Orijinalini görmek için tıklayınız : Nedir bu rezalet ? #MEHMETOFLAZİSTİFA

zaralı19
28.04.2014, 10:48
Resimdeki Şahıs Mehmet OFLAZ, Sivasspor'umuzun 2. Başkanı.

Nedir bu rezalet ? #MEHMETOFLAZİSTİFA

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/988881_628819057211711_7936274 57367074992_n.png

Besyo_cu
28.04.2014, 10:59
Mehmet Oflaz'ın adına açılmış sahte bir hesaptır, bu adamlar her şeyden önce göz önündeki kişiler göz göre göre böyle paylaşımlar yapmaz o kadar da değil. İtbar edilecek bir durum olmadığını düşünüyorum.

Rallim58
28.04.2014, 11:05
Bir yanlışlık olduğunu, hesabın Oflaz'a ait olmadığını düşünüyorum...

Eğer gerçek ise, o zaman tam bir rezalet olduğunu söyleyebiliriz...

mehmetyildiz58
28.04.2014, 11:14
Yöneticilerimizin artık şu fenerbahçe kimliğinden kurtulması lazım eğer gerçekse hakikaten çok ayıp fakat zannetmiyorm.

zaralı19
28.04.2014, 11:25
facebook hesabı

https://www.facebook.com/mehmet.oflaz.3781?fref=ts

yorumyapıyombenya
28.04.2014, 11:32
facebook hesabı

https://www.facebook.com/mehmet.oflaz.3781?fref=ts

Oflazın gerçek hesabı bu https://www.facebook.com/mehmet.oflaz.12?fref=ts sahte hesaptaki yazılar yüzünden Sivasspora zarar vermenin anlamı yok bırakın galibiyetimizi kutlayalım

ihtiyar yiğido
28.04.2014, 11:47
Biz Sivasspor'a gönül vermiş taraftarlar olarak yöneticimizin "ışığımız sensin Fenerbahçe " diyebiliyorsa demekki o yöneticinin bu takımda yeri yoktur ve derhal istifa etmelidir.
Ama ben öyle sanıyorum ki Mehmet Oflaz hesabı sahte, daha dogrusu öyle inanmak istiyorum ve Mehmet Oflaz'ın derhal bir açıklama yapması gerekir, yoksa şikeci damgasından kurtulamayız.
Ben Mehmet Oflaz gibi Sivasspor'a maddi ve manevi destek olmus bir insani başka bir takım için böyle şözler sarfedecegini düşünemiyorum.Bu benim şahsi görüşüm

4eylül
28.04.2014, 11:56
mehmet oflazın öyle bir şey yapacak biri değil o bir yiğido

34MUAMMER58
28.04.2014, 12:02
Daha önce fb şapkasıyla protokola gelen vekil gördük,ben sivassporluyum diyemeyen bjk liyim diyen bakan gördük,bilmemne zihniyetinin gençlik liderciğinin tıvıtırdan elimizden alınıp gs ye verilen maç sonrası enbüyük cimbom ulennn haddinizi bilin ...diye tıvıt attığınıda gördük, neticede sivasspor yönetiminin neredeyse tamamının içinde fb sevgisi olduğunuda dünya alem biliyor sayın başkanında geçmişte çekilmiş fb atkıları ve formasıyla resimleride var ,sivaslı geçinenlerin nerdeyse tamamının bir tarafında büyütülmüş takım sempatisi olduğunuda biliyoruz,hesap sahte veya gerçek önemli değil ,zihniyetler değişmediği müddetçe fb sempatizanı yönetim gider,bjk sempatizanı yada gs sempatizanı yönetim gelir,dün bakıyorumda takımları küme düşmüş kayseri halkı fbnin şampiyonluğunu kutluyor,oflaz istifa etse nolur etmese nolur,önce gerçek yiğidolar yalakalık yaptıkları it takımlarının taraftarlığından istifa etsin ,dün gerçek sivaslılar bjk maçını tercih ederken ,çakma yiğidoşlar fb maçını fb formalarıyla izledi gözümle şahit oldum üzüldüm:mad:

bahbaba58
28.04.2014, 12:09
SİVASSPORUN sayesinde 2. BAŞKAN sıfatı olan RÜYASINDA göremeyeceğizi saygıyı SİVASSPOR sayesinde kazanan bir kişi Nasıl olurda ŞENEBAHÇE yalakalığı yapar TV'yede çıktığı zaman iki kelimeyi bir araya getirmeyen birisi sussunda SİVASSPORUN başarısını izlesin
MECNUN BAŞKANIMIZ bu konunun takipcisi olsun böyle adamlarla işimiz olmamalı

nostalgiaplatz
28.04.2014, 12:16
Sivasspor As Başkanlarından Mehmet Oflaz'ın kendi hesabından fb'yi öven paylaşım yaptığı iddialarından sonra kendisini arayıp bu iddiayı sordum. Kendisi adına olan facebook hesabının ele geçirildiğini,onun için paylaşımı kendisinin yapmadığını söyledi.. Haklı olarak tepki gösteren Yiğidoların dikkatine....

Abdullah YİĞİT

Ne kadar inandırıcı bilemedim ..

zaralı19
28.04.2014, 12:23
Oflazın gerçek hesabı bu https://www.facebook.com/mehmet.oflaz.12?fref=ts sahte hesaptaki yazılar yüzünden Sivasspora zarar vermenin anlamı yok bırakın galibiyetimizi kutlayalım

kardeşim kendi hesabı güya başkası ele geçirmiş bence yalan inanmıyorum şuanda facebook hesabını kapatmış bulunmakta.....

poolat58
28.04.2014, 12:45
hesap sahte falan değil kendinizi kandırmayın. Abdullah Yiğit falan var arkadaş listesinde ve 1300 küsür arkdaşı var sahte olsa bu kadar yagın bir hesap olabilir mi! Düpedüz rezalet, eğer biraz olsun gururu varsa istifa eder. Bir yönetici bunu yaprsa benim 10 yaşındaki çocuğa ne demeye yüzüm var ya. Sadece Sivassporu tutmalısın nasıl derim. Başımızdaki karaktersizler bunu yapıyorsa kime ne demeye hakkımız var. Bu arada hesapta birşey bulamayabilirsiniz tepkilerden sonra kaldırdı.

serkan_ozcan58
28.04.2014, 13:12
inşallah sahte hesaptır eğer değilse defol git mehmet oflaz biz kimsenin gölgesi değiliz acil açıklama yap

58svs58
28.04.2014, 14:46
her kimki sivasspor kimliği adı altında fenerin davulunu çalıyorsa birgün onun davulunada tokmak vurulur

poolat58
28.04.2014, 16:38
Senden utanıyoruz Oflaz!

Hani bir laf vardır imam os...sa cemaat s.....r
diye.sen bir Sivasspor yöneticisi olarak,
Sivasspor'un 3-0'lık Bjk galibiyetini bırakıp, Fb'nin
şampiyonluğunu kutlarcasına Fb marşları
paylaşırsan, biz geleceğimiz olan minik Yiğidolara
sadece Sivasspor'u tutmalısın nasıl deriz. Sivaslı olup istanbul takımına öncelik verenlere ne
diyebiliriz, bize şikeci, Fb'nin arkabahçesi
diyenlere ne cevap verip susturabiliriz ha söyle ne
deriz!! Sana
yazıklar olsun oflaz senden utanıyoruz. Gururun
varsa istifa et. Sadece marş değil. Daha önce de Fb ile
ilgili bisürü paylaşımı var. 1 tane Sivassporla ilgili 5
tane Fb ile ilgili paylaşım gördüm ben! Ve bu
adam(!)
Sivasspor yöneticisi inanabiliyor musunuz. Bunu
bir Bursa, bir Eses, bir Ankaragücü yöneticisi yapsın bakalım,
onu orda barındıyorlar mı!Üstüne bir de meydan
dayağı atar da alaşağı etmezlerse ben de birşey
bilmiyorum. İşte bizim gevşekliğimiz, bizim yok
sayılmamıza neden oluyor. Ama bu takıma
gönülden bağlı olmayıp yönetimde rant kollayanları elbet birgün temizleyeceğiz bunu da
böyle bilin.

ROMANTİK KATİL
28.04.2014, 17:31
Yaparlar daha neler yaparlar. Yazıklar olsun sizin gibi yöneticilere.

Abdullah DuMaN
28.04.2014, 17:41
Şahsım adına bugüne kadar Sivasspor'a bir faydasının olduğunu düşünmüyorum Sivasspor kadrosunu say desen sayamaz bence