Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Eylül Belediyespor Neden İstikrarsız?

tavatir
30.03.2014, 20:13
3. ligde 3 yıldır benzer tablo görüyoruz. 4 Eylül'ün 2. lige çıkması bana kalırsa Sivasspor'un Avrupa kupalarına katılmasından daha önemli. 2. ligde bir temsilcimiz olsa futbolcu sirkülasyonunu işte o zaman görmek lazım.

Ama 4 Eylül beklediğimiz sıçramayı bir türlü yapamıyor. Takımın ligde sağlamlaşmasını bekledik. Oluşa şartları düşündüğümüzde önemli bir noktada da olmamız gerekiyordu. Ama tablo çok benzer. Önce takım iyi gidiyor. Sonradan istikrarsız sonuçlar başlıyor. İkinci yarıyla birlikte içeride dışarıda üst üste mağlubiyetlerle üst sıralardan uzaklaşılıyor.

Dün de alt sıralardaki Adıyaman'ı kendi evimizde yenemeyince benim umudum bu sene için de azaldı. Peki bunun sebepleri ne olabilir? Burada bile bu takımın önemini kavrayabildik mi? 4 Eylül Spor'u ne kadar takip ediyoruz? Üst lige çıkmasını ne kadar önemsiyoruz?

34MUAMMER58
30.03.2014, 20:55
değerli kardeşim ,bu takım hiç yoktan 3.lige çıkarıldı,maçlarını rahat biryerde oynasın diye birçok ilde bile olmayan ,tesislerde yapıldı,insanlar gidemiyoruz ,uzaktı filan demesinler diyede bedava ulaşım sağlandı,1 tl ye sembolik bilet satıldı,yinede kimse destek olmadı,takım ligde kalsın yeter diye kuruldu,buna rağmen iyide gittiler,takıma iyi oyuncular takviye edilemedi,maddi imkansızlıklar takımı olumsuz etkiledi,bide bu takıma sivasın milleti sahip çıkmadı,çıkmıyor,çıkacağınıda zannetmiyorum ,birileri sandıki bu takım doğan beyin takımı, takım başarılı olursa diye korkuldu sanırım ,istanbulda beylerbeyinde maça gittim toplam benle beraber 6 kişi futbolcu yakınlarıyla 15 kişi ancak taraftar destek oldu,iç sahada rakibi ve hakemleri baskı altına alacak destek olmadı hiç,buna bazı maçlarda hakemlerin puanları gaspetmesini,bazı maçlarında şanssız şekilde kaybedilmesini hesaba katarsak ,sonuç normal kalan maçlarda biraz gayret gösterilip playofa kalınırsa 2.lig şansı artacaktır,bana göre bu ligin en güçlü takımlarından biri 4 eylül ,bulunduğu yer gücünne yakışmıyor

Kokomo
31.03.2014, 07:43
Ligde Play-Off yarışı veren 4 Eylül Belediyespor,neredeyse küme düşmesi kesinleşen Adıyamanspor’la 1-1 kalarak çok önemli iki puan daha bıraktı.

4 Eylül Belediyespor,geçen hafta kendi evinde aldığı üç puandan sonra puan dağıtmaya devam ediyor.

Ligin zayıf takımı Adıyamanspor’u kendi sahasında ağırlayan 4 Eylül Belediyespor, 12. dakikada Sefa Emmioğlu’nun attığı golle 1-0 öne geçti. Maçın 61. dakikasında korner atışıyla başlayan atakta,önce kaleci Muzaffer topa müdahale edemedi,ardındanda defans dokunamayınca top ağlarla buluştu. Bu dakikadan sonra 4 Eylül Belediyespor’un çabası sonucu değiştirmedi ve maç 1-1 sona erdi. Bu sonuçtan sonra Play-Off için çok büyük avantaj kaybeden 4 Eylül Belediyespor puanını 44 yaptı ancak 9. sıraya indi. Adıyamanspor ise 21 puanla 16. sıradaki yerini korudu.

Kokomo
31.03.2014, 07:51
Bu kadar destek ile bu sonuç başarı bile !!!

Artık Play-Off'da hayal oldu maalesef ...

eurovision
31.03.2014, 11:49
geçen 3 senede 1 kere play-offa kalabildi diğer senelerde bi düşüş var bu senede böyle yapmayın

4eylül
31.03.2014, 12:05
4 eylülde maddi sıkıntılar olabilir ben buna bağlıyorum

psychology58
31.03.2014, 15:35
Takım bir üst lige çıkartılmak istenmiyor bence. Son 3 sene bu kadar iyi gidip bir takım ligin son dönemlerinde önüne gelen çok basit fırsatları tepiyorsa buna başka bir anlam veremiyorum ben.

hoğuz
31.03.2014, 21:00
Takıma hakkaten sahip çıkan yok... Tahminim odur ki; AKP belediyesiyle birlikte Sivas 4 eylül de çıkışa geçecektir... (Siyaset yapıyosun falan demeyin uğraşmayalım kardeşler)

sefilix
31.03.2014, 21:18
takıma sahip çıkması gereken bence sivasspor olmalıydı. pilot takım gibi kullanmalıydı. belediyenin gücü bu kadar birde hiç kimse daha fazla başarı beklemesin sami bey in spor kulüpleri ile ilgili bakış açısını geçmişten hatırlıyoruz. inşallah değişmiştir.
Benim Sivasspor yönetimine çağrım
1- belediyespor pilot takımız olsun
2- belediyespor voleybol takımı devralınıp lige çıkartılsın.
4- belediyespor bayan hentbol takımı da devralınıp süper lige çıkartılsın.

hem sivassporun sadace futbol kulübü olmadığı spor kulübü olduğunu duyurmuş olurz hem iyi reklam olur hemde spor farklı branşlarda destek verilmiş olur. emin olun sivasspora çok fazla maliyet getirmez bu. kendi yağıyla kavrulur hiç merak etmeyin

ihtiyar yiğido
01.04.2014, 14:14
Başta 4 Eylül belediye olsun. Zara Belediye ve Yıldızeli olsun Sivas'daki tüm futbol takımları Sivasspor'un alt yapısıdır onun için bu takımlara Sivasspor yönetimi kendi başarısı için bu takımlara gerekli yardım ve desteği göstermelidir.

yorumyapıyombenya
01.04.2014, 16:49
Bu şehrin Süper ligdeki takımından amatörüne kadar istiktarsızlık kanına işlemiş

tavatir
29.04.2014, 12:28
Bu takım en azından Play-Off'a katılmalıydı. 3. lige bir takımımızın daha çıkması için çaba sarfederken elimizdeki takımımızın da değerini bilmeliyiz.

Kokomo
30.04.2014, 07:58
Sivas insanı, taraftarından yöneticisine, 4 Eylül'e gereken desteği vermiyor !

Tek nedeni budur ...

delight
30.04.2014, 10:35
sevgili kardeşlerim para olmaz olurmu hem voleyboldan hem futboldan v.s anteröner takımda ayrımcılık yapıyor kimsede sesini cıkarmıyor kendi getrdiği futbolcları kendi kafasındaki 11 sezon başından beri kaç tane sivaslı futbolcuyu kaç tane para vermiyorlar paranın olmadıgından degil bölece hiç bi yere yükselemez
ben kısaca antrönöre bağlıyorum

tavatir
16.11.2014, 15:15
Bu sene de aynı tablo oluyor. İlk başta hep iyi başlıyoruz sonra devam etmiyor.

B.DUMANLI
16.11.2014, 19:17
4 Eylül herzamanki gibi lige iyi basliyor sonradan herseyi eline yüzüne bulastiriyor.Eyüp takim degil fakat herseye ragmen ligin lideri.Neden cünki,4 Eylül´ün kaybettigi haftalar,Eyüp kazandida ondan.Pasabayir´a o tesisleri yapanlar madalyonun bu yüzünü göremediler.
Türkiye kupasina gelince oradada isi zor.Dardanel´e yenilen gurubundaki takimlarada yenilir.Bence 4 Eylül belediyenin tesisleri fuar alani taraflarina yapilmaliydi,yani yeni 4 Eylül stadinin yakinlarina fakat bu basarilamadi.

34MUAMMER58
16.11.2014, 19:48
4 EYLÜL SPORUN evinde yenilmesine üzüldüm,sivassporun yaşadığı şanssızlıklar 4 eylüldede var,birçok maçının özetlerine baktığımızda çok basit hatalardan yenildik yada bera berabere kaldık,takımda işbitirici forvet ve takımın ortasahasında şöyle teknik kapasitesi iyiolan oyuncu yok,takımın kötü gitmesinin en önemli sebebi bu takıma sivas halkının sahip çıkmamasıdır ,belkidebbu takımın adıdır sorun,takımı siyasi arguman olarak kullanılmasıdır,bataklık araziye , türkiyede birçok takıma nasip olmayan tesis kuranların suçu nedir ?anlamıyorum,adamlar bu şehire modern stad kazandırdılar,maça gelmek isteyenleri bedava götürüp getirmeyide taahhüt ettiler,arabasıyla gitmek isteyen enfazla 5-10 dakkada gider ,sembolik 1 tlyede biletde sattılar,yine destek olunmadı:mad:,yeni yönetim bu takımın rengini değiştirerek,ne yapmaya çalıştılar onuda anlamış değilim,stada gelmeyenlerin bana göre 2 bahanesi olabilir,1.si stadın adının sivasın yetiştirdiği en önemli siyasi liderin adını taşıması,2.side takımın adının 4 eylül adı taşıması ,malum 4 eylül ,abd mandacılığının red edildiği kararların alındığı kongrenin tarihi,abd uşaklığı yapan zihniyete yalakçılık yapanlar, belki bundan gıcık oluyordur ,başkada bir neden görmüyorum,bu yıl ve bundan sonraki yıl bu takımdanda bir başarı beklemiyorum,en kısa zamanda belediye bünyesinden çıkarılıp ya bir ilçeye verilmesi,yada sivasspora devredilmesi gerekiyor

delight
17.11.2014, 07:07
Kadroda değişiklik sart yusuf hoca hala aynı 11 de ısrar edyo. Yok yakupta yok hakanda degiştr abi iş kötüye gdyosa degiştr elinde oyuncumu yok

Kokomo
17.11.2014, 07:55
Sivasspor'da 2.- 3.ligdeyken böyleydi !

Lige fırtına gibi başlar, 7-8 hafta sonra dökülme başlardı.

Konsantrasyon eksikliği ve Maddi sıkıntılar bence diğer önemli etkenler ...

talha58
31.01.2015, 15:05
Az önce 4 Eylül Belediye - Çankırı maçındaydım. Çok üzücü bir mağlubiyet aldık. Ligin alt sıralarındaki rakip 3 puanı aldı gitti. 1-0 öndeydik ve iddiamızı sıkıntıya soktuk bence. İkinci yarıya önde girmemize rağmen ve penaltı kaçırmamıza rağmen kazanamadık. Bazı oyuncularımız yorgundu ve telaşlı bir oyun oldu. Adamlar sakin kalarak 2 pozisyonla 2 gol attılar ve 3 puanı aldılar. 4 Eylül'e destek veren ciddi bir kitle var, Sivasspor kadar önemli görüyoruz ama maalesef bu sonuç hiç iyi olmadı. Fotoğraf eklemeyi unutmuşum, daha sonra inşallah.

ahmet ali
31.01.2015, 17:36
Sonuncu Çankırı karşısında alınan bu yenilgiyi normal kabul etmiyorum...
Futbolcuların paraları mı ödenmiyor yoksa başka nedenler mi var bilemiyorum ancak Çankırı yenilgisi futbolcuların bir mesajı gibi...
Bir sorun yoksa bu normal bir yenilgiyse o zaman teknik direktör yanlışlığı var demektir..takım tertibi taktik anlayışı sorgulanmalı...
yine de bence teknik direktör ne hata yaparsa yapsın sonuncuya karşı yenilgi alınmamalıydı.....

cetinsamet58
31.01.2015, 17:40
İstikrar sağladığı takdirde mükemmel bi takım 4 Eylül Belediye insallah kendine bi çeki düzen verir ve hak ettiği şeylere ulaşır.

Kokomo
31.01.2015, 19:14
Böyle DENGESİZ böyle BEYİNSİZ bir takım görmedim !

YAzıklar olsun ...

Rallim58
31.01.2015, 21:01
Karşılaşmayı canlı izledim...

Futbolcuların, Karabük karşılaşmasından kalan yorgunlukları aleni olarak görüldü...

Konuk ekipten Metincan Cici'ye mağlup olduk desek daha doğru olur. Bugüne kadar yaptığı 18 karşılaşmadan sadece 1 müsabakadan galibiyetle ayrılan Çankırıspora 1 galibiyette biz kendi sahamızda ikram etmiş olduk...

Çankırıspor Cici'nin attığı 2 golle 3 puanı alırken, Çankırıspor Sivas Belediyemizi CİCİ-CİCİ yendi diyebiliriz. Atılan 2. gol ise, Türk futbolu adına ayakta alkışlanır nitelikte idi.

Çok ama çok yazık oldu. Yusuf Tokuş'un daha dikkatli olması lazım...

delight
01.02.2015, 00:38
Torpilin olduğu hiç bi yerde başarı olmaz sami aydının yiğni idmana gelmez maça sokar batuhan yedekte hakan her maç patlar kaan yedekte kaleci işini yapmaz 11 de yusuf hoca once formayı hak edene vercek sonra başarı bekleyecez

delight
01.02.2015, 00:41
Bu havada üşüdüğümüz yanımıza kar kaldı goldeki hataları görüp kadroda revizyona gidemiyor ama taraftardan çok şey bekliyorlar kendilerine tozkondurmuyorlar

B.DUMANLI
01.02.2015, 00:55
Kimse kusura bakmasin ama lig dururken kupaya yönelmenin bedeli bu yenilgi.Cankiri´ya yenilen takimin bir üst lig icin hic bir iddiasi olamaz.Bu tamamiyle yönetimin kararini lig icin vermemesinin vebali olsa gerek.

Bir avuc pirinci göz göre göre berbat etmek buna denir iste.
Zara öylesine iddaasindan uzaklasir,Cumhuriyet Üniversitesi ligden cekilir ve 4 Eylül´ün aldigi umulmadik yenilgi.

sebasteia
01.02.2015, 08:34
Torpilin olduğu hiç bi yerde başarı olmaz sami aydının yiğni idmana gelmez maça sokar batuhan yedekte hakan her maç patlar kaan yedekte kaleci işini yapmaz 11 de yusuf hoca once formayı hak edene vercek sonra başarı bekleyecez

torpille, sami aydın'ın yeğeni olduğu için hak etmeyen kişi forma sahibi oluyorsa, bu takımı desteklemek boşuna. liyakate göre görevlendirmenin olmadığı yerde zulüm vardır.

B.DUMANLI
01.02.2015, 11:58
torpille, sami aydın'ın yeğeni olduğu için hak etmeyen kişi forma sahibi oluyorsa, bu takımı desteklemek boşuna. liyakate göre görevlendirmenin olmadığı yerde zulüm vardır.

Torpilin oldugu yerde bende yokum.Torpil, isini daha iyi yapanlara yapilan en büyük bir haksizliktir.Bunu yapanlarin hak kelimesini telaffuz etmeye bile haklari olmadigini düsünüyorum.

"AT BINENIN KILIC KUSANANINDIR";Baskan bunu göz ardimi eder oldu.
Buradan ümrede olan baskana selamlar....Kutsal topraklarda dogruyu bulur umarim...

eyuphulagu
01.02.2015, 19:50
inşallah bu yenilgi son olur..Bu yenilgi 4 Eylül Belediye ye hiç yakışmadı..Hafta ya da toparlanmazlarsa atı alan Üsküdar ı geçer...4 Eylül Belediye ilginç bir takım takıma 3 tane de takviye yaptılar;alınan oyunculardan 2 tanesi daha önce Sivas takımlardan yetişip dışarıda 2.,3. liglerde oynayan oyuncular..Bir tanesi forvet diye alındı henüz siftah yapamadı ama gelen santarforun yerine gönderilen santrafor Ziya İnday 2 hafta da 2 tane gol atmış;Ziya Ankara Adiliyespora ara transferde gitmişti..Ben 4 Eylül ün bu yıl 1 kez geçen yılda bir çok maçını canlı izlemiş biri olarak Ziya nın neden gönderildiğini anlamış değilim;Ziya bu yıl Sivas'taki Karabük kupa maçında da golünü atmıştı..Bakalım yeni gelen golcü ne zaman golle tanışacak;kendisini hiç izlemedim, tanımam ama tff nin sitesinde 2.lig beyaz grupta da bir dönem oynadığını gördüm;çünkü 4 Eylül ün gole ihtiyacı var;yusuf kardeşim golcüleri iyi tanır;çünkü bir zamnlar kendisi 2. ligin en iyi golcülerindendi....;ayrıca Kaan ın neden sürekli oynatılmadığını merak ediyorum;bence Kaan elindeki bekler içinde en iyisi;herhalde hocamızın bir bildiği vardır;artık kupa mazareti de olmayacak ;4 Eylül bu kaybedilen puanları ileride aramaz;4 Eylül gerçekten iyi takım Yuyuf Hoca ve oyuncularına güvenimiz sonsuz..Umarım 4 Eylül Belediye artık kupa defterini kapatıp bir an önce lige döner..İyi bir 4 eylül Belediye nin içerde dışarda yenemeyeceği takım bence yok..4 Eylül Belediye ye bundan sonraki maçlarda başarılar dilerim...Morallerin, bozmasınlar daha lig yeni başladı..

delight
01.02.2015, 21:52
Eyup bey size katılıyorum kaan takimin en güclu oyuncusu ve yedekte kesemedigi oyuncu hakan dogru ve kac mac kaybettrdi bize kaan gelecek vaad eden bi kardesimiz alcak gonullu yardım sever ve takm izindeykn bile calisan bi kardesimiz kisaca bu takim bu zihniyetle bi yere gelemez ksr bkmyin

tavatir
22.02.2015, 16:38
Bugün 2-1 galip geldi takım. Gel de Çankırı maçındaki puanları arama. Çankırı ligin sonunda. Büyük ihtimalle düşebilirler. Ama olan 4 Eylül'e oldu. 4 Eylül şu anda ligin üçüncü sırasında. Lig liderliği zor. 8 puan farkla Eyüpspor önümüzde. İnşallah play-off olur en azından.

Cley
22.02.2015, 22:50
Eyupsporun gidişatına bakarsak bu vakitten sonra liderliği bırakacak gibi durmuyor. Kendi sahamızda oynayacağımız Sancaktepe, Denizli , Eyüp. maçları çok önemli. Bu maçları kayıpsız geçersek Play Off garanti olur. O zaman yakarız Dardanel ve Çankırı maçlarına.

34MUAMMER58
22.02.2015, 23:49
ÜST sıralardaki takımları ve diğer takımların çoğunu izleme imkanım oldu,abartısız söylüyorum bu grubun en güçlü takımı 4 eylülspordur,denizli beld ,eyüp,çanakkale,maltepe,sancak tepe,diyarbakırbld de dişli takımlar,sancaktepe birçok maçını hakemle ve balına kazandı,bulunduğu yer aynı süperligdeki antep gibi tesadüfi,4 eylülspor öyle kek maçlarda puan kaybettiki,şimdi o puanlara yanmamak elde değil,eğer ara transferde ahmet aras gibi birini alsalardı,ortasahayada iyibir oyuncu alınsaydı açık ara şampiyon olurdu,eyüple aradaki fark kapanmayacak fark değil,playoftanda olsa 4 eylülün 2.lige çıkacağını düşünüyorum,deplasmanda oynadığımız sancaktepe maçında farklı kazanmamız gerekirken yenildik,eyüp maçında yine galibiyeti kaçıran taraf 4 eylülspordu,denizli beld maçındada şanssızlıklar çok olmuştu,sivaslılar bu maçlarda destek olurlarsa bu maçları kazanacak gücümüz var ,2.lig uzak değil .

Kokomo
23.02.2015, 08:10
4 Eylül'den sezon başında çok umutluydum.

Kupada aldığı sonuçlarda bu görüşümü destekledi.

Ama daha sonra özellikle iç sahadaki inanılmaz puan kayıpları ben de hayal kırıklığı yarattı.

Özellikle ÇANKIRI maçı ! Olacak iş değil ...

Bu maç sonrası tüm umutlarım bitti. Play Off'a dahi kalacağımızı düşünmüyorum. Kalsak bile 2.lige çıkacak mental güç görünmüyor takımda.

Kizilirmak58
23.02.2015, 10:14
çankırı maçının kaybı çok büyük o maçta kaybetti herşeyiiii tüm ümitleri 4 eylül

tavatir
07.03.2015, 14:37
Play-Off yolundaki rakiplerimizden biri olan Sancaktepe'yi yendik biraz önce. Bu haftaki skorların bir çoğu lehimize görünüyor. Lider Eyüp de puan kaybetmiş. Gel de şimdi Çankırı ve Aksaray maçlarında kaçan puanları arama. Belki de liderlik hesabı yapacaktık.

34MUAMMER58
07.03.2015, 15:28
sancaktepedeki maçıda 4 eylül kazanıyordu ,bu maçaDa kaybedilmiş gözüyle bakabiliriz,eyüp ve denizli çok tecrübeli takım ,sezon sonuna kadar çok büyük puan kayıpları olmazsa 2.lig biletini alabiliriz,bu ligin eniyi 2 3 takımından biriyiz,playoftan olsa bile bu bileti alacağımıza inanıyorum,ara transferde iyi bir forvet ve ortasaha alınsaydı şimdi lider olarak devam ediyor olacaktık .

hoğuz
07.03.2015, 17:36
Aksaray maçına için için küfrediyorum... ligin belki de en kötü takımı.. en düzensiz takımı.. izlediyseniz görmüşsünüzdür savunma hattı gerçekten çok kötü.. tek kanat hücum yaptılar 4 Eylül gibi tehditi çok olan hatta organize diyebileceğimiz takımı yendiler... o maçtan sonra ümidim kalmamıştı ama bugün de ligin en sağlam takımlarından birini yendiler bana göre.. Belediye biraz asıl da çık şu 2. lige canını yerim la..

Rallim58
07.03.2015, 23:22
Müsabakayı her iç saha karşılaşmasında olduğu bugünde stadyumda yerimizi aldık.
Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivasspor kulübü başkanı Mecnun Otyakmaz ve çeşitli STK temsilcilerinde bulunduğu ve stadyumda dikkat çekici yoğunlukta bir izleyici kitlesi vardı. Müsabakanın 44. dakikasında sol kanattan Motor Sami'nin (adamda motor var gibi, at gibi koşuyor :) helal olsun) çizgiye yakın alandan ceza alanına paralel gönderdiği pası Mustafa Cevret tamamladı. Başka da gol olmadı. 1-0

Müsabakada, 58 sırt numaralı Nuri Kaya ile, karşılaşma esnasında adeta sırtını yerden kaldırmayan 10 sırt numaralı Doğan Kaya'nın da Sivas'lı olduğunu sonradan öğrendim. Sancaktepe Belediyesporda 92 nolu formayı giyen Orhun Öztürk kişisel gayretleri ve özel yetenekleri ile dikkat çekti. Orhun'u Sivassporda Burhan'ın yerine koy oynar desem haksızlık etmiş olmam diye düşünüyorum.

Bir dargın bir barışık gidişi ile 2. lige çıkıp çıkmamakta kararsız olan 4 Eylül Beldiyespor haftaya Çine Madranspordan da puan getirecek...! bunu unutmayın...

Rallim58
14.03.2015, 22:42
.............................. ........

Bir dargın bir barışık gidişi ile 2. lige çıkıp çıkmamakta kararsız olan 4 Eylül Beldiyespor haftaya Çine Madranspordan da puan getirecek...! bunu unutmayın...

Çine Madransporu deplasmanda 1-0 yenerek 3 puanı hanesine yazdıran temsilcimiz 4 Eylül Belediyesporu tebrik ediyorum. Bizi yalan çıkarmadı...:)

Bu haftadan itibaren Belediyesporun puan kaybedeceğine ihtimal vermiyorum...

Hafta sonu (yarın) yapılacak YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) nedeniyle yapılması gereken müsabakalar, 17.03.2015 Salı günü saat 13.30'da yapılacaktır...

Temsilcimiz 4 Eylül Belediyesporun bu haftaki konuğu, grupta play-off iddiasını sürdüren ve temsilcimizin hemen ardından grupta 4. sırada yer alan Gölcüksporu konuk edecek...

6 puanlık bir karşılaşma olarak görülen bu müsabakada yiğidoların desteğine ciddi ihtiyaç duyulacaktır...

Kokomo
15.03.2015, 10:44
Çine Madransporu deplasmanda 1-0 yenerek 3 puanı hanesine yazdıran temsilcimiz 4 Eylül Belediyesporu tebrik ediyorum. Bizi yalan çıkarmadı...:)

Bu haftadan itibaren Belediyesporun puan kaybedeceğine ihtimal vermiyorum...

Hafta sonu (yarın) yapılacak YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) nedeniyle yapılması gereken müsabakalar, 17.03.2015 Salı günü saat 13.30'da yapılacaktır...

Temsilcimiz 4 Eylül Belediyesporun bu haftaki konuğu, grupta play-off iddiasını sürdüren ve temsilcimizin hemen ardından grupta 4. sırada yer alan Gölcüksporu konuk edecek...

6 puanlık bir karşılaşma olarak görülen bu müsabakada yiğidoların desteğine ciddi ihtiyaç duyulacaktır...

Hafta sonu gelmeyen taraftar, Salı günü hiç gelmez !

tavatir
17.03.2015, 16:37
Gölcükspor'u 2-1 yenen 4 Eylül Belediyespor ligde 49 puanla 3. sırada. Lider Eyüpspor ile arada 4 puan kaldı. Gel de Çankırı ve Aksaray maçlarını arama.

Pazar günü Yeşil Bursa deplasmanından 3 puanla dönülmesi durumunda bana göre sezonun en önemli maçlarından biri olacak Denizli maçını içerde oynayacağız. Liderlik şansı çok zor. Çankırı maçında 3 puan gelseydi şu an şampiyonluk şansını konuşuyor olacaktık. İnşallah Play-off ile de olsa bir şekilde bu yıl çıkarız.

Kokomo
17.03.2015, 16:46
Gölcükspor'u 2-1 yenen 4 Eylül Belediyespor ligde 49 puanla 3. sırada. Lider Eyüpspor ile arada 4 puan kaldı. Gel de Çankırı ve Aksaray maçlarını arama.

Pazar günü Yeşil Bursa deplasmanından 3 puanla dönülmesi durumunda bana göre sezonun en önemli maçlarından biri olacak Denizli maçını içerde oynayacağız. Liderlik şansı çok zor. Çankırı maçında 3 puan gelseydi şu an şampiyonluk şansını konuşuyor olacaktık. İnşallah Play-off ile de olsa bir şekilde bu yıl çıkarız.

Sivas halkı olarak KOLAYI YAPAMAMAK gibi bir özelliğimiz var !

İşte örnekler :
SİVASSPOR
4 EYLÜL
ZARA

hoğuz
17.03.2015, 17:35

Bana Çankırı maçı demeyin abi :mad: çok sinirleniyorum vallahi :( maç boyu iki atak tek kanat tek oyuncu geldi, attı, 3 puanı aldı gittiler... neyse ama 4 eylül ligin en kaliteli top oynayan 2 ekibinden birisi diğeri de bence Eyüpspor zaten inşallah üst lige direkt çıkarız..

tavatir
21.03.2015, 22:01
Bir iyi haber de 4 Eylül Belediye'den gelsin inşallah.

tavatir
22.03.2015, 15:05
Ne zaman hayal kursak yarıda kalıyor. Deplasmanda Yeşil Bursa ile 1-1 berabere kaldı 4 Eylül. Bu hafta da Sivasspor yenmişken çifte bayram yapalım dedik olmadı.

Şampiyonluk zorlaştı. Eyüpspor fikstürü daha iyi gibi görünüyor. Arada 6 puan fark oluştu. Birkaç hafta sonra Eyüpspor ile içerde oynayacağız. Belki o maçı alırsak ve kalan diğer 6 maçı da alırsak diye hayal kursak mı?

Kokomo
22.03.2015, 17:17
Ne zaman hayal kursak yarıda kalıyor. Deplasmanda Yeşil Bursa ile 1-1 berabere kaldı 4 Eylül. Bu hafta da Sivasspor yenmişken çifte bayram yapalım dedik olmadı.

Şampiyonluk zorlaştı. Eyüpspor fikstürü daha iyi gibi görünüyor. Arada 6 puan fark oluştu. Birkaç hafta sonra Eyüpspor ile içerde oynayacağız. Belki o maçı alırsak ve kalan diğer 6 maçı da alırsak diye hayal kursak mı?

Hayal Kurma gardaşım kurma !

Biz Sivas milleti olarak kaybetmeye mahkumuz ...

Cley
23.03.2015, 20:19
Bugün Denizli BBSK kendi sahasında Çankırı'ya yenildi. 4 Eylül Bld. Spor un da yapacağı Denizli ve Eyupsporu yenip, Eyupsporun puan kaybetmesini beklemek olacak. Her şey bitmiş değil henüz. Ama Eyüp yine de çok avantajlı.

sefilix
23.03.2015, 21:05
konu başlığı açamıyorum açabilen biris varsa bu haftaki denizli maçına davet edelim zaten maç yok bari bu sefer doldurn belediye yönetiminden birş cacık olmaz sporcularını getrse stat dolar. taraftar grupları bu önemli maçta takıma destek olun

34MUAMMER58
25.03.2015, 01:17
4 eylülün direkt olmasada playofdan 2.lig şansı devam ediyor,eyüpsporla aRADAKİ farkı 6 ya çıkartmıyacaktılar,herşeye rağmen bu haftaki denizli maçı çok kritik,olası galibiyet, eyüpsporunda puan kaybı olursa tekrar potaya gireriz,şunuda belirtmek isterim,sivas halkı ve belediyesi bu takıma yeterince sahip çıkmıyor,nedenini bilmiyorum,enbaşta belediye bu takıma, kapının önüne konmuş piç muamelesi yapıyor,4 eylül çıkar yada çıkmaz bilememde,gelecek sezon mümkünse takım sivasspora devredilmeli,adı ve rengi değiştirilip,sivasspor fk adıyla yoluna devam edilmelidir.

tavatir
29.03.2015, 15:32
4Eylül, 2-0 galip geldi ama Eyüpspor da Erzincan Refahiye deplasmanında galip geldi. 6 puanlık fark devam ediyor. Play-off'a kalacağımız belli oldu ama liderliği zorlamak lazım. Lider olamazsak 2. sırada bitirmenin de avantajı olabilir.

Çünkü statüye göre ;

Play-Off’larda, her grupta grubunu 2. sırada bitiren takım 5. sırada bitiren takımla, 3. sırada bitiren takım ise 4. sırada bitiren takım ile çift maç eleme usulüne göre eşleşirler. İlk müsabakalar 4. ve 5. Takımların sahasında oynanır.

Kazanan takımlar tek maç eleme usulüne
göre final müsabakası oynarlar. Her grupta ayrı ayrı oynanan play-off müsabakaları sonunda finalde kazanan takımlar (toplam 3 takım) Spor Toto 2. Ligine yükselirler.

Yani şampiyon olmak içi uğraşmak lazım öncelikle. Eyüpspor çok avantajlı. Bu hafta içerde son sıradaki Çankırı ile oynayacaklar. Biz ise Dardanel deplasmanına gidiyoruz. Bizim için tek çare kalan bütün maçları kazanmak. Eyüpspor'un da hem bizim maçta hem de başka maçta puan kaybetmesini beklemek. Şampiyon olamıyorsak da ikinci sıradan inmemek.

B.DUMANLI
29.03.2015, 17:04
Bugün oynanan maci televizyonda seyrettim.Hakem 4 Eylül´lü futbolculara pespese ucuz kart göstermesi futbolcularin kendine olan güvenlerini azaltti.Hakem ise maci resmen katletti.Sari kartlar cok ucuzdu.Herseye ragmen, 4 Eylül maci kazanmasini bildi.

4 Eylül´ü daha fazla seyirci desteklemis olsaydi,bugün lig ikincisi olmazdi.Bu takim daha fazla seyirciyi hakediyor gibime geliyor.

sebasteia
30.03.2015, 08:48
dünki galibiyet için tebrikler 4 eylül.

bu sene artık geri dönüş yok, ikinci lig kesinlikle olmalı. lütfen işi ciddiye alın. bir daha bu kadar destek bulamayabilirisiniz

aozdemir
30.03.2015, 19:01
bu sene çıkacak inşallah.

34MUAMMER58
12.04.2015, 15:33
Çok zor maçı ,eyüpspor maçını kazanarak direkt 2.lige çıkma şansını artırmıştır tebrik ediyorum TÜM EMEĞİ GEÇENLERİ , tüm takımı 10 kişiyle lideri dAğıttı ,10 kişi kalmasına rağmen 4 eylül takımı rakibini yenmekle kalmadı moralman çökertti,böyle oynasınlar 4 eylül kalan maçlarınının hepsini kazanır ,eyüpün şansı azalıyor,geride oynayacakları maltepe,gölcük,sancaktepe maçları çok zor maç olacak ,4 eylülün önünde diyarbakırbb ve erzurumbb maçları var ,bu takımları 3 puanla geçtiği takdirde 4 eylül 2li averajında avantajıyla direkt 2.lige çıkacaktır,

ihtiyar yiğido
12.04.2015, 17:21
Kendi evimizde oynadığımız lider Eyüpspor'a karşı 35.dakikada 10 kişi kalmamıza rağmen 1-0 galip gelmemiz ve aradaki 6 puanlık farkın 3 puana düşmesi bizi umutlandırdı İNŞALLAH zara gibi 4 Eylülde şampiyon olup 2. Lige çıkacak diye ümit ediyorum, hadi hayırlısı bakalım en azından şampiyon olamasak bile play off maçlarından 2. Lig diyorum

B.DUMANLI
12.04.2015, 18:10
4 Eylül´ün almis oldugu galibiyet sonrasi puan farki 3´e düssede haftaya,Yeni Diyarbakir macimiz var.Bu macin deplasmanda olusu bizim acimizdan iyi olmadi.Sayet bu maci 3 puanla kapatirsak ve Eyüp diger haftalarda Gölcük ve Maltepe deplasmanlarinda puan birakirsa 4 Eylül´ün sansi var 2. lig icin,aksi taktirde play-off´larda 4 Eylül´e sans tanimiyorum.Cünki play-Off´da nedense TFF ön plana cikiyor genellikle.Kulisi olan ve bunu gerceklestiren bir üst lige cikiyor.4 Eylül kendi sahasinda öyle basit maclari kaybettiki ,onlari almis olsaydi suanda bunlari bile dile getirmiyecektik.Sayet bir üst lige cikamazsa cok yazik olacak.Cünki Eyüp 10 kisi kalan 4 Eylül´e gücü yetmedi,böyle bir takimin 2. lige cikmasi futbolun adaletsizligi olsa gerek...

aozdemir
12.04.2015, 18:50
4 eylül güzel top oynuyor.

adres58
12.04.2015, 18:57
Şimdi ikili averajı elimize aldık lakin doğrusunu söylemek gerekirse fikstür açısından kötüyüz. Tamam iyi top oynuyoruz ve çok etkili forvetimiz var. Bunun yanı sıra oyuncularımız birbirini çok iyi tanıyor ve çaplarına göre iyi anlaşıyorlar. Bizim için sıkıntı fikstürde. Özellikle bu hafta Diyarbakır maçından acaip tırsıyorum. Şu ligin en kalburüstü takımlarından Diyarbakır ve Denizli BB... Ama bu yürekli çocuklar ne zaman bu maç zor desek bizi yanıltıyorlar. Ama gel gör ki ne zaman bu takımı hallaç pamuğu gibi söker atarlar desek olmadık mağlubiyetler alıyorlar... Bundan sonra bütün maçlarımızı alacağız ve Eyüpsporun kaybetmesini bekleyeceğiz. Yoksa Play-of cepde...

B.DUMANLI
12.04.2015, 18:58
4 eylül güzel top oynuyor.

Bir takimin güzel futbol oynamasi ,kim ne derse desin stadyuma gelen seyirciyle orantilidir.Bugünde muhtesem bir seyirci vardi.Karsi türbünüde 40-50 kadar Sivas´a gelen Eyüp´lü taraftara tahsis etmislerdi.

Sayet 4 Eylül Yeni Diyarbakir´i,yenip gelirse ayni destek verilmeli.Eyüp suanda sitrese girdi bunu 4 hafta sürdüremezler.Bir yerde fire verirlerse 4 Eylül´ün önü acilir...

hoğuz
12.04.2015, 19:00
Ozan var ya Ozan !!! Bu adam 10 numara topçu... Sivasspor da antreman yaparsa birkaç seneye büyük gelişim gösterip transfer edilir. Bu adam inşallah harcanmaz. >>>>>OZAN KILIÇOĞLU<<<<<

B.DUMANLI
12.04.2015, 19:20
Ozan var ya Ozan !!! Bu adam 10 numara topçu... Sivasspor da antreman yaparsa birkaç seneye büyük gelişim gösterip transfer edilir. Bu adam inşallah harcanmaz. >>>>>OZAN KILIÇOĞLU<<<<<

4 Eylül´de ilk göze batan oyuncu o zaten.Kabiliyetli oldugu her halinden belli.Yani Sivasspor icin ideal bir oyuncu....

59yigido58
12.04.2015, 21:28
haydi zaram artık sende sivasımızın bir sesi oldun profesyonel lige hoş geldin nice başarıları hep beraber kutlarız yolun açık olsun 4 eylülde bu sene artık şeytanın bacağını kırsın inş 2 lige yükselsin

sirseri58
12.04.2015, 21:44
4 Eylül´de ilk göze batan oyuncu o zaten.Kabiliyetli oldugu her halinden belli.Yani Sivasspor icin ideal bir oyuncu....

Ozan bugün messı gıbıydı tebrık ederım Sivas sporda görmek ısterız

34MUAMMER58
13.04.2015, 02:40
diyarbakır bb sporu ,izledim diri bir takım ,ancak bu ligin liderini 60 dak 10 kişi oynıyarak yenen 4 eylül ordanda 3 puan alacak kapasitede,bana göre 4 eylülün önünde 2 engel var,diyarbakır bb ve hakemler,diyarbakır bu ligin enaz mağlup olmuştakımı ,rakibi gıcık eden ,yıldıran,ne gol atmak nede yemek isteyen ,sanki herkese çelme atmıya gelmiş takım hüviyetinde,şayet bu takımı kazasız belasız 3 puanla geçersek ki ben çok inanıyorum diğer maçlarımız kolay sayılır ,ligi lider bitirip şampiyon oluruz,eyüpspor bu mağlubiyetten çok yara aldı çantada keklik gördükleri şampiyonluk artık çantada değil,oynıyacakları takımlar çok güçlü playof mücadelesi veren sancaktepe ve maltepe varki ,gerçekten kendi sahalarında iyi oynuyorlar ,eyüpsporun bu 2 karşılaşmayı kazanması çok zor ,aksaray düşme hattında ,ne olacağı bilinmez,arsinsporda dişli takım ,alım satım olmazsa ,arsinde eyüpe çelme takacak kapasitede ,ben geride kalan maçlarda eyüpsporun ,taş çatlasa 7puan alacağını,4 eylülün diyarbakırdan en kötü 1 puanla döneceğini,diğer maçları kazanacağına inanıyorum puan eşitliğinde 4 eylül zaten şampiyon,bu haftaki diyarbakır maçı çok kritik ,2.ligin önündeki tek engel diyebilirim,olası bir 4 eylül malubiyeti ,eyüp galibiyeti farkı 6 puana çıkartırki eyüp busatten sonra 2 haftada 6 puan daha kaybetmez,3 puanlık farkı koruyup eyüpün takılmasını bekliyeceğiz,herne olursa olsun,bu ligin gerçek lideri 4 eylülspordur,ister direkt ister playoftan şampiyon olacaktır buna tüm yüreğimle inanıyorum,bugünki eyüp maçında ozan benimde çok dikkatimi çekti ,huyu benzemesinde volkan şenden çok kötü değil ,şu haliyle bile sivassporda rahatlıkla oynıyacak kalitede gördüm,başarılarının devamını diliyorum .

58 Amsterdam 58
13.04.2015, 09:36
Cok guzel basari tabiki 10 kisiyle uzun zaman lidere karsi oynamak kolay degil ama zamaninda Turkiye kupasina cok onem verildi bence ve bundan dolayi cok gereksiz puanlar kayip edildi yoksa 4 Eylul simdi acik ara sampiyon olarak 2. lige cikmisti. Kismet diyelim insallah cikarlar

58svs58
13.04.2015, 10:35
Ah ulan çankırı maçı ah. gelde yanma

34MUAMMER58
19.04.2015, 19:00
4 EYLÜLSPOR 2.lig yolunda direkt çıkma şansını yenilerek büyük ölçüde bitirdi,diyarbakırdan 3 puanla dönseydi şampiyonluk şansı devam edcekti henüz oynanmamış 3 maç var da şampiyonluk artık zor gibi ,playoftan çıkma şansı devam ediyor,gereksizce kaybedilen puanlar, ve maalesef yönetimin bu takıma gerekli 2 takviyeyi yapmaması umutları bitirdi sayılır,playoftan 2.lige çıkacağımızı umut ve temenni ediyorum

tavatir
19.04.2015, 20:36
Bundan sonra her açıdan Play-Off'lara iyi hazırlanmak lazım. Tabi ligi 2. bitirip ligde 5. sıradaki takımla eşleşmek de önemli. Denizli ve Diyarbakır bizi zorlayabilir.

B.DUMANLI
19.04.2015, 21:29
Aslinda sizler Cankiri´ya yenilirken herseyi kaybetmistiniz.Bizdeki ise bir umutdu.Puan farki üce düsünce herkes sevindi ama 4 Eylül fikstürün azizligine ugradi.Diyarbakir´i disarida yenebileceklerini hic sanmiyordum nitekimde öyle oldu.Cünki rakip kolay lokma degildi...

Artik hersey play
-off´lara kaldi oda o kadar kolay degil.Bekleyip görecegiz.Aslinda Play-Of´dada seyirci destegi gerekiyor.4 Eylül bu destegi bu maclarda arkasina alamiyor...

34MUAMMER58
26.04.2015, 20:51
Eyüpsporun maltepeye yenilmesiyle ,4 eylüle 1 şans daha doğdu,eyüpspor düşme hattındaki 68aksarayla oynayacak ,4 eylülde deplesmanda ligi bu sezon bitirmiş,amacı olmayan,sivasdaki maçı 4-0 kazandığımız tekirovayla oynayacak ,şayet olası 4 eylül galibiyeti ve eyüpün beraberliği halinde sonhaftaki sancaktepede ,eyüp için zor maç olacak,son maçta sancaktepe stadını sivaslıların fulleyip takımı motive etmesi gerekiyor,maalesef bu liglerde bu işler böyle yürüyor,sancaktepe eğer adam gibi oynarsa eyüpü yenebilecek güçte,yeterki 4eylül son 2 maçlarını kazansın, sancaktepede 2 sivaslı oyuncu var,beledeye başkanıda hemşehrimiz olması dolayısıyla bu maçta eyüpün mutlaka yenileceğini sanıyorum ,zor tabiki 3 puanlık farkın kapanması 2 puan fark olsaydı iyi olurdu,eyüpe 1 beraberlik 1 galibiyet yetiyor,4 eylülde 2 maçı kazanırmı?oda muamma ,biz 2 maçı kazanıp eyüpün 1 beraberlik 1 mağlubiyet almasını bekliyeceğiz çıkmadık candan umut kesilmez :D

bahbaba58
26.04.2015, 21:49
Eyüpsporun maltepeye yenilmesiyle ,4 eylüle 1 şans daha doğdu,eyüpspor düşme hattındaki 68aksarayla oynayacak ,4 eylülde deplesmanda ligi bu sezon bitirmiş,amacı olmayan,sivasdaki maçı 4-0 kazandığımız tekirovayla oynayacak ,şayet olası 4 eylül galibiyeti ve eyüpün beraberliği halinde sonhaftaki sancaktepede ,eyüp için zor maç olacak,son maçta sancaktepe stadını sivaslıların fulleyip takımı motive etmesi gerekiyor,maalesef bu liglerde bu işler böyle yürüyor,sancaktepe eğer adam gibi oynarsa eyüpü yenebilecek güçte,yeterki 4eylül son 2 maçlarını kazansın, sancaktepede 2 sivaslı oyuncu var,beledeye başkanıda hemşehrimiz olması dolayısıyla bu maçta eyüpün mutlaka yenileceğini sanıyorum ,zor tabiki 3 puanlık farkın kapanması 2 puan fark olsaydı iyi olurdu,eyüpe 1 beraberlik 1 galibiyet yetiyor,4 eylülde 2 maçı kazanırmı?oda muamma ,biz 2 maçı kazanıp eyüpün 1 beraberlik 1 mağlubiyet almasını bekliyeceğiz çıkmadık candan umut kesilmez :D

Muammer bey Sizin yaptığınız analiz en zoru 4 eylül 2 maçını kazansın eyüp 1 maçını kaybetse zaten puanlar eşitleniyor ikili averaja göre 4 eylül üstün direk cıkıyor

tavatir
26.04.2015, 22:19
Eyüp'ün bir maç kaybetmesi çok zor ama bir ümidimiz olsun. Aksaray küme düşme hattında ama deplasmanda Eyüp gibi takımı yenebilir mi? Sancaktepe zaten iddiasız. Ama bu futbol. Son bir ümidimiz olsun. İnşallah iddiasız Kemer Tekirova ve Derince'yi yeneriz ve Eyüp 1 maç kaybeder.

Bu sezon Çankırı'dan büyük darbe yedik. Şimdi ligden çekilmişler. Olan bize oldu.

bahbaba58
26.04.2015, 22:54
Eyüp'ün bir maç kaybetmesi çok zor ama bir ümidimiz olsun. Aksaray küme düşme hattında ama deplasmanda Eyüp gibi takımı yenebilir mi? Sancaktepe zaten iddiasız. Ama bu futbol. Son bir ümidimiz olsun. İnşallah iddiasız Kemer Tekirova ve Derince'yi yeneriz ve Eyüp 1 maç kaybeder.

Bu sezon Çankırı'dan büyük darbe yedik. Şimdi ligden çekilmişler. Olan bize oldu.

Tavatır aslında 4 eylül Federasyona başvuru yapsa madem ligden çekildi onla karşılacak takımlar puan alacaklar son hafta karşılamadığı halde ozaman çankırının topladığı puanlar hangi takımdan alındıysa o takıma verilsin yanılmıyorsam ankaraspor ligden çekildiğinde öyle olmuştu...

şampiyon71
27.04.2015, 07:53
Editörün Notu :

Sitemizde büyük harflerle yapılan yorumlar silinmektedir.

Lütfen küçük harfler kullanınız.

34MUAMMER58
03.05.2015, 18:38
4 eylülspora playofa kaldı,kendilerine başarılar diliyorum,playoftan 2.lige çıkacaklarına inanıyorum,bıkkınlık ,umutsuzluk ,yorgunluk yok,artık tüm dikkatlerini playof maçlarına vermeliler,sezon içinde hem kupada mücadele etmeleri,hemde gördüğüm kadarıyla teknik bir ortasaha oyuncu ve fizikli kaliteli bir forvet alınmayışı ,şanssızlık ,hakem hataları 4 eylülü hakettiği 2 lige şampiyon olarak çıkartamadı,bu kulübün yönetimi ,başka başka işlerle uğraşana kadar ,takımın rengiyle ,armasıyla uğraşana kadar,voleybol takımını 1.lige almıyana kadar biraz bu takıma destek olsaydılar:mad:,sivasda yaşayanlar biraz adam olup iç sahada destek olsaydılar takımın bugün şampiyonluğunu kutluyor olacaktık ,pilot takımımız üsküdar anadolu 4-0 kazanarak ,rakibe tek şut çektirmeden hemde, hakettiği şampiyonluğa kavuşmuştur,hayırlı olsun, mecnun başkanda oradaydı ,darısı 4 eylüle diyor başarılar diliyorum

B.DUMANLI
03.05.2015, 19:53
Play-Off´da bu kacinci yil.4 Eylül´ün bu yil kupada mücadele etmesi ona cok pahaliya mal oldu.Iki hafta önce liglerden cekildigini söyleyen Cankiri´ya kendi sahasinda yenilmesi ise affedilir cinsten degildi.

Bugün Eyüp 1-0 öne gecinceye kadar,mac 0-0 devam ediyordu.Eyüp´ün öne gectigi haberimi verildi futbolculara bilinmez birden demolerize oldular ve golleri pes pese yediler.Son haftaya kadar 3 puanla girme gibi bir hedefleri yoktu galiba.Tekirova´ya yenilen,Play-Off´dan nasil cikar bilemiyorum ama isleri bir hayli zor....

Genede 4 Eylül Belediyesi icin herseyin en iyisini temenni ediyorum.

tavatir
10.05.2015, 16:50
Zannedersem Gölcükspor ile eşleştik. Çift maç eleme usulüne göre oynanacak. İlk maçımız deplasmanda olacak. Eğer avantajlı bir sonuçla gelirsek Sivas'ta inşallah finale yükselme başarısı gösteririz.

Finale kalmayı başaran takım Denizli Bşb. - Yeni Diyarbakır takımlarının mücadelesinden finale çıkan takımla oynayacak. Final maçı tek maç olacak. Tarafsız sahada oynanır.

34MUAMMER58
10.05.2015, 17:06
4 EYLÜL takımının gölcükle eşleşmesi ,diyaRbakır yada denizli belediyle eşleşmesinden daha iyi,gölcükte bu grubun en güçlü takımlarından ,özellikle kendi evlerinde çok iyi oynuyor,deplasmanlardada kolay yenilmiyor,gölcükten yenilmeden dönerse sivasda iyibir seyirci desteğiyle gölcüksporu eleyebiliriz,denizli-diyarbakır bld spor eşleşmesindende denizlinin çıkmasını isterim ,çünkü final maçları tarafsız sahada ya istanbul ya ankara da oynanacak,diyarbakır çıkarsa ,diğer şehirlerin insanlarıda diyarbakırı destekler ,hakemler etkilenir vs vs ,avantajımız olmaz,denizli ancak 4 5 otobüs seyirci getirir ,gölcük lig maçında 4 eylülü 2-1 yendi ,4 eylülün bu grubun en güçlü takımı olduğunu düşünüyorum,iyibir çalışmayla ,inançla ,iyibir mücadeleyle bu playoftan çıkacaktır,umudum var,hayırlısı artık bekleyelim görelim