Orijinalini görmek için tıklayınız : Michael Petkovic

drummer
20.10.2005, 11:52
Petkoviç süper ligin panteri oldu

29 Yaşındaki tecrübeli kaleci Petkoviç, ligin ilk 9 haftasında forma giydiği 8 maçta ortaya koyduğu performans ile tüm futbolseverlerin beğenisini topluyor.

Sivasspor'un Avustralyalı kalecisi Michael Petkoviç, Turkcell Süper Ligi'nin ilk 9 haftasında forma giydiği 8 maçta kalesinde gördüğü 3 golle ligin en az gol yiyen kalecisi unvanını elinde bulunduruyor.

Sezon başında Trabzonspor ile yollarını ayırarak, ligin yeni takımı Sivasspor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan 29 yaşındaki tecrübeli kaleci Petkoviç, ligin ilk 9 haftasında forma giydiği 8 maçta ortaya koyduğu performans ile tüm futbolseverlerin beğenisini topluyor.

Kuruluşundan 38 yıl sonra Turkcell Süper Ligi'ne çıkan Sivasspor'un ilk yabancı kalecisi olan Petkoviç, ligin ilk 9 haftasında takımının 5 galibiyet, 3 beraberlik alarak, 18 puanla lider Galatasaray ile Fenerbahçe'nin ardından 3. sıraya yükselmesinde büyük rol oynadı.

Forma giydiği 8 maçtan sadece Malatyaspor, Samsunspor ve eski takımı Trabzonspor ile yaptıkları maçlarda birer gol yiyerek, kalesinde gördüğü toplam 3 golle ligin en az gol yiyen kalecisi unvanını elinde bulunduran Petkoviç, Trabzonspor maçının ardından oynanan Kayseri Erciyesspor, Denizlispor ve Gençlerbirliği müsabakalarında kalesinde gol görmedi.

En son Trabzonsporlu Kürşat'tan gol yiyen ve 339 dakikadır kalesinde gol görmeyen Petkoviç, Sivasspor'un başarısında, kendisi kadar takım arkadaşlarının, teknik heyetin ve yönetim kurulunun katkısı olduğunu söyledi.

''TAKIMDA ÇOK İYİ BİR ARKADAŞLIK VAR''
Sivasspor'da her şeyin çok yolunda gittiğini ifade eden Petkoviç, ''Takımda çok güzel bir arkadaşlık havası var. Bu da bizim başarımıza olumlu yönde yansıyor. Her şey çok güzel devam ediyor. Takım arkadaşlarım ve hocamız çok iyi. Herkes mutlu ve çok iyi çalışıyoruz'' dedi.

Ligin ilk 9 haftasında 18 puan toplamalarının çok önemli olduğunu kaydeden Petkoviç, geçen hafta zorlu geçen bir 90 dakikanın ardından Gençlerbirliği'ni mağlup ettiklerini, bu maçın geride kaldığını belirterek, hafta sonu oynayacakları Diyarbakırspor maçına iyi bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Ligin 5. haftasındaki Galatasaray maçı öncesinde belinden ameliyat olduğu için bu zorlu maçta forma giyemeyen Petkoviç, karşılaşmada kaleyi koruyan Vedat'ın da çok iyi bir performans gösterdiğini, ancak şanssız 2 gol yediğini hatırlattı.

Kaleciler Vedat ve Akın ile çok iyi bir arkadaşlık kurduklarını, başarısında onların ve takımının iyi defans yapmasının da etkili olduğunu ifade eden Petkoviç, kırmızı-beyazlı ekipte tüm futbolcuların birbirleriyle çok iyi arkadaşlık kurduğunu vurguladı.

TRABZONSPOR'A KIRGIN MI?
Teknik direktör Werner Lorant'ın taktik, teknik açıdan çok tecrübeli bir çalıştırıcı olduğunu belirten Petkoviç, Sivasspor ile 2 yıllık sözleşmesi olduğunu, ancak bir aksilik olmazsa uzun yıllar kırmızı-beyazlı ekibin formasını giymek istediğini ifade etti.

Petkoviç, ligde sıkıntılı günler geçiren ve kaleci sorunu olduğu belirtilen eski takımı Trabzonspor ile eski teknik direktörü Şenol Güneş'e kırgın olup olmadığının sorulması üzerine de yorum yapmaktan kaçındı.

GençTürk Haber
20 Ekim 2005 11:37

Siir_Misali
20.10.2005, 12:24
inşallah daha nice senelerde hem sivassporda hemde liglerde...panterliği devam eder...

hemso58
20.10.2005, 13:42
ELLERİNE SAĞLIK PETKOVVVVV :D ...

süper sivas
20.10.2005, 15:13
Petkoviç kaleyi kapadı

Sivasspor´un Avustralyalı kalecisi Michael Petkoviç, Turkcell Süper Ligi´nin ilk 9 haftasında forma giydiği 8 maçta kalesinde gördüğü 3 golle ligin en az gol yiyen kalecisi unvanını elinde bulunduruyor.
20.10.2005

Sezon başında Trabzonspor ile yollarını ayırarak, ligin yeni takımı Sivasspor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan 29 yaşındaki tecrübeli kaleci Petkoviç, ligin ilk 9 haftasında forma giydiği 8 maçta ortaya koyduğu performans ile tüm futbolseverlerin beğenisini topluyor.

Kuruluşundan 38 yıl sonra Turkcell Süper Ligi´ne çıkan Sivasspor´un ilk yabancı kalecisi olan Petkoviç, ligin ilk 9 haftasında takımının 5 galibiyet, 3 beraberlik alarak, 18 puanla lider Galatasaray ile Fenerbahçe´nin ardından 3. sıraya yükselmesinde büyük rol oynadı.

Forma giydiği 8 maçtan sadece Malatyaspor, Samsunspor ve eski takımı Trabzonspor ile yaptıkları maçlarda birer gol yiyerek, kalesinde gördüğü toplam 3 golle ligin en az gol yiyen kalecisi unvanını elinde bulunduran Petkoviç, Trabzonspor maçının ardından oynanan Kayseri Erciyesspor, Denizlispor ve Gençlerbirliği müsabakalarında kalesinde gol görmedi.

En son Trabzonsporlu Kürşat´tan gol yiyen ve 339 dakikadır kalesinde gol görmeyen Petkoviç, Sivasspor´un başarısında, kendisi kadar takım arkadaşlarının, teknik heyetin ve yönetim kurulunun katkısı olduğunu söyledi.

Arkadaşlık çok iyi
Sivasspor´da her şeyin çok yolunda gittiğini ifade eden Petkoviç, ‘Takımda çok güzel bir arkadaşlık havası var. Bu da bizim başarımıza olumlu yönde yansıyor. Her şey çok güzel devam ediyor. Takım arkadaşlarım ve hocamız çok iyi. Herkes mutlu ve çok iyi çalışıyoruz’ dedi.

serhankaburcuk
20.10.2005, 15:15
Allah nazardan korusun..İyi bir kaleci takımı için herzaman bir puan demektir...Bu sene biz en iyi transferi bence Kaleye yaptık...

gercek58li
20.10.2005, 15:17
Allah nazardan korusun..İyi bir kaleci takımı için herzaman bir puan demektir...Bu sene biz en iyi transferi bence Kaleye yaptık...

IMZA+MÜHÜR

muRTix1
20.10.2005, 15:20
petkoviç gerçektende süper ötesi allah nazarlardan saklasın...gençler maçındaki çıkardığı toplar gerçektende süper trabzonda derdine yanıyor ama petkoviç çok mutlu..

1967_DERNEK_10UR
20.10.2005, 15:21
PETKOVİC 3 GOL YEDİ 2 TANESİNE VEDAT YEDİ..

bbptek58
20.10.2005, 15:26
O TAM BİR YİĞİDO OLDU İNŞALLAH HEP BÖYLE GİDER

volcano58
20.10.2005, 15:35
inşallah performansı hep böyle yüksek olur gerçekten bir kalecinin sahip olması gereken tüm vasıflara sahip bir futbolcu umarım bir talihsizlik yaşamaz hep 1 numara olarak kalır

süper sivas
20.10.2005, 16:32
Bu konuyu ben açmıştım ne bu saçmalık bu 2 oldu kım ilgileniyor bu siteyle

adamların yetıkileri var konunun üzerine konmu açıyorlar site yönetimi

DİKKATTTTTTTTT

yasinkaryagdi
20.10.2005, 17:46
petkovıc super kalecı hep boyle kalmasını ıstıyorum

sıvassporun tek eksıgı orta sahası devre arasında kalıtelı oyuncu alınması lazım madem hedef ilk 6 transferde şart !!!

1967_CLUB_ÖZGÜR
20.10.2005, 18:16
PETKOV GENCLERBIRLIGI MACINDA MUHTESEM POZISYONLARI ENGELLEDİ..REFLEKSİ VE TECRÜBESİ SON DERECE İYİ...İNSAALLAH HEP BOYLE DEVAM EDER

drummer
21.10.2005, 04:06
bence sivasın en iyi transferi.
aslında yönetim risk de almış petkoviçi alırken
çocuk bel fıtığıymış.ama tedavi olmuşşu anda durumu iyi heralde,sonuç mükemmel.
trabzon ağlıyordur arkasından

serhankaburcuk
21.10.2005, 23:15
PETKOVİÇ SAHAYA ÇIKTIĞI ZAMAN SİVASSPOR SAHAYA RAKİBİNE ORANLA BİR PUAN ALARAK ÇIKMIŞ GİBİ OLUYOR...ALLAH NAZARDAN KORUSUN MAAŞALLAH PETKOVİÇİME...

rguler
21.10.2005, 23:45
hele o gençler maçında yaptığı kurtarışlar yokmu hasta etti herkesi bravo petkoya

allah trabzondan razı olsun onun gibi bir kaleciyi bıraktığı için

veysel
22.10.2005, 00:07
PETKOVIC COK IYI BIR KALECI ONU BIZE KAZANDIRANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN

champions58
22.10.2005, 13:17
O kaleci değil üzeri bişey...... Trabzonlu jefferson petkoviçin eldivenini yesin

drummer
25.10.2005, 15:02
biz bu kaleciyle çok iş yaparız .
işallah bu istikrar böyle gider

Flavio
28.10.2005, 14:26
Süper bir kaleci inşallah bizle olur hep bu arada yeni geldim selamlar...

drummer
21.11.2005, 10:26
petkoviç her maçta yıldızlaşıyor.
takımın bel kemiği oldu.
gerçekten taktir edilecek futbolcu.
aldığı paralar helali hoş olsun.

bbptek58
21.11.2005, 11:05
trabzon üzülmesin petkovic emin ellerde

ofgurleyuk78
21.11.2005, 11:27
Sahi Trabzon Petkoviç'i neden satti. (Helal olsun sana soludugun Sivas'in havasi PETKOViÇ)

Dağcı
21.11.2005, 11:33
Sahi Trabzon Petkoviç'i neden satti. (Helal olsun sana soludugun Sivas'in havasi PETKOViÇ)

Gardaş, onlarda ne yaptıklarını biliyormu ki? Kaçan balık büyük olurmuş. :)

Cem-Can
21.11.2005, 11:36
PETKOVİÇ İÇİN NE YAZSAK AZ OLUR,ŞU AN LİGDE 4. SIRADAYSAK BUNDAN EN BÜYÜK PAY BENCE PETKOVİÇİNDİR.AMA DAHA NE KADAR BU BÖYLE SÜRER ONUDA BİLMİYORUM,DİĞER FUTBOLCULARINDA EN AZ PETKOVİÇ KADAR ÖZVERİLİ VE BAŞARILI OLMASI LAZIM.YOKSA SADECE PETKOVİÇİN KURTARIŞLARIYLA BU LİG BİTMEZ....

serrkann58
21.11.2005, 11:39

İMZA
+

BROTHERS58
22.11.2005, 18:40
PETKOVİÇ'İN KURTARISLARINI GÖRDÜKCE DUA EDİYORUM BİZDEN HİÇ AYRILMASIN DİYE.HATTA İNŞALLAH TÜRK OLURDA MİLLİ TAKIMADA KALECİLİK YAPAR BİRGÜN DİYORUM HERKESE.ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN PETKOVİÇİMİZİ!!!

Serd@r
22.11.2005, 18:51
SİVASSPORun yapmış olduğu transferlerin en iyisi...Bu kesinlikle demek değilki diğerleri kötü bu o iyilerin en iyisi.

erhan5834
22.11.2005, 19:19
SİVASSPORA GELEN ENDER KALECİLERDEN BİRİSİ O İYİKİ VARSIN PETKO BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM ....

DJMuRaT
22.11.2005, 19:26
Petko harbiden mükemmel....Karizmada hani..İyki Warsın Sivas Panteri...

Odam Kireç Tutmuyor Kumunu Karmayınca....
Sevda Baştan Gitmiyor Şampiyon olmayıca...

Seninleyiz heryerde Ankarada İzmirde...
Hazırız Senin için Sivasımız Ölmeye...

sinan58_34
22.11.2005, 20:11
petkovıc ı basarısından dolayı kutluyoruz sıvassımıza buyuk emekler sarfedıyo hermacta canla basla kalesını koruyo basarılarının devamını dılerız ınsallah petkovıc le bırlıkte nıce seneler gecırırız

muRTix1
22.11.2005, 20:13
kimse tutamaz petkovu helal sana

gercek58li
22.11.2005, 20:43
trabzon üzülmesin petkovic emin ellerde

::D ::D ::D

Sarkdakikisla58
22.11.2005, 21:00
Allah onu kem gözlerden saklasin hehe

MERİÇ
22.11.2005, 21:11
helal petkoviçe bu haftanında kalecisi......tebrikler:D

Flavio
24.11.2005, 09:25
Petkoviç süper ya bu hafta yine harikalar yarattı.

GeCeVeMaVi58pRf
24.11.2005, 09:44
bence trabzonspor tarihinin en büyük hatalarından birini yaptı ama iyikide yaptı çokiyi bir kalecimiz ve defansımız var ALLAH nazardan korusun

mehmetyavuzgokce
24.11.2005, 13:08
bizim kaleci iyi ama trabzonda iken son zamanlarında berbat maçlar çıkarmıştı.bi kaç maç üstüste böyle olunca trabzon dayanamadı.ama güzel kaleci petkoviç. inş. hatalarını sıfıra indirir.

ElbeyLi58
25.11.2005, 09:57
Petkovic'ten net tavır !..
Bordo mavili takımdan ayrılarak Sivasspor'a
geçen ve başarılı bir sezon yaşayan Avustralyalı kaleci,
"Trabzonspor’dan teklif gelse gider misin?" sorusuna
"Kesinlikle dönmem" yanıtını verdi..

Özel bir ilköğretim okulunda düzenlenen sohbete katılan
Sivassporlu futbolculardan Kaleci Petkoviç, küçük bir
öğrenciden gelen “Trabzonspor’dan teklif gelse gider misin?” sorusuna “Sivasspor’la 2 yıllık sözleşmem var. Kesinlikle
böyle bir teklifi kabul ederek Trabzonspor’a dönmem dedi

http://www.ajansspor.com/resim/petkovic_yakin.jpg

drummer
05.12.2005, 03:17
bugünki hareketi petkoviç gibi bir profosyonele yakışmadı.
ve maçı zora soktu.
işallah aynı hatayı tekrarlamaz.

BROTHERS58
05.12.2005, 03:50
KİMSENİN AKLINA PETKOVİÇ GİBİ BİRİNİN BUNU YAPACAGI GELMEZDİ,AMA MAALESEF BAZAN BÖYLE HATALAR OLUYOR.DİĞER MAÇLARDAKİ O ÜSTÜN PERFORMANSINI TABİKİ UNUTTURMAZ.BİR HATADIR AMA SON OLMASI GEREKİR.

sivaslıavukat
05.12.2005, 03:56
İnanamıyorum , şok oldum izlerken gerçekten bu nasıl profesyonelliktir. Bu nasıl futbolculuktur.Akıl da lazım biraz akıl.
Gören de yıllar öncesinden kalan bir kini var zanneder.Yahu kimse görmeyecek mi sanıyor bu hareketi , böyle yalnız bırakılır mı takım.İkinci golü yer miydik kalede petkoviç olsaydı...

Dağcı
05.12.2005, 08:35
Petkoviç'in bu hareketi asla yapmaması gerekiyordu. Hem takım arkadaşlarını 60 dakika 10 kişi oynamak zorunda bıraktı, hem de bu haftada ki önemli Konya maçında oynamayacak.

Kaleci Vedat ikinci goldeki hatasını Gökhan'ın o müthiş plasesini tokatlayarak kendini affettirdi.

shadow3458
05.12.2005, 08:38
SORUMSUZLUK VE CİDDİYETSİZLİK BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL BU...............

CÜSSKB-Aynur
05.12.2005, 08:43
Petkoviç in bu hareketinin, yoğun baskı ve stres ten kaynaklandığını düşünüyorum.

eren1
05.12.2005, 08:52
PETKOVİÇİN BU HAREKETİNİN CEZASIZ KALMAMASI LAZIM.......

GEREKSİZ BİR HAREKETTİ.......

ElbeyLi58
05.12.2005, 09:07
Petkovun hareketini kendini koruma amacli
yaptini düsünü yorum!!!
orda kas hareket yok...

Arif Coşkun
05.12.2005, 09:31
bugünki hareketi petkoviç gibi bir profosyonele yakışmadı.
ve maçı zora soktu.
işallah aynı hatayı tekrarlamaz.
Katılıyorum size Reşat bey . Amatör kümede oynayan bir futbolcunun bile yapmayacağı bir haraketi yaparak takımı eksik bıraktı,Şükürki şansımız vardı yine bir puan alarak döndük buda biraz stresimizi bir nebzede olsa azalttı.
Saygılar

serrkann58
05.12.2005, 09:34
Arkadaşlar bence PETKOVİÇ hata degil bariz olarak bilerek yaptı ve cezasız kalmamalı ama ceza vermiyecekler 2 maç yok bu nedemek ligde kaç maç kaldı 2 yabancılar için ne demek NOEL TATİLİNE erken başlamak demek

rguler
05.12.2005, 09:35
petkoviçe yakışmayan bu hareket az kalsın sivasın mağlup olmasına sebep oluyordu.aman petkoviç dikkat.böyle efendi bir adamın bunu yapması akıl alacak birşey değil.

Etem-Murat
05.12.2005, 10:09
PETKOVİC KOCUM BU MACTA CILDIRMIŞIN GALİBA NE HİDDET O CELAL KİME YAPIYON SİVASA TABİKİ YAPTIGIN DOĞRU BİR HAREKET DEĞİL EKMEĞİNİ BURALARDAN KAZANAN KİŞİLERSİNİZ YAPTIGIN O KİŞİNİN SPOR HAYATI BİLE BİTE BİLİRDİ BEN TASVİP ETMİYORUM

hemso58
05.12.2005, 10:19
PETKOVİÇ DÜN 3 PUNIMIZA MAL OLDU.YAPTIGI HAREKET AKIL MANTIK ALACAK BI SEY DEGIL SEN TOPU TUTMUSSUN MAC ZATEN GERGIN ADAMA O TEKMEYI ATMANIN MANASI NEY YANI.
KLUPTEN PETKOVICE CEZA VERILMESI IYI OLUR...

Siir_Misali
05.12.2005, 10:34
TEK SÖZÜM VAR...HİÇ YAKIŞMADI SANA BE PETKOV...

drummer
06.12.2005, 00:55
petkoviçe bu hareketi yakışmadı doğru.
ama bir maçtaki hata yüzündende asmayalım adamı, o daha çok iyi işler yapar eminim.

Arif Coşkun
06.12.2005, 01:00
Evet atmosferi çok yüksek bir maçtı. Oan belkide bilerek yaptığı birşey değildi,hızla kendine doğru gelen futbolcudan kendini koruma içgüdüsünün verdiği bianlık refleksti. Yoksa bile bile o haraketi yapacak biri değil. Petkoviç çok iyi niyetli biri aslında.

AdamGibi
06.12.2005, 01:06
Yorumsuz.......

Arif Coşkun
06.12.2005, 01:11
Yorumsuz.......
Neye yorumsuz:)

AdamGibi
06.12.2005, 01:13
Neye yorumsuz:)
Siz bu kalecinizi daha hala koruma altina aldiginiz yorumlara yorumsuz kaldim.

Ben Sivasin Idaresinde olsaydim bu Arkadasa güzel bir ceza verirdim,allahtanki Sivas berabere kaldi,yenilseydi burdaki yorumlar nasil olurdu merak ediyorum,ama tahmin etmemde zor degil ama :).

Saygilar

Arif Coşkun
06.12.2005, 01:17
Koruma değil sadece yorumlarımızı yazıyoruz. Ne yapılmalı sizde fikrininizi açıklayın isterseniz,süresiz kadro dışı felanmı bırakılsaydı sizce?

AdamGibi
06.12.2005, 01:25
Koruma değil sadece yorumlarımızı yazıyoruz. Ne yapılmalı sizde fikrininizi açıklayın isterseniz,süresiz kadro dışı felanmı bırakılsaydı sizce?
Yok canim ama güzel bir Para cezasi verilsede akli basina gelse,bu Petkovic icin gecerli.
Birde Bizden Size yolladigimiz Balili ye ne demeli,bu YAhudi´nin kulagi cekilmezse valla Sivasin cok daha cani yanar,tamam adam gol atiyor,bizdede atiyordu ama sahada icindeki ve disindaki hareketler,takim arkadaslarini olumsuz etkileyebilir,söylemedi demeyim.

Sanki Kayserinin Parasi yokmuydu bunu tutmak icin,ne alaka,vardi elbet ama bu tavirlari yüzünden yolladik,bence iyide ettik,cünkü Kayserimizi görüyorsunuz,Adam gibi bir takim ortaya cikti,umarim sizde katilirsiniz.

Arif Coşkun
06.12.2005, 01:31
Herşeyin aşırısı iyi değildir,herşey normalinde olmalı.Sevinmeninde bir usulu vardır.Abartmış olabilirler,bunlara hiç gerek yoktu.Ama oluyor işte buna benzer hatalar.O atmosferde oluyor demekki buna benzer şeyler. Umarım hataları anlayıp tekrarını yapmamaktır. Bu oyuncuyu evet sizden aldık,o oyuncununda size karşı biraz hırslı olması doğaldır.Bunu herkes yapıyor.Anlayışla karşılamanızı dilerim.

AdamGibi
06.12.2005, 01:42
Haklisiniz bu atmosfer yani 30000 kisi kolay degil, Türkiyede SükrüSaracoglu Stadindan sonra bizim stadin atmosferi bambaska.
Insallah Sivasinda bukadar Seyirci Kitlesine sahip olurda sunakinden daha büyük Stadda mac seyredersiniz.

Serd@r
06.12.2005, 02:06
Yok canim ama güzel bir Para cezasi verilsede akli basina gelse,bu Petkovic icin gecerli.
Birde Bizden Size yolladigimiz Balili ye ne demeli,bu YAhudi´nin kulagi cekilmezse valla Sivasin cok daha cani yanar,tamam adam gol atiyor,bizdede atiyordu ama sahada icindeki ve disindaki hareketler,takim arkadaslarini olumsuz etkileyebilir,söylemedi demeyim.

Sanki Kayserinin Parasi yokmuydu bunu tutmak icin,ne alaka,vardi elbet ama bu tavirlari yüzünden yolladik,bence iyide ettik,cünkü Kayserimizi görüyorsunuz,Adam gibi bir takim ortaya cikti,umarim sizde katilirsiniz.
Ya şu bizim arslan parçası BALİLİye israilli deyip aşağılamaya çalışma o kadar muhafazkardınızda siz niye aldınız,unutmayın biz bu futbolcuyu sizden aldık,yahudi denince dahamı aşağılamış oluyorsun,amacın dini boyuta taşımaksa hiçbir yabancı futbolcuyu oynatmayın o zaman rodici yere göğe sırdırmıyorsunuz,kaleciniz alman pankçı traşıyla sizin önünüze çıkıyor sen hala BALİLİnin dinini ön plana çıkarıyorsun.Aynasi iştir kişinin bakılmaz yaşına...

AdamGibi
06.12.2005, 02:12
Ya şu bizim arslan parçası BALİLİye israilli deyip aşağılamaya çalışma o kadar muhafazkardınızda siz niye aldınız,unutmayın biz bu futbolcuyu sizden aldık,yahudi denince dahamı aşağılamış oluyorsun,amacın dini boyuta taşımaksa hiçbir yabancı futbolcuyu oynatmayın o zaman rodici yere göğe sırdırmıyorsunuz,kaleciniz alman pankçı traşıyla sizin önünüze çıkıyor sen hala BALİLİnin dinini ön plana çıkarıyorsun.Aynasi iştir kişinin bakılmaz yaşına...

Sence bir Yahudiye yahudi demek asalamaksa,evet asaladim,ama ben bana müslüman demelerinden gurur duyarim.
Sen sadece yorumumun bir parcasini ön plana cikarmissin,diger geri kalan bölümüne yorum yapmamisin,neyse sanirim biz seninle arficoskun abimizde oldugu gibi ayni görüste olamiyacagiz.

GuNaY
06.12.2005, 02:16
Sence bir Yahudiye yahudi demek asalamaksa,evet asaladim,ama ben bana müslüman demelerinden gurur duyarim.
Sen sadece yorumumun bir parcasini ön plana cikarmissin,diger geri kalan bölümüne yorum yapmamisin,neyse sanirim biz seninle arficoskun abimizde oldugu gibi ayni görüste olamiyacagiz.
madem yahudilik kısmı önemli değil onun bir ismi var BALİLİ neden onun yerine yahudi diyorsun??? kulagını cekilme kısmında sıfat kullanmana gerek yoktu yahudi diyerek???karışmayacağım dedim ama...
aşağılayıcı konuşmuyorum diyorsun su yazını kim okursa isim yerine diniyle ona hitap etmenin onu aslında bir asagılama olgunu anlar... kendince tabi!!!!!

bbptek58
06.12.2005, 08:10
petkoviçin noel için yaptığı benim de aklıma geşmişti ama bi sivassporlu bunu yapmaz demiştim...

khz58
06.12.2005, 08:26
Sevgili sivasspor taraftarları bugün sizlere taraftarlar için bir iki kelime edeceğim en son Beşiktaş maçını izlerken kendilerini taraftar sanan maratonda nasıl yer almışlarsa(beleşciler) bilmiyorum daha maç başlamadan birbirleri ile seviyesiz saygısız bir şekilde davranışlarda bulundular.Takip ediyorum her zaman aynı haraketleri görüyorum.Üç beş tane beeşçi sivasspor taraftarı olamaz bunların maça gelmemeleri daha iyi olur çünkü bunlar Büyük SİVASSPOR taraftarı değiller.

rguler
06.12.2005, 08:56
Haklisiniz bu atmosfer yani 30000 kisi kolay degil, Türkiyede SükrüSaracoglu Stadindan sonra bizim stadin atmosferi bambaska.
Insallah Sivasinda bukadar Seyirci Kitlesine sahip olurda sunakinden daha büyük Stadda mac seyredersiniz.

sivassporun taraftar kitlesini bilmediğin yukarıdaki yazıdan anlaşılıyor.
kayserinin bu potansiyele ulaşabilmesi için çok ekmek yemesi gerekiyor.

bbptek58
06.12.2005, 09:07
galatasarayın 1500 kişiye oynadığı olimpiyat stadında sivas 2.ligdeyken 40 bin kişi vardı....ayrıca şunu da ekleyelim...şampiyonlar ligi finali bizim süper lige çıkışımıza denk gelmişti...istanbula gelen turistler her tarafta sivas bayrakları görünce sivas a mı istanbula mı geldiklerini şaşırmışlardı...

Etem-Murat
06.12.2005, 09:18
ARKADAŞLAR BELKİ İYİ KALACİ OLABİRİR .AMA NE YAZIKKİ GENC BİR KALECİNİN YAPACAĞI BİR KAREKETİ YAPARAK HEM TAKIMINA ZARAR VERDİ HEMDE KARŞI TAKIMININ ADAMINI SAKATLAMAYA YÖNELİK BİR HAREKET YAPTI BUNU TASVİP ETMEM MÜMKÜN DEĞİL BİR KİŞİNİN SPOR HAYATINI BİTİREBİLİRDİ O YÜZDEN PETKOVİÇİC DAHA DİKKATLİ OLMASINI İSTİYORUM

AdamGibi
06.12.2005, 15:11
Görmemisin bir Oglu olmus tutmus s.... koparmis misali.
Biz yillardir süper ligde oynuyoruz,hicbirzaman simarmadik havalar girmedik.
Sevinmek hakkiniz ama biraz dozajini kacirmiyormsunuz???

Yinede SAMPIYON OLSUNDA ANADOLUDAN OLSUN......Kayseri Sivas Konya farketmez,hepimizi Kardesiz........

1967_DERNEK_10UR
06.12.2005, 15:13
Görmemisin bir Oglu olmus tutmus s.... koparmis misali.
Biz yillardir süper ligde oynuyoruz,hicbirzaman simarmadik havalar girmedik.
Sevinmek hakkiniz ama biraz dozajini kacirmiyormsunuz???

Yinede SAMPIYON OLSUNDA ANADOLUDAN OLSUN......Kayseri Sivas Konya farketmez,hepimizi Kardesiz........
O NASIL AVATAR BURASI SİYASET MEYDANIMI ZATEN AKŞAMA KADAR TV LERDE GÖRÜYOZ..

eren1
06.12.2005, 15:21
O NASIL AVATAR BURASI SİYASET MEYDANIMI ZATEN AKŞAMA KADAR TV LERDE GÖRÜYOZ..

BUNLARIN HERŞEYİ CİNS.....

1967_DERNEK_10UR
06.12.2005, 15:24
BUNLARIN HERŞEYİ CİNS.....
YALAKALIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKK

ElbeyLi58
06.12.2005, 15:26
No body is perfect
Hatasiz Kul olmas
büyüksün Petkov...............

GuNaY
07.12.2005, 03:20
Alemde teksinnnnn değişilmezsiiiinnnnn,,,
petkov sen bizim herşeyimizsiiinnnnn....

her haftada haftanın kalecisi olma artık bu ligde sadece sen yoksun petkovum :D açıkara önde olmakta biryere kadar rakip olacakki itici güç olsun sende fark kapansın diye yaptın bunu değilmi, sende az değilsin haaa :D

valla bravo gariban dostu petkov :D

puar
11.12.2005, 16:42
yine gördükki petkoviçsiz olmuyor petkovicinde yaptığı hata 2 haftada 4 puanın kayıb olmasına yol açtı...ağır bir ceza verilmeli.

Dağcı
16.12.2005, 16:30
Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Sivasspor kalecisi Petkoviç'e 4 resmi müsabakadan men cezası verdi...

Sivasspor bu cezaya itiraz etti mi acaba? Bilen var mı?

DJMuRaT
16.12.2005, 16:32
yAKTIN BİZİ pETKO..sENİN KIMETİNİ DAHA İYİ BİLİYOZ ŞİMDİ1!!!

GuNaY
17.12.2005, 01:51
yAKTIN BİZİ pETKO..sENİN KIMETİNİ DAHA İYİ BİLİYOZ ŞİMDİ1!!!
haklısın be murat, kaleci takımın yarısı demekmiş!!!

drummer
17.12.2005, 02:44
ders olmuştur bir daha yapmaz sanıyorum.
acemice bir hareketti.
yönetim itiraz ettimi cezaya bilen varmı

GuNaY
17.12.2005, 03:14
ders olmuştur bir daha yapmaz sanıyorum.
acemice bir hareketti.
yönetim itiraz ettimi cezaya bilen varmı
edilmesi gerek abi bu kadar ceza kimseye verilmedi.....

avsarli behlül
17.12.2005, 03:19
kusura bakmayin arkadaslar ama petkovic bence o kadar iyi degil,cok hatali cikislar yapiyor,yan toplari zayif,karsi karsiya eh iste,ama sivasimizin kalecisi degil.bana kalirsa dida sivasimiza yakisir saygilar.....

GuNaY
17.12.2005, 03:27
kusura bakmayin arkadaslar ama petkovic bence o kadar iyi degil,cok hatali cikislar yapiyor,yan toplari zayif,karsi karsiya eh iste,ama sivasimizin kalecisi degil.bana kalirsa dida sivasimiza yakisir saygilar.....
Dida'nın yakısmayacagı bir takım söylermisin gardas??? biraz gercekci olalım.. imkanlar dahilinde ligin en iyi bir iki kalecisinde birine sahibiz

Etem-Murat
17.12.2005, 09:38
Dida'nın yakısmayacagı bir takım söylermisin gardas??? biraz gercekci olalım.. imkanlar dahilinde ligin en iyi bir iki kalecisinde birine sahibiz

DOĞRUSUN GÜNAY BU YILDA DEĞİL SİVAS SPOR TAKIMI KURULDU KURULALI
SİVASA COK BÜYÜK KALECİLER GELDİ GETCİ BU GÜNKÜLERDE İYİLER
SİVAS KALECİ KONUSUNDA COK ŞANSLI

cemal58yiğido
17.12.2005, 11:30
BÖYLE DEVAM AMA KIRMIZI KARTA SONNNNN

mami_LEE
18.12.2005, 11:09
sivas ın kalecisi diye söylemiyorum petkoviç çok kaliteli bi kaleci ama sivaspor un genel anlamda özellikle kalede yerli oyunculara yönelmesi lazım ki sivas ın milli takıma oyuncu verdiği günleri görelim hele şu an volkan ve rüştü den başka kaleci yok rüştü de öldü gibi . . .

sivasli_burak
27.12.2005, 18:47
benim arkadas war cok havaatiyor kayseri cok iyi mis sivas

capkin sivasli
27.12.2005, 18:50
petkovic sadece degil tum takim

mami_LEE
09.01.2006, 21:59
arkadaşlar benim fikrime ne diyosunuz mantıklı değil mi ? " sivas ın kalecisi diye söylemiyorum petkoviç çok kaliteli bi kaleci ama sivaspor un genel anlamda özellikle kalede yerli oyunculara yönelmesi lazım ki sivas ın milli takıma oyuncu verdiği günleri görelim hele şu an volkan ve rüştü den başka kaleci yok rüştü de öldü gibi . . . "

bcanpol
14.07.2006, 17:33
gardaşlar tamam haklısınız ama bence daha deneyimli kaleciye ihtiyacı var sivasspor un onun için petkoviç in yedek kalması llazım onun yerine afrikalı kaleci kossi agassa daha uygun

Etem-Murat
14.07.2006, 19:13
arkadaşlar benim fikrime ne diyosunuz mantıklı değil mi ? " sivas ın kalecisi diye söylemiyorum petkoviç çok kaliteli bi kaleci ama sivaspor un genel anlamda özellikle kalede yerli oyunculara yönelmesi lazım ki sivas ın milli takıma oyuncu verdiği günleri görelim hele şu an volkan ve rüştü den başka kaleci yok rüştü de öldü gibi . . . "
haklısın canım sana katılıyorum

bcanpol
25.07.2006, 11:47
kardeşler bence gerçekten türk kaleci yetişmiyo genç kalecilerden çoğuda deneyimsiz olduğu için çok gol yiyorlar ama konyanın kalecisi özden i beğendim onu bir takip edin milli takımda bir oynatıp denemek lazım

talha58
27.07.2006, 16:04
beyler sıcak bir gelişmeyi sizlere iletmek istedim; Trabzonspor Yönetimi geçen yıl Sivasspor'a transfer olan Petkoviç için oyuncunun eski kulübüne yapması gereken yüzde 25'lik transfer payını yatırmadığı için bu kulüp tarafından şikayet edilmiş. Kaynak : Türkiye Gazetesi 26 Temmuz 2006

heryerdeyiz61
28.07.2006, 10:52
petkoviç hala sizde mi? yoksa gönderildi mi?

GuNaY
28.07.2006, 10:59
petkoviç hala sizde mi? yoksa gönderildi mi?
Yok gönderilmedi, hala bizde ;)

SEMİH-58
28.07.2006, 11:05
GÖNDERMEYİZDE PETKOVİÇİMİZİ........

puar
31.07.2006, 15:19
gençler macı yaklaşıyor bir hafta kaldı üzülerek petkovici iyi görmedğimi söyleyebilirim inşallah daha dikkatli olur vede takıma büyük katkısı olur.

Dark Force
22.08.2006, 22:16
Şu anki takım oyununda en iyi oyuncu diyebilirim inşallah böyle devam eder

Yiğiter
22.08.2006, 23:03
valla adam aldığı paranın hakkını veriyor.sivas formasının hakkını da veriyor.

tanju_58
12.09.2006, 10:36
HUYLU HUYUNDAN VAZ GEÇMEZMİŞ.KAFASI ATTIĞI ZAMAN RAKİP FUTBOLCUYA SALLIYO TEKMEYİ.BU İKİ OLDU.YÖNETİM ÜÇÜ BEKLERMİ BİLMİYORUM...

yiğido 07
12.09.2006, 11:11
Sivas halkı seni baştacı yapmıştı ama sen buna layık olamadın takımın kaderiyle oynamaya ne hakkın var yönetime sesleniyorum en ağır ceza neyse verilsin bu adama belki aklı başına gelir

yigido_bekir
14.09.2006, 12:28
işi gücü kıurmızı yaaa.......................

sivaslıavukat
18.09.2006, 11:55
Sanırım ayrılmak istiyor klupten , en azından bu şekilde genç kalecilerimize de fırsat doğuyor ki Fenerbahçe maçında gayet güzel oynayarak kendilerini gösterdiler.

Bilmiyorum5
18.09.2006, 13:07
HUYLU HUYUNDAN VAZ GEÇMEZMİŞ.KAFASI ATTIĞI ZAMAN RAKİP FUTBOLCUYA SALLIYO TEKMEYİ.BU İKİ OLDU.YÖNETİM ÜÇÜ BEKLERMİ BİLMİYORUM...

VALLA BENDE BILMIYORUM(5) :) :)

yigido_bekir
27.09.2006, 11:46
ya aslında cok ıyı bı kalecı ama agresıf bı yapıya sahıp petkovıcıde boyle ıdare edıcez tecrübesı takıma pozıtıf enerjı verıyo bence..

kadir10
27.09.2006, 12:08
petkoviçin cezası bittiğinde kaleye tekrar geçebilecekmi çünkü harun çok iyi performans ortaya koyuyor

abircan
27.09.2006, 12:44
insan işte sonuçta ne kadar profosyonelde olsa bir anlık öfkeler, ne yapacağı bilinmez koca idol zidane bile yaptı bunu 2 milyar insanın gözü önünde, petkoviç iyi kaleci, sivasspor forması taşıdığı son dakikaya kadar desteklemeliyiz kendisini

yerliturkuaz
21.10.2006, 10:16
Konya maçı onun için büyük bir ders olmuşdün vestel maçında iyidi yenen gollerde hatasıda yoktu bence

Flavio
23.10.2006, 02:05
Gerçek Petkoviç bu işte işini yaptığı zaman çok yararlı oluyor bence maçın yıldızlarından biri.Birazda bu kırmızı kart olaylarını bıraksa:).

CÜSSKB-Aynur
11.11.2006, 21:45
Sarı kart görmesine rağmen, bugün Petkoviç olağanüstü bir performans sergiledi. Seninle gurur duyuyoruz Petkoviç;)

sivassss
14.11.2006, 12:21
Beş kıtadan çok sayıda futbolcunun forma giydiği Turkcell Süper Lig'de, Sivasspor'un Avustralyalı kalecisi Michael Petkoviç, Avustralya Kıtası'nın Türk futbolundaki tek temsilcisi olarak dikkat çekiyor. Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya kıtalarından toplam 37 ayrı ülkeden çok sayıda futbolcunun forma giydiği Türkiye'de, Avustralya Kıtası'nı temsil eden tek futbolcu Sivasspor'un başarılı file bekçisi Michael Petkoviç.

2002-2003 futbol sezonunda Trabzonspor forması altında Türk futboluna merhaba diyen Petkoviç, 3 sezon bordo-mavili ekibin formasını giydikten sonra 2005-2006 sezonunda ligin yeni ekiplerinden Sivasspor'a transfer oldu.

5 sezondur Türkiye'de forma giyen 30 yaşındaki tecrübeli kaleci, ülkesini ve kıtasını Türkiye'de başarıyla temsil ediyor.

PETKOVİÇ'İN KARNESİ
Michael Petkoviç, 1'i Fortis Türkiye Kupası, 10'u lig maçı olmak üzere 11 karşılaşmada Sivasspor kalesini korudu. Konyaspor maçının 80. dakikasında gördüğü kırmızı kartla 4 maç ceza alan Petkoviç, 11 maçta 980 dakika forma giydi.

10 karşılaşmada gole engel olamayan Petkoviç, kalesinde toplam 17 gol gördü. Sadece geçen hafta Beşiktaş deplasmanında siyah-beyazlı forvetlere gol sevinci yaşatmayan Petkoviç, yaptığı kurtarışlarla takımının 3 puan kazanmasında etkili oldu. Beşiktaş maçındaki performansı ile alkış toplayan Petkoviç, Sivaslı futbolseverlerin gönlünde taht kurdu.

Avustralyalı Petkoviç, hafta sonu teknik direktör Bülent Uygun'un şans vermesi halinde eski takımı Trabzonspor'a karşı forma giyecek.

Engin58
20.11.2006, 05:33
Kalecimiz gercektenden mükkemmel basarilar dileriz ...Saygilarim ile

PARTNER58AHMET
20.11.2006, 09:51
Petkoviçi performansından dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum bizim kalecimizden ve oyuncularımızdan yana kaygımız yok yalnız bazı eksikliklerimiz var onuda yavaş yavaş gidermeye çalışacağız inşallah

deli_yigido
05.12.2006, 19:06
Ellerin dert görmesin Petkovv :P

AĞLADIKÇA
05.12.2006, 19:37
BU ALEMDE ÜÇ PAŞA VAR
GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA
RİİİİİİCCCCCCCOOOOOOOO PAŞA
BİDE KALEDE PETKOVİÇ PANTER PAŞA SİVASIM ÇOK YAŞA DOKSANDAN DAVANA ASTIR YİGİDOM

1967_DERNEK_NAİL
05.12.2006, 20:51
pet koviç herzaman bir puan demek helal olsun yeterki gereksizyerekart görmasin

izmirliyigido
28.05.2007, 09:26
Bazen kendi kalitesine ve Sivasspor'a yakışmayan hareketler yapsa da kalemizin sigortası olarak güven verdi. Umarım gelecek sene, bunları yapmaz daha da olgunlaşır ve Avrupa'ya gitme yolunda katkısı olur. başarılarından dolayı teşekkürler Petkoviç..

.

Buraq58
13.12.2007, 14:48
hepiniz görevinizi aynı yapıyosunuz başarılar
Ş A M P İ Y O N S İ V A S S P O R

nuri_58
13.12.2007, 15:18
petkoviç'in sakatlağı inş çabuk geçer geçmiş olsun petkoviç...

hacı
14.01.2008, 23:10
inşallah sivasspor şampiyon olur ve avrupada 4 büyüklerin yapamadığı işleri yiğidolar yapar

Abdullah DuMaN
09.02.2008, 10:54
Petkovic geliyor!..

Elinden sakatlanarak uzun süre sahalardan uzak kalan Sivasspor’un kalecisi Petkoviç, tamamen iyileştiğini ve teknik direktör Bülent Uygun’un kendisine görev vermesini beklediğini söyledi. Antrenmanlarda oldukça başarılı görünen kırmızı-beyazlı takımın file bekçisi “Akın yokluğumda kaleyi başarıyla korudu. Ancak kale artık benim” dedi

oguzhan_1616
09.02.2008, 11:13
..........kaynak nere acaba .........

Abdullah DuMaN
09.02.2008, 11:24
..........kaynak nere acaba .........

FOTOSPOR...................... ....

bozkurt187
06.03.2008, 17:05
bence artik kaleyi akina kaptirdi

murteza
14.05.2008, 00:05
petkoviç sen kovanın tekisin aslanım bırak bu işleri git memleketine

yigido Atilla
14.05.2008, 01:12
petkoviç sen kovanın tekisin aslanım bırak bu işleri git memleketine

iste simdi olmadi petkovic türkiyenin en iyi 3 kalecisi arasinda yer alir bir macta adami hemen asip kestik o yedigi gollerde defansin hic mi sucu yoktu. Forvet oyunculari bu kadar basi bos birakilirmi. yenilen gollerde defans oyuncularin da cok hatasi vardi. Bir macta hata yapti diye hemen biletini kesersek takimda futbolcu birakmayiz ben petkovice güveniyorum, süperligdeki siralamada en büyük payi olanlardan biride petkovictir..Petkovici Trabzonspor ariyor ve yerini dolduracak bir kaleci daha bulamadilar..

sewaz58
14.05.2008, 03:42
Petkoviç iyi bir kaleci olabilir ama Akın gibi bir kalecimiz varken ve aslanlar gibi paflara sahipken zaten sınırlı olan yabancı hakkını kalede kullanmanın bir alemi yok.Hocamızın ekonomik ama etkili yabancılarla gerekli bölgelere takviye yapması gerek.Gerçi bana kalsa yiğidolar yeterler yabancıya gerek yok ama bu da bir gerçek en azından hırslı yabancı topçular gereksiz olmadan takıma kazandırılmalı ve bu kale olmamalı..

murteza
14.05.2008, 08:30
iste simdi olmadi petkovic türkiyenin en iyi 3 kalecisi arasinda yer alir bir macta adami hemen asip kestik o yedigi gollerde defansin hic mi sucu yoktu. Forvet oyunculari bu kadar basi bos birakilirmi. yenilen gollerde defans oyuncularin da cok hatasi vardi. Bir macta hata yapti diye hemen biletini kesersek takimda futbolcu birakmayiz ben petkovice güveniyorum, süperligdeki siralamada en büyük payi olanlardan biride petkovictir..Petkovici Trabzonspor ariyor ve yerini dolduracak bir kaleci daha bulamadilar..

Petkoviçin keleciliğini ben beğenmiyoum. Trabzonun onu aradığını sanmıyorum. Sonuçta trabzonsporun kalecisi tolga zengin milli takıma seçildi. Hatta Trabzonun 3. kalecisi onur mu nedir öyle biris var fener maçında oynadı özet görüntülerde izledim harika bir kaleci.

idhem
14.05.2008, 08:41
Petkoviçin keleciliğini ben beğenmiyoum. Trabzonun onu aradığını sanmıyorum. Sonuçta trabzonsporun kalecisi tolga zengin milli takıma seçildi. Hatta Trabzonun 3. kalecisi onur mu nedir öyle biris var fener maçında oynadı özet görüntülerde izledim harika bir kaleci.
Sayın abim Trabzon bize petkoviçi kaptırdığına bin pişman oldu,üstüne birde başka kaleci mi isteyeceğiz.Salakmısın demezlermi adama.

murteza
14.05.2008, 08:42
Sayın abim Trabzon bize petkoviçi kaptırdığına bin pişman oldu,üstüne birde başka kaleci mi isteyeceğiz.Salakmısın demezlermi adama.

bize salaksınız derler mi yani

idhem
14.05.2008, 08:53
Demezlermi ya.Bizi ne yerine koyuyorlar sanıyorsun aga.

Neyse konuyu dağıtmayayım.Petkoviç'i ben sevmiyorum pek.

Seneye daha iyi olacak inşallah.

BirSubat2oo7
03.07.2008, 12:11
Petkoviç Sivassporun herşeyisin.Bak bunu net bir şekilde sana diyorum.Diğerleri parçası sen herşeyisin.Kendi görüşümdür.

GokhanTurna
18.07.2008, 14:46
Avusturyanın Çin İle Yaptıgı Dünya Kupası Eleme Maçlarında Görüldügü Gibi Petkoviç İlk 11de oynamıs... Mac 22-Temmuz-2008 de oynanmıs...Ortalıgı Karıştırıolar..Şimdi Baktım Asya Elemelerine Petkoviç Hep Takımda Yer Alıyor

XXCakir58
18.07.2008, 16:29
Bence Petkovic bizde mutlu. Yalan haberler cikartip, bizim moralleri bozmak istiyorlar.

abircan
18.07.2008, 16:32
ulan ne iş be bi başlıkta başka bişey bu başlıkta başka bişiyyyyy uyuyomu modlarrrr aloooooooo
provokatörler iş başında yine :)))

abircan
18.07.2008, 16:36
çok komiksiniz ya
son yediği golü görebilirsiniz

http://www.kliptr.com/australia-0-1-china-qualif-wc-2010-avusturalya-0-1-cin.html

Holigan Sivaslı
18.07.2008, 16:42
valla kime nasıl inanacağız bilmiyorum :mad:

yerliturkuaz
26.09.2008, 19:46
Kendine çok güveniyor ve bu yüzden de hata yapıyor iyi kaleci fakat ne zaman ne yapacağı belli olmuyor...

yigidomustafa58
04.01.2009, 20:56
Sivasspor'da yapacakların ve yaptıkların için teşekkürler Petko...

s!vasspor
08.01.2009, 16:02
Akıllı.Tv sitesindeki videoları televizyon ekranlarınada taşıyor.Petkoviç'in unutulmaz golünü tekrar hatırlamak isteyenler izleyebilirler.

http://akilli.tv/video/107751/Kaleden-Kaleye-Gol-Petkovic.aspx

mev58lüt
08.01.2009, 17:10
PETKOVIC cok iyi bir kaleci....

myyiğido58
08.01.2009, 17:34
SİVASSPOR UN OYUNCUSUNUDA BU YAKIŞIR

S1vasLee
08.01.2009, 18:36
Başarılarının Devamını Diliyoruz....Panter PETKOVİÇ

korsan hüsam
20.02.2009, 19:27
perfonmansı çok güzel bi kaleci böyle oynamasını tüm kalbimizle istiyoruz:D

TS58
17.08.2009, 13:52
PETKOVİÇ degaj sevdasından vazgeçmeli.Kalede güven vermiyor.Yan toplarda başarısız.

LosTie58
17.08.2009, 13:58
Petkoviç aslında iyi kaleci,ama bir kalecinin önündeki defansın sağlam olması gerekir eğer sağlam bir stoper alırsak Petkoviç eski Petkoviç olur.Şu anda hangi kaleci olursa olsun bu golleri yer çünkü her topla karşı karşıya kalıyorsa eğer bir kaleci bu golleri yemeye mahkumdur.Bariz kendi hataları da oluyor bazen ama normal nasıl ki kaleden kaleye gol atmışlığı varsa hatalı gol yemişliği de olacaktır elbet.

hunter
17.08.2009, 14:04
inşallah en kısa zamanda eski günlerine dönersin şu anda takımda en çok sana iş düşüyor göster kendini

subasi29
17.08.2009, 14:08
dunyada gol yemeyen kaleci yok,defansta is olmayinca kaleci ne yapsin ya,

248738746234756
17.08.2009, 16:32
Satalım gitsin çok kötü bir kaleci, gençlerimize şans tanıyalım. Öteki takımların attığı çöpleri toplayarak şampiyon olunmaz. Toplaya toplaya çöplük olduk.

DeathRow
20.08.2009, 00:24
Satalım gitsin çok kötü bir kaleci, gençlerimize şans tanıyalım. Öteki takımların attığı çöpleri toplayarak şampiyon olunmaz. Toplaya toplaya çöplük olduk.

kardesim petkovi c türkiyedeki en iyi kalecilerden biri adamın önünde saglam defans olmassa napsın?

efsane5858
20.08.2009, 00:30
akin daha kaliteli bence petkovicden akina verilsin artik sivasin kalesi

TekSivas
20.08.2009, 00:51
Evet defans bosuk ama petkovic defansdan daha bosuk!!! trabzona karsi 2gol defansimi hatasiydi? Iyi kaleci o-topu tutar takimina bir puan kasandirir!!! anderlecht macinda ilk gol gene onun hatasi,tutsa belki neler neler olur? Insallah performansi yükselir.

serdal58
22.08.2009, 17:06
kendine gel artık petkoviç...............

herşey defansa mı bağlıydı.........

sen iyi kalecisin..............

a.yurdakul
22.08.2009, 17:47
defans berbat ama petko da eski petko değil.akına şans verilmeli artık.hazırlık maçlarında da akın daha ii görüntü sergiledi...

58_SEMİH_58
22.08.2009, 19:00
Miladı dolmaya başladı petkoviç'in :).......

yasin2452
22.08.2009, 19:03
petkoviç artık yaşlandı gözleri görmüyor zavallının artık gözlük takması gerek akına şans verilmeli akın etkoviçten d aha iyi

tekdoktirin
22.08.2009, 19:28
BEYLER ACİZ ANE KUSURA BAKMAYIN AMA PETKOVİÇ BİTMİŞ ACİLEN BİR KALECİ ŞART BENCE YOKSA İŞİMİZ ZOR LİGDE SÖYLÜYORUM DİKİŞ TUTMAZ ARTIK,,,,, ALP,, ERENLER,,,,

Pusu*
23.08.2009, 06:24
petkovic kadar mac satan adam hayatımda görmedim .
Lige ilk çıktımzda raymond kalla petkovicn görevini yaptı hem defans hem kaleydi . diğer sezon servet hem kaleci hem defanstı , geçen sezon bilicada öleydi . petkovic kadar berbat kaleci görmedm ben bazı maclarda gole giden topa uzanp elini çektiğini bile gördüm bu kadarda olmaz . satsınlar gitsn akını gelistirseler adam milli takımda bile oynar .

serdal58
25.08.2009, 11:03
GÜZEL BİR ŞEKİLDE AYRIL SENDE PETKOVİÇ...

İYİ HATIRLASIN HERKES SENİ....

mestanmehmet
25.08.2009, 11:30
inşallah performansı hep böyle yüksek olur gerçekten bir kalecinin sahip olması gereken tüm vasıflara sahip bir futbolcu umarım bir talihsizlik yaşamaz hep 1 numara olarak kalır

doğru size gol yiyen yaranıyor zaten

yener_sahin
25.08.2009, 11:37
mestanmehmet yılların mesajlarını alıntı yapma,geçen sene kimse petkoviçe toz konduramazdı.Mesaj alıntısı yaparken biraz dikkat edin.Son zamanlarda evet çok formsuz ve bizi resmen kahretti.İnşallah en kısa zamanda kafasındakileriatar eski günlerine geri döner.Gs kupa maçından sonra gs kalecisinin petkoviç ve sivasspor konusunda dediklerini unutmayın...Bilmiyorsanız da öğrenin litfen ezber yazılar yazmayın.

ozbss07
25.08.2009, 12:34
inşallah defolup gider derdim başka bi kaleci olsa fakat petkoviç gçen sene panterdi ama bu sene artık ayrılması lazım :confused:

ozbss07
25.08.2009, 12:34
onlar geçen senenin yorumları arkadaşım anlamıyon heralde

mucahitbaba58
27.10.2009, 22:00
petkovic bence gaziantep macinin en iyilerindendi kurtarislariyla goz doldurdu
gs macindada ayni basariyi gosterecegine inaniyorum!!

mayklayk
07.12.2009, 09:50
petkoviçten hata üstü hatalar bütün yenilen gollerin hepsi petkovicin hatası bide akını deniyelim nolur yani inanıyorumki akın petkoviçten kat kat üstünde olaçaktır AKIN DİYORUZ

mayklayk
07.12.2009, 09:51
PETKOVİCİN BU TAKIMDA İŞİ YOKK

abdullah58
07.12.2009, 11:57
Iyi kaleci büyük maclarda takimini kurtaran kalecidir
petkovice bakiyorum
alsana fenerbahce maci hatali gol yedi
alsan galatasaray maci hatasindan gol yedik
alsana besiktas maci hatasindan gol yedik
alsana kasimpasa maci iki golda onun hatasi,hele 2 golu amatör kaleciler yemez be
artik oda milatini doldurdu muhsin hoca bu isi anliyorsa iyi birde kaleci aldirir bize

ready
07.12.2009, 12:58
artık petkoviçin savunulacak bi yeri kalmadı tez zamanda yerine saglam bir kaleci şart

Salim58
07.12.2009, 14:10
primi doldu acil emekli olması gerek tazminatsız..

subasi29
08.12.2009, 00:30
Adamin Dengesi Bozuldu Bu Defansla Kafayi Bulmayan Kaleciye Sasarim

H_Turan
13.12.2009, 19:02
Son zamanlar Uzaktan Çok gol yiyor

sivastatlıbelam
13.12.2009, 19:10
esinlikle iyi bir kaleci değil.gol yedimi çok çabuk demoralize oluyor ve takım arkadaşlaına bağırıp milletin moralini bozuyor.

noname87
26.01.2010, 14:33
Akın son maçlardaki performansı petkoya gerek olmadığını gösterdi yabancı kontenjanı açmak için avustralya ligide başlamışken helalleşip ayrılmak lazımdır diye düşünüyorum sonuçta takım küme düşünce petko düşmeyecek futbola kaldığı yerden devam edicek bence etik olmayan bir durum yok burda işimize yaramıyorsa kontenjanı daha faydalı oyuncularda kullanmalıyız

bugra5858
21.03.2010, 17:03
Bu Kalas Bugün Niye Oynadı Anlamıyorum Akın Oynadığı Maçlarda Kalitesini Ortaya Gösterdi Ama Bizim Google Hocası Muhsin Yine Bu Kalası Oynatdı Bugün Rakip Takımın Kalecisini Görünce Kendi Kalecimizden Utandım Öyle Toplar Çıkartdıki Adam

EfSaNeSiN SiVaS
21.03.2010, 18:40
:mad::mad::mad:bu adam neden oynadı la bugün bu adamın gitmesi lazım gitmiyosa döve döve gönderelim ne bilim bişeyler yapalık kovalım şu mikropu

dv9000
22.03.2010, 01:17
sezonu dolduruyor ******** AKIN olaydi berabere biterdi

emin kara
22.03.2010, 01:41
gecen yılki petkovicle bu günkü petkovic arasındaki bukadar fark olmasını anlayamadım bu düşüsün sebebi nedir takımın tamamına yakınını kötü olunca bari güvene bilecegimiz bir kalecemiz olsaydı oda olmayınca işte halimiz ortada şimdi ligde kalabilmemiz için taraftar olarak çırpınışımıza bir çare bulunacak inşallah her karanlıgın sonu aydınlık oldugu gibi bizimde bu kötü gidişatın sonunun iyi olmasını temenni ediyorum

01011984
03.05.2010, 21:51
defol git sivastan KAZMAAAAAAAAAAAAAAAAAa

bassguitar
06.06.2010, 19:52
petkoviv uzun sure bu takimda basariyla forma giymistir,ben 1 sene daha kalmasindan yanaydim

sivaslitaner58
06.06.2010, 20:49
onemli olsaydi dediginiz gibi alt sirada ne isimiz vardi?

bassguitar
06.06.2010, 21:18
onemli olsaydi dediginiz gibi alt sirada ne isimiz vardi?

sampiyonlik mucadelesi yaparkende kalede petkovic vardi/alt siralardayiz diye hic futbolcu birakmayalim o halde.

eyuphulagu
06.06.2010, 21:48
Sivasspor Petkoviç'den daha iyi kaleci bulursa gönderilmeli;eğer bulamazsa 1 yıl daha kalmasından yanayım...Romanya'dan sivassporun kaleci alacağına dair haberler var;inşallah geçen yıl F.B maçında izlediğimiz Steau Bükres'in kalecisi Kolombiyalı kaleci ROBİNSON ZABATA da listededir...Bu kaleci 30 yaşlarında olan tecrübeli bir kaleci ;şu anda Kolombiya milli takımının da kalesini koruyor....Kim alınırsa alınsın mutlaka alınacak kaleci Akın'dan ve Petkoviç'den daha iyi olmalıdır...