Orijinalini görmek için tıklayınız : Özkahyasız olmuyor!

BOUN
27.11.2013, 23:42
Özkahya yoktu, e tabii ki üçkağıt yapacak, GS'ye iltimas geçecek hakem de yoktu. Sonra ne mi oldu, olanlar oldu! Real çok fena oydu! :)

10 kişiyle 4 tane. Allah'tan Ronaldo yoktu, ve Real 10 kişi kaldı!

Bu da eski güzel günlerden bir kare, bugünün şerefine!

Good old days, ha! :D

http://resimzade.com/Show.html?i=42824&token=76949 (http://resimzade.com/Show.html?i=42824&token=76949)

PETKOVİC
27.11.2013, 23:48
Ne diyoduk Hatıralar Sarmış 4-1 Yanımı :D

sebasteia
27.11.2013, 23:52
maçın özeti, yeni çıktı:

http://inciswf.com/volkankonak.swf

Besyo_cu
27.11.2013, 23:53
Ligde hakemler ile maç kazandıktan sonra bir yerlere gelip kendinizi büyük sanırsanız, Avrupa'da böyle rezil olursunuz. Hala akıllanmadılar Avrupa'da başarı için ligin eşit olması gerek lig ne kadar zorlu çekişmeli olursa Avrupa için o kadar hazır olursunuz.

En büyük kötülüğü kendilerine ediyorlar haberleri yok torpil ile liseyi bitirirsiniz ama Üniversiteye gidemezsiniz...

Olan oldu bari dönerken Selçuk İnan'ı pazardan getirmeyi unutmasınlar...

psychology58
27.11.2013, 23:55
Cristiano Ronaldo : Öğrendik ki hafta sonu Carlos Abimize bir yanlış yapılmış. Ben olmasam da takım arkadaşlarım bunun intikamını almıştır. Bu galibiyeti Carlos Abimize ve Sivaslı Yiğidolara armağan ediyoruz. :D :D :D

ressam58
27.11.2013, 23:55
Nasıııııııııııııııııllll...... ...........Sahtekarlar!!!! 4 köşe cimbom.......Yürrrrrrrrrrrrrüü üüüüüü... Doğru ya Halis yok laaaaaaaaaa....

DoomsDay58
27.11.2013, 23:59
Maçı izlerken Real Madrid'i Sivasspor olarak gördüm adeta :D

Sivasli010
28.11.2013, 00:01
3 gundur rahat uyamiyiordum halisin yuzunden bu skordan sonra acayip uyurum ha

bahbaba58
28.11.2013, 00:02
ACI VAR MI ACI
cinconlularla birlikte halis ve yalaka SİVASLILARDA üzüldü bu mağlubiyete beter olsunlar günlerce uykusuz kaldım SİVASSPORUM yenildi diye birazda onlar üzülsün daha beter olun 3 büyütülmüşler...

SenSetik
28.11.2013, 00:03
şimdi yatağıma gidip huzurla uyuyacağım...teşekkürler Real Madrid

PETKOVİC
28.11.2013, 00:03
http://www.ntvspor.net/video-galeri/real-madrid-galatasaray-4-1 yılın ******* buradan izleyebilirsiniz özellikle bale ve isco nun gollere dikkat :D carlosu da antalya maçında ayrıca tebrik edelim pankartları hazırlayın rica ediyorum :)

34MUAMMER58
28.11.2013, 00:04
kendi liginde hakem vasıtasıyla ,tff ve mhk vasıtasıyla maç kazanan kedi bile olamıyacak takımları şişişirip şişirip aslan yerine koyanlar ,halis özkahya gibi hakemlerin olmadığı avrupa maçında boyunun ölçüsünü aldılar, oyunun büyük bölümünde 10 kişi kalmış üstelik ronaldonun bile olmadığı r.madrid kedinin sıçanla dalga geçtiği gibi yenmiştir,10-0 bekliyordum,ne biliyimki ronaldo oynamıyacak r madridli oyuncu kırmızı görecek ,bu moral bozukluğuyla kasımpaşadabunlara 3 ler

Sivasli010
28.11.2013, 00:04
http://www.ntvspor.net/video-galeri/real-madrid-galatasaray-4-1 yılın tecevüzünü buradan izleyebilirsiniz özellikle bale ve isco nun gollere dikkat :D carlosu da antalya maçında ayrıca tebrik edelim pankartları hazırlayın rica ediyorum :)

18+ baksinlar agabey

burak58as553
28.11.2013, 00:19
Madrid,Şampiyonlar Liginde attığı 18 golün 10'unu Halis Özkahya'nın takımına atmış :D :D

58sinan58
28.11.2013, 00:21
Alma Sivas'ın ahını çıkar daha haftası dolmadan

58sinan58
28.11.2013, 00:33
Darısı juventus maçına

yorumcuyuz
28.11.2013, 00:35
Hatıralar Sarmış 4-1 Yanımı Madrid,Şampiyonlar Liginde attığı 18 golün 10'unu Halis Özkahya'nın takımına atmış :)
maç özeti : http://www.youtube.com/watch?v=S_eUAUX11Fk

_DeReBeYi_
28.11.2013, 00:40
Halis ÖZKAHYA Madrid ucagi Diye Yanlislikla Mardin ucagina binmis :))))

58sinan58
28.11.2013, 00:46
Keşke ronaldo da olsaydı bu maçta
Madrid'ten Carlos ve cicinho ya sevgilerle

ihtiyar yiğido
28.11.2013, 02:41
Şayet Sivasspor Galatasarayı yenseydi FB-GS arasındaki puan farkı açılacakdı buda futboldan rant saglıyanların işine gelmiyecekdi biz ne yapıp edelim bu maçı GS a kazandıralım dediler işte netice ortada neden hakem müsfeddesinin böyle maç yönettiğini anladınızmı olaya birde böyle bakın bana hak vereceksiniz sanırım

sivaslıadem
28.11.2013, 06:20
Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında 6 as oyuncudan yoksun ve 10 kişi kalmış Real Madrid karşısında elde ettiği 4-1'lik mağlubiyet İspanyolları şaşkına uğrattı.:D:D:D

Santiago Bernabeu Stadı'nı dolduran binlerce Real Madrid taraftarı, Carlo Ancelotti'nin son dakikada hem Benzema'yı hem de Xabi Alonso'yu 11'de oynatmaması üzerine ilk şaşkınlığı yaşadılar. Ardından karşılaşmanın daha ilk dakikalarında Sergio Ramos'un da kırmızı kartla oyun dışı kalması üzerine mağlubiyet korkusu yaşayan taraftarlar, Galatasaray'ın kötü oyunu üzerine bu kez de stada takımlarını destekleyen sloganlar atmaya başladılar. Karşılaşmayı naklen yayınlayan İspanyol televizyonu yorumcuları da Galatasaray'ın kötü oyununa anlam veremediklerini ve "sarı kırmızılı oyuncular tarihi bir fırsatı kaçırdılar" görüşünde birleştiler.

İspanya'da yayınlanan spor gazeteleri de "Real Madrid'de Ronaldosuz da hayat var" başlıklarını attılar. Galatasaray'ı 10 kişi ile yenmenin zevkini yaşayan gazeteler, Real Madridli oyuncuları göklere çıkartarak kahraman muamelesi yaptılar. Marca gazetesi, "Maçın hemen hemen tamamını 10 kişi götüren Real Madrid, Galatasaray'ı rahat yendi" başlığında Arbeloa'yı kahraman ilan etti.

As gazetesi ise "Real Madrid 10 kişi ile 10 puan aldı" başlığını kullandı. Gazete, "İlk yarı oyunu rölantiye alan ikinci yarı ise rakibinin üzerine giden Madrid ekibi, oyun kurgusundan yoksun Galatasaray'ı rahat yendi" yorumunda bulundu.

El Mundo deportivo gazetesi, "Bir oyuncu eksikle Galatasaray hafif kaldı" başlığını attı. Gazete, Ronaldosuz Real Madrid'in bu galibiyetinin önemli olduğunun altını çizerek, sarı kırmızılı cehennemi yaşatan sonucun başlangıcını Galatasaray kalecisinin yediği ilk hatalı gol olduğunu ileri sürdü.
Bu arada karşılaşmanın son düdüğü ile takımlarını alkış yağmuruna tutan Madridli taraftarların, oyuncuları dakikalarca destekleyerek stattan ayrılmak istememesi dikkat çekti.

DHA

BSMM 1964
28.11.2013, 07:59
haydi realide yenseydiniz adamlar bir kişi eksildi yine dörtlük oldunuz keşke Özkahya orda olsaydı nasılmış elin oğlu böyle k......
bu dört gol 1-cicinyo 2-de costa 3- ümit 4- kadir için intikamınız alınmıştır sağol real,ha bu arada roberto carlosu görmek isterdim mutluluktan dört köşe olmuştur.

Kizilirmak58
28.11.2013, 08:11
real madrid 4 MHK g.saray 1

58_Buğra_98
28.11.2013, 08:33
G.Saray tiyatro kulübünün başrol oyuncularından (oyuncu müsvettesi, bozuntusu) Umut yine fgüranlığını yaparak rakibin kırmızı kart görmesini sağlamıştır. (Ş........siz) Yine hakem bunu da yutmuştur :mad: Ama Real Madrid'im Sivasspor'umun acısını 4 ileri 1 geri vitesle (4-1) almıştır. :D Teşekkürler Real Madrid... Darısı juventus ve diğer maça :D :D :D :D

58svs58
28.11.2013, 08:55
Önce şikeci iki takım siz bu temiz lige ait değilsiniz diyerek kapı dışarı edildi. Şikeci dedim kalın kafalar anlamaz biri fener diğeri beşiktaş galiba. şimdide sivassporun ahını alan Galatasaray 4 gol yedi. demekki ne varmış alın teri kutsalmış.

Kokomo
28.11.2013, 08:57
Cumartesi gecesi yazmıştım, "Bu hakemler ile Türkiye Avrupa ve Dünya futbolunda hiç bir başarı kazanamayacaktır" diye.

Allah büyük, 4 gün içinde dediklerim İSPATLANDI !

yerliturkuaz
28.11.2013, 09:07
Hanimiş hanimi cincona ne oldu böle emziğinizi verecek halis muhlisiniz yok mu tüh tüh ne yazık olmuşşşş

Daha beter olun cinconlar....

halilxx58
28.11.2013, 10:03
Herkes galatasarayin neden 10 kisi kalmis real madride karsi üstünlük kuramadigina sasiriyor anlamis degilim. Bu ezikler sekiz kisi kalmis Sivasspora karsida üstünlük kuramadi, e haliyle Real Madrid ile Sivassporumuz arasinda az da olsa fark var, üstüne hakemde Halis Özkahya olmayinca haksiz yere penalti calanda olmadi... Tesekkürler Real Madrid!

tekdoktiri
28.11.2013, 11:18
ne oldu özkahya denilen ş yok mu kurtarsın maçı versin lan sizin ş yok allahınız yok ş ler,,,,,,,,,,,,,,,

58hayati
28.11.2013, 11:25
1 asırdır kazandıkları ne...bunlar hep aynı

tekdoktiri
28.11.2013, 11:27
ben burdan sıvas lıyım diye yaşayan larada bir çarım var maçlarda hakemleri hep yohlayalım ve purotosto edelim

kulüpümüzde üzerine düşeni yapmalı susmamalı biz seyirciye sahip çıkıp teşvik edip destek vermelieyilmemesi lazımyeter

bizim haklarımız yeni yor yönetm susmasın ZATEN SİYSSİLERE DİYCEK BİRŞEY YOK MAŞA BUNLAR

şerefi olan her sıvaslı sıvasa sahip çıkmak zorunda

Külhan
28.11.2013, 12:16
Dilerim telekomarenadaki maci halise versinler ama oda kurtaramayacak bu sefer Hemde ne mac olacak arkadaslar enaz 5 - 0 gibi kendini dev aynasinda görenlere ibretolsun sevinmiyorum ama üzülmüyorumda zira bir ata sözümüz varya yeme yetimin hakkini cikar aheste aheste diye iste bu gerceklesiyorda bunun icin.

Ferhat06
28.11.2013, 14:13
Yabancı hakemlere kısıtlama isteriz,Türk takımlarının maçlarını Avrupa maçlarında bizim(!) hakemler yönetsin.:D

EsEnTePeLi
28.11.2013, 15:13
Beter ol gassaray

kayayatakci
28.11.2013, 16:59
Halis ve yandasi galatasalak bence 4.1 cok az oldu ne yapalim iki macta topmam 10 ediyor bunada sükür .ben 2 katini bekliyordum ama olmadi ..halis denen müsvettenin ve burak zibidisinin ayagi kirilir iyi bir ikili olurlar ALLAH büyüktür olacak insallah

pover58
28.11.2013, 20:57
eskiden lazlar kimle oynasa rakip takımı tutuyordum şimdi rum takımı 2 oldu biri potnos rum digeri bizans rum .yok aslında birbirinden farkları hepside hakem vede federasyon beslemesi.anadolunun gerçek yigidosu bunun hesabını er geç sorar.bu arada cincon 10 kişilik takımdan 4 yemiş aslında hata olmuş şayet halis özsahtakar yönetseymiş maçı bizans rum cimbom kesin yenerdi ronaldosuz real madridi halis özsahtakar ne yapar eder 5 kırmızı 5 sarı 5 te yeşil kart gösterir cinconda yenerdi.aslında eski bir galatasaraylı olarak kendimden nefret ediyorum neden bunları yıllarca desteklemişim diye ?????benim destekledigim zaman burak gibi şerefsizler yoktu nhalisgibi adilerde yoktu hakanlar hasan şaş arif bülent gibi degerli topçular vardı cinconda şimdi öylemi......ipini koparan geliç cincon olmuş kiralık bikaçtanede hakem tutmuşlar tff yide avuçlarının içine almışlar yörü koçum yürü ....avrupadada dersinizi alırsınız işte öyle.

infial§
28.11.2013, 23:08
Devler liginin cücesi

NUMAN
29.11.2013, 08:05
HALIS YETIS

Cok umitlenmistik ama
Top vermediler adama
Dondurduler bizi madama
Neredesin halis yetis !!!

Drogbamiz var dedik
Ronaldosuz sevindik
Oynadilar bi kisi eksik
Neredesin halis yetis !!!

Kart cikaran olmadi
Goller bizi bulmadi
Moralimiz cok bozuldu
Neredesin halis yetis !

Sayende ligde 2 attik
Galibiyeti tattik
Ama simdi tam battik
Neredesin halis yetis !

Kartlarini ozledik
Uzuntuyu gizledik
Sadece topu izledik
Neredesin halis yetis !

Soz turku yazari ve sair: fatih esen

Salim58
29.11.2013, 09:23
Halis Özkahya'sız Galatasaray'ın beş para etmeyeceğini bu maçta anladım.:)

erkan5858
29.11.2013, 09:39
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa noldu cincon bir b.k olmadigini anlamissindir umarim:D

etzel1967
29.11.2013, 13:52
beter olsunlar, daha da beter olsunlar...

58fatihcan
29.11.2013, 13:57
Juventus maçında da Halis olmayacağına göre;sıra juve de... Ayağına kuvvet juve