Orijinalini görmek için tıklayınız : Namağlup ve Lider

Rallim58
11.11.2013, 00:33
http://s1310.hizliresim.com/1g/7/tc6xw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Sivassporumuzun Bursaspor galibiyeti sonrası İlimizde futbol müsabakası olarak sadece Zara'da, BAL ligi temsilcimizin liderlik koltuğunu ilgilendiren bir karşılaşması vardı. Yakın bir arkadaşı da alarak Zara'ya, müsabakayı izlemeye gittik.

6 puanlık bir karşılaşma olarak görülen ve 12 puanla averajla lider olan temsilcimiz Zara Belediyespor, aynı puanda ve lig 2.si olan Samsun İlk Adım Belediyespor'u konuk etti.

Zara Belediyespor, ilk golü kalesinde görmesine rağmen, müsabakaya ağırlığını koyup 3 gol atarak, karşılaşmadan 3-1 skorla 3 puanı alan taraf oldu. Puanını 15' çıkaran temsilcimizi 2. sırada 13 puanla Fatsa Belediyespor ve 3. sırada ise aynı puanla Çarşambaspor takip ediyor.

Grubun namağlup tek takımı olan Zara Belediyespor ile Samsun İlk Adım Belediyespor karşılaşmasında, futbol sahalarında ender görülen belki de hiç görülmeyen bir olay yaşandı. Müsabaka esnasında pozisyon gereği yapılan faulde sakatlanan İlk Adım'lı futbolcusuna Sağlık ekibi davet edildi. Bu esnada bir başka İlk Adım'lı futbolcu kendi sağlık ekibinden su istedi ve "su yok" cevabı alınca yumruğu kendi sağlıkcısının suratına patlattı. Burnu kırılan kulüp sağlıkcısı için takviye sağlıkcı istendi. Sağlık personeli ambulansla hastaneye kaldırılırken, "Sağlıkcısına yumruk atarak oyun dışı kalan futbolcu" olarak ender rastlanan bir olaya da şahit olundu.

Başta Sivassporumuz olmak üzere, deplasmanda Adıyamansporu 5-2 gibi farklı skor elde eden 3. lig temsilcimiz Sivas 4 Eylül Belediyespor ve BAL liginde Zara Belediyespor'un aldıkları 3 puan ile yine deplasmanda BAL ligi diğer temsilcimiz Yıldızeli Birliksporun Sorgun Belediyespor ile 1-1 berabere kalması ile, aldıkları puanlardan dolayı tebriklerimizi iletiyoruz.

4eylül
11.11.2013, 07:51
bu sezon lige çıkma özlemine inşaallah son verir zaraspora şampiyonluk yolunda başarılar dilerim

Kokomo
11.11.2013, 07:58
Gözlemlerime göre bu sene sonunda şampiyon olacağız umarım.

Geçen senelere göre daha zor ve dengeli bir grup ama Zara'da artık tecrübeli.

Son 2 senedir son haftada kaçan şampiyonluk bu sene gelecek inşallah ...

SivasLady
11.11.2013, 08:46
ins. sezon sonuda gülen taraf olurlar...
bu sene artik bu is olmali, böyle devam giderlersede olur :)
durmak yok yola aynen böyle devam...

Rallim58
11.11.2013, 09:31
Merhum Orhan kardeşimin oğlu, kundaklığını bildiğimiz, Tayfun'un attığı 2. gol ise görülmeye değerdi. Tebrikler Tayfun, Tebrikler Zaraspor...

Bu sezon sonunda şampiyon olarak, Süper ligde Sivassporumuzu, 3. ligde 4 eylül Belediyesporumuzu, BAL'da ise Zara Belediyesporumuzu şampiyon olarak görmek en büyük dileğimdir, arzumdur, isteğimdir...

Neden olmasın? Yeterki istensin, azimle çalışılsın, özenle destek verilsin...

Salim58
11.11.2013, 09:33
Zara Belediyespor bu sezon ipi göğüsler diye düşünüyor bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.

yerliturkuaz
11.11.2013, 10:11
Bu sene Zaraspor'dan şampiyonluk dışında başka bir sonuç beklemiyorum. Bu sene açık ara şampiyonluk bekliyoruz Zaraspor....

SenSetik
11.11.2013, 10:15
Zaraspor'un bu sezon son haftalara kalmadan 3. lige çıkışını ilan edeceğini düşünüyorum...

adres58
11.11.2013, 11:27
Bu sene maşallahımız var hep gözümüz yükseklerde... İnşallah böyle devam eder boynumuz tutulsa bile ''kas gevşetici'' ile hallederiz evelallah.. :D

savaş2
11.11.2013, 11:34
***2 kez 3 liğ kapısından döndük, inşilh bu yıl gideriz bu bal liğinden

adres58
11.11.2013, 11:39
***2 kez 3 liğ kapısından döndük, inşilh bu yıl gideriz bu bal liğinden

Bu sene yol biraz daha meşakkatli. ama şöyle baktığımızda her sene son dakikalarda vermişiz. İkinci olmuşuz. bu sene statü BAL liginde değişti. Bir kademe daha yol katedilecek. İlk iki takım kura ile baraj maçı oynayacak. Onun için ilk iki çok önemli bizim için.

ihtiyar yiğido
11.11.2013, 11:46
Sivasspor'umuz Superligde şampıyon adayı 4 Eylülbeldiye 3.Ligde şampıyon adayı Balliginde Zara bu yiğidolara ne oluyor böyle şahamı kalktı nedir böyle:D:D:D

Rallim58
11.11.2013, 12:37
Sivasspor'umuz Superligde şampıyon adayı 4 Eylülbeldiye 3.Ligde şampıyon adayı Balliginde Zara bu yiğidolara ne oluyor böyle şahamı kalktı nedir böyle:D:D:D

Futbolda 2014 yılı, Sivasımızın başarılı bir yılı olacak inşaallah...

HALIL
11.11.2013, 13:23
Su için mi ? saka maka bir yana bir tek turkiyemizden duyuyoruz boyle haberleri :D

Salim58
12.11.2013, 13:34
.............................. ..
Grubun namağlup tek takımı olan Zara Belediyespor ile Samsun İlk Adım Belediyespor karşılaşmasında, futbol sahalarında ender görülen belki de hiç görülmeyen bir olay yaşandı. Müsabaka esnasında pozisyon gereği yapılan faulde sakatlanan İlk Adım'lı futbolcusuna Sağlık ekibi davet edildi. Bu esnada bir başka İlk Adım'lı futbolcu kendi sağlık ekibinden su istedi ve "su yok" cevabı alınca yumruğu kendi sağlıkcısının suratına patlattı. Burnu kırılan kulüp sağlıkcısı için takviye sağlıkcı istendi. Sağlık personeli ambulansla hastaneye kaldırılırken, "Sağlıkcısına yumruk atarak oyun dışı kalan futbolcu" olarak ender rastlanan bir olaya da şahit olundu.[/I]

Kendi masörünü yumruklayan oyuncunun bu çirkin hareketinin, Türkiye'de bir ilk olduğu belirtiliyor..Aklı başında bir futbolcu kendi masörünü neden ve niçin yumruklar orayı bir türlü çözemedim...

58hayati
12.11.2013, 13:45
gırmızı gara şapıyon zara hadi bakalım.

myyiğido58
12.11.2013, 15:20
hep böyle devam ederiz inşallah

Kokomo
18.11.2013, 07:58
BAL ligi 4.grupta lider olan Zara Belediyespor, deplasmanda oynadığı Merzifonspor maçını 2-0 kazanarak liderliğini sürdürdü.

Maçın başından sonuna kadar rakibi karşısında etkili bir futbol sergileyen Zara Belediyespor, tecrübeli futbolcusu Alp Kaya’nın 22 ve 65. dakikalarda attığı golle üç puanının sahibi oldu. Bu sonuçla Zara Belediyespor 18 puanla liderliğini sürdürdü.

Öte yandan BAL ligindeki diğer Sivas temsilcisi Yıldızeli Birlikspor ise kendi sahasında oynadığı maçta Erbaa Güreş İhtisas ile golsüz berabere kaldı ve puanını 10 yaptı.

Rallim58
19.11.2013, 07:49
BAL liginde ilimizi başarıyla temsil eden Zara Belediyesporu tebrik ediyorum.

Diğer temsilcimiz Yıldızeli Birlikspor ise eline geçen fırsatları değerlendiremedi. Kendi saha ve seyirci önündeki Erbaa Güreş İhtisassporu yenemedi ve çok önemli 2 puan kaybetti.

Grup lideri başarılı temsilcimiz Zara Belediyespor, haftaya 8 puanla 12. sırada bulunan Erzincansporu konuk ederken, Yıldızeli Birlikspor ise denk takım olan Soyaspor Gençlik deplasmanına gidiyor.

Kokomo
25.11.2013, 07:58
BAL liginde Sivas’ı temsil eden Zara Belediyespor kendi evinde Yıldızeli Birlikspor’da deplasmanda rakiplerini yenerek haftayı üç puanla kapattılar.

Grup lideri Zara Belediyespor rakibi Erzincanspor’u 3-2 yenip zirvedeki yerini korurken, Soya Gençlikspor’u 2-1 yenen Yıldızeli Birlikspor’da puanını 13 yapıp 6. sıraya yükseldi.

Rallim58
25.11.2013, 08:57
Temsilcilerimizden Zara Belediyespor'un maşaallahı var (Bu hafta da İl'in temsilcisi değil bizatihi il olan...! Erzincansporun kendisini 3-2 yendi). İnşaallah ipi göğüsleyen taraf olur.

Ordu temsilcisi Fatsa Belediyespor ve Samsun temsilcisi Çarşambaspor'un nefesi Liderin ensesinde hissedilen bu yarışta, tabiri caizse dananın kuyruğu bu hafta sonu kopabilir.

Namağlup grup Lideri temsilcimiz Zara Belediyespor önümüzdeki hafta sonu, grup 2. si olan Fatsa Belediyespora konuk oluyor.

Diğer temsilcimiz Yıldızeli Birliksporda ise düzelmeler başladı. Deplasmanlardan da puanlar almaya başlayan Yıldızeli Birlikspor bu hafta deplasmanda Soyaspor Gençlik'i 2-1 yenerek 13 puanla 6. sıraya yükseldi. Hafta sonu Giresun temsilcisi 1926 Bulancaksporu kendi evinde konuk edecek.

tekdoktiri
25.11.2013, 09:11
can zara allah yolunu açık etsin gön lüm seninle

Kokomo
26.11.2013, 07:54
Fatsa deplasmanından alınacak 3 puan, ilk 2'ye girmemizi büyük ölçüde garantiler.

59yigido58
26.11.2013, 12:41
bir iki neyse ama bu sene olsun bu iş artık bastır zaram

Rallim58
26.11.2013, 15:17
Zara'nın zor deplasmanı...

21 puanlı namağlup lider olan temsilcimiz, 2 puan geriden 19 puanla takipçisi Fatsa Belediyespora konuk olacak...

Grupta 3. sırada ve 19 puanlı diğer takım olan Çarşambaspor ise Erzincanspor deplasmanına gidecek...

Üç takımdan birinin liderliğe sahip olma durumu olan bu hafta da Temsilcimizin namağlup liderliğinin devamlılığını diliyorum...

Kokomo
27.11.2013, 07:49
Zara'da ki maçlara ortalama kaç seyirci geliyor ?

Rallim58
27.11.2013, 08:53
Zara'da ki maçlara ortalama kaç seyirci geliyor ?

Protokolün bulunduğu kapalı tribün gördüğüm kadarıyla 200-250 kişilik kadar bir kapasiteye sahip alan. Her iki yanda da, ahşap basamaklı alanda da bir o kadar yer var tahmin ediyorum...

Bizatihi Zara'ya gidip izlediğim karşılaşmalarda, ortalama olarak 250-300 kadar kemik izleyici olduğunu düşünüyorum. Bunların %90 oranı da taraftar olduğunu gözlemliyorum...

Kokomo
27.11.2013, 10:31
Protokolün bulunduğu kapalı tribün gördüğüm kadarıyla 200-250 kişilik kadar bir kapasiteye sahip alan. Her iki yanda da, ahşap basamaklı alanda da bir o kadar yer var tahmin ediyorum...

Bizatihi Zara'ya gidip izlediğim karşılaşmalarda, ortalama olarak 250-300 kadar kemik izleyici olduğunu düşünüyorum. Bunların %90 oranı da taraftar olduğunu gözlemliyorum...

Biraz az bir rakam değil mi ?

Zara halkı daha fazla olmalı maçlarda bence ...

Kokomo
02.12.2013, 07:48
Sivasspor’un BAL ligindeki iki temsilcisi Zara Belediyespor ve Yıldızeli Birlikspor haftayı 3 puanla kapatarak önemli bir avantaj yakaladılar.

Grupta lider olan Zara Belediyespor,en yakın takipçisi Fatsa Belediyespor’la deplasmanda oynadığı maçı 62’de Aykut Şafak’ın attığı golle 1-0 kazanarak çok büyük bir avantaj yakaladı. Puanını 24 yapan Zara en yakın rakipleri Fatsa ve Çarşamba’ya 5 puanlık fark yaptı.

BAL ligindeki diğer Sivas temsilcisi Yıldızeli birlikspor ise 1923 Bulacakspor’u 85’de Cüneyt’in penaltı golüyle yenerek puanını 16 yaptı ve zirve yarışında bende varım dedi.

Kokomo
03.12.2013, 07:47
BAL ligi 4. grupta lider olan Zara Belediyespor en yakın rakipleriyle arasındaki puan farkını 5’e çıkararak rahat bir nefes aldı.

Takipçilerinden Fatsa Belediyespor’u Aykut’un attığı tek golle deplasmanda yenen Zara Belediyespor, Çarşamba Belediyespor’unda yenilmesiyle birlikte adeta zirvede yalnız kaldı. Zara Belediyespor Teknik Direktörü Ahad Ayvalıoğlu, çok önemli bir deplasmandan 3 puanla döndüklerini belirterek “ Bize puan olarak en yakın iki takımdan birisi olan Fatsa’yı deplasmanda yenmek çok önemliydi,biz bunu başardık. Fatsa deplasmanları her zaman zordur, çünkü taraftarıyla bütenleşen bir rakibe karşı oynadık. Maç boyu akıllı oynayan ve istediğimizi alan futbolcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Kömürlüoğlu, bu hafta oynayacakları Öz Espiyespor maçına da aynı ciddiyetle çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Kokomo
04.12.2013, 07:49
Bu sezon BAL ligine yükselen Yıldızeli Birlikspor son oynadığı 5 maçın 3’ünü kazanıp,2’sindede berabere kalarak önemli bir başarıya imza attı.

16 puanla ligde 5. sırada yer alan Yıldızeli ekibi,son oynadığı maçtada 1926 Bulancakspor’u tek golle yenerek 3 puan aldı.

Teknik Direktör Özer Karataş,iyi ve tecrübeli bir takıma sahip olduğunu belirterek,aldığı iyi sonuçlardan dolayı futbolcularını tebrik etti.

58fatihcan
04.12.2013, 12:20
Yıldızeli biraz daha eski olsaydı belki rahat rahat ilk iki sırayı alabilirdik diyebiliriz ama neden olmasın. Çok iyi gidiyorlar maşallah

Kokomo
05.12.2013, 08:02
Yıldızeli biraz daha eski olsaydı belki rahat rahat ilk iki sırayı alabilirdik diyebiliriz ama neden olmasın. Çok iyi gidiyorlar maşallah

Bence de ilk 2'ye girebilirler ...

HababamHa
08.12.2013, 14:52
Zara Belediye bu haftaki maçıda 3-1 kazanarak yoluna emin adımlarla devam ediyor.

4 Eylül Belediyesporda 1-0 kazandı oda yoluna devam ediyor.

Yıldızeli Birlikspor maçı kar yağışı ve saha şartları elverişsiz olduğu için ertelenmiş.

Kokomo
09.12.2013, 08:00
En yakın rakibin 5 puan önündeyiz, şampiyonluk geliyor !

Kokomo
16.12.2013, 07:50
BAL liginde açık ara lider olan Zara Belediyespor zayıf rakibi Kelkitspor’u 4-0 yenerek yoluna kayıpsız devam etti.

Zara Belediyespor’u farka götüren golleri 5 ve 45’de Fatih,37’de Serdar Mert,65’de Alp Kaya attı. Zara Belediyespor aldığı bu galibiyetle puanını 30 yaptı ve zirvede adeta tek başına kaldı.

Öte yandan BAL ligindeki diğer Sivas ekibi Yıldızeli Birlikspor’un Atakum Belediyespor maçıyla oynayacağı maç ertelendi.

Rallim58
16.12.2013, 07:56
En yakın rakibin 5 puan önündeyiz, şampiyonluk geliyor !

Geçen hafta puan farkı 5 iken bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde 3. sıradaki Sorgun Belediyespora 2-1 yenilen Fatsa Belediyespor kendini 3. sıraya düşürürken Sorgun Belediyespor ise, 2. sıraya yükseldi.

Temsilcimiz Zara Belediysepor puanını 30'a çıkarırken 2. sırada yer alan Sordun Belediyespor ile arasındaki puan farkı ise 7 oldu.

Zara'lı kardeşlerimizin takımlarına daha çok sahip çıkmalarının gerektiğini belirtmek isterim.

Rallim58
22.12.2013, 23:53
Zara Belediyespor, zirve hesapları yapan Çarşamba Belediysepor deplasmanından da altın değerinde 3 pun alarak yoluna devam etti.

Çarşambaspor 0 - Zara Belediysepor 1

Gol, 30 dakikada Serdar Mert'ten geldi.

İlk yarının son karşılaşmasından alınan 3 puanla, yakın takipcisi Sorgun Belediyespor ile arasında bulunan 7 puanlık farkı da korumuş oldu...

Temsilcimiz Zara Belediyespor sezonun ilk yarısına namağlup ve 33 puanla lider kapatırken, yakın takipcisi Sorgun Belediyespor 26 puanla 2. sırada yer aldı.

Diğer temsilcimiz Yıldızeli Birlikspor ise 17 puanda kalırken, hafta içi erteleme karşılaşması Atakumspor deplasmanına gidecek.

Kokomo
23.12.2013, 07:51
ZARA Şampiyon gibi artık ...

Play-Off'ta umarım zor bir takım çıkmaz ...

SenSetik
23.12.2013, 08:15
ZARA Şampiyon gibi artık ...

Play-Off'ta umarım zor bir takım çıkmaz ...

birde play-off'mu oynayacak? şampiyon bitiren takım doğrudan 3. lige çıkmıyormu?

Rallim58
23.12.2013, 08:24
birde play-off'mu oynayacak? şampiyon bitiren takım doğrudan 3. lige çıkmıyormu?

Lider bitirenlerin bir de final karşılaşması olacak... 9 takım 3. lige yükselecek, 3 gruba 3'er takım yerleşecek...

4eylül
23.12.2013, 09:01
zarasporu bu başarısından dolayı kutluyorum lige çıkacaklarına inanıyoruz tebrikler zaraspor