDİNİ GELİŞTİRMELİ

Kokomo
05.12.2005, 09:11
Beşiktaş maçında İbrahim'i başarılı bulan arkadaşların, Futbol analizi ile ilgili olarak ciddi sorunları var demektir ... Tek bir olumlu hareket, orta, pas dahi yapamayan İbrahim'in bir hayli çalışmaya ihtiyacı var.

puar
21.12.2005, 19:11
ibrahimde yıldızı parlayanlardan biri çok istekli vede arzulu oynuyor. yanlız kendine güvenini arttırmalı. savunması çok iyi. hucumdada biraz kendini geliştirmeli

DJMuRaT
21.12.2005, 19:20
ibrahimde yıldızı parlayanlardan biri çok istekli vede arzulu oynuyor. yanlız kendine güvenini arttırmalı. savunması çok iyi. hucumdada biraz kendini geliştirmeli

Zaten en büyük sorunuda bu!!!Ama yaşı çok genç biraz daha kendini geliştirmesi lazım..

mami_LEE
10.01.2006, 09:48
ewet. hücum konusunda kendini geliştirmeli ...

puar
31.07.2006, 15:14
sanırım üsteki yazılanlara ibrahim son noktayı kupa maclarında gösterdi kendisini çok iyi buldum kupa maclarında yeni sezonda da böyle giderse takıma katkısı büyük olur

yeni sezonda başarılar ibrahim